Új privát üzeneted érkezett!

Szia!

Hihetetlen hogy mennyire egy síkon mozgunk! :D
Tetszik!
Lassan írnom sem kell, tudni fogod mit gondolok... :D
Szóval mellek- hát stimmel- ha nem is nagyon,de fájdogálnak. :D És persze nem vagy indiszkrét, nyitott vagyok bármilyen témára. :D
Nagyon reménykedek,úgysem tudom -nem beleélni- magam. :roll:
Az éjjel egész végig rugdosott valaki a hasamban,elég megrendítő volt.
De közben pedig ment az álomfilm az agyamban, hogy a doki 2 petezsákot lát...
Hát kicsit zűrös vagyok! DE olyan JÓÓÓÓÓ! :D

A távolság miatt azt hiszem többet kéne nyaralnotok! :D :D :D Majd mesélj a vizsgálatról ám! Gondolom már alig várod hogy elkezdődjön legalább az előkészület,addig is történik valami,nem?
Ilyenkor talán még a szuri sem olyan rossz....??
Én reménykedem, hogy nem fog kelleni. De ha mégis akkor üsse kavics.

Mormota üzemmód- ez tetszik- találó- szerintem rajtam nics átkapcsoló gomb. Lefelejtette természet anyánk. :D :D

Ági

Kép
iroko
 
 


Szia Ági!

Nem zűrös vagy, csak optimista - ahogy én is. :lol:
Hát nekem is nagyon jót tenne, ha nektek sikerülne és tényleg babát várnál. Sok-sok lelki erőt adnál a további küzdelemhez.

Ja, és amikor terhes voltam, az első hónapban minden éjjel "zöldeket" álmodtam. Persze tudom ez most nálad nem az, hanem az emlékezés..... Ilyeneket én is szoktam érezni és még ha nagyon szomorú leszek is tőle, mégis olyan jó érzés, még-még-még-még akarom érezni!!!!!! Remélem, hogy te pár hónap múlva már nem csak álmodban fogod érezni a rugdalózást a pocidban.

Aha, szerintem is át kellene alakítanunk a naptárt, hogy hétfőtől péntekig legyen pihenőidő, és csak két napot kelljen dolgozni, akkor sokkal könnyebben megoldanám a vizsgálatokra járást. Kezdeményezhetnék egy népszavazást, hogy így legyen, biztosan eredményes lenne. :wink:

Szuri mindenképpen lesz. Neked bevallom, de ne áruld el senkinek, hogy mióta ilyen meleg van így is eléggé bedagadnak a lábaim estére az egész napos üléstől. De ha véralvadásgátló nem lenne, akkor is napi két szuri lenne a hormonok miatt, így három lesz - az már majdnem mindegy. Kész tűpárna leszek, de sebaj, ha ez az ára, akkor simán bevállalom.

Reggel mondtam a férjemnek, hogy hétvégén rengeteget akarok aludni. Erre mondta, hogy felhúzzuk az órát reggel fél hatra, még hűvösbe elvégezzük a kerti munkát, aztán napközben majd alhatok. Ez így még nem is hangzana olyan rosszul, de már előre tudom, hogy napközben meg jön a sütés, főzés, mosás stb. Szóval nem túl jók a kilátásaim, de azért majd igyekszem.

Nagyon szép hétvégét kívánok nektek is!

Anita

tücsökbogár
 
 


Szió!

Hát igazán szivesen adnék Neked energiákat! :D

Hogy sikerült az alvás?? Hagyott a párod? És a kert?

Képzeld olyan most a szervezetem, mint a tankönyvekben. Már említettem, hogy elkezdtem hőmérőzni és emellett megcsináltam egy termékenységi naptárat is. Na utóbbi szerint pénteken volt ovuláció- és tényleg! :D 2 nappal előtte kezdtem mérni a hőt és csont 36 fok volt. Péntek reggel- 35.8,szombattól pedig 36.4. Szóval lehet, hogy így elsőre sikerült eltalálnom?!? Már csak 8 nap kb és kiderül sikerültek-e az ikrek, akkor már a teszt is 90 %-s. Alig várom.... :D :D :D
Bár a "tettek mezejét" egy ideig most hanyagoljuk- jóból is megárt a sok. :oops: :oops:
Kérlek szoríts Nekem, olyan nagyon jó lenne :!:

Kellemes Napot!

Ági

Kép
iroko
 
 

 
 

Szia Ági!

Szerencsére a fél hatos ébresztést nem gondolta komolyan a férjem. Bár nem aludtam sokkal többet mint korábban, de azért sokat javult az alvajáró üzemmód. Majd kiderül, hogy így munkahelyen hogy bírom a 30 fokot. Jól telt a hétvége, dolgozgattunk sokat közösen a kertben. Mindig akad valami tennivaló, pedig néha olyan jól esne csak úgy kifeküdni a nyugágyra és olvasgatni. Talán annak is eljön majd az ideje...

Én is remélem, hogy 8 nap múlva két csík lesz a teszteden.

Szép napot kívánok!

Anita

tücsökbogár
 
 


Szia!

Akkor csodaszép lehet a kertetek! :D Bár nekem lenne ennyi ambicióm a virágaimmal. :roll:
Kérlek szólj,ha a lelkesedésem "árt" Neked,nem szeretném, hogy rosszul érezd magad!
Csak annyira beleéltem magam. :shock:
Tudod,azért vannak furcsaságok- a naptár szerint a teszt kimutathatja Őket jövő hét pénteken- PONT péntek 13 és ez nálunk nem volt eddig rossz, a lányom is 13.-án született. Ráadásul én hülye megcsináltam a születési kalkulátort és ha összejöttek tényleg,akkor 2.22-re leszek kiírva,pont akkorra amikor a Marci meghalt. Elöször megzuhantam,most már jelnek tekintem. :)

Ági

Kép
iroko
 
 


Szia Ági!

Még nem olyan szép a kertünk, de mindig egy kicsit szebb. Meg kell dolgozni érte rendesen. Bevallom, hogy tényleg sokkal szívesebben foglalkozok a virágaimmal, mint a sárgarépával meg az uborkával (és ez meg is látszik az eredményen). :wink:

Nagyon remélem, hogy ezek a dátumok tényleg szerencsét fognak hozni nektek és jövő februárban meglesz Bernus tesókája. Hát persze hogy beleéled magad, nem hiszem hogy enélkül lehetne gyermeket tervezni. És egyáltalán nem bánt, sőt nagyon jót tenne az én lelkesedésemnek is ha nektek sikerülne. :lol: :lol: :lol:

Anita

tücsökbogár
 
 


Sziasztok,

Mar egy ideje nem irtam ide, de gondoltam azert benezek bar mar mindketten tudjatok a hirt...

Ma voltam az elso vervizsgalaton. Holnap delben hivom majd oket az eredmenyert es ha ok akkor adnak idopontot az elso UH-ra.

Neked is nagyon drukkolok Agi es ha a lombik egybol osszejon, akkor Anita sem lesz tul sokkal mogottunk! :lol: Olyan jo lenne.

Probalom nem tulzottan beleelni magam, de szeritnem ha valami baj lesz igy is ugy is meg leszek zakkanva - ezen sokat nem lehet segitnei.

De egyenlore probalok pozitivan hozzaallni, hatha most nem lesz baj.

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Hajni!

Szerintem nagyon jó a hozzáállásod. Hát persze hogy ezerrel beleéli magát az ember a leghalványabb reménybe is, de a két csíkos teszt azért sokkal több, mint halvány reménysugár. :wink:
Maradj pozitív és hidd el, nem lesz semmi baj!!!

És még egyszer gratulálok!!!!!

tücsökbogár
 
 


Sziasztok!

Hajni- Annyira jó hír! Örülök a boldogságodnak( ezen a fórumon is :D ) Én azt gondolom, hogy a pozitív hozzáállás kötelező,ahogy Anita is írta- plussz ne gondolkodj előre- élvezd ezt a mindennél varázslatosabb érzést- 2 csík!!!!! :D :D

Anita- Ne haragudj, hogy eltüntem picit! :oops: Szánom-bánom.
Szóval a történések- Voltam a dokimnál, hogy nézzen érő petécskét,na azt nem látott elvégre ez már a 18. nap. :)
DE látott megvastagodott méhnyálkahártyát! 16 mm!!! Szerinte az átlag 11 és már csökkennie kéne, úgyhogy akár azt is jelentheti, hogy lakik odabent valaki vagy valakik!!! :D :D
Holnap tesztelek reggel,aztán még 1 hétig folyamatosan... :D
Egy lány innen a babanetről ajánlott egy magyar,de Németor-ban élő nőgyógy drnőt,aki árul legálisan! teszteket is többek között. A sima csík 158 FT!!!! Igen, jól olvastad, csak 158!
Úgyhogy gyorsan vettem belőle 10.-et! :D :D :D

Holnap jövök!

Ági

Kép
iroko
 
 


Szia Ági!

Már kétszer írtam, de elszállt. :cry: Úgyhogy most csak a rövidített változattal próbálkozok:

Gyönyörű az a nyálkahártya. :lol: Remélem, hogy pár nap múlva te is követed Hajni példáját. Azért ne ess kétségbe, ha a holnapi teszt még nem mutatja ki, lehet hogy csak pár napot várni kell. Egy kicsit korainak tartom a tesztelést, de ki tudja, lehet hogy ezek ilyen csodacsíkok.

Várom a jó híreket! :wink:

Szép hétvégét!

Anita

tücsökbogár
 
 


Agi - itt valaszolok a fenti kerdesre...

A gyogyszernek meg nem tudom, hogy mi a neve, mert ugye meg soha nem kaptam. Lehet, hogy ugyanaz ki tudja. Majd megirom.

A fejem idonkent meg mindig szedeleg, de kibirhato. Szerencsere nem nehezgepkezelokent dolgozom ugyhogy a munkamra sem veszelyes. :wink:

Anita - neked is jo hetveget! :D

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Sziasztok!

Persze a teszt negatív,ahogy írod Anita. De tudom, hogy korai úgyhogy nem stresszelek. Egy barátnő írta itt a babaneten, hogy az ovulációs tesztet szokták jóstesztnek használni,elvileg 4 nappal előbb mutatja a terhességet,mint a terhes teszt. Ki kell próbálnom! :D Már megrendeltem! :D De persze akkor is csak a jövő héten van esély csíkokra!

Anita- Hogy is van ez a lombik? Ugyanaz,mint simán? beültetik és rá 3-4 hét múlva kimutatható vagy gondolom jobban nézik, már előbb is tudsz jó hírt?

Hajni- Csak óvatosan, vigyázz magatokra! :D

Ági

Kép
iroko
 
 


Szia Ági!

Kicsit várj még!!! Ne stresszelj végig egy hetet azon, hogy vajon sikerült-e, mert ha sikerült akkor a babának nyugodt anyukára van szüksége!!! Legyél még egy ici-picit türelmes!!!

Hát a lombiknak nagyjából az a lényege, hogy leállítják a szervezet hormontermelését és a szükséges mennyiséget (ami a normálisnál lé...

folyt köv.

tücsökbogár
 
 


Folyt.

Bocs, de ügyfélfogadás van és nem átallanak az emberek zaklatni ahelyett hogy hagynának netezni.

Szóval a normálisnál lényegesen nagyobb hormonadagot juttatnak a szervezetbe, mert az a cél, hogy túlstimulálják a szervezetet és ne csak egy petesejt érjen meg a ciklus alatt, hanem 10-15 vagy akár még több. Aztán a megfelelő minőségű petesejteket altatásban leszívják és megtermékenyítik. A beültetés pedig 3-4 nap múlva történik meg, ha a petesejtek megfelelően osztódásnak indultak a petesejtek. Szóval némileg más azért mint rendesen. Ha éppen jó kedve van a férjemnek, szokta is mondani, hogy mi majd elmondhatjuk a gyereknek, hogy grupiból született, mert ugye ott van ő, meg a doki, meg a biológus meg az aszisztensek is. :wink: De az igazi varázs sajna elmarad, az akkor jön, amikor a doki majd közli, hogy "gratulálok kismama, ön gyermeket vár". Remélem, hogy fogom még ezt hallani...

A beültetés után 11-12 nappal már ki tudják mutatni a terhességet, de nem teszttel, hanem vérvételből.

Szép napot!

Anita

tücsökbogár
 
 


Szia!

Akkor elvileg Te előbb tudod, mit normál esetben,mert ott még bajlódni kell a - vajon mikor-- kérdéssel is. :D
Biztos lesz benne újra részed, ne is aggódj emiatt.
Le a kalappal előtted, hogy ilyen türelmes vagy,engem majd megesz a penész pedig csak ezt a hetet kell kibírnom. Még mindig semmi, de a jelek szaporodnak. A 7-es buszon reggel olyan hányingerem volt, hogy leizzadtam,a hideg rázott.
Most vagyok ovu+11 nap,tehát még igen picike lehet. :D
Viszont ha tényleg baba/babák van/vannak akkor megoldódott a munkahely problémám, mostantól nem tehetnek ki a babók 3 éves koráig,plussz 1 év védelem utána a kollektív szerződésünk miatt.
:D :D :D :D :D

Voltatok az első vizsgálaton?

Ági

Kép
iroko
 
 


Szia Ági!

Igen, voltunk az első vizsgálaton és felajánlotta a doki, hogy mivel felszabadult pár hely júliusban, ha akarjuk kezdhetjük akár most is. Hát persze hogy akartuk!!! :lol:
Úgyhogy most teljesen felpörögtek az események. Pénteken kezdem el szúrni az egyik gyógyszert, meg persze a heparint is, és ha minden a tervek szerint alakul, akkor július első hetében lenne a leszívás meg a beültetés. Most kicsit összesűrüsödtek a dolgok, mert most találnom kell egy nagyon gyors fogorvost, hogy még a véralvadásgátló előtt kihúzassam az utolsó tejfogamat, mert már elég rozzant és csak a baj lenne vele. Hát remélem, hogy sikerül.

Még pár nap és már a teszt is mutatni fogja a babádat vagy babáidat. Tényleg, nem vagy olyan jó vizsonyban a háziorvosoddal, hogy elküldjön egy hcg hormonszint mérésre? Azon már biztosan látszana valami.
Bár a 7-es busz nagyon bíztató. :wink:

Szép napot kívánok!

Anita

tücsökbogár
 
 


Hu Anita ez tok jo hir! Tenyleg felgyorsulnak itt az esemenyek. :lol: :lol: :lol:

Agi - meg egy pici turelem es mindjart fogja mutatni az a franya teszt, hogy mi van. :wink:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Helló!!

ANITA!!!! DE ÖRÜLÖK!!!!!!! Ez aztán a jó hír!!!!
Már mindjárt július!!!!! Akkor lehet hogy én hazajövök a "nyárból" és Te már a kellős közepén leszel az eseményeknek(júl 6).
Nagyon-Nagyon drukkolok- most a fogorvoshoz,aztán majd szép lassan a többihez!
Fraxyparinnál maradsz?
Remélem nagyon boldogok vagytok,már csak a lehetőség miatt is, ahogy Hajni szokta mondani mostantól nincs ám aggódás- pozitív gondolkozás a legfőbb!!! Igaz Hajni? :D

Én meg csak várok és várok és várok.....
A mai ovu teszt is negatív teljesen. Bár ha belegondolok a lányom még 6 hetesen is negatív volt, a doki nem hitte el, úgy látszik én fordítva vagyok bekötve. Nagyon remélem, hogy nem jön meg,akkor tuti összeomlok. :(
Tehát a 15.-e a nagy nap- igaz vagy hamis játékra!
Ági

Kép
iroko
 
 


Szia Ági!

Olvastam, hogy vannak olyanok, akiknél csak nagyon későn mutatja ki a teszt a terhességet. De ha te is ilyen vagy, akkor miért várod, hogy már most, a 11. napon kimutassa! Tessék megnyugodni és koncentráli a 15-ére.

Hát a férjemnél még csak most kezdődik igazán a para. Nagyon félt engem, úgyhogy igazából neki van szüksége a nyugtatásra.

tücsökbogár
 
 


Szia Anita!

Na akkor most rajtad a sor, hogy nyugtatgasd! :)
Nem kenyerem a türelem, megesz a penész. Mégha tudom is, hogy nem lehet. Kényszeresen mennék tesztelni..... Ez lassan nem normális... :D na majd holnap reggel-az már a 13. nap. :D

Ági

Kép
iroko
 
 


Szia Ági!

Ha a Bernust 6 hetesen sem mutatta ki a teszt, akkor még a 13. nap is elég korainak tűnik. Csak azért szólók, hogy nehogy elkeseredj, ha még mindig negativ lesz a teszt. Vérvételben nem gondolkodsz? Akkor legalább megnyugodhatnál.
Nagyon szorítok, hogy sikerüljön!!!


Hajni kismami, te hogy vagy???

tücsökbogár
 
 


Szia Anita!

Kibírtam nem csináltam terhességit,csak ovu tesztet ,de azon megjelent egy nagyon halvány, de CSÍK!!! :D :D
Most már csak erősítenem kell és jó lesz ez!! Ráadásul ma már a szagokra is érzékenyen reagáltam, úgyhogy csak igaz lesz a csoda!
Jelentkezem holnap is!

Szép napot Neked!

Ági

Kép
iroko
 
 


Ági!

Ez azért nagyon izgi kezd lenni. A halvány csík is csík. Hogy tud örülni ilyenkor az ember az émelygésnek, meg a rossz gyomornak...... :lol: További rókásodást és csíkosodást kívánok! :wink:

Én meg ma délelőtt megszabadultam a tejfogamtól. A dokim biztos valami fiatal csirkére számított, mert igen megdöbbent amikor meglátott, zavarában rá is kérdezett, hogy biztos tejfog-e. Az volt. Ez nálunk családi örökség. Anyukám is a terhesség alatt veszítette el az utolsó tejfogát - bár ő azért fiatalabb volt egy kicsit nálam. Na mindegy, már nem fogok belekerülni a Guiness rekordoerek közé. A doki kicsit még győzködött, hogy nem kellene feltétlenül kihúzni, de én már eldöntöttem és lelkileg rákészültem és tudom, hogy csak kínlódtam volna vele. Így is fog eleget vérezgetni az ínyem a fraxiparin miatt.
Viszont most elég furán nézek ki, mert az arcomnak csak az egyik fele mozog, az ügyfeleknek meg mégsem mondhatom, hogy bocs, de nem tudok beszélni, így kicsit beszédhibásan, de túl vagyok rajta.

tücsökbogár
 
 


Szia!

Fel sem tünt, hogy tejfogat írtál. :oops: Ne haragudj, átsiklottam felette!
Legalább túl vagy rajta! Gratulálok a felnőttléthez! :D :D :D

Képzeld POZITÍV a terhességi tesztem!!!!! Sikerült 2 csíkocskát találnom!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Holnap doki, labor- megpróbálok jönni még holnap hogy írhassak neked híreket. ha minden igaz,akkor dél körül már lesz eredmény!

Puszi

Ági

Kép
iroko
 
 


Szia Ági!

Én ma csak délig dolgozom, de azért addig is így érzek: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja és még így is:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Most már tényleg nekem is be kell állnom a sorba utánatok szépen, nem lehetek kihúzó ember.

Jelentem ma reggel beadtam magamnak az első babalakhely előkészítő szurit. Megbeszéltem a pocimmal előtte, hogy nem fog fájni, és mindez csak a baba érdekében van, úgyhogy tényleg nem is fájt.

Hajrá kismamik, igyekszem utánatok én is!!!!!

Ja, és Ági - :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tücsökbogár
 
 


Agi!!! Nagyon nagyon orulok neked!!! :lol: :lol: :lol:

Anita - mostmar tenyleg tessek beallni a sorba, nem szep dolog kilogni. :wink: Orulok, hogy neked is elkezdodik a dolog mostmar. Szerintem nagyon pozitiv hatassal vagyunk egymasra. En ebben nagyon hiszek!

Most nem tudok tobbet irni, mert csak gyorsan bekukkantottam. Ma nem dolgozom es egy kajakiallitasra megyunk a ferjemmel es egy baratnommel.

Mindenkinek kellemes hetveget. 8)

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Helló!

Sajna még nincs hír,de a doki annyit mondott, hogy ha már 1 teszt pozitív és megvannak a tünetetek( márpedig ott nála jó rosszul voltam,ez a buta róka... :D ),akkor sinen vagyunk! :D :D :D
Jajjj de türelmetlen vagyok, azt hiszem nem tudok majd előbb írni mint dél,mert a dokim műt,de azért próbálkozom! :wink:

Annyira szeretném, ha sikerülne Nektek, akkor aztán tényleg együtt sírhatunk,csak most örömünkben!!!
Ha már a szuri sem fáj,csak jó jel lehet!! :-)

Hölgyeim és Uraim---------
A legjobb babalakhely készül itt!!


Taps, Taps, Taps

Na jó abbahagyom elég zizzent vagyok ma!
Remélem jövök még délig.....

Pusza
Ági

Kép
iroko
 
 


Ági!

A zizi is a terhességgel jár! :wink: Tudod, a hormonváltozások....
Nálunk rosszabb a helyzet, mert én a hormonkezelés alatt nagy valószínűséggel már a jövő hét végétől produkálni fogom a zizis tüneteket.
Jajjjj szegény emberkém jól bevásárolt velem. Már előre sajnálom szegényt, de olyan kis elnéző velem mindig. Hát ezért is imádom. :wink:

Nagyon szép hétvégét kívánok mindenkinek!!!

És búcsúzóul a kismamiknak:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tücsökbogár
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
iroko
 
 



SZia!

Egyszerűen nincs baba! Megvolt minden tünet, 2 poz teszt, a vérteszt mégis negatív lett. Vasárnap kellett volna megjönnie, de annyira kiborultam pénteken, hogy már akkor este lett hozzá "szerencsém".
Egyszerűen nem értem!!!! :cry:
Miért ilyen kegyetlen a sors? Miért kellett a lehetőséget meglengetni előttem, hogy aztán meg elvegye???? Nem értem, nem értem!!
Én lettem volna ennyire nem normális, hogy saját magam produkáltam mindent? De a teszt???
Áhhhh ez nagyon gáz.

Ági

Kép
iroko
 
 


Jajjj Ági, nagyon nagyon sajnálom! :cry:

Én is nagyon beleéltem magam, hogy nektek sikerült és már csak én vagyok hátra.

Sajnos a szervezet nagyon sokféle tünetet tud produkálni és képes elhitetni veled, hogy babát vársz. (ezt egyszer korábban talán már írtam, hogy az első lombikomnál a másik három lány mind terhességi tünetekről, számolt be, volt akinek már rendes reggeli rosszullétei voltak, én pedig nem éreztem semmit, mégis csak nekem sikerült négyünk közül) Ezért is voltam olyan kis óvatos, amíg nem volt pozitív teszted. De hát az a teszt nem lehetett véletlenül pozitív!!!! Ott már elhittem, mert az nem tévedhet, legalábbis kettő egymás után nem. Egyáltalán nem tudtak kimutatni a laborban hcg-t, vagy csak nagyon kevés volt? Mert az is lehet, hogy volt baba, csak feszívódott. Nem is értem......

Kitartás és sok erőt kívánok! Folytatnunk kell és egyszer majd sikerülni fog! (tudom, hogy most mindenki ezt mondja és jelen pillanatban ez egyáltalán nem vígasztal, de sajnos nem tudok mást mondani)

Küldöm a vígasztaló ölelést és a vállamat, tudod a síráshoz, aztán talán elfogynak majd egyszer azok a könnyek, vagy legalábbis örömkönnyek lesznek belőle.

Anita

tücsökbogár
 
 


Agi - nagyon sajnalom, hogy most nem jott ossze. :( A szervezetunk tenyleg kepes tuneteket produkalni... Ha a teszted viszont egyertelmuen pozitiv volt akkor az tenyleg egy kicsit furcs, hogy a teszt kimutatta a vervizsgalat vizsont nem. Lehet, hogy a szervezeted meg nincs felkeszulve egy ujabb babara.

Nekem az elso baba utan kilenc honapig tartott, amig ujra teherbe estem, a masodik elvesztese utan pedig ujabb hat honapba telt. Pedig a kivizsgalas (mindkettonknel) kimutatta, hogy minden a legnagyobb rendban van es abszolut semmi akadalya nincs a teherbe esesnek. Tudom, hogy nagyon nehez turelmesnek lenni, de legalabb probald nem nagyon beleelni magad minden honapban... Remelem ez nem hangzik tul hulyen, de hidd el tudom mit erzel es csak aggodom, hogy minden honapban ezen mesz kersztul.

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Remelem nem baj ha irok egy kicsit magunkrol is.... Ma voltam az elso UH-on es lattam egy ici-pici lukteto kis maszatot. Allitolag meg csak 4.1 mm ami egy kicsit aggaszt, mert 6 hetesen mar kb. 8mm-nek kellene lennie a konyvem szerint, de ugy tunik dobog a kicsi szive.

Szoval ma mar megkaptam a gyogyszert is es beadtam magamnak eletem elso szurijat. Nem volt olyan szornyu, akkor eppen alig ereztem es nem latszott semmi. Most megneztem es van egy piros potty a pocimon. Ja es Dalteparinnak hivjak.

Ket het mulva megyek vissza legkozelebb.

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Anita - veled mi ujsag? Szurik? Hol tartasz?

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindkettőtöknek a vigasztalást és Hajni- Persze, hgy nem értem félre-Köszi a tapasztalataidat,az aggódást!

Úgy tünik ismét felállok a padlóról lassan, én nem is tudom, robot vagyok,vagy mi? Bármi jön szembe, 2 nap, én megrázom magam és megyek tovább?!? :shock: :shock:
Szóval jobb már... :roll:

Hajni-Ott vagyok a topikodban továbbra is,csak read only üzemmódban,de örülök hogy itt is bejelentkezel néha! Gratulálok az apró maszathoz és a semmiség szurihoz! A méretei miatt meg ne aggódj, nincs 2 egyforma gyerkőc!!! 2 hét elrepül és újra láthatod,immár nagyobbacskán!!

Anita- Köszi a vállat, ha így haladunk lassan elhasználom! :roll:
A Hcg tök negatív lett a teszt után 1 nappal, úgyhogy sosem fogom megérteni. Megpróbálta a férjem a hátam mögött megkérni a dokit, hogy adjon valami fogantatás elősegítőt,hogy nehogy így járjak a köv hónapban is,de a doki elzárkózott. Úgyhogy most már rajtam múlik, hogy ne éljem bele magam ennyire!
Na de Te is mesélj hogy mennek a szurik???

Ági

Kép
iroko
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Gratulálok a kalimpáló szívecskéhez!!!
Hát nekem már szép pöttyös a pocakom, pedig még csak az elején vagyunk, és remélhetőleg a jövő héttől már nem csak napi kettő szurim lesz, hanem a tüszőnövesztő hormonokat is bökhetem. Egyenlőre várom hogy megjöjjön, csütörtökön lenne itt az ideje, aztán léphetünk tovább.

Ági!

Örülök, hogy jobban vagy! Tedd el jó mélyre a megmaradt tesztjeidet és legközelebb majd csak akkor vedd elő, ha mondjuk már egy hetet késik a menzeszed. Eljön még a mi időnk is........
Ha pedig biztonságérzeted adna neked, ha szednél valamit, akkor ajánlhatok pl. E vitamint, ami segíthet és recept nélkül kapható, vagy méhpempő kapszulát, ami szép nyálkahártyát csinál és segíti a beágyazódást - ja és mellékesen erősíti az immunrendszert. Ha csak ez a kicsi lökés hiányzik, akkor ezen már ne múljon és ezek azért mégsem gyógyszerek.

Anita

tücsökbogár
 
 


Hali!

Anita- Köszönöm, felírtam, utánanézek ezeknek. Igazság szerint a forever living-nek lennének még termékei, nekem mostanában azt ajánlgatják. Azt állítja egy 10 éve benne lévő emberke,akiben még tán meg is bízok, hogy meddő párok,sokadik sikertelen lombik után hoztak össze babát fél éven belül. Eszembe jutottál- utánakérdezzek???? Ezek nem gyógyszerek, csak aloe vera- állítólag!
Ha gondolod,nem tart semmiből egy telefon...... :D Lehet hogy én is elkezdem, ártani nem árthat. :D

Drukkolok, hogy a csütörtök befutó legyen,aztán utána minél előbb nekivághassatok a -- NAGY feladatnak----!!! :D
Mi már jövő hétfőn nekifuthatunk...... :roll: :oops: :roll:

Ági

Kép
iroko
 
 


Ági!

Köszönöm, de úgy gondolom, hogy az ilyen szerek tényleg csodát tehetnek azokkal, akiknek szervi problémák nem állnak a háttérben, de mégsem sikerül a baba. Nálunk viszont a férjemnél konkrét oka van annak, hogy csak lombikkal lehet babánk, azon pedig nem tud változtatni ez a szer. Én ezt a helyzetet így elfogadtam, és talán ő is, bár nagyon bántja, hogy így van. Viszont nem szeretnék feleslegesen illúziókat kelteni benne, azt meg pláne nem szeretném ha azt érezné, hogy én ebbe nem tudok belenyugodni. Így nekünk marad a lombik, amiben nagyon bízok, de ha mégsem sikerül, akkor pedig örökbefogadunk egy-két csöppséget és végre igazán család lehetünk.

Neked, viszont lehet hogy segíthet, ha úgy érzed, próbáld ki!

Anita

tücsökbogár
 
 


Szia!

Azt hiszem elhamarkodottan ajánlgattam. :oops:
Utána keresgéltem és több fórumon olvastam,hogy a nőgyógyászok nem ajánlják a "nem szigorúan ellenőrzött" cuccokat. CSAK azt lehet,amit kifejezetten kismamiknak fejlesztenek ki. Na ennyit erről!

A férjeddel kapcsolatban pedig fantasztikus a hozzáállásod, itt mutatkozik meg igazán a szeretet/szerelem! :D


A tippeket köszönöm! Megkérdeztem az áek-s lányokat is, ők is mondták az E vitamint, meg a sok húst ill egy tornát is. Szóval mostanában el leszek foglalva!
Már csak az a baj, hogy a porckorong kopásom miatt fekhetek 24 órában,így nehéz tornázni. :roll: De majd 1 hét múlva....eljön az én időm.
Amúgy 1 hónapot adtam magunknak,ha Svájcban nem jön össze a babó(k),akkor keresek új melóhelyet és helyrerakatom a gerincemet,mielőtt újra nekimegyünk. :o

Ági

Kép
iroko
 
 


Szia Ági!

Na ez aztán a jó hozzáállás! :wink: Lehet, hogy ha kicsit majd mással leszel elfoglalva, akkor egyszer majd csak azt veszed észre, hogy nem jött meg a menzeszed mert baba van a pocakodban.
Állásügyben már biztos, hogy a régi munkahelyed nem menthető meg? Hát nem irigyellek, nem kevés stresszel jár az álláskeresés, meg az új munkahely, de frankó csajszi vagy te, sikerülni fog!

Fekvés miatt részvétem! Egy teljes hétre mozdulatlanságra vagy ítélve?

Én meg alig várom már hogy megjöjjön, ma kellene neki, de előfordulhat, hogy a szuritól csúszik kicsit, viszont ha pénteken fog csak megjönni, akkor nem tudom a 3. napon elkezdeni a szurikat. Na megpróbálok nem parázni ezen, még ma vagy holnap is megjöhet.

Szép napot!

Anita

tücsökbogár
 
 


DRUKK-DRUKK-DRUKK-DRUKK-DRUKK

Kép
iroko
 
 


Amúgy csak 3 nap a fekvés,amíg lemegy a gyulladás. De már most unom,pedig tegnap este kezdtem. :roll:
Helyre kell jönnöm,mert nem szeretnék sérvet. :shock:
A hozzáállástól függetlenül nagyon szeretném ha összejönne.... :oops:

DE most Ti vagytok a fontosak! Már mindjárt július......!!!

Ági

Kép
iroko
 
 


Hát Ági ez a sérv dolog bizony elég komolyan hangzik, úgyhogy ha unalmas is, de tessék csak feküdni otthon!!!
Na most aztán jól megmondtam!

Hát pirinek egyenlőre semmi nyoma. De még holnap talán....
Jó esetben két kemény hét áll még előttünk, és aztán már csak várni kell a csodát.

Mikor is mentek Svájcba? Addigra remélem rendbe jön a hátad is.

Anita

tücsökbogár
 
 


Szia!

Jajj de sajnálom, pont a hajrában nem leszek itt.... :?
27-tel indulunk, 6-án jövünk. De jövök fel azonnal, úgyhogy írj,nehogy lemaradjak bármiről!!

:D :D :D

Kép
iroko
 
 


Szia Ági!

Nekem nehogy sajnálkozni kezdj, hogy pont Svájcban leszel!!! :wink: Ebben az időszakban eszedbe se jussak, csak a gyönyörű környezetre és a férjedre koncentrálj és kapcsolj ki minden mást! :lol:

Amúgy nem fogsz lemaradni semmiről, mert ha minden a lehető legjobban alakul és megtörténik a leszívás és a beültetés is, akkor is csak július második felében fog kiderülni, hogy beköltöztek-e a pocimba a babácskák.

Most látom, hogy akkor már csak egy hét van hátra a nyaralásotokig. Jujjjj de irigy vagyok! :wink:

Remélem, hogy már javul a hátad. Már túl vagy a kötelezően előírt fekvés felén. Kitartás a továbbiakra. Tényleg, ilyen melegben a nyugágyban való fekvés is megfelelő? Mert az már mindjárt kellemesebbnek tűnik. Szóval ha lehet, akkor jó pihit kívánok egy árnyas fa alatt. :lol: :lol: :lol:

Anita

tücsökbogár
 
 


Szia!

Köszi,aranyos vagy.
Sajnos tegnap sikerült úgy lehajolnom a sütőhöz hogy beszereztem újabb 3 nap fekvést. Iszonyúan fáj,rettegek attól,hogy Svájc is veszélybe kerül emiatt. :( :(

Kép
iroko
 
 


Ági!

De nem értem, hogy kerültél te a sütőhöz az ágyból????

Ne rettegj, csak fogadj szót a dokinak és tényleg feküdd végig azt a három napot! Addig a család csak kihúzza valahogy hideg kajával, vagy pizzával. Most az a legfontosabb, hogy rendbejöjjön a hátad a nyaralásig!

Fájogat a hasam, talán kezdődik valami.

Pihenj! 8) Pihenj! 8) Pihenj! 8) Pihenj! 8)

tücsökbogár
 
 


Naaaaa kezdődjön!!!!!!!!! Nagyon drukkolok!!!!!!!

Kérdésedre válaszolva az ágyból nem megy a főzés,pedig próbáltam.... :D Ma a reumán a doki felírta a fél gyógyszertárat, jah és persze rögtön felugrott a 3 nap 1 hétre,de csak megoldódik, van még 1 hetem. :?
Már nem olyan rossz,mint tegnap. Talán.... Talán.....

Remélem holnap már azzal fogadsz, hogy kezdődik........!!!!

Csak hogy fokozzam az élvezetünket,bedöglött a hűtőnk...
no comment

Ági

Kép
iroko
 
 


Tücsi!!!!!!!!

Minden rendben?? Ilyenkor már szoktál írni! Remélem "csak" sok a munkád....

Ági

Kép
iroko
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: