Új privát üzeneted érkezett!

Köszi a bókot
Közben derült e ki, hogy mi baja Izádnak?
Remélem semmi komoly

Kép
galzsuzsa
 
 


Lap tetején vagyok je je jeeeeeeeeeee 8) :lol:

Kép
galzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Látom kezd visszatérni ide az élet! Én ennek csak örülök és ha nem bánjátok mostmár írogatnék is szívesen ide!

Vera, nekünk is ilyen járássegítőnk van, de az én csajszim még csak feláll (a dohányzóasztalnál) és tegnap kezdett el araszolgatni az asztalba kapaszkodva. Te mikortól adtad oda neki a járássegítőt? Mert attól félek, ha most belekapaszkodna, az előregurul és Míra pofára esik. :roll: Szerinted?

Kokitti
Kép
kokitti
 
 

 
 

Szia Kitti

jajj de jóó. gyertek csak gyertek.

járás segítőt én onnantól adtam oda ahogy elkezdett kapaszkodva menni. először a gépezet gyorsabb volt de rá pár napra ő maga jött rá a nyitjára.

Zsuzsa
11-én megyek a gasztróra ott majd többet tudok és akkor hozom a híreket róla.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Szia Kokitti

Jól emlékszem, hogy egy párszor még irtál volt? Attól függetlenül irj magadró/magatokról, és hozz képeket is. Az az igazság, hogy annyian jöttek - mentek itt a fórumon, hogy már mindenkire nem emlékszem, és szinte a kezdetektől itt vagyok

Nekünk nincs sajnos járássegitő, Dórikám bármibe belekapaszkodik, araszolgat, ha fogjuk a kezét gyorsabban halad, most már 2-3 lépést egyedül is tesz, ha ott vagyok előtte, de még mindig mászva halad a legbiztosabban :wink:

Kép
galzsuzsa
 
 



Igen, még nagyon a kezdetekben írtam, meg most a végén mikor arról volt szó, hogy megszűnik a topik. Végig olvastalak benneteket csak gyors volt a tempó, és írni már nem volt időm. :? Sokszor gondolkoztam, hogy ti hogy csináljátok, hogy nemhogy egy, hanem több gyerek mellett jut időtök aktívan fórumozni, bizti én vagyok a béna, de mostmár talán kicsit több szabadidőm van (bár ugye Míra most indul el) úgyhogy jövök!

Én 28 éves vagyok, Míra első babám, december 22-én született (napra pontosan a kiírt dátumra érkezett), féléves koráig anyatejes volt aztán hozzátápi (mindent megeszik), van 7 fogacskája, ezért már próbálok neki darabosat adni, egyelőre fuldoklik :roll: nem is tudom jól csinálom-e. Tegnap almát reszeltem neki hozzá a krumplit villával törtem csak össze, meg turmixolt húst adtam és kész szenvedés volt a kajálás. Nálatok ez a darabosra való átállás hogy ment?

Keresek mindjárt egy képet a kiscsajról.

Kép
Kép

Kokitti
Kép
kokitti
 
 



Sziasztok!
Hát tegnap benéztem és mit látok? Ébredezik a topic.
Bocsánat mindenkitől, de az anyatanyán képtelen vagyok tartani a tempót. Nem mintha mostanában kedvem is lett volna hozzá. Valahogy nem jut időm semmire. Múlt héten ovi sem volt.

Vera: Mi történt, hogy nem mersz panaszkodni? Dumáld csak ki magadból, azért van a fórum. Nem igaz?

Velünk: a békülés utját járjuk, de mindig vissza lépünk a lépcsőn. sok a sérelem amin túl kell jutni.Már tudunk beszélgetni más dolgokról is. Töbször feljön. De most viszont én kezdek fordulni, mert már elég jól megszoktam, hogy egyedül vagyok a gyerekekkel, erre jön, és felborit mindent.

Lottika a héten megkapja az első orthopéd szandálját.Azt mondják a dokik, hogy sokat fog segiteni neki. Januárban kell ismét menni az orvoshoz. Akkor ha menni fog már rendesen eldől lesz e mütét.
Amúgy nagyon jó kislány. Enni már azt akarja amit mi, mindig kóstoltatom az ebédnél és mióta rájött, hogy a mi kajánk mennyivel izletesebb azóta nem eszi a bébikaját. de a tejes dolgokkal félek, mert már több mint egy hónapja próbálgatom krémtúró, joghurt de utánna nagyon sokat és büdöset bukik. múltkor a krumpli levesben is volt egy kis tejfől és utánna ki is jött a pelusba.
Ti miket adtok a babáknak enni?

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Kriszta!
Lottinak mi baja, hogy már ortopédcipőt kap? És lehet műteni kell? :shock: Miért?

Hát én ezzel a kajáltatással nagyon óvatos vagyok, bizti hülyének néztek, de én Mírának még csak főleg általam készített bébikajákat adok, meg néha üveges bébikaját. Húst csak pulykát vagy csirkét kap és még heti egyszer májat. Zöldségekből elég sokfélét: cékla, répa, karaláb, zeller, cukkini, tök, borsó stb. De paradicsomot még nem adtam neki, mert ha én eszek, akkor picit pöttyösödik (reggel, este még szopizik), ezért nem próbáltam még élesben adni neki.

Vera, veled mi újság? Remélem múlik már a negatív hangulatod. Lehet közhelyesen hangzik, de gondolj arra, hogy lehetne ennél még rosszabb is! Gondolom azért ennyi gyerkőc mellett nem sok időd marad az önmarcangolásra és biztos sokat segítenek, hogy vidámabb legyél.
(ja, és köszi a kék szem dicséretet :lol: )

Kokitti
Kép
kokitti
 
 


kokitti
Lotti bal oldali donga lábbal született. Gipszben volt kisebb-nagyobb szünetekkel 6 hónapos koráig. Akkor kapott éjszakai sint, de nem nagyon tudtuk használni, mert mindig kihuzta belőlle a lábát. A műtéttel az Ahilles ínt fogják nyújtani, mert spicben van a lába. De annyira nem vészes egész jól lerakja a talpát, csak mikor húzza ki magaalol ahogy áll fel, akkor van úgy hogy a külső talpélen marad.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Nahát Kriszta, olvasgattalak benneteket, de ez elkerülte a figyelmemet, hogy Lottinak ilyen problémája van.:roll: A műtéttel rendbe lehet hozni a lábikóját teljesen?

Tegnap olyan migrénes fejfájásom volt, hogy szegény Míra csak nézett, hogy anyát meg mi lelte. Feküdtem mellette a földön, ő meg édesen eljátszott, mintha tudná, hogy most anyát ne nyúzzuk, mert nincs jól. Annyira bírom ilyenkor. Éjszaka viszont 2 órán keresztül ébren volt, valszeg jön a foga mert ilyet még sosem csinált és az nem volt jó, ha leültem vele, csak állva vagy sétálva volt jó neki hogy cipeltem. Kicsit kimerültem, a végére már remegett a karom, annyira elfáradtam.

Lányok, kinek milyen gyerekülése van a kocsiba? Én decemberben adok túl a kis hordozónkon és nem igazán tudom milyen autósülést is vegyünk. Méretben ezt a 9-36-kg néztem, szerintetek?

Kokitti
Kép
kokitti
 
 



Sziasztok csajok!
Gondoltam benézek az anyatanyára, de aztán mégis előbb ide kukkantottam. Meglepődtem, hogy friss írások vannak.

Vera! Mi történt anyatanyán? Nem is jársz oda?
Iza mekkorát nőtt! Nagyon édes. Sajnálom, hogy ilyen állapotban vagy, nagyon megértem, én is hasonlóan vagyok, azzal az óriási különbséggel, hogy mellettem itt a párom. Csak úgy érzem soha nem oldódnak meg a problémáim és emiatt az én hanguulatom is nagyon ingadozik.

Zsuzsa! Dórikád is nagyon édes, hihetetlen, hogy lassan szülinapjuk lesz.

Kriszti! Mi van veletek? Meddig voltatok külön? Párod miben változott? Ő akarta újrakezdeni? Remélem helyre jön az életetek.

Szia Kitti! Míra szemei tényleg csodaszépek!
Nekünk Römer ülésünk van, de használtan vettük. Az új számunkra megfizethetetlen, viszont az fontos volt, hogy biztonságos legyen. A miénk 9-18 kg-ig jó, szerintem ilyet nézzetek, ez kb. 4 éves korig jó. Ami 36 kg-ig használható, azt nem tudják olyan biztonságosra csinálni a babáknak és 4 éves kor után pedig már elég az ülésmagasító is.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Pár kép Gergőről, ezek 1 hónapja készültek, a frissek még nincsenek a gépen. Ő már egyre többször indul el lépegetve, már 2-3 métert megy, de aztán vagy elveszti az egyensúlyát, vagy rájön, hogy sűrgős dolga van és mászva hamarabb eléri a célját. :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 



Sziasztok!

Próbálom megosztani másokkal azokat a gyerekeknek szánt dolgokat (filmeket, sorozatokat, könyveket, fejlesztőket, zenéket, stb...), amiket beszereztem az elmúlt években :D


Jó szórakoz(tat)ást!!
ubuntu
 
 


Mira, Iza, és Gergő is nagyon édeskék, puszi nekik

Vera: kár azért a belépőért...De a kép nagyon jó :wink:

Erika: te sem tudod tartani a tempót az anyatanyán? mer én nem...napi egyszer tudok jönni, olyankor több száz hsz-t kéne végigolvasnom, mire a végére érek, Dórikám ébredezik, és válaszolni már nincs időm, ha nem olvasom el, nem tudok hozzaszólni semmihez...Na de mindegy
Nagyon jó a habos kép, látszik, hogy kis vidám gyerkőc.
Az én kislánykám is pár napja megy 8) nem túl hosszu távokat, de egyre merészebb, és nagyokat döng a lakás, mikor lehuppan a fenekére (érdekes módon - és szerencsére - sosem orra esik, hanem a fenekére ül le, ha nem érzi biztosnak a talajt a lába alatt.

Kép
galzsuzsa
 
 


Szia Zsuzsa! Hát igen tényleg nagyon nehéz lépést tartani ott, nálunk is ha Gergő fent van, akkor nem tudok semmit csinálni tőle, ha meg alszik akkor próbálok gyorsan mindennel végezni.
Ráadásul Gergő már csak egyszer alszik napközben.
De nálam nem ez volt a fő ok, hanem inkább a rengeteg probléma ami összejött nálunk.
De azért benézek majd a csajokhoz, mert már hiányoznak.
Egyébként Gergő sem esik el, ő is vagy lehuppan vagy legugol. Ő is egyre hosszabb távokat tesz meg és ma felállt kapaszkodás nélkül, nagyon meglepődtem rajta.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Sziasztok!

Továbbra is várjuk a Te Történeted rovatba a szüléssel, gyermekvállalással, neveléssel kapcsolatos vicces, nevettető, megható, megkönnyeztető, tanulságos írásaitokat 1-2 oldal hosszúságban, Word dokumentumban a szerkesztőség email címére: szerkeszto@babanet.hu

A Kölökneten pedig még lehet nevezni a Mikulás-pályázatra, a legjobb történeteket remek gyerekkönyvekből álló csomagokkal díjazzák majd! Még odaérnek majd a Télapó előtt! Itt a következő mélcímre írhattok: szerkeszto@koloknet.hu

Mindenkinek további szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 



Mi történt? Meséld el

Kép
galzsuzsa
 
 


Mi történt Vera?

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


csak a szokásos csajok csak a szokásos.

vasárnapot alig várom egy kicsit kikapcsolódok legalább.

Oltást meg adhatnák már a gyerekeimnek mert sorba zárnak a sulik ovik és félek későn kapják meg.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera! Küldök egy nagy ölelést! Mi lesz vasárnap?
Mi ma kaptuk meg az oltást, de még így is 2 hétig izgulhatok, hogy ne legyen semmi.
Te nem adatod be magadnak?

Zsuzsa! Nálatok mi a helyzet ezzel az influenzával?

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Influenzamizéria: talán valamikor decemberben kezdik adni az oltásokat, Dórinak nem adatom be, de magunknak szeretném, és én bele fogok esni az első körbe ( nyilvántartott beteg vagyok a szivem miatt). De amúgy itt nincs olyan nagy cécó ezzel, mint nálatok, vagy legalábbis nem hallani annyit róla

Vera: fel a fejjel, lesz még jobb is

Kép
galzsuzsa
 
 


Na ez az oltásmizéria engem is kiakaszt! A gyerekorvosunk még két héttel ezelőtt azt mondta elég csak a krónikus betegeket oltani, erre leviszem Mírát a héten tanácsadásra és boldog-boldogtalant olt, aki már betöltötte az egy évet! Most azt mondja kell mégiscsak oltani és hogy ők is rosszul voltak eddig tájékoztatva, az oltást is rosszul dokumentálták, de most minden ok és oltassunk! Most így hogy legyek okos? Ti nem tartotok attól, hogy esetleg az oltásnak valami mellékhatása van? Beoltatjátok a kicsiket, ha elérik az egy évet? Én teljesen tanácstalan vagyok :roll:

Vera tök jó kis kép lett Izáról! Kár azért a belépőért, gondolom most nem nagyon tudtad volna megoldani az ausztriai utazást :? De nézd a jó oldalát: látod milyen szerencsés vagy! Nyertél! :lol:

Erika! Gergő nagyon édes, látom nálatok is menő elszedni a szülők mobilját! A szakállas kép is tuti! Köszi a gyereküléses hsz-t, én is Römert nézek meg még a Concordot. Közben tájékozódtam és kiderült a Römernek nincs is 9-36 kg-ig ülése csak a Concordnak. Azt meg úgy néztem még túl nagy lenne Mírának, dönteni is alig lehet, hiába hirdetik, max. 10 fokot :? szerintem az nudli, mert azért még ilyenkor szeretnek aludni útközben a babák. Amúgy én is használtan nézem mert őrült drága újonnan.

Képzeljétek a lányom bojkottálja az általam készített kajákat, egy hete alig eszik a főzelékekből pár falatot, aztán rázza a fejét és ha viszek neki bébikaját azt megeszi :roll: Szerintem most jött rá, hogy a bébikaja fincsi édes, anya meg ezek szerint szarul főz :oops: De nem rakhatok cukrot a kajájába, könyörgöm! :twisted: Nálatok nem volt ilyen?

Körkérdés: Ti mit vesztek karácsonyra gyerkőcöknek? Én egy fasza kis fürdőjátékra csaptam le a teszveszen! Jövőhéten érkezik, már csak ki kell bírni, hogy ne adjuk neki oda időnap előtt! :D

Kokitti
Kép
kokitti
 
 


Kitti! Nálunk is ez volt az oltással, előszőr ellenezték, most meg oltanának mindenkit.
Mi beoltattuk magunkat, én így nyugodtabb vagyok, szerintem az oltásnak nem lehet káros mellékhatása, viszont az influenzának lehetnek káros szövődményei. Gergőt még nem tudom, hogy beoltatom e, addig azért még sok idő van, majd meglátjuk.
Azt tudjátok, hogy az 1 év alatti gyerekekkel egy háztartásban élők ingyen kapják az oltást?

Kaja: Gergő csak azt eszi amit én főzök, bár ő kisebb korában is nagyon ritkán kapott üveges kaját.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 



Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Olivért beoltattam. Magamat még nem tudom.

Lotti kedd este óta beteg. Torokgyulladása van. De csak láza volt, de az jó magas. Többször volt 39 felett. Napokig nem evett szinte semmit. de most már jól van hála az égnek.

Kari ajándék: Lotti-tanuló kutya. az auchanban már meg is vettem
23-án meg a szülinapja is lesz arra meg egy Fisher price-os zongorát kap. A Papától ugráló zebrát, tesómtól daloló mesekönyvet

Olivér-még nem tudom, de valami star warsos ketyere lesz. Elöször legót kért , most meg látott rohamosztagos sisakot.A többiektől még nem tudom, de valószinű lesz benne társasjáték, meg bakugán

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Lotti sem nagyon akarja az én föztömet megenni, mármint ami neki készül a mi kajánkat viszont eszi.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Vera! Előszőr úgy volt, hogy csak a fél év alattiakkal együtt élők, de már kitolták 1 éves korig. Mi is így kaptuk meg. Egyébként is így logikus, mert ugye csak 1 éves kor felett oltanak.
Lackónak viszont láza volt, hányt, hasmenése volt az oltás után két nappal.
Gergő is beteg, tegnap éjszaka semmit nem aludtunk.

Krisziti! Haragszol rám valamiért?
Star Wars nálunk is menő, de rohadt drágák ezek a játékok.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Nah tegnap megkapták a fiaim az oltást. egyedüli reakció a Balunál volt. Picit bágyadtabb volt de ennyi.

sajnos Iza beteg lett (őt nem oltattam)náthás.

Én pénteken vagy jövőhét hétfő, keddjén megyek beoltatni magamat

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Juj Erika, dehogy. Miért ? Valamit nem olvastam? Na mindjárt bepótolom.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Bocsánat, bocsánat :oops:
Szóval: 2 hónapja vagyunk külön, ő vissza szeretne jönni, de igy nagyon nehéz, hogy én mindig megtudok valami újat róla. Hogy itt látták, ott látták. ezzel-azzal. Meg plusz a neten is sok helyen rá találtam (társkereső oldalak ). Elvárná, hogy mindent szó nélkül nyeljek le neki. Azt mondja ha tudnám biztositani a nyugott szeretett családi légkör akkor vissza jönne. Egy pár napig minden szép és jó aztán vesz egy fordulatot és elkezd bunkózni, kötekedni. Mint ma reggel is, elaludt irja smsben, mondom jó akkor szólok a Papának. erre visszairja, hogy miért kell állandóan apámat rángatni, miért nem tudom egyedül megoldani. Hát mert Lotti most gyógyult meg és ebben a nagy járványben ha nem muszály nem viszem be az oviba. Persze néha elkerülhetetlen. De az ovi melletti iskolát is bezárták. Ahova jár a dadus lánya és mivel nem tudta otthon hagyni ezért ő is bent van az oviba.
Most vasárnap óta elvagyunk ugy mond, ezt a reggelit leszámitva. Meg mondtam neki, hogy ez igy nálam nem fog működni és elinditom a válást. Persze beijedt, mert válni nem akar és talán megembereli magát és tisztességesen fog viselkedni. Biztosra állitja, hogynem csalt meg az elmúlt 2 hónapban. Próbálok hinni neki.És a testi kontaktussal ugyis elárulja magát. Mert vasárnap is ugy szoritott, simogatott, mint aki fél, ha elenged akkor elveszit örökre. Persze utánna csak ráfogta a pillanatni helyzetre. Mert hát büszke,férfi. ahogy elvagyunk pár napja és ezt tudnánk tartani, akkor jó lenne minden. Csak azért ugye sok a tüske, de végül is alakulunk.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 



Sziasztok!

Vera! Iza remélem már jobban van. Te hogy vagy?

Kriszti! Hát kívánom, hogy rendeződjenek a dolgok. Biztos nagyon nehéz lehet neked, de ha komolyan gondolja a változást, talán sikerülhet.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Ma 1 éve hogy a feljebb való megajándékozott minket ezzel a gyönyörű, édes kicsi lánnyal.


Ma egy éve hogy megszületett egy nagyon havas hajnalon.


Már egy éve bearanyozza az életünket.

http://www.youtube.com/watch?v=dZJpR9v8IFc

És Boldog Katalin napot az érintetteknek

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Boldog Születésnapot kicsi Iza!

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Szuper a videó

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Izának boldog szülinapot! Nem semmi, hogy már eltelt egy év! Szépen sorban az összes gyerkőc már 1 éves lesz, annyira furcsa. :lol:

Aki beteg gyógyuljon, ebbe a sz*r időbe nem nehéz akár megfázni, akár összeszedni valami jó kis vírust. Szerencsére mi még megúsztuk.

Mírának pöttyök jelentek meg a szája körül körbe vasárnap délután és azóta sem múlt el, ma elviszem tanácsadásra, hogy nézze meg a dokinéni. Gyanús, hogy a cumi okozta.
Amúgy még mindig autósülést keresek, persze akkor mikor a csajszi alszik bújom a netet, ezért nem is jöttem errefelé mostanában.

Na, jók legyetek!

Kokitti
Kép
kokitti
 
 


Iza! Nagyon boldog szülinapot neked!

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Sziasztok Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy hsz erejéig. :)
Hoztam Nektek sok-sok újdonságot.
Amit figyelmetekbe szeretnék ajánlani, az továbbra is a saját készítésű Gremese Mei Tai nevű szuper kis hordozóeszköz, valamint a hideg időben segítséget nyújtó hordozótakaró.
Mindezeket megtaláljátok itt, a honlapomon:
www.mei-tai.hu
A mei tai-ok kérhetők szettben is, ha valamelyik mintából nem találsz a kedvedre való fazont, azt jelezd kérlek.
A Babanetes kedvezmény továbbra is él, keressetek priviben!!!!!!
Érdemes időnként ellátogatni az oldalra, mert hamarosan jön a Gremese Erszény, ágynemű garnitúrák, a kismama bandázsok, derékmelegítők, ovis szettek, és még ki tudja, mit találunk ki. :)
További kellemes estét! :)

Üdvözlettel:
Gremese

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Sziasztok!

Bocs a zavarásért!

Vannak vadiúj harisnyáim Primark és Dunnes Store-ból.
Ha valakit érdekel, most raktam fel képeket babaszobára. Dec 18-án tudnám postázni. Gyönyörűek!

http://www.babaszoba.hu/csevego/temak/G ... ?#h8960974

Izelítő:
Kép Kép

Ha vennél, légyszi babaszobára írj, vagy privit!
Köszi!
pumuklii
 
 


Kriszta! Kicsi Lottinak nagyon boldog szülinapot kívánok
Kép
Mi van veletek? Hogy vagytok? Nem akarsz kicsit benézni anyatanyára? Szoktak rád gondolni a csajok.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 



Vera! Mi van veletek? Hogy vagy mostanában?
Nagyon boldog karácsonyt nektek!

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a köszöntéseket.

Erika!Utólag én is Boldog szülinapot kivánok Gergőnek.

És ha már a karácsony elmúlt, akkor Boldog Új Évet!!!

Jól esik, hogy gondolnak rám az anyatanyán. Köszönöm az invitálást, ha ujra lesz ovi, igérem időt szakitok rá gyakraban.

Mi jól vagyunk. Szent a béke. Lenyugodtak a kedélyek, megbeszéltünk mindent és visszaköltözött a férjem. Arra nagyon jó volt ez a három hónap, hogy rájöjjünk, hogy nem tudnánk egymás nélkül élni.

Vera. Veletek mi van?

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: