Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Üdvözöllek benneteket ITT a babanet oldalán. Remélem együtt marad a csapat. Várjuk együtt a zebrás teszteket, majd a babákat. :P . Nagyon jó ám veletek beszélgetni!!!! :D

Tehát várlak benneteket!

Flóra
flóra 11
 
 


Szia Flóra!
Megvagy!
benó
 
 


Sziasztok! Megvagytok! :D :D
szilzi
 
 

 
 

De jó! Picit tudok jönni, a párocskám teljesen kimerült a hurcolkodásba. Elterült és elaludt. Én pedig kihasználom az alkalmat.
Benéztem az nlcaféra is, de még mindig nem jobb az oldal, sajnos. Amíg az nem tökéletes, talán inkább majd itt beszélgetünk. Feltéve, hogy a többiek megtalálnak bennünket. Félek,hogy elpártolnak. Ma be sem nézett a topikba más rajtunk kívül. Szerintem vagy el sem jutottak addig, vagy mire nagy nehezen eljutottak oda, válaszolni már nem volt kedvük,idegzetük, esetleg kidobta a hsz-üket az oldal. :cry: Szomorú, hogy így tönkretették.
De megpróbálom felkutatni ennek az oldalnak az előnyeit. Egy biztos van, gyorsabb. :D
flóra 11
 
 


Kedves Lányok!
Hogyan lehet vonalzót odarakni az írásaink alá? Én most ezt keresem! Tudjátok, ami mutatná, hogy hol tartunk a ciklusban! Találtam egy olyan oldalt, hogy lilypie.com, viszont ebből egy szót sem értek. Nos? A többiekért meg majd vissza kell menni a nlcafe-ra! Nem fognak elpártolni, higgyétek el! Itt viszont olyan béna ikonok vannak! Menjünk innen is?
benó
 
 


Ja, majd' elfelejtettem!
Addig is:

Benó 0 + 29

Bocsánat, hogy pont én ajánlottam azokat a vonalzókat, erre gőzöm nincs, hogy működik.
benó
 
 


Benó!

Szia. rögtön nézem a vonalzó ügyet. Láttam ma itt erről egy topikot.
flóra 11
 
 


Azt olvastam, hogy a vonalzót valamol a babafalván kell készíteni.
flóra 11
 
 


Kedves Flóra, holnap majd beszélünk a vonalzóról, most már megyek gyermekáldás ügyben valamit tenni. :oops:
A többieket próbáld átmenteni! Puszillak
benó
 
 


Már megvan. Rögtön írom. :D
flóra 11
 
 


Jó, akkor majd leírom. Pá.

Kép
flóra 11
 
 


Szal. megnyitod a babafalva.hu oldalt. Ott fenn találsz olyat, hogy vonalzók. Erre katt, aztán elkészíted a vonalzót. Ha kész, lent kijön egy kód, valami PH nemtommi egy ablakban. Na ezt a kódot másold le. Aztán gyere vissza a babanet oldalra. Menj be a profilodba. Ott az aláírás ablakba másold be az előbbi kódot. Aztán bejelölöd, hogy mindig tegye ki az aláírásodat. És kész.

Én már sajna nem tudom a gyerekeimet feltüntetni. Úgy vttem észre, hogy 11 évtől tovább nem számol. Próbának ideraktam a Bálint fiamét, de ő is már 13 elmúlt. Itt meg csak 11, szegénykém. :)

Kép
flóra 11
 
 


Találtam még egy oldalt, lilypie.com . Itt is szép vonalzókat lehet készíteni. Aztán még van a noivonal.hu. Itt pedig a ciklusunkról tudunk vonalzót készíteni.Talán erre gondoltál Te is. :D

Kép
flóra 11
 
 


A nőivonalon lehet nagyobb gyerekeknek is készíteni születési vonalzót, vagy akár magadnak is. Két vonalzónál többet nem tudtam betenni, de még ennek is utánanézek. :D

Kép
flóra 11
 
 


Puszillak!
Többiekkel mi van? Még mindig nem menstruálok, 30. napnál vagyunk. De szerintem holnap már igen. Megnézem ezt a vonalzósat. Hamarosan visszajövök és leírom anyu szülinapi tortáinak receptjét (kettőt csinálok, hátha egy jó lesz!)! :lol:
benó
 
 


Kipróbálom!
benó
 
 


Na, megint!

KépKép
benó
 
 


Sikerült! Nagyon ügyes vagy, hogy megtaláltad! Szép lett?
Így nézek ki, mint ez a lány :P Nem ám! :D
Nos, leírom az egyik tortát:
Málnakrémes torta
Hozzávalók:
3 tojás, 15 dkg cukor, só, 2 zacskó vaníliás cukor, 5 dkg liszt, 2 dkg étkezési keményítő, 1 teáskanál sütőpor, 24 g (8 lap) zselatin, 25 dkg tehéntúró, 2,5 dl vadmálna ízű szénsavas üdítő (Fanta), 2,5 dl tejszín, 30 dkg friss vagy mirelit vegyes bogyós gyümölcs, 1-2 evőkanál porcukor

A tojások fehérjét kemény habbá verjük. Közben beleszórunk kb. 7 dkg cukrot, 1 zacskó vaníliás cukrot és csipetnyi sót. Belevegyítjük a tojássárgákat, rászitáljuk a keményítővel és a sütőporral elkevert lisztet, majd óvatosan összedolgozzuk. Sütőpapírral kibélelt tepsibe simítjuk (én tortaformába fogom), és előmelegített sütőben, 175 fokon 12-15 percig sütjük. A sütőből kivesszük.
Töltelék:
A zselatint a szokott módon feloldjuk. A túrót a maradék cukorral, a vaníliás cukorral és az üdítővel elkeverjük. A feloldott zselatint cseppentként a túróba dolgozzuk, majd 10 percre hűtőbe állítjuk. A kemény habbá vert tejszínt adagonként a dermedő túrókrémbe keverjük. A piskótalapra (vagy a félbevágott piskótába) simítjuk, gyümölcsöket teszünk rá, esetleg tejszínhab... :) Puszillak

KépKép
benó
 
 


Szióka!
Ügyes vagy, szép vonalzót készítettél. Én is megcsináltam már az ovulációsat is, de nekem most már nagyon sokat késik és ezt nem tudja figyelembe venni. így nem is raktam fel. A torta biztos nagyon finom lesz. Ennyire szeretsz sütni? Nagyon ügyes vagy, hogy még tortát is tudsz. Küldj majd fényképet is. :wink:
A többiek sajna eltűntek.Nem is jelentkeztek. :(

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok Csajok,

háát tényleg nem nagyon találnak meg minket a többiek!

Én mostantól vagyok, tegnap az utazás kiállításon dolgoztam és képzeljétek! nem adtak nekem egy gépet, hogy netezhessek! :D :D
Én is megpróbálkozom ezekkel a bigyókkal!
szilzi
 
 


Örülök, Szilzi, hogy te már legalább vagy! Marha jók lettek a torták, amiket csináltunk! Majd feltöltöm a képeket! Puszillak

KépKép
benó
 
 


Flóra, nem is láttam, hogy te is írtál! Puszillak! Az én ciklusom se kiszámítható, sajnos, fogalmam sincs, mi van! Tényleg nagyon szuperek lettek a torták! Ez a vonalzó nem frissül! Szerinted lehetséges, hogy a cickafarkteától kétszer van egy hónapban peteérésem, vagy hogy csak a ciklus végén? Remélem, sokszor írunk majd itt is egymásnak, és idetalálnak a többiek is!

KépKép
benó
 
 


tényleg nem frissül magától a vonalzó. Akkor ezt mindig át kell csinálnunk? Nem baj, ha közölni akarjuk a ciklus állapotát. Nagyon ügyes vagy, hogy így tudsz sütni.

Kép
flóra 11
 
 


A mostani állapot: 0 + 31
A leghosszabb ciklusom 36 napos volt. Tehát még van 5-6 napom. Jó lenne, ha a többiek is írnának? Mi lett az anyukáddal végül? A mi kocsmaügyünk végül jól végződött, elmentünk, nem lett senkinek rossz kedve, tudtunk beszélgetni, nem volt morcos a férjem se. Viszont gondolom, többet nem szervezek ilyen jellegű összejövetelt. 1204482568.806.doc

KépKép
benó
 
 


A mostani állapot: 0 + 31
A leghosszabb ciklusom 36 napos volt. Tehát még van 5-6 napom. Jó lenne, ha a többiek is írnának? Mi lett az anyukáddal végül? A mi kocsmaügyünk végül jól végződött, elmentünk, nem lett senkinek rossz kedve, tudtunk beszélgetni, nem volt morcos a férjem se. Viszont gondolom, többet nem szervezek ilyen jellegű összejövetelt. 1204482568.806.doc

KépKép
benó
 
 


A mostani állapot: 0 + 31
A leghosszabb ciklusom 36 napos volt. Tehát még van 5-6 napom. Jó lenne, ha a többiek is írnának? Mi lett az anyukáddal végül? A mi kocsmaügyünk végül jól végződött, elmentünk, nem lett senkinek rossz kedve, tudtunk beszélgetni, nem volt morcos a férjem se. Viszont gondolom, többet nem szervezek ilyen jellegű összejövetelt. 1204482568.806.doc

KépKép
benó
 
 


Bocs, valahogy háromszor küldtem el! Az pedig kijelentés akart lenni, hogy jó lenne, ha a többiek is írnának. :wink:

KépKép
benó
 
 


Helló!
hát nekem most nagyon fáj már néhány órája a hasam és a derekam, meg a cicieim is. Mint amikor megjön. Szerintem reggelig meg is jön. Na mindegy. Aztán majd belehúzunk. :wink: Most pihizek. Jó éjt.
flóra 11
 
 


Helló! Jó reggelt! :P
Figyi, az hogy lehet, hogy most jön meg? Azt írtad a múltkor, hogy most van pé-d! Nem volt az olyan rég! Vagy? Nekem is mostanában kell megjönnie, a 32. nap van már. Aztán majd mi is belehúzunk. :wink: Puszillak
Megjött végül? Raffai Jenő: Megfogantam, tehát vagyok c. könyve kivonatolva

KépKép
benó
 
 


Most megnézem, mire jutottam új vonalzó és kép ügyben.

KépKép
benó
 
 


Sziasztok,

én néztem ma a nlcafe-t, nálam teljesen működőképesnek bizonyult. Vagy már maradunk?

Én ezzel a vonalzó dologgal nem boldogultam. Megcsináltam szépre, de nem bírtam ide berakni! :( Már nem próbálkozom, mert munka egy csomó! Képzeljétek csajok, kb két nap múlva kéne megjönnie, de nem esik le a hőm 37 alá! Vagy megint túl sokat olvastam és csak akkor esik le ha megjön??
0+30
szilzi
 
 


Rögtön utánanézek. Puszillak

KépKép
benó
 
 


Hőmérőzés. Mikor van a peteérés?
Az ébredési hőmérséklet mérése hasznos tájékozódó módszer a peteérés otthoni vizsgálatára. Nem kell hozzá más, mint egy hőmérő, toll, papír, és egy kis házimunka.

Sok nő szeretné tudni, van e peteérése. A házi módszer a következő. A menses első napjától kezdve – ez az első ciklusnap – minden reggel az ágyból való felkelés előtt mérjük meg a testhőmérsékletet. A mérést a szájban célszerű végezni. Érdemes digitális lázmérőt beszerezni, mivel a tizedfokok leolvasása így könnyebb és a mérési idő is csak egy perc. Az eredményt felírjuk, majd néhány nap után elkezdhetjük a hőmérsékleti görbe rajzolását. Ehhez használhatunk milliméterpapírt, vagy magunk is elkészíthetjük az ábrát vonalzóval. A vízszintes tengelyen vannak a napok, a függőlegesen a mért hőmérséklet. Ha készen vagyunk a görbénkkel, azaz megjött a következő menses, lehet értékelni az eredményt.
Normál 28 napos ciklust feltételezve az első ábrához hasonlót fogunk látni. Az első két hétben a hőmérséklet ingadozó, egyik nap például 36.5 C, másnap 35.8 C azután 36.7 C. Az ingadozás 1 egész fok is lehet, a görbe „fűrészfogszerű”. Tüszőrepedéskor (latinul ovuláció) a hőmérséklet leesik, pl. 35.5 C-ig (bár ez nem mindig tapasztalható), majd a következő napokban a tüszőrepedés hatására elkezd emelkedni. Tehát ha volt tüszőrepedés a görbe további szakasza platóhoz hasonlít. A hőmérséklet 36.8-37.0 C körüli, az ingadozás csak 1-2 tizedfok, a görbe lapos. A menses közeledtével a hőmér-
séklet ismét leesik.
Ha valakinek nem volt peteérése, a második ábrán látható görbéhez hasonlót kaphat. Az első két hétben tapasztalt „fűrészfogszerű” szakasz a következő mensesig tart, a platószerű szakasz elmarad.
Mi a helyzet azokkal, akiknek a ciklusa hosszabb, mint 28 nap? Náluk a görbe első szakasza nyúlik meg kb. annyi nappal, amennyivel a ciklusuk 28 napnál hosszabb. A platószerű szakasz náluk is kb. 14 napig tart.
Egy hónap szorgalmas munka után a következő információkkal lehetünk gazdagabbak: a peteérés tényét a hőmérséklet emelkedése és a platószerű szakasz kialakulása mutatja. A tüszőrepedés ideje, a platószerű szakasz kezdete előtt van (esetleg a hőmérséklet esése jelezheti). Órára, percre természetesen ezt nem tudjuk meghatározni és a tényét is csak utólag állapíthatjuk meg. A következő hónapban viszont nagy valószínűséggel hasonló időpontban fog bekövetkezni.
Demendi Csaba írta ezt a nlcafe-n.

KépKép
benó
 
 


A lilypie.com-ról nagyon egyszerű: rákattintasz arra, hogy "trying to conceive", ott megcsinálod szépre :P , aztán pedig beállítod, hogy mikor volt az előző menstruációd kezdete, utána "create ticker" nevű gombra kattintasz, utána pedig a "PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode" nevű kódot kimásolod, és beilleszted itt a profilodban lévő aláírás nevű keretbe. Remélem, menni fog, én is csak úgy tudtam megcsinálni, hogy a Flóra elmondta! Egy kis olvasmány a fogamzás pillanatáról

KépKép
benó
 
 


Húúúúúú, én ezt a cikket én még nem találtam meg!!!! Pedig elolvastam már egy párat... :D :D
A vonalzóval megpróbálkozom majd még egyszer!
pussz
szilzi
 
 


Sziasztok!

Megjottem! :D Valamiert a masik nevemmel nem tudtam regisztralni ezert csinaltam egy ujat!

Flora mi a helyzet megjott vegul?
De jo hogy sikerult vegre regisztralni! :mrgreen:


Evi 0+15
soliel
 
 


Örülök nektek nagyon!!!! :D :D :D Itt olyan béna ikonok vannak! :wink: Na, mindegy!
Találtam egy szupit, írom is:
Ásványi anyagok
A szülői hivatásra való felkészülés nem kizárólag könyvek olvasásából és a gyerekszoba feldíszítéséből áll. A következő tizenkét egyszerű teszt segít a majdani szülőknek, hogy kellőképpen felkészülhessenek a szülőségre, hogy pontosan megtapasztalják, milyen dolog anyának, apának lenni.

1. Az anyaságra való felkészülésként vegyél pongyolát, és akassz a hasad elé egy nagy babzsákot! Hagyd ott kilenc hónapig! Amikor a kilenc hónap letelt, vedd ki a bab 10 %át.

2. Az apaságra való felkészülésként menj le a legközelebbi háztartási boltba, öntsd a pénztárcád tartalmát a pultra, és mondd a pénztárosnak, hogy szolgálja ki magát! Azután menj a szupermarketbe és intézd el, hogy a fizetésedet közvetlenül nekik utalják át! Menj haza! Vedd elő az újságot és most, utoljára olvasd el!

3. Mielött vállalkozol a gyerekre, találj egy házaspárt, akik már szülők és fedd meg őket nevelési elveik, türelmetlenségük, alacsony tűrésszintjük miatt, és hogy hogyan engedhették meg gyerekeik ilyen mértékű elkanászodását. Adj tanácsokat, hogyan javíthatnának gyermekeik alvási szokásain, WC-használatán, étkezésnél tanúsított magatartásán és általános viselkedésén! Élvezd ki a helyzetet: ez a legutolsó alkalom, hogy minden kérdésre tudni fogod a választ!

4. Hogy átérezd az elkövetkezendő éjszakákat, sétálj a szobában fel- s alá délután 5 órától este 10-ig, válladon egy 4-6 kilós nedves csomaggal! 10 órakor tedd le a csomagot, állítsd be az ébresztőórát éjfélre, és menj aludni! 12-kor kelj fel, és sétálj megint a csomaggal egy órán át! Állítsd be a vekkert 3-ra! 3-kor kelj fel és énekelj a sötétben halkan 4-ig! Állítsd át a vekkert 5-re! Kelj fel! Csinálj reggelit! Csináld ezt öt éven keresztül! Közben nézz ki boldognak!

5. Képes vagy elviselni a rendetlenséget, amit a gyerekek csinálnak? Hogy ezt megtudd, kenj csokoládékrémet a kanapéra és lekvárt a függönyökre! Dugj egy halat a HiFi-torony mögé, és hagyd ott egész nyáron át! Dugd az ujjaidat a virágágyásba és tisztítsd meg a frissen festett falon! A foltokat fesd át zsírkrétával! Na, hogy tetszik?

6. A kisgyermekek öltöztetése nem olyan könnyű, mint amilyennek látszik! Végy egy polipot és egy hálós szatyrot! Rakd a polipot a szatyorba úgy, hogy egyik karja se lógjon ki sehol! Rendelkezésedre álló idő: egész reggel!

7. Óvoda. Végy egy tojástartó dobozt: egy ollóval és egy doboz festékkel csinálj belőle krokodilt! Végy egy tekercs WC-papírt: ragasztószalag és némi celofán segítségével csinálj belőle karácsonyfát! Végül végy egy tejesdobozt, egy ping-pong labdát és egy üres pilótakekszes dobozt: készítsd el az Eiffel-torony pontos mását! Gratulálunk, a helyed biztosítottnak látszik az óvodai csoportban!

8. Felejtsd el a sportautókat, vegyél egy kisbuszt! Ne is gondolj arra, hogy otthagyhatod a ház előtt fényesen, csillogóan! A családi autók nem így néznek ki! Vegyél egy csokoládé jégkrémet és tedd a kesztyűtartóba! Felejtsd ott! Végy egy tízforintost és dugd be a magnóba! Vegyél egy nagy doboz csokisparányt és öntsd a hátsó ülésre! A fűnyíróval néhányszor menj neki a kocsi oldalának! Most már tökéletes!

9. Készülj fel a sétára! Várj a WC elött egy fél órát! Menj ki a bejárati ajtón! Gyere vissza! Menj ki! Gyere vissza! Menj le az utcára! Gyere vissza! Menj le megint! Sétálj az utcán egészen lassan öt percig! Vizsgálj meg útközben minden eldobott cigarettacsikket, rágógumit, használt papírzsebkendőt és döglött bogarat! Ugyanazon az úton gyere vissza! Ordíts olyan hangosan, ahogy csak bírsz, amíg minden szomszéd ki nem jön és rád nem mered! Add fel, menj haza! Most már alkalmas vagy arra, hogy sétálni vigyél egy kisgyereket!

10. Mindent ismételj meg legalább ötször! Menj le a szupermarketbe! Vigyél magaddal valamit, ami jól modellez egy óvodás gyereket! Egy felnőtt kecske remekül megfelel a célnak. Ha több gyereket szeretnél, vigyél több kecskét! Vásárold meg a heti zöldséget anélkül, hogy a kecskéket látótávolságon kívülre engednéd! Fizess ki mindent, amit a kecskék megesznek vagy tönkretesznek! Amíg ezt nem tudod könnyen megcsinálni, ne is ábrándozz a gyerekekről!

11. Etetés: Vájd ki egy dinnye belsejét! Csinálj rá egy kis lyukat! Akaszd a mennyezetre, és lendítsd meg! Végy egy tányér spenótot és egy kanállal próbáld meg a spenótot a lengedező dinnyébe kanalazni, miközben berregsz, mint egy repülőgép! Csináld, amíg a spenót fele el nem fogy! A maradékot öntsd magadra, de úgy, hogy a padlóra is jusson belőle bőven! Most már alkalmas vagy egy egyéves gyermek etetésére!

12. Végül: Tanulj meg minden nevet a Power Rangers-ből,a Sesam street-ből és a Tapsi hapsiból! Ha a munkahelyeden azon kapod magad, hogy gyermekdalokat énekelgetsz magadban, végre alkalmas vagy teljesíteni a szülői hivatást!

KépKép
benó
 
 


Ez nagyon aranyos! :D
Es tenyleg bena ikonok vannak!
soliel
 
 


Helllóóóó Csajook!!!

Én is itt :D !!!

Kép
betthee
 
 


Szia Betthee!
Örülünk, hogy itt vagy! Küldj babaképet!

KépKép
benó
 
 


Jaj de jó! Azért már vagyunk páran. Igaz, az ikonok aprók és kidolgozatlanok, de a vonalzók szépek! És működik rendesen a fórum.

Lányok,nekem ma reggelre megjött, jók voltak az előérzeteim.

benó: köszönjük a cikket, aranyos. Meg a hőmérőzőset is. Azt hiszem Te kérdezted, hogy hogyan volt a pé-m, meg ilyenek. Én hőmérőzömés az nem jelzett nekem pé-t egész hónapban és aztán persze nem is jött meg. Elmentem dokihoz, az adott egy szurit, amitől rögtön másnapra lett pé-m. A szuri talán gyosítja a dolgokat, nem tudom, de azt igen, hogy ettől 10 napon belül meg kell, hogy jöjjön a mensi. Nos nekem a 8-dik napon jött meg.

Szörnyen álmos vagyok. Délután házi feladatot írtam, mert holnap délután tanfolyamra megyek és a múltkor kaptunk házit, elég nehezet. Persze halogattam az utolsó pillanatig. Ma időben hozzáláttam, szerencsére, mert sokáig tartott. Este hétkor végeztem vele. Aztán megfőztem holnapra. Közben a párom vacsizott, majd ment egyet pihenni, mert éjjelesre ment munkába. Na csajok, hát nekem van mensim, de a párom morcos! Hogy mi a fene baja volt ma, nem tudom, de mindenen csk morgott magában. Aztán már nem is szólt,hiába kérdeztem. Furák ezek a férfiak néha. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Lányok! Hát feldühít már megint az nlc! Benéztem oda és találtam egy oldalt, ahol lehet szavazni arról, hogy tetszik-e vagy sem az újítás. Gondoltam másoknak is tetszeni fog a dolo. Beírtam pár ezzel foglalkozó topikra az oldal címét, hogy tudjanak szavazni. Képzeljétek, hogy 5 percen belül kivették a hsz-emet! Hát ilyet! Már szavazati jogunk sincs? Hol élünk? :o

Kép
flóra 11
 
 


benó, tudod mit! A vonalzó mégis frissül, magától! Na, vannak még csodák! :D

Kép
flóra 11
 
 


Most már egyáltalán be sem jön az nlc oldala. Nem tudom,miben sántikálnak, de gyanúsak!
flóra 11
 
 


Szia benó,
még nincs képem, bár tegnap voltam UH-on. Egy pöttyöm van még csak :D . 2 hét múlva megyek újból, talán akkor tudok kérni.
B.

Kép
betthee
 
 


Jó reggelt, kedves barátaim! :P
Flóra kedves, ne foglalkozz a Nők Lapja oldalával, most már szerintem hamarosan itt is újra összejövünk! Én még nem menstruálok, gondolom, hamarosan. Most mennem kell, majd írok. Ja, csináltam egy topikot én is (ezen az oldalon: erről-arról csak regisztráltaknak: egyszerű receptek)! :oops: Írjatok oda is!

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!
Szep reggelt mindenkinek! :wink:
Itt miert nincs virag? :cry:

Flora szerintem is furcsak a ferfiak neha.De nekik meg mi vagyunk furcsak! :lol:

Az nlc most mar hasznalhatatlan.Nem tudom minek kell eroltetni ezt az uj stilust!
soliel
 
 


Kedves Soliel, puszi! :) Betthee, a kis pötty is tök jó! :lol: Gyertek receptezni, mert hamarosan olyanokat is beleírok, amelyek a fogamzást segítik! Puszi Képek viszont nem tudok a kajákhoz felrakni! Hogyan kell?

KépKép
benó
 
 


Sziasztok,

Betthee gratula a Pöttyhöz!!! Jól vagy? Nem fáj semmid? Hányinger?
Benó, kíváncsi vagyok a receptjeidre, mert amit eddig írtál, olyan egyszerűek, hogy tán még én is megtudnám csinálni és ha lesz végre egy szabadnapom valamelyiket bevetem a páromnál! :D :D
Flóra, a pasik szinte mindig furcsák, de szerintem tegnap vmi front volt, mert az én párom is morgós volt. Morgott, bújt, morgott, bújt... aztán én elaludtam, mert dög fáradt voltam :D :D
szilzi
 
 


Szia, Szilzi, hol tartasz a ciklusban? Én nyitott könyv vagyok! :lol:

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: