Új privát üzeneted érkezett!

Hahó..
na majdnem mindenkivel megosztottam a jó hírt, kivétel a kismami társam..
szóval úgy néz ki, h meghallgattatott az imám..igaz csak 90%, de úgy néz ki, h KISLÁNY :D

most csak azon izguljunk (ahogy Rita mondá) h ne nőjön ki neki :D :D

jó lenne ha végre lenne egy Lauránk ;)
de mindegy..legyen egészséges..ha csak Áron lesz is.. :lol: :lol:


sok puszi, és köszönöm a szép szavakat :)

¤nagyon boldog mia¤
Vendég
 


JA..ÉS NEKEM IS KICSIT NAGYOBB..DE EZ BELEFÉR..13 HETES..
Vendég
 


Gratula Laurához! :wink: :lol:

Akkor ti mindnyájan tartjátok máshogy/máshol is a kapcsolatot? ...kilógok :cry: :cry:

Jobbulást kis betegek!

Kép
Kép
pepitanna
 
 

 
 

:) Anyuci..nem lógsz ki, csak nekem nincs meg, vagyis már nincs meg a számod..de mindenképp megakartam veled osztani a hírt ;)
mindenkinek írtam sms-t..de a te számodat nemtom, h hová tettem..

MÓNI!!! írj már lszi..annyira aggódom..nagyon eltűntél..Matyink jobban van már??


pusz,
¤mia¤


ps.: már érzem a baba mozgását..jó korán..
Vendég
 


Szióka!!

Mia: ne haragudj, megkaptam az sms-t, csak nincs feltöltve a kártyám és nem tudtam rögtön válaszolni, aztán már elsodortak az események.. :oops: :oops: :oops:

és jut is eszembe: gratulálok a kiscsajszihoz... :D :D :D :D :D

vendégeink vannak folyamatosan, azért nem tudok jönni írni, de azért minden nap benézek.. :wink:

ja, és én is éreztem már Ákost a 13. héten.. :lol: :lol:

Anna: nem lógsz ki.. :wink: sőőőőt.. :wink: :lol:

de én is elkevertem a számokat.. :oops: megkaphatnám még egyszer mindenki számát??? :roll: :lol:

Matyi természetesen jól van, igazi kis csibész, hatalmas szöveggel.. :lol: :lol:

egy kis ízelítő, míg rendesen visszatérek:

már olyan nagy fiú, hogy nem lehet ám vele csak úgy veszekedni, komolyan kikéri magának.. :lol: :lol:

valamelyik nap is összebalhéztam vele, mert bele ugrált a sáros pocsolyába, pedig egy perce kértem meg rá, hogy ne tegye.. :roll: erre elém állt, és rám kiabált, hogy "miért veszekszel velem, nem szeretem ha így beszélsz velem.." ezután ebéd közben megegyeztünk, hogy nem fogunk egymással kiabálni.. 8) persze 3 perc múlva megint kiabálva reklamált valamit.. :lol: kérdeztem is tőle, hogy "na, akkor most ki is kiabál?" erre Matyi:
" hát én.. de nem kiabáltam, csak hangosan beszéltem.." :D :D :D

tegnap reggel meg oda hajítottam neki a pólóját, hogy vegye fel, mire Matyi:

anya, a mindenit neked, hogy adtad ezt ide??:D :D :D :D

valamelyik nap, meg a kulacsát kereste:

"basszus, hol van a kulacsom..":D

lyukat beszél a hasamba.. :D :D :D

ja, és Ákos is nagyon durván elkezdett beszélni.. :lol: pár hónap és jajjj, lesz nekem.. :lol: :lol: tegnap óta, meg minenkinek köszönget, hogy "szia", meg "csáá".. :lol: :lol:

na, most mennem kell, mert bulizunk egyet a fiúkkal, majd megyünk anyukámékhoz is szilveszterezni, de jövőre mindenképpen jövök.. :wink: :D :D :D

addig is minden kedves barátunknak, kicsiknek és nagyoknak:

SIKEREKBEN, EGÉSZSÉGBEN ÉS KISBABÁKBAN GAZDAG BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!!!!!!

millió puszi csajszikáim.. :wink: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


na, még egy kis szilveszteri ráadás Matyi szövegelésből..:wink: :D :D

néztük a Süsüt, aminek az elején a szélkakast mutatták éppen, miközben "kukorékolt".. erre Matyi rám néz és azt mondja:
" anya, ez vaskakas, nem tud kukorékolni.. nem élő.." :D :D

szintén Süsü nézés közben (Ákos kedvence), Matyi átlag fél percenként kérdezget, hogy mikor lesz már vége, meg, hogy mikor tesszük be amit ő szeretne nézni.. mikor "végre" vége lett, és éppen az általa hőn áhított mesét tettem be éppen, megkönnyebbülve jegyzi meg, hogy:
" mikor kicsi voltam imádtam a Süsüt, de most már nagy fiú vagyok, már nem szeretem.. :D :D

egyik nap, meg hallom, ahogy Ákossal perel:

Matyi: mit dobtál el??
Matyi: Ákos válaszolj!!
Matyi: mit dobtál el a pacit??
Ákos: igent bólint..
Matyi: azt nem szabad!! nyakon öntelek!!:D :D :D

ja, és a káromkodást sem úsztuk meg:

fürdés közben mindig a pacikon megy a vita, mikor ugyancsak vita közben Matyi így szól bosszankodva:

"a csipába":D :D :D gondolom nem kell lefordítanom..:D :D :D
azóta mi is így használjuk, bár nem szoktunk káromkodni...:D :D :D

valamelyik nap épp arról beszéltünk a Marcival, hogy rossz nekem, mert nincs igazán társaságom, "csak" az anyukám..

erre Matyi rám néz és azt mondja.. " de anya, én is itt vagyok" :D :D :D

Ákos meg folyamatosan kiabál nekem, hogy "anyaaaa, gyereeeee.." :D :D

képeket is hozok nem sokára..:wink: :D

addig is még egyszer:

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!!!!!

MATYI , ÁKOS, MÓNI


puszika

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

mia - én is éreztem már a 13. héten, de dokim azt mondta, hogy tankönyv (!) szerint az még ilyenkor nem érzékelhető... Pedig DE! ...már tudom mihez hasonlítani és már egyszer átéltem. Mi nagyon ramatyul állunk a nevekkel. Ami nekem tetszik az apunak nem és fordítva. A Panni név olyan egyértelmű volt!

Móni - Kezet fogahtunk... én is néha szenvedek a társaság hiányától... persze itt van nekem is apuci, Panni meg anyukám, de... tudom miről beszélsz... egy megoldás van, találkozni kéne :D
Csajok, ígérjétek meg, hogy amíg egyben vagyok, addig lesz még bababuli, akár több is! :wink:
Ősszel egy ismerős gödöllői pár ajánlotta a helyi arborétumot. Igaz kicsit elhanyagolt, de van nagy tér, néhány állatka testközelben, hinta, csúszda, sok-sok fű. Persze ehhez a programhoz jó idő kell. Oda is mehetnénk pokrócostól... na majd ha eljön a jó idő!
Pancsikám későn tért most nyugovóra, még mindig alszik... asszem készül ő is a koccintásra :roll: :wink:

Boldog új évet anyucik, apucik és babácskák! ...akarom mondani lurkók! :wink:

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Tyűűű! Most nézem a vonalzómat, hogy már milyen látványos, hogy túl vagyok a félidőn... :o :D

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Szióka!!

húú Anna, nem semmi, hogy már itt tartasz.. :lol: nem sokára izgulhatunk érted.. :D :D
társasághiány ellen jobbat nem tudok, mint, hogy szeretettel várunk bármikor benneteket.. :wink: :wink: :D

de tényleg csajok, hozzánk bármikor jöhettek, mindig szívesen látunk benneteket, bármikor talizhatunk.. :wink: :D :D


ja, és idén először, hoztam pár képet.. :wink: :wink: :lol: :lol:


Kép

Matyi karácsonyi macija, akivel természetesen együtt is alszik.. :D :D


Kép

egy kis meseolvasás apával.. :D :D


Kép

egy picit szorít.. :D :D


Kép

rápihentek a szilveszteri bulira.. :D :D

puszika

Kép

Kép
morca
 
 


Szióka!

na, akkor egy kis szilveszteri buli Matyi és Ákos módra.. :wink: :D :D

Kép

:P :P


Kép

:P :P

Kép

:P :P

Kép

:P :P

Kép

:P :P

puszika

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!
Először is mindenkinek nagyon boldog új évet kívánunk, egészségben-boldogságban!!

A taliban én is benne volnék..eléggé magányos vagyok mostanában..pedig gondoltam jó lenne menni játszóházba, de a terhesség és a vírus miatt ez elmarad..
és egy ilyen örökmozgó mellett, tomboló hormonokkal néha nehéz..

Móni a gyermekeid továbbra is egyedülállóak..remélem az enyémek is ilyen jól meglesznek, attól függetlenül, h különböző neműek.. kezdem készpénznek venni azt, h lányunk lesz..de lehet, h bolondnak néztek, de én is láttam, h nincs ott semmi..illetve biztos észrevettétek, h abszolút lányt vártam ;) az anyai szív nem csal..(remélem) :lol: :lol:

Martin is rohamtempóban fejlődik, nagyon szépen megérteti magát, most az a legújabb, h mindenkit felállít a székből, és kezénél fogja odaviszi, ahová ő akarja, illetve megmutatja, h mit is óhajt..sajna a papáék nagyon rákapatták az édességre, és azóta nem eszik rendesen, állandóan kunyiz vkitől édességet..persze utána nem akar rendesen enni az asztalnál..most az van, h csak akkor kap szaloncukrot, ha megette az ebédet/vacsorát.
a beszéd nálunk is fejlődőben, de nagyon oda kell figyelni, h értsük, h mit mond..de a logikájával nincs gond, csak lesünk, h miket összekombinál, mikre jön rá..

na lépek, mert ma előbb fürdetünk, próbálok nem elájulni, tegnap apáék kicsit túl sokáig és túl hangosan énekeltek :lol: :lol: :lol:
Martin egyszer felriadt rá, rám nézett (kómásan) és megkérdezte, h: Apa? :lol: :lol:

a "ha szombat este táncooool" és a "travoltának érzi magát" ment végig..ennyit tudtak a szövegből, de minden helyett ezt énekelték..jó vicces volt :)


sok puszi, így újév első napján!

¤mia¤
Vendég
 


Mia: hát nálunk is elharapódzott az édesség fogyasztás.. :oops: :roll: de már szerencsére minden elfogyott, úgyhogy lassan, de biztosan visszaáll a rend.. 8) az édességre szerintem senkit nem kell rászoktatni, ez valahogy bele van kódolva a gyerekekbe, gyakorlatilag mindent kérdezés nélkül képesek megenni, anélkül, hogy tudnák, hogy az édesség... :lol: bezzeg a brokkoli hírére is nemet mondanak.. :lol: :lol: na, de sebaj.. 8) szép lassan visszaáll a régi kerékvágás, az ünnepek sajna ezzel járnak.. :roll: :lol:

valamelyik nap jutott eszembe, hogy neked egyáltalán nem lett volna szerencsés eljönnöd a játszóházi talira.. :roll: :oops: :roll:

mikor leszel beoltva?? kivárjuk a két hetet és akkor mindent bele talizás, a magányosság pedig mondjon le.. :lol: :lol:

én is nagyon szorítok, hogy kislány legyen.. :wink: azért az anyai szív csalhatatlan, én is pontosan tudtam, hogy fiaim lesznek, remélem a te megérzésed is bejön.. :lol: :lol:

párodék nem semmi műsort adhattak elő, biztos nagy élmény volt.. :D :D

többiek?? még józanodtok?? :D :D

puszika

Kép

Kép
morca
 
 


:lol: :lol: :lol:

én már bevagyok oltva 2 hete.. szóval jöhet a tali ;)

most csak ennyi..megyek főzni..

majd du. (remélem) még jövök..
pusz

¤mia¤
Vendég
 


Mia: hurrá.... :lol: :lol: akkor részemről jöhettek is.. :wink: :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

képzeljétek, Ákos úgy döntött, hogy már nem akar cicizni (már második napja nem kéri).. :roll: 8) igazság szerint már vártam, hogy abba hagyjuk, de most, hogy már nem kéri, egy picit szomorú is vagyok.. :roll: 8) ki érti ezt??
Matyi pedig kungfu harcosnak állt.. új kedvence a Jackie Chan.. 8) ma nézte az egyik filmjét a papával, aztán jól lekungfuzta a papát, és azóta is váltig állítja, hogy ő "Matyi Chan".. :lol: :lol:

na, szép álmokat..

puszika

Kép

Kép
morca
 
 


Hát Móni..megértelek, de gondolj arra, h a lehető legtöbbet tudtad neki nyújtani azzal, h eddig is tudtad ciciztetni..most legalább nem rúg fejbe éjjelente, h adj Uram, de rögtön Ciciiit!! :lol: :lol:

múltkor öltöztem és Martin engem nézve, rámutat a cicimre, h : Kakaó! :D :D gondolom nosztalgiázott :D

olyan fura, mintha nem is lennék terhes..semmi gond nincs..azt mondta a bnőm, h nem az a normális, h rosszul vagyok, hanem az, h minden rendben..nála is így volt :)

holnap lesz meg a down-kór szűrés első eredménye, nagyon izgulok..de sztem minden rendben lesz..csak így lehet..

na lépek, mert Apának tanulnia kell, kedden vizsgázik szegényke..nekem meg szórakoztatnom kell Martint..mert ha nem, szétszedi a házat :lol: :lol:

amúgy nagyon rendes, segít megteríteni, kidobja a szemetet, esténként most már rávettük, h segítsen elpakolni az autóit a játékdobozba, a reggelihez kiviszi a felvágottat..igaz, csak akkor ha kedve van, ha nem, sarkon fordul és otthagy :) de azért jó érzés, h már megtudja csinálni. ja és fogat mos minden este ;) tök cuki
muszáj lassan kis önállóságra tanítani, mert ha jön a kistesó, elkel a segítség..persze azért minden nap összepuszilgatjuk, mert hiába minden, ő az első ;)

puszi,
¤mia¤
Vendég
 


hahaó
megjött a teszt eredménye: NEGATÍV!! annyira megkönnyebbültem, mert azért csak motoszkál az emberben a gondolat, hogy..

na lépek, Martin alszik, mennem kell ma védőnőhöz, és még van ezer dolgom!

sok puszi!

ps.: Kriszünk hogy van? és anyája??

¤mia¤
Vendég
 


Szióka!!

Mia: hát ez szuper hír.. :D :D :D


remélem sikerült tegnap megmenteni a házat Martin akcióitól :lol: :lol: olyan édes lehet, ahogy segít neked..:lol: :lol: olyan kis jó fejek, ahogy igyekeznek a kedvünkre tenni.. :lol: :lol:

Svedbaba: annyira sajnálom, hogy nem tudtunk találkozni, de nyáron mindenképpen bepótoljuk.. :wink: :lol:

Pindi: meggyógyultatok már?? 8) mi már teljesen rendben vagyunk.. :wink: :lol:

Csajok: tényleg, mikor talizunk, mert én már nagyon szeretnélek benneteket "élőben" látni újra.. :wink: :D :D :D

puszika

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Hajrá tali, már bennem is kialakult a védettség! 8)

Morca - Hát ezek a srácok! Matyi Chan... össze pisilem magam! :lol: :lol: :lol:

mia - Hát tényleg az a fura, hogy minden rendben... De így van jól! Gratula az afp eredményhez! Én is be voltam tojva, mert Panninál nagyon rossz volt... Most okés!

Csoki ügy - Valami miatt minket elkerül(t) a nagy őrület. Igaz én 2 szaloncukornál meghúztam a napi határt, hogy ne legyen Pancsi olyan monumentális mint én! :roll: :oops: Nála a mazsola, az aszalt szilva megy minden mennyiségben.

Múltkor, mikor wellnesseltünk és izzadtam Pannival egy öltözőben, akkor kívántam azt, hogy bárcsak a második fiú lenne, mert akkor ebben helyzetben apu sem újságot olvasna... Ezt akkor mondam is neki, nagyot röhögött és mondta, hogy koedukáltak az öltözők, így ha kislányunk is lesz, akkor ő majd "bajlódik" az egyikkel.

Szopi ügy - Tyű Morca, ügyesek vagytok Ákossal, hogy eddig szopizott! Panni 11 hónaposan egyik napról a másikra röhögve elfordult mikor az esti szertartás következett volna... Lehet, hogy hülye kérdés, de a nagyobb gyerkőcnek nem jut eszébe újra "kipróbálni" a kistesóval a tandemszopit? :oops: :wink:

Jól telt nálunk ez a hosszú ünnepi hangulat... Apu 24-én dolgozott utoljára, legközelebb elsején, így hosszan élvezhettük a nagyszülők kényeztetését! Mi csajok, csak tegnap jöttünk haza. Jó végre itthon lenni, de már várom a következő kiruccanást. Február második hetében megyünk síelni, ill. én csak sétáni... :? 8) Jajj, ez a rengeteg lemondás... :oops: De mégis élvezem minden percét. Apu azt ígéri, hogy 50 éves korunktó újra magunk lehetünk!

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Pepitanna: de jó, hogy jöttél.. :D

olyan hihetetlen, hogy már a félidőnél tartasz.. 8) örülök, hogy jól vagytok, és, hogy minden oké a pocival is.. 8)

én is ilyen nyüzsgős csajszi vagyok, mint te, egyenesen büntetésként élem meg, ha nem csavaroghatok, nem lehetek társaságban.. :roll: 8) pedig mostanában se társaságom, se csavargás nincs igazán.. :roll: :(
na, de nem sokára jöttök.. :wink: :D :D

szopi ügyben nem tudom, hogy kinél, hogy alakul, de Matyi többször is kedvet kapott a cici kipróbálásához, bár szerintem csak ezt a fajta törődést, összebújást akarta kipróbálni, mert mondta, hogy már nem az igazi.. :lol: :lol: úgyhogy két-három alkalommal kipróbálta, de szinte azonnal abba is hagyta.. :lol: :lol: Ákos azóta sem cicizett, úgyhogy ez a korszak le is zárult.. :cry: :D :D igazság szerint már nagyon vártam, mert gyakorlatilag 4 éve vagy terhes voltam, vagy szoptattam.. :) most olyasmi szabadságot érzek, hogy végre visszakaptam a testemet, újra egyedül használhatom, és ez nagyon jó érzés, attól függetlenül, hogy imádtam terhes is lenni, és nagyon szerettem szopiztatni is.. :D :D :D

biztos írtad már, de nem emlékszem :oops: , Panni is be van oltva?? :roll: 8)

jó nektek, hogy így eljártok wellneselni, meg síelni.. 8) mi még egy darabig ki kell, hogy hagyjuk ezeket a programokat, mert minden lóvénk a házba megy.. :roll: de nem baj, mert azért haladunk szépen.. :wink: :lol: aztán meg majd mi is bepótoljuk.. :wink: :lol: :lol:

ja, és szerintem mindenki kezdje el törni a buksiját, hogy mikor is lenne jó a tali.. :wink: :wink: :D :D

puszika

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet!

Kár, hogy nem jött össze a tali, na de a lényeg, hogy meggyógyultak a gyerkőcök, és a kismamákat is megértem, ha nem akartak résztvenni tömegrendezvényen ebben a járványos időszakban! :D

Morca, a szilveszteri képek fantasztikusak, mindennek megadjátok a módját! :lol: A sátras-mesélős-apás képnek különdíj! 8)- Úgy látszik, Ákosotoknak az az újévi fogadalma, hogy leszokik a ciciről. A Lórié az, hogy az új évben nem alszik délelőttönként. :shock: Ismerik ezek a srácok a dörgést, tudják, mikor kell napirendet változtatni! Értem én, hogy kicsit lahangolt téged a elválás, más lesz mostantól a kapcsolatotok...

Mia: Gratula a negatív eredményhez! És teljesen normális, ha jól érzed magad terhesen! :wink:

Édesség: Lóri szaloncukrot nem, mézeskalácsot azt kapott. Addig eszi, amíg van előtte... :) De szerencsére szereti a gyümölcsöt is (most mindenre azt mondja, hogy äpple=alma), és az új kedvenc a savanyú (hordós) káposzta. Van róla film, ahogy tömi magába Szilvásváradon, a keresztelő utáni ebéden. :lol: December 27-én volt a nagy nap neki, és két unokatesójának, apukám három unokáját keresztelték így meg egy füst alatt. Lehet, hogy a keresztelő miatt mondja mostanában Lóri evés után, hogy "Ámen" :) ?

Anna: Kéééényeztettesd magad! Éljenek a kényeztető nagyik és egyéb rokonok! Nálunk sajna még mindig nincs béke az anyósommal.

Puszi, megpróbálok függönyt varrni, amíg alszik Lóri.

Rita

Kép
svedbaba
 
 


Megállt itt az élet?! Vagy túlzottan pörög odahaza...? :wink: :lol:

Pindi - Hol vagy? Hogy vagytok? :roll:

Rita - Sikerült a függöny varrás? Klassz lehetett a keresztelő! Egy-két képet nem osztasz meg velünk? Ámen :wink: :lol:

Kismami sortárts? Merre vagy? Látom már inkább a jövő topikja éltet... :lol: :lol:

Olyan lelkiismeret furdalásom van... először sóztam Pancsi fenekére... bekapcsolta a sz.gépet. :evil: :roll: Most békésen szunyókál, én meg könnybelábadt szemmel nézem... :?

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Pár kép, hátha nektek is megjön a kedvetek egy kis képfeltöltéshez/nézegetéshez! Hajrá! :P :lol:


Kép

Angyalkánk a ka-ka-ka, azaz karácsonyfa alatt :)

Kép

Ennél szebb pillanat nincs!

Kép

Morca - nálunk is tombol a Süsü és Motkány-őrület :)

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Szióka!

Pepitanna: és még mennyi lelkiismeret furdalás vár rád.. :wink: :lol: ilyen az anyucik sorsa.. :lol:
én inkább kiabálós vagyok (na nem állandóan), de attól is napokig szenvedek.. :oops: :lol:

Panni tündéri.. :D láttam ám a mosógépes képet.. :D szenzációóós.. :D :D

hát nálunk valóban felgyorsultak az események..:lol: Ákos olyan iramban éli a mindennapjait mint Matyi, de csak néha rohannak egy irányba.. :lol: én meg már rutinos kommandós elhárítóként vagyok jelen az életükben.. :lol: :lol:

hoztam képeket, meg videót is.. :wink:

Kép

segítünk anyunak teregetni.. :D

Kép

"Ákos Chan" akcióban.. :D

és a videók:

egy kis civakodás..:D

http://www.babanet.hu/album/video.php?video=59393

"Ákos Chan" és "Matyi Chan" akcióban..:D

http://www.babanet.hu/album/video.php?video=59394

többiek tessék jelentkezni.. :lol: :lol:

puszika

Kép

Kép
morca
 
 


Én kiabáltam is az ütés mellett... :oops: :oops: :oops: :cry: De azóta, lassan három órája alszik 8)

Bi-bi-bi! A mi mosógépünk elöl töltős! :lol: Gyorsabban bemászik!
Ahogy Ákos áll a dobogón! :shock: :wink: Látom, nem mindig a nagyobbik a Főnök! Jajj! Nem vagyok még felkészülve az ágyon egymás dobálására!!! :shock: :P :D :D

Többiek :?:

Kép
Kép
pepitanna
 
 


:lol: :lol: :lol:

én mindennap ezen agyalok..h hogy fogom ezt kivitelezni..
amúgy ami gépünk is elöltöltős..és Martin szokta bekapcsolni ha kérem (meg anélkül is ;) )

most talált rólam egy sportigazolást és hozta ide, h : Anya :)
és megpuszilgatta a képet..
:cry: :cry: meg kell zabálni..

szombaton megyünk apával kettesben moziba..megnézzük a Sherlock Holmes filmet..Martin meg mamázik..bevallom kicsit feszült volt mostanában köztünk a viszony, sok minden miatt..most próbálunk kicsit randizni, hátha ;) ;) mondtam neki, h teherbe már nem ejthet, szóval hajrá :lol: :lol: :lol:

amúgy minden okés, tök jól vagyok (kop-kop)
csak néha már kicsit sok nekem az egyedűllét..Apa este fél7 előtt sosem ér haza, reggel meg van, h már 6-kor megy..nincs kivel dumálni..és a háztartásvezetése néha már az agyamra megy ..nem beszélve az, h állandóan kitalálni, h mi a fenét főzzek.. de jó lenne ha már nyár lenne..na akkor már 4-en leszünk.. :)

pusziiii

¤mia¤
Vendég
 


tyűűű..h milyen vagyok..

Panna egy angyalka..na többek között ezért is szeretnék egy kislányt..gyönyörűség!!!

Móni fiairól meg csak szuperlatívuszokban..na de ilyen szuper Anyjája mellett..mit várjunk..

na a kiabálás..az nálam is megy..amikor találkozom a szomszéddal, ez mindig eszembe jut..h mit gondolhat rólam..biztos, h egy idegbeteg vagyok :lol: :lol: mert a kiabálás, na az megy..de mostanában próbálom visszafogni magam..mert láttam erről egy filmet..de hát agyon nem üthetem..
akkor már inkább ez..a popsira én is volt, h rásóztam..de a pelus tompítja..ezzel számoltam ;)

pusziiii

¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

merre van mindenki?????? :roll: :cry:

Anna: az ágyon dobálásra én sem vagyok felkészülve, csak próbálok úgy tenni.. :wink: :D

Mia: hogy sikerült a randi?? :wink: :lol:

na a kiabálás..az nálam is megy..amikor találkozom a szomszéddal, ez mindig eszembe jut..h mit gondolhat rólam..biztos, h egy idegbeteg vagyok Laughing Laughing mert a kiabálás, na az megy..de mostanában próbálom visszafogni magam..mert láttam erről egy filmet..de hát agyon nem üthetem..
:lol: :lol: :lol:

azért én is igyekszem visszafogni magam, de van olyan nap, amikor egyszerűen nem megy.. :roll: :oops: 8) de szerencsére ritka az ilyesmi.. 8) viszont azt vettem észre, hogy ha mérges Matyi, akkor kiabál.. :oops: :roll: 8) kérdeztem is tőle, hogy ezt anyutól lested el?? aztán felvilágosítottam, hogy anyától a hülyeségeket nem érdemes eltanulni.. :D :D
de akkora gazember.. valamelyik este csinált valamit az apjának, mire az megkérdezte tőle, hogy "ezt meg kitől tanultad?" erre Matyi: "senkitől.. nőttem, nőttem, tudtam.." :D :D
Ákos meg olyan édes volt ma.. cipelte magával a másfél literes ásványvizet, és véletlenül kiöntött egy kicsit a kőre.. jött is szólni, hogy "anyaa, anyaa" és mutatta a művét.. el is indultam, hogy feltörlöm, de mire észbe kaphattam volna, Ákos levette a kéztörlőt a tűzhelyről és feltakarított maga után.. :shock: :D :D :D micsoda rendes gyerek.. :D :D most már nagyon komolyan beszél is.. :lol: tegnap is hívta az apját, hogy játsszanak a gépen Matyi kedvenc pacis játékával, így: "apaaa, gyere, csüccs, gyite"" közben a székre mutatott, majd a gépre.. 8) most nagyon anyás lett, gondolom a cicizés elhagyása van rá ilyen hatással, sokat is igényli, hogy ott legyek mellette ha játszik, meg mindenhova követ, de pl közértbe simán elengedett ma.. :lol:

ja, és voltunk szombaton családilag a gödöllői játszóházban.. :lol: nagyon jól éreztük magunkat, jópofa hely.. :P Matyit alig láttam, és Ákos is hamar feltalálta magát a játékok között.. 8) persze ő is kipróbált amit csak tudott.. 8) és úúúgy elfáradtak, hogy alig bírtuk ébren tartani őket hazáig.. :D :D :D

ilyen a játszóház..

http://www.totagasjatszohaz.hu/galeria.html

az árak elfogadhatóak, az ott dolgozók nagyon kedvesek, a szülőknek és az 1 éven aluliaknak nem kell fizetni, és be lehet menni a gyerkőccel a játéktérbe is.. :wink: :lol: úgyhogy tényleg baráti, csak ajánlani tudom.. :wink: :D

aj, és akkor most talizunk, vagy talizunk?? :roll: :lol: éééés mikor is??? :wink:

puszika

Kép

Kép
morca
 
 


Hahó!

szupernek tűnik ez a játszóház :) nálunk is van egy a pólusban, de oda nem mehet be a szülő :shock: :shock: most a másfél éves gyereket engedjem fel egyedül?? nem vittem el, mert nem tetszett ez..de a gödöllői nagyon szimpi..

én sajnos napok óta nem alszom, ma is hajnalig dobáltam magam, be is keményedett a hasam, nagyon rossz volt, próbálom nyugtatgatni magam, h nem visszatérő lesz, mint Martinnál..jó lenne..mellette nem lehet, nem szabad!! nem feküdhetek, amikor ő a legaktívabb, és amikor a legjobban megnyílik neki a világ..
kicsit lelombozódtam..de lehet, h ez a hülye idő is teszi..nem beszélve arról, h drágalátos sógornőm már megint aktivizálta magát, és nekem ettől már előre borsódzik a hátam..
ne haragudjatok, h panaszáradattal jövök mindig, de kinek mondjam, ha nem nektek..

ma megyek dokihoz, meglátjuk mit mond.
a játszóházat vhogy 7végére kellene tervezni, mert nekem csak akkor van autóm, amúgy apa jár vele..

más: letiltották a telómat, mert novemberben(!) rossz ügyfélszámot írtam be a megjegyzés rovatba átutaláskor..de azt, h szóljanak, vagy visszautalják..ááá..most álltam 1 órát sorba nálunk, és a helyi szőkeség rezzenéstelen arccal közölte, h nem tud mit tenni, meccseljem le a szlázási osztállyal, de azért még odabökte, h nem lesz könnyű..addig meg nem kapcsolják vissza, és ha nem fizetem ki, még bejövő hívásaim sem lesznek, akkor meg majd fizethetek visszakapcsolási díjat..nem hazudok, 2 órája próbálom a t-mobilnál elérni az adott kezelőt és osztályt..semmi..SZÉTROBBANOK!! kivagyok ettől az országtól!! már bocsánat..

na megyek telefonálgatni,
pusz,
¤mia¤
Vendég
 


sziasztok,
ma írt az egyik ismerősöm. és volt egy kérése..lszi olvassátok el, mert (bár nagyon remélem, h SOHA egyikünkkel sem) bármikor megtörténhet ez velünk is.

Sziasztok!

Egy személyes kéréssel fordulok Hozzátok! Mint azt már többen tudjátok ősszel Kendém egy nagyon súlyos betegségen esett át. Megadatott az a lehetőség, hogy a megmentője szakmai elismerésben is részesülhessen, ehhez kéne a Ti segítségetek.
A http://www.dijazorvosokert.hu oldalon lehet szavazni az év orvosára, ahová jómagam is beküldtem a történetünket, Dr. Katona Gábor a jelöltünk és mindössze 1 perc a regisztrálás (email cím + név szükséges) és a szavazás is.
Minden szavazat számít, nagyon hálás lennék, ha szavaznátok rá.

Előre is köszönöm
Hédi


Hédi nevében is köszönöm előre!
¤mia¤

ps.: én jól, ma voltam a dokinál..remélem az éjszakám is jó lesz.. :? :?
Vendég
 


Szióka!

elolvastam, szavaztam.. :wink: 8)

Mia: nem értettem pontosan.. :oops: mi a gond?? miért nem tudsz aludni..?? doki mit mondott?? és a sógornőd?? ha gondolod írj priviben.. :wink: ne kímélj.. :wink: :lol:

vigyázz magadra nagyon.. :!: :!: :!: :!:

millió puszi

többiek?? :roll:

Kép

Kép
morca
 
 


HOL VAGYTOK CSAJOK????????? :cry: :cry:

Kép

Kép
morca
 
 


én itt :) csak várom, h utánam is írjon már vki..ne csak rólam szóljon a topic :lol:

nálunk minden rendben, alvás nem nagyon megy, de már alakulóban..

Martin hihetetlen tempóban fejlődik, szétröhögjük magunkat apával, h miket összekombinál..
ja és karácsony óta, minden apa..még én is.. :lol: :lol:
sokat volt itthon velünk, és ez lett a vége..Anya mehet a búsba..
de nagy hír, h ma egyedül aludt!! nem ébredt fel reggel 8-ig!

többiek? helyzet?
Pindivel beszéltem, majd remélem megosztja veletek is a (jó ;) )híreket..

pusz!

mia
Vendég
 


és az időpontokat elnézve..nem csak én nem tudok aludni..??!!
hm, Móni?

pusz
Vendég
 


Mia: ja, amikor aludhatnék, akkor sajnálom rá az időt.. :lol: :lol:

este jövök és írok sokat megígérem, de most mennünk kell, mert Ákost viszem a 18hós oltásra, aztán meg hivatalosak vagyunk a kórházba, ahol szültem, egy kismama-baba-mama klub délutánra, amit a szülésznők szerveztek.. 8)

addig is jók legyetek és írjatok sokat.. :wink: :lol:

Pindi: nagyon kíváncsi vagyok a jó hírre, ne gyötörj tovább.... :roll: 8) :D :D

puszi

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!


Múlt szombati napunk nagyon sűrűre sikerült. Ikea, kiságy ill. nagyágy vásárlás a nagylányunknak, hogy legyen ideje átszokni a kistesó érkezéséig... Majd itthon összeszerelése, kiszoba, nagyszoba átrendezése, kitakarítása és délutén fél 5kor mikor pisilni mentem, véres volt a wcpapír. A bugyim nem, tehát nem volt nagy mennyiség. Azonnal hívtam a dokimat, félve bár, mert hétvégén még sosem zavartam és nem tudtam hogy elérhető lesz... szóval elsőre felvette és megnyugtatott. Azt monda, hogy azonnal feküdjek le, semmi fizikai munka, 4db (!) MagneB6... és ha elmúlik, akkor várhatunk a hétfői randikig, de ha nem, akkor reggel irány a kórház... Tyű de betojtunk! De azóta sokat pihenek, itt van anyukám, szedem a magnéziumot és nyoma sincs már a csúnya, barnás vérnek. Van ilyesmi tapasztalatotok? A neten utána olvasni inkább nem kellett volna...
Panni úgy döntött, hogy az idén átalakítja az alvásritmusát... ágycserétől függetlenül... és éjjel 11-ig is fárasztja magát és minket. Nem esik jól, de alkalmazkodom.
Szót fogadtam testem jelzéseinek és dokim szavának. Pihenek. Jártam hétfőn nála, megnyugtatott és tényleg pihizni kell. De sokkal nehezebb muszájból feküdni, mint lustiból... és Panni is sokat igényel. De a szőnyegen is lehet feküdni és pelust cserélni... mindenre van megoldás! Apu sajnos nincs itthon a héten, tudósít a kézi eb-ről, így anyukám jött a segítségemre. Nehéz vele, próbál nevelni. Mindig a kislánya maradok, még akkor is ha már családanya áll vele szemben a kislánya álarca mögött. De őt nevelni már nem lehet... :? :)

Miaapa - Hogy sikerült kettesben a mozizós este? Azért nagyon irígy vagyok! :twisted:

morca - Szeretnék tőled sokat tanulni! Találkozni kéne... Írj majd, hogy milyen volt a parti!

Pindi - Jó hírrel ne tessék lapulni! :wink:

Kép
Kép
pepitanna
 
 


szia Mamatárs :)
hát sajnálom, h ezt kellett átélni, de a test jelez, lassan a tempóval!! hát én erről tudnék mesélni, Martinnal sokat vérezgettem..erre tényleg csak egy gyógyír van, a pihi..ha érzed, h keményedsz, vagy elfáradsz, tessék lefeküdni! tudom, h nehéz, egy cipőben járunk, Martin még most is ölbe kéredzkedik, de elmagyarázom neki, h már nem lehet, mert nehéz Anyának..
vigyázni kell ezzel, mert megnyílhat a méhszáj, de nem fog, nyugi..

az anyukás történet ismerős, én 9 hónapig tűrtem :lol: velem is ezt csinálta anyám, mikor Martinnal voltam várandós ;) (és azóta is)..nem könnyű..de ahogy mondád, ők már nem változnak..

más: a mozi nagyon jó volt ;) megbeszéltük Apával, h ilyet minden hónapban megejtünk :)

hát Morcától tényleg csak tanulni lehet, én is várom már a randinkat ;)

na megyek, Martinho alszik, addig kiteregetek..

sok puszi, és nagyon vigyázz magatokra!!

¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Morca: Milyen volt a kórházas tali? Milyen jó, hogy tartjátok a kapcsolatot! Erre a talira a kórház küldte a meghívót?

Mia: Nyugi, SOSEM unalmas rólatok olvasni! :D (Persze egyikőtökről sem :lol: ). A nagyfiaink, lányaink hasonlókat produkálnak, és olyan jó tudni a sorstársakról! Nálunk is az "apázás" megy mostanában, és én is a karácsonyra, az együtt töltött hetekre gyanakszom. :) Minden férfi "apa" (pappa), akit az utcán, újságban stb. látunk, és minden tárgyra is ezt mondja itthon, ami az apjáé. Ha én vagyok távol, állítólag engem emleget... Vagy a férjem csak ezzel akar vigasztalni? 8)

Anna: Pihizzél, biztos nem lesz semmi baj. De már az ijedtség is elég, emlékszem én is! - Apa ezek szerint sportriporter?

Pindi: Várjuk a jó híreket!

Képzeljétek, a hétvégén voltunk a helyi mini-élményfürdőben, Lóri iszonyúan élvezte a gyerekmedencét. Igaz, másnapra elkezdett tüsszügni, elkaphatott ott valamit, de szerencsére nem lázas. Úgy néz ki, továbbadta nekem, nem biztos, hogy megyek holnap dolgozni. Mondtam a férjemnek, hogy készüljön, holnap kettőnket kell ápolnia. :(

Jók legyetek, kismamiknak gyarapodást! :D

Rita

Kép
svedbaba
 
 


MÓNI!!!

ISTEN ÉLTESSEN NAGYON SOKÁIG, FÜLED ÉRJEN BOKÁIG!!
:lol: :lol: :lol:

sok puszi,
m.
Vendég
 


Sziasztok!

Mia: jajj, de aranyos vagy, hogy gondoltál rám.. :D :D köszi.. :wink: :lol:

csajok, ígérem jövök, ha nem is ma, de holnap biztos és mindenkire reagálok és írok magunkról is.. :wink: 8) ma szerintem szülinapozunk egy kicsit.. :wink: :lol:

puszika mindenkinek.. 8)

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Anna:hogy vagy, minden oké?? anno én is véreztem 2x is Matyival, bár én korábban, és szigorúan feküdnöm kellett szinte végig.. :roll: nekem a méhlepény volt túl közel a méhszájhoz.. :roll: de nem lett semmi baj.. :wink: :D pihenj sokat, vigyázz magatokra.. :lol:

olyan aranyosak vagytok.. 8) olyan kedves dolgokat írtok rólam.. :oops: :D :D de én pont olyan "szuperanyuci" vagyok mint Ti.. :!: :!: :!: :D :D
persze ötleteket, nagyon szívesen megosztok veletek a két gyerekes léthez, bármikor.. :wink: :lol: :lol:

én nagyon örülnék ha végre találkoznánk, rajtam egyáltalán nem múlik a dolog.. :D :D várom az ötleteket, hogy mikor.. :wink: :lol:

Mia: még egyszer köszönöm a köszöntést.. :D

Te is jól vagy?? minden oké?? nő már a pocak??

nekem szerencsém van anyukámmal, mert nem akar nevelni.. :lol: viszont olyan jószívű és mindig bedől Matyi balhéjának.. :lol: :lol: már többször megbeszéltük, hogy majd én irányítom a cirkuszokat, de mindig megsajnálja Matyit és enged neki valamilyen formában... :roll: tegnap is kértem Matyit, hogy vetkőzzön le, és olyan cirkuszt rendezett, hogy öröm volt nézni.. :shock: :D az ilyen balhéknál (meg sem próbál meghallgatni) szoktam hagyni, hogy kitombolja magát, mert tudom, hogy csak türelme nincs a dologhoz, simán le tud vetkőzni (és mikor végre le is vetkőzik, vigyorog mint a vadalma).. :roll: erre a következő pillanatban látom, hogy anyu leveszi a csizmáját, hogy "na jó ennyit segítek".. :roll: olyan mérges lettem, és le is "cseszerintettem" anyut, hogy ne csinálja ezt, mert csak fölösleges köröket futtat Matyival is meg velem is, meg kell vívnunk a saját kis csatáinkat, és ha én egyszer valamire azt mondom, hogy úgy legyen ahogy, akkor senki ne adjon más választást egyik fiamnak sem, mert így csak velük szúrnak ki.. :roll: és gondoljon bele, hogy sosem szoktam Matyit magára hagyni egy problémájával sem, de amit már meg tud önállóan csinálni (csak nem akarja), azt csinálja is meg.. :roll: na, mindegy, szegény anyukámat úgy sajnáltam, mert mondta is, hogy ő nem rosszból csinálja ezeket a dolgokat, csak annyira nehéz ellen állnia.. de ez akkor is az én dolgom.. :roll: 8)

Rita: az egyik szülésznő is a fórum tagja, és ő hívott meg bennünket erre a talira.. 8) jó volt, bár adódtak még "bakik" a szervezésben, de már meg beszéltük, és legközelebb már még jobb lesz.. :lol: :lol:

de jó lehetett az élményfürdőben.. :lol: szerintem az én fiaim is oda lennének egy jó kis pancsolásért.. :lol: :lol: remélem azóta már jobban vagytok.. :wink: :lol:

rólunk még pár szó.. 8)

képzeljétek, Matyi közölte velem, hogy óvodába akar menni.. :cry: :lol: :lol: mondtam neki, hogy oké, de én nem leszek ott, de azt mondta, hogy nem baj.. 8) kérdeztem tőle azt is, hogy kivel fogok olyan jókat játszani délelőttönként, mire azt mondta, hogy majd Ákossal és ha hazajön, majd akkor játszom vele.. 8) 8) olyan nagy fiam van már.. :cry: :cry: :D :D hihetetlen, hogy ennyire gyorsan önállósodik.. :lol:
mikor meg mondtam (ezt inkább anyukámnak), hogy Ákos bajban lesz, mert biztos ő is szeretne Matyival menni, hiszen mindig együtt vannak, oda ment Ákoshoz, megölelgette, és mondta neki, hogy "óvodába fogok menni, de jövök majd haza, ne sírj majd".. :lol: :lol: annyira édes, és olyan komoly nagy fiú már.. :lol: :lol:

na, hát nekem ezt még emésztenem kell.. :D :D

nagyon komoly gondolkodású kis krapek Matyi, sokszor én is elcsodálkozom.. 8) 8)

ma este is villával evett, és nagyon nem volt formában, nem figyelt és elég veszélyesen tartotta a villát, úgyhogy elkértem tőle és mondtam neki, hogy ezt most eltesszük, mert ez így nagyon veszélyes, és adtam neki egy kanalat.. 8) erre elkezdett velem balhézni, hogy a kanálról leesik a tészta, és hogy kéri vissza a villát.. :roll: mondtam neki, hogy értem én a gondját, de én csak vigyázni szeretnék rá, és majd holnap ha kipihentebb lesz, és oda tud figyelni majd megint ehet villával.. 8) megint mondtam neki, hogy én tényleg csak vigyázni akarok rá, nem kiszúrni vele.. 8) erre ő: " tudom én, csak nagyon szeretnék villával enni".. :D :D majd megzabáltam.. :D :D
és amit a legjobban csípek benne, hogy mérlegel és érvel.. :lol: :lol: de nagyon keményen.. :lol: :lol: olyan ügyesen felsorakoztatja a mellette szóló érveket, hogy csak lesek.. :shock: :D :D

hoztam pár képet is ha nem bánjátok.. :wink: :lol:


Kép

hallgattuk a "hull a hó és hózik, micimackó fázik" című dalt, és Ákos egyszer csak elment a maciért, majd... :D

Kép

kemény meló árán beültette a fotelba, betakarta, hogy ne "fázzon" és leült mellé játszani.. :D :D

Kép

szerelmes Ákos (anyucikájába)..:D :D


Kép

Matyi szülinapi rétest csinált nekem a mamával.. :D :D

Kép

rettentő nagy munkában volt.. :D :D

puszika

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok Lányok!

Millió meg egyszáz ezer bocsi, hogy ilyen ritkán vagyok, de mostanában rengeteg bajom volt. Pl váltam (na ez az egy ami nem volt baj :D ), Krisz egyfolytában taknyos csóri, és a négy első foga után most jön az 5. ill 6. amik kő keményen rágófogak, úgyhogy az eddig sem épp kezesbárány fiacskám most igazi szilaj paripa, úgyhogy nem hogy írni nem tudok, még a számítógépet is csak akkor tudom bekapcsolni ha alszik, a gépelésre meg rögtön fölébred.

Na akkor a jó hír: 2010. január 13-án 15:30kor kimondták a válásomat, ami boldogabbá tett, mint maga az esküvő.
Helyzet azóta sem változott apjával, ugyanis engem hibáztat mindazért, ami kötelezi őt. Nade ez már csak így marad. Ő csak vinné Kriszt, de az eltartását én oldjam meg egyedül.
Sokkal egyszerűbb lenne, ha nem dacolna ennyit. Engem már nem érdekel hogy mit hogyan tesz (hozzáteszem elég rég óta), úgyhogy csak normálisan álljon a fiához, és teljesítse a kötelességét.

Húhh megpróbálok reagálni, de nem könnyű, bocsi, ha valami fontosat kihagyok.
Először is gyerkők még mindig gyönyörűek, és már milyen kis okosak, és Matyi milyen kis önálló.
Nekem is nagyon nehéz megemésztenem, hogy Krisz már nem baba. De jó annak, aki nemsoká újra babázhat. Jah és kismamik, ha lesz UH kép, nagyon megnéznénk ám. :)

MÓNI UTÓLAG IS NAGYON NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Ákos Micimacija nagyon tetszett nekem, annyira aranyos! Matyi meg a sütisütéssel, jajj én is szeretnék már szülinapi sütit :D

Anna, remélem jobban vagy már, pihizz sokat!

Rita, élményfürdő, jujj lehet Krisznek is jót tenne. Az én fiam az apját a lóval egyetemben emlegeti csak, mert hogy azzal szoktak együtt játszani mindig. De amúgy apukám (ő papi, vagy papu) minden tárgyára mutogat és mondja hogy papijé :D

Mia, iwiwen is írok ám majd egyszer! :) ha tudnád, hogy 3szor kezdtem már bele :D
Tőled is UHU képet kérünk :D

Na anyutéma... nekem speckó, mert ugye, anyuékkal élünk együtt. Nálunk a mama funkciója, hogy néha panaszirodaként működik. Ez annyit tesz, hogy ha Anya nem enged meg valamit, bújunk Mamihoz, és neki panaszkodunk :D
Anyukám is sokszor nevelni akar engem is, ami általában hasznos is, csak az én idegállapotom nem megfelelő hozzá, ilyenkor vagy összezördülünk, vagy mond egy laza bocsit és abbahagyja a beszélgetést :D
Tényleg bizti nem rosszból csinálják, és tuti mi is ilyenek leszünk.

Na most rohanok, mert még így is kettészakadok, hogy nincs itthon a kis csávóm.

Puszi mamik és babócák (nekem már akkor is csak babócák maradnak), jah igen, és pocilakók!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi: de jó, hogy jöttél.. :D :D hát gratulálok a válásodhoz.. :D már ha szoktak ilyesmit tenni ilyenkor.. :wink: :D :D

jó lenne már élőben is látni benneteket, remélem kilábaltok már a takonykórból.. :roll: :wink: 8)

"szilaj paripa".. :lol: ez nagyon betalált.. :lol: Ákos sem egyszerűen nyomja.. :lol: mondtam is anyunak valamelyik nap, hogy, fogalmam sincs, hogy fogok vele egy év múlva bírni.. :shock: :lol: de azért bízom benne, hogy az ő akaratával egyenes arányban nő a türelmem, és gyarapodnak az elterelő hadműveleteim is..:lol: :lol: nagyon kemények ezek a kis krapekok, anyucik legyenek a talpukon, akik bírják a kiképzést.. :lol: :lol:

na, mennem kell, majd jövök még..:wink: :lol:

puszika

Kép

Kép
morca
 
 


hahó,
örülök, h mindenki jól van, az "öregedés" ellenére is :lol: :lol:
én mit beszélek, az idén töltöm a 36-ot :shock: :shock:

Pindi, örülök, h jól érzed magad, jó, megszabadulni egy ilyen tehertől..Krisz valszeg azért egyfolytában taknyos, mert a fogzás velejárója ez is..főleg a hátsó fogak okozhatnak ilyet..minket eddig elkerült a taknyosság, Martinnak én Vitacolant adok, de a gyerek nemtom miből van, de soha nem fázik, takarót nem tűr meg magán..és mostanában itthon sem akar zoknit húzni, márpedig a parketta főleg a mi szobánkban elég hideg..
remélem ez így is marad, mármint az egészsége :)

a válásról nekem is van storym..anno amikor közeledett a tárgyalás időpontja, elmentem magamnak vmi szép ruhát venni, lássa a mocsok, h nem vagyok megtörve, mit veszít.. :lol: :lol: (nézett is nagyot :) )
már jó ideje próbálgatok, segít egy fiatal eladólány..mondja nekem, h ez az együttes nagyon jól áll nekem, ha vmi rendkívüli alkalomra lesz, akkor ez nagyon jó választás..mondom neki, h a válásomra lesz..teljes döbbenet..mondja, h jaj, ne haragudjak..én meg néztem rá értetlenül..majd leesett, h mi baja..elkezdtem nevetni, mondtam neki, h jaj, dehogy, nekem ez öröm..aztán jót nevettünk együtt.. szóval Pindim, megértelek :)

Az én fiam, meg kezd megszelídülni -bár nem kiabálom el-, de már egész jól kijövünk :) eddig is, csak most már nem ellenkezik állandóan, és hál istennek, nem dobja le magát a földre, ha kell vmi. Ma nagyot nevettünk. Felébredt, átjött hozzánk a szobába, elkezdett az ágy szélén autózni, fel-le. Láttam, h van a kezében egy ruhacímke, amit előző este szedtem le a body-járól..képzeljétek mit csinált..az tette a kocsi elé (ez volt a startvonal) számolt, egy-kettő és gooooo! :shock: :shock:
akkorát néztünk Apával..és úúúgy nevettünk!! azt tudtuk, h rally-autó mániás, de hogy ilyeneket megjegyez..? Tegnap mentünk IKEA-ba, de előtte hazavittük a mamát, és mikor váltott a lámpa, elkiabálta magát, : ZÖLD! :lol: Anyukám is olyat nézett :D nem tudtuk, h ilyeneket is mond.. meg reggel kiabál az apjának, h : Apa, gyere! meg kell zabálni, ez az első összetett mondata :) és annyira vág az esze..ahogy a másik mama mondaná, mindent ért, csak még nem tud beszélni..na elég az ömlengésből..hagyok helyet másnak is ;)

sok puszi Mindenkinek, egy gyógypuszi külön Angyalhajú Krisznek ;) és hős anyukájának!

¤mia¤

ps: pénteken voltam AFP és Integrált teszten, pénteken lesz meg az eredmény, utána meg megyek és meglesem végre a gyermeket a pocakban..tudom, h lényeg az egészség..de jól jönne pár csí, h ne legyen ott kukac..
:wink: :wink:

Kép megmásztuk a :)
Vendég
 


Sziasztok!

Móni
Na igen, nem semmi tempójuk és akaratuk van a srácoknak, neked meg dupla le a kalappal, mert két srácod is van! :)
Matyi a furfangos, és Ákos a szilaj :D Szerintem tuti párosítás, egymás kiegészítései.
Igyekszünk kijönni a náthából igérem! :)

Mia
Krisz nekem is lerúgja állandóan a takarót, mintha csak allergiás lenne rá.
Martin története csuda édi, ez a goo :D hát betojtam rajta.
Az én fiam autózás közben a "Dízel"-t emlegeti :D Na meg a Hooondaaa :D Tiszta anyja :)
Jah és újabban ő nem baba, hanem "férfi", anya meg "csajszi" :D :D. asszem nemsokára pisilnek a csajok a kapuban.
Köszöni Krisz a gyógypuszit és küld helyette Kikipuszit :D

Én meg nagyon nagyon sok csííít, hogy minden oké legyen AFP ügyben, utána az UH-n és, hogy UH után rózsaszínben lásd a világot! :D
Sok puszi

Kép

Kép
pindimano
 
 


sziasztok,
Na Pindim, akkor majd a két fiú elmegy autóversenyezni együtt :) (bár lehet, h abba én belahalok ;) )
A Móni fiaival meg majd focizni..tegnap foci volt porondon..kiabálja, h GÓÓÓL!! :D

más: nincs vmelyikőtöknek olyan ismerőse, aki otthon va a Tgyed témában? csak kiszeretném számoltatni, h kb. mennyi pénzre számíthatok a 2 ygerekkel..meg, h mit lehetne tennia jobb pénz érdekében..hm?


köszi előre is!

pusz,
M.
Vendég
 


..bocs a helyesírási hibákért..tyűű..nagyon gáz..elcsökevényesedett az agyam??! :lol: :lol:

pusz
Vendég
 


Sziasztok!

Annnyira szeretnék többször jönni, de nagyon takarékra állítottam magam. Köszi az aggódó sorokat, jól vagyok, vagyunk. De tényleg lájtosan jó most tölteni a napokat. Rengeteget Pannizom. Sokszor felmerül bennem egy kérdés, hogy szabad ennyit vele lennem? Nem lesz így nehezebb a változás neki májustól? De aztán mindig megvígasztalom magam, hogy most kell élvezni a pillanatot és nekünk most ez a legjobb! Bár néha hiányzik a felnőtt társaság, de ha a régi munkahelyi gondjaimat előkotrom egy-egy kispolcról, akkor rádöbbenek, hogy nincs jobb lét a mostaninál! Szóval jól vagyok önmagammal is. Sokszor szeretném megállítani az időt! Olyan jó nézni, élvezni, ahogy fedezi fel a világot, egyre többet dumál, kommunikál... és imádom, hogy lányból van. Néha azon is görcsölök, hogy szegény apu, miért nem lesz legalább 1 fia, de remélem, hogy két csaj majd jobban boldogul egymás segítségével... És a nevek... már van két olyan név, ill. három, amire apu nem húzta a száját. De egyik az egyik családnak nem tetszik, a másik a másiknak. Na, erre már tojunk! :-)

Tyű csajok, ez a válás téma nekem olyan durva... A bíróság szótól is idegenkedem. Le a kalappal előttetek! Nem tudom és nem is szeretném bele élni magam, de nagyon xar lehet. Bár az is igaz, hogy a rossztól csak megszabadulni, megkönnyebbülni lehet! Szóval gratulálok Pindi, örülök, hogy jól vagy. Már csak egy igazi, szerető társat kell találni. Hajrá, ügyesen! :-)

Rita - Igen, az én Uram sportújságíró, és egyik kedvenc témaköre a kézilabda. De sajna nagyon kiestünk a vonatból... Arra jó volt, hogy a mi kislányunk is megtanulta a gólöröm jelentését. Mire apu hazaért, esténként követelete a MECCSet! Nagyon cuki!

Mia - Ha találtál olyan ismerőst, akkor én is örülnék egy ilyen matematikus zseninek!

Most be vagyok zsongva, du. megyünk egy játszóházba gitáros "estre". 2 utcasaroknyira van ez a hely, mindig csak szemeztem vele, de ma bemerészkedtünk... Első nekifutásra nagyon szimpi volt minden, majd meglátjuk mi lesz este. Pancsit alig tudtam kihozni...

PUSSZ mindenkinek! (ahogy Panni mondaná)

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Hoztam egy tegnap esti kedvencet :-)


Kép

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Sziasztok!

Pindi: Örülök, hogy hoztad a jó hírt. Szorítok a folytatáshoz! - Autóőrület itt is van: brümmögés, amit megpillant valahol egy négykerekűt. :D

Morca: Még nyolc napon belül vagyok, ugye? Boldog születésnapot! Milyen rétest sütött neked a fiad? :lol:

Mia: Ne keseregj a korod miatt, egy évjárat vagyunk! :) Fiatal(os) anyucik és kész!

Anna: De jó, hogy írtál, aggódtam miattad! A szívemből szóltál: minden kincset megér a babócákkal töltött idő!

Most mennem kell, a férjem pár óra késéssel most jött meg (hóvihar van) ....

Puszi:

Rita

Kép
svedbaba
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: