Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Igen, itt a finish, most már piszkosul izgulok :lol: :lol: :lol:
Igyekszem gyakran megbeszélni vele, ha itt az idő, akkor gyorsan igyekezzen kifelé :D :D
Madaran Várjuk a képeket :D
Igen, végre kész lett a szoba:

Kép

Kép

Kép

Kép

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Nagyon szép lett Arni szobája! A képek a kiságynál fantasztikusak. Ezt is te csináltad, Tallin? A pelenkázónál is nagyon édesek a tükrök és a képek is. Nagyon ügyes vagy! Jó lesz ilyen szép szobában eltölteni majd az időt :lol:

Kép
wruska
 
 


:oops: :oops: köszönöm :lol:
Igen, én festettem a képeket, a tükröket, mindent.
Remélem a kisfiamnak is fog tetszeni :D :D

Én már úgy mennék szülni, de még semmi jel :D

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 

 
 

Hát tuti. Majd amikor együtt soroljátok az állatokat...alvás helyett :wink:

A 15 nap az semmi. Gondolj arra, hogy mit csináltál 15 nappal ezelőtt. Ugye, hogy milyen hamar elrepült azóta az idő? Bár én dumálok? Én már olyan nagyon türelmetlen voltam a végén, hogy azt el sem lehet mondani.

Kép
wruska
 
 


igyekszem türelmes lenni, de nem mindig megy :lol: :lol:
Abban igazad van, hogy az idő milyen gyorsan megy, majd ezt kellene észben tartanom nekem is :D

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Tallin: nagyon szép lett a szoba, ebbe öröm lesz megérkezni :D Mindenki nagyon türelmetlen a végén, én is az voltam. Már fájt mindenem és alig vártam hogy kijőjjön a kiscsaj, de másfelől viszont sajnáltam hogy vége lesz a kismamaságnak és "elveszítem" a pocakomat. Nekem mindig azt mondták, hogy élvezzem ki a kismamaság végét is, bár akkor ezt nem értettem, de már tudom mire gondoltak. Néha mondtam a gyermekemnek, hogy anya visszaviszi a doktorbácsihoz és megmondja neki, hogy tegye vissza anya pocijába csak pár órácskára :lol: Egyébként én éreztem amikor eljött az idő, pedig fájásaim se voltak. Reggel felkeltem és éreztem hogy ma szülni fogunk, annyira nyomott voltam egész nap. Minden esetre a vége nagyon izgi :D

Wruska: jabulást nektek. Mi eddig egyszer voltunk megfázva, de én azt is nehezen viseltem.

Gyereküllés kérdés megoldódott, megvettük az ülléskét, bár hideg futkosott a hátamon amikor ki kellett fizetni, pedig akciósan vettük. 9-36 kg-ig lehet használni, tehát kiszolgálja Lilit, ha ki nem lopják a kocsiból, mert nekem ez a parám. Már egyszer utazott is benne, tetszett neki és jót aludt benne. Mi stm-et vettünk, ami teljesen olyan mint a recardo, egy cég is gyártja.

A nagy újság nálunk, hogy kijött négy kucukánk, alól a két egyes és felül a két kettes, már nem vagyunk fogatlan boszik :D Most fog jönni neki a két felső egyes. Biztos fájhat szegénykémnek, de én rosszabra számítottam. Sajnos vége van az átalvós éjszakáknak, mert mióta jön a foga egyszer kel éjjel, ritkán kétszer. Én úgy veszem észre, hogy sokkal jobban megviseli ez a hülye idő, ma is annyira nyüszis volt. Eddig nem adtam neki gyógyszert a fogára, nem vettem észre hogy annyira fájna neki, lehet hogy használ a borostyán nyaklánc?! Minden esetre mióta fogzik éjjel is használjuk.
A kaja most jobban ment mint eddig. Minden megeszik, egyedül a brokkoli nem ízlett neki, de ez bele fér. Sóskát is ettünk már krumplival, nagyon ízlett neki. Most esett vissza egy kicsit megint az étvágya, pedig már olyan szépen eszik. Most már tuti, hogy a fogzás miatt van ez az étvágyingadozás. Gyümölcsöt viszont bármit és minden mennyiségben megeszik. Elképesztő.
Sajnos mászni nem óhajt, viszont bármit megkaparint, mert rájött hogy gurulva olyan szépen lehet haladni. Így gurulunk mint egy krumplis zsák.
Gyönyörűen holdkompozik, bármit megtámad vele, beleértve a virágaimat is :? Ülni is szépen ülögetünk, de még nem magabiztosan.
Hát röviden ennyi. Növünk és növünk.
Van szárfotónk is, kettő, fel is teszem őket. Kép Kép

Ez meg csak ráadás:
Kép

Na meg a bohóc:
Kép

Ja és volt keresztelő is nálunk:
Kép
Kép

És most már be is fejezem :D

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!
Gyönyörűűűűűű!!!!!

Tallin!
Én is csak azt tudom mondani, hogy bármennyire is szeretnéd már a babádat a kezedben tartani, élvezd ki még a hátralévő napokat! Egyrészt utána nem lesz időd pihenni, másrészt pedig nagyon nagyon jó kismaminak lenni, nekem nagyon hiányzik.
A szoba pedig gyönyörű.

Gyerekülés témáról már lecsúsztam, de mi a römerre esküszünk. Eddig kettő van belőle, mert Ilkának még jó a hordozó. Röhej, de a másodikat ausztriában vettük 25000 Ft-al olcsóbban!

Egyébként jól vagyunk, rohannak a napjaink. Egész jól elboldogulok velük egyedül is, bár kedden és csütörtökön jön egy fiatal kiscsaj segíteni, mert a házimunkára nincs időm ha egyedül vagyok a kölkökkel, így ilyenkor, meg hétvégén tudok főzni meg takarítani.
Ilka lányom egész nap dumál, forog minden irányba és rengeteg puszit - néha pofont is - kap a fiúktól.
Andrisom már 5-6 lépést megtesz önállóan, van 8 foga, integet, tapsol, bohóckodik és szintén dumál, de ő már szavakat mond. Az alapszókincse a mama, papa, apa, ana, pápá,meg ezek kombinációi.
Csabi meg már igazi nagyfiú. Egész nap lót-fut, meg nem áll, és imádja a tesóit.

tücsökbogár
 
 


Nagyon ügyes vagy ám Tücsi! Igazán jól megszerveztétek az életeteket.

Fotók nincsenek? :wink:

Kép
wruska
 
 


Nagyfiaim akcióban: Kép

Kicsilány:
Kép

Csabi csendélet sárgarépával
Kép

Bohóckodni azt nagyon tud Andrisom
Kép

tücsökbogár
 
 


Csige gyönyörű ez a pici lány, nagyon cuki, ahogy huncutul mosolyog, a kalapos kép a kedvencem :lol: :lol:

Igen, már türelmetlen vagyok, de abban igazad van, hogy hiányozni fog a pocakomban a mocorgása :D :D

Tücsök nagyon édesek a gyerekeid :D
Igazi huncutok a fiúk, ahogy birkóznak :D , Ilka pedig nagyon bájos, igazi szép kislány :lol: :lol:

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Tücsi, csuda édesek a pasik és Ilka meseszép :lol: Köszi a fotókat.

Tallin ???? Arnit már magatokhoz ölelhettétek vagy még csak készülődik a nagybetűs életre?

Kép
wruska
 
 


én is bekukk, Talinnal mi a helyzet........... :?: :?: :?: :?:

Annus is régen járt erre :?

Csige, Tücsök :lol: :lol: nagggyon jók a képek!!!!4Hogy nőnek a picúrok!!!!!! :shock: :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Hát semmi, csajok :lol:
Ez a baba annyira jól érzi magát, hogy nem nagyon akar kijönni :lol:
Holnap megyek a kórházba NST-re, aztán már lehet, hogy bent is tartanak, mert péntekre vagyok kiírva. Nem tudom mi lesz, azért most már nagyon izgulok :shock: :shock:

Teszek fel képet mekkora vagyok most :lol:

Ez múlt heti: Kép

Ez mai: Kép

Majd írok, hogy mit mondtak, a cuccaimért úgyis hazajövök :D

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Sziasztok,

Tallin,
Hát tényleg jól érezheti magét, és nincs is nagy pocakod. Nem mondanám meg ha csak így látnálak, hogy már itt az idő.

Csajok,
Gyorsan csak azért írok, mert szuper gyereknapi akció van a fischerfasion
. com oldalon. Nézzétek meg!

Majd még jövök, de most sietek!
Eszter

Kép
eperke25
 
 


Sziasztok!!

Szerdán befektetnek és még aznap este vagy csütörtök reggel kapok valami prosztin kúpot és majd megindítják csütörtökön.

Most kettős érzésem van, mert egyik felem nagyon szeretne már szülni és babázni, a másik meg betojt :lol: és inkább maradna terhes :D

Na majd meglátjuk, szorítsatok nekem, gondoljatok rám, majd jelentkezem :lol: :lol: :

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Tallin: miért indítják meg? Hiszen akkor még csak egy hetet húzol rá, nem?! Persze, hogy gondolunk majd rátok. Addig is kitartás!

Kép
wruska
 
 


Nem tudom, itt biztos ez a szokás, hogy 1 hétnél többet nem lehet ráhúzni :roll:
Köszi a drukkolást, rám fér :lol:
Majd mikor már babástul mindenestül itthon leszünk, megírom az élményeimet :lol: :lol:
Puszi nektek!! :lol:

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Talinn :lol: :lol: drukkok mennek ezerrel, hogy inkább magátóól!!!!!nagyon szép szülést kívánok, aztán jelentkezz!!!!! :lol: :lol:

csajok! Hogy bírjátok ezt a ramaty időt??? Mi azért megyünk ki így is, de hát...könyörgöm nyár van vagy mi!!!! :shock: :shock: 8) 8)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Talinn??????????????????
Biztos megszült már...
Tudtok Róla valamit??? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Nem. Én is mindennap bekukkantok, hogy vannak e hírek, de teljesen behalt a topik. Ez is és a másik is. Mondjuk jó hír, hogy talán mindenki babázással van elfoglalva és vagy nyaral és nem ér rá irkálni. De azért hiányzik...

Tallin, felétek mi újság?

Kép
wruska
 
 


?????????

Sziasztok!

Már bő két éve írtam ide, akkor vetélés után született egy csodálatos kisfiam.
Most újra babás vagyok, és utrogestánnal kapcsolatban lenne kérdésem:

A kisfiamnál használtam ha jól emlékszem 2*1-et (sajnos nem találom a korábbi hozzászólásaimat, az orvosi kartonra meg nem jegyezte fel az orvos 2 éve)

Az orvosom azt mondta, hogy nem kell szednem, szerinte nekem tuti nem progi hiánytól ment el a babám mivel korábban két gyermekem enélkül született meg. De azt is mondta ha akarom szedjem.

Nektek felírt ilyet az orvos?

Vera még szokott ide írni?

babicskó
 
 


Sziasztok

Június 4-én 7 óra vajúdás alatt 7.43-kor megszületett Arnold Ágoston :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép



Kép


Kép



Kép


Ne haragudjatok, hogy úgy eltűntem, de nagyon ritkán van időm leülni egy kicsit. Ettől függetlenül nagyon jó baba :lol: :lol: Ügyesen szopizik, nagyokat alszik éjszaka, a nappali alvás szokott döcögős lenni, de majd biztos az is alakul :D
Köszönöm, hogy szorítottatok nekem. Végülis csak a gyógyszertől indult meg, de már nem bánom. Majd, ha jobban lesz időm jövök a szüléstörténettel.

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Babicskó, én is Utrogestant szedtem, nekem is 2x1-et írt fel a doki. Nálam nem lehetett tudni, hogy mi volt a vetélés oka, de azért kaptam ezt a gyógyszert, hogy megtámogassa a terhességet. Szerintem nyugodtan beszedheted.
Engem megnyugtatott.

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


SZia Tallin!

Gratulálok a babához!

Te hányadik héttől szedted az utrogestánt?
mOst az a bajom, hogy nagyn erős hányingerem van, és egész nap émelygek és az ájulás környékez, hát egy kicsit félek hogy az utrogestán miatt még jobban megemelkedik a progeszteron szintem , akkor meg a falat fogom vakarni a rosszulléttől (közben meg itt a nyári szünet és itthon vannak a gyerekeim).

Mindenesetre kiváltottam, de még nem kezdtem el, a hetedik hete már betöltöttem, most vagyok a nyolcadikon, ha jól emlékszem ekörül kelle elkezdeni, nem?

babicskó
 
 


Gratulálunk! Nagyon fess fiatalembered van, Tallin! Igazi kispasi!!!Nagyon sok boldogságot kívánunk Nektek és várjuk a szüléstörténetet.

Kép
wruska
 
 


Köszi Wruska :lol: :lol: :lol:
Csak gyönyörködöm benne minden pillanatban :D :D

Babicskó, én is a 7-8. hét környékén kezdtem el szedni (én kúpot kaptam). Egészen a 12. hétig szedtem. Hála Istennek én nem voltam rosszul, nem volt hányingerem sem, így nem tudom, ha elkezded szedni, akkor ráerősít-e neked ezekre a tünetekre :roll: :roll:

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Tallin: gratulálok nektek ehhez a gyönyörű kissráchoz. Nagyon szép és sok-sok boldogságot kívánok nektek.

Babicskó: én is szedtem az utrót, nekem azonnal kellett szednem amikor kiderült hogy terhes vagyok, vagyis amikor késett a menzim. Nekem alacsony volt a progeszteron szintem, de clostybegit után már rendben volt. Ettől függetlenül nekem szednem kellett, mert volt már egy vetélésem előtte. Én is 2*1-et szedtem, de én az 5. héttől hüvelykúp formában. Én a 14. héten áltam le vele. Ártani szerintem nem ártasz vele.
Rosszulléthez nem tudok hozzászólni, mivel én az elejétől szedtem, de én is émelyegtem az első 12 hétben, de csak egyszer hánytam.

Mi jól vagyunk, de sajnos én is csak ritkán tudok jönni, mert minden időmet leköti a nagylány. Nagyon igényli hogy foglalkozzak vele, de persze emellett itt van még a házimunka is. Most már egyre többet főzök neki is, mert hát egy üveg bébiétel meg se kottyan neki, ami kész anyagi csőd. Szerencsére holnap töltjük be a 8 hónapot így már egyre többmindent ehet.
Viszont képzeljétek nem akar inni az istennek sem. 20-30 ml-et iszik meg egy nap, hiába van nagy meleg. Már minden próbáltam neki adni. Gyümilevet, többféle teát, limonádét, vízet. Ezek közül a víz amit hajlandó meginni pohárból, de abból is csak nagyon keveset.

Nem kúszunk, nem mászunk, gyönyörűen ülünk és úgy megy a holdkomppal mint a veszedelem. Két lábbal löki magát mint egy ugrifüles, meg kell zabálni. Kézügyessége nagyon jó, mindenen megtalálja a lényeget, hogy mihez lehet vele kezdeni és hát imád pakolni, de hát melyik gyerek nem :D

Voltunk esküvőn, dobok pár képet nektek és nyaraltunk a nagyinál egy hetet, amit nagyon élvezett, pedig elég strapás volt, mert sokat mentünk.

Már így ülök

Kép

Ezt is megettem

Kép

Anya tündérkéje

Kép

Áll a baba

Kép

Várom a buszt

Kép

Nyuszi ül a fűben

Kép

A kis bohóc

Kép

Ez mind az enyém

Kép

szóval már ilyen hatalmasak vagyunk :D

KépKép
csige-bige
 
 


Csige-bige csodaszép ez a kislány :lol: :lol:
A buszvárós kép a kedvencem :D :D Az esküvőn biztos ő volt a legszebb (még a menyasszonynál is :lol: :lol: :lol: :lol: )

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a tanácsot, tegnap elkezdtem az Utrót 2*1-et, jaj és nagyon émelygek, de jó annak aki nem ismeri a terhességi hányingert.
Érdekes, hogy csak ti is 2*1-et kaptatok, nekem múltkori terhességemnél az orvosomat helyettesítő orvos 3*2-t írt fel, állítólag az a szokásos adag, a 2*1 állítólag csak minimális.

Gyönyörű kislányod van csige bige, igazi kis tündér. Ha szopik még, akkor nem baj, ha keveset iszik :)

babicskó
 
 


Köszönjük szépen a dícséreteket:-)

Babicsko: nekem alacsony volt a progiszintem és így is csak 2*1-et kellett szednem. Még rá is kérdeztem a dokinál hogy elég lesz e, de azt mondta hogy igen.
Igen még szopizik reggel-délben és este. A tízórai és az uzsi már főtt kajcsi. Amilyen pici olyan beles:-)

KépKép
csige-bige
 
 


sziasztok,

gondoltam bekukkantok hozzatok.

Nekem is volt egy ismeretlen okbol megszakadt terhességem 2009 februarjaban. Hidegzuhanyként ért a hir, mivel az elozo két terhességem problémamentes volt, mind oly sokunknak...Ugy emlékszem Csige te kb akkor zebrasodtal! nem?

Azota szuletett majus 31-én egy kislanyom ( a 2 fiu utan!!), 49 cm-vel és 3500 grammal. ma 3 hetes és irto nyugodt baba. szépen szopik, alszik rengeteget, a sracok imadjak. egyelore minden a legnagyobb rendben, kivéve azt, h nekem a gatizmaim meglazultak és megsullyedt egy kicsit a méhnyak... de allitolag gattornaval majd rendbe jon.

Természetesen halalra izgultam magam egész terhesség alatt, az elején azért, h nehogy elveszitsem, a kozepén, h nehogy koraszulott legyen, a végén meg azért, h induljon mar be a szulés, nehogy beinditsak nekem mesterségesen. szerencsére minden jol alakult, 5 nappal hordtam csak tul és a szulés maga volt az alom!

Na szoval csak azért irtam, ha olvassak ezt a topikot olyan kismamik akik most probalkoznak vagy mar terhesek egy vetélés utan, szoritok mindenkinek, hogy ilyen szépen karpotolja az élet oket, mint minket!
s.orsi
 
 


Orsi gratulálok nektek a pici lányhoz. Hát igen, ez szép kárpótlás a sorstól.
Igen én akkor zebrásodtam és most már a kis "zebrám" nyolc hónapos is elmúlt :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!!!

Elveszett bárányka megkerült!

Bocsi,de Iza mióta elindult,nem sok időt hagy.Főleg nem ennyi fórumozáshoz :lol: :lol:

Gyönyörűek a babák egytől eddig,gratulálok mindenkinek!

Eltűnésem másik oka h jön tesóka!A biztonság kedvéért most is kaptam utrot,3x1et.De látom elég lett volna kevesebb is! :wink:

Néha majd benézek,de nem ígérek semmit!Jövés menés van folyton,Iza kis izgága,nem bír megülni a fenekén egy percet sem!

A blogomba ha benéztek vannak képek,friss pocifotóval is!Hát jó nagy már most.....

puszi mindenkinek,remélem pár régi tagot is előcsalogatok!

Babicskó,Orsi!
Rátok is emlékszem!!!Örülök h minden rendben van nálatok is! :wink:

annus11
 
 


Annus,
gratula a kisteso projekthez! orulok, hogy minden ok nélatok!
s.orsi
 
 


Sziasztok!

Hű Annus,hatalmas gratula nektek!
Vigyázz magatokra és gatyát felkötni! :D
Mint a vonalzóm mutatja nálunk mér megvan a tesó!
Időm semmi,de néha azért olvasgatok.
Pannyról,Alzizaról,Zsibiről,Pumpiról senki nem tud semmit?
Mindenkinek minden jót!

sziasztok

Kép


Kép
ibm
 
 


Orsi,Ibm köszi szépen!

Ki is derült hkislányunk lesz!!!

Ibm!
Gratula neked is a másodikhoz!!!!Alzizával váltottam a múltkor mailt,a többiekről sajna nem tudok!De hátha benéznek majd ide! :wink:
Hogy bírod a 2 gyerkőccel?Bár Áron már elmúlt 2 éves,Iza még nem lesz annyi mikor tesóka születik..... :lol:

annus11
 
 


Annus!

Még egy kiscsajszi?
Gratulálok!
Vonalzóm kicsit lemaradt,Nina 12-én lesz 2 hónapos.
Áron 23 hónapos volt mikor született.
Egész jól viseli,kicsit hisztis,de az korral is jár.
Most kezd anyás lenni!
Vannak nehéz napok és naggggggggggyon nehéz éjszakák,kb. heti 1X kiborulok,hogy mekkora barom vagyok,hogy ezt bevállaltam! :lol:
De aztán jön egy új nap,újra kisüt a nap .
Minden másodpercemet kitöltik,de ez így van jól!:)
Imádom őket.
És képzeld császár után sikerült simán szülnöm,3 óra alatt megvolt,könyv szerint ment minden! :lol:
Nagyon nagy élmény volt,ráadásul most Apa is be tudott jönni,szóval minden jó.
Egy császár,egy sima,egy fiú,egy lány,most tettem fel teszire a kismamaruháimat! :lol: :lol: :lol:
Asszem én itt befejeztem! :D

További nagyon boldog babavárást kívánok neked és minden jót!
Azért majd néha adj életjelet!
Mi lesz a neve tudjátok már?

További szép napot mindenkinek!

Tallin! Neked is gratulálok!

Kép


Kép
ibm
 
 


Na kijavítottam!

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm!

Gratula h 3 óra alatt megvolt a 2.Én nem számítok ilyen gyors szülésre...leginkább a császárra készülök....Nem hiszem h megsznám másodjára.
Hát nekünk nem jött össze a fiú,szóval a kismama ruhák visszamennek a szekrénybe :lol: :lol: Majd esetleg később kellenek még :wink:
Eldöntöttük a nevét,Nikolett lesz :wink:

Azt hiszem én se fogok unatkozni 2 picivel,na nem mintha most unatkoznék :lol: :lol:

majd gyere te is és mesélj!

annus11
 
 


Szégyen ide vagy oda nem toltam ide a képem rég! Gratula az új babákhoz.
Annus oly rég voltam, hogy te már félidős vagy mire megláttam a nagy hírt... :lol:

HAMAROSAN BEKUKKANTOK, DE ELŐBB VÉGIGOLVASOM, MÁR AMIT TUDOK!
merszi
 
 


Sziasztok,

Szép nevet választottatok Annus. Az tuti hogy nem fogsz unatkozni, nekem egy is elég egyenlőre :lol:
Mi jól vagyunk, de sajnos Lili nem kúszik és nem mászik, csak ül és megy ha fogjuk a kezét, valamint a holdkomppal fénysebességgel közlekedik. Mivel már elmúlt kilenc hónapos és nem hajlandó megmozdulni, így augusztus 16-án megyünk konduktorhoz. A védőnő azt mondta, hogy tuti nincs semmi baja, mert nagyon okos értelmes gyerek és gyönyörűen játszik, csupán csak lusta, de nagyon. Most eltesszük a kompot és hátha kedvet kap. Eddig mindent olyan szépen csinált és olyan mintha mindent elfelejtett volna és amikor próbálok neki segíteni akkor azért sem csinálja. Minél jobban segítek, annál nagyobb üvöltés van. Remélem tényleg nincs semmi gond.
Voltunk a balcsinál és megállapítottuk, hogy a mi gyerekünk tuti hogy vízi csirkének született. Íme néhány kép, ami magáért beszél :lol:

Huncutul

Kép

Viccesen

Kép

Megkóstoltam, nem volt finom

Kép

Ez szuper

Kép

Homokozom

Kép

Halammal

Kép

Nekem szól a zene

Kép

Megvuduztam

Kép

És két bónusz :D

Kép

Kép

Bocsi ha sok voltam :D

KépKép
csige-bige
 
 


Nem voltál sok, nagyon tündéri ez a kicsi lány!
Mozgás: Szerintem a holdkomp a ludas a dologban. Túl kényelmes mozgásforma...ha ez megy, minek más?! És felülni magától ül fel, vagy csak akkor ül, ha felültetitek?! Majd jelentkezz, hogy mit mondtak a dokinál.

Kép
wruska
 
 


Hát igen, tuti hogy a holdkomp az oka. Már két napja nem használjuk és sokat foglalkozok Lilivel, próbálom rávezetni a dolgokra, amire úgy tűnik fogékony is, bár úgy órdít közben :oops: és ma felállt. Előszőr az ágyunkban a lábtámlába kapaszkodva, ami nagyon tetszett neki és utána csak azt akarta csinálni. Utána betettem a kiságyba és ott is elmarta a rácsokat és már nyomta is fel magát. Ott azért kicsit nehezebben ment, mert magasabban van, de ott is sikerült. Mászni is sikerült ma négy-öt mozdulatot, úgy hogy a lábát tartottam ahogy a szomszédasszonynak mutatta a gyógytornász. Sikerült elmennie a távirányítóért és a telefonért, de közben úgy sírt szegénykém. Természetesen ez csak hiszti, mert amikor felveszem és felállhat, akkor azonnal fülig ér a szája és sírásnak nyoma sincs :D
Egyébként a védőnő is azt mondta, hogy minek erőlködjön amikor futni is tud a komppal.
Felülni még nem ül fel egyedül, én teszem le. Állítólag az elég nehéz, az szokott később menni.
Úgy tűnik jó úton haladunk.
Na megyek lefekszem, mert hosszú volt a mai nap.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!
Tündéri ez a kislány!!!!Én sajna nem tudok ilyen vízi képet tenni Izáról,mert üvöltött a balcsiban...hihetetlen.Pedig a fürdéssel soha nem volt baj itthon...lehet h ő a 33 foknál melegebb vizet szereti...csak abba van el :lol: :lol:
Remélem h sikerül a kúszást,mászást elsajátítani.A konduktor majd mutat jó ksi gyakorlatokat és akkor pik pak megtanulja!A komp az tényleg nem vmi szerencsés járgány...na majd a következő baba nem használja :lol:

Merszi!
Szia neked is!!Hogy vagytok?


Mi megvagyunk,Niki növekszik odabenn,Minden oké vele,uhn is szép ,egészséges babát láttunk,AFP és minden genetikai vizsgálat szuper lett!Már csak híznia kell a drágámnak!Hasam hatalmas...blogomban van róla kép is.De hízni nem híztam a 7.hét óta!Ennek azért örülök! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Ezere éve h nem jártam erre....sok víz lefolyt a Dunán azóta és történtek sajna rossz dolgok.....de az a lényeg hogy most úgy néz ki vége a kálváriánknak és itt lapul a pocakban a várva várt 4.kisbabánk...tegnep voltam 12.hetes UH-n és minden okés...szép nagy baba,mindene megvan.

Ibm,gratul az új jövevényhez,Annus neked meg gartula az újabb pocaklakóhoz!! :wink:

Próbálok néha jönni.

pusssz,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni, de örülök! Pont mostanság gondoltam rátok, mi lehet veletek. Azt sejtettem, hogy nem adtátok fel, és csak bizakodtam benne, hogy már szépen gömbölyödsz.

Gyere és mesélj, hogy hogy fogadják a nagyok az új csöppséget. Főleg Olivérre vagyok kíváncsi :lol: És hogy Te hogy bírod.

Kép
wruska
 
 


Wruska!

A nagyok örülnek...tudod milyen a gyerekek....örülnek a maguk módján, de a mindenapi kis életük,jelenleg a sok játék jobban leköti őket :wink: ..valahogy nagy családban egy újabb baba már szinte természetes ha lehet ilyet mondani:)...persze a múlt rossz történései miatt kicsit más ez a terhesség most nekem, de ezt a srácokkal nem akarom éreztetni.

Olika meg még nem fogja fel sztem...neki tul.képp még nem is nagyon meséltünk róla..a nagyok is csak egy hete tudják....fura volt nekik hogy miért hányok ennyit de mindig valahogy kimagyaráztam...de mostmár utólag rájöttek :wink: ..lehet Olika amúgy érez valamit mert nagyon bújós lett főleg úgy hogy nem vehetem fel őt egy jó ideje sajna :(

Én jól bírom....hányás ,hányinger van...de én ennek örülök mert ez jó jel :wink: ..fáradtság van,de az nem tudom hogy a terhességtől vagy amúgyis lenne a 3 sráccal itthon :roll:

Te akkor mész vissza dolgozni ősztől?
Kistesó várat még magára egy kicsit? :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

En sem jartam mar erre ezer eve, de latom mas elveszett baranykak is mostanaban kerulnek elo. :D

Orommel letom, hogy mindenki jol van es gyarapszik. En is csatlakozom - nalunk is uton van a kisteso. Jol latom Panny te is jovo februar? En eloszor Andrew 2. szulinapjara voltam kiirva (febr.16.) de ez azota modosult februar 13-ra. Igazan nem sok jelentoseg van, mert mar megmondtak, hogy ha addig nem indul be akkor 39. heten programozott csaszi az elozmenyek miatt. Legalabb ez nem fog harom es fel napig elhuzodni mint a nagyfiammal. :?

Egyebkent nalunk minden ok. Andrew bolcsis es imadja, en dolgozom - szoval nem unatkozunk.

Eddig a 6. het ota kethetente voltam uh-n/vervetelen szoval szemmel tartjak a kicsimet rendesen, de eddig ugy tunik minden rendben. :lol:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


De jó, de jó. Mennyi kicsi baba!
Kicsit irigykedek is.

Panni, mi még várunk. Úgy néz ki, belevágunk a családi ház projektbe, és mindent alaposan átrágva, átgondolva, az újabb gyermekáldással még várunk 2 évet. De ez még belefér (mármint a koromba bőven). De ha lesz harmadik, az már hamar jön a második után.

Remélem szerencsénk lesz, és minden úgy alakul, ahogy elterveztük.

Kép
wruska
 
 


Hajni!

Ez klassz,gratulálok!!!

Nem csatlakozol a 2011.februári topichoz?Érdekes, hogy vannak ott egy páran külföldről..talán Angiából is?!?!De lehet hogy rosszul emlékszem.. :oops:

Wruska!

Kívánom h minden tervetek teljesüljön:)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: