Új privát üzeneted érkezett!

Kittina,
Máté nagyon cuki lehetett a kannával. Az én fiam tegnap a popsitörlős zacskóval a kezében aludt el, alig bírtam elszedni tőle. :D


Az nem lenne rossz, ha kivágnák a régi heget, akkor megkérem őket, hogy csinálják már meg a hasplasztikát is, akkor nem kéne tornázni utána. :lol:

Kép
bébé01
 
 


Főztem kelkápi főzeléket Mütyikének. Annyira ízlett neki! Most pont úgy csináltam, ahogy magunknak, csak tejföl nélkül.
Bevágott egy üveggel plusz egy szelet kenyérrel. (Túl híg lett, azzal kicsit sűrűbbé vált.)

Jaj, Kitti! Nem fotóztad le? Olyan édes lehetett azzal aludt! egyemmeg!!!

Jaj, dehogynem csinálok hasizom gyakorlatokat. De hát ennek semmi nem használ! Mondjuk abba is hagytam. Meguntam.

Az én kicsi Törpillám itt beszélget, cumival a szájában és takaróval a kezében egy halom cd fölött. Kipakolta majdnem az összes cd-t... :lol:

sz.andi
 
 


Gyorsan 2 kép:

Segített nekem takarítani. Elvette a porrongyot és elkezdte törölgetni az asztalt amit én töröltem :lol: :lol: Olyan édes volt!!

Kép


Ezen meg tudja, hogy nem szabad az egérhez nyúlni. Én éppen ágyaztam meg pakolgattam, de túl nagy volt a csend. Olyan édes volt, úgy megijedt, mikor meglátta, hogy figyelem!Aztán meg elkezdett magyarázni meg mutatta, hogy mi van a kezében. De azért sikerült lefotózni...

Kép

sz.andi
 
 

 
 

Bébé
A popsitörlős zacsi sem rossz. :-D
Ne hülyéskedj, nem kell neked hasplasztika.

Andi
Lefotóztam Mátét, majd ha letöltöttük gépre felteszem.
Annyira édes Mütyid! Milyen ügyesen takarít, egy szavad nem lehet, már most besegít a házimunkába. :-D És ahogy az egérrel átszik, és koncentrál...
Én még csinálom a hasizmozást, de nekem sem haszná, nekem aerobictól régebben le szokott menni, de most úgy látszik tovább tart.
kittina30
 
 


Voltunk fogorvosnál, kiderült, hogy miért vagyok dagadt, betömött egy fogamat, és sajnos elhalt, ezért nem is fájt. De az az érdekes, hogy most meg fáj, pedig gyökérkezelte.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Itt szörnyű meleg van, délelőtt csak a fa alá merészkedtünk ki. Holnap felállítjuk a kismedencét, remélem bejön Máténak, mostanában az esti fürdést nem annyira díjjazza, ki akar állandóan szállni a kádból.

Délelőtt gyermekem a csörgőórával aludt el. Most délután nem kellett neki semmi fognivaló.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Andi,
nagyon édes Mütyi! Igen, ha túl nagy a csend, az nem mindig jelent jót! :)

Kittina,
itt is nagyon meleg van! De azért elmentünk egy kört csavarogni meg bevásárolni. De egyfolytában nyügi. Most a kiságyban nyomul, próbálom rávenni egy kis pihire, de csak mondja a magáét.

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Jó régen voltam már! Eleinte a jó idő szólt közbe, mivel nem sokat voltunk itthon. Vasárnap meg elutazott az anyukám, a nagymamám egyedül maradt a házban, és természetesen hétfőre mindkét lába bedagadt. (izületi gyulladás) Kedden doki, szerdán vérvétel, csütörtökön viszza a dokihoz. Mindezek mellett epret, spenótot szedni, locsolni a kertet. De mivel nagyikám alig bírt menni, így a Gergőre nem tudott sokáig vigyázni. 10 perc max. Már jobban van, csak de még fáj a lába, és be is van dagadva. De holnap már jön haza anyum.

Nincs nagy készülődés a szülinapra, igaz hogy az első, de igazából még úgysem érti mire a nagy felhajtás. Mi egyszer ünneplünk. Anyuékhoz a kertbe terveztem meg a babazsúrt. Mindenki megebédel otthon, és úgy 2-3 óra körül jönnek! Oda hivatalos mindenki. Se kedvem se energiám 2x-3x ünnepelni, puccba vágni magunkat! Lesznek lufik, sütik, innivalók, a tortát mi intézzük az apájával. Nem engedtem meg másnak hogy tortát hozzon. De majd jelentkezem a buli után.

Most megyek, de igyekszem jönni mostmár többet!

KépKép
hene
 
 


Jó reggelt!

Hene,
jó hogy jöttél! Nagyikádnak jobbulást! Enyém is betegeskedik (sajnos ő menetrendszerűen), most is kórházban van. Nem tudom, megint kikkel rakták egy szobába, második nap ellopták a telefonját. Pár ezer forintos vacak, nekünk meg bosszúság, mert csak azt az egy fajtát tudja kezelni, úgyhogy olyat kell majd neki venni. :evil:

Hétvégénk jól telt, megint sokat csavarogtunk, hintáztunk.

Jövök még, csak gyerekezek.

Kép
bébé01
 
 


Jó reggelt!

Hene, Bébé
Nagyiknak jobbulást!!!!!

Bébé
Menjen a fenébe, aki a kórházból lop! :twisted: :twisted: :twisted:

Rohanok, mert mindjárt jön a védőnéni, addig össze kell rámolnom.

Mérges vagyok a hülye fogam miatt, nem hogy lejjebb menne a dagadás, egyre nagyobb lesz, már alig bírom kinyitni a számat. És ma sincs fogorvos, csak holnap fog rendelni, amikor tudom borogatom, de semmit nem használ. Nem is értem, hogy miért nem metszette fel az ínyemet csütörtökön. :evil: :evil: :evil:
kittina30
 
 


Na sziasztok!

Nagyon jó volt a hétvégénk, anyáéknál voltunk a telken, bográcsozás, kicsi pancsi is belefért. Igaz apa dolgozott, ő hiányzott csak onnan.

Most mennem kell, de majd jövök, mert sztem máról visszaolvasom az egy évvel ezelőtti történéseket...Hene! Lassan szülsz.. :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Kittina,
majd mesélj, mi okosat mondott a védőnéni! :D

Kép
bébé01
 
 


Jó reggelt!

Andi
Nosztalgiáztál?

Semmi különös nem volt védőnénivel, megdícsérte Mátét, hogy milyen ügyes és okos. Máté meg megmutatta, hogy bele tudja tenni a formás teknősbe a formákat. Ezen csodálkozott. Mondta, hogy vegyek neki csúszásgátlós zoknit, és épp tegnap sikerült is venni. Meg, hogy most már bátrabban fűszerezzek, meg rántást is készíthetek.
Kérdeztem a vízforralást, amit tőletek is mindig meg akartam kérdezni, hogy meddig kell forralni a babáknak a vizet, mondta, hogy 1 éves korig ajánlott. Ti még forraljátok? Én már volt, hogy adtam neki forralás nélkül, de általában felforralom.

Ma főzök neki krumplifőzeléket és nem húst, hanem tojjássárgáját fogok beletenni. Meg tervezem valamilyen krémtúró készítését is.

És képzeljétek, Mátém olyan ügyesen eszi a cseresznyét. Van egy cseresznyefánk, amin már most van cseresznye, és ahogy meglátja, egyből kell neki, alig bírja kivárni, hogy megmossam, aztán meg belemélyeszti a fogacskáit, és nyammogja, kiszedem belőle a magot, és nagyon ügyin megeszi. Tegnap meg ő is beszállt a cseresznyeszedésbe, tetszett neki, hogy leszedheti a fáról, mutattam, hogy a vödörbe tegye, néha sikerült is, de a legtöbbet a földre szórta.
kittina30
 
 


Meg még azt akartam kérdezni védőnénitől, de elfelejtettem, hogy ha hűtőben van valami étel, pl. joghurt, vaggy gyümölcs azt meglangyítjátok egy kicsit, vagy hűtött hőfokon oda lehet adni?
kittina30
 
 


Andi
Biztos nagyon jó volt a pancsi, mi is terveztük hétvégére, de itt nem volt strandidő.
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Kittina,
a hűtős dolgokat én mindig kicsit megmikrózom, úgy adom. Szerintem anélkül elég hideg. Nehogy megfájduljon a torkincája.

Mi is úgy tervezzük, hogy egyéves koráig forrázzuk a vizet. Illetve mi általában babavizet veszünk, de ha hirtelen elfogy, akkor még forrázzuk.

Hallottátok a hírekben, hogy egy háromhetes baba meghalt, mert kútvízzel itatták, spórolás gyanánt??? :shock:

Nem mondod, hogy adtál cserkót a gyereknek! :D Esküszöm, tegnap ezen gondolkodtam, hogy ehetné-e, mert nálunk is most van cseresznye. De akkor lehet, megpróbálom.

Kép
bébé01
 
 


Az meg nem semmi, hogy be tudja rakni a formába a formát. :) Én fiam tegnap benyúlt a lyukon és próbálta kicibálni... Meg rájött, hogy hogy lehet kinyitni.

A krumplifőzit hogy csinálod? Mit értett a bátrabb fűszerezésen? Gondolom sózást?

Nekem is lenne egy kérdésem: a vajas kenyeret hogy adjátok? Gondolom fehér kenyér, de vaj vagy margarin? Melyik fajta jó nekik?

Kép
bébé01
 
 


Eddig én is mindig egy kicsit meglangyítottam a hűtős cuccokat, az elmúlt pár napban adtam oda neki a hűtőből, mert hirtelen kellett, nagyon hisztizett, nem volt idő melegíteni, remélem nem lesz baja a torkának. Meg aztán volt, hogy meglangyítottam a joghurot, és olyan fura lett.

Cseresznyét kaphat az én könyvem szerint 8-10 hónapos kortól. Azt írják, hogy magas rosstartalma miatt pépesítve ajánlatos adni, mondjuk én nem úgy adtam.

Le vagyok én is döbbenve ezen, hogy meghalt a 3 hetes baba a kútvíztől. :-(

Krumplifőzeléket én úgy csinálom, hogy megfőzöm vízben a krumplit babérlevéllel és egy kis hagymával (amit ha megfőtt ki is veszek), aztán készítek egy kevés olivaolajas rántást, hozzákeverem, majd a végén összeturmixolom, és tápszerrel hígítom. Most tettem hozzá egy fél tojássárgáját is, mivel húst most nem akartam adni. A rántást el lehet simán hagyni, mert a krumpli miatt úgyis nagyon sűrű lesz, ha turmixoljuk, én az íze miatt tettem bele, mert anélkül múltkor nem ette meg, de lehet, hogy azóta már úgyis megenné, úgyhogy legközelebb rántás nélkül készítem.

A hétvégi borsófőzelékem is nagyon bejött neki, azt meg úgy sűrítettem, hogy tápszerbe tettem egy kanál rizslisztet, és úgy kevertem el.

A bátrabb fűszerezés alatt azt értette, hogy azokat, a fűszereket, amiket már ennyi idősen ehet, nyugodtan használhatom (só, kapor, fahéj), meg még nem tudom, hogy miket.

Én még nem adtam vajaskenyeret, most mondta a védőnéni, hogy adhatok már azt is, és tehetek rá jó minőségű pulykamellsonkát is, de még nem próbáltuk. Szerintem a vajat és a margarint is eheti, de nem tudom, hogy melyik a jobb neki.

Én babavizet nem szoktam venni, mert annyi úgysem fogy el hirtelen, amennyi egy üvegben van, úgyhogy inkább mindig forralok. Meg már kapott tisztított csapvizet is, de csak párszor. Nekünk nincs víztisztítónk, úgyhogy rendszeresen azt nem kap. Anyám hozott egy üveggel és abból adtam neki.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Andi, igen, nemsokára!!!!!!
Jut eszembe, fényképek a szépséges koszorúslányról????????

Bébé, nagyinak jobbulást!!

Én most kezdtem el neki sima, tisztított csapvizet adni forralás nélkül! Eddig forraltam. A joghurtot nem szoktam melegíteni. Általában negyed órával etetés előtt ki szoktam venni.
Én Flórát adtam régebben, de magunknak a Borc Eve margarint veszem, és most már azt kap.
Krumplifőzeléket azóta szereti, mióta azt kapja amit magunknak főzök. Krumpli+babérlevél+majoránna+só. Amikor megfőtt a krumpli, leöntöm a levét, amit félre teszek. Kb a krumpli felét összetöröm, felöntöm a levével úgy hogy ne legyen tocsogós, belekeverek egy tejfölt. Csinálok egy laza paprikás rántást és kész!
Sárgaborsót csináltatok már. Fincsi édes, Miku nagyon komálja! :lol:

Kitta, fogad???
biztos édes lehet Máté ahogy cserizik! Sajna nálunk még csak
rózsaszínke!

Tegnap a kicsi fiam megkapta az első szülinapi ajándékát. A nagybátyámék elvitték az állatkertbe. Nagyon jól érezte magát, este nem kellett altatni, és az éjszaka sem ébred meg egyszer sem.

Kép No comment! :lol:

Kép Így beindult a kacsákra!

KépKép
hene
 
 


Na sziasztok!

Vajas kenyeret én már csak úgy adok neki, hogy megkenem vajjal bármilyen kenyeret és a belét a kezébe nyomom. :lol: Egyébként a mi védőnőnk a ligát tanácsolta, vettem is Mütyikének külön.

Gergő de ééédes!! Mütyinek is a madarak voltak a nyerők a vadas parkban!! Nem hiába! 8)

Végül nem lett koszorús lány az esküvőn, de így is nagyon céép volt!!!

Koleganőimmel:
Kép

Még otthon, mikor indultunk:
Kép

Ezs meg én vagyok:
Kép

Nosztalgiáztam egy cseppet tegnap este. Olyan jó visszaolvasni! Hene! Mi mit le szenvedtünk :lol: :lol: :lol: Kézzel-lábbal mentünk volna már szülni :lol:

sz.andi
 
 


Ja, ez meg a vacsi előtt:
Kép

No, és be is fejeztem! :D

sz.andi
 
 


Andi, nagyon szép voltál mindkét ruciba, de a bordóban............... :o :o :o Nagyon cíííp vagy!
Viki is nagyon csini volt!
Köszi a képeket!

KépKép
hene
 
 


Hene,
Miku nagyon édes! Látszik, hogy nagyon élvezte. Nem csoda, hogy kifáradt, az még felnőttnek is nagy túra.

Sárgaborsót még nem ettünk, de sort kerítünk hamarosan arra is.

Andi,
nagyon csinik vagytok! Nekem is férjhez kéne már mennem, holnap leszünk 15 éves "házasok". :shock:

Kittina,
nemrég toltuk a cseresznyét, nagyon bejött neki. A krémtúróba tettem neki, mert az úgyis olyan édes.

Köszönöm a főzelékes és vajas kenyeres tanácsokat, a héten kipróbáljuk reggelire, mert a tápi már nem nagyon jön be neki. Estére már nem is adok, inkább vizet próbálunk belepumpálni. :)

Kép
bébé01
 
 


Jó reggelt!

Hene
Nagyon cuki Gergő!!!

Sárgaborsót még mi sem kóstoltuk. Tulajdonképpen még én sem ettem olyat soha. :oops:

Andi
Nagyon szépek voltatok Mütyikével mindketten. A bordó ruha annyira jól állt. :o :o :o

Bébé
Egészségére Pupunak a cseresznyéhez!

Gratulálok a 15 évhez. Ezek szerint még nagyon-nagyon fiatalok voltatok, amikor összejöttetek? Csak nem diákkori szerelem? Hol ismerkedtetek meg?

Tegnap voltam fogorvosnál, olyan hülye helyen van a gennyesedés (a gyökércsúcsban), ahonnét nem akar kijönni, és nem is lehet kiszedni. Felvágta az ínyemet, valamennyi kijött, és mondta, hogy szívogassam, ha nem fog leapadni, akkor ki kell húzni. :evil: :evil: :evil:
Nem akarok fogatlan lenni.
kittina30
 
 


Szép napot!

Kittina,
sajnálom a foghelyzetedet, nagyon dühítő, hogy nem tudnak vele mit kezdeni...

Igen, diákszerelem, én voltam 16 meg diák, ő meg 18, és már dolgozott. Egy volt a baráti körünk, ott jöttünk össze. De dúl a love most is. Érdekes, hogy mi így egymásra találtunk, körülöttünk ismerősök, barátok folyton panaszkodnak, hogy vége a kapcsolatuknak, vagy abszolut nem találnak párt. Úgy látom, hogy nagyon nehéz így 30 éves fejjel párt találni.

Jövök még később, de tudjátok, jön a Szomsza. :lol: (Tiszta izgi, mert a Ferit tegnap elütötték, nem unatkoznak.)

Kép
bébé01
 
 


Akkor szerencsétel volt egymással. Tulajdonképpen nekünk is, mi tavaly júliusban töltöttük a 10-et. :-D

Szomszédokhoz mindig kedvet kapok tőled, lehet, hogy meg is nézzük Mátéval. Ezzel a Ferivel mindig történik valami. :-D
kittina30
 
 


Jaj, köszönöm szépen a bókokat!! :oops:

Nosztalgiáztam már tegnap is!
Hene! Olyan jó, nemsokára szülni mész!!! :D

Jaj, Kitti! Sajnálom a fogacskádat! Reméljük azért lejön a sok trutyi! Antibiotikumot nem kaptál?

Bébé! Mütyüs már annyi mindent megeszik, de cserkót még nem adtam neki. Nem is értem miért... De sajnos nálunk már le is érett, nem is volt sok sajnos.

Na én lépek aludni, mert a tegnap éjszaka valami förtelem volt. 1:50-től nem aludt, negyed 5-kor elegem lett, csináltam neki kajcsit, hát nem volt éhes, majd 7-kor aludt el. Biztos a front vagy em tudom, de én hulla vagyok egész nap!

Jó éjszakát!!

sz.andi
 
 


Jó reggelt!

Andi
Remélem most jobb éjszakátok volt.

Bébé
Tegnap mi is megnéztük a Szomszédokat. :-D

Egyik reggel Máté talált egy papírzsebkendőt, és mondtam neki, hogy töröld meg anya nóziját, ma reggel meg olyan cuki volt, megint talált egy zsepit és odatartotta az orromhoz. :-D

Ma megyünk tanácsadásra, megint eltelt egy hónap!

Megyek is, mert borsófőzeléket szeretnék főzni Máténak.
kittina30
 
 


Andi, már csak 24 óra!! :lol: :lol: :lol:

KépKép
hene
 
 


Hene!! Igen! Egész nap Rád gondoltam!!!!!!! :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Jó reggelt!!!

Anonymous írta:
VISZONT MOSTMÁR FÉLREÉRTÉS NÉLKÜL TUDATOM MINDENKIVEL, HOGY GERGŐ TEGNAP ESTE 21 ÓRA 18 PERCKOR 3290G-MAL ÉS 54 CM-REL MEGÉRKEZETT
HENE ATTÓL A PERCTŐL ÉDES
ANYA LETT!

SZÍVBŐL GRATULÁLOK NEKIK!
És újra a fotó, mert szerintem mindenki szívesen ébred rá:



Kép




Isten éltesse az első szülött Kismanónkat!!!

Kép

sz.andi
 
 


Kép

Nagyon-nagyon boldog 1. születésnapot kívánunk Gergőnek!
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Először a legfontosabb:

Hene,
Gergőnek nagyon-nagyon boldog 1. szülinapot kívánunk!!!

Kép
bébé01
 
 


Andi,
sajnálom a rossz éjszakát! Mi lehetett, időjárás-változás talán?

Kittina,
zsepis Máté ügyes! Én fiam múltkor a "büdös" zokniját szagolta úgy, ahogy szoktuk fürdésnél. :D

Mi volt tanácsadáson?


Tegnap-tegnap előtt nagyon szupi és izgi napunk volt. Ettünk többek között cukkini főzeléket, brokkoli főzeléket, rakott karfiolt és vajas kenyeret is.

Mindegyik nagyon bejött neki.

Kép
bébé01
 
 


Meg voltunk barátnőzni az egyhónapos babánál, jött velünk egy egyéves is. Annyira kis édes baba, megzabáltam volna. Csak feküdt ott csendesen, néha ásított nagyokat, nézelődőtt, cumizott. Olyan hangzavar volt körülötte, de nem érdekelte. A kis egyéves ment és mindent lepakolt, megevett, elesett és közben sikítozott. A fiam meg végig bömbölt. Életében nem sírt ennyit. Annyira félt a kis egyéves hangjától, amikor az kiáltott, hogy az nem is igaz.

Na szóval volt hangoskodás. De azért jól éreztünk magunkat.

Kép
bébé01
 
 


Tanácsadáson semmi különös nem volt, lemérték Mátét, hosszra kevesebbet mértek, mint 1 hónapja. :-D De mondtam, hogy ennél több volt múltkor, úgyhogy újból lemérték, és akkor már kb. annyi lett, mint 1 hónapja.
Súlyra sem híztunk most sokat, csak 10-12 dekát, mondjuk ez sem biztos, mert a mérlegen nem akart megmaradni, úgyhogy össze vissza ugrált a súlya.
Egyébként ordított, amikor meglátta a doktornőt, teljesen zokon vette, hogy meghallgatta, meg belenézett a fülébe, szájába.

Tegnap mi is voltunk barátnőzni, nagyon jól elvoltak a gyerekek, a 14 hónapos kislánnyal egymás szájába dugdosták a kukacokat, nagyon cukik voltak, aztán meg cumit akartak cserélni. :-D
És ami a legédesebb volt a fiamtól az, hogy őt az apja fogta, én meg felemeltem a kislányt, Máté ezt meglátta, és elkezdett ráncigálni magához. :-D :-D Annyira jól esett!!! Főleg azért, mert ő nem az a bújós fajta.

Egyébként az első 1-2 alkalommal Máté ugyanúgy viselkedett barátnőméknél, mint Pupu, ha hangosabbak voltak a gyerekek, akkor egyből sírt, de most már semmi baja nem volt.

A brokkoli főzeléket hogy csinálod? A vajas kenyeret mi is megpróbáltuk ma, de egyelőre nem jött be.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntéseket!!! Pityergek!!! :wink:

Andi az a torta! Nekünk találták ki!! :lol:

KépKép
hene
 
 


Kittina,
brokkolifőzi üveges volt, próbaetetés. De bejött neki, így majd kitalálom, hogy kell megfőzni. :D

Akkor tanácsadásra érdemes járni, mérnek össze-vissza. :) Mi majd akkor megyünk legközelebb, ha beadatom az agyhártyás cuccot.

Ebédre megfőztem neki a krumplifőzit, nagyjából megette. Ez lesz a vacsi is. Most uzsira betolt egy Millis krémet mellé egy banánt, meg most rágja a babapiskótát. Vettünk neki banános tápit, szerintem ez lesz az uccsó doboz. Próbálgatjuk reggelire a vajas kenyeret felvágottal. Reggel hellyel-közzel eszegette, bár amikor kimentem a szobából kiborította tányérkájából a habtapira, onnan eszegette. :shock:

Kép
bébé01
 
 


Hene,
ne szégyelld a pityergést! :) Én is tuti fogok, mert aznap új időszámítás kezdődött! "A gyermek születésével meghal a pár, és megszületik a család."

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

bébé01 írta: "A gyermek születésével meghal a pár, és megszületik a család."


Bébé! Ez olyan szép! És milyen igaz!!

Úgy látom mindenki hétvégézik. Nagyon helyes!!

Mütty ma rettentő nyűgös, nem tudom mi van Vele..

Mindenkinek további szép hosszú hétvégét!!

sz.andi
 
 


Sziasztok!

Én is csak gyors bekukk!

Holnap megyünk gyereknapra, remélem jó idő lesz!

Fiam rettentő mód beindult. Eddig csak gurulva közlekedett, de most kúszik ezerrel, semmi nincs biztonságban. Lepakolja az üvegasztalt meg a CD állványt.

Legyetek jók!

Kép
bébé01
 
 


Én is bekukk!

Bébé
Tényleg nagyon szép volt az idézet.

Pupunak gratlulálok! Akkor már nálatok is lőttek a nyuginak! :-D
Irigylem a kúszást.

Jó gyereknapozást!
kittina30
 
 


Szép Jó reggelt!


Kinek hogy telt a hosszú hétvége??
Itt végig esett az eső, apa egy csomót dolgozott, plusz iszonyatosan meg volt fázva, már azért jobb.
De itthon van a tesóm, Mütyikém kereszt apja, így végig anyáéknál voltunk szinte.

Most is ramaty idő van, de ma már ki kell menni sétálni egy kicsit, mert az eső miatt nem tudtunk levegőzni.

Hene!!! Hogy sikerült a szülinap?? Képet teszel fel?????

Bébé! Gratulálok Pupáknak!! Egyébként mikor Mütyike így beindult, én nagyon örültem neki. Mert olyan mérges volt, ha valamit nem ért el, utána meg el tudott menni a játékaiért.
Ma meg már azt játssza, hogy 2 ember között ide-oda lépeget. De már lehetünk nagyon messze is, a szoba egyik végénél és a másiknál. Olyan ügyiiii!!
Képet az ügyes legényről!!!!!!! :lol:

Kitti!! Mátéról is régen láttunk fotót!! Kérünk szépen a nagyfiúról!!

Na megyek összeszedem magam egy kicsit, mert még pizsiben nyomom, Müty még alszik, Apuska meg nemsokára itthon van melóból.

sz.andi
 
 


Jó reggelt!

Nekünk jól telt a hosszú hétvége, de lehetett volna jobb is, ha nem szakad végig az eső. Voltunk gyereknapozni, jó lesz ez majd jövőre, amikor nagyobb és jobban tudja majd értékelni. Mondjuk a tömeg meg a zene tetszett neki, csak az elején volt picit megijedve, de egyébként élvezte.

A koncert fedett helyen volt. Nagyon sokan voltak, pedig még nagyon az elején mentünk. Ami nem volt szimpatikus: többen 2-3 hónapos csecsemővel voltak kint, akik persze torkuk szakadtából üvöltöttek a zaj miatt. Úgy sajnáltam szegényeket!

Kapott egy csajszitól Minimax-os kendőt a nyakába, csak úgy vigyorgott a csajra, amikor kötötte a nyakába. :)

Körüljártunk, picit hallgattuk a zenét, aztán elmentünk ebédre nagymamiékhoz. Na, ott előadta magát, bármit kérdeztek tőle, mindenre mondta, hogy nem, meg ingatta a fejét. Nagy sikere volt. Bemutatta evéstudományát is, mindent megevett, amit kapott.

Gyereknapra rokonoktól kapott még egy fürdős játékot. Apja este felrakta a kádra, hát alig fértek be utána, már három készlet van fenn.

Andi,
apának jobbulást! Mi is mennénk sétálni, de bennemaradt a kocsiban a babakocsi. :evil: Így jártunk.

Kép
bébé01
 
 


Jó reggelt!

Itt is jó hülye idő volt egész hétvégén, azért voltunk kint az udvaron, de mi sem sokat.

Hene
Milyen volt a szülinap? Mit kapott a már tényleg nem mai csirke Gergő?

Nagyon ügyik ezek a gyerekek, az enyém nem akar sem kúszni, sem mászni, fogjuk a kezét, és úgy akar állandóan menni. Kapott gyereknapra nagyszülőktől kisbicajt, olyat, aminek van korlátja, három kerekű, és hátulról is lehet irányítani, van rajta egy macifej középen, azt lehet ütni, sípol, de a sípot ki kellett venni, mert megijedt mindig tőle. Így már jó, hogy nincs semmilyen hangja.

Képet majd hozok, de csak régiek vannak a sz.gépen, újak meg még a fényképezőben.

Pupuról kérünk képet, ahogy kúszik.

Hétvégén ettünk húslevest, meggylevest és sajtos rudat, mindegyik ízlett.

Rohanok, mert ezer dolog van, Máténak kell valamit főznöm, de csak barackos husi lesz, mert az egyszerű, van egy halom vasalni való, 3-ra meg megint fogorvoshoz megyek.

Bébé
Találtam brokkoli főzelékes receptet, holnap akarom megcsinálni, ha gondolod majd leírom.
kittina30
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bébé01 2010.02.26 11:06-kor.

Kép
bébé01
 
 


Jaj, Pupák!!! Kép

sz.andi
 
 


ÓÓ, nagy az én bánatom! Úgy látszik A kicsi Bogárkám elkapta apustól. Folyik az orra, és már 38 a láza. A kedve se túl jó.
Úgy sajnálom ilyenkor!!!!

sz.andi
 
 


Pupák
Nagyon szép vagy!

Szegény Mütyike, jobbulást neki!!!
kittina30
 
 


Andi,
Müttyencsnek gyógypuszi! Enyim gyerek - lekopogom - egyszer volt csak lázas valami szuritól, de 10 évet öregedtem, annyira szétaggódtam magam.

Kittina,
brokkolis reci jöhet, szeretném megfőzni, hátha így is bejön neki! Rombolós képet hozok holnap. Apropó, Máté kannás képe???? :) Figyelünk ám! :D
Fogad hogy áll?
Mikor kapja Máté a prevenarokat?

Kép
bébé01
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: