Új privát üzeneted érkezett!

8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bébé01 2010.02.26 10:59-kor.

Kép
bébé01
 
 


Kukievősmütyi tényleg nagyon nagylányos lett. Nagyon cukin faljta azt a kukoricát. Máté nem akar beleharapni. Nálunk most a szőlőevés megy, de úgy, hogy leszed egyet a fürtről beleharap, kiszedi a szájából, és ledobja a földre. Ugyanezt csinálja a sárgabarackkal is.

Ha lehet, én is szívesen látnék több talis képet, olyanokat, amelyeken jobban látszanak a babák.

Én nem tudok friss képet hozni, mert mind a fényképezőben van. Apa megígérte, hogy szülinap után feltöltjük őket a sz.gépre.
kittina30
 
 


Köszi szépen a Mütyüs dicséreteket!! Tényleg nagylány már!! Olyan jó :D

Bébé! Azért Pupák sem panaszkodhat! Igen szép legény lett belőle!!!
Egyébként 8 foga van teljesen kint és 2 alsó rágó plusz egy felső rágó tüskéi kint vannak, de nagyon be van dagadva, nemsokára kijönnek azok is.

Fáradt vagyok, most csak ennyire futotta. A képeket azért én is szívesen nézegetném... :D

sz.andi
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönjük az érdeklődést, olyan jó, hogy itt ilyen kedves anyukák vannak! :)

Pupák gyönyörű nagyfiú lett, amióta nem láttam :), Mütyike nagyon aranyosan eszi a kukoricát, Brúnó is evett már! Máté is ügyesen álldogál a kiságyában, megy már?

Brúnó még nem indult el, csak a bútorokba kapaszkodva lépeget és mászik, mint a villám! :)

Holnap lesz 1 éves, akárcsak Máté, majd rakok fel szülinapi képeket.

Tegnap részt vett élete első lánybúcsúján Győrben a Toronyban (Kittinának talán mond valamit a hely), nagyon élvezte a bulit, 10kor beájult a babakocsiban, fél1kor jöttünk haza autóval és nagyon jól viselkedett.

Szép vasárnapot!

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa
Örülök, hogy jelentkeztél!!!
Máté is ugyanott tart, mint Brúnó, ő sem megy még magától, csak ha kapaszkodik, vagy fogjuk a kezét, ő is mászik. Máté nagyon későn, 11 hónaposan kezdett mászni.
Nem semmi Brúnó, hogy így elvolt a lánybúcsún.
A helyet ismerem, de csak hallásból, még sosem jártam ott.
Várjuk a szülinapi fotókat!
kittina30
 
 


Kittina Mátéjának nagyon boldog 1. szülinapot!

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok Kismamik!

Ismét "zavarlak" benneteket. :D
Elkészültek az új mei tai-ok, amiket megnézhettek a teszveszen. (Teszvesz/keresés/felhasználó keresése: gremese).

Ha valamelyik megtetszik, írjatok privit, és elkészítjük babanetes áron! (Sima, galléros: 4700 Ft, alvócsuklyás: 5300 Ft).

Folyamatosan lesznek mei tai-ok, a legegyszerűbb az, ha a teszveszen követitek nyomon. (Már akit érdekel). :)

További kellemes babázást és szép napot!

gremese

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Brúnónak is nagyon boldog 1. születésnapot kívánok!!!
kittina30
 
 


Sziasztok!!

BRÚNÓNAK és MÁTÉNAK nagyon boldog első szülinapot!!!!


Ezt sok szeretettel küldöm Nekik:
http://www.youtube.com/watch?v=hi3pbtrqy70

sz.andi
 
 


jj
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kittina30 2011.12.28 06:32-kor.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Máténak utólag is nagyon boldog 1. szülinapot, egyben köszönöm a gratukat!

Én is hoztam képeket:

Kép szülinap

Kép pedálos moszkvics

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Zsuzsa
Nagyon édi Brúnó és micsoda járgyánt kapott. Az én fiam is odáig lenne egy ilyenért. :-)
kittina30
 
 


Szia!

Ajánlom figyelmedbe, ha szeretsz utazni és szereted az extrém kedvezményeket!

Turisztikai - információs portáljainkon keresztül több száz szálláshely között válogathatsz, illetve exclusive üdülési csomagokat vásárolhatsz extrém olcsón!

Dióhéjban a vállalkozásról:
www.szallasszerviz.hu portál belföldi szálláshelyekről és kapcsolódó szolgáltatásokról ad információkat a hazai utazni vágyó közönségnek.

www.familytravel.hu portál kiemelten a családoknak szóló, gyermekbarát szálláshelyeket és a kapcsolódó szolgáltatásokat katalogizálja és teszi elérhetővé a családok számára.

www.aukciosutak.hu portál üdülési ajánlatokat, programcsomagokat kínál eladásra licit formájában, illetve direkt ajánlatokon keresztül.

Amennyiben szeretnéd igénybevenni az extrém, esetenként 40-50 %-os kedvezményeket, kérlek kattints az alábbi linkre és igényelj Travel Action Klubkártyát most díjmentesen!

www.szallasszerviz.hu/oldal.php?megnyit=1004

KépKép
kaqk
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bébé01 2010.02.26 10:58-kor.

Kép
bébé01
 
 


8)
Vendég
 


:lol:

Kép
Kép
patr
 
 



Van valakinek ételallergiája? Lenne pár levadászandó kérdésem tojás,élesztő,glutén és laktózintoleranciáról.

Mind a három rossz életünél leigazolt :O(
Ötlet valkitől, hogy olcsón de főzni is.....

Naon sok a költség ........ s :roll:

Amúgy Dávid kölök 15 kg 98 cm-er 27-es lábú 104-es ruhatárral.
S egy hatalmas huncut hapsika aki állandóan csajszikázik

tappancs28
 
 


tappancs remélem átment a pü.
barika2008
 
 


Lányok, nem tudom, ki hogy van vele, de nekem hiányzik a régi csapat. :(

Remélem, minden ok veletek!

Puszi!

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: