Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Dodó kedvéért nyitottam ezt a topikot, remélem én is hamarosan csatlakozhatom hozzátok.


Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!
ha már az én kedvemért van a topik, akkor irok is ide.....
szóval nem merem elkiabálni, de halványka tesztem van:) kedden ismétlek, aztán doki...kalkulátor szerint július 8 körüli babó lesz!

d.dodó
 
 


Hello, van már a magzatok kor szerintben egy 2008 nyári kisbabák topic :wink:

Bár nem túl aktív, de van. :lol:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 

 
 

Dodó!

Csak egy röpke kérdésem lenne hozzád. Rövidebb ciklusaid vannak, hogy mertél ilyen korai tesztet csinálni? ( csak azért kérdezem, mert nekem okt. 4-én jött meg- és ha júl. 8-át számoltál, akkor Te elvileg 1-én mensiztél. És ha ha neked is 28 napos ciklusaid vannak, akkor 2-3 nap múlva Én is neki merészkedek a tesztnek. ) Illetve voltak-e addig is tüneteid, hogy megcsináltad a tesztet.
A miatt kérdezem, mert a melleim sokkal hamarabb kezdtek feszengeni, mint általában, néha pedig émejgek, és még hányingerem is van, bár ezeket szerintem inkább bebeszélem, A mellfeszülést nem. Ja! És az utóbbi időben megőrülök a csemegeuborkáért. :D

sziasztok, teszt után jelentkezem.

Erika
cs_erika
 
 


Sziasztok mamik!
Ajánlok egy kismamaruhakészítőt!
Kinn lesz a börzén is!


Új kismamaruhák: nadrágok és felsők

Sztreccs kordbársony kismamanadrágok 3 színben: sötétbarna, sötétkheki és mályva színekben, 4 méretben: M, L, XL, XXL. Ára: 3900.-

Sztreccs farmer kismamanadrágok 2 színben: s.kék, s. barna,
szintén 4 méretben. Ára: 4500.-

Pamut, belül bolyhos melegítőnadrágok 3 színben: kék, kheki, homok, 4 méretben. Ára: 3900.-

A nadrágok pocakrésze pamut, sztreccs passzé, állítható kismamagumival,így a terhességed végéig hordani tudod őket.

Sztreccs pamut felsők 3 színben: kheki, mályva, drapp csíkos,
2 méretben. Ára: 3500.-

Egyedi méreteket rendelésre elkészítünk!
Árukínálatunk folyamatosan bővül!
Weblapunk hamarosan elkészül.

Elérhetőségünk: gwinike@hotmail.com
0620-581-6463
Budapest, XVIII. ker




Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


cs_erika!
Igen, okt 2.-án mensiztem utoljára.... hétfőn lenne ujra esedékes....nekem is nagyon feszültek a melleim napok óta. és görcsölget a hasam 4-5 napja, mintha meg akarna jönni, és hőmérőzök reggelente, és a megszokottnál sokkal magasabb a hőm napok óta!

d.dodó
 
 


Hát ha már igazából miattam lett létrehozve ez a topik, ide is felrakom a ma reggeli tesztem!!!! :)

Kép mai tesztem!!!

d.dodó
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
uvme
 
 


Sziasztok!
Azthiszem én is csatlakozom a társasághoz, 6 hetes pocaklakóm van és nagyon nagyon boldogok vagyunk, bá még egy kicsit félek ezektől az első hónapoktól, mert úgytudom könnyen elmehet. Főleg, hogy tegnap kicsit meg is erőltettem magam, felmosás közben meg lefeküdtem fél órára, pedig ilyet nem sűrűn csináltam.
Meg egyébként is minduntalan csak aludnék. A hányinger szerencsére nem érint annyira erőteljesen, néha elkap, de még nem hánytam. Vagy majd jön ezután?
Veronika
eyi
 
 


Lenne egy kérdésem, a vitaminokkal kapcsolatban. Állítólag már teherbeesés előtt el kellene kezdeni, mert a magzatnál már az első napokban kialakulhatnak a rendellenességek. Én voltam orvosnál, amikor megállapította a terhességet, és egy szóval sem mondta a vitaminokat, hogy milyet szedjek, vagy valami. Vagy azt majd a védőnő mondja meg?
eyi
 
 


Veronika!
Én már 4 hónapja szedek kismamáknak való vitamint (nevét nem tudom, mert svéd)és c vitamint. Ártani nem árt!

d.dodó
 
 


Sziasztok. Elvileg tegnap írtam ide nektek, de valamiért most nem látom. Úgyhogy ismét. Szóval szerdán teszteltem és pozitív lett. Ha minden igaz, július 6-ra érkezik a bébi, úgyhogy gondoltam csatlakoznék hozzátok. Szerdán megyek dokihoz, azt mondta előbb ne menjek mert úgysem látunk semmit. Úgyhogy addig csak várok. :) És írok nektek. :)
muffin
 
 


muffin!
Üdvözlünk itt közöttünk....vonalzót nem szeretnél csinálni???

d.dodó
 
 


Sziasztok!Én is catlekoznék,ahogy számoltam juli.6-ra lessz harmadik babónk. :D Hányingerem nekem is csak ritkán van,viszont én is állandóan aludnék.mostmár valamikor megcsinálom a vonalzókat is. :lol:
kike
 
 


Lenne egy kérdésem,megcsináltam a két yerek vonalzóját,meg a pocaklakóét,és nem engedi berakni,azt írja,hogy túl hosszú az aláírás.Csak egyet rakhatok fel?
kike
 
 


Nos így csak a picuri vonalzóját rakom fel.Sajnos.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Na,csak sikerült. :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


kike!
Üdvözöllek itt közöttünk! Látom elvileg köztünk azaz a pocaklakóink között két nap különbség van:).
Nagyon édesek a nagyobb gyerkőceitek is. 3.babó tervezett volt, vagy "véletlen" ??

d.dodó
 
 


Szia,d.dodó!
Hát kettő tervezett volt,harmadikat meg-nem is tudom,második után szerettem volna harmadikat is.Remélem harmadik után nem akarok majd negyediket is :lol:
Látom neked ez lessz az első,gratulálok.Még te se voltál dokinál?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


kike!
Igen, első!
Még nem voltam, ma hívom fel a másik városban lévő magyar dokinőt, hogy ebben az országban mi a szokás, mikor kell először menni, mi a teendő, kit tud ajánlani!!!

d.dodó
 
 


Ó,tényleg,most nézem hogy nem vagy magyarországon :oops:
Sikeres terhességet,és jó babázást kívánok.Bizony jó ám ha van gyerkőc a házban :wink: Bár néha elég sok gond van velük :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Nem tudom miért, de én sem tudom betenni a vonalzót. MOndjátok már el, hogy kell... Köszi. :)

KépKép
muffin
 
 


hehe. erre sikerült. :) Mint kikének. :)

KépKép
muffin
 
 


Szia muffin!Látom ugyanannyi idős a pocaklakónk :lol: Én majd csak két-három hét múlva megyek dokihoz,előbb ugyse tudnak olyan képet adni amin valami babaféle látszódna.Azért majd mesélj mi volt,és ha kapsz képet ,azért beraknád?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok


MINDENKINEK GRATULÁLOK

ha nem baj irnék ide is . látom a juniusi topikbol már vannak itt . de itt többa juliusi babás én Julius 4 ére várom a babaámat . ö a harmadik baba.

:lol:
anha
 
 


Szia,anha!Gratulálok,a babóhoz :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


szia ahha!

Persze, kike, felteszem ha lesz kép. Én is amikor hívtam a dokit, ő mondta, hogy csak jövő héten menjek, mert elvileg addigra lát valamit. Hát majd kiderül. :) Nagyon remélem hogy minden oké lesz. Nekem első bébi. :)

KépKép
muffin
 
 


Üdv az ujaknak itt!!!
Hát beszéltem tegnap a magyar itteni dokinővel, és eléggé meglepődtem.... itt az első 3 hónapban nem is kell dokihoz menni... :shock: És utána sem dokihoz kell csak védőnőhöz...szóval azt sem nézik meg hogy jó helyen van-e fejlődik-e van-e szívműködés....
Na egy hónap múlva ugyis megyünk magyarországra, majd akkor magánban megpróbálok elmenni egy uh-ra....addig meg remélem minden rendben lesz!!!

d.dodó
 
 


Szia d.dodó!
Hát ezen meglepődtem,elképesztő,és szerintem felháborító.Nagyon szorítok,hogy tényleg minden rendben legyen a kicsivel.Azért az a három hónap múlvai doki dolog is szerintem késő,de hát ez van.De hogyhogy ott ilyenek a hozzáállások?
Megkérdezhetem hogy miért mentetek ki?Ha nem titok-tudod még új vagyok,így csak most ismertelek meg. :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


kike!
Azt nem tudom itt hogy hogy ilyenek a hozzáállások..
Hét azért jöttnk ki, mert a párom kapott egy nagyon jó munkalehetőséget, és fel is vettél.... otthon nem volt igazán jó a fizetése, nekem nem volt bejelentett munkám és sok volt a kölcsönünk!!!

d.dodó
 
 


Ó igen,ismerős helyzet.A Férjem is kacsingat kifelé,csak hát úgy már bonyolultabb a helyzet hogy már van két gyerek,tehát mi nem mennénk vele,igy meg nagyon rossz lenne a gyerekeknek,hogy Apát csak havonta egyszer látnák.Nehéz a megélhetés,az biztos.Lassan bizony már Magyarországon nem éri meg munkát vállalni.Sajnos.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


kike!
Igyen, gyerekkel már nehezebb....egy szerencse van amúgy hogy ez egy nagyon gyerekpártti és gyerekbarát ország. Nagyon sok lehetőséget kapnak itt a gyerekek, és sok támogatást a gyerekes családok!

Többiek!
Ti is irjatok még magatokról!

d.dodó
 
 


Sziasztok! Nekünk szerencsére panaszra nincs okunk. Bár kölcsönünk nekünk is sok van, de szerencsére egyenlőre mindketten jól keresünk. Kérdéses, hogy mi lesz amikor gyesen leszek. Az még rejtély. De egyenlőre derűlátó vagyok. Amúgy én szerdán megyek dokihoz. Lehet, hogy már lesz szívhang, mert a 6. hétre mondják, és azt hiszem addigra leszek 5. hét 5. napos. :)

KépKép
muffin
 
 


bocsi csak 5. hét 3. nap lesz. Most látom a vonalzón... :)

KépKép
muffin
 
 


énis szerdán megyek uhára akkor lehet hogy már halani fogom :lol:
anha
 
 


Sziasztok!

Na, hát megvolt az uh! :)

Van egy 9 mm-es petezsákunk, látható szikhólyag és embrió kezdeménnyel!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A mérete a 6 hetes kornak megfelelő :) Azt még nem tudni, hogy 1 vagy 2 :) 2 hét múlva lesz a kövi uh., addigra már lesz szívhang és látni fogjuk hányan vannak :)

Kaptam beutalót vérvételre, EKG-ra és az eredményekkel pedig mehetek a védőnénihez.

A doki kapásból veszélyeztetettre rakott az előzmények miatt. Nem is bánom.

Sztárfotónk van, de eléggé sötét. Ha bescannelem, sajna nem látszik belőle semmi :( A vakut meg visszaveri. De ígérem, a következő képet, ha törik-ha szakad, felteszem :)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Szia!Gratulálok! :D
Várjuk a következő UH képet.
Milyen előzmények voltak,hogy veszélyeztetett terhes vagy?
Ez még hüvelyi UH volt,ugye?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok

Gratula a petezsákhoz reméljük 2 vannak

Én Szerdán megyek uhára alig várom
anha
 
 


Sziasztok!Két pozitív teszt után merem azt gondolni hogy kis családunk bővülni fog.A terhesség összes jeje tapasztalható rajtam.Sőt még egy ronda náthát is sikerült elkapnom, ami eléggé aggaszt.Most is 37,2 van.Ha valamelyikőtök volt már ilyen szituban,légyszi nyugtasson meg hogy a babának nem lesz semmi baja.Cs_era olvastam hogy az utolsó mensid okt.4 ,képzeld nekem is.Neked mit mondott az orvosod a szülés időpontjáról?Nekem van itthon olyan korong mint a dokinak,és aszerint július.13.a babóca születése napja.Szerdán megyek uh-ra ,majd kiderül ő mit mond.Üdv Minden kismamának!És gratula a babákhoz!!

KépKép
henka76
 
 


Kike, 5 évvel ezelőtt sajna 2 angyalkánk. Emiatt raktak egyből veszélyeztettre.

Igen, hüvelyi volt.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


sziasztok! Vagyok ám, csak ma szinte egész nap nem volt netnk!!

Gratulálok minden uj emberkének! :)

d.dodó
 
 


Sziasztok látom mindenki elfoglalt .

téleg hányan dolgoznak közülünk ?

Ki mit csinál : Mit csinált a babavárás elött .

Én egy telefonos cégnél voltam vagyok .
anha
 
 


Sziasztok



Szóval Zsuzsának hívnak Százhalombattán lakok Egy telefonos cégnél voltam -vagyok ügyfélszolgálatos.

És a harmadik babámat várom, ha minden igaz. " 2 lányom van Lívia, aki 7 éves és most kezdte az iskolát. Zoé Izabella, Aki pedig a leghisztiseb gyerek a világon . öt jól elszúrtuk
És hát ugye öt hetes terhes vagyok és titkon remélem ő már kisfiú lesz . A történetbe annyi a kacifánt hogy Líviára 2 évet vártunk mire jött de nem tettünk érte sem itt csak dolgoztunk rajta . Zoé ennél egy picivel problémásabb volt . rá 4 évet vártunk . ö nála kaptam costilbegyitet . mert nem találtak semmit a dr. ek voltam egy párnál hogy mért nem jön aztán 2005 júniusába kerültem pesten egy dr. hez aki megvizsgált megint megnézte a papírjaimat és ezt a gyógyszert adta és szeptemberbe már babás is voltam . szóval 2006 június 05 én megszülettet Zoé az első terhes égem szépi volt a második pocsék regenteget voltam korházba . Áprilistól vesekővel koraszülés gyanújával szar volt . de egészséges lett és hát aztán tavaly szeptöl azt mondtuk apával hogy hát lesz ami lesz megpróbáljuk megint de nem lettem megint babás . és Most Augusztusban úgy döntöttem feladom védekezünk közbe Kaptam megint előtte cosztit meg bromokliptint de most nem segített de szuperül túladagolta a dr. egy másik nem akiné szültem mert úgy gondoltam minek fizessek feleslsgsesen mikor ezt az SZTK orvos is fel tudja írni szóval túladagolta . És lett egy túléret peteérésem és ez majdnem a belső szerveimbe került mert nem tudtak a tüszők szédurani időbe és már bevéreztek mire kidurrantak volt olyan érzésem mint aki szül szóval . utána Ödémás lettem még mindig a gyógyszer tuladoglás utóhatása na szóval Augustusba Kértem hüvelygyürüt hogy védekezünk és egy hónap után megjött mintha gyógyszert szednék minden oké volt de borzasztóan fájta ha egyűt voltunk és így azt mondtuk hogy nem használom úgyse lesz babba és hát most úgy néz ki hogy van . Úgyhogy Szerdán megyek uh ára hogy lássák ki van odabenn . Remélem nem voltam túl bonyolult
anha
 
 


Gondoltam mesélek kicsit magamrol


Ti is meséljetek ha van idötök :D :D :D
anha
 
 


Szia Zsuzsi!Momentán ráérek,már felporszívóztam ,rendet raktam,gyerek oviban,most egy kicsit pihenek ,mert szurkálgat a hasam.A náthám javulgat.Jobb mint tegnap.Holnap megyek uh-ra én is 11.30-ra.Most megyek először mióta tudom a jóhírt.Én 31. éves vagyok,egy kisboltban vagyok eladó,pénztáros,boltvezető 1 ben.Most éppen szabadságon vagyok.De ha lehetséges nem szeretnék vissza menni,sokat kell cipekedni,ami nem tesz jót a babának.A kisfiamat Dominiknak hívják,január11.én lesz 6 éves. Kicsit sok lesz a korkülömbség de hát igy alakult.Vele 5 hetes terhesenen bevéreztem,1hétig kórházban voltam,és még az ötödik hónapig mindíg vérezgettem.Miután megszületett,vízsérve volt a heréjében,a kitolási szakaszban leálltak a fájások Domi feje félig kinn,kiderült azért nem bírtam nyomni mert a keze is jött a feje mellett.Na erre a szülésznő úgy meghúzta,hogy a jobb karjának felkarbénulása lett.Ennyi jó után a 4. napon hazajövetel helyett fizikoterápiára mentem a 4 napos fiammal. Ő a függony egyik oldalán ordított,én meg a másikon sírtam. Majd egy darabig ide-oda küldözgettek minket,semmi javulás miután ezt megelégeltem kértem beutalót a Svábhegyi gyermek neurológiára.Ott 3 hétig feküdtünk bent,de szerencsére javult a kis keze.Mi Pesttől kb 100km-re lakunk ,és egy héten 2x még kellett járni áramos kezelésre,ez mellett itthon 6x tornáztatni.Hála az égnek most már jól van ,nem is látni hogy baj volt a kezével.Eleven ,okos kisfiú.Na jó sokra sikerült a beszámoló!!! :D Más is írjon magukról.Sziasztok!

KépKép
henka76
 
 


Szia Heni


Örülök hogy irtál Hát neked se volt egyszerü most mit szeretnél fut lányt . : :.? Van már névotleted én teljesen megbénultam egyetlen egy név nem tedszik én nagyon Kisfiut szeretnék és hét van egy belsö érzésem hogy talán lehet hogy ikreket várok nem tudom mért érzrm ezt de kb 3-4 napja nagyon erösen ezt érzem :D
anha
 
 


Na akkor én is írok egy pár részletet, bár lehet hogy egy perc múlva be kell fejeznem mert jönnek hozzám. Szóval én 27 vagyok. Első bébi. :) Izgi van rendesen. Igazából nekünk nem váratott magára, októberben próbálkoztunk először tudatosan, szeptember csak úgy hátha hónap volt, és a hőmérőzés+ovu teszt októberben rögtön meghozta eredményét. Holnap megyek először dokihoz, nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz. :)
AMúgy egy kéttannyelvű suliban vagyok angol tanár, és 6-10 éveseket tanítok. Édesek. :) Már alig várom a sajátot.
Na megjöttek, most mennem kell majd folytatom. Holnap szorítsatok. Puszi mindenkinek!

KépKép
muffin
 
 


Szia Zsuzsi!A baba neméről annyit hogy annó Domiról meg volt a férjem győződve hogy lány lesz.Tudni kell,hogy a férjemék 4 vannak testvérek 3 fiú és a negyedik lány.Az unokatestvéreék is fiúk.Na most képzeljétek hogy minden fiútestvérnek csak lányok születtek!Ezért gondolta mindenki hogy mi sem leszünk kivételek.De én éreztem hogy fiú van a pocimban.Így az én fiam viszi tovább a Farkas nevet.Apósom szereti is őt nagyon.Én szeretném ha most kislányunk lenne ha az lesz Fanni lesz a neve.Fiú névről még nem tudok semmit,mi lenne a jó .Ami tetszett régebben a környéken nagyon kelendő lett.De ezen még leszidő elgondolkodni.Muffin nekem Domi is elsőre sikerült,szinte rögtön utána éreztem hogy megfogant lehet hogy butaság,de már mástól is hallottam ilyet.Ez a mostani baba 2 hónap alatt jött össze.Viszonylag ez sem hosszú idő.Akkor holnap sokan megyünk dokihoz,majd számoljatok be kinél mi volt.Puszi!

KépKép
henka76
 
 


--------------------------------------------------------------------------------

Hát rohadjak meg ha én ebbe a köcsög sztk ba betdszem a lábamat

ekkora egy taho orvost aki vizsgált

elöször is nem tedszet neki

hogy vittem a gyereket

másotszor meg közölte

hogy ha hátfön nem voltam terhes akkor szerdán mitöl lettem

na aztán megnézet

és lám terhes vagyok

azt mondja nagyon korai terheség

de nem érdekel

mit mond jövö hétn

a sipi megnéz aztén majdö mond valamit

elvileg 6 hetesre tipeli de lehet kiseb is

azt mondja inkáb kiseb 4-5 hetes

de nagyon taho volt

enyi a történet
anha
 
 


Sziasztok!igaz hogy nagyon kicsik de vagyunk!!!!4hetes a picike.3 hét múlva controll uh,akkorra már fog dobogni a kis szive.Legalább is látszani fog.Nekem is elég undok volt az aszisztens nő,szinte azt kérdezte minek mentem oda ilyen kis terhesen.De én mondtam a dokinak hogy 2 pozitív teszt után kértem időpontot.KI is írt az előző terhességem veszélyei miatt.Nehogy a sok cipekedéstől bevérezzek,úgyhogy ha letelik a szabadságom megyek táppénzre.Egy kicsit kipihenem magam itthon.Mert már négy hónapja 7napból 6 dolgoztam.És ezt érzem is magamon.Na szióka mindenkinek!Többiek hol vagytok?

KépKép
henka76
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: