Új privát üzeneted érkezett!

:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 23:16-kor.
Vendég
 


ami köszi a megértésedet!!
és ahogy priviben is mondtam...nyilván nem szabhatja meg senki,hogy hova írsz...de itt már puskaporos a hangulat...örülök,hogy megérted!!
és szerencsére mindenhol van kismamás topik...sőt a nyáriban is szépen sorra jönnek a babák,úgyhogy szerencsére nem mardsz beszélgetőpartner nélkül!!!
barika2008
 
 


Moderálva!
barika2008
 
 

 
 

amúgy ezt tökre nem ilyen szituban mondják.....de mind1
barika2008
 
 


Moderálva!
bszilvi25
 
 


Moderálva!
barika2008
 
 


:?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.29 09:42-kor.
Vendég
 


:lol:
barika2008
 
 


...
renci75
 
 


IBM: Nagyon sajnálom és totál megértem a lépésed...

Kép

Kép
bettica
 
 


Moderálva!
barika2008
 
 


Moderálva!
barika2008
 
 


jkriszta írta:most, hogy törlöm a hsziemet, sok oldalt elolvastam.

Jó kis csapat volt! Kb. 1 évvel ezelőttig.
Majd' mindegyik topicban vannak összezörrenések, de ez, ami itt ment, talán a legdurvább.
:(


Tudod mit? Talán igazad van, de lehet hogy más csapatokban nem lopták meg egymást! :roll: :idea:
Nem gondolod? :wink:
Sajnálom ha ez valakinek nem tetszik, teszek rá...... :twisted: megírtam már akkor is.

Nekem ez a véleményem erről.
bszilvi25
 
 


Moderálva!
barika2008
 
 


na "énvagyokaháttekivagy" nem jössz babázgatni....???
barika2008
 
 


'Kedves' Másik Csapat! Ti mást nem tudtok csak szitkózodni? Ha ennyire nem érdeklünk, akkor miért jöttök ide? Írogassatok egymásnak! Miért fáj, ha mások normál hangnemben beszélgetnek egymással???

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


Moderálva!
barika2008
 
 


:arrow:
Vendég
 


végső :?

Melike, nagyon örülök a picurkádnak, sok boldogságot Nektek! :wink:
Lehet, hogy soha nem írtam, de téged nagyon kedveltelek!

Márti, sajnálom, hogy már nem tartjuk a kapcsolatot, Nektek is pussz!

Anna, és Ancsika! Benneteket is nagyon bírtalak, Ancsika téged olvaslak, örülök, h blogírásba kezdtél! :lol:

Kriszta
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Ezúton szeretnénk mind2 csapatnak nagyon boldog új évet kívánni! Kívánjuk, hogy az új év teljen egészségben, sikerekben gazdagon!!

Bence, Betti

Kép

Kép
bettica
 
 


B.U.É.K
barika2008
 
 


Boldog Újévet mindenkinek!!!!
Vendég
 


Boldog Új Évet Kívánunk Mindenkinek!

Andi és Kitti
andóca
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Én is kívánok mindenkinek nagyon boldog és főként békés új esztendőt!

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


Boldog Új Évet!!!!
ahogy Betti is írta: "az új év teljen egészségben, sikerekben gazdagon!!"
bszilvi25
 
 


Boldog Új Évet Kívánunk mi is Mindenkinek!
Ancsi, Marci

ancsika82
 
 


Sziasztok!

A Babanet vezetőjeként szeretnék boldog új évet kívánni nektek és egyben jelezni, hogy a topikot sem bezárni, sem törölni nem szándékozunk. Azonban a helyzet rendezése érdekében törölni fogunk olyan hozzászólásokat, amelyek nem egyeztethetők össze a Babanet Társalgójának elveivel, stílusával. A törlések teljesen függetlenek lesznek attól, hogy a kettészakadt társaság mely részéhez tartozik a szerző.

Szeretnélek megkérni benneteket arra, hogy nyissatok új lapot a topik életében és a jövőben maradjatok a kulturált párbeszédnél.

A másik fórumra átköltözött látogatóknak kívánok jó fórumozást az új helyen, azzal a tiszteletteljes kéréssel, hogy ne provokálják a Babaneten beszélgetőket!

Üdvözlettel,
Kiss Andrej - apa :)
apa
 
 


Apa!
Hát köszönjük szépen!
Igazán szép nam lett ettől a hozzászolástól!
És végre egy értelmes hozzászolás!:) :) :) :) :)
Reméljük mindenki megértette! :wink:
Vendég
 


köszönjük,hogy válaszoltál a privát levelünkre...és itt is intézkedtél!!
ugyanis mi kértük :wink: :lol:
barika2008
 
 


Igazán jól esik, hogy végre nem csak mi szajkózzuk azt, hogy történjen már a beszélgetés normális hangnemben.
Kár, hogy párszor már ezt megbeszéltük és nem történt változás :(
Bízom benne, hogy most végre megtörik a jég és lehet majd értelmesen is beszélgetni.

Kép

Kép
bettica
 
 


Azért meg lehet nézni, hogy ezen a lapon kinek lettek moderálva a hszei!

Kép

Kép
bettica
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2010.01.04 15:56-kor.
barika2008
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2010.01.04 15:50-kor.
barika2008
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2010.01.04 15:55-kor.
barika2008
 
 


barika2008 írta:From: Kiss Andrej
Date: 2010.01.04. 12:12:59
To:
Subject: Re: üzenet


Kedves YX, belenéztünk a topikba... valóban azt tapasztalom, hogy eléggé elszabadultak az indulatok... Bezárni, vagy törölni nem szándékozunk a topikot, de biztosan teszünk lépéseket a helyzet rendezése érdekében...
Köszönettel,
Kiss Andrej


2009/12/25

Tisztelt Moderátor!!!
2008juniusi kismamik topik tagja vagyok a kezdetek óta.a csapat 2felé vált lassan egy éve már csak a viszálykodás,mocskolódás folyik a topikban...szeretném megtudni van e mód a topik bezárására vagy törlésére...
Köszönettel


Ha jól látom ez a topic bezárására vonatkozó kérés, nem a moderálásra, ami ráfér egyesekre, ha már saját magától ez nem megy neki :D :D :D
junius
 
 


gondoltam elolvassátok és kitörlöm!!mégiscsak egy magánlevél amiből ráadásul nem szedtem ki aneveket maradéktalanul...na mind1
amúgy jogosan lettek moderálva a hsz-eim...ebben vita nincs!!bár magam is ki szoktam törölni....
ha bezárni nem lehet....

na akkor részemről téma lezárva!!!ennyi...
tiszta lap!!
barika2008
 
 


paffffffffff :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bszilvi25 2010.01.05 20:22-kor.
bszilvi25
 
 


Feladó: barika2008
Címzett: kitudjakivagyok
Elküldve: 2010 01 04 14:14
Téma: ... Üzenet idézése
ne örülj mi kértük hogy állitson le titeket!!éééés nem fogsz bájcsevegni senkivel...gondoskodom róla Wink



Mi fáj ennyire Barika????
Hogy ilyeneket irogatsz!?
Vendég
 


kitudjakivagyok írta:Nem tárgyalok veletek irhattok innetől kezdve akármit!
Nem fogok rá reagálni!)
:)


ehez tartsd magad
barika2008
 
 


barika2008 írta:
kitudjakivagyok írta:Nem tárgyalok veletek irhattok innetől kezdve akármit!
Nem fogok rá reagálni!)
:)


ehez tartsd magad


Most idézzem én is be azt a szöveged, ahol azt írtad, hogy békén hagysz minket?

Sem időm, sem kedvem megkeresni...

Kép

Kép
bettica
 
 


Egyébként egy kérdés, hátha lehet normális beszélgetésbe vinni a fórumot:
Nem kötelező oltások közül ki mit adat be? Van ugye lehetőség a bárányhimlő ellenit is beadatni, sőt ha jól emlékszem akkor megkaphatják lassan a meningitis és az encephalitis elleni oltást is.
Ki mit adat be és miért (vagy miért nem?).

Kép

Kép
bettica
 
 


Kedves bszilvi25, barika2008, szeretnélek emlékeztetni titeket arra, hogy a topikban a moderálás célja az volt, hogy a beszélgetést normális mederbe tereljük. Amennyiben változatlanul, a tapasztaltaknak megfelelően vállaltok szerepet a topik életében, akkor sajnos a kitiltás eszközéhez kell nyúlnom.
Üdvözlettel,
Kiss Andrej - apa
apa
 
 


:lol:
augusztus
 
 


:lol:
Vendég
 


Bettica!
Én a bárányhimlő ellenit beadattam Mirkónak is meg apának is mert ő nem volt bárányhimlős!
A többit is beadatom ami nem kötelező valószinüleg!
De a h1n1 et nem nagyon akrom még mindig!
Pedig legutoljára már azt mondtam csak közbe beszéltem a háziorvosommal aki egyértelmüen azt mondta hogy ne adassam be! :roll:
És ti?
Vendég
 


A bárányhimlő ellenit megkapja majd Bence, de egyenlőre még a 18 hós oltást sem tudta a doki beadni, mert beteg volt. Most meg majd beteg lesz, mert 29-ére kaptunk időpontot és ki van zárva, hogy a bölcsiben addig ne kapjon el valamit.... Csak abban tudok bízni, hogy nem lesz semmi extra, max csak orrfolyás és megkaphatja majd az oltást. Aztán 1 hónap múlva, ha nem lesz addig nagyobb betegsége Bencének, akkor megkapja a bárányhimlő ellenit. Remélem nem lesz még késő, állítólag ilyenkor van a bárányhimlő szezonja is. mondjuk én egyszerre akartam adatni a kettőt (külön vállba ugye), de a doki nem akarja, mert egy oltás is ad az immunrendszernek bőven...
H1N1 ellen nem kap oltást, a doki nem javasolja még neki, 2 év alatt nem olt, meg amúgy sem jönne össze, ha 1 hónapot vár 2 oltás között, akkor pont az influenza járvány közepén kellett volna oltania (illetve már nem, mert ugye csúszunk 1,5 hónapot a 18 hóssal is). Ezt egyébként én sem akartam volna neki beadatni, magunkat oltattuk, de neki van most bőven oltása, amit meg kéne kapnia és azért annyira nem akarunk az immunrendszerével "játszani"... A többi oltáson majd akkor gondolkodunk el igazán, ha már túl leszünk ezen a 2 oltáson végre, illetve ha a doki is javasolja. Meg persze utána is kell még olvasnom, hogy teljesebb képet kapjak ezekről az oltásokról, no meg eü-s ismerősöket megkérdezni... Szóval ezekről egyenlőre infót gyűjtök, ezért is kérdeztem, hogy ki adatja be és ki nem és miért ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


Nos, akkor beszélgessünk kulturáltan, van akivel lehet!!!! :)


Betti: kérdezhetek valamit?
Bence mehet úgy bölcsibe, hogy még nem kapta meg a 18 hós oltást??????????

Nálunk annyira komolyan nézik, hogy szóltak a szülőin, hogy ha jan. 4-én kezdéskor nincs még beoltva, be sem veszik.
Itt NAPRA pontosan nézik ezt.
Volt egy kislány akit azért hazaküldtek, mert mondok egy példát:
Nov. 19.-én töltötte a 18 hónapot, 20-án vitte anyu, és nem hagyhatta ott, mert nem volt beoltva..... :(
(na erről is van véleményem)
bszilvi25
 
 


Szilvi!
Már ha nem haragszol hogy hozzád szolok! :)
Ez elég gáz szerintem hogy oltás elmaradása miatt nem vesznek be valakit a bölcsibe!
de valoszinű megvan rá az okuk!
Nekünk szülőknek felháboritó! :roll:
Vendég
 


Persze hogy beveszik. A bölcsődei orvos a mi gyerekorvosunk is ;) Egyébként meg nem azért nem kapta meg, mert olyanom volt, hanem azért nem, mert nem volt a dokinak már időpontja a két ünnep között oltásra, előtte meg beteg volt a gyerek. Itt az oltásokat nem napra pontosan adják! Ha beteg a gyerek, akkor nem oltanak! Sőt, ha olyan betegsége volt, amihez antibiotikumot kellett szednie, akkor várni kell 3-4 hetet az oltásig! Szóval ezek mind olyan körülmények, amikről a szülő nem tehet, miért szívatják a szülőket ezért? A 18 hós oltás ráadásul emlékeztető oltás, nem kell napra pontosan adni...
Örülök, hogy nálunk ilyen "szabály" nincs. mégis milyen indokkal maradna otthon a szülő? Táppénzre nem mehet, hiszen a gyerek egészséges...

Kép

Kép
bettica
 
 


Egyébként meg mi alapján döntik el, hogy oltva van-e a gyerek? Tudtommal semmilyen papírt nem kérhetnek a bölcsiben erről... Vagy igen? Engem még a 15 hós oltás után sem kérdeztek meg, hogy be van-e oltva Bence és ha nem miért nem....

Kép

Kép
bettica
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: