Új privát üzeneted érkezett!

Tabati, magadról és a babáról nem írtál :!: :shock:

Heni, nem irigyellek, úgy érzem, hogy eléggé elfajultak a dolgok :o , de remélem, hogy mihamarabb változik !!!!
Még nincs semmi tünetem, hasam még mindig a folyadék miatt van, 94 cm.

Sziszkó, én ma sütöttem egy ribizlis sütit, csak kicsit megpirult, pedig ott voltam a konyhában, de remélem, azért ehető lesz. :wink:
A hétvégén kaptunk sütit, és ki kellett tennem a kuka mellé a csöveseknek, mert annyira ehetetlen volt, még a páromnak sem mertem megmondani :oops: ( sógornője csinálta )

Majd még jövök a kórházas dilemmámmal, csak most megyek sóskát meg valamilyen levest főzni.
wepe
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok mindhármatoknak a bíztató szavakat és jótanácsot anyós-segítség ügyben! :) Majd lesz,ahogy lesz! :roll:

Észrevettétek,hogy a nagyonbabás vonalzók megbolondultak???? :roll: :shock: :shock: :shock: A kis figurák átváltoztak. :shock: :roll: Én csináltam egy másikat! :lol:

Ma déelőtt kitakarítok,ebéd után meg háziorvoshoz megyek táppénzes papírért.Csak ne essen már az eső! :roll: Elegem van belőle! :evil: Vasárnap óta a bogrács is ott áll a kertben,nem tudom kimosni,mert tiszta sár van a kertben. :twisted:

Wepe!
Mindenképp írj,mi volt az uh-n!!!!!!Várom! :lol: :lol: :lol: :wink:
Ja és melyik kórházba jársz? :)

Tabati!
Hogy Vagy(tok)? Vérnyomid most okés? :lol:

Heni!
Anyós.....Még mindíg :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Hál az égnek,nálunk anyósnak nincs kulcsa a házhoz.(Apósnak van.De ő majdnem minden nap jön.De jó célt szolgál! :lol: Rendezgeti,csinosítgatja a kertet.)
Kivi vagyok azért én,hogy ha meglesz a babó,mennyit fog jönni a rokonság! :roll: Most mindenki mondja,hogy segít,meg jönnek,aztán ez max fog tartani pár napig.Szerintem.De jobb is lesz így! :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok !

Sziszkó, én is újra csináltam a vonalzót, jó lett a Tied is, és Boldog Hétfordulót ! :lol:
Jó takarítást :wink: csak lazán :lol:

Dél-pesti kórházhoz tartozom, és a kerületi SZTK-s orvosok is ott vannak, de van az intézetben egy orvos, aki SOTE II-en vállalja szüléseket, korlátozott számban, őt megkérdezzük, vagy van egy másik, akinek szintén ott vállalja a szüléseket, de itt a kerületben van magánrendelője. És ajánlottak még egy orvost szintén SOTÉS, és még egyet, aki délpestis, de róla meg nagyon vegyeseket olvastam.
Bocsi, ha nagyon zavarosra sikeredett :oops: :o
Mindegy majd lesz valahogy :shock:
wepe
 
 

 
 

Sziasztok !

Felteszem a képet, amit ma kaptunk :)
2,5 mm-ről 8,6 mm-re nőtt egy hét alatt, amit nem is gondoltam volna :shock:
Kifelé jövet nagyon megdicsértem, hogy nagyon ügyes volt egy hét alatt :)

Kép
wepe
 
 


Lányok ! Sehol senki :(
wepe
 
 


Én vagyok, Tabati meg igazoltan van távol. :) Nagy hírem van!! Sms jött ma az én drága Timimtől:

"Szentivánéji álom: Tegnap éjjel megszületett Noé, 2950gr, 53cm. Mindketten jól vagyunk. Csaszi volt, a nyakán volt a köldökzsinór, azért nem fordult be. "

Jupppííííí!!!! :):) Annyira örültem neki, mint annak, hogy Wepe pozitívat tesztelt. :):) Meg Sziszkónak is...
Évi, nagyon ügyes babád van!!Ez nem semmi, jó nagyot nőtt egy hét alatt... tudod, amikor Benitóra nézek, elképzelni sem tudom, hogy lett abból a picike kis sejtecskéből egy ilyen kis angyalka...

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok!

Hú Lányok,másfél napig nem járok erre és milyen hírek fogadnak!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Wepe!
Tényleg nagyon ügyi a babód! :lol: :lol: :wink:
Növögessen csak szépen! :lol: :lol:
Vigyázz magatokra! :lol: :lol: :lol:
Legközelebb mikor kell menned valamilyen vizsgálatra?
És doki meg kórház ügyben ,hogy döntöttél? :)

Heni!
Köszönjük szépen Neked ezt a jó hírt!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

GRATULÁLOK NOÉNAK ÉS TABATINAK!!!!!!

Szegénykém,akkor ez volt a gond a befordulással! :cry: Még jó a rosszban,hogy "csak" ennyi volt a következménye,hogy császározni kellett Timit! :roll:

Lányok!
Most 2 napja nyaralási lázban égek! 8) :lol: Pontosabban még csak kutatok a neten valami jó kis wellness napok után!
Megbeszéltük Tomival,hogy 3-4 nap azért jár nekünk! :lol: És már most hármasban megyünk! :lol: :lol: :lol: :wink:
Csak manókám még nem lát belőle semmit! :oops: :lol:
Hogy hova még pontosan nem tudom.Néztem Zalakaroson,Hévízen és Mosonmagyaróváron is szállodát.Még csak ajánlatokat kérek,aztán meglátjuk.
Heni,Te terhesen voltál valami strandon vagy ilyen helyen?Szerinted egy nem túl meleg vizű medencébe bemehetek?
Végül is Tabati is járt úszni,majdnem a szülés napjáig! :lol:

Hát ez a csapat nagyon fiúsra sikeredett! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Wepe,ha belehúzol még lehet egy kislány! :oops: :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok !

Húúú hát nem is gondoltam, hogy Tabati és Noé végre megismerték egymást ! :D
Heni, köszönjük az infót ! :D

TABATI Nektek NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT ÉS EGÉSZSÉGET kívánok a kicsi fiatokhoz ! :) :) :) :) :) :) :)
Már most várunk ám, de türelemmel ! :)
Bejött amit borítékoltam ! :) Sziszkó, neked ?

Heni, hát én sem merem elhinni ezt az egészet, hogy itt van a baba a pocimban, és tényleg a pirinyó sejtecskéből !
Borítékolom, a Mibabánk ( csak így hívom ) nemét is, és majd meglátjuk milyen a női és az anyai megérzés. :wink:
Ma egy kicsit fájdogál a pocim, kicsit aggódom :(
A májfunkciók még mindig nem jó, de jól vagyok, ezért nem aggódom, egy hét múlva kell újból uh-ra menni.

Sziszkó,
örülök, hogy mentek nyaralni! Biztos jó lesz egy kicsit kikapcsolódni :lol:
Zalakaroson voltak a párom szülei tavasszal, amikor a fák virágoztak, és mondták, hogy nagyon szép, és jól is érzeték magukat! De a másik két hely szuper!
Eddig tényleg fiús a csapat :lol: :lol:
A párom sógornője kérdezte, hogy merre húz a szívünk, de megnyugtattuk, hogy mindkettőnknek ugyan úgy áll a szíve a fiúhoz is és a lányhoz is :) csak egészséges legyen, az a legfontosabb!
wepe
 
 


Wepe!
Hát nekem nem jött be,amit Tabatinak borítékoltam! :oops: :oops: :oops: Mikor Tabati a múltkor felrakta magáról azt a montázst,akkor meg mertem volna esküdni,hogy kislányuk lesz!Olyan kislányos kismama volt,nem tudom miért,de én így láttam! :oops: :oops: Tévedni emberi dolog! :oops: :lol: :lol: :wink:
Na,akkor most én is borítékolom a TiBabátok nemét! :lol: Hátha most bejön! :oops: :lol: :lol:

Ne izgulj,ha fájdogál a pocid! :) Nekem még a mai napig is szokott!Ez azért van mert ott bennt,most mindened nő meg változik,az ínszalagok is nyúlnak.Vegyél be Magne B6-ot rá!
tényleg,milyen vitamint szedsz?Én a Magne B6-ot és az Elevitet!

Holnap megyünk esküvőre.Remélem nem fog megint keszakadni az ég(mint ma),mert szoknyában akarok menni! :oops: :oops:

Ti mentek valahova a hétvégén? 8) :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Wepe,Heni!
Most meg Ti tüntetek el!!!!! :cry: :cry: :cry:

Heni!
Tabatitékat mikor engedik haza a kórházból?Beszéltél vele?Jól vannak? :roll: :roll: :roll:

Jól sikerült a tegnapi esküvő!Majd este írok róla!
Meg rakok fel egy 22 hetes pocakfotót is! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Na itt vagyok!De látom TI sehol! :roll: :shock: :shock: :cry:

Na szóval a tegnapi esküvő:
Fél 3-kor felöltöztem hosszú naciba,mert szakadt az eső. :? Utána 3-kor átvedlettem szoknyára,mert már hétágra sütött a nap. 8) :lol: De jóll tettem,mert majd megsültünk,olyan fülledt meleg lett! :roll: Szóval volt templomi esküvő,nagyon szép volt,csak a pap kissé sokat beszélt! :oops: :lol:
Utána volt egy állófogadásos eszem-iszom!Na ott jól bekajáltam!Vettem mindenből egy kicsit,amit megkívántam:töltött képoszta,rántott karfiol,rántott sajt,fasírt,utána meg fini házi süti.És később volt 3 féle torta.Tomival a citromos tortából ettünk közösen egy nagyobb szeletet.Nem zabáltam,csak sok mindenből csipegettem! :oops: És nagyon jól esett minden! :lol:
Most a 23.-ik hétben tartok 3kg-nál!Szerintem nem vészes! :roll: És sokan mondják,hogy látszik,hogy nem híztam!Nekem meg dagad a mellem a büszkeségtől! :oops: :oops: :lol:

Na felrakom a pocakfotót,ami tegnap készült! :lol:

Kép 22 hetes pocaklakóval :-) :-) :-)

Jó éjt lányok!Írjatok,mert nagyon el vagytok veszve! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Lányok,csak magammal beszélgetek??????
Hol vagytok??????

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Már vasárnap hazajöhettünk a kórházból, szépen lassan mesélek majd, mi volt. Noé jól van, nagyon jó baba, bár mostqanság picit hasfájós lett... :roll:

Engem viszont tegnapelőtt éjjel elkapott a tejláz, a bal mellem kétszerese volt a jobbnak és betonkemény, 38 fokos lázam volt, remegtem...Úgyhogy most 3 óránként masszírozás plusz ipari elektromos fejőgéppel fejés, hogy rendbejöjjön. Noé tápszert kap sajna, mert ez a tej beteg, de még ma jön a házidoki és megkérdezzük, hogy már adhatjuk e, vagy sem. Néha (masszír előtt) nagyon kivagyok, mert iszonyú fájdalmas. Képzeljétek el, hogy egy amúgy is érzékeny gyulladt mellet még elkezdenek ezerrel masszírozni, aztán még a gép is... :( Viszont ha végeztünk mindig csak azt látom magam előtt, hogy megint egyel több volt, és ez a gyógyulás útja. Már abból a mellemből is egyre többet tudok kifejni és néha már masszázsra is beindul a tej.
Nagyon drukkoljatok... :roll: olyan jó lenne már csak NOéval foglalkozni és szoptatni rendesen. MOst annyi a napom, hogy Noé felkel, pelenkázás, etetés majd fekvés, aztán nekünk (anyósom masszíroz, és hozzáteszem, hogy ha ő nem lenne, nem tudom mi lenne velem, ugyanos tegnap felkelni sem tudtam a láztól teljessen legyengültem)masszír meg fejés, és utána alig marad idő már bármire is, mert lassan letelik a 3 óra, amikoris megint pelenkázás, evés.stb. stb. Ez a monoton dolog menne is, hiszen egy csecsemő ezzel jár. Nade én mennék ki a levegőre vele, meg ilyesmi, de nincs már rá idő, mert a masszírozás is sokáig tart. :(

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!
Én is vagyok egy kicsit takarékos üzemmódban, mert ha Beni alszik, próbálok én is... egyelőre még itt tartok. (Eszméletlen, hogy a gyerekkel már minden oké, de most tör ki rajtam a fáradtság... :):):))

Tabati, drága, nyugi, minden rendben lesz!! Még pár nap, és biztosan rendbe jössz, aztán mehettek a levegőre... egyébként én sem szívesen megyek ki Benivel, mert iszonyú meleg van odakint. Szegénykémen a peluson és egy ujjatlan bodyn kívül semmi sincs, mégis szakad a víz róla... szóval inkább hűsölünk. 5-5 percre kiviszem egyelőre, hogy levegőn legyen mégis, de visszasírom azt a pár nappal ezelőtti hűvösebb időt, amikor tök jókat sétáltunk, és tök jókat aludt a babakocsiban...

Sziszkó
, nagyon szép kismama vagy. :)(Még mindig) Hogy bírod ezt a meleget?
Wepe, Veled mi újság? Jól vagy? Remélem, minden rendben van Veled.

Teszek két képet nektek is rólunk: Kép Kép

Sok-sok puszi nektek!

Heni

Kép
szheni
 
 


Tabati!
Néztem az iwiw-en a képeket Noéról!Írtam is kommentet! :lol: Nagyon szép baba! :lol: :lol: Csak gratulálni tudok hozzá! :wink: :lol:
Neked meg kitartást kívánok és gyors javulást! :wink:
Azért van ahol jó az anyós! :lol: :lol: :wink:

Heni!
Hű,már 3 hetes Beni!!!!!?????? Hogy megy az idő! :lol: :lol: :lol:
Nagyon cukipofa! :lol: :lol: :lol: :lol:
Köszi a dicsit! :oops: :oops: :oops: De elpirulok! Igyekszem tartani magam!Eddig "csak" 3 kg jött fel! :lol: :lol: :lol: Erre nagyon büszke vagyok,de tudom,hogy lesz ez még 13 kg is! :roll: :shock:
Tegnap voltam a terheléses cukorvizsgálaton.Nem volt semmi gond.Háromszorra megittam a lötyit.Nem volt vészes.
Barinőmmel utána elmentünk a postára meg a piacra.A postán mondanom se kell,hogy sorba kellett állni,na ott lettem majdnem rosszul.Pokoli hőség volt ugye.Ha itthon vagyok,alig mozdulok ki a lakásból(mármint az udvarra).Most readásul be kellett kapcsolnom a szobai ventillátort.Nagyon meleg van! :evil:
De ettől függetlenül jól vagyunk!Manó is sokat mocorog! :lol: :lol:
Ja,voltunk uh-n hétfőn.Kb 10 nappal nagyobb a koránál! :shock: :lol: Minden oké Vele.Jelenleg fejfekvéses.De tudom,hogy szülésig még 100X megfordulhat! :roll: :lol:
Méhlepény a hátsó falon tapad,magzatvíz mennyisége átlagos.
Kedden meg voltam dokinál.A méhszájam 3000-es.Asszem ez jót jelent! :roll: :lol: hallgattunk szívhangot is!Vert ám rendesen! :lol:

Na most megyek ebédet készíteni!

Jó babázást Nektek!!!!! :lol: :lol: :lol:

Wepe!
Ugye minden oké Veletek?Csak ugorj be egy:" Jól vagyunk!" -ra. :lol: :wink: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Heni!

Nagyon szépek vagytok a képeken!

Sziszkó!

Igen, köszi olvastam a kommentet, örültem neki! Örülök, hogy veletek is minden rendben.

Tegnap bementünk a kórházba, mert a másik mellem is begyulladt. doki meresztgette a szemét, én meg kétségbe voltam esve, mert láttam rajta, hogy elég gáz a helyzet... Adott augmentint, meg mondta, hogy a seb miatt elfertőződött, és ezért nem szabad semmijen fejővel fejni, csak kézzel, hogy gyógyuljon a seb. Szülésznőm gyorsan megmutatta a kézi fejést, és ma már egyedül csináltam, egész jó egy kezdőtől még spriccelt is. Remélem ez a már a gyógyulás útja...

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Na, úgy látom én vagyok itt egyedül. Akkor bepótolom a sok kimaradásomat, míg Noé alszik. Apa meg kimenőn van, engedélyeztem neki. 8)

Szóval alakulunk, alakulunk... Úgy is mondhatnám, hogy egyszer lent egyszer fent. Végre minden oké a mellemmel, teljesen begyógyult a seb, már nincs begyulladva, hála az antibigyónak meg a masszírnak, fejésnek. Már ott tartok, hogy teljesen laza mellbimbóm. Sajnos eléggé hozzászokott Noé a cumisüveghez, most kínlódunk leszoktatom róla. Már tudtam szoptatni tegnap is meg ma is :D , persze kellett még a tápszer, de egyre jobban megy a szopizás, én meg kitartó vagyok. Bár ha épp nem sikerül, nem fogadja el a mellem, hisztizik, akkor nagyon ki tudok borulni. Ha viszont sikerül, akkor hihetetlenül boldog vagyok. Vettem infacolt is, remélem segíteni fog az éjszakázásainkban, talán nem fog annyira csikarni a hasa.
Ma pedig tettünk egy sétát, és hazafelé kintragadtunk a teraszon, úgyhogy jó sokat kint voltunk, aludt egész végig. :D
Lábamról lement az ödéma, beleférek a régi papucsomba, nagy az öröm. :D

Veletek mi a helyzet?

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati!
Jajj,nagyon örülök,hogy rendbe jött a melled! :lol: Biztos nagy kínzás volt ez Neked! :roll:
Épp tegnap mesélte Tomi unokahuga,hogy az ő fia annó nem szopott egyáltalán,mert nem bírta bekapni a mellét!Így fejte neki a tejet.Érdekes dolgok ezek.Eddig azt hittem,hogy minden baba rácuppan a mellre! :shock: Hú,én is tartok zőle,hogy velünk mi lesz!

Mi tegnap bográcsoztunk a kertben egyet.Ugye már napok óta hőség van,eső sehol.A kertben fel van állítva a medence.Tomi meg az uncsitesója férje és kisfia belecsobbantak.Erre elkezsett esni az eső. :? Mondjuk nem sokáig,ők meg kis se jöttek a vízből,élvezték nagyon.Én meg ott álltam az esőben kevergettem a bográcsban a kaját,le ne égjen!Ja,meg kiszolgáltam Őket piával! :lol: :wink:
Úgyhogy királyi dolguk volt! :)

Henin nem csodálkozok,hogy néha el van tűnve.Nem lehet sok szabadideje Beni mellett.De Wepe miatt aggódom! :shock: :cry:
ÍRtam pár napja neki egy privit,de még azt se olvasta el.Nagyon remélem,hogy minden rendben Vele és a babájukkal!!!! :shock:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó!

Jó kis bográcspartik, én is vágyom egy ilyesmire, de majd ha már meglesz a házunk. Medence is jó lehet, Noénak jövőre talán veszünk egyet, bár talán akkor még a kiskádját is ki lehet vinni a teraszra. :wink:

Weperől tényleg semmi hír... :(

Heni is jól eltűnt, de nem hívom fel, tuti csak sok a dolga.

Kutyamizéria megoldódott valamelyest...az egyik kutyát sajnos el kellett vinni menhelyre... :cry: Jó kis hely, de mlgsem velünk lesz...Anyosoméknak hazudni kellett, hogy családhoz viszik, apósom így is tegnap óta tök depi, amit megértek, viszont az unokája nem nagyon érdekli... :( Anyósom szerint ilyen típus, a gyerekeivel sem sokat törődött, míg ilyen kicsik voltak. Számára egy gyerek ott kezdődik amikor már értelmet lát benne, megy , beszél. Na, akkor aztán rengeteget foglalkozott velük, és állítólag fog is az unokájával. Jelenleg még a kutya is fontosabb neki, mint Noé. Néha szól, hogy sír a gyerek. Nem Noé, hanem a gyerek. :( Szúnyoghálót is vettünk, de még nem rakta fel, pedig nyitott ablaknál vagyunk, alszik Noé. Mindegy, én már nem könyörgök neki, párom ma hazajön, felrakjuk ketten. Csak ő már csinált ilyet, jobban értene hozzá.
Apósom depi, anyósom nagyon beteg, a szíve miatt kellett volna befeküdnie akórházba, de saját felelősségre hazajött. Állandóan rosszul van. Úgyhogy a hangulat zseniális nálunk, képzelheted. :(
Most is inkább bzárkózom a szobába, Noé édesdeden alszik, gyönyörködöm benne, irogatok, nem fogom a sértődött, szomorú stb. arcukat nézegetni. Ha meg elkeseredek, akkor rögtön páromra gondolok, mindig ő tartja bennem a lelket.

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati!

Nem lehet könnyű ilyen apóssal! :? Oké,én is szeretem a kutyákat,de azért gáz,hogy fontosabb neki,mint az unokája! :x
Anyósodat sajnálom.Szegény anyumnak már volt két szívinfarktusa és amikor rosszul van otthon,persze senkinek nem szól.Csak utólag mondja el nekem,hogy nem jól volt! :shock: Ilyenkor olyan mérges vagyok rá!Persze tudja,hogy zavarnám a dokihoz,de ő meg csak már tényleg akkor megy,mikor érzi,hogy nincs más választása!Mondtam neki,hogy már kétszer nagyon megijesztett engem és fateromat,ne tegyen ilyet többé! :shock: :roll:

Szegény kutyit is sajnálom,de bízzunk benne,hogy jó helye lesz,ha valaki kiveszi a menhelyről! :roll: :roll: :roll:

Ja,reggel írt Wepe egy privit.Szegényke a múlt héten barnázgatott és pénteken találtak egy vérrögöt nála,de azt írja,hogy jól vannak csak állandó pihenésre van ítélve!
és olvas minket,majd jön,ha oké lesz minden!
Szegényke!Neki se lehet könnyű! :shock:

Ma 2 órát koslattam a városba egy normális papucs után.Tegnap kimentem a pékségbe,de félúton vissza is kellett fordulnom,mert ezeken a remek járdákon az ember kitörheti a nyakát.Kibicsaklott a jobb bokám(amúgy is az a fájósabb,de mind a kettő meg van műtve) és egy lábújközes papucs volt rajtam,ami persze elszakadt.Így nincs mi tartsa a lábamat.Muszály voltam egy újat venni.Itthoni szaladgálós meg strandos papucsom van,csak olyan kellett,amit bárhova felvehetek,ha megyünk.

Ja,még Nektek nem is írtam,hogy megyünk egy kisebb nyaralásra párommal,az ő nővérével és annak a párjával. Mosonmagyaróvárra megyünk egy wellness hotelbe.4 éjszakára,és augusztus 5.-én indulunk!Már nagyon várom! 8) 8) 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol:
Még azon a környéken nem jártunk és szeretnénk szétnézni Győrben,Sopronban,Fertődön.
Azt akarom Tőled kérdezni,hogy babásan is jártál úszni.Szerinted nyugodtan bemehetek egy olyan 30 fokos vízbe? Tudom a nagymami áztató 40 fokosba nem lehet,de gondolom semmi baj nem lehet egy átlagos strandvíztől,nem?
A méhszájammal minden oké,3000-es,teljesen zárt.

Na,jó hosszúra sikeredtem... :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó!

Nem is merek semmit írni neked, mert én azért mertem elmenni az usziba, mert egy kis társasház uszodájáról volt szó, tudtam, láttam, hogy nagyon tisztán van tartva. Na most egy zsúfolt strandon tuti nem mentem volna be a vízbe még ha jó hideg akkor sem... Természetes vízbe sem mennék ilyenkor.

Papucsom nekem is tegnap szakadt el, és pont olyan lábujjközös. :lol: Meg is voltam lőve, hogy akkor most mit vegyek fel, mert a dagadt lábamra csak ez ment fel. Csak úgy kipróbáltam a régi papucsomat és csodák csodájára belement a lábam. :lol: Teljesen lement a víz róla, úgy örülök! :D

Apósomról mi is így vélekedünk most párommal. Egy csupa szív ember, az unokája meg mintha nem érdekelné, a kutyát siratja, mintha elpusztult volna. Pedig csak elvitték. Anyósom szajkózza, hogy őt is meg lehet érteni. Persze. Meg lehet, de miért kell akkor is ezt a hangulatot pont ilyenkor itt ennyire fokozni. Most is hazajött délben a földről és kint ült a teraszon. Be sem szólt semmi, úgy vettem észre véletlen. Aztán anyósom kiment, nem tudom mit mondott neki, de végre bejött ebédelni. Párom is teljesen kivan ettől, pedig ő nem az a típus hogy ilyenek izgatni szokták. És teljesen ki van akadva az apjára, pedig ilyen sem volt még. Ja! És leírtam a júliusi topicban, hogy mi a helyzet, erre az egyik lány jól kiosztott, hogy hogy lehet ilyet csinálni. :( Mindegy, Isten látja lelkem, mi megtetünk mindent, nem fogok többé neki magyarázkodni, hiszen nehéz így interneten keresztül átlátnunk egymás helyzetét. De az a biztos amit te is írsz, hogy Noé most a legfontosabb, úgyhogy mérlegelnünk kellett. Még így is ott a másik kutya, meg lett beszélve, hogy elzárjuk napközbenre, hogy ki tudjak ülni Noéval a teraszra, de mindegy, ez már részletkérdés, max. egy pillanatra sem hagyom őt egyedül, törénjék bármi.

Wepe!

Ha olvasol, akkor mielőbbi gyógyulást, és örülök, hogy nem a babával van gond, állítólag ezek a vérrögök hamar felszívódnak, csak tényleg feküdni kell állandóan. Kitartás!!!! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!
Kulcsár Bogi vagyok,4.éves dietetikus hallgató.Most írom a szakdolgozatomat:Gyermekvállalás örömei és veszélyei 35év feletti várandósok körében címmel.Segítséget szeretnék kérni,hogy akinek lenne kedve kitöltené-e a kérdőívemet.Kérem olyanok írjanak,akik jelenleg várandósak.
emailben küldeném el a kérdőívet.címem:bogibogarka26@gmail.com
előre is köszönöm
bogibogarka
 
 


Tabati!

Most megyek mindjárt a védőnőhöz,és rákérdezek erre a fürdős dologra! :roll: Mivel kapunk 3 db strandbelépőt,jó lenne kihasználni.Ha más nem,a lábamat lógatom a vízbe! 8) A feeling meglesz! 8) :lol: :lol: :wink:

Jobban vagy mostanság? :roll: :) Melled alakul?

És apósod viselkedése változatlan?
Próbáltam megkeresni a júliusi topicban azt a hozzászólást,ahol a csaj kiosztott,de nem találtam. :?
Ne is foglalkozz vele szerintem! :? Nagyobb volumenű dolgokat nem is lehet mindíg itt,neten keresztül megvitatni.Személyesen azért Te is jobban ki tudod nyilvánítani a véleményedet!

Kérdés:Nektek van sterilizálótok?És használod?Van értelme megvenni szerinted?
És mégegy:Ha veszek mellszívót akkor melyiket érdemesebb venni,a kézit vagy az elektromosat? :oops: :oops: :oops:
Ezekbe még nagyon tudatlan vagyok! :oops: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok !

Olvaslak ám Titeket, bár most Ti is kevesebbet jöttök, gondolom mindenkinek meg van a maga programja. :lol:
Sziszkó, nagyon csini vagy, mint mindig :D Irigyellek a nyaralás miatt, úgy vágyom a Balcsira, olyan fillingje van :lol:
Sziszkó, sokszor eszemben vagy, hogy hogy vártad a 12. hetet, felváltottalak :D
Tabati, remélem, hogy az após helyzetetek mát javuló félben van! És Te teljesen meggyógyultál, és most már tudod Noét szoptatni ! Megnézem a képeket róla, nagyon édes ! :) :) :)
Heni, Ti hogy vagytok? Te is rég írtál !

A vérrög még meg van, nem nőtt, de nem is szívódott még fel. Az intézetbe már nem kell menni, most orvos után érdeklődöm, még filózok :roll:
A tegnapi uh-on úja hallottuk a szivecskéjét, olyan jó volt ! :) :) :)
Képzeljétek, hogy a múltheti uh-on a vizsgálóban ott volt a 3 biológus, 2 nővér, orvos, és a párom is, és szegény majdnem elájult, a kevés levegő, ill. szt az izgalom miatt is, hogy vérrög van, ill. hogy engem vizsgálnak az uh-gal. Úgy megijedtem, és sajnáltam Őt ! A mostanira már be sem mert jönni :(
Hát nálunk tuti nem lesz apás szülés :lol:
wepe
 
 


Drága Wepe!

De jó,hogy írtál!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Én tegnap a védőnőnél voltam,és hallgattunk szívhangot!Ugye milyen jó érzés? :lol: :) Én a telómmal felvettem,hogy a párom is meg tudja hallgatni!Nagyon örült neki!Az előb meg apukámnak mutattam meg! :lol: :wink:
Te voltál már védőnőnél?Én rögtön az elején,6 hetesen voltam először.És azóta 4 hetente kell járnom!Mindíg megmérik a vérnyomid,meg a súlyod és néznek vizeletet is. Képzeld még "csak" 4 kg-ot híztam!Azt mondják ez nagyon jó! :)
Hát igen,az első hetek tényleg nehezen mentek el. :shock: De most meg már nagyon repül az idő! Már nincs 4 hónap hátra és én is szülök! :lol: Hú,még kimondani is olyan furcsa! :roll: :lol:
Írod,hogy nálatok nem lesz apás szülés.Figyeld meg,változni fog még a véleménye! :lol: :wink: Először az én párom is így indult,de hallotta több pasi ismerőstől,baráttól,hogy annál nincs nagyobb élmény egy apának és most ott tartunk,hogy ki nem hagyná! :wink:
Meg is igértette velem,hogy ha elkezdődnek majd a fájások,akkor rögtön hívjam,hogy a melóból hazaérjen addig,míg bevisznek a kórházba! :wink: Jajj,már nagyon várja!Minden nap elmondja,hogy úgy szeretné már babusgatni,meg játszani Vele! :lol: :lol: :lol:

Amúgy teljesen ágyhoz vagy ítélve?Vagy azért néha felkelhetsz? :roll:
És ezt a nagyon pokolt,hogy bírtad?Az én manóm nagyon punnyadt volt a nagy melegben,de két napja,mióta hűvösebb az idő,felélénkült! :D :D :D

Hát igen,Heni és Timi elfoglalt anyukák lettek! :lol: :lol: :lol: :lol:
De itt vagyok én Neked,amikor Ők nem tudnak jönni! :oops: :oops: :lol: :lol: :wink: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


De igenis néha benézek! :wink: :P Főleg, hogy kezdek kilábalni a problémákból, vagyis amiből nem megy, azzal nem foglalkozom. :wink:

Apósom nagyon gáz, még mindig, mint szellem közlekedik a lakásban, anyósommal beszél csak, de vele is csak azért, mert ő kezdeményez. Szegény anyósomat sajnálom, mégiscsak a férje, védi össze-vissza, hogy milyen jó ember stb. Ezt mind tudjuk, nade az unokája egyáltalán nem érdekli. Ezt álmomban sem gondoltam volna. :shock: Mindegy, nem sokat látom szerencsére, reggel kimegy a földre kapálni, max délben hazajön enni, aztán megint kimegy estig. Akkor meg már itthon van a párom (akivel szintén nem beszél, a saját fiával :shock: ) és csak mi számítunk. Odáig jutottam, hogy senki nem érdekel, csak a fiam és a férjem.

Noé sokat hízott, fejlődik szépen. Sajnos még mindig kell hozzátáplálni, mert vagy nincs elég tejem, vagy ő nem szopizza ki csak lassan, viszont sokáig nem hagyhatom a cicin, mert a védőnő szerint megint kisebesedne, akkor megint fertőzés, gyulladás, nem hiányzik nekünk újra. Úgyhogy kb. félóra cici, majd tápi. Kicsit fáj, hogy nem kizárólag anyatejet kap, de ebbe is kezdek beletörődni. Ha idegeskedek, csak apad a tejem, úgyhogy nyugalomra ítéltem magam. :lol: Szedek tejserkentő homeós bogyót, szerintem használ, mert szopi után még fejek mindig, és egyre többet sikerül lefejni. :D

Sziszkó!

nekem kézi fejőm volt, semmit nem használt, de a gépitől is csak jobban kisebesedett a cicim, nekem konkrétan az vált be, hogy a saját két kezemmel fejem ki a tejet. A szülésznő megtanította, muszáj volt, hogy gyógyuljon a seb, de ki is legyen fejve a tej. Úgyhogy.....nem sokat segítettem... Heniről is tudom, hogy neki gépi van, az elején használta, mára már kell neki sem.
Sterilizálónk nincs, hanem sterilizáló folyadékunk van chicco márkájú, nekünk bevált, de már ritkán használjuk azt is. Forróvíz, aztán uccu neki. :wink:

Wepe!

Vérrög miatt tényleg ne aggódj, majd eltűnik egyszer csak. Végül orvost keresel, vagy kórházat és azon belül dokit?
Párodra kíváncsi leszek, hogy alakul át a várandósságod alatt. :lol:

Nálunk tuti volt, hogy bejön a szülésre, pedig nem bírja a vért. Mondta, hogy majd a fejemnél lesz. Aztán lehet, hogy a kíváncsiság győzött volna és bekukucskál a lábam közé is, ez majd remélem a következő babunknál kiderül! :wink:

Heni írt sms-t, hogy jól vannak, csak sok a dolga, így nem tud most jönni, de amint felszabadul kicsit jön. :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati!

Jó,tudom!Jössz,ha tudsz! :oops:
Remélem nincs harag????? :oops: :roll: :roll: :roll: :roll:

Apósodat nem tudom kommentálni.Nincsennek rá szavak! :roll: :roll: :roll: :? :? :? :?

Védőnő is mondta,hogy sokaknak az a legbeváltabb módszer,ha saját kezükkel fejik le a tejet.Tehát úgy döntöttem olcsóbbat veszek,egy kézit.Ha nem jön be,akkor marad az én kezem! :oops: :lol:

Ja,és kikértem strand ügyben is a tanácsát.Azt mondta,hogy olyan 30-34 fokos kellemes vízbe bemehetek.És ha teljesen zárt a méhszáj,akkor ugye elvileg semmit nem lehet elkapni,amivel megfertőzhetném a picit!

Képzeld,ma nagyon elkezdett fájni a derekam.Majd le szakad.Most is,ahogy itt ülök,ki kell húzni magamat,mert nagyon fáj! :shock: Gondolom ez már nem múlik el,csak szülés után! :roll: :roll:

Ma csináltunk egy pocakfotót,de szerintem nem sok különbség van a mai és a két héttel ezelőtti között.
Hát lássátok! :lol: :wink:

Kép Szisz 24 hetesen :-)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Na, csókolom! :) Azért látom, még a hűtlenekről is esik egy-egy szó... :D:D Sorry, de annyira elhavaztam melóval magam, hogy nagyon kevés időm van bmire is... De azért sokat gondolok ám Rátok.
Örülök, hogy jól vagytok.Jesszus, Sziszkó, már a 25. héten jársz??? :shock:
Évi, sajnálom a párodat. Lehet, hogy meggondolja magát, mire odajuttok, nem? Azért irtó nagy élmény ám ez... Nagyon klassz, h minden rendben van. :) A vérrög miatt ne aggódj, el fog múlni, a babát pedig nem zavarja majd, meglátod.
Vigyázzatok Magatokra, ahogy tudok, jövök. Pusssssssz!

Heni

Kép
szheni
 
 


Heni!
Mit jelent az,hogy elhavaztad magad melóval? Ugye nem kezdtél el otthon dolgozni? :shock: :shock: :shock: Vagy a háztartásra gondolsz? :roll:
Anyóssal,hogy álltok? :roll:
Hát igen,már a 25.-ik hétben vagyok!Rohan az idő! :lol: :wink:
Gyere majd ahogy tudsz! :lol: :lol: :lol: :D

Wepe!
Jól vagytok :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Tabati!
Ne idegeskedj!A fő,hogy Noénak legyen teje! :wink:
Apósod meg tojd le nagy ívben,ha ilyen és nem tud változni! :evil:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Á, Sziszkó, sajna nem tudok bevállalni itthonra semmit, hiányzik is, elsősorban a pénz, dehát ez van. Benitó most az első... viszont a házimunka... Ne tudd meg, mennyire nincs időm takarítani. Beni 10 perceket alszik napközben, éjjel meg én is alszom, amikor a gyerek, így nincs túl sok időm. Csak a legszükségesebb dolgok vannak megcsinálva... (persze ha takarítani kell, nincs segítség, de nem bánom... azért nem fogom idecsábítani Miki anyját, hogy vigyázzon Benire, amíg takarítok, akkor inkább én vagyok vele. :D:D )
Viszont megéri, mert Benitó nagyon meghálálja a vele töltött időt... szépen magyaráz már, nagyon sokat nevet, szerencsére vidám kiscsávó. :D:D
Hogy érzed Magad ebben a melegben?
Wepe, remélem, Veled is minden rendben van.
Timi, remélem, már Te is jól vagy...

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok !

Mindenkinek szép napot ! :D
Sziszkó, szt látszik a növekedés :lol:
Heni, ne is hívd az anyóst, a munka meg vár :lol:
Puszi Beninek :)
Timi, remélem, nálatok is jól alakulnak a dolgok, Noénak is puszi :)

Ezt az anyóst és apóst össze kéne kötni :oops: :wink:

Tegnap, megint pecsételtem, valószínűleg, mert reggel rosszul voltam, pedig jól esett a banán, és lehet, h megerőltettem magam.
Kedden megyek a választott dokihoz. Párom, nem engedte, hogy SZTK-ba járjak. Nagyon félt, teljesen kiüldöz a konyhámból :lol: persze nem főz, hanem mosogat ezerrel 8)
wepe
 
 


Wepe!
De jó,hogy írtál! :lol:
Bár rossz hírekkel jöttél,de remélem abbamaradt a pecsételésed azóta! :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :roll:
Nagyon drukkolok Neked,hogy problémamentes legyen a terhességed!Sokat vagy eszembe! :lol: :wink:

Heni!
Úgy bírom ki ezt a hőséget,hogy csak akkor megyek ki a lakásból,ha nagyon muszáj!Tomi a héten éjszakás,napközben itthon van és csak punnyadunk!Megy a ventillátor a szobában.Annélkül ki se bírnám! :roll: :shock:
Manókám is megérzi ezt a meleget!Punnyadt ő is szegénykém! :oops: :lol: Bár az apját mostanában többször is megrúgta! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ami persze páromnak nagyon tetszett! :wink: :wink: :wink: :lol:

Jó éjt Lányok! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok !

Sziszkó, én nagyon sokat gondolok Mindhármatokra :!: :)
Amikor Heni és Timi jut az eszembe, akkor hogy milyen más lehet most a pici babával az élet, én próbálom elképzelni :)
Amikor Te vagy az eszembe, akkor meg hogy milyen gyorsan megy az idő, és hogy nő a pocid :) És hogy nemsokára mentek nyaralni :lol:
Nézem magam, és még nem látok semmi változást, csak az émelygést érzem :o
A pecsételés abba maradt, hurrá :)
Sziszkó, jó érzés lehet, hogy érzed már a babát :)
Te pontosan mikorra vagy kiírva ? mert most nem látszik a vonalzódon.
wepe
 
 


Wepe!
Igaz,már a 9.-ik hétben vagy,de nyugi fog látszódni a pocakod nemsokára! :lol: Nekem azt hiszem a 2.-ik hét körül kezdett látszódni,formálódni! :lol: KITARTÁS! :wink: :wink:
Örülök,hogy jobban vagy!Sok pihi és nyugalom! :) :wink:
A babót először a 18.-ik héten éreztem!Hú,azt már nagyon vártam!
:oops: :oops: :shock: :wink:
Én október 28-ra vagyok kiírva! :lol: :lol: :lol: De úgy érzem,hamarabb ki fog bújni! :wink: :lol: Ne kérdezd miért,valahogy így érzem!Anyai megérzés :?: :?: :lol: :lol: :lol:
Hogy bírod ezt a pokoli hőséget? :shock: Én ha nem muszály,nem megyek ki a lakásból.Most is megy itt mellettem a ventillátor. :roll:
Kibírhatatlan ez a pokol!Remélem,ha megyünk nyaralni,akkor is jó idő lesz! :wink: Mondjuk,azért ne legyen 40 fok,mert úgy nem "kellemes" kirándulgatni. :shock: Majd csinálunk sok képet és hozok Nektek! :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok !

Már a 2. héten ? Nem 12. hete akartál írni, hogy már látszódott?
Eddig elég jól bírtam a meleget, inkább nyűgös-hisztis-semhogynemjó uralkodik rajtam, ill, már nem tudom magam lefoglalni. Már egy csomó könyvet kiolvastam, már a jóbararátok 5 évadját megnéztem, de arra is ráuntam. Ráadásul ma elment a párom vidékre a nagymamájához, és csak holnap jön haza :( :o
Délutánonként bekapcsoljuk a légkondit, így kibírható. Mára hideg frontot mondtak, de szt ide csak du érkezik ....
Kirándulni is mentek, azt hittem csak wellneszezni :lol: :lol: :lol: :lol:
Biztos van alapja az anyai megérzésnek, szt a lányok alá is tudják támasztani :D :wink:
Remélem, ők is jól vannak :!: :)
wepe
 
 


Wepe!
Jajj,nem figyeltem!Persze,12 hetet akartam írni! :oops: :oops:
2 hetesen még azt se tudtam ,hogy "Ő " már ott van! :lol: :lol: :lol:
Nyaralni ugye 5 napra megyünk és abból egy teljes napot szánunk városnézésre,kirándulásra! :lol: 8) :lol:
A többi persze wellness lesz és pancsi. 8)
Persze a többiek pancsiznak én meg nézem őket a medence széléről! :cry: :oops:
Két hét múlva megyek a nőgyógyászomhoz,még azért tőle is megkérdezem,hogy ajánlja e a fürdést kellemes hőfokú vízben.
Jó lenne! :roll:
Képzeld most licitálok a tesz-veszen egy 3 részes édi macis ágyneműre.Még 6 perc van a licitelés végéig.1500-2000 ft nem sok érte!Remélem enyém lehet a garnitúra! :roll: :wink:
Így,hogy párod a hétvégén nincs otthon,most mivel fogod eltölteni az időt?Tomi ma és holnap is délutánra megy melózni.Félig meddig én is egyedül leszek itthon! :roll:
Takarítani kellene,de én már megvárom a holnapot,hogy hűvösebb legyen az idő! :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sikerült a licit ?
Kíváncsi vagyok milyet néztél ki, tedd majd fel a képet ! :lol:
Vettem egy vízhőmérőt, hogy tudjam, hogy mennyi 30-34 fok, mert írtad, hogy annyit mondott a védőnő, hát elég langyos, azt hittük, hogy melegebb, úgy látszik eddig megfőztük magunkat :lol:
Jó a nyaralási tervetek ! :D
Ide ért a vihar, olyan sötét van, és nagyon fúj a szél.
wepe
 
 


Igen,sikerült! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 1500 ft-ért a miénk lett! :lol:
Itt a link:

http://www.teszvesz.hu/item678619069_va ... agyba.html

Egy kispárna,egy paplan és egy pelenkatartó.Ez utóbbit a kiságyra lehet fekötni.Szerintem nagyon édi! :lol:

Már nálunk is nagyon fúj a szél!Legalább nincs pokoli meleg! :roll:
Mondták a tv-ben,hogy éjszaka átvonul a vihar az egész országon és holnapra már semmi nem lesz belőle! :roll: :shock:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!
De jó látni, hogy mindketten rendben vagytok!! :):):) Sajnos tényleg egészen más az élet a manókkal, de egyre jobb a helyzet Nálam az első hónap után sokminden változott, de még mindig sok dolog zavar be: időváltozás, vagy ha bmi eltérés van a megszokott rendtől...
A fenébe, megint mennem kell, mert megébredt... szomjas biztosan ebben a szuper időben... :?
Puszi nektek! Én is sokat gondolok Rátok!
Vigyázzatok Magatokra!

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok!

kicsit tudok jönni, mert Noé most elég sokat alszik szerencsére, mert amúgy nem egy nagy alvós.

Csak röviden mi történt velünk mióta nem írtam...

Elköltöztünk anyuékhoz, mert a helyzet tarthatatlan lett otthon. De azóta már apósom tuti megbánta, eljötek látogatóba és akkor már megint a régi volt. Úgyhgy mennénk mi vissza, de sajna én megint lebetegedtem. Kiújult a mellgyuszim, vagyis talán a régiből maradt fenn egy göb. sebészetre járok, gyógyszert szedek, ezért sajnos nem szoptathatok :( , és nagyon reménykedünk, hogy nem kell felnyitni a tályogot. Ha igen, akkor nem tudom mi vár rám, arra gondolni sem merek. Jegelni kell, meg fejni ezerrel, ami azért is nehéz, mert párakötés van rajta, de muszáj ezen keresztül is. 2 jó dolog van: az egyik, hogy nem vagyok lázas, ami jó hír, a másik meg, hogy Noé teljesen egészséges, egy kis székrekedéstől eltekintve, amire laevolac szirupot kap. Remélem megoldja neki a problémáit, mert néha azt hiszem kiugrik a szeme, úgy nyomja a kakit. Szegénykém teljesen elfárad benne, aztán megnézem, és egy kis borsónyit sikerült kipréselnie. :(

Sziszkó!

Szépen alakulsz, nagyon jól nézek ki! :wink:

Wepe!

Remélem ti is jól vagytok, pihizz sokat, és örülök, hogy párod próbál segíteni. Az én férjem is egy angyal, mindenben mellémáll, bíztat a végsőkig optimista, ez nekem nagyon sokat jelent, és átsegít a nehézségeken.

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati, mit művelt az apósod? Nagyon le vagyok maradva... biztosan írtad már, csak én nem tudtam elolvasni... Remélem, minél hamarabb visszaállhattok a tejcsire és akkor Noé gondja is megoldódik.

Két kép Beniről: Kép Kép

Heni

Kép
szheni
 
 


Hello Lányok!
Hogy bírjátok a meleget mostanában? Én örülök végre, hogy egy kicsit "hűvösebb" van. :)

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok!

Heni!
Hát ez sokkal barátibb időjárás,ami ma van! :lol: :lol: :lol: :lol:
Nemm szeressem a szelet,de most nagyon jólesik! :lol: :)
Aludni is jobban lehet! :lol:
Ma fél 5-kor ki kellett mennem a wc-re és aztán a rohadt szúnyogok nem hagytak békén! :evil: :evil: :evil: :evil: Ha meg betakaróztam nyakig,akkor meg megfulladtam! :? Úgyhogy nagy kínlódás után inkább 5-kor felkeltem! :lol:
És ebből kifolyólag délelőtt 10 körül elszundikáltam párom mellett.Ő most éjszakás és egélsz délelőtt húzta a lóbőrt! :lol:
Megebédeltünk és azóta megint alszik! :lol: Hát én meg nem ébresztem fel,had aludjon!

Pénteken megyünk 4D-re!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Már nagyon várjuk!Párom szinte tűkön ül már! :lol: :lol: :wink:
Majd rakok képet Martinomról! :lol: Hú,már nagyon régen láttam uh-n! :)
Nagyon szépen növöget Benito! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hogy megy az idő,nemsokára 2 hónapos lesz! :wink: :lol: :wink:
Pont mikor 2 hónapos lesz,5.-én,akkor megyünk nyaralni!Már nagyon várom! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Csütörtökön megyek fodrászhoz,és még nyaralás előtt elmegyek pedikűröshöz!Nézzek már ki valahogy! :D Olyan elhanyagoltnak érzem magam! :cry: Pedig mondják,hogy szép kismama vagyok.
De én szebb akarok lenne,ez nem bűn.Igaz? :roll:

Tabati!
Azóta is anyukádéknál laktok :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Változott valamit a helyzet apósodékkal? :roll:
Te hogy vagy?Melled?Javulgat?Van tejcsid? :roll:

Wepe!
Veletek mi újság?Már megint rég írtál! :cry: :cry: :cry:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Wepe,Heni,Tabati???????????

Pénteken megyünk 4D-re! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Már nagyon várjuk!Párom nagyon be van sózva! :lol: :wink: :wink: Jelenleg attól parázik,hogy mivan ha mégis kislány! :oops: :lol: Örülne ő annak is,de már beleélte magát a kisfiúba! :lol: :lol: :wink:
Majd hétvégén rakok fel 4D-s képeket! :lol: :) :D

Holnap meg megyek kicsit szépítkezni fodrászhoz! :lol: Kedden meg pedikűröshöz!A pocakomtól már nem bírok a lábammal! :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :wink:
És egy hét múlva szerdán,irány nyaralás!!!! 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Heni,Tabati!
Szomorúan látom,hogy ide nem írtok,de a júniusi topicba igen! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Bosszúból ide addig nem is rakom fel a 4D-s képeket Martinról,amíg nem ír nekem valaki! :cry: :cry: :cry: :cry:
Olyan rossz magammal beszélgetni! :oops: :oops: :cry: :cry:

Wepe!
Ti jól vagytok?????Már megint rég írtál!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Na bepróbálkozok mégegyszer,hátha ír valamelyikőtök! :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :cry:
Mi holnap reggel indulunk nyaralni,úgyhogy a héten már nem leszek! :roll: De nagyon bízom benne,hogy mire hazaérek azért írtok,kivel mi újság! :cry: :cry: :cry: :roll: :roll: :shock:

Vigyázzatok magatokra ás a Babókra!

Puszi Nektek!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó!

:shock: :( Remélem nem sértődtél meg, de olyan nehéz ide eljutni. Mire ott kérdezek, vagy válaszolok, addigra Noéval kell megint foglalkoznom és ide nem jutok el... De ne vedd magadra, csak épp abban a topicban hasonló problémával küszködő anyucik vannak, és hát elkél a jótanács segítség... :wink:

Úgyhogy remélem azért felrakod ide is a képeket, mert érdekel ám. :D És azt is remélem, hogy még ma feljössz egy kicsit nyaralás előtt, mert szeretnék neked jó nyaralást és nagy nagy pihiket kívánni, hidd el, rádfér így babuci előtt, utána úgysem tudsz majd. :P :twisted: :lol:

Nálunk minden megoldódott, vagyis a családi problémák, apósomat mintha kicserélték volna.
Mellemmel sokat jártam sebészetre, mert tályog van benne még mindig, volt róla szó, hogy felvágják, de azóta szerencsére javult, bár még egy pici csomó mindig van ott, állítólag fel fog szívódni. Antibogyót szedtem, nem szoptathattam, és ennek hatására, vagy a gyógyszerektől nemtom, nagyon leapadt a tejem. Szombaton akartam először Noét szoptatni, mert addigra ment ki a gyogyi hatása, és örültem is, mert bekapta a cicit, nem szokott el tőle. Viszont megint elkezdett sebesedni a bimbóm. :( Úgyhogy elhatároztam, hogy szoptatás befejezve, mert nem ér annyit az egész, hogy megint elfertőződjön, megint gondok legyenek. Úgyhogy elkezdtem lefejni a tejet, hogy cumisüvegből adjam neki. Persze ez plusz meló, de muszáj neki az anyatej, mellem meg nem bírja a szopit. Na, és akkor derült ki számomra, hogy alig van tejem, max.30 millit birok lefejni 2 mellből összesen... :( Eznagyon kevés, mert Noénak ebben a korban 120-at kell ennie. Úgyhogy kell még rendesen a tápi. Próbálok sokat inni, homeopátiás bogyó szedek, rántott leves miegyebek. De nem tudom meddig bírom, mert a fejés nagyon fárasztó, főleg, hogy kézzel fejek, mert a gépit, illetve a kézi pumpásat a mellbimbóm nem bírja, ugyanúgy, ahogy a szoptatást sem. talán ennyire érzékeny a mellbimbóm, nem tudom... Még vannak ötleteim! Ha kicsit elmúlik a mellbimbómról a pirosság, vagy seb előtti érzékeny állapot (minek is nevezzem, mert azt nem vártam meg, hogy seb képződjön újra), akkor lehet, hogy még egyszer elkérem a védőnőtől a gépi fejőt, és megpróbálok azzal fejni, hátha az mégsem sebesíti ki. Ha bejön, akkor azzal fejek, mégiscsak gyorsabb, vagyis veszek egy gépit. Pluszban felhívok egy szoptatási tanácsadót, hátha tud kezdeni valamit a problémámmal. Mert ha nem jön be a gépi fejés, akkor is kéne valamit csinálni, mert fizikailag nem fogom bírni 2 óránként kézzel préselni ki azt a pár csepp tejet a mellemből. :(

No, hát ennyit rólunk, most van mit olvasnod! :P :lol:

Heni már a júniusiba is rég írt, majd fel akarom hívni, hogy mi van vele, de annyi mindenkinek kéne még telefonálni rajta kívül és valahogy sosem jutok el odáig. :oops: :roll:

Wepe!

Engem is érdekel, hogy mi van veletek? Elmúlt már a problémád? vagy csak sokat fekszel azért nem írtál? De az is lehet, hogy nem volt kedve, úgy elhanyagoltuk a topicot... :oops: :(


No, jó nyaralást még egyszer, aztán szépen majd visszatalálunk ám, nekünk is oldódnak a problémák, látod már van időm néha írni is. :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati!
Jajj de örülök,hogy írtál!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dehogy haragszok!Csak hiányoztatok! :oops: :oops: :wink:
Ha Martin megszületik,biztos én se ülök majd ennyit a gép előtt! :roll: :shock:
Örülök,hogy családügyileg megoldódtak a problémák! :lol:
Viszont sajnálom,hogy a melleddel így jártál és nem tudsz úgy szoptatni,ahogy szeretnél! :cry: :roll:
Én is nagyon parázok ezektől a dolgoktól! :cry: lesz e tejem és ha igen,fog e szopni a pici vagy kénytelen leszek tápszerezni és az anyatejgyűjtőből hozni a tejet.Tényleg,Te nem pótolod így a tejedet?Vagy úgy vagy vele,hogy idegentől inkább nem kell?

Egy pár mondatban a nyaralásról!
Ha nem haragszotok képet nem rakok ide,de az iwiw-en van fennt.
Szóval az időt pont kifogtuk,szerdától szombatig nagyon meleg volt.Vasárnap mikor jöttünk el,akkor hűlt le kicsit a levegő!a kaja nagyon pazar volt,reggeli és vacsi svédasztalos,nagyon sokat ettünk! :oops: :lol:Még nem mertem ráálnni a mérlegre! :oops: :wink:
A szálloda is nagyon szép volt,meg voltunk vele elégedve.Volt a csomagunkban masszázs is,de sajna engem nem vállaltak be,nem volt kifejezetten kismamamasszázsra kiképezve! :cry: Csak ezt az egyet sajnáltam.De az én részemet,időmet így a párom kapta és dupla idejig masszírozták! :wink: Jól járt velem!
Sokat kirándultunk.Voltunk Sopronban,Fertőrákoson,Fertő tónál,a fertődi Esterházy Kastélyban,Héderváron és sétahajókáztunk egyet Halászin. Szóval szupi volt minden! :lol: :lol:
Csak nagyon hamar eltelt ez a 4 nap! :roll:

Na,most elteszem magunkat holnapra!Jó éjt!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó!

Láttam a képeket az iwiwen, nagyon jók, szépek vagytok! :D

Nálam meg volt kint szoptatási tanácsadó, átmásolom mit írtam a júniusiakhoz, így egyszerűbb.

Most ment el tőlünk a szopis tanácsadó. Többet vártam tőle, azt hogy hirtelen megvilágosodik minden, de nem így történt. Viszont ami a jó hír, hogy valószínűleg azért, mert nincs is nagy gond. Talán igazad van, az az egyetlen hogy kevés a tejem. Összegezve annyira jutottunk, hogy 3 nagy probléma volt első babásként, ami nem az én hibám, és amiért nem sikerült a szopizás. Kissé lapított a mellbimbóm, Noé szájpadlása gótikus (ezt most el nem tudom magyarázni mi pontosan, mindenesetre szoptatást gátló tényező) és az álla is kissé fejletlen. Ez meg valószínűleg öröklött. Ezeken nem lehet segíteni, de legalább jó a technikája, csak afelső ajkát kell mindig kifordítanom, mert ő nem teszi. Nagyon akar és szeret is szopizni, és türelmes. (na ezt én nem mindig veszem észre ) Javaslat az, hogy fokozatosan tegyem mellre, és csak addig míg nem kezd el fájni, hogy elkerüljük a sebesedést. (hát ez aza ami csalódást okozott, mert erre én is rájöttem, valami jobb tanácsot vártam, de ha csak ennyi, akkor megnyugtató tényleg, hogy nincs nagy baj. ) Remélem beválik és nem lesz sebes.

Amúgy most, hogy szopizik, utána rögtön el tud aludni. Eddig órákat altattam. Mondta is a tanácsadó, hogy ez tényleg a szopitól van, Noénak is megnyugtató.

Most mennem kell, majd még jövök ha tudok.

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!
Élek még, de nagyon-nagyon-nagyon-nagyon kevés az időm, amit a net előtt tudok tölteni...

Sziszkó, Te gyönyörű kismama vagy!! :) Úúúúúúgy irigyellek!! Jól telt a nyaralás?Ugyanis visszaolvasni még nem tudtam... Sorry...
Wepe, Veled mi van?

Tabati, olvastam, hogy jobban vagy már. Örülök neki! Puszi Noénak!
És nektek is... :):)

Heni

Kép
szheni
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: