Új privát üzeneted érkezett!

Ide írjon mindenki aki 2008-ra várja a babáját nem számít melyik hónapban :D Így jó sokan lehetünk és megbeszélhetjük a terhesség örömeit, problémáit, vagy amit akartok :D
Vendég
 


Szia Pandi,

Csatlakoznék hozzád, ha nem gond. :lol:

Nagyon jó ötlet volt ez a topic, így legalább tényleg jó sokan tudnak ide jönni, és minden nyügünket meg tudjuk beszélni. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
Mi már ismerjük egymást nem? :lol: Azért csináltam hogy a sok 2008-ban babázó kismama ne legyen 12 topicra bontva mert úgy kevesen lennénk. Így meg mindenki egy helyen lesz és több az öröm meg a segítség :D

Szóval mindenki jöjjön bátran :lol:
Vendég
 

 
 

Pandi,

Jut eszembe, találtál már orvost akinél szülni fogsz?

Hála istennek nekem erre most nincs gondom. Kedves doktor bácsim a 3. babámat is a világra segíti. Már ismer mint a rossz pénzt.
És az a legjobb az egészben, hogy februári lesz a baba, így nem fenyeget olyan veszély, hogy elmegy nyaralni. (max síelni, de remélem nem))

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Kedves Pandácska és Judy!

Csatlakoznék énis hozzátok!
Magamról röviden: Sajnos 2 vetélésen vagyok túl, a legutóbi idén januárban volt.
Szerencsére sikerült most júniusban egy + tesztet produkálni. Nemrég voltam UH-on a termés: 10 mm petezsák, 2.5 mm szikhólyag, 1 mm embrió.
Nagyon boldog vagyok, de egyben aggódom is. Kaptam utrogestant a görcsökre, amik szerencsére elmúltak.
Remélem sikeresen végiglevelezzük itt ezt az évet 2008-ig.

Sziasztok: Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatom? Szeretnék nektek gratulálni, és nagyon boldog, gondmentes babavárást kívánni!
Én szerdán voltam dokinál, és a múlt héten még 2,2 mm-es pöttyöm már 9,1 mm-es volt, és már látszódott benne a szikhólyag! 11-én megyek újra, és már alig várom, hogy halljam, hogy dobog odabent egy kis szívecske.
Az előzményekre való tekintettel egyébként utrot kapok.

Judy! Ha minden jól megy az én babám is februárban fog megszületni! :lol:
Vendég
 


Szia Vera! Közben megelőztél! :lol:
Olvastalak az élet a vetélés után topikban, mivel a 7. héten nekem is volt egy spontán vetélésem néha benézek oda! Neked is gratulálok, és boldog, gondmentes babavárást kívánok!
Vendég
 


Vera,
Üdv itt :D és gratula meglátod ez a baba egészségeses fog megszületni :wink: Első baba? Én is használok utrogestant.

Little,
Üdv az oldalon végre többen leszünk :D Nektek első baba? Látom te is utros vagy :wink:

Lassan akkor csinálok egy táblit hogy tudjuk követni ki hol tart stb. Hogy álltok a tünetekkel?
Vendég
 


Pandácska! Nekem már van egy 2,5 éves kis rosszcsontom! Ő is elsőre összejött, és januárban is elsőre sikerült, de sajnos üres volt a petezsákom. Most ez volt a 3. próbálkozós hónapunk, amikor sikerült. Az utrot a múltkori vetélés miatt javasolta a doki.
A tábla jó ötlet, így legalább az is látszana, hogy ki mikor milyen vizsgálatokra fog menni.
Most pedig egy kis profilváltás fog következni, mivel Benci éppen itt áll mellettem és spongyabob őrületben van, így keresek neki olyan vonalzót! :lol:
Vendég
 


Little,
Én is szeretem Spongyát :oops: Sajnálom hogy januárban nem sikerült de majd most mindenért kárpótol ez a baba :wink: Mennyi utrot használsz?
Vendég
 


Na, teljes átváltozás. :lol: Pandácska, akkor jöhetsz hozzánk dvd-t nézni, mert amikor bent vagyunk folyamatosan az megy a tv-ben.
Csak 2X1 utrot használok!
Vendég
 


Ilyen adatokat írjatok meg hogy hány évesek vagytok,hol szültök,mikor, aktuális(kövi vizsgálat?) hány babátok van.
Vendég
 


30 éves vagyok /még 1,5 hónapig/
Kistarcsán fogok szülni
elvileg február 14-én
aktuális: július 11 UH
és 1 babám van már

Most megyek ebédelni, aztán durmolok én is egy kicsit Bencivel. Képzeljétek, hoztam anyukáméktól kovászos uborkát, de "rendelhetek" tőlük újabb adagot, mert a gyerekkel már majdnem felfaltunk egy nagy üveggel.
Vendég
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok. Úgy látszik eddig nekem van a legkisebb picurim, mert én még csak 5+2 napos vagyok. Voltam kedden UH-on, látszódott a kis petezsák :)
Tegnap óta viszont kicsit fájdogál a hasam. Ti éreztetek ilyet? Ez normális, vagy valami baj lehet?

Adire
adire
 
 


Ja igen, ezt elfelejtettem:
31 éves vagyok
még nincs babánk
Budapesten fogok szülni
Kövi uh: júl. 11. (olyan jó lesz hallani a szívhangot :D

Hű, lehet, hogy nekem is kéne tickert csinálnom?
:oops:

Adire
adire
 
 


Hűűű, Little!

Egy napon megyünk UH-ra! Na, majd kölcsönösen szorítunk a másiknak. Persze baj nem lehet! :D

Adire
adire
 
 


Sziasztok Lányok,

Annyira örülök, hogy írtatok, boldog pocakvárást kívánok magunknak.

Vera,

Sajnálom a 2 vetélést, de most biztosan minden rendben lesz, és nemsokára kezedben tarthatod életed értelmét. Pihenj nagyon sokat, ne emelj és ne idegeskedj. :lol: :lol:

Little,

Gratulálok a kis pötyihez. Fiut vagy lányt szeretnétek??
Ez a spongyabob otthon is megy a srácaim között. Elöszőr azt hittem a figura valami sajt, aztán a srácok felvilágosítottak, hogy az bizony egy szivacs. :lol: :lol:
Hiába, anya nem ért hozzá. :lol: :lol:

Adire,

Én is 5+2 vagyok elvileg, bár én majd csak jövő hét szerdán megyek dokihoz. Akkor pontosabbat fogunk tudni. Jó lenne már egy szép petezsákot látni. Egy kicsit megnyugodnék. :lol:
Amugy én néha alhasi feszülést érzek, de azon kívül semmit. Remélem kicsi kincsem jól van odabent.

Pandi,

Az én adataimat tudod, ugye??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Adire,
Üdv :lol: Nem csinálsz te is vonalzót hogy lássuk hol tartasz? A poci fájás természetes az elején nekem is fájt idővel elmúlik :wink:

Judy,
Tudom :D

Little,
Én is ennék olyan igazi fini koviubit :lol:
Vendég
 


Ez lenne a tábli: majd még szépítgetem
Kép
Vendég
 


Judy,

ÉN az 5+2-t csak az utolsó mensitől számolom, szóval nekem sem hivatalos. A miénk Pünkösdi baba :)
Kedden voltam Uh-on, ott azt mondta a szonográfus, hogy nagyon picikék vagyunk még kb. 4 hetes lehetek. Pötyimre 0,5 cm-t mért. :D

Pandácska,

De fiatal vagy :D (legalább is hozzám képest) Hát, próbálkozom a vonalzóval. (ha segítetek egy kicsit) Szóval ha kiválasztottam a babafalva.hu-n a vonalzót, akkor utána mi a teendő? Kicsit béna vagyok ilyen téren :)
De örülök, hogy a pocifájás természetes. Sajnos nekem is volt egy vetélésem 2004-ben, a 9. héten az uh-on derült ki, hogy elhalt a baba. Ezért egy kicsit paranoiás vagyok.... Érdekes, mert ilyen pocifájásom az előző terhességemnél nem volt.

Adire
adire
 
 


Adire,
Ha a babafalván megcsináltad akkor katt a vonalzó létrehozás felíratra! Kapsz kettő kódot és ha PHPBB kódot másold ki! Itt a babaneten az oldal tetején van egy olyan hogy Segétletek ésmellette egy nyilacska arra katt és ott a Profilra katt .A profilon belül lesz olyan hogy Aláírás oda ezt a kódot másold be ésavégén a lapalján a üldésre katt.
Vendég
 


Sziasztok!

Adatok: 30 év, baba: nincs, hol szül: SOTE II., mikor: február 11.
De a pontos időpont még nem biztos.

A következő UH június 29. Az én Utro adagom: 6 x 1!

Little!
A szeptemberi topicba anno azthiszem együtt irogattunk még, de nekem sajnos előbb elment a baba!És lám újra itt :lol: ! Szorítok mindannyiunkért! Ne idegeskedjetek sokat (tudom könnyű mondani)!
Most rohannom kell mert letelt a munkaidőm :lol: !MAjd otthonról irok mindenkinek még!


Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera,
De érdekes 6*1? Akkor egész nap rohangálsz a wc-re hogy használjad? Nekem 3*2.
Vendég
 


Pandácska,
én szó szerint úgy csináltam, ahogy leírtad... Nem változott meg :evil:

Vera,

Én úgy szedem, hogy 4x1 "alulra" 2x1 "felülre" Nem értem miért így találta ki a dokim... Azt hittem, hogy ez az adag sok, de ha Ti is 6-ot szedtek egy nap....

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


hihiiiii, de mégiscsak sikerült. :)

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Adire,

A mienk is pünkösdi baba... :lol: :lol: :lol:

Hát majd jövő héten pontosít a doki bácsi a kort illetően, de szerintem ez jó, mert pontosan tudom, hogy mikor volt pé, és így tudom azt is, hogy mikor fogant. :lol: :lol:

Szép lett a vonalzód. Ha jól látom akkor az egy angyalka. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Adire,
Én még a 6 utro mellé szedek napi 3 Duphastont is (progi ez is) Jó a vonalzód :wink:
Vendég
 


Pandácska, Judy,

Köszönöm, nekem is tetszik a vonalzóm :) igen, az egy angyalka. Én azért hívom Pötyinek, mert az uh-on egy kis fekete pötty volt a drága.

Panda, Komolyaaan? Még Duphastont is? Ismerem, mert régebben azt szedtem, csak nekem közti vérzésem lett tőle és áttértünk az Utro-ra.
Ennyire alacsony a progi szinted? Nekem valószínűleg attól ment el az előző baba, csak akkor még nem tudtuk. A második hónapban jött össze, teljesen spontán. Aztán csináltak hormonvizsgálatot és akkor derült ki a bibi :(

Lányok! 2 kérdés:
1. annyira megkívántam az olajoshalat, de az dereng, hogy azt nem lehet enni....?
2. Holnap megyünk strandolni. Napozni egyébként sem szoktam, végig napernyő alatt nyomom, de most félek a vízbe is bemenni. Igaz, hogy bányatóhoz megyünk, ... Szerintetek? Ti strandoltok?

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Sziasztok!

Pandácska!
Igen rohangálok a WC-re: hajnali 2-kor, 6-kor, 10-kor, 14-kor, 18-kor, 22-kor.
A legjobban a hajnalit utálom, de volt hogy egy órával elaludtam és így görcsölt a hasam, úgyhogy szerintem muszály, hogy mindig meglegyen a magas progi szint. Nade mindent a babáért. Meg úgyis csak a 12. hétig kell szedni.

Nálatok néztek előtte hormon szintet? Nekem pont olyan szerencsém volt, hogy a mostani (teherbeesési) ciklusban nézte a doki a progeszteront (19., 24., 28.,32. napon) és ebből is az derült ki, hogy későn volt az ovulációm, meg alacsony volt a progi szint.
Most szerdán amikor voltam UH-on levettek vért (vagy 5 fiolával) és vizeletet is néztek, remélem minden rendben lesz, a jövő péntekre már ennek is tudom az eredményét.

Az előző terhességemnél semmit nem néztek meg: amikor görcsölt a hasam a dokinak eszébe nem jutott, hogy hormonszintet nézessen. Amikor mondtam neki ezt a végén, azt a hülyeséget mondta, hogy abból úgyse derül ki semmi!!!! (azóta más az orvosom).

Ne haragudjatok, tudom hogy illetlenség ezt megkérdezni, de nektek amikor rakjátok fel a következő utrot nem világos fehér szinű erős hüvelyváladékotok van? Nyugtassatok meg, hogy ez csak a kúp maradványa.

Adire!
Én az alsó használatról azt olvastam, hogy nem annyira erőlteti meg a májat. De biztos hogy oka volt a szájon át való szedésnek is!
Az olajos halról: lehet hogy nem lehet de én is megkívántam egyik nap, és nagyon jólesett. (Csak az volt az érdekes, hogy 2 nappal előtte meg felfordult tőle a gyomrom.)
Szerintem ne menj bea vízbe, nagyon hideg lehet, nehogy felfázz, meg bacik is lehetnek benne!!!!!!

Üdv: Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera,

Szerintem az kúpmaradvány, nyugodj meg.

jaaj, nagyon filózom ezen a vizes dolgon.... A dokim azt mondta, hogy inkább nyílt vízbe menjek (Balaton, bányató) mert azok sokkal tisztábbak. Csak este tegyek fel egy tejsavas kúpot....
Az tuti, hogy ilyen Dagály szerű standra be nem teszem a lábam. De oda egyébként sem.

Nektek milyen terhességi tüneteitek vannak? Nekem a mellfeszülésen és néha rámtörő émelygésen kívül semmi. Hányinger egyáltalán nem. Most olvastam, hogy a nők 60%-a szenved hányingertől... Lehet, hogy én a fennmaradt szerencsé 40%-ba tartozom? :D Csak az a baj, hogy az előző terhességemnél sem volt hányingerem és hát nem úgy végződött a dolog, ahogy szerettem volna.....
Egyébként a hányinger mikortól jelentkezik? Vagy ez is egyén függő?

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Csak gyorsan jövök, mert reagálni szeretnék egy-két dologra!
Vera! A váladék szerintem tutira a kúp maradványa, nekem is mindig olyan, pedig én csak este és reggel rakok fel 1-et.

Fürdés: Nekem a dokim azt mondta, és azt olvastam itt a neten is, hogy amit egy 2 éves gyereknek az ember megenged, azt terhesen teheti. Tehát csak olyan vízbe menjen be, ahová őt beengedné, és csak annyit legyen a napon, amennyit neki engedne. Nekem ez könnyen megy, hiszen van egy 2,5 éves gyerekem. Nekünk van egy medencénk, igaz, hogy az tutira tiszta, mert tisztítjuk és csak mi használjuk, és ebben a melegben minden nap benne voltam. Még a lényeg, hogy a víz ne legyen túl hideg, és nagyon meleg se, mert az méhösszehúzódásokat okoz. Mi megyünk majd a Balcsira, és tutira nem fogom kibírni, hogy ne menjek bele. A dokim megnyugtatott, hogy ha mégis összeszednék valamit, akkor az nem fog gondot okozni a babánál és kezelhető!

Tünetek: Nálam az éjszakai pisilés a domináns tünet. Reggel pedig baromira nehezen térek magamhoz, mert émelygek. Az álmosság az most kezd erőteljesen előjönni. Ma például aludtam délután Bencével 2 órát, aztán az előbb csak úgy elaludtam megint, és nem is emlékszem semmire, pedig a férjem azt mondja, hogy Bence még rángatott is, hogy dinnyét akar enni, úgy szedte le rólam.
Bencénél nekem csak a 8 héten jöttek a tüneteim, akkor kezdtem el hányni, és ez kb a 16. hétig tartott. Most mondjuk örülök minden tünetnek, mert a múltkori üres petezsáknál semmi nem volt.
Én még néha érzek olyat is, mint amikor meg akar jönni. Ilyenkor egy kicsit megijedek, pláne amikor még az utro-t is érzem, hogy jön kifelé, rohanok a wc-re, hogy itt a vége, és megjött.

Na, rövid akartam lenni, aztán tessék! Kicsit biztos zavarosra sikerültem, mert közben a gyerekem nem akarja, hogy gépezzek!
Vendég
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok nemsokára én is csatlakozom hozzátok,persze csak ha jól alakulnak a dolgok.Verát és Little-t ismerem már és Pandáról is sok jót hallottam. :wink: Magamról majd később írnék,mert jelenleg nagyon aggódok még,de én is februárra várnék egy babát,ha minden sikerül. :roll:

Jöhetek közétek?

Eszter
anubias
 
 


Szia Eszter,

Hű, de nagyon titokzatos vagy :D Miért aggódsz ennyire? :(

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Szia!

Ti még nem mind ismertek,úgyhogy írok pár sort.31 éves vagyok,van egy 10 éves fiam és túlvagyok egy spontán vetélésen egy magzatelhaláson műszeres befejezéssel ,majd múlt hónapban egy kémiai terhességen,amiről azt hitték méhen kivüli,de sehol sem volt,végül negatív lett a teszt.Most ismét + volt és hétfőn a doki látott egy 7,1-es petezsákot.Egy dokink van Little-vel. :wink: Én is szedem az utrot,azaz használom,mert ugye kúp. :oops: 5+1 nél tartok és azt hiszem így már érthetőbb a félszeg hozzáállásom is.De nagyon vágyom a kisbabára és csada,hogy ebben a hóban fogant,csak a realitás talaján maradva még nem élem bele magam. :roll:

Eszter
anubias
 
 


Ha bevesztek a táblázatba,akkor febr.21-re vagyok kiírva,Kistarcsán fogok szülni(szeretnék) és 2-án kell legközelebb dokihoz mennem.

Eszter
anubias
 
 


Szia Eszter! Már vártalak! :wink:
Nyugodj meg /mondom én, aki szintén aggódom még egy kicsit/, együtt fogunk februárban szülni, legalább a dokinak nem kell kétszer bejönnie, aztán kialkudjuk nála az egyet fizet kettőt kap dolgot is. :lol:
Vendég
 


:D Köszi.Rámfér a + hozzáállás.Remélem most tényleg így lesz.Nem lehet véletlen,ha a múltkor egyikőnknek sem sikerült,akkor most mindkettőnknek kell,hogy sikerüljön. :wink:
anubias
 
 


Jó reggelt,

Adire,

Strandolásra visszatérve, én nem fogok fürdeni, nem kockáztatok.
Egyik terhességem alatt sem mentem be semmilyen vízbe. Még otthon is csak zuhanyoztam. Napon is csak csínnyán legyél.
Jobb félni, mint megijedni, én ezt vallom. :lol: :lol:

Terhességi tünetem az nem igen van. Az össz amit érzek, az alhasi feszülés, meg az aluszékonyság, de az nagyon. Állandóan álmos vagyok, legszívesebben mindig aludnék. Remélem jól van a kicsi, mert hogy ugye hányingerem az nincs.
Ja és még a mellbimbóm nagyon kiáll, vörös és rettenetesen érzékeny ha hozzáér valami. A melltartó is nagyon irritálja.
Ezen kívül 15 percenként pisilni járok.

Little,

Én inkább nem szednék össze semmit, ha ehhez az kell, hogy kihagyom a fürdést ám legyen.
Tavaly nyáron szedtem össze egy csúnya fertőzést fürdőhelyen aminek P3 lett az eredménye novemberben. Pont amikor neki akartunk állni a babaprojectnek. Ezért kellett várnunk áprilisig, addig kezelt a doki. Nekem az elég volt.

Üdv Eszter,

Sajnálom ami veled történt, de most már minden rendben lesz, csak nagyon vigyázz magadra. :lol: :lol:
Amugy elvileg én meg február 20-án fogok szülni. Mensi szerint. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Eszter!
Örülök hogy itt vagy közöttünk, nem lesz semmi baj, így kell hozzáállnunk.

Adire!
Tünetek:
-mellfeszülés (ez a mai napra csúcsosodott ki. Úgy érzem mintha 2 görögdinnyét cipelnék, ég, és olyan érzés mintha be lenne lövellve (bár még nem tudom milyen az, de szerintem az is ilyen érzés lehet).
-Időnként hányinger (teljesen lehetetlen időpontokban is, de reggelente gyakrabban.) Ma reggel ki kellet menni a piacra gyümölcsöt/ húst venni, és át kellett mennem az út másik oldalára, hogy ne hányjam el magam a hússzagoktól.
-A pisilési inger az mostanában eltűnt,remélem ez nem jelent rosszat.
-Fáradtság: gyakran előjön. Múltkor a munkahelyemen ebéd után eladudtam az asztalomon. (még jó hogy senki nem nyitott rám ajtót, és tudtam szundítani jó negyed órát :D .)

Hadd kérdezzem meg, hogy akinél volt sajnos szomorú előzménye a mostani terhességnek, titeket (bocs ez intim téma, ha nem akartok válaszolni nem kell) nem tiltottak el a házasélettől? Mi már nagyon szenvedünk ettől, de mindent a babáért.


Puszi mindenkinek, megyek aludni, mert mindjárt kidőlök a fáradtságtól.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Vera!

Minket nem tiltottak,nem is került szóba,de mi is hanyagoljuk a témát,mert nagyon aggódok és nem mernék most ... :oops: A cicifeszülés nekem is pont ilyen és igen,nagyon hasonló érzés a tejbelövelléshez,jól érzed.A gyakori pisilés nekem is ritkul,de én azzal vígasztalom magam,hogy nem produkálhatjuk folyamatosan az összes tünetet,nem is kell.Én eddíg 2* hánytam,de hányingerem se van gyakran, ami állandó az a mellfájás és gyakran megszédülök,illetve én is hasonlóan jártam mint te.1* elaludtam a munkahelyemen a WC-n :lol: ,1*- meg a számítógép előtt,de én sem buktam még le szerencsére.Egyébként ha nekünk most sikerül,az csoda lesz,mert ez egy védekezős hónap volt.Azaz megbeszéltük a dokival,hogy a sok gebasz miatt a következő ciklusban clostyt kapok,addíg pedig az előzmények miatt(előző ciklusban volt a +,majd - teszt)védekezünk.Na mivel 1 éve hőmérőzök és még sosem volt pé-m a 18. 20. nap előtt,ezért úgy beszéltük meg,hogy a hó elején szabad az út és mivel védekezős hónap így a hőmérő is beugrott a fiókba.A 11. napon voltunk együtt utoljára,aztán nagyon hamar jöttek a terhes tüneteim.Előkaptam a hőmérőt és elkezdtem mérni,de akkor már látszott,hogy volt egy soron kivüli peteérés.Eddíg mindíg szigorúan kispárna szex után a popsi alá és reggelig fel sem keltem.Most mivel meg sem fordult a fejünkben így reggeli együttlét,majd fürdés és tessék ,itt a kis petezsák.Szóval én abból próbálok erőt meríteni,hogy ezidáig mindent elkövettünk a babáért és nem így lett,most viszont ő akart jönni és ez nagy erőt ad,hátha sikerül.Jajj ne haragudjatok,hogy ilyen részletességgel osztottam meg veletek babásodásom történetét,csak úgy éreztem nem gond,hiszen itt minannyian annyira vágyunk a babára.Szóval remélem lesz egy igazi csodababánk,Isten ajándéka. :D


Eszter
anubias
 
 


Sziasztok,


Most értünk haza a strandról, de nem mentem be a vízbe! Napon mindig csak és kizárólag napernyő alatt napozom, úgyhogy vigyázok magunkra.
Most hívtak a barátaink júliusban Horvátországba (autóval) akkor szerintetek az stornó? Még nem mondtam semmit, hiszen sok mindentől függ a dolog. Ha addigra hányingeres leszek, akkor egyértelmű, hogy maradunk..... ÁÁÁÁ, nem tudom. Lehet, hogy túlizguljuk ám a dolgokat, nem?

Vera, minket is eltiltottak :(

Lányok, nekem ma semmilyen terhességi tünetem nem volt. Én meg ezen parázok. A héten feszült a mellem, meg iszonyat érzékeny volt, néha émelygés, aztán ennyi. De ma semmi. Jaaaj, már nagyon várom július 11-et!
:D

Eszter, én is sajnálom ami veled történt, annyira rossz ilyet hallani. Nekem "csak" 1 vetélésem volt, de azt is nagyon nehezen éltem meg. Próbálok nem gondolni arra, hogy ha 11-én megyünk UH-ra, akkor egy üres petezsák látszódik majd.... Neeem, mert egy dobogó kis szivecskét fogunk hallani.
Nekem szörnyű volt, képzeljétek dec. 24-én volt a műtétem!!! Ilyen karácsonyt senkinek sem kívánok. Nagyon remélem, hogy a mostanit nagy pocakkal fogom ünnepelni :D

Little,
11. házassági évforduló? Nem semmi :lol: Nekünk augusztusban lesz a 6.!

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


[b]Little,[/b]

A múltkori terhességednél (ami sajna vetéléssel végződött) nem használtál utro-t? Csak most?

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Sziasztok!

Adire!
Nekem is volt olyan nap, hogy semmilyen tünetem nem volt: reggel nem émelyegtem, nem feszült a cicim. Szerintem e miatt ne aggódj.
A Horvátországi dolgot beszéld meg a dokiddal, de én valószínű nemhagynám ki. Ha hányni kell majd megálltok! :)
SAjnálom a tavalyi karácsonyodat, node most már a nagy pocó ott lesz a fa alatt.

Képzeljétek tegnap 2 x, ma meg 1 x elég erősen görcsölt a hasam :( . Úgy kb. 1 percen keresztül. Mondjuk tegnap egy kicsit túlhajtottam magam délelőtt (vendégek jöttek hozzánk, főzész, takarítás, 2 órás sétálás. Mikor elmentek semmit nem akartam csak feküdni a fáradtságtól.)

Remélem azért görcsölt mert nő améh, feszülnek a tartószalagok. Csak eddig amióta szedem az utrot semmi ilyen gond nem volt és ez nagyon jó volt.

Eszter!

Az nem semmi a Wc-n elaludni. Szerencsére én még nem hánytam, de már voltam nagyon közel hozzá. Tegnap délelőtt viszont elég erősen szédültem reggel. Én a hőmérőzést ma hagytam abba, már nincs rá szükség. Ti hőméröztök még?

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Visszaolvastam az össtes hsz-t, és én továbbra is csak olvasgató üzemmódban vagyok, de remélem, foglalhatok magamnak egy helyet köztetek, tök jó lenne, ha összejönne a baba :)

Szép pocakosodást Nektek, és gratulálok mkinek!

Sziasztok, Lexa

KépKép
lexus
 
 


Adire,
Nem rossz a progim ennyire csak lombikos kismama vagyok és így tutira mennek! Én nem mennék vízbe se tó se strand nem kockáztatnék. Tünetek: Hányás, hányinger, cici fájás, álmosság, állandó pisilés.

Eszter,
Üdv itt is :wink:

Lexus,
Amint sikerül várunk itt :wink:
Vendég
 


Pandácska,

Jaaj, nem tudom. Olyan dilemmában vagyok. Ezt is hallom, azt is hallom. Valaki azt mondja, hogy nyugodtan menjek nyílt vízbe, más, hogy semmilyenbe.... Egyelőre kibírtam, aztán majd meglássuk.
A hányinger és hányás neked mikortól kezdődött? Rögtön az elejétől, vagy később jött? Megint azon stresszelek, hogy szinte semmilyen tünetem nincs, az előző babánál sem volt és vetélés lett a vége.

Lexus,
Szorítunk és gyere :D

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Nos lányok,én Bálintkámmal mentem nyaralni repcsivel tengerhez és fürödtem is.Ha mindenképpen fürdessz a sós tenger a leg biztonságosabb.Ami a tüneteket illeti,most van belőle bőven,de amikor 10 éve kihordtam a fiam semmi sem volt,és minden rendben ment.Ez nagyon eltérő.Én most 5+3-nál tartok és már jó ideje megvannak a tünetek,de még mindíg erősödnek.Ugyanazok mint Pandinak,csak nálam a pisilés lett ritkább,de szerintem az csak a meleg miatt,gondolom talán több vizet használ a szervezetem.Azért hajnalban kelnem kell nekem is pisilni.Adri! Ha kétségeid vannak,menj hamarabb a dokihoz ,hogy megnyugodhass. :wink: Egyébként most én sem fogok vízbe menni,sőt szerintem a nyaralást is kihagyjuk,annyira félek mindentől.na perzse ezzel sem teszek jót.

Eszter
anubias
 
 


Adire,
Az hogy nincsen nálad tünet nem jelent semmi rosszat csak annyit hogy eddig szerencsés vagy de ez még változhat valaki csak a 8.héten kezdi a hányást stb. Nekem már az 5.hét után jelentkezett. Az összes tünet szépen lassan alakult ki nem hirtelen. Én kibírok 9 hónapot fürdés nélkül nekem pl. eleve csak zuhanyzást javasolta a doki otthon is.
Vendég
 


Kép
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: