Új privát üzeneted érkezett!

Ki tud jó játékot a picurival?
Kedd jó nekem a talira!
Zárt topicban benne vok, bár nekem ez is jó!
Anika, Babuci gratula! Én visszamegyek valahova dolgozni, tényleg, ha valaki tud jó mhelyet szóljon már!!! Majd akkor próbálkozunk új tesóval, ha már legalább egy évet dolgoztam. Kb úgy szeretném, hogy három év legyen közöttük.
Banyus sose sok belőled! Te tudsz jönni kedden? Mi baja anyukádnak?
Ki az aki még kiskádban fürdet? Mi már három hónapja nem, nagyon jó, még vizet is spórolunk, mert mikor kijött a csaj én mászok bele a vizébe és addig pancsolok, míg apája lerendezi!!!
Csajok a lányom tegnap megtett egy lépést. Felállt magától, ezt már profin műveli, mellette az asztal, lépett egyet, majd megfogta az asztalt! Én olyan büszke voltam!!!! Hiszen még csak 11 hós.

Kép
nyafi
 
 


köszi Nyafi, ari vagy.... jól elbeszélgettem itt éjszaka:-)
Nagyon ügyike Gigibabó, akor még egy hét és már szaladni fog!!!!

A baj elég nagy anyummal..... :( :( :( Rosszindulatú daganatot találtak a tüdején :( De mi még nagyon reménykedünk, jövő héten csütörtökön kell kórházba feküdni akkor fogják kivizsgálni....
jajjj istenem rettentően félek :( a ct-n ezt mutatta, de a vérképe jó...nem tudom, majd kiderül, megörjít ez a várakozás....
MÁr kerestünk Pesten is jó szakembert, és ide is elhozzuk utána. Olyan jó lenne, ha ez csak egy rossz álom lenne és valaki felébresztene!!!!
Kedden szívesen megyek, addig is nem kombinálok! Nekem jó, és úgy néz ki rendben is vannak a fiúk, nem köhögött már Bazsikóm sem.

Na képzeljétek egyedül maradtam!!!!! Mégis csak elmentek, állatkerteznek Pesten, aztán mennek Gyöngyösre és én csak holnap délelőtt megyek utánuk!!!! Hajjjajjjj hihetetlen üres a ház! De jó most egy kis magány. Remélem éjszaka elbírnak Balázzsal.
Tesóm is egyedül van, mert az ő porontykái anyuméknál vannak, holnap hozzák haza őket, ugyhogy este bemegyek Pestre elmegyünk kafézni,,, meg ilyenek....jajjj azt sem tom már milyen ez!!!!! :-) kidumcsizzuk magunkat úgy hogy nem lógnak rajtuk a skacok!:-))))
na evvan...
ma csináltam képet indulás előtt, hát ezt meg kell mutatnom

Era

Kép
Kép
barnusanyus
 
 


Kép Páczok:-)))



Kép és így megyek!:-)

Era

Kép
Kép
barnusanyus
 
 

 
 

Era

Jók a képek nagyon. Bazsi nagyon ügyes!

Sajnálom ami Anyukáddal történik. Az Anyukám ebben halt meg 4 éve. :cry: Szorítok Nektek! Ha időben észreveszik, akkor nem lehet baj. Anyukámnak nagyon későn vették észre. Állítólag csecsemőfej nagyságú rosszindulatú daganat volt a tüdején.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Era
Nagyon sajnálom és én is drukkolok, hogy ez ne daganat legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sok erőt és kitartást adgig is, amíg megelsznek az eredmények!!!

Ügyes a fiad nagyon, már megy rendesen!!!!

Anyatanya tök jó, nem kell kicsinyítgetni a fotókat legalább, automatikusan megcsinálja.

A mit játszunk a babával engem is érdekelne..bár Boncsi nem az a fajta, akivel leülök és "tanítgatom" x percig..ő mint a hurrikán, leül, a játékaival elvan picit, majd fölpattan és menünk kell föl-le a lakásban. Itthon kézenfogva sétálunk, 39 m2 és túlzsúfolt a lakás, mindenhol bútorok stb, elég veszélyes.

tusi
Nagyon jók a fotók,már hiányzott Zita!

Nyafi
Ügyes nagyon a lánykéd, akkor mér tényleg csak napok kérdése és menni fog!!!!

Kép
dytt
 
 


Era

Rosszul olvastalak, tehát még nem is biztos? Nagyon szorítok!!!

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Banyus! SZERETLEK!!!!

Kép
nyafi
 
 


((((((((((((((Banyus))))))))))))))
Nagyon szorítok!!!!

Játékok. Ezen én is mindig agyalok, hogy mivel lehet lefoglalni. Egy ideig elvan a mondókázással. Olvasni/mutogatni nem hagy, kiszedi a kezemből a könyvet és ő lapozgatja egy kicsit. Bár barátnőm azt mondta, hogy az ő lánya is ezt csinálta és 2 éves korában kezdte el érdekelni mikor már olvasott neki.

Szoktam Hannának tornyot építeni és azt ledönti. Szoktunk labdázni. De igazából tök jól elvan, csak üljek mellette a szőnyegen. :) Akkor eljátszik magában is, csak legyek ott.

Jó móka neki mikor a konyhában a fedős és a konyharuhás fiókokat kipakolja, illetve nagyon szereti a hűtőről leszedegetni a hűtőmágneseket, azzal is elvan 20 perceket.

De igazából VELE való játék nem köti le 10-20 percnél tovább, megy és maga fedezi fel a világot.

Kép

KépKép
babuci99
 
 


Babuci
Neked még nem is gratuláltam!!!!!!!!!!!! Éljen, úgy örülök neked is..a kis pocaklakódnak!!!!!!!! Nekd is gyönyörű várandósságot kívánok!!!!!!!!!!!!! És írjatok terhes anyukák a vizsgálatokról, mindenről légyszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a könyv a babám kezében egy börzés szerzemény, tök jó...annyi minden van benne...

Kép
dytt
 
 


Az Apor is olyan, mint Hanna. Eljátszik egész nap egyedül, csak legyek mellette. Időnként könyörög, hogy vegyem fel, és akkor szoktam mondókázni, meg testrészeket mutogatni.

Van egy jó könyvem, az Anya, taníts engem! Abból szeretnék neki feladatokat kiválasztani, korához megfelelőt persze.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Sziasztok!

Csak ey percre bekukk!

Tali:Akkor mi tuti megyünk!!

Babuci, Anika:Gratulaaaaa! :lol: Irigykedem ám, egyébként mi is lassan nekikezdünk!

Képek:Nagyon tetszenek megint!

Barnusanyus:Lehet, hogy nem leszek most neked szimpi, de nagyon drukkolok, hogy ne tüdőrák legyen, mert én azt gondolom, hogy az a nem gyógyítható fajta. Tapasztalatból mondom, a nagypapámat abban vesztettem el, és az utolsó félévben mi ápoltuk.Borzalmas volt látni a leépülést, nagyon durva és kemény lesz lelkileg. Ne haragudj, hogy ilyeneket írok, hidd el szorítok, hogy ne az legyen!

Kép
mona1978
 
 


Banyus

De igen is gyógyítható. Az egyik szomszédunknak tűdőrákja volt és a jobboldali tüdején volt a daganat. Végül csonkolták a tüdejét és vígan él ma is, minden nap úszni jár. Anyukám nem gyógyult meg, de nem is szenvedett. Az első kemoterápia után rosszul lett és nem élte túl.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Jaj, lányok, szerintem hagyjuk ezt a betegség-témát. Majd az orvos mindent elmond, kiderít, stb.

Kisbabákhoz gratulálok! :)

Kép
vargaviki
 
 


Sziasztok!

Babuci!

Gratulálok neked is! Remélem mindne okés lesz, de miért is ne lenne. Olyan izgi hogy máe újra babásoknak drukkolhatunk. Pl nagyon kiváncsi vagyok fiú vagy lány kistesók lesznek, mi lezs a nevük :lol: Kicsit előre szaladtam de meséljetek ám el mindnet, nehogy hanyagoljatok, mert nagyon érdekel!

Era!

Sajnálom nagyon:( Remélem nem az. Maradjunk annyiban hogynem a legjobb %-ban gyógyuló még a ráktípusok között sem, de ennek ellenére azt gondolom soha nem szabad feladni, mert csak fejlődik mindíg .

Anika!

Hát igen, nem tudom mi a rosszabb, így ahogy anyukád vagy úgy ahogy anyósom, szenvedett még 4 évet de addig velünk volt, megismerte az unokáját, jaj, tényleg nem tudom mi a jobb... :cry: Miért nem tudják már feltalálni ennek a borzalmas betegségnek az ellenszerét :?:

Vidámabb téma: Tali: Én még mindíg nem tudom, mert egyenlőre kitart a nátha, de ha meggyógyul megyünk. Ha nem, akkor nem megyünk, nem Berti miatt, mert ő nem érzim agát rosszuk, mert csak az orra folyik, nem lázas vagy ilyesmi, ma is voltunk baumaxban meg temetőben meg Emmát vittük szülinapra, szóval mozgalmas napunk volt, de nem akarnám hogy fertőzzünk:(

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Mármint az orvostudomyány fejlődik :oops:

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok,


gratula a két kismamánknak!
Olyan jó!
Szívem szerint megint lennék terhes, de anyagilag most nem engedhetnénk meg magunknak. Na meg nekem már azért a munka is hiányzik. De itthon vagyok 2005 május óta.

Én is benne vagyok a zárt topikban. Szóval mindenképpen számítsatok rám.

Kitti megkapta már az első oltást a penemoból. December 31-én kapja a következőt. Jó kis szilveszter lesz ...

Nagyon édesek a képek és iszonyat hogy fejlődnek a gyerekeink.

Pusszancs!

Barnusanyus, nem akarsz átugrani a héten valamikor? Ugyis van nálatok pár dolgunk ;) amiről már fogalmam sincs hogy mi, talán sapka meg kupak???

Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Egyébként az én anyukám is tüdőrákban halt meg, :(

KépKép
Kép
csikken
 
 


Boldog szülinapot Bertinek!!!

Cs.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!

Era, a legújabb "sláger" a rákgyógyításban egy barackmagból készülő gyógyszer, ami valami nagyon enyhe arzén vegyületté alakul a szervezetben, ami nem árt az egészséges sejteknek, a rákos sejteket viszont pusztítja. A barátom egyik ügyfele is szedett ilyet kemoterápia mellett. Persze lehet, enélkül is meggyógyult volna. Nem tudom. Viszont elég drága. A másik mód: Gerzson- / Gerson-diéta. Nézz utána neten! Állítólag még 4-es stádiumban lévő rákbetegek egy része is visszahozható vele. De nem is egyszerű betartani.

Játék: hát Csabinál az megy, hogy mindenre felkapaszkodik. Kihúzgálja a fiókokat, és csüng rajtuk, és közben még kotorászni is próbál bennük. A labdázást ő is szereti, van már neki vagy 6 labdája. Azt is szereti, ha "ráijjesztek" valamelyik bútor mögül. Egy hete pedig a leporellós gyerekkönyvek is egész hosszú időre lekötik a figyelmét.

Játszótéri játék: az egyik közeli játszótéren van egy olyan libikóka, aminek a két végét egy széles palló köti össze, erre szoktam felállítani, hogy menjen rajta végig kézenfogva. Imádja, amikor átbillen alatta a libikóka. (A két végén gumiabroncs van, így nem zöttyen nagyot.)

Hát Manó, remélem, ti is tudtok jönni a Lurdy házba! Egész sokan leszünk. Várom már a keddet. Remélem, Csabi sem lesz beteg - ma négykézláb mászta végig az Infoparkot. Hiába próbáltam időnként felállítani - nem hagyta. Aztán meg ujjszopás hazáig...

Ágnes
Kép Kép Kép

Kép
agnes2000
 
 


Ági ha összemászott mindent én popsitörlővel pucolom meg a kezét. Egyébként meg kell a kosz.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok


Holnap ok, mikor????
Csikken rendben, megdumcsizzuk!
Most rohanok megyünk papagáj venni :wink: játszózni majd jövök és írok!

Era

Kép
Kép
barnusanyus
 
 


Banyusom drága, hát akkor ezért voltál/vagy rossz passzban. Eddig nem értettem mi a baj, de mostmár minden világos... :cry: Szívből kívánom, hogy meggyógyuljon az anyukád!

Látod, a ritkán írásnak is megvan az előnye, legalább örültök nekem! :D És hidd el fontos nekem a topik, nem azért írok ritkábban. Igazából az van, hogy nem pörög annyira, mint rég, amikor napi szinten volt mire reagálni, és azt sem akarom, hogy mindig csak magunkról írjak. Egyébként hetente 2X minimum jelentkezni szoktam, Babuci viszont tényleg nagyon el tud maradni :twisted: Szerencsére Dyt is visszatért közénk, máris nagyobb az élet! :D
Meli és Szilvi is betyár, alig jönnek néha-néha.

Költözés ügyben, akkor mi legyen, menjünk? Ha nincs más ötlet, akkor 2007 november Babanet néven létrehozok egy topikot. Szólok, ha megvan.
Anika, meg fognak találni a régiek, mert ide is beírjuk majd, hogy hova költöztünk, meg úgy gondoltam, hogy priviben is jelzem, akinek csak lehet. Illetve sztem, iwiwen is érdemes egy-két embernek szólni, úgy tudom pl. hogy Banyus kapcsolatban van Jahrával, én meg tudok szólni Lafie-nak is, hátha így újra aktivizálják magukat. Jahránál mondjuk sosem lehet tudni. Időnként felbukkan és heteken keresztül teleírja az oldalt jobbnál jobb sztorikkal, aztán meg se szó se beszéd eltűnik hónapokra. Ki érti ezt...? :wink:

Kép
Kép
tusimi
 
 


Holnapi talira valószínűleg mi is megyünk, attól függ lesz e kocsim.

Ágnes, imádom a fiadat! A fiókon lógós képtől Tibbel együtt dőltünk a rötyögéstől, annyira bírom amiket csinál! Emlékszem, hogy már hónapokkal ezelőtt is raktál fel róla hasonló képeket, igazi kismajom a fiad :D Jó értelemben persze :D

Fiókról jut eszembe, nálunk végérvényesen és visszavonhatatlanul beindult a fiók kipakolós időszak. A legizgalmasabb a konyhai fiók/fiókok amik tele vannak veszélyesebbnél veszélyesebb cuccokkal, lásd húskloffoló vagy káposztareszelő. A késekről meg már ne is beszéljünk. Ha meg nem engedem, hogy pakolja, még neki áll feljebb, hisztizve löki félre a kezemet, hogy kinyithassa a fiókot... a ti gyereketek is ilyen szemtelen? 8) Mindenesetre ma megyünk venni néhány gyerekzárat a konfliktusok elkerülése végett.

Babuci, eszméletlen hogy te is babát vársz! :D :D :D :D :D Megőrülök, mi van itt a levegőben? Az lenne a hab a tortán, ha jövő hónapban Dytnek és nekem is becsíkozódna a tesztem. Na de nem élem bele magam, lényegében még el sem kezdtünk újra próbálkozni. Nagyon örülök, hogy babát vársz, remélem minden rendben lesz.
Kérdezted a cumit. Nem cumizik Zita, tul.képpen sosem cumizott, csak rágcsálja és általában fordítva kapja be. Zizi nagyon pörgős, és az esti lefekvésnél, sajnos különösen, össze-vissza forog, pörög, rúgkapál, feláll, leül, énekel, szóval zsong mint egy méhkas. Viszont, ha van a kezében valami apróbb dolog (leginkább cumi), akkor az kicsit leköti, rágcsálja, szopogatja, és kicsit előbb lehiggad.
Egyébként jó egy hete megint szenvedünk az elalvással, tudjátok ez nálunk folyton visszatérő probléma, most főleg az esti fekvésnél, pörög, hisztizik. Mostmár többször is csak úgy aludt el, hogy lefeküdtem az ágyunkra és monoton hangon dúdolásztam neki. Azthiszem szüksége van a jelenlétemre, vagy nem tudom mi ez most újfent nála. Hónapokig szép önállóan aludt el.

Na megyek, ebédet is kéne főznöm, itthon van Tib, meg délután mennünk kell egy csomó helyre.
puszi mindenkinek

Kép
Kép
tusimi
 
 


Én várom hogy átköltözzünk az anyatanyára....a név tök jó!!!!

Lányok én úgy várom a karácsonyt..mert tavaly is már volt gyermekünk akkor ugye..de a karácsonyi díszkivilágításnak akkor még csak mi örömködtünk..idén annyira szép lesz..csak azt nem értem mi lesz a feldíszített karifával???????? Boncsi azonnal letámadja majd az tuti, érdekelni fogja az égő, a dísz, mindent tuti le akar ráncigálni majd..
Tegnap a Tescoban megnéztük a karácsonyos részt..Boncsi összeszedett egy csomó díszt, ütögette, azon nevetett, hogy látja magát a gömbben, meg a Mikulás figárának udvarolt...alig győztünk mindent visszapakolni...
Több gyerekes anyukák..mi lesz a karácsionyfa sorsa karácsonykor, mire számíthatok?????????????????????????????
Ágnes fia egy tünemény, imádom azt hogy ilyen felfedező..Zitussal egyformák ezen a téren nagyon.
Boncsika is nyitogatja a fiókokat, de én odatartom a kezem, mert rettenet nagy erővel vágja be őket..és az ujja az kárát látná, mert az persez ot marad.

Kép
dytt
 
 


Tusi
Én imádom, ahogy storyzol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Babatalira mi nem megyünk..majdnem 2 hétig volt beteg..most egy napja jobban van, még nem viszem gyerkőcök közé pár napig...

Szülinapra ki hogyan készül????

Ma kivételesen délelőtt vittük le Bonit sétálni, mi délután szoktuk...és annyt sétáltunk, hogy 11 óta alszik..ilyen még sohasem volt!!!!! Na ez az igazi délutáni alvás, amire várok hónapok óta :D

Kép
dytt
 
 


Tusi
Ugye új vonalzód van???? Szép ám!!! :wink:

Kép
dytt
 
 


Manó

Anyukámnak azt hiszem jobb volt, borzalmas amikor szenved valaki. Saját szempontomból jobb lett volna, ha Anyukámat még évekig látom, de betegen? Borzalmas. Anyák napja előtt történt egy nappal. :(

Valóban hagyjuk a szomorúságot és Erának szorítsunk.

Ágnes
Csabi nagyon ügyes, jók a képek, amiket feltettél róla.

Dyt
Tetszik, ahogy más babákért lelkesedsz, olyan aranyos.
Többen írtátok, hogy Apor egyre szebb, ez minden babára igaz. Mindenki egyre szebb. :)


Tusi
Költözés. Meggyőztél! :)

Voltunk ma babaúszáson, Apor végigsírta, csak akkor nem sírt, ha belém csimpaszkodhatott, pedig csak két hetet hagyott ki a betegsége miatt.

Olyan különös, hogy babát várok, el sem hiszem, míg nem mondja az orvos. Hetek, hónapok óta voltak tüneteim, de nem is gondoltam rá. Pl. nagyon fáj a cicim, mikor szopik Apor, és azt hittem azért mert kinőtt 6 foga. NEm tudok éjjel aludni úgy, hogy ne menjek ki 1szer vagy 2szer pisilni stb. Iszonyúan válogatok, sokkal jobban, mint Aporral.

Dyt felvetette a Karácsonyfát. Nekünk mindig nagyon szép a Szentesténk és a másnapi ebéd. Képzeljétek a fánkat egy több mint 100 éves Karácsonyfatartó tartja és fel kell húzni, forgatja a fát és közben gyönyörű dallamot játszik. Ilyenkor lekapcsoljuk a villanyokat és meggyújtjuk a csillagszórókat, majd jön az este további szép része. A családfő beszél stb. stb. Megható tud lenni. Mindenki szépen öltözve, szép tényleg.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Húúú csajok!!! Karácsony! Jaaaj de várom én is! Annyira szeretem egyébként is, de most már Hannával tényleg más lesz! Emlékszem a tavalyira, az azért nem volt annyira mulatságos, megszivatott a kisasszony csak úgy, ahogy szokott :D Este 5-kor szoktunk vacsizni és ő olyankor akkoriban mindig aludt. Már ráztuk kint, tologattuk, stb, csak nem akarta aludni, csak amíg sétáltunk vele. Na minden mind1 alapon behoztuk és a drága ott volt velünk végig a járókában és meg se mukkant. Aztán lelkiismeret furdalásunk volt, hogy szegényke csak velünk akart lenni :D

Gratukat köszönöm, de még csak szerdán megyek dokihoz és sztem még nagyon kicsike terhesség. Szept 28-án volt meg utoljára, ugyhogy most kb 5 hetes lehet. De én is várom már a csodát, jó lenne, hogy itt maradna velünk. Júni végi, július eleji baba lenne... de szeretném :)

Tusi jó a cím, nyitsd meg a topikot és költözhetünk. Én már regisztráltam :)

Dyt!
Szülinap. Mi sokan leszünk, feldíszítjük a lakást és lesz torta meg nagy kajálás :) Tőlünk egy Fisher Priceos tanuló kutyust kap, az nagyon tetszett neki az egyik ismerősnél.

Karifa. Én arra gondoltam, hogy alulra olyan gömböket teszek, amit nem baj, ha lelopkod. Úgysem fogom tudni megakadályozni :) De nem is akarom. Jövőre már még nagyobb lesz és akkor el tudom neki magyarázni, hogy nem lehet. Hasonló Zizihez, hogyha valamire azt mondom, hogy nem, akkor csapkod, durrog, morog és csak azért is :D

Kép

KépKép
babuci99
 
 


Era, 1/2 3 van megbeszélve holnapra. Dytt, sajnlom, ha tényleg nem jötök.

Dytt, Csabira is kell vigyázni, hogy ne tolja a kezére a fiókokat, ajtókat.

Karácsonyfa: nekünk egy kb. 120 cm-es műfenyőnk van, ezt majd oylan magasra teszem, hogy ne érje el. Aztán hamar leszedem, nehogy hetekig ott nyújtózkodjon, hogy az kell neki.

Ágnes

Kép
agnes2000
 
 


Ok, de hol nem éri el a fát? Lányok én nem tom hova tegyem a fát...

Kép
nyafi
 
 


Hát igen..HOVA TEGYEM A FÁT???????????????? Teszem fel a költői kérdést..meg én viszem továb a hagyományt, mi is szépen felöltözünk, ünnepi hami és kb 16 órára valahogy fel kéne díszíteni úgy a fát, hogy boni ne lássa, ajándékok stb elrendezni és akkor Mennyből az angyal zenére, meg csilingelésre bejön boni..na ezt nem tudom hogy fogjuk kivitelezni..valszeg Pisti vagy én sétálunk egyet kint, amíg a másikunk díszít ezerrel...meg előtte jóval, szóval dece,mber elején kicsinosítjuk a lakást, égők, villogók, ablakokon, ajtón mindenhol..de várom!!!

Tanuló kutyust szeretnénk mi is venni szülinapra!!!! Auchanban van most akciósan 5990 Ft-ért.

Ugye leírtok mindenfélét, ami veletek történik Babuci és Anita??? Úgy szeretek olvasni rólatok, a babákról..teljesen feltölt energiával :D

Képzeljétek elöl levágtuk Boni haját, olyan hosszú volt...

Kép
dytt
 
 


Sziasztok!


Na itt vagyok, mostmár alszanak a porontyok. :wink:
Nagyon arik vagytok, jól esik ám nagyon.... reméljük a legjobbakat....
Nyafi én is :wink:
Tusi, jajjj sok minden van még a háttérben... de nem zúdítom már rátok a gondjaim.... ezt sem kellett volna, csak nem vagyok az a befeléfordulós.... ha kibeszélem kicsit, már úgy is érzem egy picit minden könnyebb......

na de vidámabb téma.... Tusikám még a múltkori Bencés esetedre nem is reagáltam, hátt én nagyon kuncogtam... na nem azért hogy szegény Bence össze törte magát... csak hát ez a sztory! :wink:
Az én drága uram is alkotott ma!!! szegény Balázs még eddig nem esett le az ágyról... Este fürizek a gyerekekkel együtt, apa kipecázta mellőlem őket, és én maradtam, hogy nyugiban egyszer !!! hajat tudjak mosni, míg öltözteti őket! Persze... nem telik bele pár perc Bazsi égtelen ordítását hallom, előtte apja kiabálást... Tudni illik ma megvettem a papagájt amit bevittem Barninak a szobába, mert nagyon kérte. Na de míg apa a másik szobába öltöztette öcsit Barni felrakta az ágyra... na persze ezen kiakadt mert kilögybölte a vizet.... és letette az ágyra Bazsit, és a madárkát meg vissza a szoba másik végébe... de a lökött uram ott hagyta a kölköt,,,,,, nannnáááá hogy leesett!!!!! :twisted: Persze a madár volt a hibás meg én, hogy minek vittem be!!!!! :lol: Holnap kiviszem a nyúlhoz:-) majd ellesznek együtt:-)

Tusi, ez biztos egy átmenet, Balázs is ezt csinálja, eddig elaludt magától, de mióta otthon voltunk anyuéknál azóta nem halandó... ugyhogy most mellé kell feküdni..
és megvolt az első estém a fiúk nélkül!!!!!! tesómmal végül étterembe mentünk, és utána karaokeest volt,,, ettünk, ittunk,tánciztunk is, szóval nagyon szupppi volt... Már nagyon kellett egy kis görbe est:-)) ja és karaokiztam is, az már gázabb volt:-)

Játékok.... nálunk mindíg megy a pörgés. Bazsi sokat elszórakoztatja magát, csak legyek a közelben, sokat játszanak _Barnival együtt. Kergetőznek, bújócskáznak, bírkóznak, hancúroznak, labdáznak, focizik,autóznak, és mindent amit nem lehet az érdekes... :wink:
Tegnap megtanult menni a babataxijával, rápattan és már megy is!:-))) Akartam írni Dytt, nekünk is olyan micimacis is van, mint Boninak! Motor örült, az udvaron is nem győzök vele szaladgálni, ráül feltartja a lábait és már indulhatunk is. Biztos imádni fogja amit rendeltem neki Fisherp. háromkerekű mocit... na nem mintha nem lenne itthon elég járgányunk :roll: A drága apuci kitalálta hogy buggyt vesz Barninak szülinapjára, hajjjajjj de örülök neki :twisted:
Találtam egy oldalt ahol tök szuper járgányok vannak, majd előkerítem megint, és felrakom... találtam pedálos piros versenyautót is, na Bazsi karira ilyet kap.

Bazsinak előre lett hozva a rokonunk szülinapjával a szülinapja, ugyhogy túl van rajta. Persze kép nem készült mert lemerült az elem....jellemző... na majd a rokonok küldenek, ők csináltak párat...
nagyon élvezte, volt nagy tüzijátékja, és ezerrel falta a tejszínhabot róla.

Karácsonyfa,,, hmmm tavaly megfogadtam nem hozok be igazi fenyőt a házba.... alig bírtam a leveleket kiszedni a szőnyegből,,,, de most úgy alakult a nappali hogy van egy szőnyegmentes sarok, oda rakjuk, persze plafonig érőst:-)))
Barni nem piszkálta, de Dolcsika igen!!! a z összes nagy gömböt labdának nézte! Így fentebb raktuk:-) egyébként nem hiszem hogy gond lesz, Bazsi elég szófogadó gyerek, egyenlőre még hallgat a nem szabadra... aztán már ő teszi, hozzá hogy dádádá. Na de meddig :wink:

na mára elég belőlem ennyi....

Era

Kép
Kép
barnusanyus
 
 


még valami... én nem kaptam semmit!! hogy és hogyan tudok regisztrálni az anyatanyán????
ja és még valamit elfelejtettem, Bazsi félbukfencet csinál!!! :-) Eszmélketlen, olyan mit a kis kotnyeles Csabi:-))) nagyon édi a képeken!

Era

Kép
Kép
barnusanyus
 
 


Dytt, fotót a kisasszonyról!!! én most nem vágom le, hátul elkezdett kunkorodni egy -két tincs, hátha kis böngyörke lesz:-)

Era

Kép
Kép
barnusanyus
 
 


Anika, Babuci,,,, ez tényleg olyan izgi! Jó lesz megint olvasni rólatok! Én is nagyon akarok harmadikat!!!!!!!! Van rá 8 évem, hogy betörjem az uram:-))))
És mégvalami, a fiókokról jut eszembe :wink: én nem vigyázok, odacsukja, segítségért kiált, én meg mentek... aztán megunja, vagy vigyáz magára:-))) sokszor a videóba szorul be a keze 8) persze Barninál még én is résen voltam:-))))

Era

Kép
Kép
barnusanyus
 
 


Hát nem tudom lányok, Bertinek még mindíg igencsak lóg az orra. Csuda se érti , mert se láz se semi egyéb tünet, de a takony maradt. Lehet így pénteken sem lesz oltás.

Csikken!

És lett valami a pneumotól? Mert Berti is most kapná, másnap meg utaznánk.

Era!

Nyugodtan írd csak ki a gondjaidat is, én is ilyen vagyok, jó kibeszélni.

Papagáj:)))

Nálunk is ha esik esik, ha becsípi becsípi módszer van :lol: Berti legalább 2-3 hónapja felmászik az ágyra így általában le is esik elég sűrűn. Illetve már egyre ritkábban mert már megtanult lemászni. Meg olyan eleven hogy mindíg valami galibába keveredik. Emma életében 1x esett el az ágyról, majdnem kórházba mentünk vele hogy átvizsgálják :lol:

Szülinapi nem fotózáson jót nevettem, ahogy írtam nálunk is így zajlott,e gy db fotó sincs :oops:

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!


Babuci
Nem tudom, te hogy vagy vele, de én olyan nehezen hiszem el, amíg nem megyek orvoshoz. Még mindig majdnem egy hét. Itt nem akarok senkihez sem elmenni.

Igen, én fogok írni nektek a terhességről.

Az Anyatanyára ki küld meghívót. Küldjem el valakinek az emil címem privátban.

Era
Végül Alsópáhokra a 2 nagayszülővel megyünk és így is felárat kell fizetni, nem is értem, no mindegy.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Sziasztok!

Manó, én is paráztam még tegnap, mert reggel folyt az orra, aztán meg semmi:-))) Bár tudod engem nem zavar, én már túl vagyok ezen. Mi simán megyünk a barátainkhoz ha a gyerekei taknyik, vagy köhögnek. A lázashoz nem természetesen:-))) Persze az elsőnél más hogy volt,,,, egyébként meg ahhoz nem kell taknyi gyerek, hogy az enyém is az legyen:-)))
na szóval megyünk remélem időben oda érek, még meg kell várnom az állatorvost... na persze este még összebalhéztak a csajok :shock: és az egyik kutya nagyon sántít :twisted:

Utána apával elakarunk menni gyerekülést venni Barninak, valami ötlet, tud vki jó helyet ahol van vmi jó kis akció????

Na igen, én is az a kibeszélős fajta vagyok :roll: akkor elárulom még azt is, hogy eladtam az összes kutyám :( :( :( :( Úgy gondoltam ez a kevésbé rossz megoldás az egyetlen járható út....... Soha nem gondoltam volna, hogy eljutok idáig...... 5 kutyát tartok csak meg, a 7 év felettieket.......
A szívem fog megszakadni tudom, de emészt a lelkiismeret.... nincs elég időm rájuk, és főleg a gyerekeimre! Nagyon összetett dolog, de így 5 kutyával könnyen tudok mozogni..... bármikor haza tudok menni anyukámékhoz az 5 kutyámmal.......
hmmmmm nem gondoltam hogy ilyen kemény évem lesz.....

na megyek főzni kéne vmit

Era

Kép
Kép
barnusanyus
 
 


Kép jóban , rosszban mindíg együtt:-)))

Era

Kép
Kép
barnusanyus
 
 


Sziasztok!

Regisztráltam az anyatanyára, mert láttam egy olyat, hogy temesvári anyukák kibeszélő showja. Ez nekem nagyon tetszett, mert alig ismerek itt valakit, szóval jelentkeztem is közéjük.

Megalapítsam a 2007 novemberi babákat?

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Sziasztok!

Era, nem semmi, ahogy kipakoltak a gyerekek, hát én ilyet nem tudok megengedni Csabinak: mindenről lerágja a festéket, a papírt.

Tali: Manó, Dytt, kár, hogy végül nem jöttetek.

Nem sok fotót csináltam, de azért kettőt felteszek ide, remélem, nem bánjátok. Amúgy azt bírtam a legjobban, amikor Csabi összekapott Zitával az Ice teás palackon, meg amikor Csabi és Bazsi együtt rámolták ki a játék bevásárlókocsit. És nagyon kis aranyos volt minden gyerek!!!

Ágnes

Kép
Kép

Kép
agnes2000
 
 


Na csajszik, előkészítettem az új kuckónkat az anyatanyán.

Ide kattincsatok: http://www.anyatanya.hu/index.php

Először regisztrálni kell, majd a csapatok menüponton belül keressétek meg a 2007 november Babanet csoportot és jelentkezzetek.
Ha mindenkinek sikerült, akkor utána már ott tudunk egymással dumálni.

Jó volt megint talcsizni, nekem külön öröm volt végre Milut és mamáját is megismerni! :D
Manó, nem úgy volt, hogy jöttök ti is?

Banyus, ez azt jelenti, hogy akkor most leálltok a kutyatenyésztéssel?

Kép
Kép
tusimi
 
 


"kattintsatok" természetesen, így írjuk helyesen :oops:

Kép
Kép
tusimi
 
 


Ó nagyon sajnálom Era! És ha már nagyobbak lesznek a fiúk akkor mit csinálsz? Visszamész dolgozni, vagy újra belevágsz a tenyésztésbe? Egyébként mit dolgozol? Tényleg ki mit dolgozott ezelött? Meglett a pénztárcád?
Próbálkozok regisztrálni, kis türelmet...
Nagyon jól éreztem magam a talin, Gigi végigdumálta a hazautat, tehát neki is tetszett sztem.
Ági tök jó, hogy ajánlottad a Lurdyt, már egy másik topiccal szervezem is a talit oda. Egyébként nem is láttam, mikor mentél el?

Kép
nyafi
 
 


na asszem összejött az anyatanya.
Csajok talcsiról képeket???kérek szépen

Kép
nyafi
 
 


Kicsit béna az anyatanya, fél óráig böngésztem, hogy hogy lehet bejutni a fórumba, de RÁJÖTTEM! Felül van egy kék csík, ott kell kiválasztani a topikot, ami esetünkben automatikusan a 2007 nov..., és ott mellette van egy jobbra nyíl, arra kell rákattintani. Lefotóztam, pirossal bekarikáztan:
Kép

Kép
Kép
tusimi
 
 


Isten éltesse Hanna babát! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
Kép
tusimi
 
 


Sziasztok!

Sajnálom hogy nem tudtunk menni, nagyon jó lehetett.

Ágnes!

Írtam hogy sajnos Berti már egy hete náthás nagyon, így nem mertem elmenni. Főleg hogy zárt helyen volt. Erát tudom hogy nem zavarja, mint edzett anyukát, de őszinte leszek, nem akartam hogy rossz érzés ne adj Isten sértődés legyen belőle, ha valkinek a gyerkőce lebetegszik a tali után. Mert az hogy az én fiamnak csak folyik az orra (de nagyon, folyamatosan törölgetni kell) az nem azt jelenti hogy másnál ugyanaz a vírus nem okoz más tünetet, komolyabb betegséget is. Berti is kezd köhögni is mondjuk. Így játszótéren voltunk délután.

Era!

Jajj, ne, ez nagyon nehéz lehet neked:( Anyukád miatt döntöttél így? mert nyáron még azon gondolkodtál még több kuytát hozol, hogy meg lehessen élni belőle, vagy rosszul emlékszem? Mondjuk 5 kutya is extrém sok, tudom én, nekem a 3 is elég.

Hannának mi is boldog szülinapot kívánunk!

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Boldog sznapot Hannának!

Tali: Nagyon aranyosak voltak a babák és nagyon szimpi volt mindenki, a hely nagyon jó. Miluka jól érezte magát, de a végére elfáradt és szirénázott vagy 5 percet :lol: Én is jól éreztem magam, de vhogy nem tudtam magam elengedni, kissé feszélyezett voltam. Nehezen oldódos típus vagyok :lol:

Akartam még reagálni egy pár témára, de felébredt tipplizek, de íme a képek :lol: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mona1978
 
 


Sziasztok!

Őszintén "megmondom" nektek,azért nem jöttem felétek mert én úgy éreztem,hogy nem fogadtok vissza. :(
Pedig szerettem hozzátok jönni.
:D

Szeretnék csatlakozni hozzátok az anyatanyára ha ti is szeretnétek. :D

Hannának nagyon boldog születésnapot kívánunk! :D

Amúgy jól vagyunk. :D

További szép napot

Üdv.:Szilvi

Kép

Kép
szilvi17
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: