Új privát üzeneted érkezett!

Ez vicces 3szor is elküldte ugyanazt :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!
Hétfőn kijutottunk Tahiba :D :D :D ! De hogy? Ahogy Szilvi, írtad a másik topikban, szépen kiderült az idő délutánra, aztán mire Kori megébredt újra borongani kezdett. De kaptuk magunkat, bepakoltunk a kocsiba, aztán épp mire indulnánk leszakadt megint az ég :cry: . De úgy voltunk vele, most már nem cuccolunk vissza, nekiindultunk. Mire kiértünk lassan az eső is elállt, kezdett tisztulni, s koraestére a nap is kisütött. S még szalonnát is tudtunk sütni :lol: . Szuper volt, végülis nagyon jól sült el mindent. A gyerekek is nagyon élvezték. Kori két kézzel tömte magába a sült szalonnát, sült kolbászt :wink: :lol: . Édes volt. Tegnap pedig miután túlétük a hatalmas éjszakai vihart, a másik családdal együtt nekivágtunk az esztergomi Aquasziget élményfürdőnek. Hú nagyon jó volt, délelőtt 10-től, este 6-ig ott voltunk. Nagyon kellemes volt. Hatalmas, szellős terek, és még nagy zsufi sem volt. A fiúk kimentek úszni, én a hullámfürdőt próbáltam ki kint, de egyébként bent voltrunk. Nem tudom járt-e már ott valaki, de nagyon jó családi program. Mondanom sem kellett Kori egy percet sem aludt, este hazafelé a kocsiban szenderedett csak el.
Babavárás: a lényeg a lényeg, nem görcsölni, lazulni, örüljünk, hogy kezd az idő megint alakulni, aztán majd túlórapénzért állnak sorba a gólyák 9 hónap múlva :wink: :lol: !!!

Kép
timcsi73
 
 


Timcsi: itthon vagytok?

Mi szombaton megyünk egy bnőmhöz baabzsúrra. Kiváncsi vagyok,Márk hogy fogja magát érezni A kislányt( 3 éves lesz) kb 5 hónapos korában látta.
Remélem jó lesz minden.

Jövő héten meg agy másik bnőmhöz megyek. Játszira szoktatok járni?
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Hát, valóban nem vagyok mostanában itt a babaneten. Tény, hogy egyre inkább babásodik ez a topic is, hiszen aki most esik teherbe, minden kétséget kizáróan 2009-ben fog szülni, mint ami a topic neve is. :D
Én a nyáron elkezdtem pályázni Pestre, el is küldtem már egy pályázatot, ami számomra nagyon-nagyon fontos lenne, így eléggé feszült vagyok, sokat idegeskedek miatta, nagyon szeretném, ha összejönne. Felvettek a doktori iskolába is, ami nagyon jó, mert ez számít aott, ahova jelentkeztem. Sőt, feltétel volt. De az erőm kicsit mintha cserben akarna hagyni...annyit fáj a gyomrom mostanában. Orvosnál is voltam, szerinte mindössze idegi alapon van az egész, tehát nem fiziológiás okai vannak, de írt fel gyógyszert. Ha azt szedem, akkor tudok enni rendesen, de pl. tegnap elfelejtettem magammal vinni a gyógyszert (egész nap nem votlam itthon), s mára újra fáj. Sajnos megállás nálkül, hiába lazítok, valami baja van. Szeretném, ha elmúlna, mert a fekélytől nagyon félek.

Tabati!
Akkor most már te is feleség vagy! S jövő hétvégén a templomi is meglesz! Aztán mentek nászútra? Vagy megelőlegeztétek magatoknak az erdélyi utat?
Mi nem voltunk nászúton, mert kértem is a férjemet, hogy mivel a nyáron egy fontos pályázatom van folyamatban, nem tudnék kikapcsolódni. Jó lenne, ha összejönne, bár akkor nem mennénk már nászútra, amit nem is bánnék, ha sikerülne a céljaimat elérni.

Encsike!
Na, akkor majd Görögországból fogsz ide irogatni! :D Nagyon szép hely, az biztos.

Közben vannak újak is a topicban, őket is üdvözlöm! A többieknek meg, akik babókákat akarnak, sok sikert kívánok, hogy minél előbb kelepeljen az a gólya a házukon!
Vendég
 


ósió: szorítunk hogy sikerüljön a pályázatod++++++++++++++++ a doktori sulihoz meg gratula

nika70
Salgótarján
 
 


Osió: Milyen doktori suliba vettek fel pontosan? Tessék enni néha kekszet ha fáj a gyomrod. hidd el nekem én átmentem a gyomofekélyen sajnos. Éhgyomorra ne igyál kávét. És tudom könnyű mondani d ne izgulj annyit. Néha fújjd ki magad mert sajnos az idegesség tényleg rámegy a gyomorra.
Tehát nyugi:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok ám néha! :wink: Csak ez a két hét nagyon a készülődés jegyében telik! Encsike a megmondhatója, hogy nagy a szervezkedés, egyik nap háromszor is beszéltünk telefonon, hogy mekkora tálca kell a tortának, meg milyen színű legyen végül a díszítés.
Már csak apróságok vannak hátra. A párom ingje végül nem narancssárga :lol: , hanem lilás lesz, vékony fehér csíkokkal, fehér nyakkendővel. Így a vacsorán a díszítés is lilás lesz. Fehér terítő, rajta lila futó, és a szalvéták is lilák lesznek. És vicces, mert abba nem szóltam bele, de az egyik koszorúslánynak a ruhája is lila lesz! :lol: A virágokat még nem sikerült megrendelni, de nem izgulok, mert pici csokrot szeretnék, ha nem jön össze a kála, akkor marad a rózsa, azt szombatig tuti sikerül valahol beszerezni. Az autóra kell még virágdísz, meg a templomba pár szál szegfű. Nem visszük túlzásba!

Ósió!

Végül lesz "menyecskeruhám", szóval amibe átöltözöm majd éjfélkor a keringő után. Kicsit latinos, hisz táncolni is fogunk benne, de nagyon szép. Nagy volt rám, így még varrónőnél van, szerdára lesz kész.

Gratulálok a felvételi eredményedhez!!! :D Viszont nem érdemes ennyit idegeskedni, mert ha nem jön össze az állás, akkor sem áll meg az élet. Tudom, hogy ez neked nagyon fontos, se nem lehet annyira, hogy rámenjen az egészséged! :x

Találtatok már Pesten házat? Mikor költöztök? Vagy még az augusztus rámegy a keresésre? Szerintem inkább erre koncentrálj most, az olyan izgis, meg jó dolog, ha keresed az otthonotokat! :wink:

És tessék többet irogatni, mert hiányoztál ám!! :wink:

Üdv az újaknak, Sissi, azt hiszem mi még nem taliztunk itt! :wink: De tényleg a régiek se maradozzanak nagyon ki! Ha babásodnak akkor a hiányzás igazoltnak tekintendő, de akkor is elvárjuk, hogy néha beszámoljanak a fejleményekről!!! MOMI!!! Ez neked szólt, ha még olvasol minket!!!! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: Kivánom hogy te is olyan boldog legyél a férjeddel mint én. A mi ruhánk is lilás volt :) A férkem inge fehét és a nyakkendője volt lilás. A koszorús lányok csokra is lilás volt és az én ruhám is lillás volt a palástom. A kocsink is lilás virágol voltak az étteremben és otthon is minden halvány lila volt :) Sőt a hajamban a diszités és a csokrom is lilás volt. Mindenkinek tetszett :)
Szóval a miénk jól sült el ezért kivánom neked is szivemből, hogy legalább ilyen legyen az életetek és ha lehet ezt tetézni akkor BOLDOGABB IS:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Köszi a jókívánságokat! :D Majd rakok fel képeket, ha ide nem is iwiwre tuttti! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Persze, jövögetek azért, de annak se sok értzelme van, hogy itt rontom el a hangulatot, mert nyávogok, és folyton csak arról beszélek, ami mostanában érdekel és amiben érintett vagyok.

Tabati, Csucsu!
Köszönöm a jótanácsokat. Megpróbálok nyugodtabb lenni, de azt vettem észre, hogy néha jó kiengedni a gőzt, és az érzéseknek teret engedni. Nekem szerencsére még nincsen gyomorfekélyem, s remélem, nem is lesz. Az a baj, hogy ha fáj a gyomrom, semmit nem kívánok. Még kekszet se. Egyedül sós ropit szoktam eszegetni, egy kis teával. Bár most szerencsére már 2 napja nem fáj a gyomrom, nem is szedem a gyógyszert. Remélem, így marad. Mert tavasszal fogytam kicsit, és most még ennek hatására is kicsit. Folyton mindenki ezt kérdezi tőlem, hogy fogyózom-e.
Tudom...persze, nem szabad hagyni, hogy az egészség rámenjen bármire is, főleg nem egy állásra. Csakhogy ez álmaim állása lenne. Meg aztán tudjátok, nem is erről van csak szó. Hanem itt vannak az elmúlt hónapok, évek. Mindig optimistán, normálisan álltam hozzá a munkakereséshez, ha nem jött össze valami, nem keseregtem, kerestem mást, mentem előre. Ha az se jött össze, akkor mentem a harmadikhoz, stb. És ebből mi lett? Semmi. Semmi nem jött össze. Ezért elhatároztam, hogy változtatok. Úgy tűnik, normálisan nem lehet munkát keresni, hanem idegbetegre kell magadat őrőlni, mert akkor a maximumot tudod adni, anyait-apait bele tudsz adni a pályázataidba...legalábbis nálam ez így van. Most két pályázatom is folyamatban van, nagyon örülnék, ha főleg az egyik összejönne! Azt szeretném a legjobban! És úgy voltam vele, hogy ez a néhány hónapos idegeskedés megéri, ha utána elérem, amit szeretnék, és lesz munkám, sinen lesz az életem.
Pedig nem érzem magamat karrieristának. Sokan csodálkoznak is, hogy ha meg tudunk élni, minek nekem dolgozni?? Néznek rám, mint egy hülyére. Annyira nem értik meg, hogy egy munka nemcsak ez maitt kell, hanem más miatt is. Most megélünk, na de lesz 35 éves is, még mindig fiatal. hagyjam odaveszni a szakmámat, csak mert most egyesek azt mondják, hogy ne aggófjak semmin? Azt sose bocsátanám meg magamnak.
Ezzel egyidejűleg tavasszal valahogy kiment belőlem a gyerek utáni vagy. Pedig úgy volt, hogy tavasztól próbálkozunk. Aztán mégse. Most inkább pár évig még mással szeretnék foglalkozni.

Csucsu!
Jogi doktori iskolába fogok járni. Tavaly végeztem a jogi egyetemen. A doktori iskola azt jelenti, hogy a tudományos fokozatért tanulsz, az ún. "nagydoktoriért". Van egy kutatási témád, témavezetőd, és folyamatosan dolgozol a témádon. Közben vannak előadások is, azokat végig kell hallgatni. A harmadik év végén, mikor vége a képzésnek, és megvannak a feltételeid, megindíthatod a doktori eljárást, amely során ha sikeresen megvéded a disszartációdat, megkapod a tudományos fokozatot (PhD).

Tabati!

Nagyon szépnek tűnik így elképzelve az egész esküvő, a díszítés, minden. És tényleg, most jut eszembe, Encsike fogja csinálni a tortát!
Akkor jól látom, hogy ez lesz nálatok az igazi esküvő? Mert itt lesz vacsora, minden. Egyébként nagyon jó ötletnek tartom, hogy fogtok táncolni a férjeddel éjfélkor! Feldobjátok egy kis érdekességgel a "műsort."
Hogy áll a házépítkezés?
Mi júniusban néztünk körbe Pesten, most a héten megyünk újra körbenézni. Megnézzük a külsős területeket is, többek között Halásztelket is. Mindenképpen házat szeretnénk, ha lehetséges, valami csöndesebb helyen. Jó lenne hamar nyélbe ütni valamit, mert ha összejön egy munka, akkor albérletbe kell mennem. Ugyanakkor férjem azt mondja, előbb legyen meg a munka. Igen, csak akkor hol lakom? Az biztos, és ezt már le is szögeztem, hogy vonattal nem vagyok hajlandó bejárni, mert azért minden nap kicsit nagy távolság ez. Akkor ideiglenesen albérletbe megyek. S akkor végre meglesz a kellő lökés a házvételhez. A minap volt is egy kis összeszólalkozásunk ezen. Kissé kifakadtam, hogy gyakorlatilag mindjárt itt a byár vége, s még sehol nem vagyunk a háznézéssel, a vásárlásról már nem is beszélve. Egypáran kissé próbálnak lebeszélni, hogy inkább szüljek, ne menjünk vissza Pestre, de hajthatatlan vagyok. Amit egyszer elhatároztam, azt megcsinálom, s tudom, végül a férjem is fellazul, ha elköltözünk.
Még csomó mindenről írhatnék, de akkor sose lenne vége a hozzászólásomnak.

Ja, még annyit, hogy múlt héten keresztszülők lettünk! Egy féléves kislányé, Csengéé. Olyan kis aranyos. Nagyon jól elvoltunk egész nap, egyáltalán nem fáradtam el, pedig régen lefárasztottak a gyerekek. :D
Vendég
 


Ósió!

De, de , de !!! Írj nyugodtan érdekel!! :wink:

Nekünk még ugyanott tart minden, kész a tető statikai terve, az esküvő után elkezdik felrakni a tetőt. Aztán megáll addig, míg nem lesz újra egy kis pénzünk, gondolom a nyílászárók a következő lépés, amiből jó sok van, és jó drága lesz, úgyhogy gyűjtögetünk! ;)

Mikor derül ki, hogy melyik állás sikerült? Drukkolok nagyon!! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati!

Olyan augusztus közepe felé, 20-ka körül derül ki, hogy felvesznek-e. Illetve addig kell döntést hozniuk, de én úgy gondolom, hogy akit kiválasztanak, már előbb fogja tudni, és feltételezem, nem az utolsó napon. Ezért talán még augusztus közepe előtt meglesznek az eredmények. Úgyis megírom majd ide! Istenem, bércsak sikerülne! Az elmúlt időszak igen zűrös számomra idegileg. Mivel olyan dologról van szó, ami számomra nagyon fontos, de nem tudom megmondani, mi miattl. Egyszerűen érzem, és kész. Ezt még a záróvizsgák során se éreztem, pedig aztán ott is volt ám nemulass! Ott támasztottuk a falat az ajtónál, mielőtt ránk került volna a sor, általában az összes erőnk elhagyott bennünket. De ez mégis más. Valahogy úgy nagyon meghatározó, hiszen nem mindegy, hol helyezkedik el az ember, hol alapozza meg a jövőjét.
Meg aztán, mostanában olyan kis magamba forduló lettem. Nem akatok másokat traktálni a saját érzéseimmel, gondolataimmal, vágyaimmal, mivel úgymond mindig csak és kizárólag ezekre a céljaimra gondolok. Viszont ha Pesten leszünk, egyszer majd találkozhatnánk személyesen is. Hm?

Hát, lehetőleg mi is a legkevesebb hitelből akarjuk megoldani a házat. Anyukámék most felújítanak otthon, épp a konyhánál tartanak, mondtam is neki, hogy a páraelszívót és a tűzhelyet ne dobják ki, hanem tegyék félre, és majd mi elvisszük, mert minden jól fog jönni. Ja, és a konyhaasztalt is elvisszük. Meg anyu az egyik szekrénysort ki akarja majd cserélni. Na, mondtam, ki ne dobja, mert remek állapotban van, nekem tökéletesen jó lesz. Nem is értem, miért akarja lecserélni. Mindegy. Szóval, a lehető legkevesebből szeretném, ha megúsznánk, de hitel az azért majd kell. Egyébként nincsenek nagy igényeim, a lényeg, hogy masszív legyen a ház, tehát ne omladozó, repedező falú legyen, plusz a tető, nyílászárók legyenek jók. Habár az utóbbit ki tudjuk majd cserélni. Már látom is, hogy az udvaron ruhangál két kis tacskó! :D Úgy szeretnék kiskutyát!

És veled mi van? Otthon vagy a nyáron? Vagy dolgozol valamit? A bébiprojekttel mi a helyzet? Látom, még mindig próbálkoztok. Nehezen akar jönni az a kis gólya, igaz? Voltál annál a nőgyógyásznál azóta, amióta volt a méhenkívülid, aki akkor is megvizsgált?
Vendég
 


Osió: Köszi, hogy leírtad minek is tanulsz illetve miért küzdesz! Értélekni való, hogy vannak céljaid és megértem ha dolgozol. Hisz a szellemi kihivás is kell. A baba jöhet majd akkor ha úgy érzed itt az idő. Az élet amúgy is nagy rendező! Tedd csak azt amit a szived diktál. Kit érdekel ki mit mond!!!


Tabati: Éjjel gyertyafény keringő lesz? Az nagyon szép. És nincs aki ne sirna rajta:)

Kép
csucsu05
 
 


Tudod, Csucsu, azért gondolkodtam én is ezen az egész helyzeten. És szinte kifejezetten érzem, hogy a sors közbeszólása volt az egész, hogy megváltozzanak az érzéseim. Most ez így nagyon spirituálisan hangzik, de mégis, szinte erről van szó. Istenem, ha végiggondolom csak az elmúlt két vagy három évet... ha csak a munkahelykeresést veszem. Bármerre fordultam, mindenhol beleütköztem valamibe, mindig, mindenhol találtak valami okot, amiért nem volt jó nekik. Aztán ha a háznézést veszem alapul... sose tudtuk eldönteni, hogy házat vagyünk vagy építkezzünk. Bármerre mentünk, sose tetszett vagy a hely, vagy a kinézett ingatlan... és akkor úgy döntöttünk, építkezünk. Aztán valahányszor telket néztünk, mindig oda jutottunk inkább, hogy házat veszünk, nem építkezünk, de sohe egyikből sem lett semmi, mintha magunk is éreztük volna tudat alatt, hogy nem szabad még letelepedni valahol. És aztán eljött az idei év. És olyan fura volt, mert az egyik reggel arra ébredtem, hogy már nem akarok itt élni. S az a sok évi görcsös elhelyezkedni akarás, másnak megfelelni akarás egyszerre csak kiszállt belőlem. Kifejezetten megkönnyebbültem a tudattól, hogy egy idegen helyre költözve az ember tiszta lappal indulhat, senki nem ismer, máshogy gondolkodnak az emberek. És ez az érzés azóta se változott bennem, pedig ha butaság lenne, már biztosan meggondoltam volna magamat, sőt, folyamatosan próbálnak lebeszélni az elköltözésről, de eddig még senki nem tudott meggyőzni, s már nem is fog. Kifejezetten örülök, hogy nem öltük bele a pénzünket egy itteni ingatlanba, és annak is örülök, hogy védekeztünk a kritikus időpontokban, amióta abbahagytam a gyógyszert. Pedig tavaly ősszel majdnem megtörtént a "baj", de aztán mégse. Szóval, ez is a sors játéka...valahogy annyi minden történt az elmúlt időben, de minden dolog csak egy dolog malmára hajtotta a vizet, ez pedig az én tervem.
Nagyon örülök a doktori iskolának. Azzal foglalkozhatok itt, ami érdekel, s amit szeretek.

Csucsu, írtad, hogy egyszer neked volt gyomorfekélyed. Mi miatt alakult ki? Mert az többnyire stressz miatt alakul ki, úgy olvastam a neten.
Vendég
 


Osió: Igen nekem is a stressz okozta. akkor váltunk a férjemmel illetve csak szóba került. És a lelkem mélyén tudtam nekem leszigy jobb hisz ő nem akart gyereket sosem én pedig igen. (az exemnek még most sincs és örül hogy akkor elváltunk mert nekem azóta van)
Szóval idegeskedtem. Előtte meghalt Apukám és ez sok volt. Rágódtam mindenen. Fogytam folyamatosan. 46kg voltam és kaja nem ment le. És stépen lassan kialakult a gyomofekély. De jókor mentem el mert még az eleján volt és hamar helyre jöttem.

Kép
csucsu05
 
 


Osió: Van egy mondás amit imádok. Minden úgy jó ahogy van! tehát valóban valamiért az életed igy alakult. És látod jó is, hogy igy lett. Hisz az álmaidat igy megtudod valósitani.
Hinni kell magunkban az álmainkban mert ez visz minket előre!!

Kép
csucsu05
 
 


Húha lányok, látom ma ti is megváltottátok a világot!! :lol: :wink:

De félretéve a viccet, örülök, hogy a fórum megint a régi! :wink:

Ósió!

De jó lenne!! Ha tényleg Pestre költöztök, akkor biztos összehozunk majd egy találkozót. A többiekkel meg majd babásan, vagy pocisan, az meg úgy lesz jó! :wink:

Nem dolgozom a nyáron, nemrég jöttünk vissza Erdélyből (vagy rég, már nem is tudom, mert azóta annyi minden történt :oops: ) és azóta csak úgy röpül az idő, ahogy szervezem az esküvőt. :D

Baba!

Hát igen próbálkozunk, de semmi siker... :roll: Viszont jó hír, hogy egyáltalán nem keseredtem még el. Van egy dolog viszont... :oops: Nehezen írok erről, mert sokan biztos hülyének néznek majd... Szóval... Egy régi jó ismerősömmel összefutottam nemrég és ő fura dolgokkal foglalkozik... Elég annyi, hogy régebben amikor volt egy sérülésem, sokáig szenvedtem, nem akart elmúlni. Akkor kaptam tőle egy tel.számot, hogy ez egy sámán telefonszáma, akit ő jól ismer, nem kamu, mindenféle orvosi diplomája is van, meg természetgyógyász is, de született sámán. Nos, én ezeket a dolgokat nem értem, elég annyi, hogy akkor kidobtam a számot, most viszont újra megadta nekem, hogy volt egy méhen kívülim, menjek el hozzá, ha másért nem, akkor csak azt megnézi,. hogy van e bármi bajom. Állítólag látja a belső szerveket és ha baj van, akkor meggyógyít. Látás, aura, energiák!!! :roll: Jajjjj, nekem ezek nagyon magas dolgok, de én emberekben tudok hinni, meg bízni, és azáltal abban amit ő csinál. Ebben az ismerősömben nagyon bízom, úgyhogy (nézzetek hülyének :oops: ), úgy döntöttem, hogy ha most nem jön meg, akkor elmegyek hozzá. :oops: 5000ft-ért kezel, ha nem talál semmi bajt, akkor nem kér semmit. Hát én vesztettem már többet is az életben, úgyhogy megnézem azt a sámánt... :oops:
Lelkifurim azért van, mert a párom nagy baromságnak tartja és tulképp titokban fogok elmenni... :oops: :oops: Jól kezdem a házaséletet mi... :( :oops: :oops: De szerintetek ez akkora hazugság, meg bűn?? :oops:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: Ha bizol benne nem is baromság. Nézd ha megnéz abból baj nem lehet. Hisz személyesen úgyis kialakul majd egy vélemény róla. Ez nem bűn csak apró füllentés. a babáért mindent:)
Mikor mész hozzá??

Kép
csucsu05
 
 


Tabati!

Szerintem egyáltalán nem bűn ez az egész. Szerintem minden nőnek van valami apró titkolnivalója, de szerintem ez egyáltalán nem olyan dolog, amiért bárkire is haragudni kellene. Én pl. abszolút megértelek. Mostanában ugye nekem is jár az agyam megállás nélkül... nekem meg az fordult meg a fejemben, hogy el kellene menni egy jóshoz, de nem ilyen utcai boszorkányhoz, habár ki tudja, lehet, hogy ő többet tudna mondani... eléggé sokat foglalkoztat az asztrológia, de nem ilyen idióta szinten, hogy pl. "ma meg fog fázni". Ebben nem hiszek, hanem úgy alles zusammen az egész felé kissé nyitott lettem mostanában. Ezért gondoltam arra, hogy fel kellene keresnem valakit, de itt helyben nincs ilyen, Pestre meg hogyan menjek el, hogy az titokban maradjon? Ráadásul engem csak a karrier érdekelne, az életem többi része sinen van.
Szóval, szerintem nem baj, ha foglalkozol ilyennel is. Úgyis magad döntöd el végül, hogy elhiszed-e, amit ott hallasz vagy sem. Persze, ha én elmennék jóshoz, semmit, de semmit nem mondanék magamról neki, jöjjön ő rá, hogy mi az, amiben mostanában érdekelt vagyok.
Vendég
 


Jól van akkor megnyugtattatok! :oops: :roll:

Ósió!

Egy barátnőm rendszeresen jár jósnőhöz, asszem évente (Miskolcon) és ő azt mondja, hogy mindig bejön neki amit mond. És nem olyan általánosságokat mond, ami mindenkire vonatkozik. Amúgy az ismerősöm erre a sámánra is azt mondta, hogy a jövőt is látja, de azzal nem foglalkozik, úgy mondja : nem pazarolja ilyesmire az energiáit, csak gyógyít.

Csucsu!

Most lemegy az esküvő, az után pár nappal kellene nem megjönnie. Ha mégis megjön, akkor előkeresem a telefonszámot és felhívom kérek tőle időpontot... Fura, de azért is jó ez az egész, mármint, hogy elhatároztam, elmegyek hozzá, mert egyáltalán nem fogok letörni, ha megjön. Sőt, egyenesen izgi lesz elmenni hozzá. Utána persze megint nagyon fogok reménykedni, talán túlságosan is, ez nem jó, de meg kell próbálnom. Nem azért, mert reménytelen a helyzetem, hanem, mert az az ismerősöm felcsigázott. Ő a kisfiát születése óta hozzá hordja, ha valami baja van és a 8 éves kisfiú még sosem szedett gyógyszert! :shock: Ezt ő mondja, miért ne hinnék neki...?

Tegnap elhoztuk az esküvői ruhámat, ma meg elkészült a "menyecske" ruhám is. Este elpróbáljuk a lelkésszel az esküvőt. Már nagyon a finisben vagyunk!! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati!

Nálunk az esküvő hetében kész őrültek háza volt. Egymillió dolgot kellett fejben tartanunk, megállás nélkül szervezkedni. Pénteken este pl. 10 órakor manikűröztem.... :shock:
Gondolok majd rád szombaton!

Komolyan gondolkodtam én is, hogy el kellene mennem egy jóshoz. Csak nem tudom, kihez. Pesten, gondolom, nagyon sok van belőlük. Bár ki tudja? Lehet, hogy utána zavarna, amit mondott, mert folyton azt várnám, hogy mikor jön az a jó vagy rossz dolog, amit mondott. Szerintetek a jóslásban lehet valami? Hogy egy vadidegen megmondja, mi lesz velem? Aztán két perc múlva belép a másik kuncsaft, és neki is megmondja? Olyan hihetetlen az egész. De félek, ha meg bejönne, amit mond, akármilyen jó is az, hogy utána folyton elmennék hozzá, és ha egyszer rosszat mondana, belebetegednék, hogy heteken át azt várnám, mikor következik be az a izonyos rossz dolog.
Vendég
 


Nem is tudom, hogy higgyek e ezekben a dolgokban... :roll: Olyan bonyi az emberi lét, ki tudja...

Kép
Kép
tabati
 
 


Igen, bonyolult, de te is mondtad, hogy a barátnődnek eddig még mindig bejött, amiket mondott neki a jós. Ezek szerint lehet benne valami? Főleg, ha konkrétan állított valamit, és az utána szó szerint meg is valósult. Hát, nem is tudom. Egy jó dolognál ez biztosan jó lehet, de szerintem inkább rémisztő az egész. Gondolja csak bele, hogy megtörténik az egész! És ha legközelebb valami rosszat mond a jós? Akkor azt várjuk, hogy bekövetkezzen? Még a hátamon is futkos a hideg.
Vendég
 


Sziasztok!
Én is vagyok, csak mindig van valami tennivaló vagy valami program.
Tegnap épp Kori különszobáját rendeztük be. Eddig velünk aludt egy szobában. Tegnap egész nap pakoltunk, rendeztünk, bútorokat tologattunk, de készen lettünk. Bár még persze van még néhány apróság, de alapjában véve megvagyunk. Az éjszaka még nem volt zökkenőmentes, 3 körül felsírt Kori, így én átcuccoltam a szobájába, ott aludtam vele. Lassan majd megszokja, még új volt neki a másik környezet.
Tabati: hú az esküvő hete tényleg nagyon izgalmas. Sok tennivaló van, de repülnek a napok. Az esküvő napja meg a csúcs. Nekünk volt aki azt mondta, hogy milyen fáradtak leszünk, de nem, én nagyon fel voltam dobva. És akkor is repültek a percek, órák. Nagyon jól sikerült minden, és ez a lényeg. Tényleg mikor lesz a szertartás, hogy tudjunk rátok gondolni?
Gyertyafénykeringő: hú nálunk is az volt, mielőtt menyasszonyi ruhából menyecskeruhába öltöztem. Tényleg nagyon szép volt. Nálunk a fiatalok, gyerekek álltak körbe gyertyával a kezükben. Szerintünk simán elléptük a táncot :lol: , de mindenki azt mondta, hogy milyen szép volt, s szerintük minden oké volt, biztos csak az izgalom mondatta velünk :D .
Jós, sámán: hú bocsánat, de ehhez inkább nem szólnék hozzá, van véleményem, én nagyon szkeptikus vagyok. De ha valakinek, csak lelkileg is használ úgy érzi, miért ne.

Kép
timcsi73
 
 


Tabati!

Gondolok ma rád! Majd te is tegyél fel vagy ide, vagy az iwiw-re fényképeket! Sok kitartást a mai naphoz, és sok boldogságot! :D
Vendég
 


Köszönöm a jókívánságokat! Minden nagyon szép volt és mindenki jól érezte magát. Szerencsére az idő is nekünk kedvezett ahogy megmondtátok, tényleg kár volt aggódni! Annyi minden volt, nem is tudom mit mesélhetnék. Most még az utómunkákat csináljuk és mindannyian nagyon fáradtak vagyunk még 2 nappal utána, eddig még nem tudtuk kialudni magunkat.

Encsike tortája is nagy sikert aratott, mind az íze, mind a kinézete (amibe én is belesegítettem egy kicsit, de ez maradjon a mi titkunk, majd látjátok a képeken :lol: )

Keringőn mindenki meghatódott, de egyedül a barátnőmnek sikerült elsírnia magát! :lol: Aranyos volt. Pedig kicsit hosszú volt a szoknyám, első körben abbahagytuk a táncot pár lépés után, mert majdnem elbuktunk, de feltaláltam magam és felkaptam az alját, ahogy fogtuk egymás kezét, odaszorítottuk a szoknya alját, így sikerült eltáncolni a keringőt második próbálkozásra. :lol:

Szóval volt egy-két baki, de szerencsére mind picuri volt, így belefért.

Remélem nemsokára meg tudom nézni a képeket is, majd konzultálok ez ügyben a tesókámmal. Nem csináltunk olyan rengeteg képet, mert egyszerűen türelmem sem volt hozzá, de azért lesz emlék. Remélem a menyecskeruháról is lesz, mert addigra már igazán nem foglalkoztam semmi ilyesmivel, hogy fényképezés. Kameráztak is, úgyhogy a táncok is megmaradnak emlékbe. Végül a keringőn kívül még tangóztunk, rumbáztunk meg salsáztunk. Ezekre vagyok a legkíváncsibb, még sosem láttam magunkat kívülről, hogy hogy táncolunk.

Sok volt a kisgyerekes család, meg az idősek is, így mindenki kérésére előrébb vettük a dolgokat. Ahogy besötétedett eltáncoltuk a keringőt, utána felvágtuk a tortát, majd jött az átöltöés és a többi tánc. 3kor már ágyban voltam. Pont elég volt, mi nagyon kitáncoltuk magunkat, és azért a fiatalok is táncolgattak, a gyerekek meg egyszerűen fáradhatatlanul ugráltak a parketten. Persze a buli végefelé már mindegyik pici az anyukája vállán aludt. :lol:

Egyedül az az ember sértődött meg, aki a kaját hozta, ugyanis 11re volt megbeszélve, hogy hozza a káposztát. No, gondolhatjátok, hogy addigra mindenki túl volt tortán, sütin és lassan kezdtek szállingózni az emberek. De feltaláltuk magunkat, mert mindenkinek elcsomiztuk a káposztát. Abból maradt a legkevesebb. Ma áthozták a maradék pörit, meg levest is. Szóval a pasi megsértődött, mert miért mennek el ilyen korán a vendégek. :shock: :lol:
Nem rontotta el a kedvem, mert szerintem annyira vicces! :lol: A mi vendégeink, a mi bulink, mi köze hozzá, hogy mikor mennek el a vendégek. Így alakult, megoldottuk, mit kell itt megsértődni? :shock: :lol: Megkapta a pénzét, nem mondtunk vissza semmit, úgyhogy innentől kezdve kuss a neve szerintem.

No, hát még biztos tudnék mesélni, de így hirtelen ennyi jutott eszembe. Mi is és a vendégek is jól érezték magukat, kaptunk egy csomó borítékot :lol: , de képeslapokat is szép idézetekkel, meg mindenféle tárgyi dolgot is. Szóval most még kupi van az egész lakásban. Szép lassan pakolgatok, de nagyon fáradt vagyok. Anyósom tegnap egész nap kómás volt :lol: mi tettünk rendet férjemmel ( :D ) a suliban, de nem volt nagy rendetlenség, csak a padokat kellett visszapakolni a termekbe, meg picit felseperni.

Ja! Végül a gyertyagyújtás nem a templomban volt, mert nem akartuk még azzal húzni az időt, hanem azzal kezdődött a vacsora. Megkértük a lelkészt, hogy ő mondja el a pohárköszöntőt, és annak keretében megtörtént a gyertyagyújtás is. :D Szép volt, jó volt minden!! :D

És olyan véletlenek voltak, hogy el sem hiszem! A díszítés ugye lila volt végül, és a koszorúslányok is lilában voltak, pedig meg sem beszéltem velük semmit. A csokrom is gyönyörű volt, mondjuk abba én kértem lila virágot is a fehér rózsák közé. (végül nem kála lett, de nem bánom, így le tudom szárítani a csokrot :wink: )

Kép
Kép
tabati
 
 


Akkor jól sikerült a buli, ahogyan látom! És ez a lényeg. Írtad, hogy kaptatok borítékokat. Akkor lehet, hogy mégis kicsit tudjátok folytatni a házat? :wink:
Majd akkor képeket tegyél fel ide vagy az iwiw-re.
Valóban, szép idő van már pár napja, és most huzamosabb ideig ilyen időt mondanak, szóval, lesz itt még nyár. El se hiszem, hogy egy hónap múlva már vége, és aztán jön az ősz. Egyébként pont egy éve írogatok ide...
Vendég
 


tabati: nagyon sok sok Gratula és most már teljes értékű feleség vagy örülök hogy jól sikerült az egész ceremónia:):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Tabati most még szerintem az igazak álmát alussza! Nem is csodálom, hogy fáradt. Mi is kb. szerdára pihentük ki magunkat úgy, ahogy. Még vasárnap is rendezkedni kellett, hétfőn is, nem sokat aludtunk éjszakánként.

Sajnos nekem nem valami kellemes az elmúlt pár nap. Előjött valami nyavalyám, ha jól olvastam a neten, valami gombás fertőzésem lehet. Olvastam vény nélkül beszerezhető készítményt, hüvelykúpot, el is megyek később a gyógyszertárba, és veszek. Annyi mindentől lehet ilyen betegsége egy nőnek, fogalmam nincs, nálam mi hatására alakult ki. De annyira félek, hogy esetleg rámegy a hólyagra is a hólyegvezetéken keresztül, hogy mindenképpen elkezdem este a kúrát. OLyan szonyú volt tavasszal a hólyaggyulladás, hogy bármi más bajom legyen inkább, mint az.
Egyébként remek cikkek vannak erről a neten, egyértelműen be tudtam én is azonosítani a bajomat. Még egy régebbi kúráról maradt itthon Klion kúpop, azt használtam is múlt éjjel, de úgy döntöttem, hogy veszek kifejezetten gombás fertőzésre használható készítményt is.
És iszom literszámra a teát, mivel az jó vízhajtó. Hogy sokat kelljen pisilnem, minden más baj kialakulását megelőzve. Hi
ba, na egyszerűen, ez a július nem az én hónapom egészségileg. Mondjuk szerencsére a gyomorfájdalmam szinte már teljesen elmúlt.
Vendég
 


Ósió!

Hát igen, ahogy mondod, esküvő óta zombiként létezünk családilag. Vasárnap ahogy felkeltünk, férjemmel mentünk elpakolni a suliba. Másnap anyósommal mentünk a maradék cuccot elhozni, apu is segített kocsival. Ma meg a kölcsönzött ruhát vittem vissza, anyósom meg a kölcsönzött edényeket tányérokat stb. Ma minden pakolást befejezünk, viszont holnaptól meg a szobánkban kéne rendet rakni, mert ott áll a sok nászajándék, meg amúgy is nagy kupi van. Remélem hétvégére lassan visszaáll minden a régi kerékvágásba. :lol: Csokromat már felakasztottam száradni, megmarad emlékbe. Sőt, párom kitűzője is ott lóg mellette, az is szárad. :lol: Ami képeslapot kaptunk, az meg bekerül az albumba a fényképek mellé, meg a meghívóból is egy példány.
Már voltam megcsináltatni az új személyimet is, a héten állítólag kiküldik.
Képeket tegnap tesóm elküldte, ma fel is rakunk belőle. Sajnos a menyecskeruhámról nincs kép nála, de szerintem a rokonoknál lesz olyan kép amikor az van rajtam.

Sajnálom, hogy már megint nyűgöd van. Fránya gomba, én teljesen megértelek, tudod, nekem meg ez múlt el nagyon nehezen, de lekopogom azóta nem jött elő, pedig nem is használom egyáltalán a tisztító kúpot, ahogy a doki ajánlotta. Eleinte hetente használtam, aztán csak mensi után, ma meg már egyáltalán. Azért ha mostanság megjön, azután felrakok már egyet.

Nika!

Köszönöm neked is a gratulációkat! Én is teljes értékű feleségnek érzem magam, főleg, hogy mennyit mosogattam azóta! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Hát, Tabati, mire megtaláltalak az ismerőseim között! :D Az utolsó oldalon vagy az elsőről. :-) Szép neved van. A férjed is felvette a te nevedet vagy neki megmaradt az eredeti?
Nézegettem rólad képeket is, de esküvőset még nem látok. Na, nem baj, majd ha teszel fel, megnézem.
Hát, igen, lagzi után nálunk is nagy felhajtás volt. Az aprópénzből még mindig van egy kevés, mindig teszek egy kicsit a pénztárcámba, és így költögetem el. Mert amúgy egy külön kis táskába tehetném. :)
Tényleg, Encsike is ott volt a lagzin?
Vendég
 


Igen, írni is akartam, hogy most már a T betűnél keress! :lol: Tudod! Tabati! Érted már?? :wink:

Már ma rakok fel, tesóm elküldte, meg most jött egy rokon is, azt mindjárt megnézzük és áttesszük a gépünkre, kíváncsi vagyok már nagyon azokra is!

Aztán irogatom, hogy nekünk mit kell kinyomtatni, meg a rokonoknak, anyósék miket kérnek, aztán anyuék is válogatnak majd. Ja! Meg én külön szeretnék albumba is rakni, meg párat, a legjobbakat keretbe is. :D

Encsike nem volt itt, fura, de még nem is találkoztunk sosem, csak telefonon beszéltünk! :lol: Apukámmal találkozott, ő ment el hozzájuk a tortáért az esküvő napján.

Kép
Kép
tabati
 
 


Most már értem, hogy a Tabati minek a rövidítése! Lebuktál! :D
Érdekesek azért ezek a nevek, nem? Manapság már nem is hallok olyanról, hogy egy nő né-ként venné fel a férje neét, pl. Szabó Gáborné. Nem? Egyébként én ezt olyan nehezen tudom elképzlni... szóval, egy nő akkor "veszít" magából valamit, amikor a nevét elhagyja, és egy "né" mögé burkolózik, nem? Biztosan az is közrejátszik, hogy manapság igen későn házasodnak, 30 körül az ember, és nem mondjuk 18-20 évesen, amikor még sok embernek minden mindegy. Olyan fura lenne a számomra, ha a férjem nevét így vettem volna fel. Mert akkor egyszercsak eltűnt volna a nevem. Igaz, ezzel a névvel előbb-utóbb más is "megtanulná", hogy ki vagyok, de akkor is.
Vendég
 


Ja, még annyit, hogy a te neved szerint én itt a fórumon Makimó lennék! :D :D :D
Vendég
 


:lol: Jól hangzik! Bár hivatalosan nem is ez lenne a neved, hanem Kimodo! Nem? :lol:

Na jó, fejezzük be, mert a többiek kiutálnak a topicból! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Igen, hivatalosan ez a nevem! :D DE éppen azért írtam, hogy a te megoldásod alapján lenne az a nevem.
Kik utálnának ki minket innen, Tabati, amikor csak mi írunk ide?? :D

Megnéztem egy olyan jó kis filmet. Jane Eyre. Ismered? Imádom, ez az egyik kedvenc történetem. És filmen még jobban tetszik, mint könyvben, pedig az ilyen nagyon ritka.

Közben elkezdtem használni a kúpot. Azt olvastam, hogy három darab elég a fertőzés megszüntetéséhez. Remélem is, mert félek, hogy a hólyagomra megy. Mondjuk, eddig szerencsére nem éreztem ezt.
Vendég
 


Raktam fel képeket az iwiwre, de még ma este rakunk fel újabbakat is! :wink:

Kúp!

Igen vannak ezek a három darabosak, azok általában használnak, ha csak pici a fertőzés. De ha 3 hónapon belül újra visszajön, akkor az nem azt jelenti, hogy megint elkaptad valahonnan, hanem, hogy az előző 3 napos kúra nem volt elég. Nekem is így volt. Utána már asszem 6 darabos kúra volt és az használt is.

Kép
Kép
tabati
 
 


Remélem, elég lesz a 3 napos kúra is. Valamit én is olvastam a visszatérő fertőzésről, de ha gyakrabban tér vissza, akkor felmerül más ok is. Na, reménykedem benne, hogy ilyenre nem kerül sor, mert azért ez is kellemetlen betegség. Érdekes, hogy általában nyaranként jön elő nálam ez. Pl. nyáron többször volt petefészek-gyulladásom, mint télen. Eleve érzékeny típusú nő vagyok. talán télen, mivel mindig jül fel vagyok öltözve, nem fordulhat elő gyulladás, míg nyáron elég egy kis esőzés, szél, s ha nem megfelelően öltözködöm, máris megtörténik a baj.

Megnézem a képeket!
Vendég
 


Jaj, Tabati, de jót nevettem! Nézegetem a képeiteket, erre látom, van egy olyan, ahol a férjeddel fogj
tok egymás kezét. De először nem vettem észre, hogy a másik kéz férfikéz, és azt hittwm, hogy csak az egyik kezedet manikűrözted! :D :D
Nekem a legjobban az a kép tetszik, ahol guggolsz a fűben, és nézed a csokrodat. Nagyon jó lett! Jól látom, hogy estefelé készültek a képek? Olyan naplementésnek tűnnek. Látod, szerintem neked jól állt a kesztyű. Én nem viseltem az enyémet, mert nekem nem állt olyan jól, meg volt fátylam is, és az egész már túl giccses lett volna, ha minden magamra aggatok.
Vendég
 


:lol: Ne is mondd, amúgy is kétszer kellett megcsinálnom a körmöm, mert reggel csináltam és belenyúltam. :x

Igen, estefelé készültek a képek, tudod, 5kor kezdődött a szertartás (onnantól én már nem is tudom mi mikor volt :oops: :lol: ) azután csináltuk a képeket.
A kesztyű meg vicces volt, mert eleve ugye nem akartam felvenni, meg csináltam is gyöngyből a kezemre ékszert. Végül úgy döntöttem, hogy szebb, ha a kesztyűre veszem fel a gyöngy karkötőt, csak a segítőm addíg feszegette (én mondtam neki, hogy ne lötyögjön rajtam annyira, jó feszesre tegye a kezemre), míg elszakadt! :lol: Én egyáltalán nem voltam kétségbe esve, gondoltam, akkor mégis csak kesztyűben leszek, ennek így kellett lennie. A segítőm (amúgy az aki kisminkelt) viszont majdnem elbőgte magát, hogy most ő elrontotta az egész esküvőt! :lol: nekem kellett nyugtatgatnom. Szerintem ő volt a legidegesebb. Én egyáltalán nem éreztem magam idegesnek, olyanok is ott voltak, akiket meghívtam ugyan, de nem gondoltam, hogy ráérnek és el tudnak jönni, úgyhogy tiszta meglepi volt. Örültem nekik.
A lelkész is jópofa volt, mert beletett a szertartásba egy olyat, ami egyáltalán nem lett megbeszélve, ámultunk is rendesen.

Amúgy pár képet, ahogy lekicsinyítettünk, néztem az iwiwen , nem olyan mint eredetiben. Homályosabb. A kedvenc feliratú pl. nem látszik olyan jól, meg a szökőkútas, és a hátul csokros sem.

A fűben guggolós, meg tulképp fűben ülős! :D Szerintem azért tetszik neked nagyon, mert az akkora hatalmas volt eredetiben, hogy így lekicsinyítve is jól mutat. Nekem is tetszik, de vannak nagyon jó spontán képek is, majd még este rakok fel, a tortáról is! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Ezt én sem értem egyébként. Mikor én is tettem fel az esküvőről képeket, kicsinyítenem kellett, hogy többet is tudjak feltenni. De kicsinyítve valóban homályosabbak a képek, és kicsit el is torzulnak, valahogy úgy megnyúlnak. Ami most van kép fent rólam, azt ugyan nem kellett volna kicsinyíteni, de én kicsinyítettem, hogy ha valaki megnéz, ne egy monitor nagyságú fejet lásson maga előtt...és ez is kicsit homályos lett, pedig az eredeti tökéletes, még retusálva is van.

Vlgül hányan voltatok a lagzin? Mert ha jól emlékszem, eredetileg úgy terveztétek, hogy csak a szük család lesz, és egy szelid vacsora. Végül hogy sikerült?
Vendég
 


Sziasztok!
Tabati: ha egy kicsit megkésve is de nagyon sok boldogságot kívánunk mi is neked és a kedves férjednek is! :D :D :D
Elnézést a késésért, de ezerrel dúl a nyár és ritkán tudok gép elé keveredni. Látod milyen szépen lement minden, nem kellett semmiért aggódni. Bakik: az mindig előfordul, ahogy írtam nálunk is, pont a keringőnél, de szerintem ezek még emlékezetesebbé tesznek mindent :lol: . Mi annak idején 2 nap múlva indultunk nászútra, így az esküvő utáni rendezkedés, ügyintézés egy része anyukámékra hárult, de nem volt vészes.
Emlékszem kontyom volt, s olyan jól sikerült, hogy kb. még vagy 4 napig tartott, aztán bontottam le, már a nászúton :) .
Tényleg Ti mentek még valahova?
Az iwiwen én is megnézlek titeket, s mostmár tudom, hogy máshol kell keresnelek, bár nekem annak idején már írtad a Tabati megfejtését.... :wink: :D .

Kép
timcsi73
 
 


Timcsi!

Köszi a jókívánságokat! Nászútra nem megyünk, inkább építjük az otthonunkat, most ez a legfontosabb cél. A költözés lebeg a szemünk előtt, ami nem most lesz, de azért jó érzés, hogy már lebeg. A baba meg... :roll: Hétfőn felhívom én azt a sámánt... :oops: :oops: Ha más nem a lelkem megnyugszik, lehet, hogy már csak ettől is várható siker! :lol:

Ósió!

Annyian voltak végül amennyit terveztünk is. Sőt! Volt pár ember aki cserélődött, mert páran nem tudtak eljönni, és volt akit utólag írtunk a listára és ott volt. A családon kívül csak két házaspár meg egy ember volt, aki nem családtag. A lelkész házaspár, a barátnőmék, meg a templomban a kántor.

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Most már vagyok én is, eddig nyaraltunk és nem igazán jutottam gépközelbe.

Tabati! Nagyon sok boldogságot kívánok így utólag is nektek!!! A képek nagyon jók!

Ósió! Sajnos a gombát mindenhol el lehet kapni. Elg hozzá egy kilincset megfogni, és hozzáérni a bugyihoz... Annyira szörnyű ez az egész...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok kismamik!
Bocsánat, hogy betolakodtam közétek, de van néhány szép téli kismamáknak való holmim! Mikor terhes lettem 55 kiló és 168 cm voltam, tehát a ruhák 36-38-asok! Egy kertész farmer(Mamma mia, eredeti ár 12.000ft), egy Esprit farmerszoknya(eredeti ára 17.000ft), egy babaházas barma kockás térdnadrág(eredeti ára 8.000ft), egy C&A-s fekete sportosabb 3/4-es naci(eredeti ára 5000ft), és egy fekete 3/4-es ujjú hosszú tunika, szintén C&A-s(eredeti ára 4000ft). Az összest odaadom 20.000 ft-ért. Ha valakit érdekel írjon privit, szívesen küldök képeket is!

zsebianya
Kép
Kép Kép
zsebianya
 
 


Sziasztok kismamik!
Bocsánat, hogy betolakodtam közétek, de van néhány szép téli kismamáknak való holmim! Mikor terhes lettem 55 kiló és 168 cm voltam, tehát a ruhák 36-38-asok! Egy kertész farmer(Mamma mia, eredeti ár 12.000ft), egy Esprit farmerszoknya(eredeti ára 17.000ft), egy babaházas barma kockás térdnadrág(eredeti ára 8.000ft), egy C&A-s fekete sportosabb 3/4-es naci(eredeti ára 5000ft), és egy fekete 3/4-es ujjú hosszú tunika, szintén C&A-s(eredeti ára 4000ft). Az összest odaadom 20.000 ft-ért. Ha valakit érdekel írjon privit! Kép Kép Kép Kép Kép

zsebianya
Kép
Kép Kép
zsebianya
 
 


Sziasztok!
Mi történt? Mindenki nyaral?
Mi megvagyunk. Kori nagyon jól viseli ezt a nagy meleget, én kevésbé. Ráadásul be is náthásodtam..... Folyik az orrom, bedugult a fülem, köhécselek. Hát remélem hamarosan én is kikecmergek a göthösködésből.

Kép
timcsi73
 
 


Én vagyok, csak nem volt semmi életjel senkitől :(
Timcsi! Jobbulást! Ez ismerős, nekem ios ez van/volt már 2 hete, és nagyon ne makar múlni. Petra is jól bírja a meleget, neki csak kiütései voltak, ami egész jól elmúlt.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok. Tényleg csökkent a topicban való részvétel. remélem mostmár a nyár vége felé beindul újra itt is az élet.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!Visszatértem,és nagyon nagy hírem van!!!!!Ma csináltam tesztet és pozitív lett!!!!Annyira boldog vagyok.Visszaolvaslak majd Titeket!!!!!Hogy vagytok lányok?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: