Új privát üzeneted érkezett!

szobatisztaság : elsinkófálom.... jó nekem ez a pelus még... :)

Szól,de utólag,hogy "pisítem"....köszi :lol:

A bölcsi továbbra is a szerelme.nem akar hazajönni. Van már pasija a Gordon. Kézenfogva járnak. Vinnem kell be fürdőpelust meg napozótörcsit :lol: . szeptembertől állami böli áááááá

Kép
ndombi
 
 


Ndombi :lol:

blogolok2

voltunk ma játszóterezni, megállapíottam, hogy a játszóterező anyukák nagy %-a egy hülye felelőtlen p...csa, és qva szar anyák, milyen lesz a gyerekük.ezek közül néhány istenítette magát, hogy mekkora ász hogy száz évig szoptatott, hát gratulálok, csak kár, hogy a szoptatás után a nevelés már kimaradt a repertoárból.

szóval anyucik (3 db pontosan) szépen jöttek törpéikkel. nem gond, hogy nem hoztak játékot magukkal, bár furcsálltam, de oké, úgyis odaadom a miénket, CSAK a tökéletes anyucik basznak rászólni a kölkükre, akik kidobták gyerekem játékait az utcára, fának csapkodták és a másik meg üvöltött hogy nem adja vissza, kettétörték stb, én csak néztem nagy szemekkel, meg sem mukkantam, anya meg csak vihorászott, hiába néztem gyilkos szemekkel a kölkére és rá is, kb nem érdekelte, aztán odamentem, kivettem minden kölök kezéből a megmaradt játékot, többit összeszedtem, akkor bőgtek, hogy az már az ő játékuk, zengett fél bp sztem...
na akkor az én jólnevelt fiam kivette a kezemből a játékokat és visszaadta az üvöltő kislánynak, és a szülő azt sem mondta, bazd meg, úgy látszik ez jár.
na mígy nekünk nem maradt mivel játszani mert a nemanyatejenfelnőttdenevelésbenrészesű gyermeken jószívű, így játszottunk mi játékok nélkül, de hát indulni kellett, kicsit félve mit szólnak, de visszakértem a játlkokat, egy tizenéves gyerektől a labdát, erre apuka megkérdi, akkor mi most mivel játsszunk???nem akartam mondani anyáddal pl. de ha azzal nem, akkor fordulj egy métert ott egy százftos bolt és vegyél már a kölködnek egy lasztit...de nem mondtam semmit csak eljöttem.

katasztrófa komolyan...vagy csak én veszem ezt így?és ez mindig így van?
Vendég
 


ja és hogy miért felelőtlen?mert az alig egyéves gyerek (vagy annyi sem) le föl ugrált a lépcsőn, pedig menni sem tud, állandóan sírt, hogy elesett, a szívem szakadt meg, erre nem vigasztalta, hanem nem így kell lejönni a lépcsőn, hányszor kell még megmutatnom-ot válaszolt aztán ugyanez a gyerek valahogy kiszökött a kapun, nem értem hogyan mert zárva volt és kint lófrált, én ránéztem anyára tegyen valamit, hát kb leszarta úgy 1 percig, aztán kifáradt érte, mert a többi hasolnó iqs anyucival dumcsizott valami frenetikusat és hát nyilván ez fontosabb mint a saját kölke.
Vendég
 

 
 

Sziasztok, Hunci, jó a blogod! :wink:
Sajna semmi jót ne mtudok írni, van némi nőgyógyászati problémám, tegnap voltam dokinál, és most várom az eredményt, hogy felkészüljek-e a legrosszabbra, vagy csak egy kevésbé rosszra. Hogy egyértelmű legyen: daganatom van-e, vagy csak szimplán hormonzavaros vagyok, de méhüregi vérzésem van, sajna. Most 2 hét ideggörcs, amíg megjön a méhnyakrákszűrés eredménye, ha negatív, akkor eü. kaparás, hogy a méhen belül van-e valami, és újjabb két hét ideggörcs, míg annak az eredményére várok.
A gyerekekkel, minden rendben van, Dani erdei táborban van, pénteken jön haza, Bence egyre jobban bírja az ovit, Szofi meg egy tündér, kezni mondani a szavakat. Persze az anya még nem megy.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Sziasztok
Gyonyoruek a gyerkocok.Tobb kepet kene felrakni.
Velem eleg sok minden tortent eddig.Pl leszedettem a anyajeleimet darabban 4-et.Es tokre jo montha mas ember lennek :-) Bocsi nekem ez is dob kicsit a onerzetemen.Es jelentkeztem masszazs suliba.Szoritsetok masszor akarok lenni.Es tetkot akarok a derekamra.Es menni kirandulni.Egesz csalad megy Gorogbe de mi Adival sajna nem 18 oras busz utat nem birna ki egyhelyben mikor meg egy orat sem.De majd a mese erdobe osztrakba meg Kehidara egy hetre.Nekem ez is tokeletesen megfelel.Kicsit most felvagyok dobodva kezdem azt erezni van ertelme az eletnek csak lepni is kell ugye.Pusz mindenkinek! Kép Kirusunk Kép Kép Kép

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Sziasztok!

Marcsitita jó olvasni,hogy mennyire jól érzed magad!Én is így voltam válásom után nemsokkal! :)
Hunci teljes mértékben igazad van!

Rohadtúl fáj a fogam!!!! :cry: :cry:
És nem nagyon vehetek be semmit!(terhesen).Tegnap bevettem egy fél algopirint,sztem most beveszem a másik felét! :cry:
csieaci80
 
 


Csieaci: Fogorvos? Sokat lendítene..... :lol: + a szuvas fog veszélyes.Tipli orvoshoz!!!!

Játszóteres anyukák:

én 4 x voltam játszón Dorkával életemben.mea culpa.
1x sógyurmázásról kellett beszélgetnem SOKAT. :lol:
1 jó volt,nem beszélgettem...
:lol:

1-szer lementem és nem vicc,de aszittem,hogy a 70 % enyhén, 20 % erőteljesen szellemi fogyatékos. Kinézet alapján.

Aztán elkezdtem beszélgetni a 20% legdurvábban kinéző tagjával és nagyon értelmes volt.Tényleg.


Azért nem mentem többet. Böli+kertünk tele játékokkal elég.

Fosok az állami bölitől.

Szept-től keresek melót főállásra.De nincs kedvem. Pont elég volt a fordítás...

Csibe: Tuti nem lesz semmi,anyukámnak is volt és neki se lett. (képzavar :lol: )!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
ndombi
 
 


Csibe, remélem csak a hormonok szórakoznak veled!Írj!!!!

Csieaci, kezet foghatunk, ismét mehetek fogdokihoz, úgy látom, 3 havonta kibérlem a székét :evil:

Marcsi, nagyon fürtös Ádi, édes kispofa!

Ndombi, miért fosol az állami bölitől?Jah, akinek kertje van, könnyű.Bár itt a paneldzsungel teraszán csináltam kis kertet neki, csúszda, hinta, pancsi.Homokozó az nincs, de így is nagy szám, h ezek elférnek, mrt hát 5 év alatt egy kis szemét összegyűlt, egy hétig pakoltam az erkélyen :oops:

Otthon -mármint vidéken- voltam ma reggeltől nemrég estem haza,papírokat írtam, gépeltem az ügyvédemnek segítettem.Anyu tegnap estétől vigyázott a gyerekre, tegnap KTE-MTK meccsen voltunk, tök jó volt :lol:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

ma itthon vagyok, aztán megyek vissza a kórházba, még maradunk, ha minden igaz és nem jön közbe semmi, akkor ezen a héten. Pénteken kiengedik.

Szépen javulgat a Vincus, egyelőre megúsztuk bélvérzéssel (véreset kakilt), veséje és a mája rendben. A pocakját fájlalja.
Szépen végigszáguldott rajtunk ez a nyavalya, belobbant a füle, találta streptococcust a garatban, begyulladt a "zacsija", aztán meg a "golyókái".

Izgulunk,mert van 1 kislány is bent, ő sokkal jobb állapotban jött be,mint mi, és a 2-ik héten újra kijöttek a bőrvérzések rajta és gennyes is a vízelete :(
Gondolom,hogy ezért is tartanak bent minket, hogy időben észrevegyék ha visszaesik a gyerkőc.
Kedve sokkal jobb és a közérzete is.

Csibe: remélem nincsen nagy gond Nálad, nem tudom,hogy mik a lehetőségeid, de keress fel más orvost is! Szorítok!!!!
Vendég
 


Blongyi: ez mitől alakult ki?
Csibe:szólj ha van eredmény!

Kép
ndombi
 
 


Szia Dombi!
Úgy magyarázták,hogy általában felsőlégúti betegségek kísérője, a szervezet túlvédekezik :shock: Csak sajna elkezdi "zabálni" az egészséges cuccokat is, mint pl. az érfalakat. Ha megkezdte az érfalat, akkor vérezhet bármely belső szerv is. :(
Tegnap engedtek haza minket, még sokat kell pihennie, talán a hétvégén tehetünk egy kicsi sétát.
A gyerkőccel a legnehezebb megértetni, hogy nyugton kell maradnia, mert baromi jól érzi magát, sajna néha ugrál, de elfelejtekezik a betegségről.
Vendég
 


Sziasztok
Koszi Hunci
Hat en azt hiszem megfilmesitetem az eletemet.Enyit a boldogsagrol nyugalomrol.Penteken levelet kaptam,mehetek 22-en a birosagra ugyanis voltferjem lejeb akarja vitetni a gyerektartast.Hat nem vicces,amit nem is fizet.Na es meg mi meg plusszba rajtam kovetelnek a r.....-aval 120000forintot.Mert hat ugye o tartja el a ferjemet mer szegeny munkanelkuli es neki kelet befizetni a tartozasait.Internet amit ugye en decembertol nem hasznalok,kolcson amit mig egyut voltunk en rendszeresen befizettem,miota kulonelunk nemfizeti senki pedig az o neven van.Es ugye a buntetesek csak jottek.Gyerekem hogy mekkora bor van mindketto pofajan.Szerintetek elmenjek dolgozni a fiammal egyut hogy eltartsam a voltferjemet meg a szeretojet.Mer hat ugye nincs aki a no lakaskolcsonjet is fizesse hatha lesz egy okor akirol lehuzhatnak valamit.
Ugyanaz lesz a biro aki elvalasztott minket.Hat remenlem jol pofonrohogi es elkuldi a sunyiba.O csak az anyasagimat lopta el amit fel ev utan osszesitve a szamlara kuldtek es meg sorolhatnam.
Szuuuuuuuuuuuuuuuuusssssssszaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Bocs valahol elirtam volt ferjemet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Marcsi,mi is különmegyünk,de még jún végéig itt lakik.
Eddig nem akartam mondani,ezután sem szeretnék róla beszélni,ha lehet ne is írjatok kommentet.Mi jó viszonyban vagyunk relatív,azért megyünk szét,mert sose volt otthon.Most otthon van,de már lezártam magamban,elgondoltam,hogyy így akarok-eélni és nem. szeptembertől szeretnék dolgozni rendesen.
Ő rendesen fizetni fog szerintem.elég korrekt ebből a szempontból.csakhát úgy nem lehet együttélni,hogy nem vagyunk sose együtt :(

Kép
ndombi
 
 


:shock: :(
Vendég
 


No,nekemlegalább a fog megoldódott, de csak egy időre. Szép lett, nemlehet megkülönböztetni a többitől :D
Kértem haladékot, mert a páromnak meg sérve lett :( Őt is műtik.

Arról nem is írtam Nektek, h a kórházban mi megy. A meglátásom az,hogy agyon nyomják őket adminisztrációval. Az információk átadása sem zökkenőmentes, az hagyján,hogy a szülők felé nem, de szakmabelinek sem.
Csütörtökön volt egy "nagyvizit, kitessékeltek minket a folyósó előtti lifthelyiségbe/közekedőbe, de h nehogy halljunk valamit még ezt is lezárták!
Eddig csak a kőrteremben nem lehettünk bent. Nem értem, h miért nem hallhatom, h mit beszélnek? Csütörtökön elfelejtették beadni a déli gyógyszert, a másik kislánynak meg a reggelit. A kislány anyukája 2,5 hétig abban a hitben volt, hogy rendben a gyerkőc vízelete. Egészen addig amíg kezdő nővérke el nem szólta magát:"Anyuka már nincs vér a vízeletben"

Ha direkt nem kérdeztél rá valamire, márpedig ha nem vagy szakmabeli akkor azt sem tudod, hogy mit kell kérdezni, akkor nem mondták el!!!!

No, 1 a lényeg, hogy kórházba ne kerüljön senki sem! Ja, és az is tuti, hogy sosem hagyom bent egyedül a gyermekeimet a kórházban. Nem tudom, hogy ki itatta volna óránként, kenegette volna a lábát, ki borogatta volna 3x20 percenként a zacsiját, majd 3x20 perc pihenő, meddig várt volna amíg valaki leméri a pisijét, meddig várt volna az ebédre, ill. ki lett volna annyira türelmes,h megvárja amíg megeszi. Ill. ki vitte volna le tolókocsiban az udvarra levegőzni. Ja és egyébként ki hurcolta volna ölben a gyereket a vécéig és mindenhova?
Amikor bementünk, akkor ez a kérdés hangzott el: " Ugye anyuka nem marad bent?" Mindezt a megfelelő , na nehogymá' bent maradj stílusban. A válasz hangnem is ilyen volt, na nehogymá' ne lehessek itt bammeg hangnem.

De tudod mit, a kamasz fiúkkal is bent feküdtek a családtagok.

Na, mindegy túlvagyunk rajta. Az is biztos, h vannak hülye szülők, akik nem értenek a szóból, hátráltathatják a munkájukat, de ez akkor sem indok arra, ahogyan a gyerkőcökkel beszélt az egyik nővér(ke).
Vendég
 


Blo, ne is mondd, láttam eleget a kh-akból, és sajnos a gyerekosztály sem különb :cry:
Az a lényeg, h vége már!

Ndombi, no comment.

Marcsi, jaj, ez a pasi tök gáz... :shock:

Csibe?

Konkri eltűntél :cry:

nálunk:
alvás nagyágyban, élvezi.nem beszél, csak mutat, sebaj.úszik még mindig :lol:
biztosító most már fixen nem fizet csak ha vége a pernek :cry:
így a kevés pénzünkből veszünk valami autófélét...muszáj.ez van.
amúgy minden okés :lol:

bejelentkeztem melóhelyre, szept 1-gyel, hát mit ne mondja szar érzés volt és minden eddig megszerzett "előjogaimért" újra kell bizonyítani :cry: visszavették a fönöki státuszomat, egy fiatalabb kevesebb diplomás csaj lett a fönököm, amikor rékérdeztem, miért, mert elmentél szülni.nem baj.pénzt kapok és kész.így fogom fel.lesz jobb is.tudom.most egy a lényg, jöjjünk ki a szar anyagi helyzetből és utána ráérek agyalni.
Vendég
 


Hali Lányok!

Huncika nagyon ügyes vagy, sztem Milán még simán legurulna :? gyakran hallom, ahogyan koppan a feje a rácsokon :P

Melőhely: igen, kezdésnek nem rossz a felfogás, aztán nyugodtan mehetsz toább, mert a fiatalabb kevesebb dipis csajszika is elmegy szülni egyszer :roll: :lol:

Egyébként meg persze egyszerre sz@r és jó itthon dolgozni, de engem elkerülnek a főnökösdi és kollégásdi kérdések. Ebből a szempontból jobb helyzetben vagyok.
Vendég
 


Ndombi
Sajnalom
Igen tudom nem szivesen teregetik ki az emberek a maganeletuket,de sajnos nekem nincs kinek.En csak ithon vagyok a picivel es mire sikerul megnyugodnom ujra tortenik valami.Az a vicc az egeszben hogy abszolute nem fizet es ahejett hogy inkab elbujna meg o pattog.Es en vagyok a rossz anya mert multheten meglattak a kicsi nelkul a varosba.Hat en orvosnal jartam meg mindig kell,irtam leszedtek az anyajeleimet es a varasokat szedik ki.Azert nem vittem magamal a kicsit,mert nemakartam hogy lassa ahogy nagy olloval kozelednek anyahoz,vagy hogy kivulrol rugdalja az ajtot sirva mert nemlatja anyat,mint othonis ha csak wc-re futok el is ezt muveli.A nap 24 orajat vele toltom,4szer fordult elo hogy 22-ot mert dokinal voltam.Es az tesz nekem szemrehanyast aki 2,5 honapja nemlatta,meg a szeretoje.
Miert kell engem folyton ocskrolni,mikor nemtettem neki semmi rosszat,tolem csak jot kapott.En nemszolok az o eletukbe,miert nem hagynak beken?

Kép

Kép
marcsitita
 
 


En tenleg rossz anya vagyok?mondjatok meg,most komolyan,mer mar meg ezt is elhitetik velem.Total ellenem forditjak Adi masik nagyszuleit,nem mintha surun erdeklodnenek utana

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Marcsi te úgy érzed,hogy rossz anya lennél???
Nem hiszem!Elég a képekre nézni amiket felraktál magatokról! Látszik,hogy mennyire szereted a fiad!Ne foglalkozz azzal a segfejjel!Tényleg egy köcsög...nemhogy nem fizet gyerektartást,de még ő akar kevesebbet fizetni....te meg adjál be egy papírt elmaradt gyerektartás behajtása végett.. :lol:

Hunci teljes gáz ez a munkahely téma!

Blongyika jó hogy nem hagytad magad a kórházban!jah és jó,hogy otthon vagytok már!Hihetetlen mik mennek a kórházakban!


Jah és voltam fogorvosnál!Már nem fáj!Kihúzta! :( :) :D
csieaci80
 
 


Marcsi:

Én: 1.Bölcsiben van dorka (imádja)
2. Mivel Cs nem lesz itt kerestem bébiszittert, hogy ha elmegyek este! otthonról,legyen vele valaki. Most szoktatom őket egymáshoz.1-2 -szer jön majd egy héten ha elmegyek és Dorka alszik este.
3. edzeni járok SŐT! találkozom a barátaimmal!!!!
4. takarítónőm van, pedig megtehetném,hogy takarítok,de basszus,megkeresem rá a pénzt!!!

Én nem vagyok rossz anya, leszarom ki mit gondol, aki elítél azt meg szintén leszarom. De speciel nem ítél el senki,aki meg igen az nem mondja.. :lol:


Dorka imádja a bölit, este meg alszik,nem ébred 8-reggel fél 8-ig a többi nem érdekel. Téged se érdekeljen, a te életed, és menj el többet gyerek nélkül ha igényed van rá, ugye te se gondolod komolyan hogy elítélhet bárki, főleg nem egy fasz aki a gyerek felé se néz.. tudom már írtam,de a bizti kedvéért leírom mégegyszer,hogy a remélem elhagyottan fog megrohadni egyedül pénz nélkül..(hú,de sokszor fogok újászületni!!!)

Remélem kimerítő volt a válaszom..... :lol:

Kép
ndombi
 
 


Ndombi, de én :roll: :oops: akkor is mondom, elítéllek :lol: csak, hogy mondja már valaki :lol:

Marcsi, a fentebb szólok mindent elmondtak előttem, így nem ragozom tovább, szarj le mindenkit, te és Ádi vagytok a fontosak nem egy-két marha okos :x Jó anya vagy és ne agyalj tovább hülyeségeken!
Vendég
 


Hali Lányok!

Én nem tudom, hogy mire gondoltok amikor azt írjátok, hogy "rossz anya" ?!!! Most komolyan...sztem rossz anya az, aki nem ad elsősorban szeretetet, gondoskodást , állandóságot és biztonságot a gyerkőcének. :roll:

Ha valaki edzeni jár, meg a barátokkal kikapcsolódni, sztem addig nem baj, amíg a gyermek nem érzi az anya hiányát. Mert azt ugye nem tudhatjuk, hogy amikor otthon vannak együtt, akkor milyen mélységű a kapcsolat?! Ha hazamegy, és úgy viselkedik anyuci a gyerekkel, mint egy hobbi állattal (bocs a hasonlatért), vagyis csak ellátja a gyereket, azaz kap enni-inni, fürdik oszt alvás, na sztem ekkor van a baj.
Ah, lehetne ezt még ragozni, de sztem értitek, hogy mi a "rizsa" :wink:

Képzeljétek!!! Ma voltak az ovisok és a pedagógusok beteglátogatóban a Vininél. :D :D Szétsírtam magam, tiszta ciki vagyok,komolyan. :oops:
Mikor megérkeztek, körbeállták, jó kívánságokat mondtak neki és énekeltek. Ajándékoztak is. Mivel nem lehettünk ott az évzárón/anyák napja/ballagás, ezt is most megejtettük!

Apuka sütött virslit, volt édesség, inni való :D ééééés tele volt a kert !
Persze Milán is jól érezte magát, nem lepődött meg a sok gyerkőc láttán, ha kellett homokozott, mászott, evett-ivott.....

Komolyan mondom, eddig ez volt a legjobb buli az évben!
Vendég
 


Koszonom csajok!
De ti olyan erosek vagytok.Hogyan kell ezt csinalni?Eskuszom marcsak jo dolgokrol fogok nektek beszamolni. Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Milunak boldog másfeledik életévet!!!!

Marcsi, szépek vagytok!

Blo,én a rossz anyát már csak poénból írom.Az a rossz anya aki annak tartja magát.

Én fegyelmezek, nevelek, eljárok buliba, viszem magammal a gyereket, néha leadom a bébiszittyónak, de jó anya vagyok, mert az vagyok és kész.Mosolyog, szeret, birkózik, hiányzom neki kiv. ha amagnáböliben van, mert onnan el sem akar jönni, de ettől függetlenül hiányzom neki, és imád.Nekem ez elég.
Vendég
 


Sziasztok!!!!
Móni vagyok. Csak újra kellet regiznem,mert olyan régen voltam hogy elfelejtettem a jelszavam. :lol:
De látom nem csak én tűntem el. Viszont ahogy visszanéztem ezek a kismanók egyre szebbek. Mi is növögetünk. Eddíg Lili a legnagyobb a korabeli gyerekek között. mondjuk az apja is elég magas. Ráütött. Egyébként is. továbbra is csak azt hallom tiszta krisztián ez a gyerek. bele kell törődnöm a lányom nem hasonlít rám (anyu szerint igen, de ő elfogult :) )
Röviden, gyorsan hogy mi van velünk: Lilit le sem lehet állítani, egy perc megállás sincs, futkos egész nap. van 3 foga, de mindent megeszik. nem szabad etetni,mert akkor kiakad, egyedül eszik kanállal, villával. a főzelék nem az erőssége, de néha az is lemegy egy kicsi.
mi még mindíg anyóséknál lakunk. Férjem elkezdett méhészkedni, már van 7 méhcsaládunk.
Én jelentkeztem fősulira az NyME-re andragógiára. Most várom a ponthatárokat....
Hát csak gyorsan ennyi. Majd este talán lesz időm ha elaludt és hozok képeket.
Sziasztok!

Kép
Kép
nmonika86
Vassurány
 
 


Na gyorsan dobok pár képet.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Jóéjszakát! :wink:

Kép
Kép
nmonika86
Vassurány
 
 


Marcsi: A magam nevében kijelenthetem, hogy az, hogy erős vagyok abból adódik,hogy racionális alapon meghozok egy döntést és annak véghezviteléhez ragaszkodom.
Nem sajnálkozom, hanem mindent megteszek,hogy hamar kilábaljak és más véleményével nem foglalkozom. Akkor leszel boldog, ha annak megfelelően élsz ami téged örömmel tölt el. Ha azért teszel valamit, hogy másoknak megfelelj, akkor sose leszel boldog! És ha te boldog vagy Ádi is az.

Dorka 84 cm ,10,8 kg és 12 foga van (kb :) )

Most kezdett el minden szót utánozni egy hónapja.


Szavak: Apa,mama,baba,papa,didi(dédi),koszos,kuka,ladda(labda)kutya, bobo,hami,hoppá, hallo, tessi(tessék), köszi, alma,kocka,pisi,kaka, kakacsa(kukucs), papacs(papucs),...ilyesmik.egész nap dumál megállás nélkül...


Ma adtam neki két evőpálcát,mert azzal szoktam itthon enni és egyből összefogta és próbált vele kajálni....irtó cuki volt!!!!!!

Kép
ndombi
 
 


Hunci, köszi a hiányolást, épp csak gondoltam benézek... hiányzásom oka: miokrra úgy gondolnám, hogy minden úgy néz ki itthon ahogy elgondoltam, hogy utána már jó lesz és csak lazsa, akkor találok mindig egy kis festeni valót... remélem hamar elfogynak itthon a festékek... vagy átrendezem a virágokat, vagy az udvaron a játszóteret... így sajna az alvás idő ilyen bütykölésekkel megy el... ezért még a blogot sincs kedvem írni :) + sokat csavizunk... ja a múltkor pl készítettem egy táblát, amire tudok krétával írni és oda írok listát a tennivalókról, de mire kész addigra újat írok... + mosás főzés takarítás fűnyírás, amit ugye amint befejez az ember kezdhet újra :) Az Otthon újság a kedvencem, de már félek újat kapni, mert mindig találok benne valami megvalósítani valót :?
Szóval ennyi... amúgy sok mindent tudnék írni még, pl hogy a gyerek egy zsivány és verekedős, nekem meg ég a pofám... (mellesleg van aki tiltásom ellenére továbbra is verekedni tanítja...) tök sokat nyúlott, nem mértem pontosan, de olyan 90 körül lehet már... rengeteget dumál, tud vagy 50 szót, és 3ig számol már. ha pedig nem érek rá és ő uncsizik, akkor tuti hogy vmi rosszat csinál :) imádom :)
na gyorsba ennyi...
jobbulást Vininek!
Jó új autót Huncinak!
Jó újra bepasizást az érintetteknek!
gyed-gyes: jelen pillanatban úgy tűnik, hogy én jövő szeptemberig maradok itthon és akkor adom oviba Marcust...
ja fogi pedig 16! már csak 2*4 rágó + a bölcsi fogak (de az nekem se nőtt még ki)

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Szevasztok Csajszik!

Ma megvolt a 18 hós oltás. Lessük a lázat ma meg holnap :)
88 cm és 11.200 gr :lol: tuti nehezebbnek éreztem, meg mertem volna rá esküdni, h van már 12 kiló. Persze lehet, h csak a tele pelus miatt? :wink:

Fogunk csak majdnem 9, és látszik valami kis hegyes a másik oldalon, egyszer majd talán lesz 10-ik fog is.
Udvar bolondok vagyunk, és állandóan mászik. A hajam egyszer elhagyom miatta. Mászik a mászókán a legmagasabbra, és a létrát sem hagyja ki. Most úgy gondolom,hogy ez a gyerek simán lesz sziklamászó, meg bungi jumping-os, meg a fene sem tudja mi még. Kifejezetten szereti az ilyen hajmeresztős mutatványokat. Reménykedem,hogy majd egyszer csak előjön a félelem érzete :lol:

Monika és Konkri: végre hallunk Felőletek is!!! :D
Vendég
 


Móni, aranyos és nagyon szép Lili, tiszta apja.

Konkri, na helloka!!!örülök!!!!képek???

Blo, H eddig megúszta az összes oltást láz nélkül, most nem siekrült.2 napig lázas voltés tiszta piros az oltás helye.84 cm és 11100 g szóval kb egyformák a fiúk :lol:

megvolt az első tárgyalás tegnap. ma fáj a fejem, és mindjárt jön a zuhéj.áááááááááááááááá
Vendég
 


Blo. Lili is csak fut, mászik és nem érdekli, hogy leeshet, ráeshet eleshet,meg egyéb. Most van egy szép horzsolás a homlokán meg az orrán. De ha koszos lesz akezejön és tartja fel, hogy töröljem meg. :P

Hunci:mindenki ezt mondja. :( Örülök ám neki. Az apjameg csak úgy dagad mikor hallja hogy tiszta apja. :wink:

Normális hogy még csak 3 foga van 16 hónaposan???? Kezdek aggódni. D-vitamint már nem adom neki...lehet hogy kéne? :?

Kép
Kép
nmonika86
Vassurány
 
 


d vitamint 2 éves korig kell adni de ha a gyerek téli l miéink, akkor köv nyárig vagyis 2,5 éves korig

amúgy meg más babának még ennyi foga sincs, nem a d vitamin az oka, hanem genetika.
Vendég
 


Szevasztok!

Huncika...jó kis gömbölyű lehetsz :lol: Milán eléggé kerek, pedig ha minden igaz 4 cm-el magasabb. :roll: Sztem Huncika téged rosszul mértek, vagy a Milánt! :roll:

Megmondom őszintén a D vitamint már én sem adom :oops:

Én is akartam már írni Moninak ,hogy a kislány tiszta apja! :D Az a dobálós kép... attól meg megijedtem, olyan csalóka. Vagy a kislány pókembernek képezi magát!
Vendég
 


Nekem azt mondta a védőnő hogy 1 éves korig kell, ha téli akkor kicsit tovább. Na akkor ennek se hiszek többet. Előkeresem az üveget, még kell lenni egynek.

Jó nagyfiúk vagytok. És én még azt hittem Lili túl nagy, mert itt minden gyerek kissebb nála.
Lili: 82 cm 10-11 kg.
Olyan édes mostanában megállás nélkül pusziszkodik. Csak úgy cuppog. Van egy babája, szegény kicsit már viharvert, de csak az kell neki. mindenhová cipeli. kell rá szereznem egy ruhát mert ahogy kinéz így nem merem elvinni városba. :lol:

Blo: Lili imádja ha az apja játszik vele. CSak bírná a dobhártyám a sikogatást. :D

Kép
Kép
nmonika86
Vassurány
 
 


Hunci!
Tudsz nekem segíteni? Apósom most volt vérvételen és 7.5 a koleszterinszintje. Az mennyire magas? Mert írtak fel neki gyógyszert, de se diétát se mást nem javasoltak.

Ja és még valami. Unokatestvérem második babáját várja. 7 hónapos. Vért találtak a vizeletében már 2x, de csak annyit mondtak hogy lehet hohy a veséje miatt van. De nem fáj a veséje, semmi panasza nincs. a babával nem lehet gond?

Kép
Kép
nmonika86
Vassurány
 
 


Blo, egyáltalán nem kerek, sőőőt....tök vékony, erős, izmos.én mérem, még sohsem vittem el megméretni :oops:

Móni, a pisiben vér nem a babára, hanem anyára káros.Vese, máj, epe , meg kéne nézetnie a májfunkciós értékeket.
Koleszterin nagyon durván magas.erre gyógyszert kell szedni, érdemes halolajat és zsírszegéyn diétát tartani.

FElvették a bölcsibe :lol:
Vendég
 


Hali!

Én még nem intéztem a bölcsit...hátha....

Egyébként a Milunak alig tudták beadni az injekciót, mondta is a dokinéni,hogy kis vasgyúró, nemtudja megbökni!

Huncika! Volt valami 2007.dec.06-án a levegőben, hidd el!

Olvastátok VB blogját? Valakik nagyon kikezdték őt. Tudtok róla valamit?
Vendég
 


Sziasztok!
hunci, köszi szépen. Hát apósom nem egy diétázos típus, de talán majd most...2 hó múlva kontroll bejött e a gyógyszer.

Blo: én is láttam VB blogját. asszem a nők lapja café valamelyik fórumán írtak róla, de már letörölték. Nem 100% de VB azt írta, hogy elkezdte olvasni az nlc-t, de aztán letörölték. szóval innen gondolom hogy ott van valami. de ki tudja. mindenesetre az a hülye aki szerint vb. nem jó anya, az nem olvasta a blogot vagy nem fogta fel az értelmit. mikor minden a gyerekei körül forog...ezt a blogjából látni a legjobban...na mindegy hagyjuk mert az ilyen önbíráskodóktól csak felhúzom magam.... :twisted: :twisted: :twisted:

A jövő héten kiderül felvettek-e fősulira. még nem tudom mit csinálok a kisasszonnyal. elvileg kéthetente 2 nap lesz a suli. apa dolgozik, anyós dolgozik, anyukámat most műtötték és min 1 év a gyógyulás (nem emelhet) mamám 70 éves, tesóm messze lakik.... :? Eddíg az a terv, hogy pénteki nap, anyum meg mama ketten vigyáznak rá, így talán nem lesz fárasztó. szombatonként meg talán nem kell menni férjemnek dolgozni, vagy anyósomnak. de az a legnagyobb gondom, hogy nagyon anyás(ez persze önmagában nem baj, de apján kívül nincs el mással ha én nem vagyok ott. pedig anyósomékkal együtt lakunk, anyuékhoz meg minden nap megyünk. de talán csak átmeneti, már azért látok javulást az eddigiekhez képest. :roll:

Egyébként beszéddel, hogy álltok? Lili még nem beszél. Egy két szó van amit mond (apa, memme, mama, papa, pápá, NEM :lol: ) meg egypár amit ő talált ki, de jelent vmit (tete-gyere), de különben még csak mutogat, de mindent el tud magyarázni, hogy mit is akar. :)

Egyébként meg szinte mindent csinál velünk. Már a kenyerét is megkenni vajjal. Tegnap pl paprikát öntöztünk. Nyakig sár volt a gyerek mondanom sem kell. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nmonika86 2009.06.15 12:41-kor.

Kép
Kép
nmonika86
Vassurány
 
 


D vitamin: én ma kérdeztem meg, hogy kell e? Azt mondták, hogy most nyáron szünetet kell tartani, majd szeptemberben kell folytatni (ilyenkor elég a napsütésből jövő D vitamin)... Egyébként tényleg valahol csak 1 évet mondanak... Egyébként 2: Angliában például egyátalán nincs is D vitamin szedés... erről ennyit...

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Konkri: én úgy döntöttem nem adom neki a d-vitamint. erős, nagy gyerek, nem a csontjaival van gond, csak lassan jön a foga. asszem apjának volt ilyen lassú a fogzása.

Kép
Kép
nmonika86
Vassurány
 
 


Hali Lányok!

Monika: hááát, nem lesz eccerű az tuti. De szorítok, h meg tudd oldani.
Milán is mindent csinál velünk, és úgy láto, hogy most pedzegeti a beszédet. Mondja, h "gyeje", "vájjál", "teja" "nem" egyre többet utánoz, leginkább a szavak végét.
Vendég
 


Köszi Blo. :)
Lili meg a szavak elejét. A bácsi csak bá pl. A "te" az többfunkciós: tejföl, tej, tessék. :lol:

Kép
Kép
nmonika86
Vassurány
 
 


Sziasztok Csajok!

Felfedeztem még 3 fogat a Milunak :D persze, mert ezek is úgy jöttek,hogy nem sorban, hanem 1 szünet után. Sejtettem én,hogy nem semmiért sikolt fel a gyerkőc éjjel. Szóval, akkor mi is haladunk ezen a téren :roll:
Tegnap óta a Milán "hivatalosan" motorozik! :lol: Levettem róla a pelenkát délután és egy szál kukiban volt az udvaron. Furi volt neki, és az összecsomagolt pelusát hurcolta utánam, meg rakta a kukaca elé. Ennek örömére kapott egy pelust. A vízet azt imádja. :D Állandóan a kutya vízes vödréből kell kiszedni :oops: Úgy volt, h ma lehozom neki a medencéjét, de nincs valami jó idő :?
Azt szoktam nevetni, hogy ha mi beszélgetünk, akkor ő is bekapcsolódik, ha nevetünk ő is nevet.
Végre megtanult puszit dobni. Ja, és Csajok! Furulyázik!!! Beveszi a szájába, és egyet fúj, és még szól is!! :D
Vendég
 


Dorka tök cuki,egész hazaflé úton a böliből kiabált,hogy Maci,Macika és mikor hazaértünk rohan érte majd mondta hogy szörpi...szörpiiiii.

1 hónap múlva kezdem a pelusleszoktatást. Otthon is rángatja le a nadrágját,hogy pisíííítem,de mikor már pisilt...:)
Erről már szerintem könnyű lezs átszoktatni,de még a nyaralást kihagynám :)

Kép
ndombi
 
 


Sziasztok !

Engedjétek meg, hogy kicsit reklámozzam a családi vállalkozásunk keretében megalapított Tárnoky Fodrásziskolát, melynek 12 hónapos OKJ tanfolyamára szeretettel várunk minden jelentkezőt.

Az év tanulója 100.000 forint jutalomban részesül !

Tárnoky László minden idők legeredményesebb magyar fodrászmestere, számtalan nemzetközi és magyar verseny nyertese. A Magyar Állam által fodrászként elsőként a Magyar Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztjével kitüntetett szakembere több évtizedes oktatói múlttal a mai élvonalbeli sztárfodrászok
( Hajas László,Gellei András, Zsidró Tamás ) generációinak kinevelése után saját fodrász akadémiát alapított Tárnoky Fodrásziskola néven.

Vidékieknek elméleti oktatás távoktatásos rendszerben is.

www.tarnokyfodrasziskola.hu Kép
Vendég
 


Szia Dombi!
Én is a nyáron szeretném elkezdeni a bilizést :roll: Mi csak adig jutottunk eddig, hogyha pisilnie kell, akkor mutat a pelusára. Most, h pár napja 1 szálkukiban van a kertben, kezdi felfogni, hogy nem pelussal a seggén született.
Lehozom a bilit, meg párszor a Vini is megmutatja neki, hátha...
Nyaralás....áhhhh jó is lenne. Csak annyira fussa most, hogy pár napra elmegyünk itthonról a párom szülinapján. Most ott tartok, hogyha több szabadnapot kap,akkor el kell húzni valahova. :roll:
Vendég
 


Blo, már nyár van :wink: Grat a fogakhoz!

Ndombi, hajrá szobatisztaság!!!!!!!!!!!!!!

Blo, Ndombi, nem kéne valamikor összefutni végre?

konkri, tényleg nincs Angliában d vit?hisz pont az angolkór miatt vezették be :shock: Marcusról kép?

Huncut egy szál kukiban és gatyóban nyomja itthon, rájött h jééé ott folyik valami, ekkor ráül a bilire, de addigra már bepisilt vagy ráteszem, ül, nézelődik, olvas, tipikus férfi, majd jó hosszú idő múlva feláll, no pisi, majd rögtön csurog :lol:

amúgy nem tudom mi lesz velem, mert zuram is órákig tud trónolnia wcn ás ahogy látom, gyermekem is :? én meg majd bilizek max :lol:

amúgy nem erőltetem, ha akar, bilizik, ha nem, nem,ott a bugyi, az felfogja a pisit, most már rájöttem, a kakit is :? de nem erőltetem, csak annyira meleg van, látom, élvezi, hogy nincs pelusa, ami még melegítené.
Vendég
 


Hali!

Jaaaa, tényleg nyár van :D Össze futhatunk Csajok, de valami olyan helyet keressünk má', ahova el tudok vezetni :oops: Nagyon régóta nem vezettem, pár napja kezdtem újra. Nem mondom,h rosszul megy, igaz a kuplungolás nem régi, de majd csak belejövök. :roll:

Nagyon ügyesek vagytok a bilivel. Milu még csak messziről látta :oops: Végül is nem tudom, h mire várok?! De erőltetni én sem fogom, ha nem megy, akkor nem megy. A Vini kb 1 évvel volt idősebb amikor szobatiszta lett,és akkor hamar ment adolog. Majd meglátjuk!

Na, szóval az a helyzet, hogyha a kicsi is "beszáll" a wc-dologba, akkor tutira kevés lesz 1 mellékhelyiség! :wink:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: