Új privát üzeneted érkezett!

Blongyi,én egyetértek.

Kép
ndombi
 
 


halihó

bocs, eltűntem, a sebeim nyalogattam, elég szarul érintett az autólopás, pláne hogy tök fura, ide meg odamenni gyalog.
persze autó nincs meg, se babaülés, semmi. várom a nyomozás lezártát és a biztosító jóindulatában bízok.


Hú Blo, mintha én írtam volna :oops: nagyon egyet kell veled értenem, ha rajtam múlna még egy-két dolgot módosítanék a tervezeten, de az már elég gázos lenne, de tény, vannak, akik visszaáélnek a gyed és gyes intézményével és ők most a leghangosabbak, én aki visszamegyek dolgozni mindjárt (szept1), és eddig fizettem rengeteg pénzt a közösbe, nem vagyok felháborodví, tűrök, nincs más. És igen, aki x időt dolgozik, annyi időre járjon a gyed, ne lehessen csalni vagy túljárni a jogalkotók eszén.
(és én megszüntetném a gyes-t annak, aki még a büdös életben egy percet sem dolgozott, ne legyen már automatikus a gyes, mert nagyon gáz ez is)
igenis át kell reformálni a tb rendszert, ezzel nincs gond, egyláltalán nincs gond.
Beleértem a nyugdíjasokat is, persze.
Az egész tb rendszerünk úgy szar ahogy van, majd szépen összeomlik és akkor rinyálhatunk csp-ért, vagy gyedért vagy nyugdíjért, semmit sem kapunk...csak hát az emberek mit látnak, húú elveszik a pénzem, mert úgy álltam munkába, hogy kaphassak gyedet vagy apa eltart, én meg nem dolgozok, de gyest kérek, vagy kérek segélyt, de ba...szok dolgozni egy percet is érte stb stb lehetne folytatni a sort. Sajnos.
Vendég
 


Sziasztok!

Háát sok a dolog mostanában és nem haladok semmivel!
Úgyhogy ide sem volt időm nézni mostanában,de látom nem csak én vagyok ezzel így!

Képzeljétek ,lehet babánk lesz megint!Nem jött meg és a teszt is azt mutatta.....hétfőn elmegyek dokihoz! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
csieaci80
 
 

 
 

Hűha,gratula!!!!
Nem is mondtad,hogy terveztek!

Kép
ndombi
 
 


köszi!
...nem terveztük... :? :D
Nem lesz könnyű ,de nagyon örülünk neki!



Úgy hallottam a rádióban, hogy Bajnai ma jelenti be mennyire lesz nehéz! :( :( :(
Remélem nem fogunk nagyon szívni!
csieaci80
 
 


cSIEACI80:gratulálok, jó egészséget! :D De legalább egyben "letudod" az egészet! Még benne vagy!! :lol:
Vendég
 


Skacok! Láttátok Vörösbegyet??? Sztem tök jól néz ki, és nem sokára újrababa van!!! Tök izgi, nem? Annyira gyoprsan megy az idő,hogy az őrület.

Tegnap szalonnasütés volt este, ne tudjátok meg! A kicsi is nagyon élvezte, befalt 3 sült virslit kenyérrel :shock: Most úgy áll a dolog,h néha többet eszik,mint Vincuska :roll:
Már "mondja",hogy "ktutya" azaz kutya. :wink: Az marha nagy állat meg megy után és tisztogatja/nyalogatja, néha fellöki, de ezek valahogy értik egymást,mert a Milunak esze ágában sincs sírni, vigyorog a kutyára ezerrel.
Vendég
 


Én is gratulálok, meg irigyellek is!

Én egyet értenék a gyed és gyes lerövidítésvel, ha megoldott lenne a bölcsi és 4 v. 6 órás munka. De jelen pillanatban nincs. vagyis volt, hogy támogatták a 4 órás munkákat, de ez azt eredményezte hogy a vállalkozók 4 órásra jelentették be magukat... szívás. szívás hogy mindig az szív, aki becsületes. Én lenyelném ez az 1 év gyedet, de bölcsi és 4 órás munka nélkül nehéz. (pedig ilyen időkben jó volna a sok 4 órás munka)
még a szocpolt is lenyelem, de számomra ezt nehezebb. mert mondjuk ki a cigányoknak ettől nem lesz rosszabb, pedig ők azok akik lehúzzák még rólunk a sok bőrt. azért merem kimondani, mert látom és tudom. tisztelet a kivételnek a becsületesen dolgozó cigányok előtt.
sokat spórolnak most rajtunk, de valljuk ennél sokkal több úszik el más dolgok miatt... ezek a dolgok azok amiket mi is látunk, láthatunk... de a háttérben a bénaság, a látszat és zsebek miatt ennél sokkal több megy el. és nem hiszem hogy ott próbálnának rendet tenni. ebből mi most csak azt érezzünk, nesze te letartott népség...
Egyénként pedig én nem szeretem magunkat más országhoz hasonlítani, mert mindenhol más-más dolgokkal működik minden.

Ja amit én látok még pluszba, hogy szegény ország vagyunk, de mégis özönlenek hozzánk a menekültek-nálunk van tábor... bár biztos kapunk érte az ensztől vagy akárhonnan jutalom pénzt-úgy hogy ez talán nem is akkora baj.

a baj, hogy nálunk szinte mindenki lop, ha mást nem egy tollat, borítékot, papírt... és rengeteg a vandál, a a nem törődöm, a nyomoronc helyen parkoló. és alapjáraton sopánkodód népség vagyunk. na most biztos én se leszek népszerű... bocsesz.

ndombi: én jövök ha tudok, de sokszor napok telnek el hogy be se kapcsolom a gépet, mert szinte be se jövök ide, kint vagyunk, kapálunk, füvet nyírunk, játszóterezünk, sétálunk. mi egész nap kint vagyunk (terasz).

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


csieaci80 Gratula!


Kepek,kisse megujultan :-)

Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Es 12 fogunk van :-)

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Marcsi: kettőtöknek összesen? És kinek van a több? :lol:

Szuperül nézel ki és nem azért, de ádám arca is kisimultabb, nyugodtabb.szerintem.
Voltam Hódmezőn a mezőgazd kiállításon pénteken.Ott aludtam.buliztunk egy jót este vagy 20-an.király volt!szombaton jöttem haza.

Kép
ndombi
 
 


Köszi mindenkinek!

Marcsitita örülök,hogy jól vagy!Jól sikerült a frizurád,jól áll szerintem! :) Gratula a 12 foghoz...annyival kevesebb nyügös éjszaka! :D

Bocsika de mostanában teljesen ki vagyok ütve...délután 4-től KO vagyok!Egyik gyereknél sem volt ilyen,na de most...!
Mentem is aludni!Jó éjt!
csieaci80
 
 


Csieaci - hát nem is tudom mit mondjak erre... egyébként ha most más minden, akkor lehet, hogy most lány lesz :)


Marcsi: szerintem is szuperül nézel ki. Még szuperebbül!

Ndombi: hogy jutottál oda? kikkel, hogyan... eszembe jutnak jó öreg élmények, bábolnai napok...

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Sziasztok
Koszi csajok.Adinak van 12 foga,nekem meg akad :-)

Ti is rakjatok kepeket letszi!

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Hello Lányok!

Marcsi: sztem is jól nézel ki :lol: Azért egy kicsit látszik a szomorúság, de majd elmúlik.

Milunak csak most jött ki a 9-ik foga. 3 hónap alatt ez az egyetlenke :cry:
Biztosan a Ti csemetéitek is bírja a szabadban való bármittevést.
Milu is, veri az ajtót,hogy ki akar menni.

Teszek pár képet,nem a legfrissebbek kb 2 hetes. Kép Pasik TV-znek Kép Kép Kép Na, milyen cicám van?
Vendég
 


Blo én először azt hittem, hogy az a kutyátok :)

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Blo: Irtó cuki képek! Főleg az első!!

Konkri: Tudod én agrár cégnél vagyok+ most is dolgozom egy agrárcégnek, az összes cuccukat hódmezőre én csináltam+ apukám egy tak cég igazgatója+ a barátaim nagy része agráros+évfolyamtársak stb+ család barátai is :lol: :lol:
Lényeg a lényeg mire minden standon üdvözöltem az összes barátomat addigra már ott elfogysztottam 2 üveg bort meg 4 sört :lol: ,de így is én voltam a legjózanabb :)

Vacsi vendélőben,újabb borok,buli reggelig ( már nem sorolom,de volt benne 4 tequila)

Délben már otthon voltam Pesten Dorcicánál,képzelheted.....

Kép
ndombi
 
 


Köszi Lányok!

Hááát figyu, tartanék én ilyen "kutyát", ha biztos lennék benne, hogy nem esz meg. Bár úgy tudom,hogy az oroszlán ebből a szempontból megbízhatóbb,mint a tigris. Szóval.... :lol:

Skacok, én nem bírom a piát. Egyrészt nem okoz semmi örömet, vagy mit, másrészt bealszom tőle. :roll:
Nagy ritkán, ünnepekkor iszom egy kis pezsgőt, vagy a múltkor voltunk vacsizni, ott a ház vendégei voltunk egy Tokaji aszu esszenciára, na hát már valami volt. Nem csodálom,hogy annyira drága. Ha a párommal ketten megiszunk egy üveg sört,már ittasak vagyunk. :wink:

tegnap jegyeztem meg magamnak (és a páromnak) ,hogy olyan jó, hogy elmúlt Miluról a sírásos időszak. Akkor nagyon el voltam kenődve, de utólag rájöttünk,hogy amióta helyet tud változtatni, azóta múlt el.

No, lassan 1 hete nincsen semmi bajunk, megyünk 15 hós oltásra :?
Vendég
 


Kedves Mindenki!

A Babanet szerkesztősége továbbra is várja a Te Történeted rovatba a Ti történeteiteket is!

Ha érdekes - szép, hosszú, nehéz, tanulságos, mulatságos - volt a szülésed, vagy ha küzdelmes volt a gyerkőc megfoganása, esetleg csak akkor indult be az élet igazán, miután megszületett, ne habozzatok! Várjuk 1-2 oldalas írásaitokat a csínytevő gyermekekről, a szülői lét szépségeiről és nehézségeiről, gondolataitokat az anyaság-apaság témájáról - anyák és APÁK tollából.

Persze, nemcsak a vidám, könnyed történeteknek van helye a rovatban, hanem a veszteségeknek, könnyeknek is - az ilyen történetek segíthetnek a sorstársaknak is.

Leveleiteket a következő címre küldjétek: szerkeszto@babanet.hu

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Ndombi: ez tök jó, hogy azzal tudsz foglalkozni szellemi síkon, amit tanultál... bár én benne lennék a fizikai munkában is, én szerettem a "ganézást", etetést, egyéb dolgokat is... szeretnék valami hasonlóval foglalkozni most is. bár igazából a mostani tervem, egy "szeddmagadeperföld" - remélem összejön. folyton érő eperrel szeretném. de ehhez kéne egy pici tőke még. jó volna disznózni is, bár ez most elég necces. meg jó volna tyúkozni is, de ehhez még több zsé kell... na mindegy nem részletezem.

Jaj Blo, én hülye - tényleg helyes pasijaid vannak! én banga meg csak a "kutyát" néztem :)

Hunci mizu?

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Konkri,szerintem most ezekbe(állat) nem szabad belevágni, kicsiben főleg nem,mert olyan drága a takarmány még tavalyhoz képest is jóval,hogy max akkor nem mennél tönkre ha több teleped, vagy egy nagy teleped lenne és olcsóbban tudnád megvenni. Ráadásul a sertésinfluenza baromság miatt idén szerintem még kevesebb sertést vesznek majd át.
Tavaly is már valamkor jobban megérte rögtön megölni a malacot,mint felnevelni....

Mindenki tönkremegy,vagy tartja magát hátha jobb lesz.Most ez van...
Az eper jó ötlet szerintem..

Kép
ndombi
 
 


Sziasztok Anyatársak!
Kívánok mindannyiunknak nagyon sok, boldog anyák napját! :D

Kedves első "babások"! Milyen kafa ugye?

Engem még az is meglepett anno,amikor a Vinivel voltam terhes,és mentem az első tanácsadásra. Irmuska kiszólt nekem, hogy "Anyuka, bejöhet"..hát hortelen azt sem tudtam,hogy ez nekem szól. De nekem szólt!!!!!
Vendég
 


Ndombi: sztem a sertés influt tuti, hogy az amik dobták ki... ez kicsit módosít a gazdasági válságon + ők inkább baromfiban és szarvasmarhában nyomulnak... nem tudom mi jobb, ez vagy egy világháború (válság megoldásnak...)
unokatesóm tojótyúkban nyomul, de neki saját földje is van hozzá, tehát nála másként működik a gabona... apósom lovakkal és disznóval nyomul (kevés disznóval), de ő csak moslékkal eteti a disznót- így lassabb a gyarapodás, de legalább ingyen van (környékbeli éttermek, gyerekotthon...)
Ja disznóhoz visszatérve: anyu alföldön lakik, és ott annyira gáz van a disznóval, hogy hiány cikk - a románok átjönnek és már a koca hasában lefoglalózzák a malacot.
Hát remélem, hogy össze tudom hozni ezt az eper földet... (is)

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Kép Kép Kép

Kép
ndombi
 
 


Hali!
Dombika, nagyon jól néz Dorka..... ahogy elnézem a napszemüvegen akár a Tom Cruise is lehetne a papa.. :D
Vendég
 


Hahóóó Lányok!!!! :shock: Mi van Veletek????
Vendég
 


nekem elegem lett,hogy senki se ír!

Kép
ndombi
 
 


ndombi írta:nekem elegem lett,hogy senki se ír!


elhisem, és igazad van, de kérek felmentést...mostanában nem írok sehova, anyu felköltözött vidékről és tekintettel arra hogy autó nincs, ugye, gyalogosan vagy bkv-val intézek mindent neki, csempe parketta wc és hadd ne soroljam...ja és mindezt persze mei tai-on hordozott gyerekkel, kiv ha tényleg meghalok a sok melótól mert akkor irány a magánbölcsi.

netezni le sem ültem vagy 2 hete így nem is tudom mivel mi van, csak az uccsó oldalt szaladtam át.

konkri, epertermesztést akartok?vagy mit?nem értem...

Ndombi, marha jó a szemügés kép, tényleg tiszta Suri.

Blo, még csak most 15 hós oltás?Mellékhatás volt?A gyereknek nem...tiszta mázli :lol: a kutyátol meg :lol:

Marcsi, szépek vagytok :lol:

új kismaminak gratula!!!!!!!!!!!!!!!!

rólunk.
1.autólopás ugye
2. anyu felköltözött
3. örökösöfési per elkezdődött
4. állítólag jó pénzt kapunk az autóért...
5. gyerek ma lenyalt a szélről és marha nagyot koppant, szegénykém :cry: még levegőt sem vett a sokktól úgy sírt
6.lusta, de ez nem hír :lol: ellenben még mindig imád úszni :lol: hátrafelé megy és motorozik csak menni ne kelljen :lol:
7.pohárból iszik, kanállal és villával eszik
8.bocs, zabál
9.érti és kül-et tud tenni magyar és angol szavak között :lol:
10. imád minden formabedobót :lol:
11. vörös melírt rakattam a hajamba és levágattam :lol:
12. mennem kell hemtaológiára, mert meg kell nézetnem, örököltem-e apu egyik betegségét ami a halála közvetlen kiváltó oka volt, csúcs :?
13.amúgy telnek a napok és jövö héten írom meg a visszavételi kérlmem szept 1-től, tök gáz, nem várom, ill mégis, de....
Vendég
 


Na, kiknek van hófordulójuk?????? Hát nekünk , HUNCIKA!!
Isten éltessen minket nagyon sokáig!

Nagyon nőnek a gyerkőcök, de bennem még elevenen él a szülés :( no meg a sírós időszak. Úgy látszik minél öregebb az ember annál nehezebben felejt??? Ez fordítva szokott lenni, nem?

Jut eszembe szülés. Vörösbegy még egyben van? Na, majd megnézem a blogját.
Aztán meg nézem a naptárat, és Bendegúz is lesz/van. Ha jól emléxem Sleepin-éknél van? :oops:

Még nincs meg a 15 hós oltás, várjál!!! Holnap szeretnék eljutni a tanácsadásra, majd csak a végére odaoldalgok.
Nálatok is másznak a gyerekek mindenre? A konyhában nem lehet egyedül hagyni, mert állandóan a széken/asztalon van, a sütőt macerálja, ha felteszek főni valamit akkor lekapcsolja a gázt!
Viszont imád takarítani, felmosni.
Nagyon szereti a gyerekeket, mikor megyünk az oviba a nagyért, csak úgy spurizik be a többiekhez. Annyira jó lenne, ha ebbe az oviba, és hovatovább ebbe a csoportba járna a Milu is.
Vincust beírattam a suliba. Furi, hogy most ovis, aztán meg sulis is lesz.

Nálunk a kutya imádja a 2 fiút, borzasztó mit művel velük. A kicsit hívja játszani, úgy ahogyan a falka társakat szokás :roll: Mindig azt hiszem, hogy fáj a Milinek, de nem. Ott rötyög a kutyának, az meg ha a gyerek 4kézlábra kerül, rögtön elkezdi nyalogatni.
Vendég
 


hát ja, telik az idő ezerrel, bennem is ott van a "múlt" de már leszarom....a lényeg h minden okés .

nincs még 15 hós?banyek....én most intéztem a 18 hósat :shock: gááááááááááááz jövő hónapban lesz másfél éves............és még 3 hónap és irány a munka.... :? ma kapta az első kullancsoltást, meg sem nyikkant :lol:

a kutyákkal Huncut is így van, imádja, kár hogy enyém kiskutyám meghalt :cry: Húsvét utáni kedden.de minden kutyához odarohan, simi-simi, és engedem is, nyálas lesz stb a gazdik meg csak néznek, hogy így engedem, még a nagykutyákhoz is, erre mondom nekik, hogy csak így tanulja meg tisztelni az állatokat.és én nem engedem hogy egy olyan gyerek legyen, aki fél ha kicsit nagyobb egy kutyus.
Vendég
 


Sziasztok!

Kép

Én is vagyok csak ritkábban!
Képzeljétek elültettem első kertemet! :lol: :lol: :lol:
Az nem gáz,hogy másnap nagy eső volt rá!???
Az első felét már márciusban elintéztem...már nő is a retek és a borsó. :lol:
Gyümölcsfaültetéssel már tényleg elkéstem??
A pindúrom meg növekszik a méhemben! :lol: 2 hét múlva megyek dokihoz majd!

Milán úr és Dorka kisasszony nagyon édesek!!! :lol:
Én is azt hittem hirtelen,hogy egy kutya :D
csieaci80
 
 


Milánnak is nagy öröm az állatok simizése. A múltkor sétáltunk, na ez úgy megy,hogy rohanunk autótól autóig, jól megnézi a rendszámtáblát, aztán tovább. Na, egy ilyen alkalommal találkozott először macskával, a mirr-murr odajött dörgölődni meg dorombolni, a gyerek meg sikongatott örömében. :D

Azér' milyen gáz, azt hiszed,hogy a csemete milyen autó tudor lesz, a végén kiderül,hogy az egészből csak a rendszámtábla az izgi :lol:
A tulajdonosoknak fogalmuk nincsen,hogy mi történik az autó körül, jön egy nő aki hajlong a kocsi körül és magyaráz. Általában kilesnek az ablakon,hogy mit matatok, aztán kiszúrják az aprótalput is, és megnyugszanak. :wink:

csieaci: azért Ti sem panaszkodhattok a kinézetre!!!! :D :wink: Nagyon szép, bájos mosolya van a Levikének!
Gyümölcsfát nem összel kell "vetni"???? :P
Vendég
 


Hunci: az jó, ha anyud pestre költözik nem? szorítok a heatológiád miatt! (igen, szedd magad eper földet szeretnék csinálni)

Levi és Dorka is nagyon édes!

Blo: Marcus leszarja rendszámtáblát, őt a vezetés érdekli. simán el lenne egy autó belsejében... a sebességváltót is ismeri, az az ebe és kezelgeti is - néha - ahogy kell... a leggázabb, ha megengedjük neki, hogy vezessen igaziból és akkor hisztizik, hogy csak ő kormányozzon és kormányoz is. közbe kapcsolgat, meg ebe... :) dugja a slusszkulcsot - ezt kiválasztja a kulcscsomóról... megmondja melyik autó kié a családba (kb. 5-6). ja azt is elsorolja, hogy kinek ki a párja a családban. a múltkor meg behaltam, mikor apa 8.os ballagási képén a most 40 éves, de akkor 17 éves nagynénjét megismerte, meg a barátnőnket hátulról egy fotón.

Jaj Hunci- sajnálom a bölit. én tegnap elkezdtem ciddrizni, hogy Marcus ha a gyed és az ovi közti fél évet a mamánál tölti, akkor mi lesz vele... totál elkényezteti és hiába szólunk rá, azt mondja hogy a másik kettő is ezt kapta... a bölcsibe meg nem veszik fel, mert nincs hely. fasza. pedig inkább adnám bölibe mint mamához. és be kell látnom, imádná. szeret a játszótéren bandázni.

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Köszönöm Blongyi, igen!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Jujjj Sleepin! Gratulálok, és nagyon sok egészséget kívánok Nektek! :D :D :D
Vendég
 


Hurrrá, megvan a 15 hós oltás :P de már van időpont a 18 hósra is :wink:
Skacok, holnap megyek fognyűveshez! Az az igazság, hogy én hanyagoltam el, de nagyon :oops: A terhesség vége felé egyszer belenyilalt, aztán abbamaradt.
Na, Miluka születési után nem sokkal letört egy darabka, persze ez most klasszul elszuvasodott.
Hogy nézek holnap a doki szemébe???! 8) :oops: :oops:
Vendég
 


Hunci: Fasza!
jól összejött....

Tali mikor? Hétvége kizárt?Nekem az lenne jó...

Csieaci: Levi gyönyörű!!!!! Az eső jó!


Fáj a pocakom ettől le vagyok szedálva....

Kép
ndombi
 
 


Csieaci, nagyon szép a fiad!

Blo, hogy hogy nézel a szemébe, sehogy, csak tátsd ki a szád :wink: na a fog az, amit én sohsem hanyagolok el.Na jól van hogy túlvagytok rajta remélem nem lesz melléjhatás.

Ndombi, nekem a 7vége jó, de találni kéne valami közös nevezőt kocsi nélkül elég nehezeen mozgok :cry: esetleg átjöhetnétek felénk közel van egy játszóház kölyökpark vagy mi...autóval te seperc alatt itt vagy.

Konkri, eliszem hogy cidrizel, én sem hagynám mamákra, lehet hülyén hangzik, de amióta anyu itt van állandóan le kell állítanom mert kárba megy a munkám :lol:

Blo nektek nincs kedvetek eljönni ide külyökparkozin???Írnám Konkri neked és Csieacinak is de tudom, nektek tártgytalan, hacsak...

Amúgy csibe és Sági tökre hiányzik :cry:

jah kérem, sikerült az első akadály, lezárult a nyomozás és hétfőn megyek forgalomból kivonatni az autót, makd várom a messiást casco képében hogy vehessek egy kis suzuiki swiftet, ez fussa a yaris helyett :cry:
Vendég
 


Hello Lányok!
Mára túlvagyok a fogorvoson.Ma voltam is először, a régi dokinőm elment máshova.
Hála az égnek nem csalódtam, még megmenthető volt a fog :roll: Kapok koronát, úgy dönttem,hogy az előtte lévőt is koronázzuk meg.
Most aszem mindent megcsináltatok ezen a részemen.

Huncika, sajna nem tudok most menni a hétvégén családi összejövetel lesz, olyan family-building.... :wink:
Ha Suzuki lesz, akko Suzuki, de legalább van autó!
Vendég
 


Nekünk jó a jövő hét vasárnap pl.Pénteken bulizni megyek remélem !

Dorkalehet betaknyosodik,mert kdden kap 15 hósat,de fertőző nem lesz, csak oltás után mindíg taknyos....
Miben alszanak nálatok? Dorka kibújt a hálózsákból , levete a zoknit, úgy találtam ráéjjel a 19 fokos szobájában....term hallom,hogy már van az orrában...(most kelt :) )

áááááá nem is húzza le a cipzárt..keresek egy másik zsákot és gatyában fog aludni.....a zoknit meg rákötöm a lábára!! :lol:

Kép
ndombi
 
 


nekem is jó a jövö hét vasárnap!Blo?

Ndombi, enyim gyerek is mindent lehúz magáról egy szál pizsiben figyel az ágyban, ez van, hiába takargatom vissza, szart sem ér, leszedi magáról ,akármivel takarom és ráfekszik, összegyűri, azon alszik.Ez van.Sztem hozzászokott a szervezete.

Ma behipóztam a piacon, azt hittem menten elájulok, ilyen még nem volt, és attól féltem mi lesz ha elájulok és a gyerek mellé ájulok és ő ott lesz egyedül és elrabolják meg ilyenek jártak az agyamban miközben hulla fehéren caklattam haza de hazaértem szerencsére de most is szarul vagyok :cry:
Vendég
 


Mitől lettél rosszul?

Találtam itthon fordítva cipzározódó,magasan záródó hálózsákot...ez jó lesz.

A probléma,hogy a mi szobánkban ok a hőm,de nála 19.

Kép
ndombi
 
 


nem tudom, de du 3ig mint egy élő halott voltam, nem értettem én sem, sztem vc lecsökkent és az ebéd meg lassan tett helyre.
Vendég
 


úgy tűnik, nem lesz a cascoból semmi :cry: ill majd lesz, ha vége a pernek, mert az autó, amit ellopták, per tárgya, nincs rendezve a tuljog, fasza :cry: most írunk kérelmet a biztosítónak, nem jut jobb eszembe :cry:
ma fél8-13ig kh-ban ültem, tök izgi volt, egy szaros vv miatt :evil: trombózis és véralvadási hajlamot nézettem meg, apu emiatt halt meg és örökölhető, gondoltam, jobb tudni örököltem-e...
Vendég
 


Hunci: sajnálom :(
Hááát, jó sokat vártál a vizsgálatra...lehet, h nem jól emléxem, de mintha csinálnák ezeket a vizsgálatokat más cégek. Gondolom jó pénzért...de lehet, hogy az csak az érfalak vizsgálatát jelenti,mást nem.
Nem tehetünk addig mást zabáljuk a fokhagymát. Nekem sem ártana egy ilyen vizsgálat, mert szétpattannak a hajszálereim, plusz magas is volt a vérnyomásom. Mostanában nem mértem, de pár hónappal ezelőtt rendszeresen, és teljesen normális volt.

Nálunk gyerkőcök elvannak,mint a befőtt, a kicsit nagyon megviseli a fogzás, őrület, mert szegény rágna, de amint hozzáér a fogához valami elkezd visítani. Illetve az ínyéhez. Tegnap bele tudtam kukkolni a szájába, eléggé nagy, borsónyi az ínye 1-1 helyen. :(

Majd csak túlleszünk ezen is.
Vendég
 


Sziasztok!
Lányok, jó ideig nem leszek. Vincussal vasárnap be kellett feküdni a kórházba, mert henoch schönlein purpura-ja van :(

Vigyázzatok magatokra!
Vendég
 


Blo, nem tudom mit jelent, elég rosszul hangzik.puszi neki és kitartás nektek!gyógyulgassatok!

Ndombi, hogy haladtok a szobatisztaság göröngyögy útján?

nálunk semmi különös, gyerek beteg. de "csak"láza van, egyébként nincs semmi extra.
Vendég
 


Hunci: nem oltást kapott nemrég? Biztos az.Írok püt is.
Blongyi: megnéztem mi az.nem tetszik. Biztos gyorsan helyrejön!!

Kép
ndombi
 
 


Sziasztok. Köszi Hunci a hiányolást. Nem nagyon van időm mostanában, néha olvasgatok, de írni már nem megy. És nem is vagyok valami jól, de ez most nem is érdekes.
Láttátok Vörösbegy blogját? Megvan a kicslány.
Blo, én sem tudom, miaz amit írsz, de jobbulást a kisfiadnak.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Szia Csibe, jaj de jó, hogy írtál. :lol: Azért egy- két sort néha írhatnál... 8)

Gratula VB-családnak, sok boldogságot a kis Tamarában!

Blo, megnéztem, nem valami jól hangzik, puszi a kisbetegnek.

Ndombi, nem, nem az oltás miatt, a 15 hós rég volt, a kullancs elleni egy hónapja, a 18 hós meg most lesz.CSak úgy volt, tegnap elmúlt, passz.
Szobatisztaság?Bölcsi?Mesélj!!!!

Sági, még te is hiányzol!!!
Csieaci???

Lassan bloggá minősítem a topikot :lol:

Na ha blog, akkor mi is volt ma...hm...8ra mentem az önk-hoz az autót intézni, kezdem unni, aztán majdnem 3/4 azaz hármnegyed órát álltam sorba a ro---adt postán, hogy feladjak egy levelet, de itt vagyok, fáradtan, álmosan és kijártam a lábam, komolyan, rég nem mentem ennyit, mióta nincs autó, csak gyalogosan megyek, bkvra nem költök, kezdem megszokni az autónélküliséget.

ennyi eddig a mai blogbejegyzés :lol:

komment:0
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: