Új privát üzeneted érkezett!

Nócika!

Igen kell szedni a folsavat is a teherbeesés előtt .Én is szedtem :wink:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Reni!

Ez tabletta vagy valimi folyadék szerü? Bocs,hogy ilyen tályékozatlan vagyok!!!! De azthiszem lehet, hogy én is szedném :D :!: :!:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok! :D

Örülök, hogy újra lett itt élet :D Jó hogy jöttetek! :wink:


Reni!

Gratulálok a pocaklakódhoz! Nemsokára kibújik :D :D :D :D
Nagyon szép neve van! :wink:

Sajnálom hogy a hormonok, gyógyik miatt jött fel rád ennyi súly. Ezek csak a babásodás miatt kellettek? Mert akkor ha elhagyod őket, van esély újra visszafogyni, nem? :roll: Vagy még szedned kell őket? Bocsi ha hülyességet kérdezek 8)

Amúgy szerintem ez a gyógyszeről hízás a legkegyetlenebb. :x

Nemsokára vége a védőnénis méregetésnek, kitartás :wink:



Nócika!

Szurkolok nagyon, hogy teljesüljön a vágyad :wink: És talán márciusra mindketten babásak leszünk :D persze ezt most csak halkan mondom, nehogy elkiabáljam :wink:



Gabi!

Tudud ám, hogy Te is erőt adsz nekem! :wink: Tegnap volt egy kis visszaesésem ,csokit csokival ettem, de a lendületed nekem is erőt adott. Újúlt erővel kezdtem megint a visszafogott életmódot. :D

Nagyon sajnálom hogy elment a baba, dehát biztos megvolt az oka . Bármi lehetett, nem feltétlenül a plusz kilók. Persze jobb

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 

 
 

hoppá véletlenül elküldtem :oops:


Gabi!

Mit is akartam :roll: elfelejtettem :oops:

Neked is nagyon szurkolok! Nagyon egy az életcélunk :D :D :D
Jó lenne veled is egyszerre babázni :wink:



A vitaminokról annyit, hogy én nem szedtem sem folsavat, sem semmilyen terhes vitamint. E vitamint szedtem végig, meg magne b6-ot, és c-vitamint az első trimeszterben meg ha beteg voltam. Viszont sok zöldséget ettem, meg folsavval dúsított reggeli pelyheket. Viszont ha ismét terhes leszek akkor az elején tuti szedni fogom, mert most 100% hogy le van merülve a vitaminraktáram.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Momi!

Én is tiszta szívemből kivánom neked, hogy neked is jöjjön a kis baboca! Nekem nem is lenne nagyobb örömöm, ha márciusban tényleg bejelenthetném a párocskámnak, hogy

"apa azthiszem itt az ideje hogy kidobjuk a felesleges cuccokat a kisszobábol mert meg van az albérlő!!!!!"

Valoszinüleg oda lenne a Ő is a bnoldogságtól! Pláne, hogy a sógóróméknál van 4 gyermek, épitkeznek meg minden, de házas életük meg már nincs nem tudom, hogy miért de elhidegültek egymástól! Én inkább nem szeretnék annyi gyermeket csak boldogságban egészségben és persze családban nevelhessem fel öket! Én erre vágyom! :P

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok Lányok!

Terhességem elején már jártam itt a topikban.
Jó, hogy újra van élet.
Sajnos én is mint itt mindenki a kilókkal küzdök. Észre sem vettem és feljött rám 20-25 kiló amióta megismertem a férjemet és munkahelyet váltottam 2006 tavaszán. Addig 58 kiló voltam és 160cm. Amikor teherbe este 75-80 kiló között mozogtam...Első védőnős mérésemkor 80 kilót mutatott a mérleg... :oops: Életemben nem voltam ennyi kiló...Egyébként elsőre sikerült teherbe esnem a nászéjszakánkon...ami esküvő utáni napon délután volt...Úgyhogy nem hiszem hogy olyan sok köze lenne a túlsúlynak a babásodáshoz.
Épp ma kezdtem a 25. hete és + 8 kilónál tartok. Hétfőn megyek védőnőhöz és előre félek, mert az ő mérlegük mindig többet mutat...
Remélem, nem baj, hogy ennyit írtam.
üdv mindenkinek

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Nócika! :lol:

Igen a folsav tabletta.Csak simán folavat kell kérni a patikában :lol: Kiszerelés válogatja,van 25és 50szemes ha jól tudom. :wink: Nem vagy tájékozatlan.

Momi! :lol:

Köszönöm a baba gratulációt!
Az én esetem nem volt egyszerű,nagyon sokat küzdöttünk a babért.Soha nem voltam egy kis vékonyka,de azért ennyire duci sem.75kg val ismertem meg a páromat,és hát szerelem miatt feljött egy pár kiló.Már rég nem akart összejönni a baba,és felkerestünk egy nőgyógyászt,aki mondta hogy semmi bajom siencs csak egy kis prolaktin emelekedés,erre felírt gyógyit és tuti terhes leszek,de nem lettem. Teltek az idő és még mindig nem voltam terhes csak szomorú.Ekkor mondták,hogy laporoskópiával megoperálnak,mert elvileg semmi bajom nincs.A párom andrológiai eredményei is tökéletesek.A laporoskópia eredménye:2 fokú endomertrózis. Erre kaptam ismét 3hónapig Hormont amivel leálították a mensimet. Majd utánna még mindig nem voltam babás,inszemet javasoltak. Amik persze további hormonok,és ideg.
A dokik teljesen nem értették miért nem vagyok még terhes.Közben még egy műtét. Utánna már nagyon tele lett a hócipőm közben kirúgtak az állásomból a folyamatos dokihoz mászkálás miatt. Ekkor a meddőségi dokimból kiharcoltam a LOMBikot. 3.5Év harc után az első lombik sikerült.A kis babóca a pocimban.....
Eddig 14kg híztam.sok de nem mindig bírok ellenállni a finomságoknak.Majd lefogyok,most a baba a legfontosabb :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Nócika! momi!

KÍvánom,hogy minden állmotok váljon valóra:::::::::::::.... :lol: :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


m.reni!
Gratulálok a pocaklakódhoz.
14 kiló nem is sok!!! Szerintem én többet fogok hízni, pedig kevesebbet eszek, mint terhesség előtt, csak több gyümit.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Reni!
Én sok-sok puszit küldök nektek! Eröt egészséget kivánok, és persze gratulálok a pocaklakodhoz!

Ollem!
Neked is gratulálok a pocaklakodhoz!

Úgy írigykedem!!!!!! Nekem is lehetne már babocám!!!!!!!!!!!!!!! Ugy várom azt az érzést, hogy megtudjam milyen is az! Föleg mikor az ember megérzi azt hogy milyen is az!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!

Boglárkám nevében is köszönöm a gratulációt. bár még csak 70%-ra mondták, hogy kislány!!!

Neked pedig szorítok, hogy minél előbb megtapasztald, hogy milyen csodálatos dolog, amikor a kisbabád növekszik a pocakodban...amikor érzed a rugdosást....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem!

Köszönöm a drukkot!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Régen írtam ide. Csajok, én két terhességet kezdtem 93 kilóval(158cm vagyok). Minkétszer simán terhes lettem, pedig nem szedtem semmi vitamint sem előtte, sem közben. A terheléáses cukrom egyik babával sem lett jó, a kisfiammal 2,75 kilót híztam, most a kislánnyal eddig 2-t. Betartottam a diétát, amit előírtak, amennyire csak tudtam. Szóval van remény. Igeneis teherbe lehet esni túlsúllyal is. És aki plusszal indul, de közben nagyon odafigyel magára, az akár még fogyhat is a végére. A babának nem árt vele, van honnan táplálkoznia a kicsinek. Úgyhogy mindent bele!

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Szia csibe! Gratulálok mitkét babodhoz! Üdv Nóci

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kösz. Ő már a harmadik lesz. Van egy nagy babám is, 10 éves.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Szia Bocsika nem figyeltem eléggé!!!! :oops: :oops: De azért hozzá is gratulálok természetesen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok! :D

Lányok, köszönöm szépen, aranyosak vagytok! :wink: :D


Ollem!

Gratulálok az esküvőtökhöz, és a babához is! :D
8 kiló egyáltalán nem sok!! :wink: A végén kell nagyon vigyázni, legalábbis nekem akkor ugrott meg nagyon, az utcsó másfél hónapban híztam 5 kilót :?


Reni!

Hű, tényleg nem ment simán, nagyon sajnálom :cry:
De kárpótol majd mindenért a baba, nincs ennél csodálatosabb dolog, mikor rádmosolyog majd, mondja hogy anya, ... ezért érdemes élni és küzdeni :wink: :D

A 14 kiló sem sok, főleg hogy már bármikor szülhetsz! Nekem ennyi simán lement a szüléssel, úgyhogy fogjuk ezt a babára! :wink: :D Tényleg, mikorra vagytok kiírva?


Csibe!

Neked is nagy gratula! :D

3 csemete, nem semmi :D Én is nagy családot szeretnék, 3-4 gyerekkel :roll: Várják a kistesót a nagyok?

Nagyon a finisben vagy, hogy viseled? Gondolom ugyanolyan izgatott vagy mint az első kettőnél, vagy azért ad egy kis rutint hogy már a harmadik lesz? :roll:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Nócika!

Sógorodéknak szép nagy családjuk van, kár hogy kezdenek elhidegülni egymástól, kár lenne egy ilyen nagy családért :?

Ne keseregj, ha kismamát látsz vagy pici babát, jó!!! :wink: Bízz benne, hiszen muszály sikerülnie egy babának! Szerintem szinte mindenki átéli ezeket a nagy vágyakozásokat, csalódásokat mikor hónapról hónapra megjön újra és újra és közben meg megállíthatatlanúl telik az idő. De a végén ott vár egy baba :wink: :D

Jó messze van még március hogy az eredményeket megtudjátok, mi tart ilyen sokáig? :shock: :roll:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Az eredmények éppen meglennének elöbb csak még sose höméröztem, így azt mondta a védönéni, hogy akkor most 2 hónapig kell és majd akkor az összes eredménnyel eggyütt márciusban menjük vissza :(

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Köszi, momi. Izgulok nagyon, és már nehezen viselem a végét, türelmetlen vagyok, szeretnék már újra babázni. Nagy öröm, hogy a két fiú után egy kislányunk is lesz. A kisebbik fiam a napokban esírvafakadt, hogy miért nem bújik ki a tastvére. Olyan édes. A nagyobbik is várja, de neki ez már nem lesz annyira újdonság ugye.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


[quote="momi"]Sziasztok! :D


Ollem!

Gratulálok az esküvőtökhöz, és a babához is! :D
8 kiló egyáltalán nem sok!! :wink: A végén kell nagyon vigyázni, legalábbis nekem akkor ugrott meg nagyon, az utcsó másfél hónapban híztam 5 kilót :?


Köszönöm.
Megpróbálok vigyázni. Nem eszek most se semmi extrát...no édesség, no chips, semmi ilyen...gyümi jöhet, azt bármikor meg tudom enni.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


csibe76!

Régen találkoztunk!!! Nagyon szalad az idő, már tényleg közel a cél...

Mutatok nektek képeket a kis Picuromról. 70% kislánynak mondták, úgyhogy Boglárka! Kép Kép Kép Kép

Végig el volt fordulva, az arcát sajnos nem láttuk, de így is nagy élmény volt találkozni a Picurral!!! :D És a lábai , hogyan tudja őket rakni...elképesztő... :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


A képek 23+6 naposan készültek

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Szia Ollem! Nagyon aranyos a kis picurid!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Ollem!

Gyönyörű :wink: :D :D
Ha egyszer nekem is lesz lánykám, ő is Bogi lesz :D


Csibe!

Akkor nagy az izgalom már :D

Megkérdezhetem, hogy szoptattál még amikor összejött Szófia? :roll:


Nócika!

Remélem a hőmérőzés segíteni fog, ismerek olyanokat akik így lettek babásak :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Hát én bízom benne, hogy ez segiteni fog!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika, Momi!

Köszönjük. Már alig várom, hogy kezembe foghassam Bogit.
Momi!
A Bogi név a legjobb választás!!! :wink: Remélem Bogi nem Dávidként fog kibújni... :roll: 1 hónap múlva megyek uh-ra akkor rákérdezek, hogy mit látni...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Jaj ma voltam védőnőnél. 10 kilót sikerült eddig felszednem.... :oops:
Pedig nem eszek sokat, sőt kevesebbet mint terhesség előtt...semmmi édesség, semmi ropogtatnivaló...csak gyümölcs+normális kaja...ennyi...úgyhogy 90 kiló vagyok.... :oops:
Valószínű a víztől vagyok ennyi...de azonkívül, hogy ezt a tényt megállapították, nem mondtak rá semmit... :roll:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Szia cukika! Hát igen, nem sok van hátra. Akkor én viszem a prímt, 93-mal kezdtem, lement 89-re, és most 94 vagyok. Tehát csak 1 kiló jött rám összességében. Panka nagyon tündéri, nekünk is kislányunk lesz, a két fiú után jó is. :wink:

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Sziasztok:) ugyan már nagyon régen jártam erre még a legeején de most kicsit olvastalak benneteket. Gratula minden babának akik azóta születtek hogy én nem voltam. Babák gyönyörüek :):):):)

Én 103 kg-val kezdtem a terhességem annó és hülyeség hogy túlsúllyal nem lehet teherbe esni.12 kg-t híztam és azóta 92-95 kg-t tartom. de nem nagyon teszek érte sajnos hogy kevesebb legyek meg még szoptatok is bár már csak éjszaka meg altatáshoz.

Próbálok ismét belezökkeni az itteni életbe ha nem gond :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Cukika!

Bizony rohan az idő. Panka is nagy baba már! Nagyon szép kislányod van!!! :wink:
Az én kétcsíkos tesztem eredményét is láttad gondolom a képeken.

Csibe!

1 kg. Nagyon ügyes vagy. Ezek szerint kevesebb kilóval fogsz kijönni a kórházból... :wink: :shock:

nika70!

szia! Talán még nem találkoztunk...vagy igen?
Gratulálok Gege babához.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Cukika!

Nagyon szép a kislányod!!Milyen az anyaság?? :lol:


Csibe!

Te kis ügyi?jól tartód a súlyod!!! :lol:


Ollem!
Nagyon szép a Boglárka név :lol:
Nagyon jók a 4d képeK!!!! :lol:


Momi!

Febrár 6.ára vagyok kiírva!
Már nagyon várom!!!! :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Sziasztok!

:D


Cukika!

Nagyon aranyos Panka :D Még csak most született és már 3 hónapos múlt :shock: :D nőnek mint a bolond gomba...

Nika!

Mi már taliztunk anno, a 2006/2007 téliben, nem tudom emlékszel e rám. CSak pár hétig bírtam azt a tempót, úgyhogy feladtam az odaírást :roll:

Hogy vagytok? Mesélj magatokról, Gege miket csinál már? :wink:


Reni!

Azt már fél lábbal is kibírod, nincs messze február 6 :D
A Ricsi február 7-én született :D


Na legényem felébrend, majd még jövök...

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


sziasztok, rég jártam itt!!! :oops: Mi megszülettünk december 6án 36. hétre csaszival. Volt komplikáció a vége felé, így meg kellett szülni, de jól vagyunk.
jelenleg 4500gramm felé haladunk, 2480-nal született.

én 104kg-mal kezdtem a terhességet és végül 95 lett belőle, semmit sem híztam, így -9-cel zártam a mérleget.
Tipp:kevés szénhidrát, inkább hús, zöldség!
Vendég
 


Momi: igen rémlik valami:) Gege egy hét múlva egy éves lesz :) 8 foga van minden evő de még szopik is altatáshoz meg éjszaka egy hónapja már jár ennek eredményeképpen mindig van rajta valahol egy kék zöld folt :):):):):):)
Beszéd még nem annyira de babanyelvén egész nap be nem áll a szája :):):):)

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika!

8 fog :shock: gratulálok :wink: nekünk 6 van még :roll:

Édes Gege, jó nagyot nőtt mióta "nem láttam" :D
A hurkás combi nektek is megmaradt :lol: aranyos a képen!

Mi még csak most kezdtünk el menni, bár már köröz a szobában a Ricsi de még elég bizonytalan :lol: A babaduma nálunk is megy :wink:


Lafead!

Gratulálok Hunor babához!
És a -9 kilóhoz is, nagyon ügyes voltál! :wink: :D irigykedem is egy picit :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Ollem! A bogi szerinetem is nagyon aranyos név! Nekem is tetszik! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!

Köszi!!! :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Na hogy felpörgött itt az élet... :wink: én is rég jártam már erre,de most látom csak hogy jó páran jöttetek. :) Üdv nektek! m.reni, és csibe mi már régen is találkoztunk itt,jó látni hogy nektek már ennyire nincs sok hátra!!Hát kitartást még,hamarosan a karjaitokban tarthatjátok a picúrotokat. :)

Én is 100on felüli súllyal kezdtem a terhességet,aztán mikor már 117kg-nál tartottam,jött a cukorterhelés,és kiderült hogy engem is utolért a terhességi cukorbetegség...jelenleg 170gramos napi szénhidrát diétára vagyok fogva,és cukorgondozóba járok.Amúgy jól vagyunk,a héten volt UH,és már 1500gram a kis drágám... :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Bocsi, hogy így bepofátlankodom ide, de szeretnék nektek ajánlani egy lehetőséget, én kismamaként egész jó TGYÁS kiegészítést összeszedek vele: www.bogen.5mp.eu

És én is túlsúllyal kezdtem a pocakosodást...15 kg felesleg volt rajtam, 15kg-t szedtem fel a 9 hónap alatt és most már "csak" 10 kg plusz van rajtam :wink:
Persze jó nagy lett a babám is: 4450 gr-mal született, most 6480 gr!!!!

Sok boldogságot kívánok mindenkinek!!!! Én nagyon boldog vagyok a bőrömben a csodás kicsi fiammal!!! :P

Kép
bogen
 
 


Ja Nócika és a Bogi valóban szerethető név, én imádom a nevemet :wink:

Kép
bogen
 
 


Mezsó!

De jó,hogy te is jelentkeztél.Akkor most diéta,?
Nekem a cukrom hála jó!Pedig ilyeszgettek vele,hogy biztos cukros lesszek.Igen nemsokára itt vannak a bébik :wink:
Már szülnék nagyon!!!!! :lol: Jó lenne már látni a bébit!!!! :lol:
A te időd is nagyon telik :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Engem is végig ijesztgettek a cukorral a terhesség alatt, de szerencsére minden okés volt, pedig még csokit is ettem sokat ... volt is nagyon magas cukrom 2 éve ... akkor odafigyeltem az étkezésre, étrendre - le is adtam 18 kg-t... így mertem nekivágni a babavállalásnak...és ekkor még mindig 15 kg felesleg volt rajtam!!! :twisted:

Kép
bogen
 
 


Sziasztok!
Reni! Olyan jó, hogy már csak pár nap és a kezedben tarthatod a kis drágádat :D :D Olyan jo neked! Nekem is biztosan hamarosan jó lesz! Én érzem és tudom! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


m.reni: jaja sajnos 170gram szénhidrát/nap diétára vagyok állítva...végülis egész jól bírom.Csak hiányoznak a gyümölcsök,mert ugyebár azt sem szabad,meg a tej...Imádom a tejet...de a tejben sok a szénhidrát.2 dl tej 10gramot tartalmaz,ráadásul nagyon gyorsan emeli a cukrot.Ja és a mai naptól mérem a cukromat itthon is,reggel délben este,étkezés után 1 órával.Előbb tanultam be a dolgot...eléggé alacsony volt,furcsa is volt,mert 1.5-öt mértem,de sógoromon is teszteltük és az övé 3.1 volt,szóval jó a mérő.

Kitartást Reni,neked már tényleg nincs sok!!! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


sziasztok!

Azt szeretném kérdezni h szerintetek a cukorterhelés eredménye mindig pontos?

Tehát, ha nekem beállítanak utána egy szintet akkor, ha többet eszem a baba károsodik? és mi volt 10 éve mikor nem volt ilyen vizsgálat? Annyi beteg baba született?

Kép
kritta
 
 


kritta: az áprilisi-májusi babavárók topikban már leírtam a kérdésedre a választ,mert nálam a probléma pont aktuális...olvasd el!!Ide nem írom le mégegyszer... :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Nócika!

Köszönöm édes vagy!Igen neked is lessz gyönyörű babád,és nemsokára teljesül az álmod :lol:


Mezsó!
Hát nem irígyellek,de a babóért sok mindenre képes az ember
nehéz lehet betartani,de muszály :wink:
Kitartást meg sok türelmet neked!!! :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Reni!

Remélem igazad lesz!!! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Mezsó, nekem 12. héten derült ki a gest. diab, azóta 150gr ch diétán voltam!és nem híztam semmit sem a terhesség alatt, vagyis fogytam 10kg-t a végére.Ki lehet bírni, pláne a babáért!Aztán rendelk fini sütit amint megszülsz,. én ezt tettem, :wink:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: