Új privát üzeneted érkezett!

Csúúúúúcs :) :D :D ! Évi, piszok gyors voltál :)!!! Nagyon gratulálok!!
kalloni
 
 


Bogyó adrinalin22@vipmail.hu

Évi Tök jó!!! Tényleg nagyon gyors voltál!9-12-ig volt akkor gondolom a leghúzósabb!! Hurrrááá!!! Gratulálok!!!! Még egy kukis!!! :lol:
Vendég
 


GRATULALOK EVIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JEZUS, mi egy napra voltunk kiirva :shock: :shock:
Vendég
 

 
 

Nem tudok pihenni... :?

Jujj nagy gratula Gergő babához!!Milyen kis picuri :)

Csináltam pár pocak képet,na most lennt van,vagy fennt,vagy középen?? :) :roll: Mit gondoltok?

Kép Kép Kép

Missfried
Kép
missfried
 
 


hát látod Evu bármi jöhet bármikor!! :D :wink:

Missfried
Kép
missfried
 
 


Kép kutyusom...
Vendég
 


Vele szoktam sétálni.... Gondoltam megmutatom elsőszülött gyermekem, ugyanis tudok kicsinyíteni!!!!
Vendég
 


Ja mit mondott ma nekem egyik kolléganőm(szerínte amugy lennt van,szeríntem nem)..:"Na még egy front és meglesz a baba!!" :lol: :shock: Hát front az szeríntem ma is van,mert írtó gáz idő van!

Missfried
Kép
missfried
 
 


Adri,édes! :) Én is szeretnék ebet,de itt a panelban nem lesz...

Missfried
Kép
missfried
 
 


Missi, ne hozd ram a fraszt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :wink:
szep a pocod, jo nagy!sztem lent van..nem?

Adri, ki ez a bugyurukutyu???????????nagyon edes :D

csajok, gyertek at a masik forumra :wink:
Vendég
 


Adri! szép a kis véreb :D

Missi! Nem mérvadó, hogy hol van :) Nekem végig fent volt. Szerintem a tiéd mindig is lentebb volt, mint az enyém.
És a frontok csodákra képesek :)

büngyike
 
 


Egy kicsit eltűnök aludni és máris micsoda hírek !!!!!!!!!!!!!

Évi : Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek és gyors felépülést meg sok tejcit Gergőnek !!!!!


Evu : A Jánosban az UH-n, tök más a papír amit adnak , mint pl. a Margitban . Gyakorlatilag alig van rajta infó - legalábbis nekünk kismamiknak szóló :wink: .
Én is csak onnan tudtam meg ,hogy mekkora a babám ,hogy anyukám nőgyógyásza "meghívott " 1 potya UH-ra .
Sajnálom ezt a reflux dolgot, és hogy a kekszet sem bírod . Remélem Ti is hamar sorra kerültök szülésileg és utána egy-kettőre elmúlik.
A fogyást csak azért kérdeztem ,hogy ha nagyon nem bírsz enni , nehogy az legyen a baj ,hogy még el is fogysz a baba meg valamiben hiányt szenved, de ezek szerint ilyenről nincs szó.

Zsozi : Neked is ilyen gondok vannak ? :x :x , remélem leszáll a pocak és jobb lesz. Most már lassan úgyis itt az ideje ! :P

Bogyó : Én nem kaptam mailt :cry: :cry: :cry:
sheepy@freemail.hu -ra küldj újra léci mailt !!!!

Adri : akkor Zina feje majdnem 10 cm szóval pont kifér !
Amúgy gondolom nem direkt növesztetted ekkorára a leányzót, szóval a doki néha érdekes megjegyzéseket tesz .

Kalloni :
nappal lepény, éjjel legény
:lol: :lol: :lol: , hát igen , bár ma kifejezetten aktív. Biztos megérezte,hogy tegnap a frász kerülgetett.
Ezek szerint Nálatok Jakab igazodik a kiírt dátumhoz, ha még nincs enek jelek , de biztosan nagyon jól érzi magát odabent és legalább kész lesz a fejvédője !
Judit mondta tegnap,hogy az elmúlt 3 hónapban minden kismamija túlhordta a babáját.
Lehet,hogy én kivétel leszek ,de az is lehet,hogy tényleg egyben leszünk még 10 nap múlva is .
Ti amúgy beszéltetek már a szülés körüli részletekről ?

Masi : örülök,hogy haza engedték Lilit !!!

Kép
sheepy
 
 


Evu nekem még nem küldte el Bogyo az oldal címét!! :? Így meg nem tudok...És ne legyél frászban,semmi baj nem lesz akkor sem !!

Büngyi,ez igaz! :)

Missfried
Kép
missfried
 
 


Adri : Cuki a kuttttttyod ! :wink:

Mióta panelban lakunk egyre jobban megkedvelem ezeket a mini vaukat , csak a bokámat féltem tőlük. :P . Remélem a Tiéd nem emberevő !

Kép
sheepy
 
 


Halihó Csajok !!

:?: :?: :?:

Mindenki a másik oldalon nyomul már ?

Kép
sheepy
 
 


bogyo:egyszerűen nem tok regisztrálni,nem fogad el semmilyen jelszót!





EVARGA:HATALMAS GRATULA,SOK BOLDOGSÁGOT,ÉS TEJCIT!!!!JÓL BEELŐZTÉL MINDENKIT! :lol: Kép
geosel.klara
 
 


A másik oldalon is csönd van :)

büngyike
 
 


Klári! Próbálj egy picit hosszabbat. Nekem először egy 5 betűs volt, nem engedte, aztán egy hat betűset igen :)
Ja és az ékezeteket ne használd.

büngyike
 
 


bogyócska, engem elfelejtettél :(:(:(
apromalna@citromail.hu
evi GRATULÁLOK!!!!
kiváncsi vagyok én mikor szülök... :shock:
nem nagyon van most időm visszaolvasni, majd este!
adri: cuki kutyi!
missi jobban vagy?

Kép
tidi
 
 


SIKERÜLT REGISZTRÁLNOM,KÖSZI BÜNGYI ASEGÍTSÉGET!!!!
geosel.klara
 
 


hali..

megfürcsiztem es hajat mostam..tök jo volt :lol:

valami ujsag?

sheepy, raadasul nekem ugy van, hogy a dokim nem is csinal terhesgondozast a Janosban, ott csak onkologus..igy mi mindig privi mentünk hozza, ill. mostansag az onkologiara kell mennem, pl. a streptot is ott vettek le :) kicsit furi rendszer..ha szülök, felvesz az ügyeletes es öt behivjak hozzam :D ezt mondta, hogy igy lesz :wink: remelem is, hogy jön..

en a Janosban a CTG rendelön kivül mast meg nem is lattam... :!:
Vendég
 


sheepy=Sheepy 8)
Vendég
 


Evu :wink:

Akkor szülésznőd nincs külön ? És a dokiddal megbeszéltétek ,hogy a szülés melyik részétől kíséri az eseményeket ? Remélem nem csak a végén megy be !
Én már 3 dokival találkoztam , elég szimpik voltak, remélem akinél én szülök avval is minden rendben lesz , mert nincs külön választott.

Amúgy nincs nagyon mit nézegetni a szülészet többi részén sem . Kb. ugyanaz a hangulat. Talán Neked sikerül kihúzni az új szülőszoba átadásáig :P .
De végülis mindegy , én úgy vagyok vele,hogy már legyek túl rajta és kész.

Bogyó : hege0915@freemail.hu - ez egy másik mail címem , hátha evvel több sikerünk lesz. Még mindig nem kaptam semmit de várok türelemmel !! :wink:

Kép
sheepy
 
 


Halihó!

Évi: Szívből gratulálok nektek! Jó egészséget és sok tejecskét kívánok nektek!

Masi: Örülök, hogy Lili végre haza mehetett!

Missi: Szép a pocakfotó! Hát hogy lenn van-e azt nem tudom, de az enyémnél lenntebb, az biztos! Az enyém rögtön a mellem alól indul... :?

Adri: Édes kutyu... :lol:

Sheppy: Örülök, hogy ma aktívabb a babóca! :lol: Nyugodtabbnak is tűnsz, mint tegnap...
Reflux: Mint Evué, bár én annyit nem hányok! Nekem bejött a robinia (homeos, a férjed is ajánlotta egyszer Evunak), kb. július óta szedem. Így is elég vacak, dehát most már lassan csak vége lesz! Itt az ideje ... :lol: Amúgy én állítólag fogytam :roll: (arcomról, karomról), hát ezt nem tudom, de legalább nem annyira sokat híztam! (Ennyi előnye legalább volt... :lol: )
Vendég
 


Évi: Óriási gratula!!! Kívánok Nektek jó egészséget, sok boldogságot, sok-sok tejcit!!!!!!!!!! Nagyon ügyes és gyors voltál!!!

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


elvileg mindenkinek kuldtem most, koszonom a cimeket es BOCSANAT hogy csak most jutottam hozza
aki nem kapta meg, sikitson !!!
puszi bogy.
bogyogyorgyi
 
 


Köszi Bogyó !

Már regisztráltam is .
Akkor mostantól Babanet elfelejtve ?

Kép
sheepy
 
 


Sziasztok!
Évi jól van, kicsit megviselte a szülés, így vért fog kapni holnap (asszem jól értettem és holnap...). Gergő jól van, picicke és tüneményes. Szülésről majd mesél ő. Mindenkit puszil és köszöni a gratulációkat :)

Masival beszéltem telefonon, akkor délutánra ígérte magát... nem tudom miért nem jött. Talán sok a dolga Lilicsek mellett :)

büngyike
 
 


Szegény Évi, vért fog kapni? Sok vért vesztett? Remélem nem viselte meg nagyon ez a dolog.

Mellettem is feküdt egy lány, aki kapott, pedig a dokija szerint sem láttak sok vért a szülés közben. Mégis olyan szar lett a vérképe, haemoglobin 61, hogy muszáj volt hozatni neki vért. Falfehér volt szegény és folyton összeesett. De a transzfúzió után jobban lett.

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


jo reggelt

a masikon mar aktivizaltam magamat :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Bogyo, még nekem sem küldted el a címet! :(
Hogy vagy egyébként?

Csilla, Évi, Jutta, Timi nagy gratula nektek !!! :D

Csilla, Te már lehet otthon vagy, majd légyszi képet és szüléstörit is várunk tőled! :)

Évi, neked is magzatvíz, nem semmi, itt majdnem mindenki így indult szülni! :)
Eddig nem is gondoltam volna, hogy ez ilyen gyakori. :shock:
Szuper gyorsan meglett Gergő, nagyon ügyesek voltatok! :)

Timi, nagyon édes a lányod! Tényleg két Bibi egy napon! :D Jól összebeszéltetek! :)
Nálunk is féltékeny volt a legkisebb, de már oldódik. Hagyom, hogy ő is részt vegyen a baba körüli dolgokban, nem küldöm el, oviba se erőltetem. Úgy tűnik, ez hatásos. :) Tegnap már szeretettel simogatta az öcssét! :)

Jutta, Te már biztos otthon, tőled is várjuk a képet és szüléstörit, ha lesz majd időd! :)

Gabi, nagyon szép az egy hetes Abigél! :) Én korábban magam által összeállított teát ittam, elsősorban azért, hogy a hasfájást csökkentsük, édeskömény, ánizs hársfa teába rakva, aztán nem rég olvastam, hogy az édeskömény és az ánizs is tejszaporító!

Büngyi, nagyon csinos vagy! :D Blogodon most időhiány miatt nem jártam, de majd benézek oda is. Akkor pakolok, mikor Tamás alszik. Nem viszem túlzásba, amihez nincs kedvem, vagy fárasztónak érzek, azt halogatom. De azért halad a dolog, bár még van mit pakolni. Képet majd később, bocsi, időhiány...

Cuki, nem semmi szülésed volt!A következő ennél már csak jobb lehet, ez majd vigasztaljon! :wink: De Panka tüneményes!

Picur felébredt, mennem kell!

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


HALIHÓ!
MÁSIKBAN NYOMULOK!!!!!!!PRÓBÁLGATOM!!!!!
geosel.klara
 
 


Jó reggelt Csajok!

Köszönjük a sok drukkolást, már tényleg itthon vagyunk és remélem maradunk is.
Bocsi, hogy tegnap nem jöttem, de dokinál voltunk egész délelőtt, délután Lilicsek kicsit lefoglalt, plussz előző éjszaka 2 órát aludtam, így amikor csak tudtam aludtam vele. Ja és még védőnő is volt itt :( Szóval hulla voltam.

Ma már jó kislány volt 3 óránként evett csak és az 5 órai etetésen úgy bekajolt 120 gr, hogy még most is alszik.

Gratulálok Évinek, Juttának, Timurnak, Csillának a babákhoz, majd beírom a táblába és fel is teszem. Remélem mostantól már többet tudok jönni.

Bogyó: megkaptam a mailt, akkor mostantól csak oda írjunk vagy hogy legyen itt is ott is??? Vagy oda csak a top secret dolgokat???

Adri: te hogy vagy?? Vigyázz a túlhordással, én is ráfáztam :( dokid nem mond semmit???

Ági: tessék gyorsan császároztatni, faros babát szülni nem olyan hűűű de jó.

ajaj,mennem kell Lilicsek hív, majd jövök

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Jó reggelt!
Masi örülök, hogy már otthon vagytok! em semmi mennyiségeket eszik Lili :shock:
Évinek nagy gratula!!!!
Missi, szerintem nincs lenn a pocid..
Adri, nagyon ari a kutyi :)
Voltam tegnap dokinál, vmi dolga volt, így mire sorra kerültem 1,5 órát vártunk rá.. :? Vérkép oké, strepto negativ, méhszáj 1111..de jó állapotban van (erre mondta, h egyes kollégák innentől már kézzel tágitanak, mert ezt már lehetne... :? ) magzatviz normális, lepény 1 fokban érett. Még keddre beirt egy áramlásra - ha még aktuális lesz.. :roll: (ő mondta..) csak egy kis szutyok uh-ja van itt a rendelőben, és ez a gép 3100 g-ra hozta..Feje még nincs teljesen beékelődve, de teljesen jól fekszik :roll: Szóval ennyi..Várunk

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Jó reggelt!

Masi, de örülök!! Csupa jó hír :) :)! Asszem senki nem haragszik, ha elmaradsz a táblázattal, vagy nem jössz nagyon gyakran. Aludj és Lilizz :)!

Vicsok, Te lekoppintottad az én eredményeimet :). Akkor várjunk együtt, mi Jelmentesek :).

És gyertek át Ti is, olyan jó, hogy az nem nyilvános :)!
kalloni
 
 


Megyek is, csak először ide jöttem...

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


hali!
köszi bogyó!
regisztráltam magam, csak kicsi idő kell hogy átnézzem mit és hogy :)
klassz!
most megyek a kórházba hüvelyvizsg. eredményért. :)
képzeljétek tegnap 4 kor elkezdett görcsölni a pocóm 20 percenként, egész estig, már kezdtem reménykedni, mert hasmenés is volt, de azóta semmi :(:(
ma 39. hetes!!
a viszketésem pedig enyhül!!!!! majd később kipróbálom a másik oldalt , addig is jók legyetek!! :):)

Kép
tidi
 
 


TIDI:GRAT A 39.HÉTHEZ!!! BABA LESZ??????
geosel.klara
 
 


Halióóóóó!!

De örülök Masi, hogy már otthon lehettek!!! Nem semmi, amit elfogyaszt Lilicsek!! :D

Tidi Nem akarlak lelombozni, de én ezt eljátszottam kétszer is, nyákdugóm sincsen hetek óta, aztán szülésmegindításra várok... :x De lehet, hogy csak én vagyok ilyen "szerencsés"... Az sincs kizárva, hogy beelőznek a "jelmentesek" is. :lol:

Most akkor hová írunk??? Ide vagy oda?? Vagy mi a szösz??? :D

Megyek CTG-re! Hurrá...
Szép napot!!
Vendég
 


Kép


Kép

Na újra itt, megcsináltam a táblákat, néhány adat hiányzik, de azért remélem ok lesz.

Lili most csak 60gr-t evett, és kicsit nyűgi volt utánna, már jó hír, hogy ciciczik!!!

Próbálok visszaolvasni, de nagyon sokat írtatok.

Később még jövök, ma úgy döntöttem lustálkodom (még hálógúnyában vagyok :D )

Minden kismaminak kitartás, már nincs sok hátra senkinek :D

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


DE JÓK MASIKA!!!!SZUPI ÜGYI VAGY,KÖSZI!
geosel.klara
 
 


Masi, szupi a táblázat! Köszi!
120 g nem semmi volt, nem csoda, hogy most kevesebbet evett! :D Örülök, hogy minden rendben veletek! És pihizzél még, nem baj a hálóing ilyenkor! :)

Ani, akkor lassan a Te időd is eljön, bár még a fejnek be kell ékelődnie. Addig ne folyjon a magzatvíz! Legfeljebb fájások jöjjenek! :) Vagy várnál még egy kicsit? :)

Missi, jobbulást neked! Sztem már lent van a poci, bár még mehet lejjebb is! Orvos mit mond? Beékelődött már a feje? Az enyém a végén már ennél is lejjebb volt. Azt hitték, mindjárt kiesik. :) Na persze. :D

Sheepy, nálad is megy a nyákdugó? Szuper! És ma hogy vagy? Vagy már csak a másik fórumra írsz?
Mondjátok meg Bogyónak légyszi, hátha ide már nem jön, hogy nekem nem küldött még semmit. A mélcímét sem tudom, mert nem az otthoni gépről írok.(ANyóséknál még mindig)

Pusz mindenkinek. Ma nem mentem ki délelőtt pakolni, hogy tudjak nektek végre írni! :)

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Sziasztok!

Masika! Örülök, hogy jobban vagytok! Nagyon ügyes vagy a táblázattal. Majd fotót is kérünk Lilicsekről :) A 120 tényleg nagy brutál :D Az enyém jó, ha 60-at megeszik, olyan lusta :)

Erika! Aranyos vagy, hogy itt vagy ma velünk. Kíméld magad azért, Bogyótól jól kikapnál, ha megtudná, hogy pakolgatsz. Itt a mailcíme: bogyogyorgyi@gmail.com

Na, megyek, mert Heléna valamiért nem akar aludni. Megvigasztalom :)

büngyike
 
 


Haho!

Na én is megpróbálok regisztrálni a másikon!!Aztán oda majd írok!!Pussz mindenkinek!!

Missfried
Kép
missfried
 
 


Szia Erika! Mondd, hogy hova küldjön neked Bogyó emailt..
Hát nem is tudom, én rákészültem, hogy a hétvégn "lesz valami"..de majd ő tudja, mikor akar kibújni..megvárom mindenképp :D
Masi, köszi a táblázatot :)

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Sziasztok !

Először ide írok , utána megyek át a másik helyre is , hogy mindenki képben lehessen !

Erika : Tényleg csak módjával azt a pakolást :wink: . Jó hallani ,hogy a kicsik már összebarátkoztak !!! Jobb is együtt ,otthon így az elején , mint a hülye oviban szocializálódni .

Masi : jó ,hogy minen OK Veletek és Lili szépen eszik ! Remélem teljesen rendbe jött már !

Vicsok : ezek szerint már Neked sincs sok hátra ! De jó , lassan mindenki babázni fog végre !!!! :P :P

Adri : Zina még mindig elvan odabent ! ? Nagyon makacs kis hölgy ! Mikorra tervezik a szülésindítást ?
Majd írj ,ha megjöttél CTG-ről !

Én most értem haza a kórházból, megyek enni , részleteket majd később megírom !

Kép
sheepy
 
 


Elvileg Bogyo tudja a címem, de azért leírom, majd később írok neki, ha nem reagál. Most megyek ki pakolni. Köszi, hogy leírtátok egyébként.

geamea@freemail.hu

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Csillának és Kristófnak, Juttának és Dorkának, Timurrnak és Bíborkának, Évinek és Gergőnek! Jó egészséget és sok boldogságot kívánok!

Kép
ariel
 
 


Sziasztook!

Csak beköszönök, mert nem lett túl jó a CTG és be kell feküdnöm :cry: Ha hétfőig nem jön, akkor megindítják a kilakoltatást Zina ellen :lol: Ha van valami Cukinak írok, de majd jön és beszámol a kedves férjem is!

Legyetek jók!

Drukkoljatok!
Puszi!! :D :D :D
Vendég
 


Adriiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: