Új privát üzeneted érkezett!

Hahó!
Mit vett Rugó magának? 
Ádinak szeptembertől akarok zsebpénzt adni, de gőzöm sincs még, mennyit lenne jó.

Voltunk a gyereknapi rendezvényen, Gryllus nagyon jó volt, bár a felkonf srác kb. 5-ször is "Gyuri bácsinak" nevezte, ami még viccnek is rossz volt. Ármin meg a fűvel és valami vizes hellyel ismerkedett. Mire kész voltunk, az eső is eleredt, nemrég értünk haza.

Kép
Kép
irina
 
 


Egy Mercedes modell-autót választott.
Hát, Rugó úgy kapja, hogy az aprópénzeket elteszi, mikor tornázom, meg a nagyszülőktől kapott pénzt rakja bele. De most pl. ő adott nekünk kölcsön, mert nem volt itthon KP. De számon tartja

Maggie, amikor Horvátországban voltatok pár éve, ha jól emlékszem, béreltetek egy nagyobb kocsit vagy buszt. Hagy kérdezzem már meg, hogyan és hol oldottátok meg?

Kép
vindolanda
 
 


Halihó!

Na, én teljesen el vagyok tájolva, azt hittem, a jövő héten vasárnap még május lesz.  Nem baj, bepótoljuk.

Vindo, jól emlékszel. Aze egyik kollégámnak volt egy 9 személyes kisbusza, azzal mentünk. De már eladta.

Most futok.
dmaggie
 
 

 
 

Maggie-m, hát szombaton még május lesz, úgyhogy nem késtetek el :-)

Valami ráült a hörgőimre estére, nem értem, hogy lett ez. Ádi egy tüdőgyulladásos kislánnyal volt egy szobában a kórházban, lehet, ez az oka? Vagy ne vízionáljak?
Ádi ment oviba, remélem, bírni fogja. Sapkát kell lőjek neki nyárra, a feje nőtt, kicsik a tavalyiak. 
Hozok két képet tegnapról:



Kép
Kép
irina
 
 


Ó, de helyesek a srácok. Köszönet a képekért.

Jelentem, a gyereknapi ajándékot beszereztük. Végül egy Iron man-es legót választott. Viszont közben eléggé melegnek éreztem, a gyanúm beigazolódott, lázas. Tegnap óta köhög + ez a láz. Holnap maradok vele, jön anyukám, elviszem orvoshoz, aztán szerdától dolgozhatok. 

Vindokám, csak nem valamilyen össznépi nyaraláson gondolkodtok? 
Bercó most éppen legózik Dáviddal. 
dmaggie
 
 


Köszi az infót Maggie.
Igen, mert nekem lesznek dolgozós-nyaralós utazásaim is, és arra már nem akarunk rátenni még kétszer öt napot a két családdal Egyelőre arra jutottunk, hogy egy kisbuszt kellene bérelni, és úgy menni valahová.

Bercónak jobbulást!

Ádi és Ármin nagyon aranyosak
Megismerem Ármin cipőjét

Itt semmi újdonság azon kívül, hogy Rugó már nem annyira akar nyáron oviba menni. Eddig ott akart lenni, amíg lehet, de most arról álmodozik, hogy velem fog lustálkodni egész nyáron.
Csütörtökön utazok Szegedre, és pénteken jövök majd vissza. Megígértem, hogy skype-on mondok majd neki mesét
Ma végre itthon vagyok. Már nagyon rám fért.

Kép
vindolanda
 
 


Ármin hányt, próbálom itthon rehidratálni (egyelőre egyáltalán nincs kiszáradva), drukkoljatok, hogy elkerüljük a kórházat!!! (Én is cudarul éreztem magam már délutántól, éjjel főleg, de semmi rendellenes nem jött ki belőlem semelyik irányban. Azt hittem, napszúrás. Hát nem.)

Kép
Kép
irina
 
 


Ó, szegény kis Ármin és Irina. A legjobbakat kívánom. Mi most készülünk az orvoshoz. De délben már láza volt Bercónak. Én egyelőre nem látok mást rajta. Láz + köhögés. 

Nyári ovi: Bercó soha nem akar oviba menni.  Én is most tudtam meg, hogy 13-a után csak összevont csoportok lesznek a másik oviban. Akkor marad a fiúkkal itthon. 


dmaggie
 
 


Mindenkinek jobbulást!

Nálunk is úgy van, hogy a hónap második felében összevont csoportok lesznek. De úgy tervezem, hogy Rugó még megy egészen 30-ig, mivel nekem még akkorra esik a tavaszi félév vége (vizsgák, tanulmányírások stb.).

G. vett egy bőröndöt, amivel holnap Szegedre utazok. Vasárnap pedig megyünk Krakkóba Rugóval

Ma megcsináltam a holnapi konfi-előadásom ppt-jét. Most teregetek, aztán ruhákat kell hajtogatnom. Délben mennem kell Rugóért, megígértem neki.

Kép
vindolanda
 
 


Sziasztok!

Maggie, mielőbbi jobbulást Bercónak!!! 

Vindo, akkor jó sűrű hetetek lesz :-) És milyen bőröndöd lett?

Hála Istennek, ezt most úgy tűnik, hogy megúsztuk...  Fokozatosan egyre többet adtam inni Árminnak, szerencsére nem jött ki belőle. Délután már sétáltunk is kicsit. Este 8-kor meg lefeküdtem vele és reggel 8-ig aludtunk, mint akit fejbevertek.

Kép
Kép
irina
 
 


Á, egy normál gurulós.

Éljen a gyógyult Ármin.

Hát, a krakkói úttal még kavarnak, de remélem, addigra minden rendben lesz, mire mennem kell

Kép
vindolanda
 
 


Hahó, épp Szegeden vagyok egy konfin. Itt is aludtunk az akadémiai székházban. Nagyon jó helyünk van. Már rakják ki a reggelit, megyek is.
Tegnap már adtam elő, de még ma is kell egyszer.
Este meg utazok haza

Kép
vindolanda
 
 


Sziasztok!

Vindo, jó mulatást Szegeden! Krakkó alakul azért? 
Itt elég vacak idő lett: hideg, sötét. Ármin bealudt, intézem közben, amit tudok. 
Ádi sem akar már nagyon oviba járni (még pár hét lenne vissza), hiába mondom neki, hogy itthon csak széjjelunja magát (ami így is van) és még bőven lesz erre nyáron módja két hónapig. 


Kép
Kép
irina
 
 


Halihó!

Na, egyszer már elszállt az irományom. 
Bercókám lassan kezd jobban lenni, remélem, hétfőre óvodakész állapotba kerül. 

Engem teljesen leszívott az elmúlt két nap, amikor is a tanulmányi versenyre érkezett csapatok közül egyet kísérgettem, pótanyáskodtam. De valami tüneményes csapatot kaptam, így nem volt baj. Imádtam, hogy belehallgathattam a saját kis nyelvükbe, hiába kértem/kértük, nem nagyon tanítottak, csak pár szót fordítottak le. Jókat mosolyogtak azon, hogy mennyire járatlanok vagyunk a kultúrájukban. (Azért a többes, mert egy másik csoporttal együtt kóricáltunk, egyrészt ismerték is egymást a gyerekek, másrészt meg az egyik kedvenc kollégám csoportja volt. Így talán egy kicsit könnyebb volt.)

Tegnap estére meg kijött rajtam valami iszonyatos takonykór.
dmaggie
 
 


Vindokám, csak ügyesen!!!!
dmaggie
 
 


Jelentem, mi begyújtottunk
Nagyon hideg van kinn.
Tegnap délután értem haza. Pakoltam, futottam, zuhanyoztam, rohantam Rugóért, mert Gábor nem ért rá. Ma venni kellene pár dolgot, mert holnap megyünk Krakkóba a jelen állás szerint.
Nálunk most az még az újság, hogy pincét építünk. Van egy nagy lyuk az udvaron, ma hozzák a pincefalazót. Már azzal is álmodtam egyik nap, hogy beleestem a lyukba
A konferencián egy kicsit túlvállaltam magamat, két önálló és egy társelőadásom volt. De összességében tetszett, és nagyon jó volt este Szegeden jönni menni. A szállásunk pont a Dóm mellett volt
Hazafelé meg egy kocsiba be tudtam szállni, és BTK-s - TTK-s kollégák hoztak haza.
Összességében ennyi

Maggie, honnan jött a csoport?

Kép
vindolanda
 
 


Kiskunmajsáról.

Vindokám, de jó lesz nektek. Krakkót én még csak képeken láttam, de azokon gyönyörű.
dmaggie
 
 




Igen, tényleg szép, de elég hideget mondanak. Egyik napra 13 fokos maximumot
Nem baj, viszünk kabátot, Rugónap sapkát és sálat, harisnyát

Itt közben meghozták a pincefalazót, Rugónak ki kellett mennie sürgősen.

Kép
vindolanda
 
 


Üdvözlet Krakkóból
Végre rájöttünk, hogy az ablaknál van wifi a szobában.
Az út jó volt, Rugó simán bírta. Délután fél ötre értünk ide.
Rugóval külön szobát kaptunk a kollégiumban.
Az intézmény kancellárja vitt minket aztán el a zsidó negyedbe. Egy menő Volvóval, amitől Rugó odáig meg vissza volt. Ott sétálgattunk, és egy tradicionális zsidó vendéglőben voltunk. Kaptunk vacsorát. Aztán még a Wawel környékén sétáltunk, és láttuk végre, ahogy a sárkány tüzet okád.
És láttuk a Schindler-gyárat is.
Ma konferencia, de délután városnézés.
Rugó felkelt fél hét előtt

Kép
vindolanda
 
 


Rugó a saját reggelink mellé lenyomott két akkora virslit a menzán
Évek óta nem láttam ennyit enni reggelre.
Lassan menni kell a hivatalos programokra

Kép
vindolanda
 
 


A tableten is lett wifi az ablaknál, Rugó nyomja az Angry birds-öt. Ezt még leírtam.

Kép
vindolanda
 
 


Rugó babatusfürdőjével mostam hajat. Úgy áll a hajam, mint egy boszorkánynak

Kép
vindolanda
 
 


Halihó!

Vindo, Rugi nagyon ügyes! Hol van, amíg te konferenciázol? Krakkóról hozz majd képeket!
Megnéztem a Her-t, nekem nagyon tetszett, sok szempontból is. 

Maggie, Bercó jól van?

Mi kb. jól, Ádi taknyos, de mondtuk neki, hogy a heti jóságokat ne hagyja ki az oviban: ma gyereknapoznak, csütörtökön ballagnak. 
Szombaton játszóházas szülinapon voltunk, Ármin is nagyon élvezte, én kevésbé bírom a ricsajt. 
Próbáljuk a nyarat kitalálni, ami tuti, hogy balcsizás augusztusban lesz.

Kép
Kép
irina
 
 


Krakkóban még én sem voltam, de eddig mindenki dicsérte nekem.


Kép
Kép
irina
 
 


No, megnéztem a tanszerlistát a suli honlapján. Rengeteg cumó kell. A jó hír, hogy nem kell ezekkel vonulni, nagy táska sem kell, mert iskolaotthonos a megoldás.

Kép
Kép
irina
 
 


Halihó!

Csak gyorsan. Olyan napjaink vannak, hogy semmire nincs időm, energiám. A hv-n Szoboszlón voltunk, megünnepeltük a keresztfiunkat. Olyan hideg volt, hogy a lélek is belém fagyott. Alig aludtam, így vasárnap csak tinlitangiztam.
Tegnap Bercóval a dokinál kezdtünk, mehetett oviba. Délig dolgoztam, után elmentem segíteni a Dávid technikusi vizsgájára. Utána vevőjelölt jött. (végre meghirdettük a lakásunkat), majd Gergőért mentünk, aki végre hazaérkezett.

Szóval ennyi. 

Bercókám, még olykor köhög egy kicsit, meg berzenkedik az ovi ellen, de tegnap is, ahogyan beléptünk a kapun, megölelt, majd egy szia, anyával az utamra is engedett volna. 

Az én taknyosságom megint kezd átcsapni arcüreggyusziba. 

Irina, sajnos azt tapasztaltam, hogy a rengeteg cucc felét nem is fogják használni. Bercó is kapott egy listát, egy köszöntő levéllel együtt. Talán, ha 15 tétel van rajta. 
dmaggie
 
 


Nagyon izgi a helyzet, ma mi megyünk házat nézni.
dmaggie
 
 



Kép
vindolanda
 
 


Maggie, de jó, majd írd meg, milyen házat találtatok! Izgalmas!!!
Igen, én is attól félek, hogy a sok dologból alig kell valami. Mindegy, nem látom, nem fáj.
Jobbulást Neked! Mivel szoktad tudni kúrálni magad ilyenkor?

No, a ház főnyomócsövét javították egész nap, így elmentünk itthonról. 
Ádit S. fogorvoshoz vitte, mert az ínykinövése nem változott. Mint kiderült, nem nyálciszta volt, hanem szuvas mellette a fog (ez volt az eredeti tippem), rendbe tették neki. Hősies volt, nem fájt neki. Nagyon ügyes, mert én hisztérikusan szaladtam el a rendelőből anno, annyira féltem. Mondjuk ahogy a fogorvos kinézett akkor: nagydarab, morcos nő, fekete haja erősen hátrafogva gumival, száját mindig maszk takarta...
Képzeljétek, kaptam gyógyszertári utalványt meg oklevelet (!) a védőnőtől (pontosabban az alpolgármestertől), mert 1 éven túl szoptatom a gyerekemet. 



Kép
Kép
irina
 
 


Oklevél
Éljen a hős Ádi

Mindenkinek jobbulást!

Épp most érkeztünk haza. G. altatja Rugót, én megyek fürdeni. Holnap nem megy oviba még. Az egyetemre viszont be kell mennem egy papírt aláírni.

Kép
vindolanda
 
 


Hahó. Már fenn vagyunk egy ideje. Romeltakarítok. Pl. a kuka már három napja is tele volt, és ma reggel kellett kivinnem. És ez mindent elmond
Rugót is fürdetem, mert tegnap nem volt már rá alkalom.

Kép
vindolanda
 
 


Hahó!

Itt semmi különös, Ádinak töröm a fejem valami elballagási apróságon (izgis lufi?). 
Az idő továbbra is változékony, hol ballonban vagyok, hol egy szál ujjatlanban, gyereket fel-le öltöztetem, ahogy a nap jön-megy  
Nem tudtam meghosszabbítani a kisgyerekes bérletigazolványomat, mert friss gyedhatározatot kell hozzá a mhelytől. Agyamra megy 5 havonta ez a szarakodás (1,5 év max. a gyed ugye a fél év tgyás után), merthogy mit tudnék csalni azon, hogy gyeden vagyok? rajta van a papíron, hogy meddig, ráadásul a gyerek is ott mosolyog mellettem, életkora a lakcímkártyájával leellenőrizhető. Egyszerűen nem értem, mire jó ez. Ha 2015. áprilisig gyeden vagyok (ami munkabér mellett is jár már), akkor 2014. júniusban is azon vagyok, nem??? Ha valaki tudja, mi ebben a bkv-s dologban a logika, írja már meg nekem, őszintén kérem.


Kép
Kép
irina
 
 


Egy jó hírt is, sikerült megvennem a teljes változatot: 
http://www.xpress.hu/XP/prod.asp?PID=10797

Kép
Kép
irina
 
 


BKV
Ez milyen kínais dvd pontosan?

Rugónak általában egy dologgal lehet örömet okozni, mégpedig modellautóval Lengyelországban is vehetett magának egyet. Ahogy átszámoltam, elég jó árban vettük meg.
Még a legófigurák játszanak, de mással amúgy tényleg nem nagyon játszik.
Mióta meg jó idő van, az udvaron csámborog.
Most nagyon leköti a pince építése. Hogy mekkkora felfordulás van kinn Utálom.
A kutya jól van.
Rugónak a szomszéd meghagyott egy kismacskát
Ma záróvizsgáztatnom kell, azért keltem ötkor
Holnap végre szabadnap

Kép
vindolanda
 
 


Vindo, BBC-s természetfilm, imádom az ilyeneket, Kínáról meg főleg. 
Tényleg, a kutyust már rég kérdeztem. 
Jó kis játékok ezek :-) Ádinál folyton változik, mi érdekli. A legó persze marad, de sokszor éttermeket tervez (menüsor), már a sokadikat nyitotta meg itthon. Meg ismét rajzol, szerencsére, legalább kirajzolja magából sokszor, aminek ki kell jönnie. Matricás albumokat rajzok, matricákat tervez. Viszont a gyerekszoba játékai közül így jó néhányat le kellene selejtezni, mert rá sem néz. Autók? Kb. egy éve nem játszott velük. 

Nagy az izgulás máma, ballagás az oviban, 3 órás (!!!) lesz az egész kb., mert előadják a Lúdas Matyit, meg ünneplőben is valami, meg tortáznak, meg hepening az ovis kertben.  Gondoltam, akkor már ruhát veszek, kirittyentem magam, de még szőrtelenítenem is kell. Sietek is, Ármin épp alszik. :-)

Kép
Kép
irina
 
 


Hogy bírtátok a három órás műsort?
Nem hosszú ez egy gyereknek????
Rugóénak az összevont műsor volt másfél óra, de így is volt olyan kislány, aki félreállt hányni

Rugó most az Angry Birds matricáskönyvvel nyomul. Olyan akkurátusan ragasztgatja a cimkéket. És szépen felismeri a számokat, kiolvassa a kilencvenvalahányat is. Erre tegnap jöttem rá, mikor ragasztgatott

Kösz, a kutya jól van. Bár Gábor két papucsát már megrágta
Rugó táncolni tanította egyik nap

Átment a BTK-nál a habilitációs kérelmem

Konferencia-absztraktokat kell gyártanom ma, meg egy publikációhoz interjúkat olvasni. És be kell menni a postára, mert megérkezett egy kifizetésem is

Érik a meggy. Ma már adjuk is le az első adagot Szép termés lesz.

Kép
vindolanda
 
 


Hahó!

Vindo, szerencsére nem maga a műsor volt 3 órás, hanem az egész (de én kb. két órát maradtam, Ármin ennyit bírt, a nagyfiúk tovább voltak). Lement a LMatyi, utána a ballagós műsor (más csoportos gyerekek búcsúztatták a nagyokat stb.), utána tortáztak, majd még kajálás-rohangálás az óvoda kertjében. 

Gratu a habil. anyag elfogadásához! Innen már sínen vagy :-)
Őszre én is tervezek konferenciázásokat, de hogy felkészülni hogy fogok rájuk, rejtély. Már az absztraktírás sem egyszerű. A kvázi-kész témákból kifogytam, az újakhoz dolgozni kellene.

Kép
Kép
irina
 
 


Ja, értem akkor.
Az absztraktírás elég reménytelen, az biztos. Nekem most többet is kellett, és elegem is van belőle
A többit

Kép
vindolanda
 
 


Halihó!

Csak gyorsan, mert lassan megsül a torta tésztája.  Tegnap nem volt ovi, anyukám vigyázott B-ra, itt fogtuuk, jön majd az öcsém is, megünnepeljük a Kedvest. Lent főzi az udvaron a pörit bográcsban. 
Én meg tortát sütök. 
Majd írok a házakról, de most tényleg sietek. Csak jelezi akartam, hogy megvagyunk.
dmaggie
 
 


Halihó,

én is csak bejelentkezem, minden oké, takarítok meg sétálgatunk a 3 napos lazítás örömére. Lassan tán utol is érem magama lakásban. Meg selejtezgetek, ha van pár szabad perc, mert mindent elborítanak a legósdobozok, papírok, könyvek (Ádinál). De nálam is kellene.
Lehet, megnézzük az óriáskereket a Deák téren (ami a London Eye-ra hajaz). 


Kép
Kép
irina
 
 


Hahó.
Tegnap este sikeresen hazaértünk.
Az otthonlét elég zökkenőmentesen telt. Voltunk Demjénben a fürdőben, ami Rugónak nagyon bejött, nekem viszont hiányzott egy nagy medence, amiben tudtam volna úszni Mondtam, hogy legközelebb, ha megyünk, akkor Lillafüred legyen, mert ott van barlang, tanösvény stb. Nekem ez az ülök a meleg vízben-feeling nem jön be annyira...
Itt dög meleg van.
Ma itthoni munkanapom van sok tennivalóval.
Rugó tegnap este elkunyizott egy kismacskát a szomszédtól. A garázsban van szegény, de ma nagyon meleg lesz neki.
A meggy nagyobb része szerintem egy hét múlva érik. Maggie, kell majd egy-két rekesszel?

Kép
vindolanda
 
 


Itt már kiégett a fű.
Holnap nagyon korán kell kelnünk. Sanszos, hogy Rugót hat körül már le kell adnom. Nekem meg záróvizsgáztatni kell.
A macska a garázsban bújkál.

Kép
vindolanda
 
 


bujkál

Kép
vindolanda
 
 


Hahó!

Vindo, azért jó kis programjaitok voltak... nekem úgy jó a melegvizes ejtőzés, ha van egy könyv a  kezemben és 2 órán át nem zavar senki 
Mi végül nem jutottunk el a kerékhez a nagy melegben, inkább 5-6 felé mentünk csak ki a délelőtt után, majd jövő héten, akkor jobb idő lesz.
Jó ég, hánytól vannak államvizsgák, 8-tól?
Jövő héten én is beugrom egyre, egy szakdolgozóm véd, de aztán el is jövök. Mégis, érezzék a törődést a mhelyemen :-)
Akkor most hány cicátok van?

Árminnal már megvolt a délelőtti játszóterezés, ki is dőlt a fáradtságtól. Próbál járni, de még nem megy neki, a felállás kapaszkodás nélkül már pár napja igen, bár még nagyon bizonytalan. Mi nagyon örülünk neki :-)
Megyek, rendbe kell raknom a lábkörmeimet, absztraktírás, ebédelés.


Kép
Kép
irina
 
 


Na, még könyvhét is van a héten, nesze nekem.

Kép
Kép
irina
 
 


A volt pszichós évfolyamtársaim meg most készülnek ezerrel az államvizsgára, brutális mennyiségű anyagból (én meg gyűjtögetem össze az anyagokat, jó lesz 2 év múlvára). 
No, tényleg mentem.

Kép
Kép
irina
 
 


Hát, egy cicánk van, mert a múltkori nagy az eltűnt. A szomszéd macskája fialt ide a múltkor, abból kaptunk egyet vissza. De nem hiszem, hogy olyan könnyen ideszokik... Pláne, hogy kutya is van

Igen, nyolctól kezdődik a záróvizsga. De Gábornak fél hétkor kell Debrecenből indulnia... Így addigra be kell érni Db-be, onnan meg mehetek busszal

Ármin nagyon ügyes.
Hogy bírja a meleget?

Itt most jól besötétítettem.

Kép
vindolanda
 
 


Szerintem jól bírja, legalábbis nem látom rajta, hogy zavarná. A gyerekeknek általában nincs bajuk a meleggel-hideggel, de ez csak az én benyomásom, meg vhogy olyan emlékem sincs, h én gyerekként ezzel foglalkoztam volna. 
Bent amúgy 26 fok van, nálunk télen is simán van ennyi időnként. 28 körül szoktam bent kiborulni. 
Megyek dolgozni. 

Kép
Kép
irina
 
 


Ja, régen akkor sem volt katasztrófa, ha leesett a hó télen. Vagy nyáron 35 felett volt. Tényleg, nem beszéltek ennyit az időjárásról.

Minket a pince ásása miatt ellepett a homok. Komolyan, áll a kád alján, csikorog a fogam alatt. Rugónak 2-3 naponta mosom a haját (mert a nagy kupacokon csúszkál). Teljesen olyan, mint A homok asszonyában
Ja, és kijöttek az ekcémáim, amelyek a homokos tengerparton szoktak.
Tiszta beach-hangulat, csak hiányzik a tenger

Rugó a macskát a jól hangzó Ciculi névre keresztelte.
Kis dög, követ minket mindenhová

Kép
vindolanda
 
 


Halihó!

Gyorsan én is bejelentkezek, amíg a többiek alszanak. 
Jaj, ez a három nap úgy elröppent, észre sem vettem. Volt egy csomó elmaradásom: hajfestés, szőrtelenítés, kocsimosás, fűnyírás, kapálás, stb. Bercó ezek után szokta megemlíteni, hogy körömlakkozás. A lábaimra ő választott színt.  Hétfőn még elugrottunk cseresznyét szedni a barátainkhoz, így most van mit csinálnom megint. Jut eszembe, köszönöm a felajánlást, Vindo, igen, kérek szépen meggyet. Imádom. Ráadásul most találtam egy jó kis receptet, sütés nélkül készítendő, gyümölcsös, a srácok csak falják. 

Árminnak nagy gratula, menni fog az, még pár nap gyakorlás és kész menő manó lesz belőle. Tényleg, a beszéddel hogy áll?

Vindokám, ez a homokos móka nem hangzik túl jól. Nemrégiben a kollégám mesélte, hogy a neten látott egy házat, amit 65 ezerből építettek, homokzsákokból. Ha ennyi homokotok van, akkor simán felhúzhattok Rugónak egy kéglit. 

Házvásárlás: nézelődünk rendesen, most még van egy, ami nagyon kedves a szívemnek, bár még csak képeket láttam róla. A környék is tetszik, a szobaszám is megfelelő. Hamarosan meg is tudjuk nézni, csak első lépésként a mienket kellene eladni. Jönnek érdeklődők, gyakorlatilag másfél hete jelent meg a hirdetés és már hárman is voltak. A tegnapi csajszinak asszem eléggé tetszett. De majd meglátjuk. Izgi nagyon. 

Vindokám, az egyik legkedvesebb barátosnőm nálatok lett óraadó. Mondtam neki, hogy keressen meg. Valszínűleg szeptembertől meg is támad majd, kutatásmódszertanból kellene neki segíteni. Mehet?
dmaggie
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: