Új privát üzeneted érkezett!

Panni, igen láttam a könyvét, de csak itt a neten, gondoltam rá, hogy megrendeljük. Hol akadtál dedikált példányra? Különben nem járok hozzá, persze a hírek igy is jönnek :lol: van egy 1,5 éves kisfia, és egy 3 hetes kislánya, 2 külön anyukától :D . Hát ez tény: szereti a nőket :D
Dani szeptemberben kezdi az ovit, nagyon sokat jártunk utána, mert amiket kinéztük oda nem vették fel túljelentkezés miatt, ugyanis nem tartozunk a körzetbe :x , és ismerősünk sincs sehol aki betudta volna nyomni. Most a közeli kisvárosban fog járni, tőlünk 6-7 km.

Dudu, gyere mesélj ha lesz egy kis időd.

Kép
mona76
 
 


Mona :D igen hallottam hogy megugrott a gyermekek száma :D jót derültem rajta - hiába tényleg nagy hódolója a szebbik nemnek (hogy nem unja hiszen egész nap velük" dógozik" :D ) - férjnek necces lenne de orvosnak és barátnak kiváló 8) -a könyvet természetesen tőle koboztam el az aktuális szűrés alkalmából :)
Nem tudom miért mondják hogy fogy a Magyar- az általunk kinézett sulikban is 4-5x -ös volt a túljelentkezés... :roll:

Kép
Kép
panni7
 
 


Panni, szerintem kevés a suli.

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 

 
 

Igaz igaz meg aztán az ember lánya törekszik olyan sulit (ovit) keresni ahol nem ütik a gyerek fejét nagyszünetben uzsonnás táskával.Van olyan iskola itt is ahova lepkehálóval fogdossák a gyerekeket és így aztán kislátszámú osztályokat indítanak nade ott az uzsonnás táska....... :?

Kép
Kép
panni7
 
 


SZiasztok!

KULLANCS: ti hogyan védekeztek ellene?? Európában betiltották azt a permetezőszert mellyel írtották őket és elképesztő, hogy mennyi van! A kutyánk be van oltva+kullancsnyakörv+Frontline és múltkor 3-at szedtünk ki belőle 1 héten belül! Ezek után jogos a kérdés, hogy a szemünk fényét hogyan védjük meg???
Oltás, vagy alternatív módszer?? Mi a javaslatotok?
Szép estét!

Kép
h.bogesz
 
 


Bogesz ami nekem eddig mindíg bevált- extra B vitamint adok a gyereknek kullancs szezonban ugyan is annak a kipárolgását nem bírják a dögök és ha olyan a szitu akkkor plusz le is fújom valami riasztó szerrel a csajokat...

Kép
Kép
panni7
 
 


Sziasztok!

Néha be-bekukucskálok hozzátok! De látszik, hogy mindenki elfoglalt, kit egy, kit immár két, sőt több gyermek is lefoglal.
A kullancsos témához kapcsolódva szeretnék valamit írni. Én is jöttem-mentem a témán már nagyon sokat. A doktor nénink azt tanácsolta, hogy addig amíg rendszeresen nézem a gyermekem (pelenkázás, fürdetés) addig nem tartja szükségesnek az oltást, hiszen úgy is észreveszem és ki tudom venni. Amikor már nagyobb lesz a gyermek és nincs nap mint nap ennyire szem előtt, akkor ajánlatos oltani.
Ehhez még egy adalék: a neten olvastam, hogy csak azoknak szükséges az oltás, akik rendszeresen járnak erdőbe (pl. vadászok, erdészek).
Tehát mi továbbra is a spray-ket használjuk.
Minden jót, szép napot mindenkinek!

Szilvia

Szilvi
Kép
szylett
 
 


Sziasztok!
Bogesz! Köszi a hozzászólást iwiw-en.
Kullancs ellen én beoltattam Lilit. Nemrég kapta meg az ismétlőt. De ha olyan helyre megyünk én is befújom ilyen riasztószerrel,meg persze minden fürdés előtt átvizsgálom a gyereket,mert ha jól tudom, akkor 24 órán belül ha kivesszük a kullancsot akkor még nem tud megfertőzni. De Panninak köszi a B vitaminos tippet.Akkor azt is bevetem. Milyen B vitamint adsz nekik? Tabletta vagy egyéb formában?
Köszi!
Azért jöttem,mert Bogesz kérte az iwiw-en,hogy jöjjek megosztani az élményeket!
Lili nagyon szereti a kis öcsit. Néha túlságosan is! Benji nagyon jó kisfiú! Teljesen az ellentéte a nővérének! Lilivel több gondom van mint Benjivel. Benji eszik-alszik,most már nézeget,gőgicsél .Nagyon édes. Lilivel egy pokol volt az első 3 hónap.Állandóan kézbe volt,mert üvöltött. Hát én erre készültem most is lelkileg,de szerencsére kellemesen csalódtam,mert a fiam áldott jó gyerek!
Úgyhogy Bogesz hajrá! Gyúrjatok rá a másodikra bátran! Tudom,hogy attól féltél te is,hogy a második is olyan rosszcsont lesz mint Szaffi és azért nem merted bevállalni a másodikat. Én is féltem tőle,mert Lili olyan mint a te lányod,de szerencsém van,mert nekem a második nagyon nyugodt gyerek! Kívánom neked is,ha majd eljön az idő,hogy a második babáddal könnyebb legyen!
Van egy nagy hírem is! Lili már több mint egy hete végre a saját szobájában a saját ágyán alszik! Mondjuk az elaltatás nem megy olyan gyorsan,mert nem bír elnyugodnia seggén,de a lényeg,hogy végül ott alszik.
Mikegirl! Mi van veled? Remélem jól vagytok!
Majd még jövök és írok!
Puszi nektek!

KépKép
dudu_84
 
 


Köszönöm a kullancsos tippeket! Keresgélés közben rátaláltam egy régi módszerre, ami nem is tudom miért merült feledésbe? Képzeljétek: ha kullancsot találsz a gyerekben, vagy állatban, fogj egy GYUFÁT és nyálazd meg a fejét, majd körkörösen kőrözz a kullancs bemenet, kullancs teste körül. A foszfort megérzi és azt sokkal jobban szereti, mint bármi mást és ezért hajlandó önmagától is kijönni a bőrből!!!! Nagyon dúrva, nem?? Semmi erőszak, semmi fejbeszakadás stb. Most árgus szemekkel figyelem a kutyát, hátha tesztelhetek rajta. Mondjuk azt nem írja a tudomány, hogy mennyi ideig tart egy ilyen gyufás szeánsz, meg ugye abban sem lehetünk biztosak, hogy a kullancs nem terjeszt e lyme-kórt. Szerintem egy próbát megér!

Dudu, nagyon örülök, hogy jöttél és megosztottad velünk a tapasztalaidat! Reméltem, hogy az iwiw-en szereplő kép nem "csak egy jó pillanat" amit elkaptatok! Örülök, hogy jó testvérek és bevallom drukkoltam, hogy jól kijöjjenek egymással és ne gondolt azt, hogy "vajon kellett ez nekem?" Sajnos én sokszor gondoltam erre, de már elfogadtam olyannak Szaffit amilyen, néha leüvöltöm a fejét és csapkodok és akkor kicsit magáhoztér és pár órán keresztül nyugi van. Nekem meg marad a lelkiismeretfúrdalás...
Egyre inkább érlelődik bennem a gyerek project és általad reményt is kaptam, hogy érdemes belevágni! Nagyon szeretem Szaffit, tényleg, a világon mindennél jobban, de ha nincs katonás fegyelem, kicsit lazább vagyok, ő már ki is készít két pillanat alatt. Útáltam mindig is parancsolgatni és mindent megszabni, valamihez kötni, de a gyerek ezt követeli meg, vagyis a körülmény, mert különben egy kis nyafogós hisztérika lenne, aki dobálná magát az áruházban. Család barátja egy pedagógus mondta, hogy az a tipúsu gyerek aki ha nincs fegyelem, belédrúg, majd később az útállak szót használja. NA EZT NEM! Amit az első 3 évben követelünk tőlük az határozza meg a későbbi értékrendjüket. Remélem, mert sok meló van benne...
Érdekes, hogy LILI ebben az új helyzetben tanult meg a saját szobájában aludni!! Arra gondolnék, hogy most méginkább igényli a figyelmet, a törődést. Talán élvezi, hogy ő a NAGY testvér és ameg akarja mutatni milyen ügyes és majd ő terelgeti, gatyába rázza, megvédi a kistesót! Legalábbis Szaffinak tuti ez járna a fejében. Élvezi Lili, hogy segíthet? Gondolom mindent ő szeretne elvégezni, mert ő már olyan ügyes és persze nagy!?
Az étvágyatok változott?? Szaffinál árnyalatnyi javulás, már 11kg, 92-96-os ruhákat hordunk!! :shock: :D Néha már azt hiszem fénnyel táplálkozik... Viszint amennyit szenvedtem régen az éjszakai nemalvással, felkelésekkel, örömmel állíthatom, hogy 2 éves kora óta átalussza az éjszakákat és zavartalanul durmol! Mintha a 2. szülinapja után húzott volna egy vonalat és elhatározta, hogy mostantól alszik :wink:

Remélem azért néztek be ritkán, mert mindenkivel minden rendben van!!!! Azért jó lenne hallani felőletek! A kis gengszterpalántákról és a két-vagy többgyerkőcös "nagycsaládosokról" is szívesen látnék képeket!

Kép
h.bogesz
 
 


Az, hogy fényevő, nagyon találó az én lányomra is! :D Már egy jó ideje 10kg és nem nagyon akar hízni. Nőni azért nő. Mi is most váltottunk a 92-es ruhákra.
Amúgy nekem is nagyon szigorúnak kell lennem Lilivel,mert különben a fejemre nőne.
Tényleg érdekes,hogy most tanult meg a saját ágyában aludni. Talán azért,mert látja,hogy az öcsi is a saját ágyában alszik el és ő is ügyes akar lenni. Amúgy nagyon szeret mindenben segíteni. Pelenkázásnál ő keni be a popóját, fürdésnél moshatja a kis lábát ,pociját. Nagyon élvezi. Idegenekkel szemben nagyon félti a tesóját. Mindig rájuk szól,hogy ne piszkálják,mert most alszik. Szerencsére féltékenység nincs benne. Legalábbis felém. Talán azért,mert míg terhes voltam,folyamatosan készítettem fel lelkileg az új helyzetre. Mindig mondogattam neki,hogy mi lesz majd,ha megszületik a tesó. pl.: sokat kell majd cipelni,mert nem tud még járni stb. Meg azt is elmondtam neki,hogy ő is ilyen pici volt és vele is ugyanezeket a dolgokat csináltam. És megérti! Szerencsére nagyon értelmes és mindent megért amit elmagyarázok neki.
Anyukámmal szemben volt a legféltékenyebb,de már kezdi megszokni,hogy a mama Benjit is szereti.
Kullancs ellen,ha beválik a módszer, akkor gyere és számolj ám be nekünk!
Örülök,hogy Szaffi is átalussza az éjszakát. Nálunk ez 15 hónapos kora óta van, amióta nem szopizik. Addig ő is mindig felkelt 2x 3x éjjelente.
Én is örülnék,ha a többiek is írnának ide! Olyan jó kis csapat voltunk! Képek is jöhetnek!
Sziasztok!

KépKép
dudu_84
 
 


Képzeljétek, megkerestem Nyuszfülüt és érdeklődtem, hogy mi van vele családalapítás terén! Remélem emlékeztek még rá!
Az alábbiakat írta nekem (remélem nem gond, hogy megosztom) idézem:
Aranyos vagy nagyon hogy eszedbe jutottam, és gondoltál rám.
Hiszed vagy nem, én végig olvastam veletek a topikot egészen a babák születéséig. Igaz nem írtam, de lélekben ott voltam veletek.
Nagyon sokat szenvedtünk az után hogy a picurt elvesztettük, nem akart sikerülni. Az után három vetélésem volt. Azt hittem belebolondulok. Genetikán is jártunk, ahol 25%-os ismétlődési esélyt adtak minden egyes terhességre (arra a betegségre ami az első kisfiúnak volt). Tavaly októberben kiderült hogy pajzsmirigybeteg vagyok, februárban pedig közölték hogy pco-s, és legalább három hónapig nem eshetek teherbe, kizárt, ne is próbálkozzunk. Ennek ellenére két hét múlva pozitív lett a tesztem. A gyógyszeres kezeléseknek köszönhetően sikerült a babót megtartani, annyira, hogy ki sem akart jönni. Balázskám a 42-ik hétre 2009 novemberében született 3700g-al.
Nagyon örülök ennek a kis rosszaságnak, minden pillanatom boldogsággal teli. Most is itt ül az ölemben, és a kezemen van a két kis keze ahogy írok.

Úgyhogy nagyon örülök, hogy az ő életébe is beköltözött a boldogság!

Kép
h.bogesz
 
 


Italoman fényképeit láttam az iwiw-en és meg kellett állapítanom az ő lánya is a fénnyel táplálkozók sorát bővíti! :lol:

Kép
h.bogesz
 
 


Bogesz de jó hogy megkerested nyuszifülüt, köszönjük neked. Annyira jó volt olvasni a sorait, rendesen megkönnyeztem :oops: . Nagyon sok boldogságot kívánok nekik, és igazán megmutathatná nekünk ezt a kis csoda Balázst :wink:

Én is néztem a képeket iwiw-en, nagyon szépek a csajok :D , és tényleg csajosan vékonyak :D
Dani már 1 éve 16,5kg, én tavaly ezt sokalltam /dokink nem/ nagyon féltem tőle hogy elhízott lesz, de most már egy izmos, húsos, erős csontozatú, széles vállú húligán lett :lol:

Mi szeptemberben kezdjük az ovit, már voltunk 2*, és sokat beszélünk róla, háát nagyon várja, lehet hogy nekem nehezebb lesz mint neki :oops:
Lesz még valakinél ovi kezdés?

Csajok tudnátok ajánlani programot gyereknapra. Felmegyünk Pestre, gondoltunk a minimaxos "bulira", de szeretnénk több programos helyet felkeresni.

Mike, hogy vagy?
Ma jutott eszembe, hogy már csak 2 hónapom van vissza a gyesből :? nagyon gyorsan eltelt ez a 3 év :?

Kép
mona76
 
 


Kép


Íme! :)
nyuszifülû
 
 


Nyuszifülű, nagyon édes, kis mosolygós, kacérkodó, csodaszép. Már nagyon megérdemeltétek őt, örülök nektek :wink:

Kép
mona76
 
 


Nyuszi, nagy-nagy gratula. Egy ideig visszakerestelek, de csak a kudarcokról olvastam, szívből örülök, hogy megszületett a kisfiatok!

Mona, mi is kezdjük az ovit ősszel. Már voltunk egy ovis kiránduláson, és a héten bekukkantottunk az ovis gyermeknapra is. Eszter eléggé visszahúzódó, Emese szerintem jobban érezte magát. :lol: Szerencsére egy kis ovit találtunk, a csoport sem lesz nagy, 20 fő körül. Azt javasolták, hogy augusztus végén is menjünk be 1-2 délelőtt, és akkor szeptemberben gördülékenyebben mennek majd a dolgok. Nektek milyen lesz az ovi? Helyben? A miénk a szomszéd faluban van.

Kullancs: Eszti megkapta az emlékeztető oltást. Minden este átnézzük őket. Emesét 1 éves kor után lehet oltatni, de szerintem azt is beadatjuk majd a nyár derekán. Ezt a gyufás dolgot én is olvastam, de szerintem majd a kullancscsipeszt veszem elő, ha szükség lesz rá :)

Bogi, nincs 2 egyforma gyerek. Látom ezeken a pöttyökön. :) Egy pillanatig se cserélném fel egygyerekesre a jelenlegi felállást.

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre, látom újra felélénkült egy kicsit a topik :D Hihetetlen, hogy már majd 3 évesek a gyerköcök :)

Nálunk minden rendben, Fanni is a vékonykák táborát gyarapítja, 12,5 kiló. Eszik rendesen, de nem hízik, szerencsés alkat :D Ő még nem megy oviba, majd csak jövőre, anyukám marad továbbra is vele itthon.
Nagyon eleven, rengeteget beszél, nagy dumás kiscsaj lett belőle :)

Gratulálok a tesókhoz! :) Nálunk még a tesóprojekt nem került szóba, szeretnénk tesót, de még várunk 2-3 évet.

Íme egy friss kép Fanniról :) Kép

horvviki
 
 


Sziasztok!
De jó hogy ennyien írtatok!
Nyuszifülű! Én is szívből gratulálok a kisfiatokhoz! Nagyon szép kisfiú!
Viki!
Fanni is nagyon édes kis csaj!
Írjatok minél többen!

KépKép
dudu_84
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
dudu_84
 
 


Sziasztok!

Hú jó rég voltam. :)

dudu: hatalmas gratula utólag is a kis trónörököshöz! Nagyon édes. :D És Lili mekkora már. Apám.

Nagyon édes az összes bébi akikről láttam fotót. :)

Akik tesóprojekten gondolkoznak ne gondolkozzanak. Hajrááá. :D

Nálunk a helyzet jó. Lara alszik éjjel, szobatiszta, szavam nem lenne, ha emellett nem lenne iszonyúan hisztis és akaratos... Bár így is imádom. :)
Bence meg fantasztikusan nyugis és lusta fiú. Imádom. Eszik, alszik, nézelődik és forog. Pedig már illő lenne másznia, de nem kapkodja el a dolgokat. Sebaj majdcsak behozza.

igyekszem többször benézni. Sziasztok

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


meg néhány kép :D

Kép

Kép

Kép

Kép [/img]

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogó!
Nagyon szépek a gyerekeid!
Bence olyan cukker ahogy mosolyog!
Az én fiam is ilyen nyugis! Eszik alszik és nézeget. Bezzeg a Lili! Ő már más kérdés. Hisztikirálynő.
Várok még a többiektől is képet!
Sziasztok! :)

KépKép
dudu_84
 
 


Minden picurka topiklakónak, boldog születésnapot kívánok!

Kép
mona76
 
 


Nagyon boldog szülinapot kívánok a topik összes babájának!!

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Boldog szülinapot minden kis 3 évesnek!

KépKép
dudu_84
 
 


Sziasztok!

Hátha jár még erre valaki. Hogy teltek a szülinapok?

Mi 16.-án állatkerteztünk és szuper volt. Lara is nagyon élvezte. Képek itt vannak: http://picasaweb.google.hu/rkosa81/2010Allatkert#

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Hahó, jár még erre valaki?
Boldog születésnapot utólag is minden kisgyereknek.

Hogy álltok az ovival? Mi beszoktunk, 2 hete jár Eszti. Szereti, bár még nem tud elaludni, és inkább egyedül játszik, de mindig nagy kedvvel megyünk. Emese továbbra is itthon van velem, nyugis lett így, egy gyerekkel.

Mikegirl, jól emlékszem, hogy ti már a Kistesót vártátok? Vagy már meg is született?
Pattogó, bár Bence képei régebbiek, de azért megjegyzem, hogy Eme is ilyen vasgyúró, mindig fiúnak nézik :lol:

Írjatok!

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok!
Látom nem jár erre senki!
Gondoltam jövök és elújságolom nektek,hogy végre sikerül férjem után költöznünk Bécsbe. Most költözünk 21.-én!Végre együtt lesz a család!

KépKép
dudu_84
 
 


Dudu, gratulálok, de jó nektek, mi is gyakran járunk ki, imádok ott.

Kép
mona76
 
 


Mona!
Köszi! Már itt vagyunk,de még egyenlőre moccani sem tudok a sok cucctól.Most próbálok helyet találni mindennek!
Nagyon helyes lett a kis pasid! Néztem iwiw-en!

KépKép
dudu_84
 
 


Én is néztelek ám benneteket 8)
Te tudsz németül? Vagy most kezded el? Lili ovis lesz, vagy még nem? Gyere mesélj sokat, hogy érzitek magatokat, hogy megy a beilleszkedés, merre laktok?

Mike, jöhetnél, mert én nagyon kiváncsi vagyok mi van veled. Vagy már lehet, hogy kezedben tartod a kicsi Adélt?

Kinél, hogy megy az ovi?

Kép
mona76
 
 


Sziasztok

Napok óta bennem van hogy benézzek a forumba, és most nagy unalmamban meg is tettem. De jó hogy még működik
Visszaolvasgattam, nagyon sok emlék előjött, mennyi mindent

Hangus is már óvodás, minden akadály nélkül vette, igaz ő volt óvodás is.

Majd próbálok feltenni képeket, nagyon jó volt hallani és olvasni mindekiről. Tesó még nálunk sincs, és őszintén megmondva nem is nagyon szeretnék. Végre megint az kis megszokott életünket éljünk, megyünk-jövünk, nagyon jól elvagyunk hármasban.
mostmár megpróbálok én is gyakrabban bejönni, üdv mindenkinek.

Szilvi

Kép
sziszike77
 
 


Sziszike, de örülök, hogy te is jöttél :D

Nálunk sem lesz kistesó, most ez igy nagyon jó, néha áradozok róla, de csak pár percig tart :D

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!
Sikerült kiköltözni,bár még sok a tennivaló a lakásban. A Beilleszkedés szerintem egy kicsit hosszabb folyamat lesz,mert nem beszélem a nyelvet. Lilit most kezdtük beszoktatni az oviba. Egy magyar-német nyelvű oviba jár. eddig 3x voltunk,de már ott lehetett hagyni fél napra. Nagyon okos! 1 hétig még fél napra megy aztán utána megpróbáljuk az egész napot! Ha már ott tud maradni egész napra,akkor kezdem az intenzív nyelvtanulást. Először Bécs mellé akartunk költözni,de messze lett volna az ovi. Most Bécsben a 10.kerületben lakunk,de elég kicsi ez a lakás. Mivel már beírattuk a Lilit az oviba,nem nagyon volt időnk lakást keresni,ezért most kisebb lakásban lakunk albérletbe. Most gyűjtünk egy kis pénzt és befizetünk majd egy nagyobb lakásra és akkor már remélhetőleg nem kell többet költöznünk. Ennyit rólunk!
Többiek! Igazán írhatnátok ti is! Hiányzik ez a csapat!
Puszi nektek!

KépKép
dudu_84
 
 


sziasztok!

A helyzet állása szerint 2011. júliusában Eszterkének kistestvére érkezik!
K

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Kriszti, gratulálok!!

Dudu, minden jót nektek Ausztriában, jó, hogy nem mentetek nagyon messze. Neked jó nyelvtanulást, Lilinek jó ovit. Van magyar óvónéni is?

Mike, akkor kislány? MOna, te honnan tudod????? :shock: Kérünk képet!! Atiról is. Szép az Adél név!!

Ovi nálunk jól megy, leszámítva a reggeli elválást, de egész nap semmi baja Eszternek, egész napos, de nem alszik el, eddig összesen háromszor aludt el (szerintem véletlenül). Így már öt körül nyűgös, nagyon sokat nyávog, minden bizonnyal a fáradtság miatt. Este egy pillanat alatt elalszik.

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Kriszti gratulálok!

Ági, Mike vonalzójáról tudom a pici nevét.

Kép
mona76
 
 


Krisztike!
Gratulálok!
Ági!
Magyar anyanyelvű az óvónéni és a dadus is,de perfekt beszél németül mindkettő. Mindkét nyelven foglalkoznak a kicsikkel!
Olyan jó,hogy egyre többen írtok csajok!
Még a képeket hiányolom!
Puszika!

KépKép
dudu_84
 
 


Kép Kép

KépKép
dudu_84
 
 


Mindenkinek békés, boldog karácsonyt kívánok!

Kép
mona76
 
 


Boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek!

KépKép
dudu_84
 
 


Kép

KépKép
dudu_84
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért!

Kedves Lányos Anyukák!
2010. novemberi kismamás topikból vagyok!
Egyedi készítésű, masnis fejpántok, igény szerinti színben és méretben!Akit érdekel, írjon nekem privit és megbeszéljük a részleteket:)
Dobok egy képet, h. miről is van szó:)

Mindenkinek Boldog babavárást illetve babázást kívánok!

Kép

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok Csajok!!

Lesül a képemről a bőr, hogy ide meg nem tettem képet. :oops: :oops: Mona üzent a facebookon, hogy jó lenne....

Ezek a legfrissebbek:
Kép

Kép

Kép

Na szóval, Ati után lett egy kislányunk is, Adél. :D Mindig ez volt az álmom, úgy bőgtem, amikor x-dik alkalommal azt mondták, hogy mégsem fiú, hanem kislány..... persze, persze, a fiúcskát is szerettem volna, de hát így tökéletes!!!!

Minden hezitálónak üzenem, hogy nincs két egyforma gyerkőc. Adélka már szinte a kezdetektől alszik éjszaka, max 1x kell kellni hozzá, vagy egyszersem. (Kivétel növekedési ugrás, meg ilyesmi....) Az oviban nagyon türelmesen várja ki, hogy Atival elkészüljünk, szépen játszik akár egyedül is, és tegnap már átfordult a hátáról a hasára. Szóval eddig Ati szöges ellentéte, bár apa azt mondta, hogy várjuk ki a végét.....
Egelőre még szoptatok, 6 hós kora előtt ha minden jól megy, tejen kívül mást nem szánok.

Ami nehézséget jelent az Ati. Kezdetben a testvérféltékenység - horror volt, most meg a sima rosszaság - neeeem, nem elevenség, mert tudja, hogy rossz amit csinál, de azért is csinálja! Úgyhogy mindig van valami. Iszonyatos mozgásigénye van, úgyhogy alig várom a jó időt!!!! Dobok róla is egy képet:
Kép
Nem kell aggódni, még nem borotválkozik, és vagy 5-en voltunk körülötte, de mindenképpen ő akarta kibontani apukám csomagját :D

Remélem mindenki jól van, és hogy betegeskedések sehol nincsenek.
És gondolom mindenütt folyik a farsangi jelmezkészítés, farsangolás.

ÉÉÉÉÉs természetesen gratula és hajrá a kistesókhoz!!!!
Puszi mindenkinek!!!!

mikegirl
 
 


Jaj, egy nagyon fontos dolgot kihagytam. Császár után ez most normális szülés volt!!!!! Megcsináltam!!!!!!!!

mikegirl
 
 


Szia Mike, de örülök, hogy írtál!! Gratulálok a kislányotokhoz, nagyon szép és ritka neve van!! A normál szüléshez külön gratulálok! Ati meg igazi nagy óvodás!
Puszi és jó egészséget nektek!!

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok!
Mike! Gratulálok a csodaszép kislányotokhoz! Ati meg már milyen nagyfiú! Nagyon szépek a gyerkőcök!
:)

KépKép
dudu_84
 
 


Sziasztok!
Mike! Gratulálok a csodaszép kislányotokhoz! Ati meg már milyen nagyfiú! Nagyon szépek a gyerkőcök!
:)

KépKép
dudu_84
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dícséreteket csajok!!!!
Bogesz, hajrá!!!! Nyugodtan vágjatok bele. Nálunk is Atival vannak gondok.

Puszi mindenkinek!!!

mikegirl
 
 


Mike gratulálok a kistesóhoz- nagyon szép mindkét csemete -örülök hogy hallok felőletek :-)
Lányok nálunk is törpeterroristák -ovónénik külön füzetet vezetnek az aranyköpéseikről mert életveszélyes a dumájuk :-)
Barbi továbbra is demo -így igaz nincs két egyforma :-)

Kép
Kép
panni7
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: