Új privát üzeneted érkezett!

Dudu,Gratula a kis fütyishez!!!!! Csodás érzés lehet! Egyszer majd én is így szeretném, h fiú legyen a második..... 1 fiú-1 lány több mint ideális :D Hogy viseled a frontokat meg ezt a hülye időjárást?

Szobatisztaság: lányok, SZaffi már 4 hónapja szobatiszta, erre tegnap 3-szor is bepisilt, egyszer a délutáni szunya után az ágyba, majd ma reggel a nappaliba :cry: :? Mi lehet a gond? Veletek is volt ilyen visszafejlődés? Most már szídjam meg ha következőre megint megtörténik, vagy szankcionáljam, vagy mintha mi se történt volna? Mi lenne a helyes lépés? Pelust nem akarom rá visszaadni.

Van aki már beoltatta magát, vagy a nagyobb gyermekét H1N1 oltóanyaggal? Tapasztalat? Én nem és sztem nem is fogom.

Szép napot! :?

Kép
h.bogesz
 
 


Szia Bogi, nálunk is volt ilyen, mondjuk tény, hogy nem 4 hónap után, de én azért nem hagytam szó nélkül. Főleg, hogy amikor megkérdeztem, miért nem szólt, azt mondta, hogy nem volt kedve... :roll: gondolhatod, hogy elszállt az agyam. Mondtam neki, hogy szomorú vagyok, és a bepisilős kislányok nem mehetnek oviba (nagyon készül). Pelus semmi esetre sem. Ja, és kicsit benne hagytam a pisiben. De pl nappali alvásnál amikor bepisilt, akkor megkérdeztem, kér-e pelust, és kért, akkor kapott. Éjszaka még pelusozunk. Nálatok ez hogy állt be, hogy már nem kellett neki éjszakára se?

Oltás: nálunk senkit nem oltanak be.

Dudu, hajrá, hihetetlen, hogy már letelt a várandósságod fele :)

Rólunk: nőnek a csajok, Emének hétfőn vot sérvműtétje, kb észre se vette, csak az altatás viselte meg, de estére ugyanúgy röhögött.. 1 éjszakát bent aludtunk, illetve csöveztem a kabátomon az ágy mellett. Szerencsére jól alakul minden.

Szép napot mindenkinek!!

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok!

dudu: gratulálok a kukishoz! Szép pocak. Bár gondolom nőtt azóta. :D

agnes: örülök, hogy minden rendben zajlott a műtétnél. :)

bogesz: Lara is be-be csurgat mostanában, de gondolom az öcsi teszi.

Nálunk minden oké- Bencus kicsit hasfájós, de elhanyagolható. Inkább panaszkodik, mint sír. Nagyon jó gyerek. A szopási technikája viszont borzalmas. Bimbóvédővel sem megy, így valamelyik mellem mindíg sebes. Tápival is pótlok. Vegyes gyerek. Viszont este 9-től hajnal 3-ig alszik. :D Hurrá. Tegnap előtt este 10-től nyomta fél hatig. Szavam nincs. :D Csajok nem féltékenyek, sokat segítenek.

Na megyek is dolog van. :) MINDENKI VIGYÁZZON MAGÁRA. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 

 
 

Bocsi a capslockot benyomtam. Még annyi, hogy nem oltatok, mert egy gyógyszergyárban dolgozótól halottam, hogy az oltóanyag hatóanyagainak listája 20 évre titkosítva van. Gyanús...

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!
Köszi a gratulációkat! :D
Bogesz! Lili nél is volt már hogy reggelre bepisilt az ágyba!De szerintem ez attól volt,hogy túl mélyen aludt,meg sokat ivott lefekvés előtt! Mert amúgy simán kimegy egyedül és elvégzi a dolgát!Még a punciját is kitörli! Ezért én nem szoktam letolni,pedig 1-2x már előfordult! Viszont volt olyan is hogy annyira belemerült a játékba,hogy éppen,hogy odaért a bilihez és bement a bugyiba is,vagy néhe a bili mellé!Ilyen is volt már!Na akkor azért szólok neki,hogy ezt nem kellett volna!Úgyhogy amint látom mindenkinél előfordulnak ilyen balesetek még ebben a korban. Akkor csak nem lehet gond!Pelust szerintem se add rá vissza,mert az csak összezavarja!
Ági! Nálunk úgy volt az éjszakai pelus,hogy én csak akkor akartam volna pelus nélkül altatni,ha már nappal teljesen szobatiszta,de a kisasszonynak annyira megtetszett,hogy nappal nincs rajta, hogy este amikor rá akartam adni,azt mondta,hogy neki nem kell! Úgyhogy nekünk könnyen ment! És érdekes,hogy nem is pisilt be éjjel sem! Jó az elején volt 1-2 baleset,de szerintem ez normális! Volt alatta gumilepedő azért a biztonság kedvéért!
Úgyhogy nekem szerencsém volt! :D
Igen nekem is hihetetlen,hogy már félidőnél járok! Nagyon hamar eltelt az idő! Lilinél nem ment ilyen gyorsan! Talán most azért nem érzékelem mert nincs időm annyit agyalni a kis gézengúzom mellett!
Többgyerekes anyukák! Nálatok is így volt?Vagy csak én érzékelem így,hogy gyorsabban telik az idő a második terhességnél?

KépKép
dudu_84
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


sziasztok!

látom zajlik az élet mindenhol. és idő sincsen net-ezni :))))

van egí eladó szekrényünk. teljesen tökéletes állapotban van, csak pici a szoba, mivel zsófit lassan átpakoljuk. így el kellene passzolnom.
dobok egy képet, ha vkit érdekel küldjön egy privit.

Kép

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Köszi a tippeket Lányok, hasznos volt!
Szerencsére elmúltak az esetek és remélem ezzel letudtuk!
Mi úgy hagytuk el a pelust, h azt kérdeztem kér e éjszakára? Igen, volt a válasz. Mondtam, hogy odateszem a bilit éjszakára és ha érzi, h menni kell, keljen fel. Apa nagyon fog örülni ha sikerül. Az apjáért mindenre képes, úgyhogy belement, sikerült és reggel nagyon meg lett dícsérve, majd másnap is, egészen addig míg már természetessé vált.
Mondhatom, h nagyon könnyen ment.
Most nagy célt tűztem ki, szeretném karácsonyra meglepni a nagyszülőket, úgyhogy egy rövidke verset próbálunk megtanulni, háááát, remélem sikerül..... Nem igazán tetszik neki.
Ti készültök hasonlóval?

Kép
h.bogesz
 
 


Bogi, ez nagyon hatásvadász lesz :)

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy hsz erejéig. :)
Hoztam Nektek sok-sok újdonságot.
Amit figyelmetekbe szeretnék ajánlani, az továbbra is a saját készítésű mei tai nevű szuper kis hordozóeszköz, valamint a hideg időben segítséget nyújtó hordozótakaró.
Mindezeket megtaláljátok itt, a honlapomon:
www.mei-tai.hu
A mei tai-ok kérhetők szettben is, ha valamelyik mintából nem találsz a kedvedre való fazont, azt jelezd kérlek.
A Babanetes kedvezmény továbbra is él, keressetek priviben!!!!!!
Érdemes időnként ellátogatni az oldalra, mert hamarosan jönnek az ágynemű garnitúrák, a kismama bandázsok, derékmelegítők, ovis szettek, és még ki tudja, mit találunk ki. :)
További kellemes estét! :)

Üdvözlettel:
Gremese

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Sziasztok jányok!

Tátott szájjal olvasom micsoda okos, ügyes gyerkőcök vannak itt. Nálunk 10 hónapos kora óta még mindig halandzsa megy :roll: , bár már sok amit megértünk, de több amit még nem :roll:
Pelus? Bili? Húú, hallani sem akar róla, mármint a biliről, nyáron 2-3* sikerült a bele pisilés, no de azóta sem, pedig ha bent vagyunk akkor mindig meztelenkedve van, és mindenhová viszem utána a bilit :roll: Néha már belefáradok, és napokig nem emlegetjük /persze ő sem mondja, hogy hé anya, ma még nem szekáltál a bilivel :lol: /.
December 7.-én megyünk műtét megbeszélésre, lehet nem emlékeztek rá, az egyik heréje nem szállt le, fent maradt a hasüregben. Voltunk már több dokinál, volt aki hormoninjekció kúrát javasolt, az injekciót csak Szlovákiában lehet megkapni, elmentünk, megvettük, aztán a dokinénink nem vállalta, hogy beadja, mert sok mellékhatása van. No és most itt Fehérváron műtik, altatással /apával ettől jobban félünk mint a műtéttől/ és bent kell maradni egy éjszaka, szerencsére én is vele lehetek, kapok majd egy kempingszéket :oops:
Amúgy jól vagyunk, kegyetlen eleven, és rossz kispasi, de mindig ilyen rossz gyerekre vágytam :D

Mi sem oltatjuk magunkat.
Olvasgatlak ám benneteket, jó lenne ha újra beindulna a topic.
Pusszantok mindenkit!

Kép
mona76
 
 


Sziasztok csajok!
Mona és a többiek akik járnak errefelé!
Rakjatok már fel képet a kis lurkókról!Úgy szeretem nézegetni őket!
Íme egy friss pocakfotó! Kép

KépKép
dudu_84
 
 


Azta Dudu, nagyon csini vagy :wink: /de hol a fejed?/
Egy kismama kívánsága, parancs :lol: Kedvenc képeim :D

Kép Kép Kép Kép Kép

Bocs, hogy sok lettem :oops:

Kép
mona76
 
 


Dudu, csinos vagy, de nekem is hiányzik a fejed :D
Mona, szobafestő lett a Danus? :) Naja, számítógépezés menne nálunk is...

Csajok, miért van az, hogy ha kérdezem, a gyerek azt mondja, hogy ááá, nem kell pisilni, és fél perc múlva ott a tócsa???? És ha megkérdezem, miért nem szólt, akkor nem tudja??? Vagy csak nekem vannak túl nagy elvárásaim (ha egyszer megtanulja megérezni, utána menni fog..?) Egyébként meg értelmes, beszél, és mégsem.

Ja, Bogi, elfelejtettem írni, hogy mi idén fényképes naptárat csináltatunk a nagyszülőknek, de gondolom, ezzel nem mondtam újat.

Én is jövök 2 képpel:

Kép

Kép

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok!

Kis kukk, míg alszik a királyfi.

dudu: szép pocak, bár a fejedet én is hiányolom. :wink: :lol:

mona, agnes: gyönyörűek a béjbik. :D

Hoztam én is képet a 3 kölkömről. :D

Kép
Kép
Kép

Na megyek, mert fel is kelt Bence. :D Jellemző...

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Jaaaaj csajok!
Szörnyű a fejem azon a képen! :D
Viszont a gyerkőcök gyönyörűek! Köszi a képeket!Imádom őket nézegetni!
Vigyázzatok magatokra!

KépKép
dudu_84
 
 


Halihóóó! Jár erre valaki?? :)

Végre leesett a hó, bár olvasom, hogy karácsonyra elolvad. Ti szánkóztatok már a csemetékkel? Nekünk sajna nincs szánkónk, de ma délután Eszter megy az unokatesójával szánkózni. El is aludt rögtön ebéd után, hogy bírja húzni a szánkót :D

Hogy vagytok? Kismamák? Remélem, mindenki egészséges.
Nálunk fogzás van, kicsi és nagy egyszerre növeszti a fogacskát :) Esztinek az utolsó előtti jön, Emének pedig az első kettő. Hihetetlen a kiscsaj, mint egy buldózer :) Eszter ennyi idősen több, mint 1 kilóval volt könnyebb. Eme megtanult hasra fordulni, így minden tiszta bukás, mert evés után 5 perccel már hason van ... gondolhatjátok ...
Eszter ügyes nagytesó, ajándékokat készítünk, beszélgetünk a fáról, angyalról (aki figyeli, hogy jó gyerek-e).
Közben várjuk a tesómékat, akik holnap érkeznek, 10 napot lesznek itthon. Eszter különösen izgatott, mert a Tesóm hoz egy könyvet, amit mindig szokott neki mutogatni skype-on :)

Puszi mindenkinek, és gyertek írni, ne csak olvasni!!!

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok!
Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!!!!!

KépKép
dudu_84
 
 


Sziasztok :-)
Az összes hatalmasra édesre aranyosra nőtt gyerkőc családjának szeretnék boldog békés karácsonyt kívánni :)
Kép

Kép
Kép
panni7
 
 


Sziasztok!
Útólag is B.U.É.K. mindenkinek!!!! :lol:
Nagyon eltűntünk, de gondolom a nagy Karácsonyi készülődés miatt is volt, meg talán egyre kevesebb a bepisilős, fogfájós, hasfájós téma a gyerekekkel kapcsolatban!

Itt is és az iwiw-en is nézegettem a képeket és döbbenent mekkorát változtak a bébik, akik már gyerekké nőttek! Mindegyik kismanó elveszítette babás jellegzetes vonásait és azt veszem észre, h olyan nagylányosak, nagyfiúsak lettek! Talán most kezd látszani milyenek is lesznek nagy korúkra. SZépségesek, természetesen :wink: Tényleg annyira szépek az augusztusi gyermekeink, na meg a tesóik! Jók a gének! :D
Na, de most hogy elmúlt ez az időszak, ismét vágyom a kis hurkás lábakra, a harapdálnivaló popsikra, a baba haj simizésére stb.....
Talán beszélnem kéne apával :oops: De ugyanakkor meg önző is vagyok, mert végre éjszaka kialszom magam, végre vége a hisztérikás korszaknak, már nem kell hatalmas túlélőtáskát vinni ha megyünk valahová, elég a régi kistáskám stb. de úgy érzem ezek a kényelmi szempontok eltörpülnek egy új kisbaba örömei mellett!
Megmondom őszíntén és nem szégyenlem, csak olyan ne legyen, mint Szaffi, mert tuti begolyózok..... De talán kegyes lesz a sors és egy kiegyensúlyozott, nyugodt gyermekkel áld meg! Most biztosan csúnyán néztek, de tényleg így gondolom! Kiváncsi leszek apa mit fog szólni az ötlethez.

Nálatok közös elhatározás volt, vagy valamelyikőtök előbb akarta?? Hogyan kérdeztetek rá???

Szép és eredményes 2010-es évet anyukák!

Kép
h.bogesz
 
 


:D Bogi, örülök!! Nálunk mindig úgy volt, hogy én azt mondtam, hogy most tuti nem lesz baba. Aztán mégis.

B.Ú.É.K.!

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok!
Bogesz! Tök jó hogy te is fontolgatod a második baby-t! Emlékszem nemrég még azt írtad,hogy egyenlőre nem tudod elképzelni!
Felvetetted már a párodnak? Nálunk közös elhatározás volt,de én hoztam szóba! Mi amúgy is kis korkülönbséget akartunk a két gyerek között! De kettőnél megállunk!
Végezetül rakok nektek egy fotót a pocaklakó Benjaminról!
Puszi mindenkinek! Kép Benjamin 27+1

KépKép
dudu_84
 
 


Ja és még néhány kép: Kép Kép Kép Kép

KépKép
dudu_84
 
 


Dudu, nagyon szépek vagytok, és már a 28. héten vagy :roll:
Bogesz hogy halad a tesóprojekt?

Csajok, hogy álltok az ovoda választással? Én már idegbajt kapok tőle :roll:
Ide a faluba nem akarjuk íratni, mert nem...../car/
Elmentünk a közeli kisvárosba /4km-re tőlünk/, háát nemigazán tetszett, kicsik a termek, nincs öltöző a folyosón öltöznek a kicsik, a wc-ben folyamatosan ment a szellőző mégis nagyon pisi szag volt :roll: , stb...
Ma elmentünk a közeli nagyvárosba /6km-re tőlünk/, 3 ovi van, kettőben érdeklődtünk a harmadikat kihagytuk mert oda elég sok cigány jár. No mind a kettőből fél perc alatt lepattintottak, hogy még véletlenül sem férünk bele a keretbe, csak a körzetis gyerekeket tudják felvenni :roll:

Kép
mona76
 
 


Mona, én még csak gondolkodom rajta, egyelőre fél napra menne, azt találtam ki. Kinéztünk már egy ovit, de még nem voltam érdeklődni. A helyibe szerintem tuti nem vennék fel, mivel Emesével itthon vagyok. Fél napra se. Itt rengeteg gyerek van az oviban.
És nálatok hogy halad a tesóprojekt? Jól emlékszem, hogy írtad, hogy tervben van?

Lányok, adjatok már tanácsot!! Eszter nappal nem alszik el, felviszem, szokásos módon lefektetem, és gyakran 1,5-2 óra múlva még mindig ébren van. Próbál megetetni, hogy felébredt, de tudom, hogy nem aludt, mert ha egyszer el tud aludni, akkor sokat alszik. Aztán későn alszik el, és felébresztem, különben este kukorékol ki tudja meddig. Alszanak a Tieitek?? Sokszor idegeskedek emiatt. Szerintem ahhoz még túl kicsi, hogy ne aludjon nappal. Mi lesz az oviban??

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Ági, mi éppen ezzel küzdünk, ha nem alszik akkor 6 körül már nem lehet vele bírni :roll: Ő is sokszor csinálja azt, hogy ugy csinál mintha aludna, és kb 30 perc múlva kijön, vigyorog, és azt mondja jó reggelt :D /no ekkor tudok megőrülni/
Tesóprojekt: hát úgy áll, hogy nem védekezünk, de ha Dani elkezdené az ovit, és simán menne a beszoktatás akkor lennénk igazán a témán, és akkor fordúlok majd dokihoz.
Danit is csak fél napra vinnénk oviba.

Lányok segítsetek a szobatisztasággal. Talán mi is eljútottunk ide. Napközben nem kell pelús, bár néha be megy a pisi, éjjelre pedig nem kéri, tiltakozik ellene, néha van pisi, de legtöbbször nincs. Kakilni csak a bugyiba akar :roll:
No és hogy csináljátok ha elmentek otthonról? Pl.bevásárlóközpontba?

Kép
mona76
 
 


Mona, nekünk bevált a wc-szűkítő, hogy oda végezheti a dolgát, ahová a nagyok.
Ha elmegyünk itthonról, akkor pisilés, meg tudom, hogy mennyit ivott és kb mennyit bír ki, ezt biztos kitapasztaltad te is. És ha wc-közelben vagyunk, akkor bemegyünk, és megpróbáljuk. A kedvencem az volt, amikor a Nyugati pu aluljáróban wc-t kerestünk, és a wc fölé kellett tartanom, miközben a kishúga rám volt kötve :D de sikerült :D, ja, és a másik: mozgó vonaton gyereket pisiltetni, miközben a kicsi szintén rajtam lóg :D, na itt tudtam, hogy korlátaink leküzdhetők :D

egyébként a nemalvás miatt én is megőrülök. nálunk még rácsos ágy van, onnan szól, hogy "Felébredtem!" :evil: :evil:

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Tesó kérdés: mi még várunk vele :( Apával megbeszéltük és az elkövetkezendő fél-egy évben annyi minden változhat körülöttünk, hogy ennek fényében egyenlőre nem vágunk bele, csak ha nyugodt, tuti körülmények lesznek, de ez max egy éven belül eldől!

Alvás: nálunk is ugyanez volt és már a hajam téptem és a legjobb megoldásnak az tűnt, ha lefekszünk a nagy ágyba egymás mellé. Akkor is forgolódik, mesét kér 15-20 percig, majd ha átölelem, elalszik és ha már mélyen durmol, kijövök! Már egyedül nem tudom elaltatni. De így legelább megy és egy órát alszik, nagy ritkán másfelet is. Este viszont minden rendben megy, nem kell könyörögni. Szokásos szertartás és már megy is aludni az ágyába, ahol 1 mese és simike majd alvás! Még az vált be este ha nehezen alszik el, hogy teamécsest meggyújtok, beleteszem egy tartóba (IKEA-s lámpás) és azt teszem szemmagasságba és azt nézi míg elelszik. Azóta többször ő kéri, mert szép és szereti! Nem is veszélyes, mert nem akarja leszedni, csak nézi.

Pisi: Mi a szobatisztaság elején bugyipelust hordtunk és szólt ha kellett, aztán vagy odaértünk vagy nem, de nem volt baleset míg teljesen meg nem szokta az elmenetelekkori pelusnélküliséget. Meg azt is mondtam, ha bepisil nincs másik ruhánk és pucéron kell hazajönnie és nevetni fognak rajta mert mindenki látja, h pisis gyerek. Lehet ez kemény, de bevált mert ha elmentünk Soha nem pisilt be, a balesetek mindig otthon történtek

Kép
h.bogesz
 
 


Sziasztok Csajok!!!

Ezer éve nem jártam erre :oops:
Látom azért a keménymag itt van, és ha aritkán is, de azért irogat :lol:
Van itt minden: kistesó pocakban, kistesó mikulás sapkában, papás-mamás képek, gyerkőc fotók. Hihetetlen, hogy mi minden történt, hogy mindenki mekkorát nőtt. Nem győzök csodálkozni :shock:
Nálunk nincs változás, még mindig 3 fős a családunk. Kistesó még várat magára, de továbbra is rajta vagyunk az ügyön.
Apa most beteg, Ati éppen ébredezik. Kincsem imádja a bölcsit, nagy dumás - már időnként angolul is nyomja :D Szobatisztaság nálunk még nem téma. Bár pisil a wc-be is, ha rákérdezek, de magától még nem.
Velem csak a szokásos. Sok munka, újabb átszerezés.
Ha letöltöttük a karácsonyi fotókat, akkor majd teszek föl néhányat.
Pusszantás mindenkinek!!!

mikegirl
 
 


Sziasztok!
Csajok senki nem jár erre?
Mike! Jól látom? Jön a kistesó?
Én már bármikor szülhetek doki szerint!

KépKép
dudu_84
 
 


Dudu, de izgalmas!!! Mindenképpen írj, ha megszületett a Tesó!
Mike, gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!! Dejódejó!

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok!

Na igen :oops: Amikor még írtam, még nem volt, de amint látom visszamenőleg is befrissítette az aláírásom :lol:

A hosszú hétvégét kórházban töltöttem. Azóta rendszeresen kapok choragon injekciókat. Pénteken megyek dokihoz, majd megmondja, hogy hogyan tovább...

Dudu, várjuk a híreket!!!!!!!!

Csajok, hová tűntetet? Dolgoztok?

Ági, mi lett a vonalzóddal?

Az én problémám az, hogy kis Ati nem tűri más gyerekek közeledését:-( Közeledésre, símogatásra - durr!!! és már lendül a keze és üt. Nem tudom miért csinálja. Tudtok valami ellenszert? Vagy kinövi? Bogesz, nálatok mi a helyzet? Ha jól emlékszem, Szaffi volt ilyen kis terrorista :)

Pusszantás mindenkinek!!!
Eszter

mikegirl
 
 


Fogalmam sincs, mi lett a vonalzómmal...
Mike, miért voltál kórházban? Mi ez az injekció?
Tényleg, hol van mindenki???

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Mike, de jó, gratula a pocaklakóhoz. Miért kell ez az injekció? Hogy telnek pocakos napjaid, mesélj. Ati jár még bölcsibe? Te dolgozól?
Ági, ti hogy vagytok? Tesók szeretik egymást?
Danihoz ha közelednek, lemerevedik, és még a szeme sem rebben. Úgy szereti a gyerekeket ha mellette játszanak, de ne vele. Szeptembertől ovi, bár csak délig tervezzük, jővőhéten megyünk nyílt napra.

Tegnap volt egy kis időm és visszaolvastam egy csomót, még a 2007-es időszakból :D , olyan jó volt nosztalgiázni, kár hogy nemigen írogatunk már. Pedig ha csak 1* írna hetente mindenki már az is jó lenne.

Kép
mona76
 
 


Háát, az történt, hogy márc 13-án reggel elkezdtem vérezni. De nagyon. Bementünk a kórházba, bőgtem, mint állat, mert azt hittem, hogy már meg sincs a kistesó. Aztán kiderült, hogy megvan. A szívhangját is megmutatták, hogy megnyugodjak.

A szuri a sárgatest elégtelenség miatt van. Így pótolják a hormont, amit elvileg a sárgatestnek kellene termelni. Ezt a funkciót mostanában majd át kell vegye a méhlepény. Szurkoljatok, hogy így legyen. Szóval ezért visszafogott az örömöm..... Nem is mertem bejelentkezni a 2010 novemberében szülök topciba....

Fentiek miatt most pár hétig itthon dekkolok. Fekvés, pihi, és várjuk a változást. A doki azt mondta, hogy szerinte van remény arra, hogy normális életet éljek, szóval lehet belőlem még utcán sétálgató kismami. Ezt a 10. hétre taksálta. Most pénteken megyek hozzá. Meglátjuk mit mond. Én azért szeretnék teljes életet élni - persze nem mindenáron, első és legfontosabb a kistesó. De jó lenne, ha rendbe jönnének a dolgok, és önfeledten örülhetnénk.

Ati bölcsibe jár. Annyi, hogy délután én megyek érte, és vele vagyok, amíg apa haza nem ér. Le kell dolgoznia a 8 órát a munkahelyen, másképp meg nem tudtuk megoldani.
Tegnap kapott egy két számmal nagyobb piros motort, mint a korábbi volt. Le sem lehet szállítani róla :lol: Le kellett törölni a kerekét, mert itt bent a lakásban is azon üldögél. Gondolom ma is motorozunk egy kicsit, először kint, aztán bent :lol:
Egyébként nő mint a gomba. Reggel kikészítettem egy vékony sapit, és délután - mert én akkor látom sapiban és kabátban, láttam, hogy kb a feje búbjára jó. Tudjátok, mint a papoknak :oops: Nagyon égő volt! Úgyhogy itt Gödöllő city-n fel kellett hajtani egy normális sapkát is tegnap, de villámgyorsan :D Hát így telnek a napjaink....

Csajok, próbáljuk meg azt, amit Mona írt. Heti 1x-i hozzászólás minimum, ok? :wink:

mikegirl
 
 


Sziasztok :-)

Én is vagyok néha :-) - Eszti gratula a tesóhoz!
Lányok január óta rongálják Barbi ovijának Mini részlegét -gyorsan beilleszkedtek nagyon helyes ovónénik vannak.Csajok kicsit fiúsítva lettek mivel sokkal több kisfiú van a csoportban mint kislány tehát kvázi egész nap pasiznak:-)Volt már kézen fogva andalgás meg ilyenek - így aztán elmentünk levizitelni a kiszemelt fiatalemberhez -tényleg remek választás nagyon rendes család :D Hihetetlen módon felpörgött az eddig téli álmot alvó társasági életünk amit én meg a többiek is nagyon élvezünk :D
Barbust éppen beiskolázzuk 4 helyen voltunk felvételizni(és még csak 6 éves :shock: )- most várjuk mi az ami sikerült- hova jutottunk be.
Többiek be szoktak nézni néha? Ildi? Judit?Edit?
Sziasztok! Panni :)

Jéé új vonalzóim lettek .de vajon hogyan?

Kép
Kép
panni7
 
 


Kép Kép

Kép
Kép
panni7
 
 


Sziasztok!
Mike! Drukkolok,hogy minden rendben legyen!
Panni! Gyönyörűek ezek a lányok!
Én még mindig egyben vagyok,elvileg még van 6 napom,de én már szeretnék osztódni!
Bár most elég beteg vagyok,így nem szeretnék köhögve,meg bedugult orral indulni szülni.De majd meglátjuk!
Jó volt hallani felőletek!
Tényleg írhatna mindenki! :)
Képek is jöhetnek!

KépKép
dudu_84
 
 


Dudu minden jót -gyors és könnyű szülést :-) Hihetetlen hogy már itt tartasz :-)

Kép
Kép
panni7
 
 


Sziasztok Lányok!!!
Eldobom az agyam!!!!!!!Micsoda hírek!!! Komolyan, heves szívdobogás jött rám mikor olvastam Mike sorait! GRATULA! Biztosan minden rendben lesz! Erős a kis babóca, megoldja a helyzetet!

Dudu, nagyon izgi, már a célegyenesben vagy! Én is már alig vártam anno, aztán 10 nappal tovább benntmaradt, de remélem te már hamarosan túlleszel rajta és könnyű szülés lesz!

Panni, gyönyörűek a lányok! Nem is lányok, már kész hölgyek! Mekkorát változtak :shock:
Múltkor nézegettem a babás képeket és potyogtak a könnyeim, hogy soha nem lesz már ilyen apróság az én Szaffikám és hogy sietettem az időt, hogy mikor indul már el, mikor beszél stb. Pedig most érzem, hogy mennyire fontos minden percét kiélvezni, mert pillanatok alatt elröpül a babakor! Lassan én is kínzó kérdésként élem meg a kistestvér projectet!

Mike, az ütlegelős,önző korszak állítólag a fiúknál ilyenkor jön elő, ebben a korban és kinövi! Szaffinál is mindent elkövettem, de semmi!! Egyszercsak abbahagyta! Most meg már azt mondja ha más akarja bántani, vagy ráordít: "Milyen Bunkó vagy, menj haza, nem játszom veled" majd csúnyán néz (olyan gyilkos nézés) de nem üt vissza, vagy nem kezdeményez. Most a vele egykorú fiúk a keménymagok. Mire megjön a kistesó biztosan túlteszi magát ezen az időszakon!

Kellemes nyuszis ünnepet! Remélem sütni fog a nap!

Kép
h.bogesz
 
 


Most látom az iwiw-en, hogy DUDU GYERMEKE MEGSZÜLETETT!!!
Olyan szépséges a képek alapján és nem csoda, hogy ilyen nagy pocija volt, első blikkre méretes fiúcska! :D
GRATULÁLOK a kis családnak! Ha majd időd és energiád engedi, kérlek a születéstörténetet írd le!!!!! (biztos megint sírok egy jót..)

Mikegirl veled mi a helyzet, hogy van a kis pocakpöckölő????

Többiek???

Emlékeztek még Nyuszifülüre??Aki a 6.hónapban elveszítette a babáját? Mostanában sokszor eszembejut, hogy mi lehet vele? Remélem már boldogan tologatja a babakocsit egy kis jövevénnyel! Tudtok róla valamit?

Szép tavaszi napot mindenkinek!

Kép
h.bogesz
 
 


Jól jövedelmező otthoni munka, heti kereset több ezer forint.

Ha érdekel írj privit.

Kép
baba0727
 
 


Dudu, gratulálok, jó egészséget Nektek!!
Bogi, beletetted a fülembe a bogarat és kicsit kutakodtam Nyuszi után. A taglistában benne van, és a profilján keresztül elérhetők a hozzászólásai (na, ezekbe már nem olvastam bele).

Na megyek, indul a hétfő reggel............ nem tartozik a kedvenceim közé :)

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok!
Látom Bogesz beelőztél a hírrel! :D
Azért leírom,hogy 2010 Április 2.-án 14 óra 51 perckor megszületett Jószelics Benjámin 3400grammal és 49 cm-rel.
Szüléstörténetet majd leírom,ha lesz időm.
Császármetszés lett a vége sajnos! De muszáj volt! Mostmár minden rendben! Még gyógyulgatok,mert ez nem megy olyan gyorsan mint sima szülés után!
Puszi nektek!
Kép Kép

KépKép
dudu_84
 
 


Dudu!! Mégegyszer gratula!! Csodaszép kisbaba!

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok!

Panni, a lélegzetem is eláll a csajoktól :lol:

Dudu, gratula!!!!!!!! Annyira szép kisfiú!!!!!

Bogesz - jövő hét pénteken megyek a 12 hetes genetikai UH-ra. A kis pocakpöckölőt régen "láttam", remélem jól van. Mindenesetre a hasam nő. Titkolnám, de múlt héten is gratulált az egyik férfi! kollégám :oops: Már két hete ismét dolgozom. Az alvás az egyetlen, amivel problémám van, minden más rendben van.

Veletek mi van? Hogy telnek a napjaitok?

mikegirl
 
 


Köszi lányok! :D

KépKép
dudu_84
 
 


Dudu gratulálok! Csodaszép a kisfiad, no és a csajszi is. Én is meglestelek benneteket iwiw-en.

Mike mennek a drukkok.

Kép
mona76
 
 


Csajok ti hogy tudjátok, ha lejár a gyes visszamenőleg mennyi szabi jár. Én azt gondoltam, hogy évente 21, szóval 63 körül halmozódik fel, és ugye ezt gyes után ki lehet venni :shock: . De most mondta valaki meg olvastam is aztán, hogy csak a gyed idejére jár a szabadság :roll: .

1992. évi XXII. törvény
130. §(2) A munkaviszony szünetelésének időtartamára a következő esetekben jár szabadság:
b) a szülési szabadság tartamára;
c) a gyermek gondozása vagy ápolása miatt kapott fizetés nélküli szabadság [138. § (5) bekezdés] első évére

Kép
mona76
 
 


Sziasztok :)
Dudu gratulálok a csodaszép kisfiúhoz :) -remek prototípus kezdhetitek a sorozatgyártást :) Abszolút az irígység beszél belőlem :) -jó lenne egy kispasi de már nem kísérletezünk csak reménykedem hogy a tesómnak a második fiú lesz :)
Bogesz nálatok hogy áll a dolog? Nálunk majdnem 4 év van a csajok között és szerintem már ez is sok egy picit- már már generációs szakadék van a csemetéim között :)
Eszti kíváncsi vagyok nálatok kisfiú lesz vagy kislány .. :) Én kislányra tippelek -ti mit szeretnétek? (persze egészséges és szép de azon felül..... :) )
Mona ti hogy vagytok -közös dokinkhoz jársz még? Láttad milyen szép könyvet írt a várandósságról? Azonnal rácsaptam egy dedikált példányra kár hogy nekem már nem aktuális az a sok jó tanács..
És képzeljétek Barbit felvették az egyik kéttannyelvűbe -nagyon büszke vagyok rá mivel semmilyen hátszelünk nem volt viszont rettenetes a túljelentkezés.. jó írásban is látni hogy okos kis csirke.Tegnap voltam beíratni :)
Az ikrek viszont égedelmek -ma nem mentünk oviba mert taknyosak úgyhogy kemény napom lesz...
Sziasztok :)

Kép
Kép
panni7
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: