Új privát üzeneted érkezett!

zetus:
Nagyon szep az Aron baba! A kepek, amiket csinaltam ma rola szupik lettek, majd attoltom es teszek fel belole. :)

fronell:
Jo teged itt olvasni :wink:

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk ha már Fronell is ezt teszi :wink: vissza olvasni nem nehéz, a saját topikomat nem tudom már követni.

Áron babáról nem raktatok képet, én várom már... :wink: :)

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:49-kor.
Vendég
 

 
 

Tehat akkor hogy legyen nyoma itt a forumon... :lol:

2009 oktober 3-an delutan 14:54-kor megszuletett Szobonya Áron 3550 grammal es 56 centivel.
Cukimuki hajasbaba, amiota beindult a tejem, szinte csak eszik meg alszik, imadjuk :)

Kép Áron 1napos
Kép a buszke nagytesoval

Szia Szilvi! :)

zetus8
 
 


szilvi:
:) Szia!!! :) Irjal csak nyugodtan, rajtam kivul alig ir mar valaki :roll:

zetus:
Cuki a kep!!! :lol: Itt latszik aztan tenyleg mekkora haja van!

fronell:
Koszi mindent! :wink:

Robinal rajottem a trukkok trukkjere... Most, hogy mar kepes lenne 5-6 orat is egyhuzamban aludni nem eszik eleget, igy napkozben van, hogy 2 orankent adok neki es ugyanugy eszik, mint 3 orankent, ugyanannyikat, de legalabb osszesen tobbet eszik igy.
Gyakorlatilag stagnal a sulya. 4460 g korul. Egyik nap -20 g masik nap +20 g... De ha azt veszem, hogy 3600 g-al szuletett, 3300 g-ra fogyott, igy a jovo hetre talan meglesz osszesen a 1,2 kg miota hazajottunk. :roll: Nem hinnem, hogy osszesen nem lenne eleg 7 het alatt ennyi, igy nem stresszelek egyelore miatta.
Timi nagyon atment "kommentatorba". meg lehet halni rajta, hogy miket mond. :lol: Dolok allandoan a rohogestol, alig birom visszafolytani, hogy ne lassa rajtam.
Ma pl. a laptopon kiszedett egy billentyut, amibol csak annyit vettunk eszre, hogy egyszer csak mondja, hogy "hoppa, na ezt visszateszem...". A ket lakas kozott nem megy ugy at, hogy ne vinne magaval valamit, vagy ne mondana, hogy meg gyorsan ezt vagy azt megcsinalom es utana megyek, jo, megvarsz? A legcukibb viszont, hogy ha nem tud dolgokat megindokolni, hogy miert, akkor azt mondja, hogy "mert a pulyka merges."

baratodildi
 
 


hi everybody!

Zetus
Pfuhh mekkora haja van Áronnak, nem semmi! :lol:

Ildi
Akkor ha jól számolom az bőven jó. Azt mondják az okosok, hogy 400g/ hó, akkor te 9 hetesen 1200-al simán ütöd ezt! No para! :wink: :lol:

Fronell


Azért uncsizni neem, de érdekel az is mi van itt veletek, he-he a nagy tapasztalt mamik :wink: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


fronell:
Kernek leves es turofank receptet legyszi! :)

zetus:
Hogy vagytok? Holnaptol Oliver mar dolgozik, ugye?

ronmay:
Honnan jott ez a nick nev?

szonibaba:
Ha talalsz jo bolcsit, majd ird mar meg nekem is, bar egyelore ferjecskem hallani sem akar rola. :roll:

mano:
Hogy birod a munkat a gyerekek es a suli mellett?

balwin:
Hogy vagytok? Kepek a gyerekekrol? Oket soha nem latom szemelyesen, rakhatnal fel parat! :)

baratodildi
 
 


Froni: turofank?????? legkozelebb is csinalsz majd, ugye?????????????????????????????????? de addig is en is kerem a receptet! Bar kostolni nem kostoltam, de ha Ildinek bejott, akkor biztos finif lehetett :)

Ildi: megvagyunk, delelottonkent eleg nehez Bercellel, mar nagyon varom hogy a gatsebem teljesen rendbejojjon, meg Aron piciket nagyobb legyen (1 het kb.), es amikor mar le tudom oket vinni a jatszoterer, akkor szerintem konnyebb lesz... bar ma is egesz nap szakad az eso, hova vinnem oket meg ha tudnam is... :( azert csak emaitt nem bantam, hogy anno Bercel nyar elejen szuletett, es mire jott a rossz ido, o mar 3-4 honapos "nagyfiu" volt...:)
Oliver majd csak szerdatol dolgozik, mert anyukam kedden este tud csak jonni. Mar elinteztek Bercellel az anyakonyvi kivonatot meg a lakcimkartyat, es holnap mennek a TB kartyaert, remelem hamar kikuldik majd... nektek hany het alatt jott meg?
Aron egy tunder, mert bar napkozben eleg sokat fenn van, es delutanonkent nyuglodik picit (persze kezben nem, csak a kisagyaban... :)) az ejszakat meg mindig atalussza, hogy letesszuk fel9-9kor, 3kor megetetem, rogton visszaalszik, es 7-fel8kor kel. Ez nekem igy teljesen megfelel, mert habar a nappalok eleg farasztoak, ejszaka legalabb alszom :)

Timinek tenyleg nagy beszelokeje van, csinaljatok rola sok videot, olyan jo visszanezni oket! :)

Na megyek, alszom egyet, Bercel Oliverrel Istentiszteleten van, Aron alszik - nem is kell jobb delutani program :)

zetus8
 
 


Zetus

furi Roló is így alszik, ritka az mikor 2xszer kelek hozzá, az érdekes ugye még az, hogy ő míg kissebb volt átaludta az éjszakát estétől reggelig. szomszéd kinek 5hós a lánya azt mondta ne aggódjak lesz még rosszabb is, egyenlőre ha úgy veszem tényleg rosszabbodik :roll: :lol:

Ildi
A kutyáim neve:Ronald és Maya :wink: mi mi mi?milyen turófánk? :lol:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Zetus

Most olvastam vissza Bercel napközbeni alvás "szoktatását" aszem én is kipróbálom...mert nekünk is még sokszor problémás...

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Hello Csajszikáim!

Ronmay!
Ezt jó tudni, én azt hittem, hogy az Áron és a Maya összeolvasztásából lett a nicked :oops:
Hogyhogy milyen túrófánk? Az, amit Froninál ettünk, Teee!

Fronikám!
Köszi mindent, nagyon jóó volt! Lszi máskor iiiiis!

Ildi!
Legközelebb kérek bemutatót a fejő összeszereléséről, mert két napja megőrülök, orrán, száján folyik a tej, én meg tiszta ragacs és ideg leszek a végére.
Apa persze, hogy nem akar hallani a bölcsiről, de nem ő van otthon egész nap. Plusz sztem, ha gyerekek között van és hozzáértő kezekbe kerül, talán jobb neki ott, mitn otthon egy olyan anyuval, akinek nincs elég ideje, türelme, stb. vele foglalkozni.
Ha normálisabbra fordul az idő, megnézem a János kh mellett újranyílt ovit, mert van egy bölcsis korcsoportnak való játszóháza. Nem tudom, hogy náluk mit takar a játszóház fogalom, de amint tudok vmit, szólok. Meg persze, ha bmi jó helyet találok, akkor sikítok.

Etus!
Lehet neked is kéne vmit keresni Bercelnek arra felétek, hogy egy kicsit lestrapálják :)

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Húú most látom, hogy Szonjikámnak új vonalzót kéne gyártanom, de esélyem sincs :?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szoni, Fronell

Most vagy én vagyok a hülye vagy én vagyok a hülye de hol volt ott túró??vagy a fánkban? :roll: :oops: :oops:
AMúgy nagyon szuperúúl éreztem ám magam, köszi nektek csajok! :wink:
MSE csak nem képzeled?Hol volt akkor még Áron.. :wink: :lol: :lol:

Na de haladunk az alvás szoktatással, most már egyre kevesebb a düny-düny. Első nyikra cumi be :arrow: ágy :arrow: alvás :arrow: cumi ki :wink: :lol: :lol: anyám szerint cumi parám van :lol:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Ronmay!
Igeeeen, a fánkban volt a túró (a tésztába volt belekutyulva, azért volt olyan kis könnyed), de Froni, kérlek oszd az észt ezzel kapcs.
Jóvanjóvan, honnan tudjam én aztat? (hogy hol volt Áronbátyó)

Drágáim, ennyire azért nem kéne inaktívnak lenni!

Hogy legyen olvasnivalótok:
Ma voltam Szonjival fogászaton a ferda harapása miatt (vagy mi az szaknyelven). Annyira ügyes volt, olyan büszke voltam rá. Röntgenezték, panorámát is csináltak neki, lenyomatot vettek a kis fogacskáiról és mindnet szépen csinált és tűrt.
Egy tréner nevezetű izét fog kapni jövő héten, ami egy puha, gumiszerű vmi, amit a fogsorára kell tenni, ami majd a helyes irányba tereli a nyelvét és remélhetőleg az állkapcsát is annyira, hogy később nem fog kelleni fogszabi. Azt mondta a doki, hogy max .2 évet lehetett volna várni a szabályozással, így viszont hamarabb helyre fog jönni. Ezt nem kell majd mindig használnia, csak pl. tv-zéskor, rajzoláskor és ha már ügyik vagyunk, akkor alváshoz.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szoni:
Fogszabalyozo dolog jol hangzik. Sokkal jobb, mint egy igazi fogszabalyozo.... :)
Szoninak boldog szulinapot!

Most sajnos nem nagyon erek ra irni, de a lenyeg, hoyg Robi alakulgat, szerintem hala a Deveny tornanak... Elegge jol reagal ra, javult az etvagya es ugyesebben is eszik. Ma picit taknyos lett, ami visszavetette a sikeres eveseinket, mert nem mindig kap a nozijan levegot :(

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:50-kor.
Vendég
 


fronell

Mi a szösz?irigy irigy :lol: :lol:

Szoni
hmm, ez érdekes, majd megbesz...és mitől lett?

Ildi

Szuper!sokat gondolok ám a kis kópéra :wink: :lol:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Ronmay!
A Ronald az majdnem Roland hihihi

Froni!
Húdejómostnektek :wink:
Mikor jöttök vissza? Mintha rémlene, hogy csak pár napra mentek :?

Ildi!
Integettünk ma nektek Marcival, mert ott voltunk kukiviziten a XI. kerületi sztk-ban. Aztán a nagy integetés közepette, el is vétettem a kanyart (de azért hazataláltam)

Kukihelyzetet majd mesélem, de most ide kell engednem Apát.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Na mi a kukihelyzet, mikor meseled el? Osszehozunk valami talit jovo hetre??? Mi nekunk a hetfo nem jo csak...

zetus:
Hogy van Aron fejmozgasa? Rendezodott?

fronell:
Fogad? Recept? Szerda ota mar otthon vagy, nem? :wink: Milyen volt a kis Apas kiruccanas?

ronmay:
Te minden pelenkazasnal huzigaltad Rolo kis kukijat, vagy csak naponta, hogy ilyen klassz lett?

Mar egeszeges mindket gyerkoc. Most anyosomeknal vagyunk hetfoig... Robi etvagya szuperul alakul. Mar elofordul, hogy 130ml eszik neha, 9 napja meg nem evett 80ml-nel tobbet... Hirtelen megindult a sulya is. (A tejcim is visszajovoben van, egesz durvan apadt mult heten, 2 nap alatt a felere...). Mar 4890 g volt tegnap... Ehhez kepest 1,5 het alatt hizott 400 g-ot es elotte 3 het alatt alig 300g-ot... Alakulunk. :lol:
Timi pedig le tudja a yahoos emailek csatolmanyat tolteni es megnyitni. Ha ppt, el is inditja. :shock: Ferjecskem laptopjara ra van a gyerek most kattanva, rajzol es betuket ir vele... En meg kesz vagyok tole... :evil:

baratodildi
 
 


Ildi!
Tali jövő hétre nekünk nem lesz jó: szombaton már lesz egy vizsgám, ami csak abból a szempontból érdekes, hogy pukát kéne rá gyártanom. Már elkezdtem, de még nem haladtam túl sokat.
plusz Marcival ma ügyeleten voltunk a budaiban, mert egy hete fosik, éjjel pedig 3-szor hányt is szegénykém. Nem talált semmit a doki, ami jó hír, de diétáznia kell, Smectát kell beleerőltetni és Normafloret (utóbbit megissza, de az előbbi kész rémálom).
Esetleg, ha alakulna Marci és gyorsan tudnék haladni, akkor a péntek talán?!

Timi jó fej, kis PC Guru :lol:
örülök, hogy a tejcsi visszajött, Robi étvágyával együtt.

Én Timimnél még mindig egyelőre csak az izgalom van, hétfőn megy vissza a dokihoz, szorítsatok neki Ti is!

Ja, a kuki téma: 8 hétig kenegetni kell Marcinak egy Ftorocort nevű kenőccsel, amiről már olvastam topikokban, hogy ezt szokták adni. Ha szerencsénk van, akkor már kb. 2 hét után látunk fejlődést, ha nem még az is lehet, hogy műtét lesz belőle, de erre gondolni sem akarok.
Mondtam a sebésznek, hogy a mi gyerekdokink azt mondta, hogy 1 évig semmi tennivaló nincs a bébi kukival, de nem szörnyülködött el, szóval lehet, hogy tényleg így van. Ettől függetlenül sztem jobb előbb elkezdeni finoman huzizni, mint később.

Fronikám!
Van egy nagy hírem, ami miatt bizti kiutálsz!
Marcit leszoktattuk a cumiról :oops:

Manó!
Mi van veletek? Nem írsz. Munka, bölcsi, ovi, suli? Ház kész lett?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Kimaradt egy "s"

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szoni:
Hogyan szoktattatok le a cumirol???? :shock: :shock: :shock: Csak igy pikk pakk????

baratodildi
 
 


Ildi!
Mondhatni pikkpakk.
Az volt, hogy nem akarta meginni a Smectát, erre mondtam, hogy ha akarja a cumit, igya meg. Nem itta meg. Ez du. 2 körül lehetett. Aznap még próbálkozott többször cumit kérni, mire mindig mutattam neki a poharat, hogy tudja, hogy miben maradtunk. Erre mindig visítva elmenekült, hogy ő meg nem issza. Én meg mit tehettem, megmondtam amit megmondtam, és következetes szülőhöz híven :lol: nem adtam neki cumit.
Az első éjszaka nem volt könnyű, mert amikor fél álomban van, akkor elég nehéz érvelni, hogy tudod kisfiam megbeszéltük. De eltelt a következő nap is és én is meglepődtem, hogy egyre kevesebbszer jutott eszébe.
Kedden lesz egy hete, hogy száműztük a démont.
Egyik nap megtalálta Bodzi használaton kívüli cumiját, jól be is paráztam, hogy oda a cumimentesség, de így néztem :shock: amikor meg fogta és kitartóan próbálta tömködni Bodzi szájába a cumit, eszébe sem jutott, hogy bevegye.
Aztán előhozta a hatalmas betonkeverőt, amiből két cumi került elő. Para újból indul, azok már ugye a sajátjai. De tök simán kitettük az erkélyre őket, hogy a cumitündér hozzon értük vmi játékot. Hozott is és cmui azóta sincs. Remélem már több eldugott cumi nem fog előkerülni.

Mennem kell...

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:50-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

csak egy gyors eletjel, talan este tudok jonni bovebben...
Ausztriaban voltunk egy hetig, tegnap este jottunk haza.
drukkoljatok, mert ma vagyok eloszor egyedul a ket mokussal...

ui: GYULOLOM a digitalis csecsemomerlegeket!!!!!!!!!!! elvileg egy het alatt SEMMIT nem hizott a gyerekem, illetve reggel eves utan fogyott 40 dekat... no comment! (de tenyleg kezdek aggodni, mert olyan kis "ropi" az en Aronom... :( de nem sir, es nem ehes, tegnap is ahogy jottunk fel Szombathelyrol, osszesen 5 ora volt az ut, es nem is kel felt kozben, illetve neha kinyitotta a szemet, de aludt is vissza... jo, akkor amikor hazaertunk mar ehes volt, de akkor is... egyet nyikkan, en mar etetem, hogy el ne fogyjon nekem... :(

zetus8
 
 


hi

Ildi
Neem, csak az esti fürcsinél huzogatom, DE elkiabáltam kicsit, MERT igaz, hogy a bőr teljesen lejön már, de sajna csak egy részénél látszik ki a kis makknak a pereme. Áron apa észrevette(én tapasztalatlan p@csa meg nem :wink: :lol: :lol: ) hogy a kis bőr a többi részen meg rávan tapadva még. Na gyors para ezerrel keresem neten mit kell csinálni, semmit, állítólag egy éves korig levállik az a kis bőr a makkról, de figyelgetni kell, ne "túrósodjon". mindenesetre huzigálni továbbra is kell. :wink:
Amúgy Apa 10 napja nincs itt Lengyeloba dolgozik, állítólag kedden jön.F@a. :evil: és még náthás is lettem, szal, talit én is csúsztatom.
DE javaslat az, hogy várjuk meg a halottak napját és utána legyen 8)
Nem semmi Timike! 8) :lol:

Fro
Én se vagyok London rajongó, de mikor ott vagyok az azért jó dolog :wink: :lol:

Zetus

Mi mi mivolt Áron buksijával? :roll:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Csak gyorsan, mert Bodzi már röfizik.

Froni!
Londonban én még soha, de nem is vágyom, úgyhogy engem tutira nem sikerült megsértened, bármennyire is próbálkoztál vele :D
Ez most melyik fognövése Almának? Ebben a korban ugye a max. a 20? Asszem Marcinak már mind megvan, aminek kell lennie :?

Etus!
Mérleggel ne is foglalkozz, nálunk is rendszeresen többször kellett rápakolni a kölköt, mire értelmes és általam is elfogadható értéket mutatott. Azért napközben sztem 5 órát ne hagyd aludni egyhuzamban (mondom én, jó vicc). Eleinte én is ebbe a hibába estem a jólalvó Bodzival, de most már azért nagyjából 3-4 óránként beleerőltetem a cicit, ha magától nem jutna eszébe.

Még akartam írni, de mostmár nem csak röfög, mennem kell...

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:51-kor.
Vendég
 


froni:
Timinek meg egyik hatso ragokaja sincsen meg. :shock: Mi vagyunk a topik keson fogzok. :) :wink:
Receptet varom. Kaptam finom hazi turot Kerben, azt szeretnek sutni belole :)

zetus:
Boldog, boldog, boldog szulinapot! :P :P :P :P :P
Ugy tunik ezek a mostani gyerekek nehezen hiznak meg. Robival allandoan kuszkodok. :( :cry: Vasarnap del ota megint vacak az eves... van, hogy csak 60-70 ml-t enne meg... Hat en nem engedem neki, tomom. :oops: Napkozben nalunk is max a 4 ora, ejjel viszont nem koltom soha sem fel, inkabb egyen napkozben tobbet. Igy is ebred epp eleget. Amugy a korhazban nalunk anno meg az igeny szerinti szopizasnal is jobbnak tartjak ilyen picuri korban a 3 orankenti evest meg ejjel is... Foleg ha nehezen hizik a baba. Mondjuk en csodalkozom ezen, de tenyleg ez volt ott az elv. Robinal is megfigyeltem, hogy ha 3 ora telik el kb a ket etetes kozott tobbet es nyugodtabban eszik, mint 5 ora utan pl. Elegge abszurd. Akkor ugyanis kapkod es nem tud enni.

szonibaba:
Jo tipp ez a smecta... Ugyesek vagytok, de persze foleg Marci az. :lol:

ronmay:
Akkor legyen a jovo het megcelozva. En a keddre vagy a pentekre szavazok. A szerda es a csutortok is megoldhato nekem, bar mar terveztem valamit, de szivesen lemondom miattatok :lol: :wink: A hetfo nem jo sajna a masszazs miatt.

baratodildi
 
 


Sziasztok!
Koszi a szulinapos koszonteseket! 26 eves lettem en... de gaaaaaaaaz... csak viccelek :):):) en ugyis leragadtam a 21 evnel, en mar annyi maradok mindig (legalabbis magam szamara :)

Ildi, Szoni: az a baj, hogy en egyszer probaltam "megtomni" Aront, mert nagyon keveset evett (legalabbis nekem ugy tunt, mert csak 7-8 percig evett. Bufiztettem kicsit, aztan "eroltetetm" hogy egyen meg, es vegulis evett is szofogado gyerek leven, aztan kb. 4 perc kajalas utan hanyt egy hatalmasat... azota ezzel inkabb nem probalkoztam, nem volt egy nagy elmeny...

Elmondanam, hogy Bercelnek is csak 16 foga van, meg egyik hatso rago se jott ki... szoval Emese te csak ne menozz itt, hogy a te fiadnak mar mind a 20 kinn van... :):):):)

De egyebkent tenyleg csak 10 perceket eszik, igaz, 3 napig szinte 2orankent evett, most volt ugye 3 hetes, a fejlodesi ugras. na mindegy, kivancsi vagyok mint mond a gyerekdoki, holnap jon, mult heten nem volt mivel nem voltunk itthon...

Hol lesz tali? Ma' megint ki akartok hagyni belole???????? :twisted: :lol: Nalunk lesz, ugye? :) Vagy mee' nem lesz nalunk? gyertek hozzank!

Froni: sajnalom a fogadat... :( de azert kepet kudlhetnel hogy nezel most ki :lol: :lol: hehhe :lol: :lol:
Alma milyen ugyes mar, hogy nappali alvashoz se kell neki a cumi!
Londonert en sem vagyok annyira oda, bar rendesen ne volt idonk anno megnezni, nekem a britek egyebkent is tul "huvosek" meg tavolsagtartoak...

Szoni: keeeesz vagyok hogy marci leszokott a cumirol csak igy... aaaaaaaaaaaaaaa irigykedek rendesen... nalunk az alvas elkepzelhetetlen a 2 cumi nelkul meg mindig...

Aron fejevel csak annyi volt, hogy a korhazban meregettem, hogy mennyiket eszik, es amikor bal oldalrol evett, akkor egyszeruen nem tudott merheto mennyiseget enni, pedig ugyanugy szopizott azon az oldalon is, szoval nem ertettem a dolgot... es amikor a gyerekorvos vizsgalta ot a hazamenetel elott, akkor mondta, hogy az anyamehben ferden fekudt, igy az egyik oldalon picit kotottebb a nyakan az izom, es ezert nem tud enni bal oldalrol, ugyhogy etessem "honaljtartasban" egy par hetig - igy is lett es csodak csodaja onnan is elkezdett merheto mennyisegeket enni :) De nem mondott ezen kivul semmit, hogy mit csinaljak vele... aztan itthon a gyerkdoki mondta, hogy fektessem oldalt a masik oldalara, marminthogy ne a bal oldalan fekudjon hanem a jobbon. De szerintem most mar minden okes, legalabbis szerintem mar tobbet van jobb oldalon a feje amikor alszik mint bal oldalt...

Ja, hizas meg... mennyit kene hizni Aronnak egy heten kb? Tokre nem emlekszem mar erre... ma este mertem eves elott meztelenul, es 3800 gramm volt... jo, hogy mar 4 oraja nem evett, de azert az keves... nem? 3550 grammal szuletett, es 3310-zel hoztuk haza a korhazbol, szombaton volt 3 hetes.
Azert gondolom, hogy keves, mert anno Bercel 3 hetesen 3960 gramm volt, pedig csak 3400-zal szuletett... es o se volt soha egy hurka-gyurka... :roll:

zetus8
 
 


:oops: :oops: :oops: :oops: öööööööö izééééééé :oops: :oops: :oops:
beleneztem a gyerekem szajaba ma reggel... es kinn van mar alul a hatso ragofoga... vagyis jelenleg 18 foga van Bercelnek... :) :oops: :oops: :lol:

zetus8
 
 


zetus:
600 g-ot kene havonta hiznia... Azaz kb heti 150 g. Orulok, hogy a buksija rendezodott.
En benne vagyok, hogy hozzatok menjunk. :lol:
Alma szerintem nem a cumit hagyta el, hanem a pelust a delutani alvasnal :lol: Amire en nem kevesbe vagyok irigy :)
A tomes nem feltetlenul azt jelenti, hoyg egyszerre tobbet tomjel bele, bar en ezt is csinalom, de inkabb azt, hogy ne legyen evesek kozott nagyon sok ido. Mondjuk 3-5 ora max. Ha nem hizik ejjel sem jo 5 oranal tovabb hagyni aludni, abr Timit anno meg 4 orat engedtuk csak... Aztan o is megnott :lol:

Robi ma kapott oltast. A prevenart es a normal 2 hosat is. Meg megvettem a rota ellenit neki. Neki beadatjuk, ha mar Timinek nem adtuk be. :roll:

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:51-kor.
Vendég
 


Akkor legyen jovo het pentek kituzve Etusnal. Ok?

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:51-kor.
Vendég
 


Nekünk is, bár még mindig fostos a banda. Remélem addigra helyre jövünk.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


hi

Ok, a péntek nekünk is!

ZEtus
Ez nem ér!Megszoktam már hogy mindenhol én vagyok a legfiatalabb erre most Te.... :twisted: :lol: :lol: :lol:
De azért BOLDOG SZÜLINAPOT!

Néhány napja küzdünk a cicivel, Roló kezd rákapni a cumisüvegre... :evil: úgyhogy tegnaptól megvontam tőle :twisted:
A gonosz anya :lol: :lol:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


ronmay:
En mar teljesen ki vagyok akadva, ami Robi eveset illeti. O meg cumisuvegbol sem eszik. :cry:
Tegnap 60-70 ml-ket evett, javareszt vegiguvoltotte azt is. :( 2 orankent etettem mar a vegen, hogy legalabb valamivel tobb legyen estere a mennyiseg. Annyira kikeszultem tole, hogy mar komolyan osszerandul a gyomrom, ha tudom, hogy etetni kell ot. Teljesen ketsegbe is vagyok esve, mert fogalmam sincsen mit csinaljak???
Anyukam is allandoan azt kerdezi, hogy birom ezt, engem meg ez is annyira idegesit, mert sehogy sem birom, de kenytelen vagyok tomkodni bele az etelt, mivel nem akarom, hogy ehen haljon vagy kiszaradjon. Igy fejlodni sem tud az agya sem, meg o sem... Kesz vagyok. :cry: :cry:

baratodildi
 
 


Varom mar a penteket :)

Ildi: sajnalom hogy nem akar javulni ez az eves-dolog... :( Mennyivel szuletett pontosan Robi? Es most mennyi a sulya?

zetus8
 
 


zetus:
3600 g es most 5200 korul van.
Ez nem rossz alapvetoen, foleg mert 3 hete 4500 volt, 2 hete meg 4840, 1 hete meg 5060 g... tehat akar szuper is lehetne. :wink: A gond csak az ingadozas a sulyaban, (neha hirtelen no, aztan gyakorlatilag stagnal vagy fogy) de az sem idegesitene, ha nem lenne olyan, amikor a normal mennyisegnek a felet eszi meg egyik pillanatrol masikra es azt is tobbnyire nagy ellenallasok kozepette. Ma mar kicsit optimistabb vagyok, mert a tegnapi tornaztatas ota megint jobban eszik, nem sir annyit es egesz normalis adagokat eszik, igy a kutacsa is rendben van :) :lol:
Akkor penteken megyunk :lol:

baratodildi
 
 


Zetus meg a többiek:

Köszike a talit, szuperul éreztem magam!! :wink: :lol:

Ildi

Most olvastam csak, de ott azért már jobban voltál..Javul az látod!Ne idegeld magad!!!(tom könnyen p@zom) :oops:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


ronmay:
Tenyleg javul. Azota is jobban eszik... persze szopirol meg szo sincs, de legalabb a mennyisegek stimmelnek vegre. :)
Ma eszrevettem, hogy jobban tudja mar a karjat mozgatni :P Nagyon megorultem neki, mert eddig meg nem lattam nagyon a javulast az izmoknal, de ma mar azt is eszrevettem. :) Remelem rendezodnek a dolgok tenyleg.

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Próbálom megosztani másokkal azokat a gyerekeknek szánt dolgokat (filmeket, sorozatokat, könyveket, fejlesztőket, zenéket, stb...), amiket beszereztem az elmúlt években :D


Jó szórakoz(tat)ást!!
ubuntu
 
 


Voltunk ma Robival neurologusnal, megnyugtatott, hogy a tapasztalata alapjan optimistak lehetunk, de allandoan tornaztassuk, minden pelenkazasnal, meg a fejet probaljuk jobb iranyba terelni, mert nagyon hatra es balra tartja a feszesseg miatt. Szerinte emiatt is nem szopizott... mert kenyelmetlen neki elore hajolni.
Szoval en is nagyon megnyugodtam es elhataroztam, hogy ennel is sokkal tobb idot szanok a tornaztatasra es meg inkabb bevonom a csaladot is ebbe a nemes feladatba. :)
A h1n1 oltastol valoszinuleg, de nem biztos persze, hogy attol lett egy jo kis ekcema a mellemen, most 5 napig fagyasztott tejet ihat csak a Robi, a frisset ontom ki... meg jo, hogy sok van a fagyasztoban. :)

baratodildi
 
 


Ildi!
Azért akkor tulképpen jó híreket kaptatok Robival kapcs. Tudtam én :D
Oltásról ne is beszélj! Már megőrít a család, hogy mikor megyek le a dokihoz, így talán holnap de. megejtem.
Nem értem, hogy az ekcéma miatt miért kell kiönteni a tejt? Kaptál rá vmi kencét és amiatt? Vagy a bőrödről a fejőn keresztül belemegy az ekcéma a tejbe? Vagy hülyeséget kérdezek?

Többiek! Olyan nagy a csend!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Kremet kaptam ra, ami szteroidos, de mar azota el is mult :D :D :D :D

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Sziasztok Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy hsz erejéig. :)
Hoztam Nektek sok-sok újdonságot.
Amit figyelmetekbe szeretnék ajánlani, az továbbra is a saját készítésű Gremese Mei Tai nevű szuper kis hordozóeszköz, valamint a hideg időben segítséget nyújtó hordozótakaró.
Mindezeket megtaláljátok itt, a honlapomon:
www.mei-tai.hu
A mei tai-ok kérhetők szettben is, ha valamelyik mintából nem találsz a kedvedre való fazont, azt jelezd kérlek.
A Babanetes kedvezmény továbbra is él, keressetek priviben!!!!!!
Érdemes időnként ellátogatni az oldalra, mert hamarosan jön a Gremese Erszény, ágynemű garnitúrák, a kismama bandázsok, derékmelegítők, ovis szettek, és még ki tudja, mit találunk ki. :)
További kellemes estét! :)

Üdvözlettel:
Gremese

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Sziasztok!

Én a segítségeteket szeretném kérni bili és bölcsi ügyben. Te talán tapasztaltabbak vagytok
Hogyan kezditek(-tétek) el a bilire szoktatást? Az én kisfiam 21 hóanpos néha ráül a bilire ruhástól és mondja, hogy kaka- de semmi több. Este fürdéskor mindig belepisil a fürdővízbe, de a bilibe nem akar. Tudom még nem vagyunk lekésve semmiről, de azért jó lenne szokni a pelus nélküliséget is.


Hogyan működik a beszoktatás a bölcsibe? Aki már túl van ezen légyszi írja meg.
A bölcsi nálunk sem lesz egyszerű dolog, hiszen nagyon anyás.
Azon gondolkodom hogyan oldjam majd meg, mert 8-5ig tart a munkaidőm, mire hazaérek,főzés stb.Kristóf pedig 8-kor fürdik és legkésőbb 9-kor már alszik. Olyan kevés időm fog maradni rá. Lehet a főzést kiváltom menzás házhozszállítással, de akkor is. Lelkifurkám van, hogy kevés időt tudunk majd együtt tölteni. Mással is így van ez? Dolgozni muszály, mert a GYES semmire nem elég (gondolom ezt nem kell ecsetelnem).
cicuka78
 
 


Ildi

Képzeld Roló tegnap megfordul egyedül :!: hátról hasra, és azóta egyfolytába ez a menő nála...persze a visszaforgás nem megy még..de az elvileg könnyű :roll: :wink: :lol: :lol: :lol:
Robival mi újság?
Sajna nem találkoztam Veletek hétfőn brühüüüü :cry: :cry: így mindenről lemaradtam....
Apa hazajött és ugye tudjátok sok pótolni való várt ránk :wink: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: