Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mi 2007 június 23-ra várjuk első babánkat, jelenleg a 12. hétben járunk.

Ha te is júniusra várod babád, és van kedved, akkor csatlakozz!

Üdv,
Verus

:lol:

Kép
buborka.
 
 


Szia Buborka,

Szeretnék csatlakozni. :D

Mi 2007. június 14-re várjuk az első kisbabánkat, és jelenleg a 13.hétben vagyunk :)

Üdv,
Zsókuci

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok!

Mi június 22-re várjuk.

Merre vagytok?

KépKép
evica76
 
 

 
 

Sziasztok.
Mi junius 14-re varjuk 2.babankat.
En floridaban elek.

Kép
pinter
 
 


Sziasztok,

látom, gyarapodunk, nagyon helyes! :)

Erika,
egy napra vagyunk kiírva, úgyhogy már csak pár km köztünk a különbség :lol: :lol:

Remélem hamarosan felélénkül ez a topik is :D

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok! Én május 31-re várom az első babánkat! Ki hogy érzi magát? Én teljesen jól vagyok! Holnap megyek a 15-hetes vérvételre, nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen! :D

bánóczi hajnalka
 
 


Sziasztok. Nekem van egy 3 eves kisfiam, vele reggelente voltam rosszul utana egesz nap jol voltam. Ezzel a terhessegemmel teljesen maskepp erzem magam egesz nap hanyingerem van, hanyok es ami a fura hogy altalaban estere vagyok rosszabbul. De mostmar mivel eltelt az elso harom honap kezdem sokkal jobban erezni magam, mulnak a rosszulleteim. Na ennyit most.

Kép
pinter
 
 


Sziasztok,

Hajni,
A 15 hetes vérvétel az AFP lesz? Csak azért kérdezem, mert az nekem a 16. hétben lesz. Vagy ez e körül bármikor jó? :)
Biztos minden rendben lesz, ne aggódj! :)

Pinter (vagy Erika? - hogy szólíthatunk?? :)),
Igen, azt mondják, minden terhesség teljesen más. Nekem is szinte egész nap hányingerem van, bár már azért jobb a helyzet, mint pár hete volt.... Bár szerencsére csak egyszer hánytam eddig (remélem többet nem is fogok :P)!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok Pocakosok!

Tegnap voltunk a 12 hetes ultrahangon, hát mondanom se kell, nagyon édes volt! : ))

CRL: 64 mm, BPD: 22 mm, TAD: 190 mm, FL: 8mm NT: 1,3 mm

Eddig úgy volt, hogy jún.23-án szülünk (a menstruáció alapján), de azt mondta a doki, hogy fejlettebb annál, úgyhogy most június 20. :)

Amúgy én is ugyanúgy voltam, mint Erika, reggel "semmi bajom", viszont estére... Mindent bepótoltam.
De szerencsére eltűntek a rosszullétek! :)

Üdv,
Verus

Kép
buborka.
 
 


Sziasztok!

Tudtok nekem segíteni, hogy azt a kis mércét, hoyg varázsolthatom ide?
http://lilypie.com ezen már megcsináltam, csak nem tudom, hogy hogy jelenik itt meg...

Köszi előre is!
verus

Kép
buborka.
 
 


Sziasztok lányok! Èn egy ideje már írogatok a júliusi babákhoz, de ide is jönnék. Június 26-ra vagyok kiírva.
Verus! A kódot, amit küldtek másold be a profilodban az aláírásodba.
molkata
 
 


Szia Buborka,

Vonalzó: a profilodba az aláíráshoz kell bemásolnod az url-lel kezdődő kódot, alul elmenteni, és már kész is :D

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok,

Buborka,
most vettem észre, hogy közben már Molkata is megírta, hogy kell :D:P Bocsi.
Igazán szép eredmények!!!! Gratulálok! Tényleg szép nagy babó, a mi 12. heti uh-s eredményeink: CRL: 53 mm, NT: 1,4 mm A többit nem tudom :oops: :lol:

Molkata,
persze, szívesen látunk itt is. :D

Kezd éledni a topik, hurrá :D:D

Kép

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Drágák vagytok!
Nagyon köszönöm : ))

Sikerült! :))


verus

Kép
buborka.
 
 


Gratula a vonalzóhoz!
Èn szerdán megyek 12. heti uh-ra. Nagyon kiváncsi vagyok.
molkata
 
 


Sziasztok ! :)

Nekünk kiskönyvünkbe június 7-ke van beírva első kisbabánk megszületése, de még csak most vagyunk a 12-dik hétben ( rendszertelen volt a mensim, ezért nem lehet pontosan még tudni , hogy mikorra is várható kb. a szülés ) . 18-kán megyünk ultrahangra, akkor kiderül minden, és annyira izgatottan várom, hogy már számolom a napokat :)))))
Kedves Buborka !
Teljesen meghatott az ultrahangos képed :)) nagyon bízom benne, hogy hétfőn én is így fogom látni kis picuromat...

cincurka
cincurka
 
 


Sziasztok!
Szépen gyarapodnak az üzenetek!
Amint tegnap is írtam ma voltam 15-16 hetes vérvételen, amit le is vettek, de csak januárra lesznek meg az eredmények, az ünnepekre hivatkozva! Addig aggódja szét magát az ember, kértem hozzá toxoplazmózis vizsgálatott is, mivel van egy szoba cicánk! Nagyon nehéz megállni, hogy ne dögönyözzem! :cry: Nem csináltak viszont ultrahangot, ezért kértem egy időpontott a dokimtól péntekre! Mindig nagyon aggódok, látnom kell a babát!!!
Szerencsére nekem abszólút nincs rosszúllétem, talán már nem is lesz.
Kérdés: Ti fogtok terhestornára járni! Én igen, lehet kismama jógára is, meg ha erő engedi egyszer-egyszer úszni is.

bánóczi hajnalka
 
 


Hát, jó késööre lesznek eredmények. :( De ne izgulj, minden rendben lesz.
Nekem papagájaim vannak. èn is kérek toxoplazma vizsgálatot, bár öök nem veszélyesek, csak a védöönöö....szóval, mostmár én is aggódom. :shock:
molkata
 
 


Szia Cincurka!
Gratula a babához!
molkata
 
 


Aggódni mindig van valamin! Az első hetekben alig vártam a 12. hetet, végig rettegtem a vetéléstől! Most még jobban félek, mert látom gömbölyödni a pocakomat, és tudatosult végleg bennem, hogy egy csöppség van szívem alatt. Persze én is csupa rosszakat olvastam az interneten, és 2 ismerősőm is elvetélt a 20. hétem, ja és egy másiknak koraszülése volt , a baba megmardt, de agyi károsodással! Amúgy egy kis szeretni való tündér. De nem akarok senkit sem paráztatni, mert az emberhez a rossz hírek könnyen eljutnak, jó kevessebbett beszélnek! Legtöbb baba egészségesen jön világra4

Nekem a 12 hetes ultrahang nagyon jó volt, látam a kis kezeit, ujjacskáit, szerencsés voltam, mert a baba forgolódott.
Az orvos is rendes volt, mert megnézett nagy ultrahangon és után hüvelyultrahangal is, hogy minnél jobban láthassam a csöppséget!
Szurkolok mindenkiért!! :wink: :P

bánóczi hajnalka
 
 


Sziasztok,

csatlakoznék én is, ha még lehet! Június 3-ra számolt a doki, de nekem az az érzésem, hogy kicsit később lesz - majd meglátjuk:) Már túl vagyok a tarkóredőn, és ha jól tudom, jövő héten megyek afp-re
sidonie
 
 


Sziasztok Pocakosok és Pocaklakók! :D

Üdv Sidonie a csapatban! :)

Cincurka: Nagyon aranyos vagy! :) Szerintem Te is hasonlókat fogsz látni majd ha mész ultrahangra!18-a nemsokára itt lesz!
Bár tudom ilyenkor milyen lassan telnek a napok...
De aztán te is küldj képet a Piciről! :)

toxoplazma:
Képzeljétek, születésem óta macskával lakok, élek, fekszek, és a legnagyobb meglepetésemre nem kaptam el a toxoplazmát. :(
Pedig meg mertem volna rá esküdni....
Úgyhogy nekem is kerülni kell sajnos a cicákat :(

Én szeretnék járni majd terhestornára, de csak januártól :)
Addig otthon gyakorlok :))

Ti melyik kórházban szeretnétek szülni?
3 vagy 4D-s ultrahangra gondoltatok?
Ha igen, mikorra tervezitek?

Üdv,
Verus

Kép
buborka.
 
 


Sziasztok!

Valóban nagyon lassan telnek a napok! De talán jönnek az ünnepek és egy kicsit felgyorsul az idő múlása!
Ti megszeretnétek tudni, hogy kislányotok vagy kis fütykösötök lesz? Én egyelőre nem, de lehet pár hét múlva máshogyan gondolom.

Buborka!
Mennyire kerülöd a cicusodat? Én is próbálom kerülni, de éjszaka mindig hisztizik, így mellettünk alszik. Most is itt kerüldöz, hogy ide jöhessen az ölenben, már kétszer leraktam. Nagyon nehéz44 :cry:

Én soproni vagyok, így csak egy választásom maradt, méghozzá a soproni. Sajnos nincs valami jó híre! Ezért járok magánrendelőbe. Itt a kórházban leszarnak, persze a pénzért tartják a markukat. (Persze vannak kivételek) Magánrendelőben pedig szemtől szembe oda adom a pénz, és megkapom amit elvárok! Egyenlőre úgy érzem jó orvost találtam. Persze, ha valami gond lenne irány Győr vagy Pest. Ebben segíthetnétek.

bánóczi hajnalka
 
 


Sziasztok,

Molkata,
Na, mi volt az UH-n? Van kép? Ha tudod, tedd majd fel :D

Cincurka, Sidonie,

Üdv itt nálunk :D

Hajni,
Én tervezem a kismama tornát, de még nem döntöttem, hogy itthoni legyen vagy rendes foglalkozás… Az a baj, hogy elég sokat dolgozom, és bár irodai munka, azért mire hazaérek eléggé elfáradok ahhoz, hogy már neki lássak tornázni, úgyhogy lehet, hogy csak terv marad :D Legalábbis, amíg még dolgozom…
Igazad van, már most aggódó szülőkké váltunk, és már ez lesz az életünk végéig :D

Buborka,
Toxoplazma: nekem is sok macsekom volt gyerekkoromban, és én sem estem át rajta… Úgyhogy én is toxoplazma-veszélyeztetett vagyok.
De fontos: ne egyél nyers húst, sőt ne is nagyon foglalkozz vele (itt főként sertés húst mondanak) + a föld is veszélyes… tehát ne most kezdj kertészkedni :D :D
Kórház: Jahn Ferenc (Délpesti)
4D-s UH: a 20. és a 30. hét környékére tervezzük :D és természetesen nagyon kíváncsiak vagyunk, hogy kukis vagy punis lesz Kisborsó :D


Ha nem baj, én is feltenném a 12. heti UH-n készült képet (12+4 itt). Sajna nem lett a legjobb, pedig olyan jó képeket lehetett volna a vizsgálat elején csinálni, de aztán mire a doki fotózgatni kezdett, Kisborsó elfordult, és ezt sikerült… Persze a végén magyarázatot kértünk, és amikor magyarázott, hogy mi micsoda nyitva maradt a tolla, úgyhogy a tollvonások azok a képen a dokitól származnak… :shock: :D De nem baj, így is nagyon édi Kisborsó :D
Kép

Sok puszi mindenkinek és szép álmokat! :D

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a 12. heti UH, mensi szerint ma 12 + 6 vagyok, a doki szerint 13 + 4 (72mm), de én maradok az mensis számolásnál. Szivhang jó, tarkóredő 1,74 ami a normál tartományban van. Hason fekszik és a két kezét egyszerre mozgatja. Szerintem karizomerősítő gyakorlatokat végez. Lábaközé nem tudtak benézni.

Kép 72 mm

KépKép
evica76
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok egy másik fórumon de ide is csatlakoznék. Mi juni 4-re vagyunk kiírva. A 12 hetes uh-on 50mm volt , NT:1,5. Teszek fel képet is. Jövőhéten afp remélem minden Kép rendben lesz. Nekünk is első baba.

Kép
rena12
 
 


Evica,

csodás ez a kép, gratulálok, nagyon szép nagy babó, úgyhogy szerintem hihetsz a doki számításának :D

Puszi,

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Rena,

látom, egyszerre írtunk!:wink: Ez a kép is nagyon szép! :D Gratulálok!
Mi január 2.-án megyünk az AFP-re, és persze én is nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen :)

Szió!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Zsókuci a te babád is cuki. Másabb őket élőben létni. Bár én nem sokat láttam az enyémből mert nagyon úszkált ide-oda. Alig várom már hogy lássam megint január elején. Meg azt is hogy megmozduljon.

Kép
rena12
 
 


Csajok még azt akartam kérdezni, hogy van e már hasatok? Nekem már elég jól látszik meg is vagyok lepődve szépen gömbölyödök. Bár elég vékony voltam az elején.

Kép
rena12
 
 


Sziasztok! Nálunk májusban érkezik a bébi, de olyan csoport nincs. Csatlakozhatok?

Így legalább egy kicsivel mindíg bölcsebb és tapasztaltabb leszek :?
gyongyvirag
 
 


[b]Sziasztok Csajok![/b]

Üdv. Gyöngyvirág! :)
Akkor neked már nagyobb pocid van! : )
Hol jársz? :)


Hajni:
Nekem "szerencsére" könnyebb, mert a cicum anyuékkal lakik, mikor elköltöztem otthonról, nem vittem magammal :(
Így csak akkor nagyon rossz, ha megyünk Anyuékhoz, és jönne Marci hozzám, de nem jöhet és nem érti, hogy miért....

Mindenkinek nagyon édes a babája!

nekem is már rendesen gömbölyödik a pocakom! : )
Mivel én is elég vékony voltam, az is meglátszott a hasamon, ha egy megymagot véletlen lenyeltem.. Hát a Babucit titikolni már nem tudnám, de nem is akarom! : )

Mindenkinek puszi, és jó hétvégét!

Verus


Mi meg szeretnénk tudni a babánk nemét :)
Bár igazából, 90%-ig biztosak vagyunk benne, hogy kisfiúnk lesz :)
Ne kérdezzétek, hogy miért, csupán megérzés : ))
Ha viszont kislányunk lesz (én egy picit jobban szeretnék kislányt....), akkor sűűr elnézéseket kérünk majd tőle, hogy Bendi-nek szólítgattuk : ))



[/img]

Kép
buborka.
 
 


sziasztok.
en 28-an megyek AFP-re. remelem minden rendben lesz.
Mindenkinek aranyos a baboja. En szeretnem tudni hogy mi lesz, mivel van egy kisfiam. En mondjuk fius mami vagyok, de az apuka az szeretne kislanyt. Majd meglatjuk, vegul is teljesen mindegy a legyeg az hogy egeszseges legyen. Mar nekem is gombolyodik a hasam, kezd latszani. Na sziasztok. Jok legyetek Erika

Kép
pinter
 
 


Sziasztok!

Csak most tudtam megint géphez jutni. Igen, nekem már elég nagy a pocakom, ami sok izgalmat okozott, mert el kellett titkolnom a munkahelyemen, nehogy ne hosszabbitsák meg a dec. végén lejaró szerződésemet. Ábel (a leendő kisfiam) egyre nehezebben tudott elbújni, ezért aztán az utolsó két hétben ugyanazt a fekete pulcsit hordtam, mert ebben még nem volt feltünő. Végül happy end lett, mert csütörtökön aláírtam. De, azt hiszem, csak januárban fogom bejelenteni, addig marad a fekete pulcsi.

Rémtörténeteket hallani, hogy mit meg nem tesznek egyes munkahelyeken a kismamákkal és a gyesről visszatérni szándékozó anyukákkal! Kéne valami mozgalmat indítani, nem?
gyongyvirag
 
 


Sziasztok!

Szeretnénk mi is csatlakozni hozzátok :)
Jó, hogy most indult ez a topik, így legalább hamarabb képbe lehet kerülni, hogy ki, hol tart éppen.

Én a 2. babánkat várom (ill. tulképpen a harmadikat, mert tavaly nyáron volt egy vetélésem, ő lett volna a második), hasonló cipőben, mint Evica: mensi szerint ma járunk a 11+5-nél, de már két különböző uh-on is azt mondták, hogy a méretei alapján bizony 1 héttel idősebb a Kicsike.
Ma is megyük egy uh-ra, mert még nincs végleges orvosom (próbálom megtallni az igazit, remélem most sikerült) és akiknél eddig jártam perzse mind rögtön uh-t akart.
Kicsit kezdek is aggódni, hogy ez már az 5. lesz, nem sok egy kicsit? Nem lesz baja tőle? A lányommal összesen 7 v. 8 volt.

Most eldugulok, mert így elsőre sok ennyi is belőlem.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok,

Látom gyarapodunk!!! :D Helyes!!!

Ti hogy álltok a mocorgással? Én kb. 2 hete érzek valamit - ami egyre erősödik, és tuti nem bélmozgás :D
Kb. két hete enyhe vibrálásnak, eddig pillangó-repdesésnek, de ma még erősebben éreztem Kisborsót mocorogni :D Annyira jó volt, mintha egy kismadárka repdesett volna pocakban! :D:D:D:D:D:D Szóval egyre jobban megerősödött bennem, hogy Ő az :D

Rena,
Nekem is gömbölyödik már a pocim alul, bár én jókora darab vagyok, nem kevés túlsúllyal, de már akkor is más kezd lenni a formája, és persze tapintásra is már tök más :D:D

Gyöngyvirág,
Naná, hogy csatlakozhatsz :D Jó lesz a csapatban egy kicsit tapasztaltabb kismami :D :lol:

Szonibaba,
Téged is üdvözlünk itt! :D
Gratulálok a nagy gyerkőcödhoz - ha van kedved felrakhatnál róla képet :D

Puszi mindenkinek! :D

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek jó lett az afp eredményem úgy örölök. Már csak a 18 hetes uh-on kell túllennem remélem ott sem lesz gond. Remélem mindenki jól van.
Kép
rena12
 
 


Rena,

nagyon gratulálok a jó AFP eredményedhez!!! :)
Hú, én is nagyon szeretném, ha már a jó eredményt tarthatnám a kezemben... :)

Puszi.

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Olyan jó dolog a terhesség, én nagyon élvezem, hogy most szinte mindent megengedhetek magamnak, pl. gond nélkül elveszem az utolsó sütit a tálról, s a testemet is teljes természetességgel viselem, nem kell hasat behúzni, ha meglátom magam egy tükörben, mehet a testhezálló cucc is.

Az egyetlen a dolog, ami néha beárnyékolja a felszabadült érzéseket az aggódás, hogy minden rendben van-e a babával, úgy fejlődik-e ahogy kell. Én is emlékszem az izgalomra az AFP eredmény előtt, és örültem, hogy jó lett, de rögötn eszembe jutott, hogy azon kívül, amit mér, még annyi baj lehet! Ha ettől valahogy meglehetne szabadulni.....

Ami jó, hogy fiam lesz, így legalább azon nem kell izgulnom, hogy szép legyen :)

Ti hogy bírkóztok meg a rossz érzésekkel?
gyongyvirag
 
 


Szonibaba,

én ezt is azt is hallottam az ultrahangról, úgyhogy nem tudom, árt-e a sok, de nem is világos, hogy ha viszed magaddal a korábbi eredményeket, minek akarnak maguk is csinálni, ha nem aktuális.

Amúgy én is orvost keresek, leginkább úgy, hogy kérdezgetek kismamákat, meg anyukákat, de addig is egy helyre járok terhesgondozásra, oda, ahova tartozom. Szerintem a választott orvoshoz elég az utolsó két hónapban menni.

Egyébként már abban sem vagyok biztos, hogy fogok orvost választani. Egyre inkább azt gondolom, hogy a korház nagyon fontos, engem az nyugtat meg, hogy tudom, ha valami baj lenne, nem kell várni arra, hogy a mentő átvigye a kicsit a csecsemő intenzívre, inkább olyan helyre megyek, ahol ez is van. Azt a max. 24 órát, amíg előjön, meg csak kibirom valahogy. Sok olyan történetet hallottam, hogy a választott orvos nem ért rá, illetve az is eszembe jutott, hogy aki ügyeletes, az is másnak választott orvosa, tehát lehetne akár az enyém is.

Na, nem ragozom tovább, csak azt akartam mondani, hogy a rutin vizsgálatokhoz szerintem nyugodtan járj egy helyre, és akkor nem áll elő ez a probléma a sok ultrahanggal.
gyongyvirag
 
 


Mint új hozzászóló, írok!
2007. Június 22-re várom Babcit, most járok a 13. hétben. Januárban megyek az AFP-re, remélem, ott is minden ok. lesz. Mikortól kezd látszani a pocak? 3 ultrahangom is volt, de már most is nagyon megnézném megint. Ez a legmegnyugtatóbb, amikor látom a monitoron, lgalábbis addig míg el nem kezd mozogni.

Hol jártok időben? Hogy érzitek magatokat?
zsuzsanna73
 
 


Sziasztok!

Én csütörtökön leszek 17 hetes! A pocakom ugyan gömbölyödik, de nem nagyon! A kiloim sem nagyon gyarapodnak 48 kg-ról kezdetem és jelenleg 50 kg vagyok. Ezért nagyon aggodtam, hogy megfelelően növekszik e a babóca, így a pénteken voltam ultrahangon, ahol minden a legnagyobb rendben volt, már csak a fejméretet tudták lemérni, mert már nem fért az egész babó képre! Az orvos alaposan végig pásztázta a koponyáját és gerincét minden rendben talált! :P Ugyan még nincsenek meg az AFP eredményeim, de ez egy kis megnyugvást adott.

Gyöngyvirág!

Én azon a véleményen vagyok, jó az elején kiválasztani az orvos, aki végig kíséri a terhességedet! Jó érzés olyan orvoshoz menni, akit valaóban érdekli mi van veled és babával. Most is mikor voltam péntek ultrahangon az orvos 10 percig nézegette a babá, és mivel nem volt ott a párom, megpróbálta a legjobb képet készíteni! Azt mondta" Olyan képet akarok készíteni, amit magamnak is készítenék! Hozzá kell tennem, hogy magánrendelésre járok. Ja és felhívhatom akármikor sőt még vissza is hív!! De peresze minden az szüléskor kiderül!

bánóczi hajnalka
 
 


Sziasztok!

Csajok tegyetek be ti is vonalzót akkor mindenki tudja ki hol jár. Én 16 hetes múltam, a hasam is elég szépen gömbölyödik, már híztam 4 kilót kábé. Én is imádom nézni az uh-on az afp-eredményem jó lett szerencsére de a 18 hetes uh után biztos nyugodtabb leszek.

Kép
rena12
 
 


Sziasztok,

mi arról a véleményetek, hogy csinálnék egy táblázatot, amit lehet majd mindig frissíteni, és beleraknánk néhány adatok magunkról, hogy jól nyomon lehessen követni? :)

Pl.

- név/kor
- hét+nap
- gyerkőc neve (ha már tudjuk :D)
- a szülés várható időpontja
- kórház
- a következő vizsgálat/eredmény időpontja

Amúgy a vonalzó tök jó ötlet, hogy mindenkinek legyen. :D (már csak azért is, ha lesz tábla, könnyebben tudjam frissíteni :DD)

Szóval ha szerintetek is jó ötlet, akkor várom az adatokat, na meg ha van még más javaslat, persze azt is :D

Puszi!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Szerintem jó ötlet. Lehetne pocis fotókat és több uh képet feltenni, 4D-et is.
Nekem 4 képem van azt felteszem.

6 hetesen: Kép

7 hetesen: Kép

9 hetesen: Kép

12 hetesen: Kép

tegyetek fel ti is ha tudtok.
Kép
rena12
 
 


Sziasztok Lányok!
Azért tüntem el, mert én most Németországban élek, de a vizsgálatokra visszajárok Magyarországra. Most egy hetet voltam Veszprémben. Megvolt a 12. heti uh és egy vérvétel. Minden ok. Annyira örülök.
Megnézegettem a képeket. Olyan szépek a babák. Sok gratula mindenkinek.

èn is küldök egyet.
Kép
molkata
 
 


Sziasztok,

na, ilyen táblára gondoltam :D Csináltam egy mintát a saját adataimmal:


Kép

Ha gondoljátok küldhetitek az adataitokat! :D:D:D
Szeretnétek még valamilyen adatot bele? Akkor szóljatok ám :D

Puszi!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Hehe, most láttam, hogy jól elírtam a dátumot, mert 06.14. akart lenni :D :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Zsókuci szerintem jó lesz. Írom az adatokat a kórházat csak úgy írom, hogy Városi Kórház. Rena12 / 25, 16+2, Alexandra / Balázs , 2007.06.05., Köv. vizs. 18 hetes genetikai uh

Kép
rena12
 
 


Sziasztok Lányok!

Szerintem is jó ötlet a táblázat, így legalább képben leszünk : )

Verus/24 év; 14+6;?/Bendegúz; 2007.06.20.; János kórház, 01.04 AFP

Mindenki jól van? : )
Annyira jó, hogy nálam teljesen elmúltak a rosszullétek : )
És a hasam... nagyon nő :lol:

[color=red]MINDEKINEK NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT!!!!


Verus[/color]

Kép
buborka.
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: