Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gabi! Ennek örülök, hogy nem kell szurka! Nálam a vérnyomim az így itthon mérten benne vagyok a szinte tökéletes kategoriában, de a védőnő 144-et mért és rá fél órára a diabetologián meg 157-et mértek! Szal ez a baj! De remélem ez ott csak az orvosok gondolatától van és egyébként minden rendben!
Köszönjük a névdicséretet a kis nuncához! Egyébként azóta lett egy második neve is csak azt nem írtam ki! A teljes Neve Gáspár Regina Tímea!
De a Ti választásotok is tökéletes!
Annak ellenére, hogy birod ezt a nagy meleget! Bár most elég szonytyorú az idő, de az elmúlt pár nappan nagyon meleg volt! Engem nagyon megviselt!! :?

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok

Voltam dokinál hétfőn. Minden rendben van. Nóri szépen fejlődik odabent. Ismét nagy babánk lesz. És doki szerint is eléggé lent van. Külső méhszáj 1 ujjnyira nyitva van. 2100 a méhszáj.
4.-én megyek nst-re. Hihetetlen hogy mennyire eltelt az idő. Lassan szülés van. Gyerekek már nagyon várják. 9 kg-t híztam eddig.
Amúgy jól vagyok, csak most már nem tudok sokat menni hamar elfáradok, meg a derekam is fáj, csípőm is. És eléggé dagad a bokám is.
Csak a papucs a nyerő, de sokszor abba se nagyon megy bele a lábam.

A héten kirándulós, erdei táborozós hét van. Bettiék minden nap mennek valamerre. Tegnap Egerben voltak, ma a vadasparkban holnap Szentendrére, pénteken pedig Esztergomba mennek.

Norbiék pedig hétfőn mentek Tihanyba, és ma megyünk érte. Gondoltam hogy lenézünk mi is Balcsira idén úgy se biztos hogy megyünk nyaralni, olyan pici babával. Bár ha előbb jönne akkor még lehet bemerném vállalni augusztusban.

Ma jönnek a kertet csinálni. Hiányoznak még a növények azokat hozták, és ültetik. Meg az öntözőn kell fabrikálni.

Remélem mindenki jól van. Kár hogy olyan ritkán jöttök. Pl érdekelne hogy Ibicával is mi lehet, nagyon régen jelentkezett már sajnos. És a többiek is. Gyertek és meséljetek.

ÉS a végére egy pocakfotó.



Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!


Gabi!Nagyon szép a pocid :lol: Hú olyan hihetetlen,hogy már nemsokára szülsz :shock: :shock: Hogy érzed magad?Nóra a végleges nevetek?Gyerekek akkor nem csak a tesót a nyarat is várják nem?Nyaralni nem is mentek?

Nócika!Te még tartozol ám pociképpel :!: :!: :!: :!: :wink: Te,hogy vagy?Babáról kapunk uh képeket?

Én is nagyon kiváncsi vagyok mi lehet a többiekkel!Ibica rád különösen gyere és mesélj!!!!!!

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 

 
 

Sziasztok

Kata igen nagyon gyorsan eltelt ez a jó pár hónap. Igen a Nóra a végleges név. Gyerekek nagyon várják már a kicsit is, de a nyarat is. Már nem sok van hátra a suliból, összesen 15 nap. Közben én járok nst-re, vérvételre. Úgyhogy hamar elfog menni az a párnap.

Nyaralni? hát nagyon szeretnénk, de nem is foglaltunk szállást. Meg nem tudom hogy bemerjem e vállalni. Ugye július 2-re vagyok kiírva. TEhát elvileg augusztusban mehetnénk csak, mi akkor már anyira nem szeretünk nyaralni, de lehet hogy most kénytelenek leszünk akkor menni. Ha előbb jön, mondjuk júniusközepén akkor obb a helyzet egy fokkal. Az biztos hogy augusztus 8.-án megyünk esküvőre, oda mindenképpen elmegyünk. Jó mert itt lesz Halásztelken, és bármikor haza tudok ugrani. A babyszitternek is szóltam, hogy aznapra tegye magát szabaddá, ő lesz itthon a kicsivel, én meg szoptatni haza fogok jönni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem jártam erre, bocsi....
minden gyerkőc gyönyörű, mint mindig !
Rólunk: Eszti még mindig csak kapaszkodva megy, de majd megtanul egyedül is! Az ovinak mindjárt vége....nrm todom, hogy ennek örüljek-e, vagy sem....

1-2 kép a gyerkőcökről, mert már 1000 éve nem tettem fel....
reggel:
Kép
ezek a szemek :wink: : Kép
na, mi van.....: Kép Kép
játszunk: Kép
anya, te is kérsz? : Kép
sétálok a mamával: Kép

mindenkinek minden jót!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


sziasztok

hová tünt midenki
jól lemorzsolódott a régi jó kis csapat sajnos gondolom magam példáján is hogy egy gyerek ellátása már kissé jobban igénybe veszi az embet mint a tervezgetése ill. míg a pocakban oda visszük ahová mi akarjuk és nem fordítva :D

gabi minden redben?
nócika hogy vagytok?

viki gyönyörűek a gyerekek

nálam dorka már jár pakol rámol
réka szept be kezdi az ovit nagyon nem bántam meg hogy velün maradt itthon jól kijönnek egyenlőre.

dodó babaproject hogy áll?

puszi mindenkinek

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Sziasztok!

Nálunk minden oké! Bár azért nem igen irok ide mert mindenki ugy el tünt mint szürke szami a ködben! Az én csajom 1461g! Most inzulinos vagyok a cukrom miatt, de már megtanultam kezelni a helyzetet! Csak néha a fagyi hiányzik az egész édességből, de hazudnék, ha azt mondanám nem vétkezek néha! Sajna a sulyom nagyon gyarapodik a diéta mellett, de majd lemegy nem aggodom egy percet sme!!!

Azért adhatna mindenki magról életjelet! Magika, Dodo.,Ibica?? Stb:????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!Nekem is nagyon hiányzik a jó kis csapat!!!!!! :cry: :cry:

Betti!Teszel képet a Csajokról?

Nócika!Hogy viseled a terheséged!Nagyon szép súlyba van a kiscsaj :wink: Babaszoba,hogy áll?Képeket kérünk ám mindenről.Jó?

Többiek gyertek már!!!!!!Létszi létszi!!!!!

Mi jól vagyunk Zsombor már áll és amin tud körbe megy :lol: Igazi anya ragacs imádja a tesóját is annyira édesek együtt.Zsófi már nagy lány áprilisban elutasították az óviból egy hete meg szóltak,hogy üresedés volt és Őt választották mehet óviba :lol: Annyira örültünk neki!Már pelus is csak éjszakára van ami szinte mindig tiszta :wink: 6 fogu nagy fiam Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Kata!
Csoda szépek a gyerekek! És gratulálok a 6 kis fogacskához!
Én jól viselem a babavárást! Képeket a gyerek szobáról még ne kérj, mert sehol se tartok vele hisz sajna még a tető bontása utban van mert kéményt kell épiteni azaz ujat a régi helyett! És ez köszönhető az elöző lakonak!!! :? Igen szép súlyban van hálistennek, de a hét elején megilyesztettek, mert aszonta a dokim, hogy nem fejlödik a pocija így csak 1078g-os! Nos ma voltam bent a korházban és kértem egy sos uhut! Ahol aszonták minden rendben!!! Ugyhogy be vettem a le@arom kapszulát és tudomásul vettem, hogy minden okés csak ilyeszgetni akarnak amit innetől kezdve nem fognak tudni!!! Mert én tudom, hogy minden okés!!
A lábam mától ugy döntött, hogy vízesedik szal szépen be van dagadva! De nem bánom én mig tudok menni meg amit kell aszt megcsinálni! Mellette sokat pihenek, mert rám van parancsolva! De amugy magamtól is pihizek csak sajna sokat ülök itt a gép elött!! Mint pölö most is!!! :lol: :lol: :lol: De ez a legkevesebb!!!

Tényleg jöhetnének legalább egy szó erejéig a többiek!!! :twisted:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok

Itt vagyok én is, de annyira kihalt a topik, hogy úgy voltam vele magamnak nem irkálok.

Gyönyörűek a gyerekek, kár hogy nem jöttök sűrűbben. Azt elhiszem hogy kevés az idő, de azért heti 1-2 alkalommal, lehetne egy pár sort írni:(

Nálunk minden ok. Már csak 2 hét van hátra. Jóslók jönnek, mennek. Most szerintem olyan 3400-3500 körül lehet Nóri. Hétfőn megyek a dokimhoz az utolsó vizsgálatra és uh-ra, ha addig nem szülök meg.
A vérképem jó lett, felment a hgb egész 123-ig, ennek nagyon örültem. Viszont a streptococcus szűrésem pozitív lett, így ha megindul a szülés akkor kapok antibiotikumot vénásan infúzióban, hogy hamar a lepényen keresztül eljusson a babához. És 4 óránként kell ismételni, ha nincs rá idő mert rövidebb a szülés, akkor pedig szülés után Nóri fog kapni szegénykém egy branült és azon keresztül kap 3-5 napig.
Nálunk már régóta minden készen áll, össze is van pakolva.
Teszek mindjárt képeket is.

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


ez egy mai kép

Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hellóka. Én is ezer éve nem voltam bocsikaa.

Gabii anyááám ez aztán a has :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: és tényleg jó lent van már.

Kép
enyim jövőhéten lesz 7 hós. 6950g és 64cm

érdekes ez a sreto vagy micsoda mert barinőmnek is pozi lett és ő pár naig szedett antibigyót és ennyi. se szüléskor se utána se ő se a baba nem kapott semmit. Báár leszürték a babót azért. de feleslegesen minek szurkálni azt nem értem.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok !

Engedjétek meg, hogy kicsit reklámozzam a családi vállalkozásunk keretében megalapított Tárnoky Fodrásziskolát, melynek 12 hónapos OKJ tanfolyamára szeretettel várunk minden jelentkezőt.

Az év tanulója 100.000 forint jutalomban részesül !

Tárnoky László minden idők legeredményesebb magyar fodrászmestere, számtalan nemzetközi és magyar verseny nyertese. A Magyar Állam által fodrászként elsőként a Magyar Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztjével kitüntetett szakembere több évtizedes oktatói múlttal a mai élvonalbeli sztárfodrászok
( Hajas László,Gellei András, Zsidró Tamás ) generációinak kinevelése után saját fodrász akadémiát alapított Tárnoky Fodrásziskola néven.

Vidékieknek elméleti oktatás távoktatásos rendszerben is.

www.tarnokyfodrasziskola.hu Kép
Vendég
 


sziasztok
Örülök kicsit felkavartam a álló vizet

gabi ez em semmi eza pocak nagyon nagy!Hihetetlen a női szrvezet csodája!MIcsoda öszkonfort lehet ott benn NÓrinak!!!
Nehogy bántásnak vedd!

Kata!
Nagyon szépek a gyerekek sajna én nem tudok képeket feltenni.

Nócika!
te meg csa élvezd ezt a gyönyört és ne engedd hogy félelmek beárnyékolják

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Sziasztok lanyok!

En is itt vagyok!
Az igazat megmondva en mar nem nagyon forumozom, inkabb blogot irok. Sok rossz tapasztalat miatt nem jovok babanetezni.

Orulok, hogy jottetek.
Ha tobbet akartok tudni rolunk akkor gyertek olvassatok a blogba.

Nagyon szep babakat es pocakokat lattam.

Orulok, hogy mindenki jol van.

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

MEGSZÜLETETT NÓRA BOGLÁRKA!!
Ma 11 óra 55 perckor. 3840 g és 55 cm.
Gabiék jól vannak, a manóka már szopizik!


NEm gondoltam, hogy en hozom a hirt!

Magi
:lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Most már én is jol vagyok, bár tegnap engedtek ki a korházból 1 hét bentlét után! A vérnyomim felszökött kicsit magasra de gyogyokat szedek és így minden rendben!
A Méhszályam kezd elsimulni és nyitva vagyok kivül is belül is 1-1 ujjnira! Szal most szighorú pihin vagyok! Apa nagyon izgul és félt! De érthető!

Gabinak! itt is gratulálok a gyönyörű picilányhoz!!! Sok erőt egészséget és tejcsit kivánok nekik!!! :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Gabi!

Gratulálok! Sok tejcsit és jó egészséget, na meg persze sok boldogságot az egész családnak! :)

Nócika!

Kitartás, és tényleg pihizz, korán lenne még a pici lánynak!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Köszi Viki! Nagyon teperek!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


gabi

Gratulálok szép nagy babó és nagyon szép neve van.

viki te is előbújtál erre a hírre :D

nócika pihenni-pihenni-pihenni és megbeszélni a pocaklakóval hogy jobb még neki odabenn a luxusapartamanban. :D

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Sziasztok
Itt vagyok:) És a szülés történet.

Éjjel egy órától voltak 10 perces keményedések aztán hajnal 3-tól 4-ig 5 percesek de nem fájtak, csak keményedett azt hittem hogy csak jósló, de aztán még is csak felhívtam 4 kor a dokimat aki azt mondta hogy menjünk be. Akkor az ügyeletes fél 5-kor megvizsgált és zárva voltam, Úgy volt hogy haza jövünk, de a dokim elindult a kórházba, így meg kellett őt várni, aztán 5-től 6-ig nst, ami mutatta a fájásokat, megvizsgált a dokim és akkor már 2 ujjnyi voltam, de akkor még mindig csak keményedéseket éreztem. Aztán mászkáltam, megjött a szülésznőm, és előkészített, megkaptam az antibiotikumot, és fél 10-kor burkot repesztett, akkor már bő 3ujjnyi voltam majd mászkálás nst, onnantól voltak már rendes fájások. aztán fél11-kor megnézett a doki de nem változott semmit a tágulás kaptam oxitocint, de az sem használt, akkor emelték az adagot, és kb 11-től voltak brutális fájások, és kb fél 12-kor kezdődött a toló fájás, és a3. fájásra 6. nyomásra született meg 11:55-kor. Kiderült azért volt ennyire nehéz mert a nyakára volt tekeredve a zsinor illetve a hátán keresztbe. De ebből az nst semmit nem mutatott mert végig szuper volt a szívhang.
Gátvédelemmel született, semmi repedés nincsen. Simán tudok ülni. Csak az az egy a baj hogy a tolásnál mivel elakadt egy kicsit a zsinor miatt szétcsúsztak a szeméremcsontom és alig bírtam menni emiatt, annyira hogy a lábam nem bírtam felemelni. Most már jobb a helyzet. Legalább tudok egyedül zuhanyozni, ott bent még azt sem tudtam, mert nem bírtam annyira felemelni a lábam hogy a zuhanyzóba belépjek.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!!!

Gabi! Ez csodálatos! Gyönyörű! Olyan szép a Ti kis Nóritok!!! És ez a szüléstörténet is maga a szépség! Nagyon ügyesek voltatok! Milyen kis hosszú fekete haja van a lánykádnak!!! Csodaszép!!!
És ezek a képek magukért beszélnek!
Amugy az én szemérem csontommal is van valami baj, mert nagyon fáj! De szülés után remélemm inden rendezödik nálam is!!!
Még egyszer gratulálok nektek sok puszi!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Híreket hoztam Nócikáról:
háromnegyed egykor (hajnal) elfolyt a magzatvizem, már a szülőszobán vagyunk.

Azóta semmi hírem sincs.

Gabi!
Gratulálok a lánykádhoz!!!!! Nagyon szép kis babóca!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Gabi!

Még egyszer gratula! És szép a szüléstörténeted! :) És persze gyönyörű a kislányod! :)

Nócika!

Drukk, hogy miden rendben legyen! Még sem bírta tovább a kisasszony! :( Azért pár hetet még maradhatott volna. :(
Remélem minden rendben van Veletek és nemsokára jelentkezel a gyönyörűséges kislányoddal!

Kuzsanna!

Köszi a híreket! Veled mi újság? Hogy viseled a terhességet? Látom, kisfiú lesz? Gratula!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Szia Viki!

Köszike, nagyszerűen vagyunk mindketten :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon jól viselem a meleget is, csak a bokám kezdett vizesedni. Szóval igyekszem minél többet pihentetni.

Gina baba 1720 g-al jött a világra, a cm-t nem tudják, mert nemvolt idő lemérni. Nem tudott magától lélegezni, így rögtön vitték az inkubátorba, és azóta is kapja az oxigént és az infúziót. Anya már kétszer látta lányát, de még nem szabad hozzá nyúlnia. Ha minden rendben van, akkor talán két hét múlva haza is mehetnek. Nóci puszil mindenkit. Nagyon fáradt. Természetes szülés volt.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó reggelt lányok!

Nóci hírek:
Este Ginus babát át kellett szállítani másik kórházba, mert nem tudott lélegezni. De szegény Nóci úgy tudta meg, hogy elviszik a babát, hogy kihívták vért adni, és ott leszólta magát a vért vevő nővér.... jó mi :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Nincsenek kifejlődve a hörgők és nem tud levegőt venni rendesen Regi. Állítólag valami fertőzést kapott el a méhben. Ha már jobban lesz, majd vissza viszik Tarcsára. Ha minden jól megy, Nócit holnap vagy szerdán haza engedik és ha Ginust vissza vitték Tarcsára, akkor Nócit vissza veszik az osztályra. A sebe nem fáj, csak a seneke.
Peti halad a kéménnyel, már félig kész van. De ma már ment dolgozni. Szegények teljesen kész vannak.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ajjaj.... :cry:
Nócika!

Drukk, hogy minden rendbejöjjön hamar és a kezedbe vehesd a kislányodat!

Kuzsanna!

Köszi az infot! Újabb híreid nincsenek? MI van most a kislánnyal?

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Szegény Nóci :cry: :cry: :cry: Ilyen van,hogy az anya véletlen tudja meg,hogy a gyerekét másik kórházba viszik :evil: :evil: Sok erőt és gyors gyogyulást kívánunk nekik.

Zsuzsa!Szép pocid van iwiwen néztem :wink: Benő lesz a pici?

Gabi!Nagyon szépek vagytok én a blogon gratuláltam de ha nem olvastad volnak akkor:Sok boldogságot az új családtaghoz és sok tejcsit!Nagyon szépek vagytok!Tesók mit szólnak?

Viki!Ti,hogy vagytok?Hihetetlen,hogy már Eszter is 1,5éves lesz :shock: Tervezed már,hogy mész vissza dolgozni?

Többiek merre vagytok?????

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Viki!
Nócika már otthon van.
Regi baba már nagyon ficánka, de még nem tudják levenni a lélegeztetőről. Viszont ha tud Nóci tejet fejni, akkor már Regi megkaphatja. Amúgy fintorog, mosolyog álmában. Szépen javul :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kata!
Benőke egyenlőre becenév.... apának most a Levente és a Bence tetszik, de nem akaródzik neki dönteni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Kuzsanna!

Köszi a híreket, remélem Regi baba hamar megerősödik, és levehetik a gépről! Drukkok mennek!

Hogy bírjátok a meleget lányok?

Mi nehezen , de most annak örülnék ha ilyen maradna az idő, mivel vasárnap megyünk a Balatonra. Ott már jobban viselném :lol:

Mielőtt elmegyünk, ma voltunk anyuéknál, és dobok pár képet, ha nem baj:
Peti dinnyét eszik :D :
Kép
Eszti végre belemosolyog a kamerába :) : Kép
a nagy pecás (a kissé kesze kusza bottal) : Kép
Eszti a kavicsok közt:
Kép
Reggeli a garázs előtt:
Kép
Peti új módszere a kocsimosásra ;) :
Kép
Peti fagyit eszik: (szegény Eszti azért van babakocsiban, mert itthonhagytuk az etetőszékét) :
Kép
Fűben nyuszi:
Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Szia Kata!

Nem, nem tervezem, egyelőre nem akarok visszamenni. Ha minden jól megy 2011.január 1-el megyek vissza! :wink: és akkor, ha minden jól megy, Eszti is csak oviba fog járni és kihagyjuk a bölcsis köröket. Remélem így lesz :wink:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki!
Jó Balcsizást nektek!!!!! Gyönyörűek a gyerkőcök!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kedves Babanetes Közösség!

Egy topiklakó kisfiú, Roli, nagyon nagy bajban van. Vízbe esett és most tág pupillákkal, agyműködés nélkül fekszik. Kérünk Titeket, hogy ki-ki hite, világszemlélete szerint imádkozzon, szorítson Roliért, drukkoljon a felépüléséért. A közös akarat sokszor csodákra képes, és most erre van szükség. Mától minden este tíz órakor Rolira fogunk gondolni, az ő gyógyulására. Kérünk Titeket, tartsatok velünk!

2005 ősziek


Kép

KépKép
KépKép
fedi
 
 


Itt is drukk Rolinak! ++++++++++++++++++++++++

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Tyüha jó rég nem írt ide senki! MI köszönjük jól vagyunk mára már szinte minden okés! Légzése is szépen rendbe jött! Szeptember 10.-én jöttünk haza a korházból hosszú és rögös utunk volt addig!! DE mára csak mult lett belöle szerencsére! Még az 5 kilot se értük el, de a 62-es rucikat hordjuk! Nagyon nagy kinlodás az evés tejem már rég nincs! Kakival is küzdünk!!! Nagyon ritkán van és az se magától! 100 fajta tápot kiprobáltunk már, de eredménytelen volt mind! Már a kakik miatt elkezdtük a gyüm9ket is,de ennek sincs eredménye! Nem udom mit tegyek már!! De azért hoztam nektek pár képet reméelm nem bánjátok!!!

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1259925582.1536.jpg[/img]
Szopom az ujjacskám naggyon fini!! Jobb mint a cumi!!

[/img] Kép

apuval beszélgetek!

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1259925760.1718.jpg[/img]

Uton!

[/img] Kép

Rocker baby!!

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1259925863.8056.jpg[/img]

Itt pedig hármasban!!

Bocsi ha sok lett!!![/img]

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


szia
nagyon szépek agytok és nagyon sok mindnen mentetek át de ez csak erősebbé teszi az embert
és végül is a végeredmény a lényeg és ez meg van egy eészséges gyönyörű gyermek.
többiek?
kivel mi újság?

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Szia Betty! Hát igen amin keresztül mentünk az csak erősebbé tett!
Köszönjük a dicséretet! És ti hogy vagytok???? Hogy elszaladt az idő most nézem?? Már a kicsi Dorka is elmúlt egy éves!! Hozhatnál képeket a gyerköcökről!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Olyan régen írtatok ide :cry: Már nagyon-nagyon hiányoztatok!

Nócika!Örülök,hogy jól vagytok a képek nagyon édesek!És milyen baba Regina?

Betti!Veletek miújság?Csajok?

Többiek merre vagytok tessék életjelet adni!!!!!!

Mi jól vagyunk gyerekek nőnek mint a gomba olyan furi,hogy már több mint 1éves Zsebi is :) Zsófi óvódás januártól kezdjük az ott alvást mert most az utcánkba van az óvi de ha elköltözünk busszal kell járni és akkor már nhéz,hogy ebéd után megyek érte :roll: Éppül a házunk ha minden jól megy akkor 1hónap és költözünk amit nagyon várunk :D Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Szia Kata! Őrülök, hogy írtál Te is! Nagyon szépek vagytok a képeken Istenem Zsombor is már elmúlt 1 éves! Nagyon rohan az idő!!!
Regi baba nagyon jó kis baba! Bár a koraszülöttségéből adodoan vannak problémák maiket persze 1 éves korára elvileg kinő! Csak azt nem tudom, hogy mikor fog rendesen enni meg székletet produkálni magától! Mert mindig segiteni kell neki, de sajna nem elég a lázmérőzés és néha a glicerines kup sem, hanem van egy speciális bébi beöntőnk és azzal kell segiteni! Már a gyogytápiktól kezdve mindent kiprobáltunk, de magától nem megy sajna! De ezeket leszámítva minden okés!
Azért hozok nektek egy képet!

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1261506199.4461.jpg[/img]

Óóóóóóó![/img]

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!!

Mindenkinek nagyon boldog uj évet kívánok! :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok régiek! Jár még erre valaki???
Mi jól vagyunk köszönjük! Már mi is elmúltunk 1 évesek! Sajnos találtak egy genetikai problémát amit ez idáig nem találtak senkinél így nem is lehet konkrétan tudni, hogy ez milyen bajt okoz! Eddig minden rosszat elmondtak, amiből sajna van igazság! Pölö még nem ül áll nem kuszik csak mászik! Meg nagyon sok fejlesztésre járunk! Dévény torna meg egyebek!
Kivel mi van?? Van erre még valaki????
nócika
 
 


szIA!

Igazán sajnálom akkor csatáitok sajnos folytatódnak én is hasonló babáknak próbálok segíteni hála istennek sokszor sikerrel.

Ha mászik az is már egy nagyon jó jel biztató minden esetre.

Sok erőt és kitartást:Betti

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Szia Betti! Hát igen a harc az folytatodik! De mikor lesz ennek vége????? És te merre felédodozol?? Pesten? Vagy vidéken??
nócika
 
 


Sziasztok lanyok!

En is most erre neztem kivancsiagbol.

Nocika!
Sajnalom, hogy sok baj van nalatok, minden majd jobbra fordul. Hidde le hamar segit majd a torna es a fejlesztesek.

Kata!

Nagyon jol neztek ki.
Jo nagyok vagytok mar ti is.

Mi most igy nezunk ki.

Kép

Magi
Vendég
 


Magikám! Gratulálok!!!!!!!!!!!! De jó!!! terveztétek??? vagy csak besikerült?? Mert nem tudom miért, de úgy rémlki, mintha nem akartatok volna többet!
És milyen nagyon már a gyerköcök! Istenem! Zolika is olyan kész macsos kis pasi lett!!! Katika is olyan kész hölgy!!!

Nézd én igyekszem pozitiv leni, de hát majd meglátjuk! Most is épp felírták a szemüveget péntekre lesaz kész! Kancsi is meg magas +-os dioptriás szemcsi kell neki!
Írhatnál sürübben!
Puszi nektek!

Többiek???
nócika
 
 


nóci
Írtam privit

Magi
ez csúcs szupeeeeeeer!!!
Mesélj

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


De jo, hogy irtatok.

Terveztuk a 3-at, de nem bizti, hogy lesz.

Tele vagyok hematomaval, mint Katinal es egyfolytaban verzek.
Ma megyek megint UH-ra delutan es kiderul, hogy van e meg ott valaki vagy mar nincs.

Betti!
Veletek mizu?
HOgy vagytok?

Noci!
Anyukam is kancsal volt, nem is kicsit es kinotte.
A nagy dioptriat tudjak majd kesobb muteni.
Ezek mind kezelhetok.

Szoval probalj meg + lenni.

Most en is probalok az lenni, hogy minden jo lesz es nem lesz gond, csak hat az a sok ver.....

Na mindegy.

Majd jovok delutan es megirom, hogy mi volt az UH-n.

Magi
Vendég
 


Magi!

Katica is itt van és 9 hét az már nagy idő
nem hinném hogy baj lenne a babával és tudom is .
Nálatok jobb helyre nem érkezhetne 3ik.
Várom ahíreket sok puszi
nagyon örülök hogy itt vagy

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: