Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem tudom, hogy ezt az oldalt láttátok e már, szerintem nem rossz!!!
http://onlineakademia.hu/course.php?id=12

Kép
Kép
times
 
 


Sziasztok, Babák-Mamák, Kismamák! :)

Bocs', hogy csak úgy beírok, de azt hiszem, ebbe a topikba (is) írt Korena. Nálunk is régen jelentkezett utoljára, gondoltam, hátha ti tudtok valamit róla. Tegnapra volt kiírva. Mindenesetre írtam egy mailt is neki.
Aggódunk mi is érte, illetve szeretnénk vele együtt örülni, ha már megszületett Andriska! :)

Mindenkinek további jó pocakosodást, babázást kívánok! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Nah már itt "unalmamba" vonalzókat gyártok :D
Mindenfélét kipróbálok, ezt az utóbbit is csak azért tettem fel mert itt ajánlotta fel előszőr, hogy képet lehet feltenni róla :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 

 
 

Sziasztok!

Nálunk nincs gond azzal ki mit vesz meg,mert csak az én szüleim és a nagymamámék jönnek szóba,eddig szinte mindent ők vettek meg.Hát lányok úgy látom nem vagyok egyedül a drága anyósommal!
Bár az enyém kissé más tészta.Nálunk az a helyzet,hogy a párom szülei 4 éves korában elváltak,az anyukája 18 éve nem jelentkezett,az apja pedig a szomszéd faluban lakik,de 2 éve ő sem keresi a fiát.Van neki egy drágalátos ,,asszonykája",aki teljesen elvadította a páromtól,ugyanis lételeme a sz.rkeverés,a lányával együtt.A szemedben mézes mázos,aztán hrtelen hátba támad és elhord mindennek!Volt egy nagy balhénk velük,mikor összekerültünk,azóta nem is foglalkozunk velük....
Szóval tőlük nem számítunk semmire,az sem érdekli őket,mi van a babával.A többi rokona sincs oda,mert babánk lesz,úgyhogy nálunk nincs ebből vita,hogy kitől mit kap a baba,de ez nem is fontos,lényeg,hogy mindene meglegyen.

Korenára én is nagyon kíváncsi lennék!

Gyanixi:Nagyon szép nagy a pocakod,kitartás,már nem sok van hátra,de megértem,milyen türelmetlen lehetsz már.Poci képet inkább nem teszek fel,mert már elájulnátok milyen csíkos a hasam....
Vendég
 


nah de az azért érdekes hogy a két vonalzó nem egyezik meg... :shock:
Nah de mindegy is végtére is a lényeg, hogy ő mikor akar kijönni :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


nah, benkoka evvel én is igy vagyok, inkább nézem a szép sima pociju kismamákat, és a sajátoméval nem rémiszgetek senkit :D
Max ruhába tenném fel, szabadon elég ha a férjem meg a dokim látja... :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


sziasztok!

sch.judit
nekem a 36. héten kellett mennem ctg-re a közepén.


barbamami times
normális az, hogy az 5. héten visszajött a vérzés? pedig már elmúlt teljesen. lehet, hogy megjön?

Kép
Kép
bbeti
 
 


sch judit
Nekem is a 36. hten volt először Nst. Úgyhogy szerintem tényleg 20.-a körül mehetsz. nem betöltött 36, hanem a betöltött 35. utáni héten valamikor.

berzkat
 
 


sziasztok

Nikky:
gratula a cukorhoz!!! örülj, hogy nincs gond!!! :)

Judit:
én is a 36. héten voltam először, és most hétfőn lesz a betöltött 40. hét, ez lesz az 5. ctgénk.

Hasleszállás:
én csak hétfőn vettem észre, hogy lejjebb ment, nehogy már még min. 2 hét legyen hátra!!!!!! :)

Én is küldök ey pocis képet, de nem olyan látványos, mint Gyanixié, ugyanis a fekete felsőm nagyon letompítja a méreteket :)

Kép

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Sziasztok, megjöttem a 4D-ről. Sajnos most nincs időm a dvd-ről kimentegetni a képeket, de a telcsivel azt a hármat lefotoztam, amit kaptunk, remélem, hogy kivehető lesz azért számotokra a lényeg!

A szülésem dátuma is 2007.05.25.-re módosult, illetve a tickeremet is átjavítottam esszerint! :)

Kép
Kép
Kép

Kép
elizabeth25
 
 


elizabeth:arik a képek, bár elég homályos, de azért ki lehet venni!!

Nálunk nincsennek ki mit vesz harcok, mert olyan nagyon nem vett senki semmit...még!!Mondjuk ettől függetlenül mi mindent megvettünk, szóval nagyon nem is tudnak mit venni!!

Luisa:édi a pocid, bár így a feketében tényleg nem nagy...hány kilót szedtél fel??Nem látszik szinte semmi plussz csak a poci!!

Csajok: nem tudom ki hogy áll a kajálással, de én pont ma sírtam azon, h egyszerűen csupa szart eszek...mindentől fáj a gyomrom, ég és már csak a kekszeket, meg a nápolyikat eszem, de attól is ugyanúgy ég a gyomrom. Amennyire sikerült 8 hónapig normálisan táplálkoznom, szénhidrát minimális volt, most annyira gázosan eszek. Nem a hízás miatt, mert megálltam 10 kg-nál, hanem mert idegesít, h ilyen szarokat tömök magamba és hiába, mert ugyanolyan gáz a gyomrom!!Már ez is tökre kiakaszt!!
Látszik..., nincs jó napom!!!! :roll:

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok , ismét én! :)

Válogattam egy pár képet Domcsi ruháiról, arról is rakok fel képeket! :)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Köszi az infókat a CTG-ről!

Most jöttünk haza az egyik ismerősünktől. Van egy eladó légzésfigyelőjük (Baby Control-azt hiszem) és egy bébiőrük. Együtt 22-t kérnek értük, de szerintem 20-ért odaadják. Van vkinek vmi infója, tapasztalata erről a légzésfigyelőről?
Mit gondoltok, érdemes megvenni? Vagy egyáltalán venni? Bár ha jól emlékszem itt sokan légzésfigyelő-pártiak!

Gyanixi!
Tényleg nincs ma jó napod! Nem lehet jó ez a gyomorégés. (nekem még nincs: kop-kop-kop) Viszont ha meglesz a baba, akkor biztos bírsz majd mást is enni!

Luisa!
Csini vagy! Így tényleg nem tűnik nagynak a pocid, de lehet, hogy a fekete ruha miatt.

sch.judit
 
 


Elizabeth nagyon édes a babóca, még ha egy kicsit homályos is, meg a ruhák is tünci, olyan jó beleképzelni őket :D
Én már azon variálok melyik kisruhájába hozzuk majd haza a korházból a kis boszorkát :lol:

Gyanixi, ne aggódj, egyél mindent amit kívánsz, nem lehet mindig tökéletesen étkezni :)
Bár én pont ma akadtam ki azon, hogy eddig elkerültek ezek a "jajj de kívánok ezt meg azt" meg a "savanyúuborka és citromfagyi" őrületek, de tegnap óta mintha megőrült volna a szervezetem és mindent kíván...borzasztó, állandóan csak ennék és ennék és ennék...
Eddig elég volt a reggeli ebéd vacsora és legfeljebb egy kis nasinak gyümölcs, most meg reggeli, tízórai, ebéd, uzsi, vacsora és még közbe is nasiznék...mi lehet velem? :shock: :oops:

A légzésfigyelőről annyit, hogy énnekem is ez a fajta van, és jókat hallottam róla, jó pár korházba is ezt használják, az egyik kismama ujságba is volt róla a hirdetés, és ott irták hogy nem is tudom melyik korház használja, és milyen jó, ha gondolod előkeresem és leirom részletesen :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akira, erre már én is gondoltam! :) De jó, mert neked már nincs sok hátra! :) Hogy birod? Izgulsz?

Kép
elizabeth25
 
 


Én már nagyon izgulok, szrintem lassan vetekedik az izgalmam Gyanixiével :lol:
Pedig ő már jobban ott van mint én :D

Egyébként ma nagyon rosszul bírtam, elég sok jóslófájásom volt délelött, azóta meg elég fáradt és levert vagyok, de gondolom a front... :roll:

De tényleg néha órákig csak nézem a sok kis ruhát és nem tudom eldönteni, hogy melyikbe legyen a nagy nap amikor előszőr hazajön...mind olyan édes...majd készítek én is fotókat :)
A babasarokról meg a ruhácskáiról :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

A pocis képek nagyon aranyosak!!! :)

Elizebeth!
Nagyon aranyos a picur, igaz kicsit homályos de azért kilehet venni!
A baba rucik meg tündériek! :)

Nikky!
Ez tök jó hogy a cukrod mégis rendben van,meg az a méhlepényes dolog is. Legalább most már megnyugodhatsz!!!!!!

Gyanixi!
Nyugodj meg!! :!: Próbálj lazítani!!!

A finiselőknek megy a drukk!!!

Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Ja, nálunk sincs gond azzal hogy ki mit vesz, mert mi vettünk meg a picurnak mindent! A nagyszülők semmit nem vettek eddig! De a nagyim mondta hogy majd ha meg lesz akkor vásárol a picurnak!!
Vendég
 


GYANIXI:
De édes gömbölyű pocakod van!!!!! Háááát,megértem,hogy már eleged van. Én a lányomat 2HÉTTEL hordtam túl. Emlékszem,annyira ki voltam már akadva,hogy még a főzésbe se mertem belekezdeni,nehogy közben ha megindul a szülés, félig legyen megfőve... Valamivel próbáld lefoglalni magad,mert az ember tényleg úgy érzi,hogy MEGŐRÜL...
Kislányunk lesz (legalábbis a 4D-n a 25.héten nem voltak "fölös" csüngő alkatrészek..),Boglárka lesz. De épp tegnap beszéltünk a párommal,hogy ha mégis kisfiú jön ki,szegény irtó lökötten nézne ki csupa rózsaszín holmiban a kórházban.. :roll:

Niki:
Ezek NAGYON jó hírek!!! Tök jó,hogy nem kell idegeskedned!
A rumli engem is iszonyúan idegesít,de sokmindent nem tudok tenni.. Tudod,anyunál lakunk.Ebben a szobában 2 (!) szekrénysor is van,tele totál fölösleges dolgokkal,de anyu SEMMIT nem hajlandó kidobni. Namármost a mi holmijaink ezért dobozokban vannak.. A szekrénysorok ELŐTT. És a Peti ráadásul mostanában kapott rá ezek kipakolására.. Jaj,de jó lesz már,ha készen lesz a házikónk.. Akkor is beköltözünk,ha csak félig lesz kész..

Betti:
Nekem az első babával 6 hétig tartott a vérzés,persze a végén már csak éppen színezett valamit. De én megemeltem magam,és megint bevéreztem. Visszamentünk a dokihoz,és ha jól emlékszem, "Ergam" (?) cseppeket írt fel,ez valami méhösszehúzó hatású. Igazából nem tudom,kérdezd meg a dokidat,biztos ami biztos. Lehet,hogy neked is ír fel valami ilyesmit. Megjönni szerintem még az 5. héten nem szokott,ahhoz kell legalább 2 hét a vérzés után. (Nekem a 8. héttől jött meg megint.. :roll: :roll: )

Elizabeth:
Aranyosak a képek,csak kicsit homályosak. :( De ha lesz időd,rakjál fel a CD-ről!
Ezt a szülési időpont módosítást viszont abszolút nem értem. Ezt most mi alapján csinálod? Mert az utolsó menstruáció dátuma az fix,namármost ehhez kell számolni,nem? Az UH alapján pl. én is vagy 2 héttel előbb szülnék,de ez minden UH vizsgálatkor változik,ehhez egyáltalán nem érdemes igazodni.. A doki is mindig az utolsó menzesz időpontját kérdezi,ez a biztos időpont..

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Dicamama, köszi! :)

Barbamami, cd-n nem kaptunk képeket, a dvd felvételről valahogy kilehet menteni képeket, csak még rákell jönnöm, hogy hogyan és milyen progi kell hozzá! Az uh-os dokinőnek mensi szerint 06.01-et írt a gép....de azt mondta, hogy a baba egy héttel fejletebb így 05.25-re várható a szülés...amúgy annó nekem a mensim is úgy jött meg, hogy aug. 22-27 között végig volt vérzésem...pecsételő, csak 27től erősebben jött meg, ezért onnan számoltam, ennyi....
Én kijavítottam, de szerintem ez nem gond....volt már más is, hogy doki szerinti uh-ng szerint utána javított...

Kép
elizabeth25
 
 


barbamami:akkor nálatok a lányok lesznek többségben...Apa el lesz nyomva v kényesztetve!!!! :lol:
Hát remélem nekünk sem lesz Rékából fiú mire kiér, mert rengeteg rózsszínű ruhát kapott!!De mondjuk végig lányt mondtak!! :lol:
Most este sétáltunk a férjemmel egy jót, jól is esett!!Be is fáradtam!!

Kép
gyanixi
 
 


dicamama: neked mekkora már a pocak??

Kép
gyanixi
 
 


Gyanixi!
Teszek fel képet a pocimról!
A héten készült apa szülinapján!!

Kép

Valaki azt mondja hogy már nagy pocakom van, valaki meg azt hogy még nem annyira nagy!
Vendég
 


Hát naaagy!!Le vagyok maradva meg lassulva, de ikrek??

Kép
gyanixi
 
 


hát csaak...Bence és Dius!!Akkor nem csoda, h ekkora!!De jó kis/nagy gömbölyűűűűű!! :lol:

Kép
gyanixi
 
 


Szóval szerinted is nagy a pocakom??
Nekem nem tűnik olyan nagynak,csak este mikor fetrengek az ágyon,de akkor hatalmasnak érzem!!! :D
Vendég
 


jól értrettem, hogy akkor most ikrek? Dre jó, én is ugy szerettem volna ikreket :lol:
Bár most, hogy ez az egy is ilyen nehéz már jobbnak látom, hogy nincs kis társa is odabenn :lol:
Tényleg szép nagy a pocid :)
Nekem is mindig mondják, hogy milyen nagy az enyém, pedig nekem felülről nem tűnik annak, de ha megnézem a tükörbe, be kell látnom, hogy tényleg nem kicsi :lol:

Gyanixi, most már tényleg nem lehet sok hátra, tényleg próbálj meg sokat sétálni és ne gondolni a szülésre amennyire csak lehet :)

barbamami, gyanixi én is sokszor gondolok rá, hogy mi lenne, ha mégis kisfiu lenne, de szintén az van mint nálatok, halálian állna neki a sok kis piros és rózsaszín cucc :D
Elég butácskán festene, de akkor valószínűleg próbálnám eladni a cuccait és venni gyorsan ujjakat :lol:
De szerencsére az uh mindig lánynak mutatta, csak a sok ismerős fáraszt mindig a megérzéseivel, hogy lány, meg ő tudja, meg a hasam formája is...szóval én csak ezért gondolkozok el néha :D

De egyébként a doki öröknaptárja meg ez a vonalzó dolog is tévedhet simán, mert mondjuk az öröknaptár mindig ugyanolyan ciklusokat néz, és hát azért az nem ugy megy...legalábbis nálam, a vonalzó ugyan rákérdez sokszor, hogy hány naposak a ciklusok, de arra meg már nem emlékszem...legalábbis én nem írogatom már évek óta...szóval szrintem ez se, az se pontos, kivéve ha valaki konkrétan tudja a fogamzás dátumát... :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok, jó reggelt mindenkinek!

Akira, én tudom, mert abban a hónapban csak egyszer voltunk együtt! :lol: :shock: :lol:

Már megint bekaptam valami kórt, meglett a sok bkv-n közlekedésnek az eredménye!

Ja lányok, csak, hogy untassalak titeket, tegnap az egyik barátom megmutatta, hogy kell dvd felvételről kimenteni képeket, így Domcsiról lementettem pár tuti képet! Mellékelem, remélem nem baj:
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Untatni? édes képekkel lehet szerinted minket untatni? Ezek nagyon cukik! Édes nagyon a babád!
Az ásítós, meg az első, a szemvakargatós, az igen :)
olyan mintha azt akarná mondani, hogy minek keltettetek fel, hát hagyjatok már békén, itt már aludni se lehet?
Hát nagyon cuki, az ilyen képekkel nem lehet betelni :)

Nah de szerintem ha meg pontosan tudod a fogantatás dátumát akkor pontosan ki tudod számolni...szóval akkor hol itt a probléma?
Mert az öröknaptár ugye jelzi azt, hogy hol is fogant meg a gyerek...ugyhogy akkor te tudod a legpontosabban kiszámolni...vagy tévedek?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Köszi akira a bókokat! :) Igen, a számítással nincs is gond! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Csajok: ma reggel jött enyhén rózsszínes, nagyon picit vérdarabos cucc...ez már a nyákdugó lehetett?? Végülis ilyenkor még lehetnek napok is, nem?Hasam is néha tompán fáj...
Olyenkor ehetek még v csak könnyebb dolgot?Pizzát??

Kép
gyanixi
 
 


elizabeth: tényleg nagyon édesek a képek, ez a szemtakarós...nagyon ott van!!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Csak beköszönök,és örömmel értesítelek titeket,hogy tegnap,február 9-én,18:53-kor,3790 grammal és 56 cm-rel Dijcsi kisfia;Horváth Márk megszületett!
Nagy gratula nekik,és jó egészséget!!!

Kép
babzsák
 
 


Dijcsinek hatalmas gratulaaaaaaaaaaaaaaaa! :))))))))

Gyanixi, szerintem igen, az már az...csak esetleg már órák kérdése a babátok! :) (Amúgy köszi a bókot, Domcsi nevében is :) )

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok! :lol:

Akíra Dr. Varsányi Antal a dokim,nála fogok majd szülni. Te kinél?
Szülésfelkészítőre én sem megyek szerintem.
Mostanában nem lesztek mindennap,mert anyumék itt vannak pár napig! :D
Gyanixi szép pocid van,nem semmi nagy,elhiszem,hogy már túl lennél rajta!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


dijcsi: éljjjjjen!!Hatalmas gratula nekik és nem semmi mekkora baba!!!!!Nemhiába érezte már magát csütörtökön vacakul!!!!
De jóóóóóó!!!!

Kép
gyanixi
 
 


most olvastam vissza és olyan jót mosolyogtam, még dijcsi írta, h megígéri, h nem előz be....erre nézzétek!!Persze ezt annyira nem lehet kiszámolni!!
Ahhoz képest, h 3200 gr-ra becsülték neki Márkot..., jó nagy baba lett!!!

Kép
gyanixi
 
 


Dijcsi hát nagyon nagy gratula neked, két héttel hamarabb egy ekkora baba...nem semmi!
Nagyon sok boldogságot, egészséget és tejcsit nektek!

Gyanixi most már akkor tuti te jössz! Ez a reggeli vérzős dolog is tuti jelent már valamit, hajrá neketek, megy a drukk, aztán te is tudasd valahogy ha kinn van végre a kis kényelmes babócád :lol:

Boszibaba, én a Herczeg doktornál fogok szülni, hacsak pont nem szabin lesz...hát remélem nem :roll:

Egyébként én is gondolkozom nagyon, hogy menjek-e a tanfolyamra vagy ne, de olyan hülye kérdéseim vannak, amiket igazából nem is tudok kinek feltenni, és remélném hátha ott elmondják maguktól...hát nem tudom... :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


jaja gyanixi én is most olvasgattam vissza, és pont olvastam én is a beelőzős dolgot, meg hogy a legutóbbi hozzászólásából nem igen lehetett következtetni arra, hogy ő lesz a következő :lol:
Szóval hajrá, ne hagyd, hogy még valaki beelőzzön :D
Az már nem lenne fair!
De egyébként ha beindul a babaeső, jönnek sorba, multkor is igy volt, ugyhogy, most már tuti jönni fog a babód :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Nagy gratula dijcsinek és a picinek!!! :lol:

Barbamami..
tényleg csak viccből írtam a "kupit"..neohgy azt hidd h azt néztem.. :D

Elizabeth
Arik nagyon a kis fotók..épp most mondtam Dórinak h szégyellje magát hogy állandóan bealszik az UHkon ráadásul úgy hogy odafele és visszafele is onnan már olyan élénk... :? ,ja és persze a méhlepényembe ölelkezve van ilyenkor hogy szigorúan csak és kizárólag a gerincét illetve a bal oldalát lássuk..
na majd legközelebb.. :wink:

Parapiri én nemtudom mi ez,de vmit bizti jelent:):)..remélem hogy hamarosan látjuk Réka képeit..mondjuk a hétvégén...vagy legalábbis Te,mi meg majd örülhetünk újra a hírnek..

Húú Dijcsi tök jó feldobtad a napom...

Ma megyünk megrendeljük a kiságyat meg a pelenkázót,matracot Dórinak..aztán ki tudja mi mást veszünk még neki...
ja meg megyünk babalátogatóba,férjem legjobb barátjához,kb 2hónapos-nem emlékszem pontosan :( -a pici!!
szóval jó napunk lesz remélem továbbra is!!!

Ja hoyg kislány vagy kisfiú-e..
Nekünk az Uhs a 18.héttől tutira mondja hogy kislány,de azt ígérte képzeljétek hogyha kisfiú lesz és tévedett visszatérít minden egyes forintot nekünk amit lányruhákra,festékre,babakocsira stb költöttünk :lol: sőt még a kocsiját is odaadja :lol: :lol:
Szóval Ő ennyire biztos magában...
férjem mondta is neki hogy na jó akkor egy fél óra erejéig kicseréli Dórit a kórházban egy fiúra és megmutatja neki h tévedett... :lol: :lol: :lol:

Ki mit vesz kinek téma...

Hát nálunk úgy volt eddig h anyuéktól pénzt kaptunk karira a babakocsira meg az autósülésre...
Anyós meg minden héten meglep minket vmi újabb kis rózsaszín ruhácskával..
nálunk nincs harc hálisten,persze mindenki várja már,de én úgy gondolom hogy ez az Én ill a Férjem feladata hogy megteremtsük és megvegyük neki amire szüksége van..persze jól jön a segítség,de akkor is ÉN akarom neki megvenni a dolgait..lehet hülyeség de én így gondolom..

Na jól van csajok,Gyanixi neked folyamatosan megy a drukk,többieknek pedig nyugodt és szép hétvégét kívánok!!!
Puszi,sziasztok

Kép
nikky
 
 


Nah egyébként itt vannak a tanfolyam témái és időpontjai ha mégis érdekelne boszibaba...de mondjuk engem csak a február 23 érdekel és mondjuk még a március 8.i, de hát ki tudja egybe leszünk-e még addig :D
Meg persze az ujszülöttes meg az otthon a babával még érdekelne, de hát...akkor már tuti mellettem lesz a kis drága...remélem :lol: az már bő túlhordás lenne ha még akkor is bent lenne :lol:

1.
Mitől alternatív az alternatív?
febr. 23.

2.
Bábadélután
márc. 1.

3.
Szülészeti fájdalomcsillapítás
márc. 8.

4.
Baba-mama szájápolás
márc. 22.

5.
Az újszülöttekről...
márc. 29.

6.
Otthon a babával...
ápr. 5.

7.
Terhestorna, mozgásformák, relaxáció
ápr. 12.
máj. 31.
okt. 18.
dec. 13.

KépKép
KépKép
akíra
 
 


nikky, hát akkor a te lányod olyan mint az enyém :D
Egy értelmes szembe fotót nem lehetett készíteni róla 3d-n mert a placenta elötte volt, tehát totál homály, ő meg inkább befelé fordult, esetleg a bal profilját megmutatta , de ennyi :D
És minden sima ultrahangon is kereszttbetett kezekkel, lábakkal ül, bújócskázik a kis tüncim :D
Meg persze tetteti az alvást, és hazafelé meg úszkál ezerrel...szóval simán rokonlelkek :lol:

Hát mondjuk én is kiegyeznék vele, ha nem venne senki semmit a gyereknek és hagyná, hogy ez a baba tényleg a mi babánk legyen, hisz nem nekik szülöm, hanem magunknak...de sajnos nálunk nem igy van, én meg már meguntam a hadakozást a szüleimmel...szóval már nem is érdekel, ha vesznek valamit azért megdorgálom őket, de megköszönöm, ha meg nem, az csak jó :)
Szóval egyik szitu se könnyű :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Niky, a miénk is csomószor ásítozott, elfordult, bebújt a méhlepény mögé...összegömbölyödött...aztán elaludt, szegényt az uh-os dokinő folyton felébresztette! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Dijcsi! Gratulálok!!!!!!!

A Magne B6-ról még egy szót: a dokim azt mondta, hogy segíti a lepény keringését, és nekem 3x1-et javasolt, de én csak napi 1-et szedek, mert ha beszedem mindet, olyan étvágyam van tőle, hogy... szüléskor a kórházig gurítani kéne! Ráadásul szedek elevitet is, és hetente 1-2 szem vasat.

Szerencsére az utóbbi tíz napban nem híztam, végre rá mertem állni a mérlegre.

Légzésfigyelő: nekünk van, kaptuk anyósomtól, és örülök neki. Azt hallottam, hogy a kisbabáknál gyakran előfordul, hogy akár fél percig nem vesznek levegőt, és ez teljesen természetes, és akkor jelez a készülék, tehát, akinek van légzésfigyelője, sok-sok felesleges riasztást fog átélni, de az a véleményem, hogy ha csak egyszer megmenti a baba életét, megérte!!!!

Ma megyünk babaágyat nézni!
Vendég
 


edi5!nem tudom,mennyit szántok kiságyra,de szerintem ezt nézd meg!!! www.babaholmiolcson.hu ott van egy macis,meg vagyok érte veszve,megvenném,de nekünk már van!

gyanixi!szerintem az a nyákdugó.a nagykönyv szerint 48órán belül a legtöbb szülés beindul innentől.

KÉPZELJÉTEK!a sógornőm szülőszobán van!ma láthatok egy pindurka babát!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


DIJCSI! GRATULÁLOK!!! Szép nagy babád van! Jajjjj,de jó,ez a nap is jól indul!!! :D :D :D

GYANIXI:
SZUPER!! Ez a nyákdugó lehetett!! Na,ma azt hiszem mindenképp megpróbálok sűrűn benézni... Persze,a nyákdugótól még nem biztos,hogy ma megindul a szülés,de ez már biztos jel!! NAGYON szorítok!!! :P :P :P

Elizabeth:
Na,ezek a képek már NAGYON jól látszanak,az én öreg szemeimnek is.. :D :D Hát elég jól látszik,hogy kisfiú.. :lol: :lol:
Nagyon aranyos a pofija :D

Akíra:
Meg vagyok nyugodva,hogy nem csak az én kicsi lányom ilyen iszonyúan huncut és szégyenlős.. Totál ugyanaz volt az UH-okon.. A 4D-sen is,csak a fél pofiját mutatta meg,a többi része a lepény mögött vigyorgott valahol.. Még jó,hogy az elején lekapott legalább ennyit az UH-os csajszi,mert a végére mind a két alkarját a pofija elé rakta,és elaludt... Szóval ennyit a kapcsolatteremtés utáni vágyról.. :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


barbamami, hát igen, mi vágyunk rájuk, de ők nagyon jól elvannak nélkülünk :D
De majd ha kint vannak, más lesz ez :) Akkor nem bújhatnak messzire, ugyis látjuk őket ha akarják ha nem :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra:
Tökéletesen igaz!! Az én kicsi okos lányom talán tudhat már valamit...,mert a tesóit is agyon puszilgatom... :D , a Petit talán fürdetni se kéne :lol: :lol: És akkor nem is beszéltem még a talpikák puszijairól,meg a dögönyözésről,csiki-mikikről... Egyszerűen meg tudnám zabálni őket.. :D :D
Úgyhogy lehet,hogy szegény még megpróbálja kihasználni,amíg nem férek hozzá.. :roll: :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


DIJCSInek gratulálok a hatalmas, szép babáhz ! Nagyon sok örömet és boldogságot, és persze egészséget kívánok Nektek !

Gyanixi: ez izgalmas :lol: Lehet, hogy itt a nagy nap ? :wink:
Szorítok neked !

Mi tegnap voltunk CTG-n, egyelőre minden rendben.
Már csak hétfői vérvétel miatt izgulunk, akkor dől el hogyan tovább... :roll:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


És igen, végre beengedett ez a ...fórum :twisted:

Egész délelött kirekesztett, halálra idegeltem már magam :evil:

Örülök, hogy a CTG jó lett!
Drukkolok a hétfő miatt!

KépKép
KépKép
akíra
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: