Új privát üzeneted érkezett!

Szia mindenki!

Légyszives írjatok a tesztekkel kapcsolatban. Tapasztalaitok alapján. Volt olyan, hogy téveset mutatott?

Köszi
Névtelen
 


Szia!

Én azt hallottam, hogy nem lehet téves pozitív, csak téves negatív Kép

Nekem bejött Kép

Barbi
DBarbi
 


MIre gondolsz hogy téveset mutatott?

Én csak azt tudom hogy nem mindegy melyik teszetet mikor használod.

van olyan ami már fogamzás napja után kimutatja a terhességet, de van olyan -a legtöbb- amivel várni kell 1 hetet (mensi elmaradását követően) akkor mond biztosan eredményt.

Már azért is mert ha nem a normál 15. napon termékenyült meg a pete, hanem később, akkor a teszt is később mutat eredményt.

De az igaz, a pozitiv, akármilyen halvány az a második csík, az pozitív!!!

Kangi
Névtelen
 

 
 

Sziasztok!
Meg kell, hogy cáfoljalak titeketKép! A tesómnak néhány hónapja halvány 2 csikja volt, de nem volt terhes!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok köszi az eddigi válaszokat.

Csak azért kérdeztem mert két hete késik és 2 teszt negatív lett. Hátha van vmi tapasztalatotok. Persze tudom bármitől késhet csak nem szokott.
A kisfiam 3 éves és még későbbre terveztük a babát, de ha az természetesen örömmel fogadjuk.
Hallottam olyan esetről, hogy nem mutatta ki a teszt csak jó pár hét után.

Sziasztok
Léna
Léna
 


Szia Lena!
Nekem egy pozitiv gyogyszertari teszt utan egy hettel az SZTK-ban csinalt lett negativ... Kép Utana azonnal csinaltam egy masik gyogyszertarit es pozitiv lett!
Moni

moni
 
 


És akkor most terhes vagy Móni?


Kati
Kati
 


Sziasztok,
egyszer olvastam egy interjút egy nőgyógyásszal, ő mondta, hogy a gyógyszertárakban kapható gyorstesztek általában 6-7 %-ban mutatnak téves eredméynt, mindkét irányban.
Tavaly az egyik barátnőmnek pozitaív lett a tesztje. Aznap elment a dokihoz, negatív. Persze nem volt terhes...
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


Amit leirtam esetet az 3 eve tortent! De jo lenne megint! De majd csak kb. masfel ev mulva lehet! Amugy en csak "vegszukseg" eseten veszek tesztet. Eddig tobbszor is kesett mar, de mindig egy het haladekot adtam, aztan amikor indultam volna tesztert, akkor mindig megjott...
Moni

moni
 
 


Sziasztok!

Léna!
Ha két hete késik, akkor inkább menj el orvoshoz! Komolyan mondom, mert sokmindentől késhet.
Nekem is volt már több hasonló tapasztalatom. Pl. a legutóbbi ilyen tapasztalatom szerint a menses elmaradása után 1-2 héttel mutatta csak ki a pozitív eredményt. Az első tesztem negatív lett.
Ha két hete késik, az azt jelenti, hogy jó esetben már 4. hetes terhes vagy, ha meg nem, akkor a két hét késéssel már nem lehet viccelni.

Üdv: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Én meg éppen úgy tudom(nőgyógyásztól),hogy nem mutathat tévesen pozitív eredményt a tesztKép.Mégpedig azért nem valószínű,mert ezek a tesztek a HCG(humancoriogonadotropin) nevezű hormonra reagálnak,amit az embrió termel.Vagyis csak akkor reaglának,ha van ilyen a vizeletben.

"Tévesen" pozitív attól lehet leggyakrabban,pláne ha késisk a menses,mert valszeg terhesség volt,de a baba elvetélt.Ez elég gyakori,én anno azt tanultam,hogy kb minden 1000 terhességből 800 így végződik,és a nő nem is tud róla.Nekem is járt így rokonom.Mire meglett a pozitív vérteszteredmény,addigra megjött nekiKép.

A téves negatívat pedig természetesen azért jelzi,mert a megtermékenyítés nem félidőben volt,hanem később,így kevesebb a vizeletben a HCG szint,ami teszt érzékenysége miatt jelez negatív eredményt.

Egyébként jó tudni,hogy a szervezet bármikor képes megérlelni egy petesejtet,pláne ha aktus vanKép.Úgyhogy csajok,vigyázat!!!KépKépKép

Üdv,Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc,
akkor a barátnőm anno EGY NAPON elvégzett patikai tesztje és orvosdi vizsgálata hogyan adhatott pozitív ill. negatív eredményt?

A szervezet valóban bármikor képes megérlelni egy petesejtet. Csak épp 24 óra telik el aközött, hogy a megérleléshez szüks. hormon elkezd termelődni és aközött, hogy a petesejt kihuppan a petefészekből Kép. (Bár nem elhanyagolandó dolog, hogy az ondósejtek élettartama alapján simán megtermékenyítődhet az aktus alatt-után létrejött petesejt...)
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


Zsóka

Az előző hozzászólásba bele akartam írni,hogy persze MINDEN LEHETSÉGES,de lemaradtKép.Mert hát ugye minden lehetséges.Kép

Hormonokba inkább ne menjünk belKép.

Én inkább arra gondoltam,hogy a női szervezet arra van beállítva,hogy olyankor is lökődjön ki petesejt,amikor éppen nemi aktus van(nem akarok vulgáris lenniKép).Vagyis attól függetlenül is lehet ovuláció,hogy volt mondjuk a félidőben egy.Ugyanis egyszerre több tüsző is érik,de ált. csk egy lökődik ki.De a többiek ott várnak a sorukraKép.Ezért nem igazán jó a fogamzásgátlásra a naptrámódszer még pontos ciklussal rendelkező nőknél sem.
Egy biológiatanárom fogalmazta meg nagyon szépen alényeget:az emberi szervezet arra van beállítva,hogy legyen gyereke és nem arra,hogy ne legyen.--szóval tehetünk mi bmi,a test mindent el fog követni,hogy abból baba legyenKép.Még olyat is,hogy időn felül megérlel egy petesejtet.Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Ja,és a kérdésedre a válasz.NEM TUDOM!KépKép
anyapoc
 


Anyapoc,
tök jó a biosztanárod mondása Kép. Komolyan tecc.

A petesejt-éréssel kapcs. egyről beszélünk Kép. Most olvastam a természetes fogamzásszabályozás c könyvet., abban is írtak erről. Márminthogy "rendellenes" (na jó, ez nem jó kifejezés, mondjuk legyen "nem időszerű Kép" peteérés bármikor lehetséges. És hiába van ott a 24 óra, a sperimumok élettartama miatt simán létrejöhet a terhesség.

pusznyó
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


Sziasztok!

Eme módszerre az én összes gyerkőcöm a példa!Kép Na jó, egy biztos, az ikrek valamelyike, de Bálint is bőven a várható mensi minusz 14 nap előtt fogant és Ancsi is a 7-8. napon (ami még 24 napos ciklus esetén is elég kevés). Ikrek között meg szerintem több nap eltérés van, lehetséges idők szintén 7. nap vagy 22... Én vagyok a 100-ból a tudomisén hány, akinek abszolút esélytelen a naptár módszer. Ildi

Ildi
pildi
 
 


Nekem anno azt mondta egy nőgyógyász, hogy a patikai tesztek hamarabb mutatják a koraterhességet, mint a kórházi laboré. Úgyhogy most már csak az a kérdés,Zsóka, hogy a b.nődnek melyik mutatta a +, és melyik a - eredményt.
rjuli
 
 


Rjuli,
jó kérdés... De ahogy írtam is, nem volt terhes... (vagyis legalábbis nem maradt meg a baba)
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


Sziasztok!

Végülis megjött.
A tesztekkel kapcsolatban még annyit, hogy a bnőmnek is volt pozitív teszje és megjött neki 2 hétre rá, de valószínű nem volt jól beágyazódva a baba Kép

Azt viszont most több esetben hallottam, hogy negatív lett a teszt és mégis volt baba.

Sziasztok
Névtelen
 


Zsóka

Na,igen,azért a rendellenes is jó megfogalmazás,csak ezesetben nem hangzik szépenKépKép!
Én arra akartam kilyukadni,ha a félidőben nem is vagytok együtt,hanem csak sokkal később(de az vmi szuper eseményKépKép!),akkor is lehet extra peteérés.Egyébként ált akkor következik be,ha orgazmus is van.Jól ki van ez találva!KépKép

PIldi

Te szerencse..lánya!KépKépDe jó is Neked!Ikrek is meg minden!Akkor ha jól veszem ki szavaidból,az ikrek kétpetéjűek,igaz?(hűűű,de okos vagyokKép).Születésnél nagy volt a különbség az ikrek között?

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc: igen, kétpetéjűek (történetesen egy fiú egy lány), már az első uh-n megmondta a doki, 7 hetesen. Születéskor már nem volt nagy köztük a különbség (2,60 és 2,25) (érdekes, de az inkább az egypetéjűeknél fordul elő, lévén a születéskori különbség az ellátástól függ, és egypetéjűeknél előfordul, hogy akár 1 kg különbség is van köztük!!). Viszont a korai UH-kon nagyon nagy különbség volt, még az elsőn azt mondta a doki, hogy lehet, hogy az egyik -kisebbik- nem is marad meg, hanem épp felszivódásban van. (8 és 12 mm voltak)

Apropó: azt is mondta a dokim, hogy amióta vannak korai uh-k azóta tudják, hogy nagyon sok terhesség ikerterhességnek indul, csak aztán az egyik leáll, felszivódik. Akkor ezt beletéve az eddigi elméletbe, egyáltalán nem ritka a sokszor ovuláló nő!!!

Szerencse? Hát egyfelől igen. Másfelől nekem a baba gyártó project időszak, 4 gyerek ellenére, igen-igen rövid volt. Ancsi volt az első, aki a második ciklusban fogant. Lényegében az első 3 gyerkőc 3 esélyből vanKép. Én vagyok az, aki védekezés nélkül egyszer sem próbálkozhat, ha nem akar épp babát!!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok! Nekem már 10 napja késik, de a ma reggeli teszt is negatív. Mikor érdemes dokihoz menni? Nem akarok beégni. Ez az első gyógyszermentes hónapom és még várni akartam, csak máshogy jött ki...Kép)
Anikó
Anikó
 


Anikó

Nem égsz beKép!De akkor várj még pár napot és csinálj új tesztet.Ha ez is negatív,akkor azért menj el dokihoz.Lehet,hogy csak lelki okai vannak,hogynem jön meg.Nekem is volt még régen ilyen,és ahogy megcsináltam a tesztet,pár órára rá meg is jöttKép.Erre szoktam azt mondani,hogy tartoztam az ördögnekKép.
A dokinak meg az a dolga,hogy megvizsgáljonKép!

Ildi

Sokan irigyelnek is ezért,hidd el!KépKép
Egyébként a vetélésekről is ezért tudunk sokkal többet.Meg a tesztek miatt.De azért van ebben az ikerterhességben is vmi...hiszen azért csak jól bebiztosítja magát a természetKépKép!
Azért gratulálok népes családodhoz!Azért az elején tényleg jó kis különbség volt köztük!És szép súllyal születtek!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Mint Barbi, én is ugy tudom, hogy lehet téves negativ, de nem lehet téves pozitiv, hacsak nem szed az ember leanya vmilyen hormont, aminek elfelejtettem a nevét...
Ildi, én is irigyellek aaam!!! Nekem 5 gyerekem lenne, ha 4-et nem veszitettem volna el... Na, persze, ez lehetetlen volna, mert voltak atfedések, azaz, ha az egyiket kihordom, a masikkal nem esek teherbe, de Mindegyiküket szamon tartom, azért...
Es nagyon BOLDOG vagyok az 1SZEM Babammal...Kép
Anyapoc, Ez AnyaPOCOK???Vagy AnyaPOCAK???
Vendég
 


Kukacz

KicsitKép a 4 baba miatt,de az 1SZEM-hez meg nagy-nagy gratula utólagosan is!!!KépKép
A POC=Pocak.Amikor pocakos voltam,és már ténylegesen,azaz 3DKép,akkor voltam POCzaknak nevezve,majd ez rövidült POC-ra és amikor kibújt Őkelme,akkor az ANYA szóval bővült és édes fiam maradt POC,de BABA-val kiegészülveKép!

Hormon:a gyógysze neve nem tudom,mi,de Humanchoriogonadotropin tartalmú.

Anyapoc

anyapoc
 
 


AnyaPOCAKKép, küldök majd 1 mééélt. Csak uuugy. (A poc-rol elöször a polc jutott az eszembe, aztan a ta....poc-ne haragudj...)
Na, és aktiiivan megy a munka a többi Baba érdekében??? Nalunk még nem, most költöztünk, kicsit még varunk...Kép

Kép
Vendég
 


Kukacz

VáromKép
A másodikat nem érte..hiába,az én fantáziám nem olyan élénkKépKép!
Olyan,aktívak vagyunk,hogy akár egy fogamzásgátlási módszert is kidolgozhatnánkKép!És persze párom megyen külföldre,így nem sok időnk maradt.Gyermek meg majd csak 2 év múlva,mert addigra állunk elég "lábon"!
Ja,jó kifogás...KépKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Bar az én Parom menne el csak néhany oooraaaaara!!! Jajjj, miért ennyire jo tars, miért akar mindig velem lenni.???Kép
Mééél ment.

Kép
Vendég
 


Lányok!

Szerda reggel, a 28. napon teszteltem, negatív lett (ClearBlue). Azóta sem jött meg (hál' Istennek!). 28 naposak a ciklusaim. Semmi "tünetem" nincs. Reménykedhetek még?

Válaszokat előre is köszönöm:
Berti
Berti
 


Szia Berti!

Nekem a 3. teszt mutatta meg a babát. Van remény.

Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok!!!
Én már az 54. napnál tartok, de 3 teszt is negatív lett. (bár sose volt valami pontos!) Néha talán még kívánós is vagyok.De annyira szeretném, hogy talán már beképzelek bizonyos tüneteket. Szerintetek reménykedhetek???
Vizner
 


Helló!

Decemberben lett egy pozitív tesztem. Baba sehol. Mindez lehetett akármi is, talán a ciszta miatt.

sasha

Kép
sasha
 
 


Szia Berti!

Terhes vagy már?
Móni
 


Móni!
Sajna nem. Úgy száll az idő, hogy megint ott tartok, hogy 13-án (pénteken) NEM kell megjönnie. Reménykedem, de már nem olyan görcsösen, mint eddig.
Berti
Berti
 


Sziasztok!

Én se vagyok egy síma eset, nekem a 21. nap előtt tuti nincs ugrásra kész petém, ezt már két csemete is bizonyítjaKép Szóval már jó kis összeggel megtámogattam a tesztgyártókat, mert a türelmetlenségem mindíg győzött a józan ész felett. Nekem csak az elmaradt mensi után minimum 2 héttel lett pozitív a teszt és akkor is csak nagggyon haloványan és az egész nap használható esetében is csak reggeli pisivizsgálattal!Kép Van ilyen is...hátha valakinek segítettemKép
Ja és most várom a 3. babát, aki egy 40 napos ciklust követően (mivel szoptatok, csak ez az egy voltKép) fogant, és a jóég se tudhassa, mikor. A nagy nehezen kiszámolt mensi időpont után 3 hétig ettem a kefét, mire kétcsíkos lett egy tesztecskeKép

Na pá, és jó csíkosodást annak, aki arra vágyikKép
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!!!

Én már annyira izgulok. Ma van 60. napja hogy semmi. Viszont még 5 nappal ezelőtt is negatív lett a tesztem. (már a 3. teszt ebben a hónapban.) Én marhára optimista vagyok, addig reménykedem, míg meg nem jön. (de ne jöjjön meg)
Viszont az is az igazsághoz tartozik, hogy mióta júniusban abbahagytam a fogamzásgátlót,-enyhén szólva- elég rendszertelen a ciklusom. Rögtön először 3 hónapig nem jött meg, a doki Norcolutot írt fel, erre persze megjött. Ezután 50., majd decemberben már 40.napra jött meg. Bíztam benne,hogy lassan elkezdek "működni".Azóta viszont semmi.
Szóval lehet, hogy hülye vagyok és túlságosan bizakodom.DE a férjem is megmondta, hogy nagyon sokat zabálok mostanában. Na meg a szagok!!! Hihetetlen szaglásom lett az utóbbi időben és nem egytől a gyomrom is felfordul. (úgy tudom ez is egy jel szokott lenni.) És néha talán még kicsit émelygek is. Azért csak talán, mert én már annyira szeretnék babát, hogy elképzelhető, hogy ezeket a tüneteket csak beképzelem magamnak.
Szerintetek????????????????

Köszi!!!!
Móni
Móni
 


Sziasztok!!!

Én már annyira izgulok. Ma van 60. napja hogy semmi. Viszont még 5 nappal ezelőtt is negatív lett a tesztem. (már a 3. teszt ebben a hónapban.) Én marhára optimista vagyok, addig reménykedem, míg meg nem jön. (de ne jöjjön meg)
Viszont az is az igazsághoz tartozik, hogy mióta júniusban abbahagytam a fogamzásgátlót,-enyhén szólva- elég rendszertelen a ciklusom. Rögtön először 3 hónapig nem jött meg, a doki Norcolutot írt fel, erre persze megjött. Ezután 50., majd decemberben már 40.napra jött meg. Bíztam benne,hogy lassan elkezdek "működni".Azóta viszont semmi.
Szóval lehet, hogy hülye vagyok és túlságosan bizakodom.DE a férjem is megmondta, hogy nagyon sokat zabálok mostanában. Na meg a szagok!!! Hihetetlen szaglásom lett az utóbbi időben és nem egytől a gyomrom is felfordul. (úgy tudom ez is egy jel szokott lenni.) És néha talán még kicsit émelygek is. Azért csak talán, mert én már annyira szeretnék babát, hogy elképzelhető, hogy ezeket a tüneteket csak beképzelem magamnak.
Szerintetek????????????????

Köszi!!!!
Móni
Móni
 


Móni!
Mi már az 5. hónapja "dolgozunk" a babán. Én minden hónapban produkálok tüneteket, de pozitív tesztem még sosem volt. Mióta nem szedem a fogigátlót, rengeteget eszem (+12 kg! igaz, ebben az is közrejátszhat, hogy a cigit letettem).
Én már semmiféle tünetnek nem tulajdonítok jelentőséget.
Puszi:
Bebé
Bebé
 


Szia Bebé!!!

Köszi a válaszod, de nem mondom hogy megnyugtatott a válaszod. Azt hiszem ideje egy nődokinál utánajárni a "rendszertelenségemnek".

Móni
Móni
 


Sziasztok!

Nekem annak idején 15 hónapig tartott, mire megfogant a most már 28 hónapos fiam. 11 hónap után mentem orvoshoz, aki kapásból megállapította a PCO-t, és gyógyszeres kezelés következett. Hol megjött a mensim, hol nem, mivel gyógyszer nélkül sosem volt rendszeres. Általában 2 hét várakozás után csináltam tesztet,és már nagyon kivoltam, hogy mindig negatív lett.
Aztán, amikor már Ákos a pocimban volt, 3 és fél hetes mensikéséssel mentem orvoshoz, és a labor vizeletmintából állapította meg a terhességet. Jól lecsúsztam az eddigi egyszem kétcsíkos tesztemről :-))

Most az első gyógyszermentes hónapban vagyok, holnap kellene elvileg megjönnie, ehhez képest émelygek, rettenetesen aluszékony vagyok és kívánós!!!
Zsu
tothzsuzsi
 
 


Jeee, valaki bitorolja a lanykori nevemet! Kép Szia drusza!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Üdv mindenkinek!
A baba akkor jön leginkább, amikor nem számítasz rá :-) ez az én tapasztalatom!
Anno a párommal 2 hónapig kitartó szeretkezéssel és mindenféle variácóval nem tudtunk összehozni egy kisbabát.
1 évvel később, tervezgettük a jövőnket, egy vállalkozásban reménykedtünk...teljesen más életet építettünk fel...amikor 1x véletlenül ... nem védekeztünk :-)
Amikor 1 napja késett a mensim, már sejtettem!
1héttel a később vettem tesztet, pozitív eredményt mutatott.
Most 25 hetes terhes kismama vagyok :-)
Az életünket át kellett alakítanunk, de megérte úgy érzem!
U.i.: A végső elkeseredésben szenvedőknek ajánlanám a természetgyógyászati kisboltokat,ahol mindenféle termékenység elősegítő kapszulákat, teákat lehet kapni mindenféle áron.
Természetesen a legjobbak magasabb áron futnak.Úgy kb 5-6 ezer is meglehet.Viszont több ismerősöm is dícsérte :-)
epi26
 
 


Halihó babára várók! Mi a helyzet a későkkel?
Mi az első fiúnkon 8 hónapig dolgoztunk. Én is megtámogattam a tesztgyártókat, már minden gondolatom ekörül forgott. Megszületett és gondoltuk, hogy nekünk nehezen jön össze, nem akarunk nagy korkülönbséget, hát ne védekezzünk. Na az első peteérésnél összejött ( szoptatás mellett természetesen ). Aztán vártunk 2 évet, mondván jöhet a harmadik ( hátha kislány - na nem csak azért ). Abbahagytam a gyógyszert és amint abbahgytunk mindennemű természetes védekezést ( gyógyszerkiürülés miatt ) azonnal kopogott a gólya. Igenám de duplán és fiúkkal. Mindegyiket kimutatta a teszt, az ikreké volt a leghalványabb ( pedig az dupla adag hormon Kép ).
krisztike01
 
 


Sziasztok!

Én már három tesztet is csináltam, mind pozitív lett.Kép) Most a 6. hétben vagyok. Viszont az elsőnél és a 3.nál (ma reggel) halványabb volt a második csík. Tudom, hogy az is terhességet jelent, de van aki még így járt? Elvileg a HCG-ből egyre több termelődik naprólnapra, szóval nem kéne már halványt mutatnia, pláne ha az előző meg tök erős vonal volt. Tapasztalatok?
Csibe

Kép

Kép
csibe26
 
 


Üdv!
Én a 4. héten csináltam tesztet.Halványabban, de kirajzolódott a második csík.
Ennek már 26 hete :-)
Jázmin lesz a neve :-)
epi26
 
 


SziasztokKép
Lenne egykérdésem menyire ismeritek a Quick nevű terhestesztet ?
Nekem már 32napja nem jött meg és most csináltam egy tesztet de egycsikos lett szerintetek ez mitől lehett vagy hamar csináltam Kép
Elöre is kösszike a válaszokat sziasztok
Ildikó
ildikó_4
 
 


Sziasztok!

Én a 44. napon délben csináltam tesztet, és halvány 2. csík lett, másnap reggel az első vizeletből (amiből aztán a laborba is vittem) csináltam egy másikat, annál is halvány, de kivehető második csík jelezte a pocilakót. A laboreredmény megerősítette, hogy TÉNYLEG van ott valaki. A teszt pedig a GRAVI-HCG, állítólag az egyik legérzékenyebb, a nap 24 órájában elvégezhető.

Zsu
tothzsuzsi
 
 


Sziasztok!

Én a Gravi-Hcg (fent említett) tesztre "esküszöm". Mindkét terhességemet már a ciklus 30-33. napján biztonsággal kimutatta, 30-35 napos ciklus mellett. Bár ehhez hozzátartozik, hogy gyógyszerész ismerősöm szerint a 3 napos tesztek, valamint a 10 napos tesztek a maguk kategóriájában egyformán megbízhatók, hiszen ugyanazon az elven működnek, csak kinek melyik a szimpatikus. Kép

Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!

Nekem a One Step nevu, DM-ben kaphato teszt elsore bejott, mar 2 hetet kesett mikor reggeli elsobol megcsinaltam. Masnap doki: 6 hetes. 99 %os biztonsaggal megallapithatod, hogy terhes vagy e. Inkabb az fordulhat elo, hogy meg keves a hcg es azert mutat negativat.

bogi
bogi191
 
 


Sziasztok!

Én eddig két tesztet csináltam, mindkettő pozitív.

Nem merek örülni, mert félek, hogy elhal. Ahogy olvastam, már többen jártak úgy.
Még csak pár hetes vagyok!

Üdv.

Moon
moon
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: