Új privát üzeneted érkezett!

Napra pontosan tudom,hogy mikor estem teherbe,mégis az orvosok 2 héttel idősebbet írtak be a könyvembe,sőt még az uh is idősebb terhességet mutatott.Az AFP vizsgálatra így 14hetesen mentem.Az eredmény 2.04 MOM lett.Az orvos azt mondta,hogy ez még benne van az átlagba,de mégis félek,mert erős gyógyszereket szedtem a terhességem első 2 hetében.Tud valaki valamit a magas AFP-ről,de bármilyen információt szivesen fogadok?
Névtelen
 


Szia! Biztos, hogy csak egy baba? Ilyenkor még takarásban is lehetnek..
Attól is lehet magas az AFP!Kép

Kép
vio
 
 


Szia!
Biztos, hogy csak egy baba? Ilyenkor még takarásban is lehetnek...
Az ikreknél magasabb az AFP érték...Kép)

Kép
vio
 
 

 
 

Szia Névtelen! a terhességet nem a fogamzástól, hanem az utolsó vérzés első napjától számítják. Pont időben néztek AFP-t. Üdv. Erika
erica
 
 


szia névtelen.

mikor volt az utolsó mensid és a baba mikor fogant?

ezek tudta nélkül is csak megnyugtatni tudlak.az afp-nél sokkal megbízhatóbb képet ad egy jó szakember által készített UH.úgyhogy ha az rendben akkor nincs miért aggódni.tipp: menj el 4D UH-ra,ott sokkal jobban látszik minden.

én is hasonlóan voltam a 2.babámnál mint te --a ciklus kb:28-30.napján fogant-- így a 2héttel volt kisebb,mint a mensitől számított kor szerint.szerencsére a dokim soha nem vette így figyelembe a mensi időpontját és az Uh is engem igazolt.afp-re is Uh-os kor szerint küldtek (1,32lett)
ja, nekem a doki annyit mondott,hogy a legelső (kb 5hetes) UH ad még pontos "kort" a magzatnál.utána már nagyobb a szórás- vannak kisebb/nagyobb magzatok.

de a lényeg.szerintem semmi baj nem jelez.soknak hallottam már 2-2,5AFP-ről és egészséges babájuk lett. barinőmnek 0,7lett és down-os picije szül.ezért nem megbízható.

rem.azóta te is többet tudsz már.
sziasztok.
cleo27
 
 


Nekem is 2,02 volt az AFP és egészséges baba született. Ez kicsit magas, de 2,5-ig nincs gond. Egy UH azért fontos lehet.
quill
 
 


Sziasztok!

Kriszta vagyok,még teljesen új ezen az oldalon.Szeretnék információkat kérni Tőletek a 12.heti quartett teszttel kapcsolatosan,amit az istenhegyi úti géndiagnosztikai kp-ban készítenek. Úgy tudom vérből és ULTH-ból készül.
37 éves vagyok és sokévi próbálkozás után most sikerült végre teherbe esnem! :-))
Megbízható? vagy mindenképpen érdemes megcsináltatni a magzatvíz vizsgálatot?

Bebekriszti
bebekriszti
 
 


Sziasztok nekem az Afp-m 3,3 lett és 147ng/ml nagyon ideges vagyok mert csak 13-ára jegyeztek be genetikai ultrahangra.Jogsan izgulok?
tanara
 
 


Sziasztok.

csak most kukk ide be és látom érkeztetek páran :)

Tanara.én csak egyet tudok biztosan-hogy az AFP nagyon nem megbízható-de azóta már bizti te is többet tudsz.voltál genetikai UH-on?mit mondtak?
írjál ám! :)

Bebekriszti.
Szerintem megbízható.Ha a privát véleményemre is kíváncsi vagy (bár én 27vagyok)de hasonló helyzetben én nem engedném (valószínű-a vetélés kockázata miatt sem) a magzatvíz-vízsgálatot.én is biztosan ezt a tesztet választanám amit te.
Sokáig probálkoztatok amúgy.

ja és mindkettőtöknek jó egészséget.

sziasztok,
cleo
cleo27
 
 


Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni tőletek!

Magas lett az Afp-m (Mom: 2,9) és csak hétfőre kaptam időpontot az új vérvételre és ultrahangra. Már 2 kilót fogytam idegességemben. Szóval képzelhetitek milyen lassan telnek most a napok! Mindenki a környezetemben csak nyugtatgat, hogy biztos nincs semmi baj, mert az eddigi leleteim kifogástalanok voltak.
Én ezt most nehezen hiszem el.

Nektek mi a tapasztalatotok? Ha valakinek volt már ilyen értékű Afp-je, légyszi írjon nekem!

Előre is köszönöm!

Zsófi
zsófi81
 
 


Nekem 5,3MOM lett. Sajnos az orvossal csak du. tudok erröl beszélni, reméltem találok itt hasonló megnyugtató esetet, de ilyen magas ugy látom senkinek sem volt még:(

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen

Ilyenkor meg szoktán nézni-úgy tudom- a beta HCG mennyiségét hozzá,mert lehet,hogy a baba mégsem annyi idős,mint ahogy számolták.Ennek fényében mást mutrathat az AFP is.De ezt a dokid el fogja mondani.

A tarkóredő jó lett anno?Orrcsontot nem néztek?

Apróban megjegyzem(bár nem akarok belekotnyeleskedni),de nagyon várják a "megint megjött-babásai" topiklalók,hogy elújságold a hírt :)

anyapoc
 
 


Karmen

húúú,közben leesett,hogy neked magas lett,ami inkább ugye a nyitott gerinc esélyét mutathatja...
Akkor gondolom lesz UH,amin jól megnézik,hogy látnak-e elváltozást...Nagyon drukkolok!!!

anyapoc
 
 


Direkt rákérdeztem, nálunk nem nézik a ß-HCG-t. De a baba kora pontos, mert nem menszi alapján van számolva, hanem a pontos fogantatástól számoltak vissza:(
Tegnap voltam genetikusnál, annyira szerinte nem kell megijednem, 9-én csinál genetikai UH-t, akkor még van idöm amnio mellett dönteni, ha ugy akarjuk. Nagyon várom azt az UH, tényleg addig nem tudok megnyugodni. De már egyre jobban érzem nem lesz itt baj! Nucha jo volt, 1,19mm, orrcsontot nem mértek.
Majd megirom mi lett.
Ami biztos hogy nagyon vékony vagyok, tehát magasabb AFP lehet, ill. nagyon sokat véreztem terhesen, volt ahol olvastam ettöl is lehet. 2 hónapig volt vérzésem, fél napig meg ugy ömlött hogy felmerült elveszik a babát ha ö jol is van. Remélem tényleg ez kavart csak be.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


sziasztok.

Szia Karmen.nagyon drukkolok én is nektek,hogy minden oké legyen.Már sok esetet hallottam 2-3-as AFP értékekről,amik mellett egészséges baba született.csak 1esetben találkoztam olyannal,akinek 5felett volt-a szomszédom-de neki már az AFP előtt 1-2héttel meghalt a pociban a baba (a 16hetes UH-on már csak 8hetesnek feleltek meg a méretek).DE...már számtalanszor leírták..itt is..hogy azAFP egyáltalán nem megbízható,csak figyelemfelkeltésre szolgálhat,hogy jobban nézzék meg a babát-így bajt nem jelez közvetlenül!! egy jó UH ad biztos képet és ha az oké akkor nincs semmi gond.
4D-s UH-ra nem gondoltál (már csak a magad megnyugtatása miatt)?
A tarkóredő tényleg jó és ez jó jel.

írj ha megtudsz valamit.drukk-drukk

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Cleo! Volt 4 alkalommal már 4D, mert heteket feküdtem korházban és ott csináltam hetente, utoljára 15 hetesen. Szerintem látszott volna ott ha gond van, mégha a dokim nem is genetikus. De megkértem most is meg fog ott nézni, de jövö héten megyek a genetikai UH-ra is, azok után biztos leszek hogy minden rendben van

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen.

ennek örülök akkor.. :) .az meg tuti,hogy azon már táncsak észrevették volna ha van vmi.Bizti jövőhéten is megnyugtató dolgokat fogsz hallani.meglátod...
Amúgy is írtad,hogy úgy érzed,hogy nem lesz baj...és az anyai szív nem csal. 8)

vigyi magatokra.
a nagylány várja már a tesókát?

sziasztok

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Cleo! Akarom hinni hogy minden rendben van. Szerintem mindenki ugy érzi, belegondolni sem lehet másképpen. De tényleg megnyugtató hogy sok UH-m volt, remélem is a dokim is látta volna ha baj lenne. Azért a végsö megnyugvás a genetika után lesz.

Orsi nem nagyon emlegeti a kistesót, csak hogy majd ö fog segiteni fürdetni, a talpát ö mossa majd:)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

2,9-es Afp-vel mentem genetikai Uh-ra és újabb vérvételre. Másodszorra 2,38 lett a MOM értékem és az Uh sem mutatott elváltozást. A biztonság kedvéért elküldtek még egy Uh-ra, ahol a leleten ez állt: kissé kiszélesedett lumbális gerinc, de nyílt gerinc nem látható. Az orvosok elég szűkszívúan nyiltkoznak, az egyik azt mondja, hogy ez negatív leletnek számít, a másik azt, hogy nem. Mindenki a másikra mutogat, engem meg rá akartak beszélni az amnióra, de nem egyeztem bele. Hát, így nyugodjon meg az ember egy kivizsgálás után!

Volt már valakinek ilyen lelete?

Zsófi
zsófi81
 
 


sziasztok.

szia Zsófi.sajnálom,hogy így alakulnak a dolgok.El tudom képzelni,hogy hogy érzed most magad.Én csak laikusként tudok neked tanácsot adni-belegondolva hogy mit tennék hasonló helyzetben.pl. neked is ajánlom a 4D-t (bár az is lehet,hogy már túl vagy rajta) mert tényleg jobban megmutatja,ha van valami.
az amnióval szemben nekem is lennének fenntartásaim,de lehet,hogy megcsináltatnám-de csak ha nagyon bizonytalan a dolog.de ezt mindenki maga dönti el.Nem tudom már hány orvos látott,de egy új véleményen is sok múlhat.
Olyanról már hallottam pl,hogy itt Szolnokon egy nagyon jó UH-os szakember Gen.UH-on megvastagodott koponyarészt látott a szomszédom babájánál-felküldték Pestre és ott mondták,hogy okés a baba-és tényleg nincs semmi baja a kicsinek.
De ha már az orvosok sem biztosak a véleményükben???!! ez szörnyű.Ha meg szűkszavúak,akkor igenis csapj az asztalra,hogy mondják meg mire lehet számítani,hisz egy pici életről van szó,akiről csak Te döntesz.

Rem.legközelebb ha jössz jó hírekkel szolgálsz.

Karmen melyik nap mész dokihoz?

szia mkinek kitartás

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Zsófi! Az én orvosom is az amniót eröltette, a magas AFP miatt. Holott annyi UH volt már, 4D-n is voltam 5x eddig, csak látszodott volna ha velöcsözárodási gond lenne. De azért a héten meglesz már a genetikai UH is, én azután megnyugszok, mindegy ki mit mond. Más ha a genetikán látnak valamit és azért javasolt az amnio, emiatt Orsinál is vállaltam, és fogom most is, de csak azért mert magas az AFP én nem megyek amniora.

Cleo! Csüt. megyek a genetikára és a saját dokimhoz is.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Ma megjött az ismételt AFP-m, a normál érték felsö határa lett, vagyis majd 18 hetesen levéve fele annyi lett mint a multkor!!!
Azért most már akkor is örülök ha eddig hittem hogy biztos nincs is baj, meg hogy a héten lesz a genetikai UH is tuti nyugodtabb leszek!
Az ismételt érték 2,7MOM lett!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen.

örülök,hogy ilyen jó lett a 2.AFP.ez nagyon biztató.Ha baj lenne,akkor még emelkedett volna,nemhogy felére csökken.szerintem elnéztek először valamit.

sziasztok

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Cleo! A kontroll eredményre rá is irták, az elözö érték tech.hiba volt. De a frászt hozták ránk elöször, mert ki gondol arra, hogy pont vele esik meg, hogy tényleg ök hibáztak, ez a ritka.
Megvolt a genetika, a baba egészségesnek tünik!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen.

Ennél jobb hírt nem is írhattál volna :) és már pár nap és félidősek lesztek.mocorog már ugye? nem tudták még megmondani hogy leányzó vagy kisfiú lapul odabenn?

Zsófi,neked van valami híred?

sziasztok

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Zsófi! Tényleg adhatnál hirt!!

Cleo! Nem akartuk még tudni a nemét. Nem érzem még hogy mocorogna, Orsit 19 hetesen éreztem, majd a pici is lesz aktivabb.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Olvasgattam az AFP eredményeiteket, nekem sajnos pont az ellenkezője volt, mert elég alacsonyra sikerült pontosan 0,66MoM.
Azt mondták ez utalhat down szindrómára, de 12 hetesen a tarkóredő vizsgálaton minden negatív volt. Elmentem 4D-re ott sem találtak semmit, de jövöhéten kell mennem genetikushoz.
Nektek mi a véleményetek, találkozott már valaki ilyen alacsony AFP-vel? Nem tudjuk férjemmel mi tévők legyünk, mert ez az első babánk és nagyon várjuk már.
Várom véleményeteket.
Köszi
krisy79
 
 
 


sziasztok.

Karmen.ari az új kép Orsiról.de nagy már.megy jövőre oviba?
nem hisztis amúgy?az én Sziszim 27hós és irtó hisztis,amúgy tök okos meg minden,de ez a hiszti....

Krisy79.neked is csak annyit tudok írni,hogy ne aggódj feleslegesen.lásdd Karmen példáját,hogy milyen megbízható is az AFP :evil:
a down-ról meg már régebben írtam,hogy ismim picije is az és neki 0,7lett az AFP-je (akkoriban itt Szolnokon 0,4-2,5 volt a határ),de nem néztek neki tarkóredőt sajna-pedig akkor bizti kiderült volna a dolog...
ha a tarkóredője jó a babádnak és a 4D-n is minden oké volt,akkor meg tényleg nyugi :) .a genetikán is szerintem csak megnyugtató dolgokat fogsz hallani.
hali

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Cleo! Csak néha probál hisztizni, amugy szerintem elég jolnevelt, szófogadó. A bölcsis gondozók is szeretik. Igen, csak szept. lesz ovis, mert évközben nincs felvétel sehol:( Én nagyon következetes vagyok, tudja hiába probál hisztizni.

Krisy! én is azt tudom mondani, ha AFP-vel gond volt biztos neked is csinálnak kontrollt. Nekem Orsival a genetikai UH merült fel hogy beteg lehet, igy mi akkor vállaltuk az amniot, most viszont végül szerencsére minden neg. lett, igy nem kértük, bár a korom miatt javasolt. Szerintem is inkább felesleges az aggodalmad ha eddig minden OK volt, én Orsinál azért vállaltam csak a vizsgálatot mert ugy éreztem nem birnék ki 4 hónap bizonytalanságot. Abban sem vagyok biztos ha rossz lett volna megváltam volna töle, inkább tudni akartuk nagyon hogy mire számitsunk. Remélem a kontroll AFP neked is jó lesz!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok

Köszönöm a sok biztatást hát majd csütörtökön kiderül, hogy mit mondanak a genetikán. Valahol remélem, hogy felajánlják az aminot, mert akkor ugy ahogy Karmennél volt mert én sem szeretném végigizgulni az utolsó 4-5 hónapot.
Drukkoljatok értünk.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


krisy79:

Ne aggodj minden rendben lesz.Nekem 0.67 volt az AFP-m.
A 4d-n is minden oké volt és a terkoredö is tökéletes lett.Nem is foglalkoztam utána az AFP-vel.Azota megszületett a kisfiam makk egészségesen.Sok boldogságot a babádhoz!

Ime ö... Kép
Vendég
 


Tina! Gratulálok a gyerekekhez! Örülök hogy egészséges let Marvinka is!

Krisy! Mi volt ma????

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok

Köszönöm mindenkinek a biztatást!

Tina: Tündéri a kisfiad, milyen hajasbaba :lol: , gratulálok hozzá és jó egészséget kívánok nektek.

Karmen: Neked külön köszönet a sok biztatásért, nálunk minden rendben volt hála istennek, sőt a korom ellenére felajánlották az amniot is még szerdáig gonodkodhatunk rajta, de a genetikán a doktor bácsi nagyon megnyugtatott azt mondta az ultrahangos vizságálat után, hogy 99,8%, hogy a baba teljesen egészséges.
Sőt azt is mondta, hogy az amnionál 5x nagyobb a veszélye annak, hogy a baba elvetél, minthogy beteg legyen.
Úgyhogy valószínű, hogy nem csináltatjuk meg a vizsgálatot.
Én is úgy érzem, hogy egészséges már néha mocorog is, de majd minden kiderül áprilisban a születésnél.

Mindenkinek jó babázást kívánok.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Krisy! örülök hogy megnyugtattak! Remélem már gondtalan babavárásotok lesz Nektek is!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok,

tudopm, hogy elég rég, jártatok erre, de ha véletlenül látjátok, hogy írtam, írjatok már be mizujs azóta!!!
Nekem is nagyon magas lett az afp-m (MoM 3,3), de nálunk sem láttak semmit. A méhem elég görcsölős fajta (akkoriban még nem érezhettem, de valszeg akkor is görcsölgetett) egyébként semmi gond nincs, UH-on sem láttak semmi kórosat.
Az amniót mi sem végeztettük el, főleg, mióta felhívtam a szegedi genetika központot, és nem értették mért csinálnak Pesten magas afpnél amniót, nem kértünk belőle. (Alacsonynál érthető, akkor ők is csinálnak.)
Mellesleg azóta olvastam, hogy elég a magzati vérből 0,1 ml (nem félreírás, 0,1 ml) bekerüljön az anyai vérkeringésba, és az anyai afp sokszorosára emelkedik.
Hát szóval örülnék, ha írnátok, kivel mi lett azóta.....
Puszi minden kismamának!
Zsófi

Kép
[/url]
gypsophila
 
 


Mi hétfön jöttünk haza, Norbi a 37. héten megszületett, márc. 20-án 3840g, 56 cm-el. Egészséges!!!

Gypsophila! Nekem sem ajánlották magasra csak az orvosom, mi sem csináltattuk meg, de azért féltem kicsit.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen, nagyon örülök!
Gratula drága kis porontyhoz, és köszönöm, hogy beírtál, ilyenkor egy kicsit megnyugszom, talán nálunk sincs baj...

Azóta nálam a lepénnyel lett gond, úgyhogy valszeg nekem is előbb bujik ki a kicsi, de én örülök majd ha a 2,5 kilót túllépjük, mert pindurkának mondja az UH. Gondolom a rossz lepény és a méhgörcsök miatt nem kap elég tápanyagot. Úgyhogy azóta pihire lettem kárhoztatva...és bizakodás ezerrel, hogy 3 hetet legaább kibirunk még együtt!
Köszi mégegyszer, sok sikert és egészséget a babázáshoz!

Gyps

Kép
[/url]
gypsophila
 
 


Gyps! Remélem jol vagytok, gondolom már babázol. Mesélhetnél mekkora lett, hogy vagytok. Na meg képet is tehetnél fel!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Szia karmen,

sajnos nincs netünk, igy el kellett bucsuzzak a babanettől..
2860g, 48cm lett a bébi, és nincs nyitott gerince. Vizsont van neki egy 2mm-es járulékos emlőbimbója, és a gyerekorvosunk szerint majd meg kell UHozni, mert húgyúti fejlődáési rendellenessége lehet. :( (Nem valami ördöngős dolog, különben nem 'működne'.) Én anno olvastam, hogy ilyent is jelezhet az afp-eltérés, úgyhogy gyanitom, hogy van valami. Persze nem vagyok bánatos, majd max vigyáz magára, hogy ne fázzon fel, vagy mittudomén, de ezerszer jobb, mintha nyitott gerinccel született volna. Az extra cickót meg majd lecsippentik a sebészek...hála égnek nagyon minike.
Képet megpróbálok...nem megy, tul nagy :(
puszi!

Kép
[/url]
gypsophila
 
 


Gratulálok a babához, és azért szerintem is nagy megkönnyebbülés hogy nincs komoly betegsége. Én is csak szülés után nyugodtam meg azért bár nagyon hittem nem lehet baj!
A babátok meg csak kicsivel lett kisebb mint Orsi volt, hamarosan megerösödktök ti is a lényeg hogy jol vagytok!
(kár hogy képet sem tudtál feltenni)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Szia Carmen, nem tudom jársz-e még erre, ha igen: Kép Kép

Remélem minden rendicsek veletek.Üdv:
Gyps
kriemhild
 
 


Azóta voltunk UH-n is, és negatív lett!

Szóval nem minden magas afp-s babát kellene halálra ítélni!!!!

Kép
kriemhild
 
 


Sziasztok!

Nekem az AFP kétszer is 4 feletti volt, a genetikai ultrahang és a magzatvíz vétel 99 %-ban kizért mindenféle fejlődési rendellenséget.
Igaz 2007. november 07-ére voltam kiírva a kislányommal, de ő már a 35 héten kiszállt.
Október 05-én egy tündéri kisangyal érkezett hozzánk, aki teljesen egészséges, és már négy hónapos.
Lehet, hogy nekem szerencsém volt, de én végig bíztam az orvosokban, és nem aggódtam halálra a kisbaba egészsége miatt, pedig 2080 grammal született, de már 6290 gramm, igaz tápszeres baba.
Azért írtam le,mert mikor mi meg tudtuk, hogy magas az AFP, mis is össze vissza kerestünk a neten hasaonló eseteket.
Kép
juhavex
 
 


Régen néztem be, de látom gyönyörü babák születtek! Gratulálok mindenkinek!!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 



Üdv.
maci1981
 
 


Sziasztok!

1 kis segítségre lenne szükségünk. A terhesség elején elég sokat (5 hétig) véreztem, majd erre Duphaston-t írt fel a kezelőorvos.
Azóta panaszmentes vagyok....az uh szerint 18+1 napos, a menstr. szerint 19 hetes kismama. Kedden kaptuk kézhez az AFP eredményünket, melyben a velőcsőzáródási rendellenesség kockázata 1:83 és az AFP értéke 2,34.
Ezért a kezelőorvosunk a pécsi genetikai központba küldött minket, ahol csak 2008. május 13.-ára kaptunk időpontot.
Tudomásom szerint ezt a genetikai vizsgálatot a 22. hétig végzik, de május 13.-án 21+4 naposak lennénk az uh szerint, de a menstr. szerint már 22+4 naposak.
A 18 hetes uh-on a kezeleőorvos nem vett észre semmi elváltozásra utaló jelet...koponya, gerinc,szív normális anatómiát mutatott.

Mi a véleményetek?

Ma este megyünk 4D-t csináltatni, de megőrjít ez a várakozás....
timcse
 
 


Sziasztok!! Hát mi tegnap kaptuk meg az AFP eredményt és nekünk sem volt jó(0.51MOM) de valószínűleg korán lett levéve mert a doki meg az uh szerint 2 hete már 16 hetes voltam de az én számításom és a nagy nap óta csak most telt el 15 hét vagyis 30-án leszek 16 hetes de azért nagyon ideges vagyok féltem a cseppemet!!!!! Drukkoljatok nekem is!! Én is szorítok minden piciért és mamáért!! Sziasztok!! :D Sok sikert timcse remélem minden oké volt a 4d-n!!!
ancsa818
 
 


Szia Ancsa!

Nekem ma vették le a vért az AFP-re,de szerintem én is úgy fogok járni,mint Te,hogy alacsony lesz az értékem,mert még csak most töltöm be a 15. hetet,de a 12. heti uh és a tegnapi uh szerint ma levették a vért! :? ,mert az szerint már 16 hetes és 1 napos vagyok!Nem akarok felesleges idegeskedést,mert vmit rosszul számolnak ki :evil: Tegnap is megnéztük uh-on,hogy minden ok!Mindegy!Majd jelentkezem ha meglesz az eredmény!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Timcse!
Most látom,hogy Te is Kaposvári vagy! :D Kihez jársz?

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Sziasztok!

A második babaámmal a 16.héten nézték az afp-t és 3 mom lett. elküldtek genetikai tanácsadásra, csináltak két 4d-s uh-ot, és minden rendben volt, egészséges babaám született, aki most 27hónapos!

Én szerintem a mostani terhességemnél el sem fogok menni!

Kép Kép Kép
asiye
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: