Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Bocsi, hogy este csak Mariettanak irtam, de Apa hazajott mar 3-kor, es egyutt toltottuk vegre a delutant. Nem akartam ugy kisregenyt irni. :D
Elmentunk vasarolni, es kaptam egy tok jo felsot. Bar inkabb ruha, vagy tunika. Nem is tudom. :oops: :roll: De en inkabb tunika szeruen fogom hordani. Apanak is nagyon tetszett, azt mondta nem szamit mennyibe kerul azt vegyem meg, mert nagyon jol all. :D Nekem is nagyon tetszik.
(itt be is fejezem a temat, bocsi)
Jaj, es annyira jol esik, hogy ilyen sokat dicser, es bokol.

Agi:
Koszi a kepet. Nagyon szep Kata. Viszont en nem birok rajonni, hogy az a valami, hogy is funkcional kismotorkent. :oops: :roll: :lol: :D
Ti hogy alltok a motorozassal? Voltal mar motoros talin? :roll:
Igen, munkat kell keresnem. Tudod itt csak 9 honap fizetett gyes jar, meg igenybe vehetsz 3 honap fizetetlent. Mivel nem akartam/tudtam visszamenni dolgozni mikor Lotti csak 8 honapos volt, igy elinteztem, hogy Ok rugjanak ki engem. Amugyis letszamleepites lett volna, csak akkor nem engem kuldtek volna el. Igy viszont valaki masnak megmentettem a munkajat. Szoval most munkanelkuli vagyok, a penz nagyon keves, de legalabb Lottussal vagyok. A Parom mar nagyon kivan, mert szabadnap nelkul dolgozik mar lassan 1 eve 2 munkahelyen. Meghat kistesot is akarunk, es ujra jo gyest akarok utana kapni, kulonben nem lesz mibol ruhazni a Dragaimat. :roll:

Ancsurti:
Te jooo eeg! Nem semmi egy foldrengest atelni. :shock: De szerencsere nem a kozvetlen kozeletekben tortent. Azert nem lehetett semmi erzni, ahogy a kanape mozog alattad.
Teljesen megertelek, a fultisztito palca nem a wc-be valo.
Azt tudtam, hogy mar ehetnek a gyerkocok borsot meg kukoricat, csak arra voltam kivancsi, hogy meg mindig paszirozni kell e. Koszi a valaszt. En majd ma veszek couscoust, es adok majd Lottianak is belole.
A 70 kiloval mar meg leszel elegedve? Csak hogy azert nem am tulzasba viszed. Te mar nagyon csinos vagy. :wink:
Mikor elkezdtem fogyozni, nekem is a 70 kilo volt az elsodleges cel. Ahhoz mar csak ket kilo kell! :D De igazabol a 65 kilo a kituzott, mert az az idealis, es ugy nagyon jol ereztem magam.

Gabber:
a 13.-a igen joooo datum. Tudom! :wink: :D
Latom, hogy Ti aztan nem unatkoztok. Hogy birsz ennyi mindent veghez vinni? :roll:
A nevek miatt ne aggodj, valahogy majd csak megjegyzed. :wink:
Az en Bogyokam nevet nem lesz nehez. :wink: :lol:

Orsi:
Aranyos vagy, de nem voltam egyedul az este. Csak pentek-vasarnap ejszakazik Apa. Tegnap nagyon jo volt, mivel Lottus mar minden nap 9-kor megy agyba es nem is kell mar Vele szenvedni, csak leteszem es mar alszik is (kopp, kopp, kopp), igy vegre volt egy kis idonk egymasra is. Megneztunk egy filmet, es beszelgettunk. Mar az is olyan jo volt, hogy 3 oraval hamarabb itthon volt. Ez egyebkent az angol meccsnek koszonheto, mert itt ha az angolok jatszanak, akkor mindenki rohan haza/kocsmaba meccset nezni. Szoval bezart a melohelye korabban, a fonoke meg kerdezte, hogy megy e Apa veluk nezni a pub-ba. De Apa azt mondta, hogy inkabb jon haza hozank ha nem banjak. Es nem bantak, megertettek. :D
Apukadat nagyon sajnalom. :cry:

Timi:
Hamar gyogyuljatok meg, es csapj szet a Tesodek kozott. Lehet irtad mar, de hany evesek is??? :roll:

Evi:
Naggggyon jok a kepek. Loci tuti szakacs lesz. Nagyon edes az edenyekkel. :lol:

Hedi:
Koszi a hirt Mariettaekrol. :D Az nagyon jo hir. Szuper, orulok neki, hogy minden rendben volt.
Szunyogok... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
bucus80
 
 


Bucus:A húgom 17 ,az öcsém 7,és van még egy húgom ő most a Balcsin dolgozik ő 19.

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Sillia :)

Kis kukta :D

Lányok!

http://www.szentendre360.hu

Ezen a linken ha ráklikkeltek az egyik képre,alul vannak a helyszínek,amiket meg lehet nézni,körbe-karikába. A POSTAS BEACH lenne a tali alap helyszíne.
hédó
 
 

 
 

Itthon vagyunk.

Marietta

Ugye, hogy ugye? Nagyon örülök a jó hírnek.

Ági

Küldök neked is túrós tésztát. Odinak ízlett végre, és este már 7850 gramm volt, jaj de jó lenne, hogy feltornázná a súlyát 8 kilóig.

Sillia

Nagyon édes Lóci, jó ötlet az edénykészlet ajándékba.

Bucus

Örülök, hogy jól telt a tegnapi nap, és nagyon rendes apa, hogy vett neked felsőt.

Hédó

Köszi a hírt, és a linket.


Megérkezett a babakocsi, szupi, habár még nem próbálta Odi.
Még nem tudom, hogy tud e benne majd aludni, mert ő a délelőttit mindig a kocsiban tölti. Kipróbáltam a füvön, nagyon jól megy, ma teszteljük a szir-szar utunkon.
Viszont tényleg icipcire össze lehet csukni, szerintem el fog férni az autóban az első ülés mögötti lábrésznél.


Timi

Ha kibírom, akkor július 5-én megyek dokihoz. Még nem beszéltem vele, remélem nincs szabin.Mindig a hétfő és a csütörtök rendel magánban, ilyenkor filózok, hogy felhívom.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Ezeket még nem bírtam ki hogy ne tegyem fel...
Három napja egész nap így mutogat, olyan édes úgy imádom!
Kép Kép ott...
évi8
 
 


Bucus

Muti a felsőt :)

Marietta

Hurá!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Timea

Gyógyuljatok!! ++++
évi8
 
 


Hédó

Nagyon tetszik az avatarod Kép

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Sillia

Nem csodálom, hogy imádod, zabálni való Lóci.

Timi

Még akartam írni, hogy kitartás a tesóidhoz.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Sziasztok :D !

Megjöttünk. Mindenkinek nagyon nagyon köszönöm a drukkokat, hatott :lol: :lol: !
Önző módon még nem olvastam vissza nagy vonalakban futottam át , de ígérem pótolom. Domit most raktam le aludni, szegénykém nagyon elfáradt.

A tejterhelés azzal kezdődött , hogy bekenték az egész pofiját, kezeit, tejalapú tápszerrel, várnunk kellett 15 percet, nem ütötte ki hála égnek, így mondták, hogy a fél üveget itassuk meg vele, sajnos csak 20ml. - t sikerült meginnia összesen,nem kellett neki, ugye más az íze, egyszerűen nem lehetett beleerőltetni , de a többi kisbabába sem. Utána várakozás 20 percig. 20 perc elteltével, kapott krémtúrót, újabb 20 perc várakozás.....aztán jött a túró rúdi, újabb 20 perc várakozás és így tovább és így tovább. Az volt a lényege , hogy 20 perces időközönként, mindig kapott valami más tejes ételt. Közbe rendszeresen figyelték a bőrét, nyelvét, nem- e fullad , nem- e vált ki nála, valami reakciót, de hála isten semmit. Bár most itthon kell nézegetni, hogy a széklete nem- e lesz véres, mert Dominak korábban sem a bőrén jelentkeztek a tünetek, hanem a székletében.
Most 4 hétig fokozatosan kell adnom neki tejes dolgokat, aztán megyünk kontrollra, újra.
Röviden és tömören ennyi......de azért eléggé megviselődött szegény kisfiam, na be kell, hogy valljam én is...:oops: .

Visszaolvasok
marietta1982
 
 


Marietta


Elhiszem, hogy elfáradt Domi, de őszintén örülök, hogy megérte ez a tortúra, mert semmi baja hála. És milyen finomságokat ehetett. Ízlett neki?

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Gabber: nyugiiiii, biztos élőben azért más lesz, de hanem tanulod meg a nevünket az sem baj, tudod mit majd, activitizünk :lol: :lol: !
Csokis sütiiii, imáádom!!!!!

Ági: :shock: magolsz :lol: :lol: , ez nem mondod komolyan :lol: :lol: !
Elképzelem, hogy mondod, nagyon ariiii, de szerintem neked sem lesz gondod ezzel :D !

Orsi: apukád :cry: :cry: . Te hogy vagy? Ne aggódj, biztos minden rendben van!!!!

Timi: mielőbbi gyógyulást nektek!!!!

Évi: nagyon aranyos Lóci :P , látom azért van segítséged a konyhában egy szavad nem lehet :lol: :lol: :lol: !!

Bucus: örülök, hogy kaptál egy jó felsőt, ami még tetszik is :D ! Nekem is mutiiiiiii :lol: !!!De jó, hogy egy kicsit hármasban tudtatok lenni :D !

Hédó: avatarod :lol: :lol: :lol: !!!!

Barbi: biztos nagyon jól érzitek magatokat :D !!puszi neked is!
marietta1982
 
 


Sziasztok! :D

Hédó: motorként még nálunk se nagyon üzemel, gondolom, az majd később jön... De első mocinak bőven jó lesz :wink: A kerekek szerelése nálunk is nagy sláger :D A múltkor vendégségben voltunk, és a pici baba abban aludt- hát Katánakk muszáj volt tologatnia :roll: :lol: Megfogta a babakocsi kerekét, és simán eltolta- falig. Ütközésig ide- oda tologatta, a baba szerencsére nem ébredt fel :oops: :lol:
Az a fűnyírós járássegítő mókás :lol: Ha ennek még szereli a kerekeit, akkor miért nem azt adod el? /csak kötözködök ám... :lol: /
Köszi a jó hírt Domiról :D

Timea: nagyon gyors gyógyulást kívánok! Sajnálom, hogy az öcséddel nem könnyű, de legalább- mint írtad- Te majd odafigyelsz ezekre a dolgokra :wink:

Évi: Lóci mint mesterszakács :D :D Mutogatás valami korral járó dolog lehet, Kata is állandóan mutogat- pedig azt hittem, apjától tanulta, de ezek szerint Lócitól :lol:

Bucus: örülök, hogy lőttetek jó felsőt :wink:
Ha a két kék "szárát" összeakasztod, akkor rá tud csücsülni, és úgy már kismotor :D Majd lefényképezem :D
Jaj, ne is említsd a motorozást.....! Minden egyes járgány után megfordulok, mégha ki is tekeredik a nyakam.... Meg Katának is mutatom, már ő is tudja, mi a jó :lol: Az idén még nem lesz motorom, az biztos :( De az is, hogy még lesz :D Hogy mikor, azt még nem tudom, mindenesetre egy lottőötös hozzásegítene :wink:
Motoros talira nem megyek, csak fájdítanám a szívem... Szerintem a párom is így van vele, bár látszatra ő jobban bírja :)
Sajnálom, hogy Angliában nem maradhatsz otthon ennyi ideig :( Mikortól akarsz dolgozni? S utána a kistesót mikorra tervezitek?

Orsi: örülök, hogy élőben is bejön a babakocsi :D Talán az utat is jól bírja :D

Marietta: nagyon örülök a jó eredménynek!!! :D
Elhiszem, hogy elfáradtatok, biztos Te is agyon izgultad Magad- de látod, semmi baj nincs, és legalább ez is kiderült :D
/gabber magol, én csak bemásoltam, hogy ezen nevettem már egy ideje :lol: /

Kép
agi125r
 
 


Ági

Hédónak nem jött be, akkor küldöm neked, de te akkor ne a ficküt nézd :lol:, habár nehéz, mert jó nagy darab a motoros :

Kép

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Miért nem tudok vonalzót csinálni???
Eddig tudtam, most mi lehet a baj?
Minden engedélyezve van, ki van pipálva mégsem látszik a vonalzóm :?

KépKép
évi8
 
 


Mostmár látszik :lol:

KépKép
évi8
 
 


De visszamenőleg nem. Ez érdekes...

KépKép
évi8
 
 


Évi

Szuper lett az j vonalzótok.Már másik topicban is láttam, hogy visszamenőleg nem rakja oda a vonalzót.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Sziasztok!

8) :lol: megvagyunk!!!

Bucus:bazi bena vagyok,latom rosszul irtam,pedig nem is azt akartam irni....szoval mehet hejjastul!!! :wink: Kivancsi vagyok,Lottusnak bejon-e a cous-cous 8)
Sajnalom a munkaugyi dolgokat...bezzeg azok,akik tenyleg erre jatszanak,azok miatt szigoritanak,mas meg sziv......
Teapa is szepen lefogyott :? ...az enyem is,bar eleg feszult fajta ...es vekony alkat is...jelenleg nem tud tullepni,akarhogyan is etetm a 72 kilon :? mellesleg 192cm.....
Remelem sikerul valami melot talalnod....

Orsi:30.szulinap :roll: :( .....en korhazban kotottem ki a 30.kon,a mai napig meg van a nyoma az osszeveszesunknek az akkori pasimmal.....sajnos emlekezetes maradt....

Agi:Kata csuda edes!!Jo az az izecske!!!En is be akartam szerezni valami hasonlot,de aztan elmaradt...addig huzom-halasztom,mire priman jarni fog gyerekem....tegnap kis huzogatos kocsit neztunk neki,beleultettuk,nagyon tetszett neki,ahogyan apa korbe-korbe huzigalta az aruhazban....triciklit eleg benat talaltunk.....majd meg korbenezunk....lehet hogy most kap ilyen tolos-huzod nagy jarganyt,es utana mar egy igazi 3 kereku bringat....majd meg kitalaljuk...
Apak mar csak ilyen raerosek...en is elobb megcsinalok szereleseket,mintsem apara varjak....persze a villany dolog az mas....
Alvas: :? lesz majd jobb is....
Hat a szulinap....nem tudom mennyire tudok majd kajakat kesziteni...eleg lesz megbirkozni a tortakkal,es a takaritassal,diszitessel.....pedig terveztem egybefasirtot,majonezes salit.....szerintem kajat azt rendelunk :roll: ...valahogy egyedul keptelen leszek ennyi mindent kivitelezni...

Hedo:mosomacik :lol: :lol: :lol:
Foldrenges:csak amiatt ereztem ennyire,mert eppen ultem...ha teszek-veszek eppen,nembiztos hogy eszreveszem :roll: bar eltartott vagy 3 masodpercig :? ....
Koszi a koszontest 8) !

Marietta:szoritottam am,csak reagalni nem tudtam.....
Igen,emlekszem karacsonykor is raizgultam,hogyleszek keszen.....aztan sikerult.....most is rendben leszunk,csak apat kell noszogatni dolgok miatt,igy eleg nehez :?
Viragok:hat az iden tavasszal par szobanovenyem kipusztult...az okat nem tudom,pedig olyan szepen fejlodtek,virultak :roll: :? es egyszercsak hopp,valami nem stimmelt.....nemsokara beszerzek parat,mert en is imadom oket.....most mentem ami mentheto...

Gabber:ket gyerkoccel neha nem is ertem hogy tudsz ennyi mindennel elkeszulni,sot meg csavarogtok is,baratkoztok....fozes-mosas-takaritas....
Kivancsi leszek,Lili mit szol a taborhoz!
En nem is ertem azokat az anyukakat,akik unatkozni birnak.....en gyerek nelkul sem tudtam soha :wink: mindig van valami!
Akkorat rohogtem ahogyan leirtad ezt a nevmizeriat :lol: :lol: 8) jol nyomod :wink: !De nem lesz az olyan nehez.....szerintem csak az a furi az egeszben,hogy nemelyikonknek "fantazia"neve van.....es azt szemtol-szembe eleg erdekes eloadni...en is gondolkoztam mar ezen,hogy Conversanot tuti nem Conversanonak hivnam,vagy Bucust...Silliat :lol: :lol:

Orsi:sokat gondolok Rad,nagyon nehez napjaid lehetnek/lehettek igy,hogy ma lenne az Apukad szulinapja..... :cry: :cry: :cry:

Hedo:rohadt szunyogok!!!Azert az nem semmi mennyiseg :shock: :shock: :shock: ...iden itt kemeny 1db-ot lattam eddig...pedig esok is vannak,a paratartalom a mai napon csucsokat dontoget...szinte vagni lehet a levegot!!!

Timea:na ez hianyzott meg nektek....gyors gyogyulast kivanok!
Azt hittem pedig most jobb lesz kicsit nektek,de igy hogy ocsi meg ilyen kicsi.....vigyazzatok magatokra!!!

Evi:nem vagy semmi!!Megnevetettel rendesen te is!!!Lehet mesterszakacs lesz az a gyerok :wink: !
Es milyen kis mosolygos allandoan!!A mutogatason en beszartam....hihetetlenek....nalunk 1,5 honapja megy,de ebredes utan rogton mutogat,mindent el kell neki"meselni" :lol: :lol: :lol: es ez megy egeszen lefekvesig :wink:

Bucus:na elnezzuk hogy nem irtal nekunk tegnap :wink: :wink: de jo hogy vegre egyutt voltatok!!!Muti a rucit!!!En is tunikanak hordom a ruhaimat,halaszgatyaval,pamutgatyaval,vagy csak siman hosszugatyaval.....Kenyelmes es csinos viselet!!
70 kilo:hat az a babavaras elotti sulyom,igy avval elegedett leszek....meg 4 van vissza,es a latszat azert csaloka...rengeteg van a hasamon,karomon....az lehet hogy 38-as gatyokat hordok,de azert van meg rajtam...nem esek at a lo tuloldalara,de azert ugy jobban fogom erezni magamat :wink:
Szerintem te is el fogod erni az almo sulyt,amilyen kitarto vagy!!!
Meccs:itt is megall az elet ha focirol van szo!!!Ez elkepeszto!! :roll: :shock: :lol: :lol: Ez nektek most csak jo volt!!!

Timea:akkor nalatok is ocsi jott legutoljara :wink: de milyen kis fiatalok :shock: :shock: enyem ocsem,a legkisebb is mar 24 eves :lol: :lol:
Kitartast a tesokhoz!!!

Orsi:ez gyorsan odaert hozzatok!!Na majd meselj,hogy tesztelte Odi a jarganyt!Nalunk Hangi nem igazan aludt babakocsiban....es azert ebben tud...pedig ez nem teljesen vizszintesig dontheto,mint amasik...es megis :roll: :roll: A tieteknek profibb a fekvofelulete,szerintem jo lesz!!!

Evi:nekem annyira tetszik a konyhatok!!!!

Marietta:nem semmi ez a teszteles/terheles :shock: :roll: .....de szerencsere minden a legnagyobb rendben van!!!!!!!! :lol: :lol: Ugy orulok!!!
En a heten adtam Hanginak tokfozeleket,amibe tettem egy kis laktozmentes tejet es tejfolt.....magunknak foztem,de gyerkocomnek ez kellett...hat felve adtam neki,de szerencsere semmi baj.....ugylatom mar nalunk sem igazan mennek a "babakajak" :roll: :roll: ma bajban is vagyok,mit is fozzek Hanginak....mert en ugye ma gyumi-le napozok.....

Kepzeljetek,tegnap bunoztem,nem kicsit.... :roll: szerintem a stressz hatasara.....elmentunk telefont venni,es az uzlethazban allandoan terjeng a fahejjas tekercs illata...brutal kaloriabomba!!!Es eddig olyan szepen kibirtam,de tegnap nem :roll: :? :( Ennem kellett egyet apaval,mert o szokott,en meg csak nezem....Hat mit ne mondjak,jol esett!!!Es este meg kesudioztam is....
Ma ezert ujra gyumonappal probalkozok!!!

Mindenkinek koszi a koszontest!!!

Barbara,Tobbiek!Batran gyertek am!!!

Most lelepek,rutinozok egy kicsit!!!

Szep napot addig is!!!

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Orsi:Mi júli 5-re voltunk kiírva Tamival! :wink: Drukkolunk!

Ancsurti:Köszi,majd valahogy túléljük,csak nem vagyok hozzászokva.Én már rég kirepültem a fészekből mire Ádám jött.
Túl sokat vigyáznak rá a húgaim.

Ági:Már jobban vagyunk, de sajna a húgom Roxána lázasodott be délutánra.

Évi:Tamara is mutogat! :lol: Én is imádom!Lóci is nagyon édesen csinálja!

Marietta:Annyira örülök!!!!!!! :P Látod mondtam h nem lesz semmi baj!!! :wink: :lol:

Ancsurti:Mit látok?Kesudió???..Jujj de imádom!!!Meg a pisztáciát! :P
Én megértem! :lol: :lol: :lol:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Tamara de nagy franc!
Mindent felcsipeget.Ma vacsira császármorzsát csináltam,és persze a Tv előtt ettük meg,így került pár morzsa az ágyra.
Tami persze rákattant,de szóltam neki h kérem,és ő belepakolta a tenyerembe. :P Aztán mikor talált egy nagyobbat naná h bekapta gyorsan! :lol: :lol: :lol:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Tami a kis lelemenyes :wink: Nem is kell nektek morzsaporszivo :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csaszarmorzsat is eleg regen ettem :roll: :roll: :roll: olyan ehetnekem van basszus :roll: :roll: megint szedek vitaminokat,kimaradt 1 honap,mert elfogyott,es elfelejtettem mindig...lehet hogy az a ludas???

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Sajna én is így vagyok ezzel,vagyis hasonlóan.
Nekiállok diétázni,na nem keményen,csak ohne kenyér,és fehér cukor,több nyers zöldség és hal,-na ezt csinálom pár napig aztán egyszerre olyan farkaséhség jön rám h úgy érzem nem bírom ,ennem kell vmit.Na csak egy kis ezt vagy azt,és mire észbe kapok már egy csomó mindent beburkoltam. :oops:
Az is csak egy darabig megy h nem eszek öt után,pedig azzal leadtam pár kilót. :roll:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Eddig olyan szepen ment,talan 2x bunoztem kb....marcius ota csinalom a 90 napost,szoval nem rossz ez,csak most nem ertem,mitol tort ram z az ehetnek...nem is ehes vagyok,hanem csak ugy eszegetnek :roll: :? ....most eppen gorogdinnyet majszolunk Bogyokaval:)Remelem gyorsan elszalad ez a nap,most varom hogy megparolodjon Hangi kajaja,etetk,es irany a jatszo....el kell terelnem magamat a kajarol,olyan ugyes voltam eddig....

Nekem az 5-6 utan semmi eves az nem megy,mert nem is segitett amig csinaltam :roll: mostanaban pedig amugyis csak 2x eszek egy nap,es az delben van,no meg 7 fele....de ha neked ez segit,akkor kuldok egy kis kitartast(bar most eppen a beka segge alatt van nalam)elvegre fogyis topik vagyunk :wink:

Kép
Kép
ancsurti
 
 


aaa
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.19 23:59-kor.
Vendég
 


Hello:)

Hazaertunk a jatszirol :lol: apa megetette Mukecot,most eppen birkoztunk :lol: :lol: :lol:

Evi:egyem a vonalzodat :wink: tok jo lett!!Az a kep Locirol :lol: :lol:

Na kiszalltam a birkobol..legalabbis megprobaltam,de Maki itt nyomulgat...ja es az elobb lepett vagy 5-ot :shock: :lol: :lol: :lol: kiskakiszarjanosne 8)

Elvezte a jatszot szokas szerint,baratkozott,mar vegkepp nem zavarja ha idegenekkel talalkozik(mondjuk sosem volt jellemzo)barkibe belekapaszkodik,magyaraz neki,egy nocinek meg a kutyaporazat is meg akarta szerezni,persze kutyastol egyutt :lol: :lol: :lol:

Gabber:motivacio :arrow: pizzaeves :wink: :lol: :lol: :lol: de majd azert apanak legy halas hogy meggatolt eme tevekenysegedbe,mikor az a franya merleg 7essel kezdodo szamot dob neked!Teapa eleg kemenyen nyomja az ipart :shock: :shock: Mit foztel?En mar ugy unom hogy agyalok rajta...holnap kelkaposztafozi lesz,marhaporivel :roll: olyan regen volt!Igy en is ehetek majd mindegyikbol...
Szomszed csajnak mikoze hogy meddig alszol kulonben is???
En bevallom,alt.9 fele kelunk ki az agybol :oops: :oops: ,de lesz ez meg igy se!!!Szoval addig amig lehet,ez igy van....de utalok koran lefekudni...hmm..nem is birok :roll: meg van mit bepotolni azt hiszem a sok ejjel-nappali melo utan :lol: :lol:
De te azert ne prorogj tul,neha relaxalj mar kicsit!!!A hajfestes az kiraly!!!Csini leszel,kepeket is kerunk majd am,hagy irigykedjunk ratok...vagyis hogy en...azt hiszem csak en nem jutok el a talira :(
Na de majd egyszer!!!
Lottussal kapcsoltaban:nem kell hogy beszeljen :wink: tuti mondja mar a magaet babanyelven..es ha nem,jol meggondolja mit mond eloszor :wink: es ez nem egy rossz tulajdonsag....agyra sem kell meg masznia :wink: ..lehet sokkal magasabb az agyatok....a mienk is :wink: magasabb :wink: ...nincsen foga?Ez legyen a legnagyobb bajod :wink: annal tovabb maradnak szepek!!!Szoval ne szomorkodj,nincs miert!!!O raeros,nyugodt baba...kell nalatok is valaki,aki nem porog mint a bugocsiga :wink: :wink: :wink:
Amikor voltatok mit mondott a konduktor???Gyakorlatokat csinaltok??Bocsi de elfelejtettem :oops: :oops: :oops:

Na lepek,mindjart furdes van!!!

Kép
Kép
ancsurti
 
 


4 hete mászik,azóta nem kell csinálni semmit,had küzdjön egyedül,csak figyelnem kell,és 1 évesen hívnom,hogy mit látok.

Kesudiót imádom!!!!!!!!!!!!!!!Lili is.

karfiolleves,derelye :roll:

nyugi,én tuti fotózok majd egy 140 képet :lol:

indulunk anyuhoz............ 8) csak egy telszám miatt kapcsoltam be a gépet.........itt esik este 10 óta :twisted:
Vendég
 


Gabber

Én is folyton aggodalmaskodok mert Lóci még nem megy, nem beszél és semmi különösebb produkciót nem tud.

Az ágyra mászás is csak addig volt érdekes amíg rájött hogy ő ilyet is tud. De gondolom felmérte hogy nem éri meg a küzdelmet egyenlőre :)
Csak a heverőre tud felkapaszkodni oda is küszködve. És azt is számításba kell venni hogy Lóci egy "könnyűszerkezetes" gyerkőc, hosszú kezekkel és lábakkal, hosszú törzzsel.
Így persze hogy könnyen felmászik mindenhová.
Az anyját meg kitöri a frász :?

A védőnő épp nemrég mondta hogy egy éves kor körül kellene szavakat mondania, ha nem is tisztán de egyértelműen ugyanazt ugyanarra a dologra.

Nos, ettől mi igen messze vagyunk. Még csak nem is nagyon gagyog, inkább brümmög berreg . Két szót mondogat az egyik a bab a másik az appppaaaa de ez utóbbi bizonyosan nem az apját jelöli (bármennyire is ezt szeretné a nevezett :) )

Szóval nehogy nekikeseredj előbb utóbb minden baba elindul megszólal és minden egyéb.

De biztos hogy ezt te is tudod és én is tudom hogy a sajátját mindig másképp nézi az ember.


Ancsurti

Én bizti bepisiltem volna ijedtemben ha megmozdul alattam a föld!
Nagyon bátor vagy!

No, és hogy helyem is legyen ebben a topikban: nemrég szembesültem vele hogy én egy bálna vagyok! Tehát azonnal fogyni akarok!!!
Nem épp mindenhonnan, karom lábam így is olyan mint a fogpiszkáló :?
Ezzel szemben a pocakomon párnácska csücsül és a farmrnadrág derekánál körben van egy olyan randa buggy!
Azt szeretném eltüntetni...
Fogyókúra nálam nem játszik, egyrészt mert én egész eddigi életemben úgy ettem és azt amit épp megkívántam. És ez nem egyszer mondjuk sült kolbász csilisbabbal este kilenckor....
Másrészt tényleg nem a súlyomból szeretnék lejjebb adni (úgyis lejjebb megy a szpotatás után sajnos) hanem a meglevőt megtartani úgy hogy formálódjak.

Ezért kezdtünk el tornázni járni Dalmával. De ez alatt az egy hónap alatt egyre inkább tudatosult bennem hogy ez nem nekem való, ez nekem nem megy. Túl merevek az izületeim, a legegyszerűbb gyakorlatokat is képtelen vagyok megcsinálni mert szétszakad a derekam beszakad a hátam :cry:
Azért érzem azt 43 évet sajnos.
És ez folyamatos kudarcélmény ami nem valami jó...

Az öltőzőben láttam hogy hastáncórák is vannak, utánaolvastam és csupa olyan dolgot találtam ami szerint pont az lenne nekem való.
Szülés után kifejezetten ajánlják, erősíti és segíti eredeti állapotba hozni a női izmokat, gerinctornának is javasolják ami megintcsak nekem való mert rettenetesen púpos a testtartásom. Kamasz korom óta ilyen, most meg a sok ölben tartás görnyedés hajolás tovább rontott a dolgon.
Megérdeklődtem, tart a csaj magánórákat is ugyanannyiért mint a csoportos, ha tudnék csatlakozni a csoporthoz nem lenne drágább mint a torna és lehet ezt még örömmel is csinálnám.
Kedden megyek egy próbaórára aztán majd meglátom.

De most szerintetek, őszintén: nem ciki hastáncolni járni???
:oops:

KépKép
évi8
 
 


Évi

Nem ciki, habár most teljesen meglepődtem, hogy ez a választás tetszik neked. DE NEM CIKI.
Ahogy olvastalak neked is jót tenne az úszás, és tőletek nincs is messze az uszoda.

Apukámról az a legenda járja, hogy 3 éves koráig nem beszélt, aztán egyszer megszólalt, és mintha mindig is beszélt volna, folyamatos mondatokban beszélt. És nagyon okos ember vált belőle.
Nem egy ilyenről hallottam.

Odi meg pont az ellenkezője, beszél, táncol, énekel,bármit mondok, szinte minden szót megismétel. Ezeket a szavakat tudja: papucs, tessék, labda, apa, tánci-tánci, tapsi, hamham, ha éhes, meg még egy csomót, de nem jut eszembe több. Ja, a hinta az is nagyon megy, de csak dalolva :P .. Tegnap voltam ügyet intézni a kábeltévé szolgáltatónál, ment a zene tévé, végig táncolt, tapsolt, énekelt, nagyon édes volt.
Tegnap meg a séta közben végig énekelt.Cuki
Szóval atyaég, mi lesz még ezután.
Most a tévében is csak a zenét szereti, ha hallja a zenét, akkor má mondja is , hogy tánci tánci, riszálja a fenekét, és rázza a fejét.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Sziasztok

Kb két hete nem enged be a rendszer, laptopról meg pláne....én nem tudom mi van vmi gaz leehtett az ip címemmel....

Nehéz lesz hozzátok visszacsatlakozni, azért rendesen van itt élet.Olyan új nevek meg arcok, azaz csak nekem új aki nagyon ritkán jut el ide.
Üdv mindenkinek!!!!

Képzeljétek:KÖLTÖZÜNK...még alig laktuk be ezt a lakást itt bpen, máris költözünk...hi9hetetlen.
Végre nem csak kettesben leszünk Dorcsival, mert igen jól alakult a randevúnk, olyan mintha már ezer éve ismerném Őt.
Dorcsikámmal is jól kijönnek, voltunk közös programokon, állatkertben, Balatonon,Most meg Győr környékére mennénk nyaralni( ha a meló miatt meg tudom oldani)
Meló: nehéz így a gyerek mellett, de úgy néz ki nem kelll egyedül csinálnom, így a foci vb ideje alatt itt bolodnokháza van nem mintha máskor nem lenne az.
Viszont enni is alig maradt időm, a súlyom szépen lassan 3 hét alatt lemászott77 kgra! Azt hittem rosszul látok.
ZAbpelyhes kefirt reggelizem általában az ebéd egy szendvics (no nem fogyis) vacsira meg zöldek, sali husi, és még utána is van édesség, kis nápolyi....

Látom taliztok, mindenkinek nagyon jó szórakozást kívánok, gyerekeről is csináljatok jó sok fényképet.
Múltkor kérdeztem hogy hogy lehet ide fotot feltenni de senki sem válaszolt, igy az még nekem nincsen.

Sziasztok

Gabi
ibag80
 
 


Ibag80

A szövegdoboz alatt láthatod a melléklet feltöltése opciót, ott tudsz képet feltenni de csak jpeg formátumút és max.600*600 felbontásút.
Avatarképet pedig a profilodon belül tudsz beállítani.

KépKép
évi8
 
 


Orsi

Magam is meglepődtem hiszen a hastánc kábé olyan messze áll tőlem mint Makó Jeruzsálemtől.
Nem is biztos hogy tettszik, megpróbálom egyszer aztán meglátjuk.

Lóci így nyomatja: Kép

Felhívnám a figyelmet arra hogy a szekrény kiugró élén egyensúlyoz mindközben...

KépKép
évi8
 
 


Ibag

Nagyon örülök, hogy végre jelentkeztél, csupa-csupa jó hírrel. Először is örülök, hogy sikeres lett a randevú, a költözéshez gratulálok. A 77 kg-hoz is nagy nagy gratula. Nem emlékszem, hogy kérdezted a kép feltöltést, ne haragudj, hogy nem segítettünk, látom Évi már le is írta. Nagyon kiváncsi vagyok már Dorcsira.

Évi

Arra nem is kellett felhívni a figyelmét, rögtön Lóci lábán akadt meg a szemem.Ügyes.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Ibag,nagyon ügyes vagy a súlyoddal kapcsolatban!
És örülök én is a jó híreknek,sok-sok boldogságot kívánok Nektek!
Írj gyakrabban,ha tudsz,jó nyarat! 8) :D

Mi hazajöttünk,jó volt,most megyek,még jövök éjjel Lotti sír,pedig már az ágyában alszik... :roll: ill. aludt.Csak nem a foga? :twisted: 4 hótól ezzel vígasztalom magam,de................ :?
Vendég
 


Sziasztok

Jol elrepult a mai napunk. Reggel orvosnal voltunk, hogy Lottusnak irassak az allergiara antihisztamint. Csak hogy ha esetleg szuksegunk lenne ra otthon, akkor legyen nalunk (remelem nem lesz ra szukseg). Aztan meg foztem, utana meg kimentunk setalni a baratnomekkel. Kint voltunk 3 es fel orat. Rettento jo ido van, meg lehet dogleni a hosegben.
Viszont tegnap lehet megfujta egy kicsit a szel Lottust, mert egy picit folyik az orra es pruszkol kicsit. Annyira kiszamithatatlan az ido :evil: Remelem nem lesz beteg a Dragam. :(

Timi:
Sajnalom, hogy az Ocsed annyira el van kapatva, hogy nem birsz Vele. Azert remelem tulelted ezt a par napot. Holnap mar mennek haza.
Tami nagyon edes lehetett a csaszarmorzsaval. :lol:
Hogy vagytok? Meggyogyultatok, vagy meg mindig betegek vagytok? Tenyleg nem hianyzott ez Nektek. :x Gyogyuljatok meg gyorsan. Kuldom a gyogypuszit Nektek. Pusziiiiiii xxxxxxxxxxxxx

Orsi:
Tok jo, hogy mar meg is jott az uj babakocsi. :D Biztos jol szuperal.
"Viszont tényleg icipcire össze lehet csukni, szerintem el fog férni az autóban az első ülés mögötti lábrésznél. " :shock: Aztaaaaa...
A mi regi b.kocsinknak tegnap kitort a bal hatso kereke. :x Nagyon merges vagyok miatta. Bar van uj kocsink szerencsere, azert az megis strapabirobb volt, es tok jo nagy volt a bevasarlokosara. Jo kis terepjaro volt. Hat eddig birta...
Odi mar ennyi mindent mond? :shock: Naggggyon ugyes. Lotti meg csak a "nem, de, te" szavakat tudja mondani.

Marietta:
Nagyon orulok, hogy Domival minden rendben, es ehet mar tejes dolgokat. Gondolom, hogy nem volt jo nezni, hogy miket csinalnak, meg etetnek meg Domival, de mar tul vagytok rajta. Mostmar minden rendben lesz. :D

Agi:
Oke, igy mar el tudom kepzelni, a kismotrot. :roll: :lol:
Most akkor a Parod sem motorozik? Miert nem??? Neki nincs motorja? :roll: A motorostalit megertem, hogy nem mentek...
Jo lenne augusztusban mar dolgozni, de szerintem nem fogok olyan gyorsan melot talalni. Utana pedig mar barmikor johet a Kisteso.

Tudom ez nem volt kerdes, csak gondoltam megosztom ezt Veletek:
Itt egyebkent nem szokas kiirni a kismamikat tappenzre, csak ha valami nyomos indok van ra, szoval megint fogok dolgozni a 8. honapig, mint az elso terhessegemmel. Eredetileg 8 es fel honapig terveztem, de nem birtam az egesz napos allast a kiszolgalo pult mogott a kavezoban. Ha pedig abbahagyom a 8. honapban a melot, az az utani idoszak a szulesig is mar beleszamit a 9 honap gyesbe. :evil: Persze ha nem tudnek dolgozni valamirt mar mondjuk az 5. honaptol akkor kiir az orvos kb a 6. honapig, csak a tappenz nagyon keves. A 6. honaptol viszont ketyegne megint a gyes ideje (9 honap) Nagyon szarul van ez itt kitalalva.

Evi:
Szuper az uj vonalzod. :)
Azta mindenit....Loci miket csinal??? Hallod, hogy mer ilyeneket csinalni? Elkepeszto... :shock: En is egybol azt neztem, hogy min all, vagy log a levegoben? :shock: Nem semmi a KisKrapek. :lol:
Szerintem a hastanc nem gaz, sot en is tok szivesen megtanulnam, mert nekem nagyon tetszik. Egyszer le is toltottem egy videot, hogy majd arrol tanulok, de az eleg gagyi volt, es egyedul itthon nem is volt hozza kedvem. Probald ki mindenkepp, es majd eldontod, hogy tenyleg tetszik e Neked. Aztan gyere, es meselj. :wink:

Ancsurti:
Koszi, koszi... sejtettem, hogy azt akarod irni, hogy mehet hejastol a borso, meg kukorica, de nem azt irtad :roll: :lol: :lol: :lol:
Hat Teapa aztan tenyleg nagyon gizda. De O mindig ilyen volt? Nem is tudom, mivel lehetne egy kicsit felhizlalni...Te mar biztos mindent bevetettel.
30. szulinapod :shock: :shock: Uristen...mi tortent??? (nem muszaly valaszolni, ha ne akarsz)
Tenyleg Te a karacsonyt is nagyon ugyesen megoldottad, emlekszem, de azert most biztos tobb vendegetek lesz. Jobb lesz ha a kajat, vagy egy reszet inkabb megrendelitek. Lesz igy is annyi dolgod, hogy nem fogod gyozni egyedul. :roll:
Egy kis bunozes mar belefer, inkabb most egyel egy kicsit, minthogy egyszerre hozd be a kimaradt nasikat a fel ev alatt. Bevallom, neha ram is ramtor, egy kis nasizhatnek. Probalom nagyon visszafogni magam. Altalaban beerem egy joghurttal, vagy par darab babapiskotaval. De ez kell neha. Szerintem... :roll:

Gabber:
Jo, hogy Teapa nem engedte a pizzat. Kitartas, nagyon szepen fogysz Te is. :wink: :D
Lotta miatt meg ne aggodj, mindent fog csinalni a maga idejeben. O ilyen kis raeros, de az nem azt jelenti, hogy nem fogja behozni.
Kulonben meg nem Lotta az egyetlen akinek meg nincs foga ennyi idosen.
En is viszek majd fenykepezot a talira. Bar nem vagyok profi, de szeretek fenykepezni. :)

Ibag:
Orulok, hogy sikerult ujra irnod, es hogy ilyen jo hireket hoztal. Nagyon orulok a boldogsagodnak. Szurkolok, hogy minden jol alakuljon.
A kerdesedre, ne haragudj, de en sem emlekszem. De mar tudod, hogy kell kepet felrakni, szoval... hajraaaa...kerjuk a kepeket. :wink:

H.Gabi:
Mikor jossz mar vissza hozzank? Olyan reg nem tudsz nekunk irni.
Mar rettentoen hianyzol, es kifurja az oldalamat a kivancsisag, hogy mennyit fogytal mar. Csinalod meg a 90 napost?
Gyere maaaaar... nagyon varunk. :P

Fogyi...
Ma kemenyito napom volt. Olyan nagyon finom zoldseges rizst csinaltam, mint soha. Borsoval, repaval, karfiol es brokkoli, meg cukkini, egy gerezd fokhagymaval. Hozza pedig savanyukaposztat ettem. Nyamiiii :D Vacsira fott kukorica. Ugy imadom...

Most, hogy mara is megvan a kisregenyem, elhuzok aludni. Mar 2 oraja irom ezt a hsz-t. Persze mar megint egyedul vagyok. :( Na lepek is. Puszi

Olvado kilokat! :P

Kép
Kép
bucus80
 
 


Sziasztok mammocak!

Mi ez a nagy forgalom??Remelem szep az ido otthon,ezert nincs mit olvasnom :wink:
Itt jelenleg esik,tok sotet van :? :?

Gabber:akkor no para :wink: Vannak meg itt gyerkocok,akik nem alltak fel,es majd kiokositanak ha muszaj,hogy mi a teendo :wink: Lottus nem siet sehova,koszoni szepen,o igy szemleli a vilagot!Hogy vagytok ma???

Evi:Loci is olyan szepen fejlodik,es ugy olvastam,a fiuk sokkal "lustibbak"...ahhoz kepest mar milyen koran maszott,es az a tempo,amivel bir iszkolni :lol: :lol: .....A beszedrol en is igy tudom,egyszer a dokinal meg is lepodtem mikor kerdezte hogy:na,es beszel mar?Hozza kell tennem,magyar a dokink,de itt el vagy ezer eve,nehezen forditja at a gondolatait magyarra.....Na ez 3 honapja volt.....persze mar akkor is dumalt Hangi......de ez azert nem jelenti azt hogy Loci,illetve Lottus fejletlen lenne.....Vannak gyerekek,akik meg kozel 3 evesen sem igazan beszelnek....van meg rengeteg idotok!!!Az ugyessegerol es a hajmereszto produkcioirol ne is beszeljunk :wink: :wink: Minden menni fog rendesen.....nekem ez a meggyozodesem a kepek alapjan :wink: !De biztosan sokat beszelsz vele,meg hallgattok zenet,mondokakat,szoval menni fog a beszed is!!!Amugy te is egy csendes,visszahuzodo ember vagy,igy Loci mitol produkalna magat?Nem kellenek azok a produkciok...lesz meg benne reszed eleg,de ezt te is tudod,felneveltel mar 2 gyereket!!!

Amugy is itt a helyed koztunk,de latom talaltal meg masik okot is :wink: :lol:
Ne is fogyozz,de valami mozgasfele tenyleg segitene...bar a hasrol szerintem a legnehezebb eltuntetni a zsirt :roll: nem is vagyok am okos ebben,en mindig enyhen pocis voltam :wink:
De ha a torna nem megy,a hastanc az nem rossz otlet!Es miert is lenne ciki???Majd elmesz,meglatod hogy nem csak tinik csinaljak...sot!!!Erett noknek amugy is jobban all :wink: !!!Allitolag az rendbehozza a hasizmokat,szep formassa tesz....
Bevallom en mar avval is szemezgettem,de sosem volt idom otthon az utobbi evekben eljarni valahova,eleg huzos munkaidom volt...meg hat lusta is vagyok....most meg hat tudjuk hogy nem igazan tudok Hangi nelkul mozdulni....
Probald ki,annyit siman meger!!!Es lehet hogy imadni fogod!!!
A korod meg hat na.....ne is torodj vele!!Olyan fiatalos vagy,az mas kerdes hogy a franya test nem marad orokke fiatal,de biztosan megtalalod mi az ami jo neked is!!!

Orsi:igazi rocker-bebi lesz Odett!! :wink: OLyan edesek ahogy nyilik az ertelmuk!!!Megneznem azt a riszat :wink: :wink:
Tegnap usziba menet,vittem a videokamerat :wink: par jo mokarol lemaradtam,mert talakoztunk ismerosokkel az utcan,de keszitettem felvetelt,majd letoltom es mutatom!!!

Ibag:en sem emlekszek a kerdesedre...bocsanat :oops: :oops: ....avatart is tennel fel???Vagy kepeket???Hozzad batran,amint van idod!!!
Koltozeshez kitartast!!!De latom,van mibol meritened,csupa jo dolgok tortentek Veled!!!Randi :wink: :wink: 8) 8) 8) fogyas :wink: 8) 8) programok :wink: 8) 8) 8)
Ezek mind-mind csuda jo dolgok!!!
Melohoz kitartast,remelem a nyaralas is osszejon!!!Dorcsi is jol van?Szimpatikusak egymasnak???Gyere ha tudsz!!!

Gabber:nalunk most keszul uj fogacska...johetne mar az uj lanc...meg mindig nem ert ide,pedig Montrealbol rendeltuk...az meg innen nezve nem a vilagvege :roll: :roll:
Milyen volt az ejszaka???

Bucus:mar eppen hianyolni akartalak...azt hittem szomorkodsz.....de ugye nem???
Orulet ez az ossze-vissza ido....remelem Lottus csak picit taknyi,semmi extra es gyorsan kiheveri...
Jol tetted hogy baratnoztel!!Kell is azt neha!!

A babakocsi az elhiszem hogy bosszanto....azert birhatta volna meg....nincsen ra garancia???Vagy nem eri meg rohangaszni?Meg idoben vettetek masikat!!!
Milyen tipusu melot keresel?
Erdekes ez a tappenz dolog nalatok...en nem is tudom itt hogy van :roll: Azert ez disznosag,bar tudjuk hogy szinte mar csak magyarorszagon vannak ilyen jo feltetelek,megha sokan szidjak is...nyugaton mar reges-regen maskent mukodik....(az mar mas kerdes hogy otthon tenyleg minden draga,vetekszik nyugattal,de a fizuk,juttatasok a beka segge alatt)....
Szurkolok hogy rendes melot talaj,es rendezodjetek a teso erkezeseig!Milyen helyekre kozvetitenek ki???Hany oras munkarendbe tudnal menni dolgozni?Ott a bolcsi-ovi hogy van??Fizetos???

Apa mindig is ilyen alkat volt...hiaba eszik,nem hizik....egyszer sikerult felhiznia 80-ra.....azota sem....pedig o eszik mellettem mindenfelet,sot en is mindig igyekszek neki finiket fozni!!!

30.szulinapom:buliztunk egyutt a baratainkkal....hajnalban hazaerven a pasim meggyanusitott,hogy bamultam egy pasit...en hiaba mondtam hogy csak azert neztem meg mert a baratnomnek bejott.....hiaba...addig feltekenykedett,mig jol osszevesztunk,pedig addig semmi baj nem volt....hogy en mergemben belecsaptam a furdoszobaajto katedral uveges reszebe!!!Na jo szerencsetlen huzas volt.....arteria,ideg,minden ripityomba,minden tiszta ver,a csuklomon egy oriasi vagas,az ujjaimat nem ereztem.....gyorsan mento,be a balesetibe,rogton intenzivosztaly,beeloztem mindenkit,3 es fel oras mutet......osszeraktak...honapokig gyogytorna,melozni nem is tudtam,noveszteni kellett az idegeket a kezemben,hogy ujra uzemeljenek.....tobb mint fel evbe tellett....a nyoma ott ektelenkedik a csuklomon,ezert is hordok karkotot,mert olyan,mintha felvagtam volna az ereimet....persze ez nem volt kerdes a korhazban,lathato volt hogy baleset...de a munkahelyemen persze sokaig ez volt a szobeszed :twisted:
Azota igyekszek 10ig szamolni,es nem olaszoskodni,ha serelem er :wink:


Tenyleg jo kis kajat rittyentettel ossze!!En is imadom az ilyen rizst,es a kukoricat is!!!

Tegnap ejjel megneztem a vacsoracsata ismetleset,amikor Luanda fozott.....na vegre tudom,mit is lehet kezdeni a zold banannal....mar alig varom hogy kiprobalhassam...itt rettentoen sokfele zoldseget-gyumolcsot lehet kapni,amikrol fogalmam sincsen hogyan kell elkesziteni :roll: es persze meg meg sem tudom kerdezni......jo lenne kiokosodni,mert szeretem az uj izeket, a valtozatossagot,de persze mellette sokszor magyaros kajakat csinalok....de ez a sult zoldbanan...hat megfogott!!!Es hegyekben aruljak minden sarki zoldsegesenl....a masik a yucca-gyoker volt...szerintem az is van itt...olyan mint a krumpli....na azt is beszerzek nemsokara!!!

Lanykam hintaztatja a hintaszeket,es kozben:hnta.....hnta.....(a palintat meg nem tudja :wink: :wink: )
De olyan edesen el tud mar jatszani nagyon sokaig,mostanaban allandoan bujik,olelget,megszeretget...de nem ugy mint regebben....annyira erezni a ragaszkodasat mar...imadom!!!Es a birkozas a masik.....jon,megolel,leteper...de olyan kis finom,simizi a hajamat,nem huzza,nem harap,pedig tegnap merges lett valamiert,es bekapta az arcomat,de esze agaban nem volt harapni...olyan cukker.....
Persze ha rajon a hoppare,akkor veri a fejet a foldbe,meg neha pofozza magat...pedig biz isten nem lathatott meg ilyet tolunk.....ilyen kis temperamentumos a kiscsaj.....csak nehogy valaki kovetkezteteseket vonjon le :oops: :oops: :oops:

Barbara:gyere es meselj,mar hazaertetek?Vagy rosszul emlekszem??

Timi:jobban vagytok mar?

Marietta,Hedo:jol vagytok?

Hendegabi:legyen mar vegre geped!!!Hianyzol tenyleg!!!

Agi:merre jartok?Fagyizni?? :lol: :lol:

Ibag,Monixx.....irjatok!!!

Remelem nem hagytam ki senkit.....

Olvado kilokat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Ezt gondoltam megosztom veletek...csupa finomsag babaknak es szuleiknek is :wink:

Most nezegetem,baromi jo receptek vannak benne,es rengeteg olyan etel,amibol valogathatunk a kicsiknek:

http://agianyu.blogspot.com/

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Ancsurti

Köszi a linket, már tettem is a kedvencekbe.
Itt nagyon ramaty az idő, ma egész nap esett az eső. Jó kis nyár. A lakásban unatkoztunk egész délután.


Bucus

Pontosan mikor jöttök haza?

Barbi úgy emlékszem június 28-án megy haza, vagy akkor jön ide, azt mondta.

H. Gabiékról tud valaki valamit? Azt írta, hogy a héten lesz már gépe.


Többiek?????

Vagyok gép közelben, csak nézem a meccseket, megy Wimbledon is,hétvégén Forma 1, szóval van mit nézni. Apa bejelentette csütörtökön este, hogy ő másnap nem megy ám be dolgozni (tuti azért, hogy ne találjak ki programokat, jól tette), így tegnap és ma is együtt volt a család.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Sziasztok! :D

Orsi: nagyon köszi a mocit :wink: A pasit meg majd elárverezem a Vaterán :lol: Pont ma séta közben beszélgettünk apával a mocizásról, ő azt mondta, hogy neki akkor lesz megint, ha Kata fel tud ülni mögé, leér majd a lába a lábtartóra... Kicsit meghúzogattam Kata lábát, hátha hamarabb megnő :twisted:
Betojok, hogy Odi már milyen ügyesen szövegel!!! :D :D

Ancsurti: :shock: szép születésnap.... :roll: Azért levette a pasid, hogy Neked volt igazad?
Én nem is emlékszem már a 30.- ra.... olyan rég volt :oops: :lol:
Nem akarom elkiabálni, de már az elalvással jó úton járunk, és már éjjel sem kell annyiszor kelni... :wink:
Szülinapi buli előkészületeibe igazán besegíthetne valamelyik anyuka.... :P
Nem csodálom, ha megettél egy fahéjas tekercset... ezeknek olyan csábító illatuk van, ember a talpán, aki ellen tud állni.... :roll: :lol:
A görögdinnyét én is szeretem, de idén olyan nyomorultakat sikerült vennem eddig :roll: :( Ki is ábrándultam- bezzeg a Milkában még nem csalódtam sosem... :lol:

Timea: remélem, mostanra már mindenki jól van! :wink:
Úgy látom, kislányod is tudja, mi a jó :lol:

Gabber: ne tagadd, neked van egy ikertestvéred, és felváltva intézitek ezt a sok dolgot.... :roll: :D Csak így tudom elképzelni..... :lol: A 4-5 óra alvás pont semmire se jó.... :( Nem csoda, ha egy idő után lemerülsz.... De nagyon jól bírod, le a kalappal! :D A szomszéd meg nézzen végig egy napodat, már abban elfáradna... :roll:
Lotti miatt szerintem még nem kell aggódni, tudod, minden gyermek más, más ütemben fejlődik... :wink:

Évi: ezek szerint én is kezdjek el aggódni, mert Kata még nem mond szavakat? :shock: :roll: :( dáddá, mámmá, ennyi.... néha suttogva, néha kiabálva :lol: :lol: és nem egyvalamire, hanem mindenre.... :lol:
Nem ciki hastáncolni, hanem inkább menő! :wink: Nagyon hasznos, mert segít eltüntetni a párnácskákat, és még apának is örömöt okozol vele :D :D

Ibag: Szia! Mi még nem ismerjük egymást, az itteni társaság nagy részét egy másik topicból ismerem, onnan sunnyogtam át ide :oops: No meg némi fogyás rám is férne... :roll: :lol:
Az jó, hogy Te sokat fogytál- bár ha a munka az oka, az azért annyira nem jó, de ha maradandó, akkor ám legyen :D

Bucus: Babakocsi kereke :shock: :roll: :( Elég bosszantó, nagyon sajnálom :( De még szerencse, hogy van másik, nem maradtatok kocsi nélkül....
Most egyikőnk se motorozik.... amikor elterveztük, hogy nekikezdünk a babagyártásnak, én egyből meghírdettem az enyém, mondván, nem akarom, hogy egy véletlen esés miatt menjen el a baba... Aztán mikor elvitték a mocim, a párom is beadta az övét kereskedésbe, mert egyedül nem akart motorozni, illetve nélkülem :D Mert ugye utasnak se ültem volna már fel várandósan, ő meg a barátaival nem akart úgy elmenni, hogy én meg közben itthon vágyakozom.... :roll: :) Szóvall nagyon kedves volt, de én meg azért sajnáltam, mert jó idő volt, és ő se ment... De aztán egy év múlva, amikor már elég nagy volt a pocakom, egy barátunk nálunk tárolta a mociját, és bármikor mehettünk vele. Néha akkor elment egy körre egy friss motoros barátjával....
Érthető, hogy vissza akarsz menni dolgozni..... remélem, hamar sikerül állást találni, hogy mielőbb jöhessen a kistesó :wink:
:shock: Jó sokág dolgoztál.... Tényleg elég hülye a rendszer :roll:

Kép
agi125r
 
 


Én tudok HGabiékról,ma voltak vese orvosnál,eredményt még nem tudok,majd holnap,már késő van.
Igen,csinálja még a 90 napost,és nagyon-nagyon sokat fogyott már,nem dicsekszem helyette,de 2 számjegyű már a fogyása,na ennyi legyen elég,kis kiváncsiak.
Gabi,tényleg gyere már!!!!!!!!!!!!!

Jó volt anyunál,szuper volt.

Ma futottam 8 km-t 49,21 alatt.Ebben a hónapban 33,5 km-t futottam összesen. 8) 50-et szeretnék,remélem sikerül?
Vendég
 


Orsi,örülök,hogy együtt voltatok!És mi is! 8) Tegnap ugye szoliban volt apa,na nem napozni,tüzet oltani. :lol: És ma reggel jött haza,azzal a jó hírrel,hogy hétfőn nem kell mennie. :P Szabit kapott,bár nem kért. :roll: De jól jön,megy a telekre,így el tudom vinni a Lilit egyedül a táborba,nem kell keltenem a picit is.8-ra oda kell érnünk. :roll: tuti elkésünk... :oops:
Ma elmentünk Börsre,a táborba,7végén nincs tábor,akkor a népé ingyen. :P 4 órát elvoltunk,szuper volt,4 kiscsaj,2 anyuka és apa volt a sofőrünk. :lol: Sajna a másik apuka dolgozott. :? (izgulok már)

meccs szuper!!!!!!!!!!!!eddig a legjobban ez tetszik
Vendég
 


meccs szuper volt!

Itt nem esett :roll: ...
Vendég
 


Sziasztok

Megint ejszakai muszakban vagyok. :lol: De latom nem volt nagy forgalom ma.
Itt ma rettenetes volt a hoseg. Nem is mentunk setalni, csak addig mig delelott kiszaladtunk a boltba. Delutan Apa lenyirta a fuvet, es utana kimentek egy kicsit hintazni Lottussal a kertbe. Nagyon jol szorakoztak, Lottus elvezete nagyon ahogy Apaja okorkodott vele. Le is videoztam, de meg nem toltottem fel. Talan majd holnap.

Kepzeljetek Lottus ma megtette az elso lepeset. Na tenyleg csak egyet lepett, de azt ketszer is bemutatta. Nagyon orulok neki, annyira ugyes volt. Tok sokaig allt egy helyben, aztan lepett egyet elore, kicsit megingott, de megbirt allni, viszont utana inkabb leult. :D
Lassan mi is szaladni fogunk. Szerintem ha nem is itt, de mikor otthon leszunk biztos elindul mar rendesen. Otthon mindig sokat fejlodik. Otthon ult, es maszott eloszor. Kivancsi vagyok mennyire fogja gyakorolni. :)

Orsi:
Julius 5-en indulunk haza. Mar nagyon varjuk. Miert kerded? :roll:
Szerintem Barbiek most vannak a szuleinel, es 28-an mennek haza.

Ancsurti:
Koszi szepen a linket, nagyon joooo! Nem is tudtam, hogy lehet cous cousbol is csaszarmorzsat csinalni.? :? Ki fogom probalni, itt ugyanis meg eddig nem talaltam darat. Majd csinalok Apanak, O lesz a teszt alany. :lol: Szoval nagyon jo otleteket talaltam. Mondjuk innen van a szulinapi torta receptje is, mar a multkor is belenezegettem az oldalba, csak nem ennyire. Mar a kedvencekben van. :wink: :D
A szulinapos eset nagyon durva, te jooo eg! Meg jo hogy tulelted. :shock: Vegul az ex elhitte, hogy nem magadnak nezted ki a fickot? Vagy akkor lett belole ex? :roll: :lol:

A babakocsit hasznaltan vettuk, de nagyon megkimelt allapotban. Szinte csak a hordozot hasznaltak belole. Garancia mar nincs ra. Meg amugy sem csodalkozom rajta, hogy kitort a kerek, mert elegge car terepen szoktunk setalni. Kavicsos, hepehupas, homokos. Az uj kocsinkra azert majd probalok jobban vigyazni. :roll:

Na most sirtam el magam a Helyszinelokon. :oops: Tok szeretem es mar lattam az osszes reszt 2x,de ezen a reszen mindig sirok.

Meg eddig egy helyre sem kozvetitettek ki a munkaugyibol. :roll: Van egy honlapjuk amire felvannak teve az allasok, es onnan lehet "valogatni". Miota itt vagyok dolgoztam raktarban, mint postazo, uzemi etteremben, es annak kavezojaban. Arra gondoltam, hogy elmennek a Tescoba penztarosnak, vagy megrendeles osszeszedonek, de egyenlore nincs felvetel. Pedig meg protekciom is lenne, de egyszeruen senkit nem vesznek fel mar egy ideje. Ugy tervezem, hogy 4-6 orat dolgoznek naponta. Addig Apa tudna vigyazni Lottira, mert at akar menni allandos ejszakara. (vagy a sogornom, O most jon ki velunk, mikor jovunk vissza otthonrol) Ezt meg nem tudjuk pontosan, de az tuti, hogy Lottus nem megy meg bolcsibe egy darabig. Foleg azert , mert rettento draga. Az egesz havi fizetesem ramenne, akkor meg minek dolgozzak? :roll:
Itt csak a bolcsi fizetos, 3 eves korig. Utana meg egy ev a "bolcsiben", es azt hiszem 4 evesen mar iskola elokeszito van. Az iskolak nem fizetosek. Meg a konyvekert sem kell fizetni. Sot meg iroeszkozoket es mindenfele felszerelest is kapnak. Igy a szuloknek nem kell tul sok mindent venniuk. Ez nagyon jo, nagy segitseg.

Hangi tunderpofi lehet, ahogy eljatszik magaban a hintaval. Nagyon ugyes Kiscsaj. Lottus sajnos nem tud szepen simizni. A hajtepes meg mindig mindennapos. Allandoan abba kapaszkodik es tepi. Persze probalom ugy csinalni, hogy ne tudjon belekapaszkodni, de mindig sikerul megtepnie. Mostanaban meg mar csapkod, karmol, csip is. Jo lenne ha leszokna mar rola, de hiaba mondom Neki, hogy az faj, es nem szabad. Olyan elvezettel csinalja... csak azt tudnam kitol tanulta ezt, vagy honnan jon ez a gyerekeknek? :evil:

Agi:
Teapa nagyon szolidaris. :shock: De azert nem kellett volna eladni a motort, nem? Tuti, hogy nem sokan csinalnak ezt meg, hogy akkor O sem motorozik. Lehet meg is banta mar, nem? :roll:
Persze mostmar meg van az elsodleges kis Gyonyoruseg, es mar O a legfontosabb. Mi mar megbeszeltuk Apaval, hogy amint lesz garazsunk azert kihozza a motort. Ja, es mi tuti fogunk a gyerekek kirepulese utan is motorozni. :D

Gabber:
Huuu, nem is tudok mit mondani a 8km-es futasra. :shock: Hogy vagy kepes ennyit futni egyhuzamban??? Nagyon kitarto, es ugyes vagy. Csak igy tovabb. Az egyutt toltott napnak :D :D :D ,tok, jo hogy egyutt voltatok. A tabor miatt meg ne izgulj, Lili tutko nagyon fogja elvezni.
Koszi a hirt HGabirol. Szuper eredmenye lehet. Csak jelentkezzen mar!!! Nem mondta, hogy mikor tud jonni ujra?

Hedo:
Megneztem a Postas beach-et, nekem nagyon tetszik. Szunyogokkal hogy alltok arrafele???

Marietta:
Hol vagy? Mi ujsag van Veletek?

Latjatok Csajok, igy kell ezt csinalni mint en. :lol: Szep, hosszu, kisregenyt kell irni. De ha Ti nem irtok, akkor majd en irok mindenki helyett. Csak akkor en mit fogok olvasni? Ne hagyjatok olvasnivalo nelkul. Irjatok jooooooo sokat, hogy en is tudjak mit olvasni. :wink:
Tudjatok mit, eleg is volt belolem. Nyugodtan lojetek le, vagy szoljatok ram, hogy fogjam be...

Kép
Kép
bucus80
 
 


Jó reggelt.

Bucus

Tegnap lementem megnézni,hogy mi a helyzet.Sok a szúnyog. De totál mind1,hogy a város melyik részén vagy. :?
hédó
 
 


Jó reggelt

Senki nem írt este, így már 10 körül kikapcsoltam a gépet, apa nézett is rám :shock: , így.

Bucus írjál csak nyugodtan.
Azért kérdeztem, hogy mikor jössz haza, hogy hogyan tudunk majd és mikortól elérni. Tudsz majd gép közelében lenni?

Gratulálok Lottika első lépéséhez. Azt álmodtam, hogy Odi is elkezdett járni, de az még messze áll tőle, ő most agyra gyúr, és meg is elégszik azzal, hogy ő tud táncolni :P .

Hédó

Szúnyogok :twisted: . Napközben is sok van? Mert azért nálunk a cserebogarakkal érkeznek, és este 10 körül távoznak.

Marietta?
Timi?
Bond?
Évi?

Ági

Tényleg nagyon aranyos volt apa, hogy megtette érteteke a motor eladást. Nem sok férfi tett volna így.


Gabber

Köszi H. Gabiérkról a hírt? Milyen vese vizsgálat? Kinek volt rá szüksége?

Km futáshoz gratula. Tábor remélem nagyon tetszeni fog Lilinek.

Meccs tényleg nagyon izgalmas volt. Most már azért egyenes ági kieséses meccsek lesznek, tele izgalommal.
Megvallom, az esti meccsen Kassai Viktornak drukkoltam, nagyon jól vezette a meccset. Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy ő vezesse a döntőt.
Voltam itthoni meccsen, amit ő vezetett, nem voltam elájulva tőle, de tegnap jó döntéseket hozott.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Köszi a szugerálásokat, meggyógyultunk! :lol:
Még egy kis nátha van,de az már mi... :roll:
Tesómék elmentek haza tegnap,jó megint hárman lenni.Azt nagyon sajnálom h a húgommal nem tudtam több időt eltölteni,mert nagyon közel állunk egymáshoz,már most hiányzik.
Tamara tegnap szintén láthatóan fellélegzett,mert Ádám miatt nem volt rá annyi időm mint máskor ,na tegnap bepótolta!Egész délután rajtam ugrált!Puszilt,ölelgetett,és bohóckodott.Fél percre félrenéztem és levette a harisnyáját és a fejére tette! :lol: Ezt többször is megcsinálta. :lol: :lol: :lol: Apósom megtanította h öltögesse a nyelvét,na meg is kapta a jutalmát,mert mikor elmentek Tami nem integetett hanem jó hosszúra kinyújtotta a nyelvét és még hangot is adott hozzá bőven! :lol: :lol: :lol: Senki más nem tud így megnevettetni. :P
Az anyum is megkapta a jussát:hazaértek és már császármorzsát kellett csinálnia Ádámkának.Úgy kell neki!Szegény gyerek olyan mint egy csontkollekció és hagyják állandóan édességet kajálni,de semmi normálisat nem esz meg.Mindent megszagol,meg turkálja h ez meg az mi benne. :? Volt h elszámoltam tízig,de pár nap után jó lett az étvágya,akkor meg már reggel fél hétkor nyávogott h éhen hal.
:lol:

Na remélem mindenki jól van!
Az én kis családom még szundít!Tamara hatkor felkelt enni,aztán ő meg apa visszaaludtak én meg persze már nem tudtam,de legalább tudom csinálni a dolgom,és tudtam jönni hozzátok! :wink: :lol: :lol:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Timi

Sajnálom, hogy nem tudtad kibeszélni magadat a húgoddal. Sajnos a nővéremmel is eltávoldótunk, mióta nem jár sűrűn haza, és mindkettőnknek van gyereke. Ha meg jön, alig tudunk egymással beszélgetni, vagy csak a gyerekekről :roll: :P .
Ádám meg azért csak összeszedte magát a végére, ugye?

Gyógyulásnak örülök.

Nyelvöltögetést apa és az anyósom is kezdte tanítani Odinak pár hónapja. Normálisak? Komolyan mondom apa nővére a mai napig öltögeti a nyelvét, itt látom a szemem előtt,37 éves. Apa meg anyós kinevetett, hogy miért ne tudhatná, úgyis meg fogja tanulni az oviban. Mondom erre oké, majd akkor is mondjuk neki, hogy nem illik, meg blablabla, de nehogy már a nagymamától tanulja meg. Most komolyan ezt meg kell magyaráznom felnőtt embereknek??? :evil:

Anyós nem nevelésébe most bele sem megyek.

Ancsurti

Már annyiszor akartam neked írni, hogy alig várom, hogy meg legyenek a papirjaid, és minél hamarabb haza tudjatok jönni. Aztán majd hetedhétországra szóló talit szervezünk :P .
Sajnálom, hogy nem tudtok jönni.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Lóci legújabb hajmeresztő produkciója...
A műanyag kukát ő húzta oda, tudatosan azért, hogy felérje amit akar. És már nem először :shock:
Kép Én most ide felmászok... Kép Kép Kép Ez az izé a tenyeremre ragadt.. Kép Lejövök..Na, ügyes voltam? :)

Mostmár nem kapok szívgörcsöt az ilyen és ehhez hasonló események miatt. Elég ügyesen le is tud mászni onnan ahová felmászik.

Az arcocskája azért ilyen dagadt mert megpróbáltunk sétálni de tömegesen támadnak a szúnyogok és szegénykémet összecsipkedték, végig sírt míg hazaértünk :(

KépKép
évi8
 
 


Jujj!Azta micsoda mutatvány!.

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Lottika első lépéséhez hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

És Lóci produkciójához is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

ügyesek nagyon............. :wink:
Vendég
 


Sziasztok lányok!!!!!

Haza értünk!
Most csak gyors írok,mert még kipakolok,csak gyors beugrottam! :lol:
Majd jövőhéten olvasok,mert látom van mit! :D Rengeteget írtatok!És látom többen is vagyunk!Szuper!!!!! :D :D
Anyuéknál szuper volt,csak lehetett volna jobb idő!Bár így is tele voltunk programokkal,nem is volt időm bekukkantani hozzátok!
Már nagyon hiányoztatok,de most visszatértem! :lol:
Pesten barátnőztem meg végig látogattuk a rokonokat,volt hova menni! :)
Majd képeket is rakok a kis macikámról! :) Ő is nagyon élvezte a "nyaralást"!
Holnap megyek a nődokihoz kontrollra,ezért kellett mindenképp ma haza jönni!
Úgy félek képzeljétek,pedig most azt hiszem nincs mitől,de dokimnál felidéződnek a rossz emlékek és úristen már most nagyon félek,izgulok!
Remélem jó híreket mond és hamarosan próbálkozhatunk a kistesóval ismét! :) Nagyon szeretném már,bár tudom még várni kell egy jó darabig,de még mindig rajta vagyok nagyon a témán!
Jobban vagyok kicsit,még rossz meg sűrűn eszembe jut,főleg este mikor Viki elalszik,de már kezdem elfogadni,hogy elment a kicsikém! :(
Na nem hangolok le senkit!
Remélem mindenki jól van és minden rendben!Alig várom,hogy visszaolvassak,de több nap lesz mire végzek vele! :lol:
Most rohanok csajok!Holnap jövök megint!

Millió puszika mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
barbara83
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: