Új privát üzeneted érkezett!

Boldog Szülinapot Bucus!
hédó
 
 


Mint kiderül én azt csak hittem, hogy Lóci nem tud lemászni!
Le tud de csak ha nem vagyok ott. :shock:
Kilestem, olyan ügyesen és óvatosan lecsúsztatja a popóját hogy csak na!
De ha ott vagyok mellette akkor simán leveti magát fejjel előre.
Gondolja anyája ugyis elkapja....
Videózni sajnos nem tudom, mert amint észreveszi hogy kezemben a gép azonnal abbahagyja amit csinál.

Taliidőponton miattam nehogy variáljatok mert eleve esetleges hogy megyünk-e.
Persze tervezzük tervezzük de majd meglátjuk hogy alakulnak a dolgaink. :?

Orsi

Szavaztam :wink:

Bucus

Úgy örülök hogy sikerül az altatás! :)

Ancsurti

Nekem nem a fürdés hanem a WC-re menetel a kevésbé megoldott.
Egyetlen megoldás hogy beteszem addig a hintába vagy a kiságyba jajgatni.
Mert ha éppen elmerülten játszik is egyedül azonnal észreveszi hogy a mosdó felé indulok és már kotor is utánam!

Ha zuhanyzok akkor ott áll és vigyorog meg motoszkál a fürdőben.
Behúzható ajtajú zuhanyfülkénk van, nagyon tettszik neki ahogy belül folydogál a víz az ajtókon, kívűlről tapicskolja
:D

Én Lócit nem mertem még sem uszodába sem fürdőbe vinni.
Apa szerint két éves koráig ne is vigyük mert összeszed valamit :?
Nem tudom, még sosem volt beteg pedig minden piszkot megtalál és néha ha nem vagyok elég gyors meg is eszik :oops:

Amúgy nagy vizicsibe lesz, gond nélkül lehet a fejére engedni a zuhanyt, még tettszik is neki :)

Vasárnap voltunk ismerősöknél ahol van egy 8 hetes kuvaszbébi és 2 hasonló korú cica.
Lóci nagyon imádta (volna) őket!
A feltételes mód azért van, mert amikor az egyik cic odamászott az ölembe Lóci csupa szeretetből úgy elmarkolta és megcsavarta a bundáját hogy alig tudtam kifejteni a macsekot a kezéből!
Szegény macs elég békésen tűrte pedig nagy adag szőre odalett.

A kutyust megsimogathatta óvatosan Lóci, csak szóltunk hogy nehogy megharapja. Mármint Lóci a kutyát....

:lol:
évi8
 
 


Bucus: nagyon boldog születésnapot!!!!!!!!!!!
marietta1982
 
 

 
 

Sziasztok!

Mi úgy tervezzük h majd a Balcsira megyünk,persze nem egész napra,mert az még Taminak sok lenne.A dokik is jobban ajánlják a piciknek a természetes vizeket.

Gabber:Köszönöm!

Na most elfelejtettem h mit akartam.

:roll:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Sziasztok

Meg egyszer nagyon szepen koszonom a koszontest mindenkinek.
Puszi! :D :D :D

Kép
Kép
bucus80
 
 


Sziasztok

Mindenki, akinek van sport, esernyő vagy akármilyen kisebb méretű babakocsija, hogyan vált be nálatok, milyen szempontokat nézzek? Milyen márkájú a tiétek?
Most szántam rá magam, hogy vegyek, tetszik is nagyon az egyik. AZt kapná anyuéktól Odi a szülinapjára. Már odaadták a pénzt anyuék, így most muszáj gyorsan elköltenem a pénzt :roll: .


Vagyok ám, csak tele volt velem a topic, így kicsit visszahúzódtam.


Dokihoz menetel kapcsán úgy döntöttem, hogy megvárom a július 5.-ét, ha netalán lenne valami bajság- de nem lesz, - akkor úgy is rohanok a dokihoz. Ha most elmennék, és még nem látszódna a szívhang, tuti mondaná a doki, hogy menjek vissza 2 hét múlva, akkor megint ugyanott lennék, mint most. Szóval várok.

Ancsurti

Portugália 7:0-ra nyert Észak-Korea ellen, gondolom mekkora karnevál lehetett nálatok a meccs után.
Készülj fel, a következő meccs Brazília- Portugália, tuti nagyon jó lesz. Hogy mikor lesz, majd leírom, most nincs időm megnézni.


Évi

Nagyon rafkós Lóci már most :P .


Én simán vinném Odit úszni, de most hogy terhes vagyok én nem merek menni:roll:
Köszi a szavazást.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Meg is vettem a babakocsit :D , vaterán, gyorsan kellett cselekednem.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Ugyes vagy!!!Lattam rola 360fokban elfordithato kepeket....jo lesz!!!

Majd jovok....;)

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Húúú, de jó sokat írtatok 8).

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Barbara:remelem jossz nemsokara!!!

Agi:Kata is szepen cseperedik:)jo kis nyurga csajszi,de a sulya is szuper!!Na mikor ebredt reggel???
Az also ajkanak a megnyalasa elegge nocis :lol: :lol: :lol: kitol tanulta? :wink: :wink: terdcsapkodas,huuuu-zas :lol: :lol: :lol: kesz vagyok :lol: :lol: :lol: en a vallrangatast vettem eszre...nem korai ez meg???
A telefonom bekrepalt :? :? :? eddig csak "kiesett" a kezebol,de vasarnap teljesen szetaztatta a nyalaval..meg sosem ragcsalta...erre jovok a nappaliba,feluno a csend mar vagy 5 perce...hat latom nyalja,ragja atelefonomat :shock: de mar keso volt.....csopogott belole a cucc......azota se billentyuzar,se gomb-funkciok.....most mehetunk masikert :? 8)
Mi is bringat veszunk neki,erre jutottunk.......mar csak utana kell jarni,milyen is legyen....
Szulinap:hat hirtelen 5 baba biztos hogy hivatalos lesz+szuleik,talan a barataink is el tudnak jonni.....
Es nem artana a gesztenyepuret beszereznem meg idoben,mert azt sem egyszeru itt kapni...mint ahogyan a karalebe is elore 3 hetes hajkuraszast jelent :x ....ezert kene idoben eszbekapnom a szervezest illetoen.... :roll: :roll: :roll:

Borostyanlanc:remelem hamarosan erkezik,mar 2 napja nincsen....latom is a hianyat,persze pont fogzunk is,meg esik is.... :roll: :roll:
Mi pont estere nem hagyjuk rajta,mert amugy sem babameretu.....meg egy csomot is tettem ra,hogy jo legyen....a kis hus tokajabameg igy is beszorul..... :lol: :lol: estere ha a helyzet megkivanja,homeos bogyokat kap,nappalra pedig a lancot 8)

Gabber:akkor usgyi,es irj odaatra!! :wink: :wink: :wink: En is ezt szandekozom tenni nemsokara :wink: ha vegre mar lenne kivel :wink: :wink: :wink: En mar egy ideje regisztralva vagyok ott,igy ezert is sikerult ott elkezdeni a beszelgetset!Remelhetoleg gyorsan megjavul a rendszeruk....es jonnek a tobbiek is vegre!!!
-10 kilo!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Bucus:en sem hittem bolna hogy ennyire bejon majd neki,bar meg nem ult bele,csak kezenfogva gyalogolt bele a hullamokba,mert eleg hideg volt a viz hofoka :)es akarhanyszor probaltuk kiterelgetni,o huzott vissza a vizbe :lol: :lol: :lol:
Egyebkent nem ugy tunik hogy bekesen elucsorogne a szelen,erdekes lesz majd ha kimegyunk egesz napra...uszohartya fog ranoni gyerekemre :lol: :lol: nemhiba,anyuja is vizileny :lol: :lol:
A furdokadban nehezen toleralta eddig a hajmosast...meg jo hogy nincsen sok neki :lol: 8) ,ezert sem gondoltam hogy ekkora sikere lesz...sot,az uszodaban sem dijjazta,mikor a nagyok lefrocskoltek....es lam,megorult az igazi,termeszetes viznek!
Lehet hogy Lotti is vidaman veszi majd az akadalyt!!!
Altatas:nem semmi hogy ilyen sima ugy ez Nalatok!!!Nagylany mar :wink:
Mi sem hagyjuk ejszakra rajta a lancot,mar furdeskor leveszem,mert nem jo neki amugy sem a furdetokkel,vegyszerekkel valo erintkezes.....neha meg kell mosni hideg vizben....vagy holdfenyben feltolteni...de jo neki a friss ho is :wink:
Regi rucikhoz gratula,en is nezegettem meg 1,5 honapja...azota nem,legyen meglepetes!
Ezek a kilok mar nehezebben mennek...en sem mericskelek....de mar a 38-as gatyak lecsusznak rolam :wink: :wink: tehat kitartast!!!

Evi:aaa tudom am hogy nem lehet oket mar csak ugy lekamerazni.... :wink: :wink: de akkor baromi ugyes Loci :lol: :lol: :lol: es jo szinesz o is!Sokszor leszinesznocskezem Hangit is,mert csuda egy modon tudja eloadni a kis elhagyatott,szerencsetlent,aztan a kovetkezo percben mar megint huncutkodik!!
Wc:volt hogy mar egyutt kakiltunk :oops: :lol: :lol: de nem rendszeres......annyira kicsi a furdonk,sok dolog van amit mar sehova sem tudok elpakolni ott elole.....neha en is beteszem a babystationba,mert a kiosonas az nagyon nem palya mar.....obegat,jatsza a hattyu halalat,ha meg nem teszem be,veri az ajtot!!!Szoval nehez,de valahogy megoldjuk ezeket is :wink:
Edes lehet Loci,ahogyan a vizcseppeket kergeti :lol: :lol:

Uszoda:hmmmm....ertheto hogy apa fel,de igazabol 2 eves kora utan is elkaphat barmit :roll: ......ha borbajra gondol,akkor azt barmikor,ha a viz benyelesetol fel......hat sok piszkot esznek meg ebben a korban....szoval azert eleg immunisak mar..plane ha meg nem is volt beteg.....nem akarlak am rabeszelni,de ha ugy adodik,ne keslekedjetek,es probaljatok ki...Tok jo moka az egesz csaladnak!!!Mi imadunk usziba jarni pentekenkent!Es nem is specko babauszasra jarunk am....ne hagyjatok ki ezt az elmenyt,olyan edesek a babok,ahogyan ismerkednek a nagyvizzel :wink: :wink: :wink: raadasul neki amugy sem okoz gondot a zuhanyzas.....Hangi most kezdi megszokni,mert utana ugye zuhanyozni kell...eddig sikitott,barmennyire is lassan,finoman probalkoztam,de legutoljara mar szorosan kapaszkodva,de eleg jol turte :roll: :)

Allatkak:szoval a kis harapos Locitol kellett felteni a joszagokat :wink: :wink: Majd elhagyja azt a szokasat is :wink: addig meg amint lehet,baratkozzatok tovabb!

Kepzeljetek,nalunk most minden allat CICA :lol: :lol: :lol: :lol: elkezdtuk tanulni a kutyat is :wink: de edes bogar.....meg nem erti a kulonbseget :lol: :lol:

Timea:mikor mentek a balcsira?Hogy vagytok ma??

Orsi:apa tegnap majdnem kiment,hogy lekamerazza neked az oruletet,ami az utcan volt!!!Allt a forgalom,mindenki tancolt,dudalt,kifestve,beoltozve :lol: :lol: :lol: :lol: remelem a brazil meccs utan tudunk neked kedveskedni ilyen felvetelekkel :wink:
24.en lesz...ugyemlekszem,azt irtad....

En irtam...vagyis most van keszuloben az iromanyom.... :wink:

Hangi tegnap kapott csoveskukoricat :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: 8) imadta,majd hozok foto rola!Edesen kuzdott vele,es majszolta.....
Ja es belekostolt a tokfozelekbe is....bezzeg ez csuszott...kivancsi vagyok,ha ma azt adok neki,akkor mit fog szolni...mert ugye kunyeralva minden menne....

Ma szenhidrat napom van:delben ettem 2 melegszenyat(vettunk vegre olyan osszecsukos szendvics sutot)a folytatas nem tudom mi lesz....be kene fejeznem a szenhidratnapokat :roll: :roll: ugy ennek egy kis tokfozleket...arra gondoltam,mi lenne ha 2 kemenyitonapom volna ezutan???Elvegre a kemenyito is szenhidrat....

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Orsi:kivancsi leszek a kocsitokra!Eszembe jutott,nekem az ulofelulet az ami a gyerek lecsuszasa miatt nem az igazi,de ezt idovel kinovi :lol: :lol: amugy jokat alszik benne,szoval nem akkora gaz,a masik pedig hogy nincsen hozza uveg/pohartarto...es meg nem is kaptam ravalot.De amugy teljesen elegedett vagyok vele,megha nem is ismert markaju....jol megy,sokat lehet bele pakolni,dontheto,eros vazu,csak 7 kg,esernyore csukhato,moshato....
De nehez am egy babakocsiba osszegyurni a kivanalmakat :roll: :roll:

Ma mindenki kirandulni ment??? :wink: :lol: :lol:
Enyemgyerek felebredt,megyek etetni...aztan majd telot kell elmennunk venni....

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Ja ez a kocsink:
http://www.dreamonme.com/index.php?page ... &Itemid=72
Az araert azt kaptam,amit vartam...sooot!!!

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Ancsurti

Köszi a segítséget, nekem tetszik a kocsitok.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Kukorica eves:
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Ancsurti

Nagyon cuki a kukoricával Hangi. Odi május 1-én kóstolta először, ízlett neki, habár akkor csak csipkedtem neki a szemeket egyenként.
Na, ha kukorica lenne mindennap, tuti enne ez a bestia.
Ma különben elég szépen evett, nem panaszkodom. Válogatós. Holnap csinálok neki túrós tésztát, mert amikor ettem, nagyon ízlett neki. De akkor még nem nagyon ehetett olyat.
Remélem most megeszi, ha nem, akkor nekem kell megenni, és ugye hát nem kellene, eléggé kalóriadús kaja.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Hangi iszonyatosan megváltozott!Nagyon szép,nem babás már,hanem tök nagylányos ezen a kukoricás képen,büszke lehetsz rá!!!!!!!!Szép,gyönyörű és ügyes úszóbajnok lesz! :lol:

Orsi:én sem mennék még dokihoz,a Lottival azért mentem,mert elkezdtem vérezni,muszáj volt,de nem is volt még szívhang,azt mondta a doki(sztk-ba rohantam),hogy ebből még bármi lehet!-anyját! :twisted:
Vendég
 


Gabber

Igen, nekem is volt hasonló Odival. Barnáztam, uh-n mondta anő, hogy látszik a petezsák, menjek vissza 1 hét múlva, még ne temessük el. A te anyádat is....bezzeg a magán uh-n ugyanez a nő kenyérre kenhető volt.
megyek sétálni Odival, gyertek lányok írjatok, legyen mit olvasni délután.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Sziasztok! :)

sillia!

Lóci: :) :) :)
Hugi is mászott már le egyról, méghozzá szabályszerűen, fenékkel lefelé fordulva. :)



orsi777!

Nekünk Top Rider QX 103-unk van:

Kép

Konkrétan így néz ki. Ezt tudja:
Könnyedén esernyőre csukható és nyitható.
-Súlya kb.6kg.
-Napfényvédő tető.
-Levehető kartámasz.
-5 pontos biztonsági öv.
-2pozícióba állítható masszív,rugalmas háttámla.
-Bolyó kerekek fixálhatók,hátsók fékezhetők.
- Bevásárlóháló.
Nem túl sok, de többre nem is van nagyon szükség már ilyen jellegű kocsiknél, szerintem. Nekünk bejött, de mint tudjuk, mi "minimalisták" vagyunk. :oops: Kb. 10-11 rugó az egész, ennél olcsóbban új kocsit nemigen találni.

Mi 7 hónapos korától jártunk babauszira Manóval, és csak akkor hagytam abba, amikor terhes lettem. Úgy voltam vele, hogy elvileg nem lehet fertőzést kapni, de inkább az a tuti, ha mégiscsak kihagyom.
Amúgy Manónak azóta sincs baja a vízzel, zuhany vagy bármi más jöhet nyugodtan.

ancsurti!

Éljen a mínusz 10! :)

Sosem fogom megérteni, hogy miért olyan nehéz nálatok egy csimó mindent beszerezni, amit itthon csak leemelsz a polcról. :roll: Én meghülyülnék, szerintem.



És végül, de nem utolsó sorban: jó öregedést, bucus80! :wink:

Kép
Kép
200907?
 
 


Sziasztok

Hat mar megint nem volt nagy forgalom tegnap. Olvastalak Titeket, de nem volt kedvem semmihez. Voltunk megint a jatszon Lottussal , de csak fel orat, mert nagyon meleg volt. Kulonben a 30. szulinapom nagyon unamasan telt. Nem is unnepeltunk, nem volt semmi. De kaptam egy hatalmas csokor voros rozsat. Olyan gyonyoru, ugy orultem neki. Aztan Apa megigerte, hogy ha otthon leszunk elmegyunk kettesben megunnepelni. Meg aztan a Lottus szulinapjan azert nekem is jut majd egy torta, mert anyosom megigerte, hogy O sut egyet nekem is. Szoval azert meg lesz unnepelve, csak 2 het mulva.

Aztan jo hirem is van. Ma reggel mar nem birtam ki es raalltam a merlegre. EEEEEEs, vegre elmozdultam a 74-rol. Ma reggel 72.7 voltam. Tudom nem sok, de legalabb meg fogyogatok. Tartom meg a 90 napost szenhidrat nelkul, szobabicozok szinte minden nap legalabb 20-30 percet, iszom az almaecetet is. Szoval meg van remeny.

Ancsurti:
A kis Hangi nagyon gyonyoru, es ugyesen eszi a kukoricat. Nem is tudtam, hogy mar ehetik igy is hejastol. Akkor a borsot sem kell mar paszirozni? Te adtal mar Hanginak cous-coust? Most kaptam par receptet amik 9 honapos kortol adhatok es ott volt egy ilyen recept is kozte.
Megneztem az uj kepeket a fb-on is. Latszik, hogy Hangi nagyon jol erezte magat a beach-en. Tok jo kepeket lottetek. Es itt ujra meg kell, hogy jegyezzem, hogy nagyon csinos vagy.
Igen, az a baj Lottussal is, hogy mikor a fejere folyatom a vizet, mindjart nekiall "hapogni", es megijed egy kicsit, neha le is nyel a vizbol. Azert remelem nem lesz gond a tengernel, ha megis azert viszunk neki kis medencet is, biztos ami biztos.
Mar nagy rad a 38-as gatya??? Jaj de jooooo! Nagyon orulok neki. :D Meg mennyit akarsz fogyni?


Orsi:
Milyen babakocsit vettel vegul???
Megmutatod? Nekunk Chicco van es az volt a fontos, hogy lehessen donteni az ulest, esernyore csukhato legyen, es konnyu legyen. Meg persze szep szine is legyen, mert a regi kocsink nem valami lanyos szinu.

Orsi es Gabber:
Ezek az UH-osok nem valami kedvesek. Hogy lehet ilyeneket mondani egy kismamanak??? Az ilyeneknek legszivesebben beolvasnek, meg elkuldenem oket melegebb eghajlatra. :twisted:

Evi:
Nagyon rafkos Loci, de legalabb tudod, hogy azert letud magatol maszni. Nagyon ugyes. Ja, es a kamerazas nalunk is igy van. Amint meglatja a kezemben mar startol is oda hozzam. Nem konnyu Oket mar kamerazni.

Na most lepek, mert ma mennem kell a munkaugyibe 11-re, majd utana visszanezek. Addig is puszika.

Kép
Kép
bucus80
 
 


Bucus

Azt hittem tegnap nagy ünneplés volt, de ha itt voltál miért nem írtál. Mi tuti felvidítottunk volna. Ne búslakodj. Nagyon szép ajándékot kaptál a párodtól, és szép virágcsokrot.
És a legfőbb, hogy életed legnagyobb ajándékával ünnepelhetitek közösen a szülinapodat.
A fogyásért gratulálok. Tényleg amíg itthon és Horvátorszgban leszel nem függeszted fel a fogyidat?
Én tuti nem rontanám el fogyival a nyaralást, odafigyelnék, de nem fogyóznék. Majd le megy a fölös utána is.
Nemsokára utolérsz. Én is észrevettem, hogy mikor indultak volna megint le a kilók, de nekem most szépen kell ennem, nem fogyózhatok.


Ancsurti

A 38-as méret lötyi, azért már gatuláltam a másik helyen. Most már tényleg ne sokat foggyál, ugye a ló túlsó oldalára gondolok.
Küldök is neked a túrós tésztából egy jó nagy adaggal, mert megérdemled.


Bond

Köszi a kocsi tájékoztatást, nagyon jó a kocsitok.

Igaz, hogy már késő, de pont Ancsurtival beszéltük, hogy ha nem válik be, eladhatom , tuti lesz ki megveszi.
Ez tetszett meg nekünk.
Így anyuéktól ezt kapja Odi a szülinapjára.

http://www.vatera.hu/abc_design_take_of ... 83047.html

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


NA meg is jottunk. Sajna nem jartam szerencsevel. Kozoltek, hogy arra a 2 hetre mig otthon leszek, nem fogok semmi penzt kapni. :twisted: Vegulis ertheto, mert nem fogok addig munkat keresni, de akkor is. :x Amugyis olyan keves penzt kapok...
Amint vissza jottunk otthonrol nagyon kemenyen neki kell allnom munkat keresni, mert a Dragam mar teljesen ki van purcanva. Szegenykem ma reggel meredzkedett. Januarban meg 94 kilo volt, ma reggel mar csak 80. :shock: Meg ugye aztan a kistesot is szeretnenk osszehozni, ahhoz viszont vissza kell mennem dolgozni mindenkepp. :( :roll:

Orsi:
Nagyon aranyos vagy, tudom, hogy Ti felviditottatok volna, de senki nem volt itt csak mar este. Te is irtad, hogy anyukadnal vagy...
Azert nem vagyok am annyira szomoru, csak hat megis a 30. szulinapom volt. Ilyen nem lesz tobbet. De sebaj, majd otthon triplan is megunnepeljuk. Tenyleg csak az szamit, hogy itt van nekem a vilag legnagyobb kincse, es a szereto parom.
A babakocsi nagyon hol nez ki, tokre tetszik, es igaza van Ancsurtinak, ha nem tetszik, vagy nem jo valamiert, meg mindig el tudod adni.
Igen, Neked mar nem szabad fogyozni. Figyelj is oda, nehogy ne egyel eleget. Tenyleg amugy sikerul valamennyire tartani az eddigi dietadat?
Csak erdeklodnek, hogy hogy lehet az hogy Gabber mar tud menni az uj helyre???? O mar regebben regisztralt? En is akarok menni!!! Mar vagy 6x probaltam regisztralni. :twisted:

A masik:Mi van a talival? Nagy a hallgatas! :( tudom, hogy gaz a hetkoznap de aki el tudna jonni, az sem irja... Most akkor mi van? En nemsokara megyek haza... :D

Bond:
Koszonom, meglesz. :twisted: :lol:

Kép
Kép
bucus80
 
 


Orsi:
amig otthon leszek is fogom tartani a fogyit, de nem annyira szigoruan. Azert ha a tobbiek fagyiznak, en is bevallalok egyet. :lol:
De probalom majd tartani, hogy koretkent csak salata, es lehet hogy addig lesz egy kis szenhidrat nap is. Legutobb is tudtam tartani, es nem hiztam vissza semmit. :wink:

Kép
Kép
bucus80
 
 


Bucus

tegnap délutántól nyomkodtam az F5-öt, és sehol senki nem volt. Anyuéknál csak délelőtt voltam, na most már mindegy.

Elmeséljem nekem milyen volt a 30. szülinapom?
A drága párom beteg volt, meg volt fázva már nem tudom hanyadik napja volt beteg, mikor közeledett a szülinapom.Hazaértem kiszolgáltam, és arra sem volt hajlandó, hogy kikeljen az ágyból. Végül egyedül este a teraszon megittam egy üveg sört az egészségemre.
Csak ennyire önző a drága párom. Húú, de haragszom rá emiatt. Hiába mondtam neki, hogy egyszer van szülinapom, ő akkor sem volt hajlandó velem még koccintani is. Ha visszagondolok el is kap a harci ideg, szóval gyorsan vissza is zárom a fiókba a mérgem, mert ha hazajön , nem tudja miért kap tőlem egy jó nagy veszekedést :P .


Most lerakom Odit, és jövök.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Bucus, akkor folytatom.

Igen, Gabber már odaát is velünk van, ő is még régebben regisztrálta magát, ezért sikerült neki :P .

Munkaügy:
becsületes vagyok én is, de honnan tudták volna meg a munkaügyiben, hogy nyaralni mész? Vagy lebuktál volna, ha nem tudsz menni a kiközvetített munkahelyre?
Hogyan működik ott ez a munkaügyis dolog?
Sajnálom, hogy vissza kell menned dolgozni. Bébiszittyőt kell majd felfogadnotok? Szegény párod is jó sokat dolgozik.
Hová tudsz majd elhelyezkedni? Perfekt beszéled már az angolt?


Barátnőzni szoktál? Ugye nem vagy nagyon egyedül :( ?
Írtam neked a skyp-on, de nem láttalak még feljelentkezve :( .

Kajálás:

A reggeli kefírem megmaradt, ebédre eszek és délután is, este még nem szoktam. Eddig sikerül még tartanom a súlyom. Szeretném, ha az első trimeszterben nem híznék. Odival sem nagyon híztam, asszem. Viszont estére akkora a hasam, hogy csak lesek :shock: . Érdekes.
Viszont nincs hozzá szokva a szervezetem a hízlaló kajához, mert úgy kijött belőlem a túrós tészta, hogy csak na (nem hánytam :oops: ).


Igen, taliról elég csend van.
Akkor mivel majdnem mindenkinek jó a július 13 kedd, így akkor legyen az. Ha valakinek ellenvetése van vele, szóljon.
Évi annyit agyalok, hogy tudnátok mégis eljönni. Ha nem sikerül, majd a követkő talit hétvégére tesszük, hogy tuti tudjatok jönni.

Ági
Bond
Breki
Bucus
Évi ?
Gabber
H. Gabi ?
Hédó
Marietta ?
Orsi

Timi

Ti nem szeretnétek jönni?

Barbi téged is alig várlak már , hogy írjál.Remélem el tudsz jönni te is a talira.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Orsi;
Igen, szoktam meg baratnozni, bar sajnos nem sokat. Vagy az idojaras nem engedi, vagy O nem er ra. Kb hetente 1-2 x szoktunk talalkozni. Azert az is jo.
De jo Gabbernek akkor O mar oda ir. :D

A munkaugyibe kethetente szerdan kell bejarnom, es naplot is kell vezetni a munkakeresesrol. Most nemreg szigoritottak, mert sok a linkeskedo aki csak a penzt veszi fel de nem keres munkat. :x

A talira szepen gyulunk, csak el is jojjenek azok akik fent vannak a listan.

Ugyesen csinalod az evest, biztos hogy most nem fog annyi felesleg felmenni, es nagyon csini kismama leszel. :wink:

A tobbiek miert nem irnak???

Hedo, Marietta, Ibag, Monix?

Kép
Kép
bucus80
 
 


Sziasztok! :D

Amíg alszik Kata, addig írok picit :D

Bucus: amíg nem rágta, addig éjjel- nappal a nyakában volt a borostyánlánc, csak fürdésre vettük le. Most csak néha éjjel van a nyakában. nyugtasd meg a Párod, nem lesz tőle baja :wink:

Évi: mondtam én, hogy Lóci NAGYON ügyes :lol:
Kata is állandóan jön utánam. Ha apa nincs itthon, akkor én nyitott wc ajtónál pisilek, és akkor félúton megáll, mert látja, hogy nem mentem Mexikóig.... Mégha teljesen el is van foglalva valamivel, amint felkapcsolom a villanyt a wc- ben, egyből jön, mert automatikusan bekapcsol a szagelszívó, és annak a hangjára meg felfigyel :roll: Mondtam már apának, hogy külön kapcsolóra kéne kötni..... De arra még várhatok, azt hiszem :roll: :lol:
Lóci és a kutyus: :lol:

Orsi: mire írtam volna a babakocsisra, már nem aktuális... :roll: :lol: Milyet vettél?

Ancsurti: ami azt illeti, korán ébredt: éjfélkor :roll: És utána csak fél kettő körül volt hajlandó elaludni, de azt is csak a mi ágyunkban sikerült :roll: De akkor már aludt 8- ig..... Szóval felemás eredmény :)
Vállrángatás: :lol: :lol: Én nem tudom, honnan szedik ezeket....? :lol: Telefonod: :shock: :(
Nem lesz egyszerű akkor a menüt összeállítanod... :roll: Igazi magyaros buli lesz? :wink:
CICA: :lol: :lol:

Kata felébredt....

Kép
agi125r
 
 


Ancsurti: Hangi nagyon ügyesen eszi a kukoricát :shock: :D

Orsi: túróstészta!!! :D :D Tudtam, hogy valamit nagyon megkívántam a hétvégén, de elfelejtettem, mi volt az... Hát ez :D
No most látom a babakocsit: szerintem jó választás! :wink:

Gabber: roppant kedves volt akkor a doki :evil: Az ilyennek nem is engedném, hogy emberekkel foglalkozzon... :(

Bucus: szép lehetettt a csokrod! :D Munkát kell keresned? :( Mikortól akarsz dolgozni? S Lotti megy bölcsibe?
A múltkor kértél képet, íme egy tegnap esti:
Kép

Kép
agi125r
 
 


Sziasztok!

Vegre sikerult ideernem,remelem be is tudom majd fejezni az iromanyomat :wink:

Tegnap vegul is nem mentunk el telefont venni,kisse osszeszolalkoztunk apaval,igy en leleptem Hangival egy kiados setara-jatszasra :lol:
Szerintetek a fultisztito-palcika a wc kagyloba valo hasznalat utan????Ugye nem....szoval ez volt az ami megadta a hangulatot :twisted: Na mindegy.....

Hangi tegnap a mi tokfozelekunket ette,persze direktbe kevesbe jott be,mint amikor kunyeralni kell erte :wink: ..en is ettem vele egy tanyernyit,szenhidrat nap ide vagy oda......jol esett :wink:
Ma kitakaritottam alaposan,majd egy jot birkoztunk Bogyofejjel...olyan edes ahogy jon,leteper,aztan megpihen...sohajt hozza...ez a legujabb,es bevackol a pocakomhoz :lol: :lol: :lol:
Aztan kicsit rendbeszedtem a viragainkat,volt amit atultettem,visszavagtam,remelem hoz majd uj hajtasokat,mert nemregen vittem ki a teraszra,es sajnos a hirtelen napsutesben(pedig igyekeztem nem kozvetlen tenni)megegett az osszes levele.....azt hiszem konnyezo palmarol van szo,csak nem a ciradas levelu,hanem a sima.....olyan szep volt.... :cry: ....beszelgettem vele,hogy szedje ossze magat :oops: 8) :lol:

Orsi:en nemregen adtam neki eloszor kukoricat,ugy voltam vele,hogy engem is megkinoz,akkor majd szepen lassan....nemreg evett is az enyembol,kinyomkodtam neki a belsejet.....aztan a napokban foztem csoveset,hat muszaj volt megkinalnom :lol: :lol: es semmi gaz :wink: nem volt!Nekem sem :lol: Igy a szetvalasztops dietanal helyre jovok,es batran ehetek olyat,amit eddig hanyagolnom kellett sajnos!
Turos teszta:nyami-nyami.......bejott Odinak???
Maganrendelesen persze a penz beszel :twisted: :twisted:

Gabber:koszi!Van egy masik kep,azon meg nagylanyosabb :wink: az a Fb-on van fent.....olyan sokfele arca van.....neha kisbabas,neha "evetke"neha meg ra sem ismerek,olyan nagycsaj mar :cry: 8) :lol: :lol:
Rohadt lelketlen sztk-s orvos :evil: !

Bond: 8) hello!Hugi is ugyesedik :wink: Jo ez a jargany,celnak tokeletesen megfelelo!
10 kilot nem en fogytam :wink: ,csak lelkendeztem!
En mar 15 kilotol szabadultam meg januar ota :wink: :wink: :wink: ,es az osszes lany megtobbet adott le itt :wink: :wink: :wink: lassan osszesithetunk,kozosen mennyi az annyi!!! :wink: :wink: :lol:
En sem ertem,holott mas,ami otthon nem elerheto abbol itt dogivel van :roll: :roll:

Bucus:ne szomorkodj.....mi sem unnepeltunk igazan...se az enyemen,se apaen.......elmentunk ugyan egyutt enni egy jot,de Hangi bojkottalta :? :lol: szoval rovid volt es gyors!De a rozsa az igazan gyonyoru lehet,es az hogy most mar 3-asban vagytok :wink: Lesz ez meg jobb is idovel,most ez van,de otthon talan lesz eselyetek kettesben unnepelni egy nagyot!!!Ne busulj jooo????
Es csak lement megint par kilo!!!!Megy ez,csak most kell igazan kitartonak lennunk!!!
Borso-kukorica:mar adhato hej nelkul....Nalunk nem volt bejovos a zoldborso,igy nem surun csinalok neki....majd keszitek egy jo kis levest magunknak es abbol ujraporbakozok!Adj a kezebe Lottusnak csoves kukoricat,jo moka lesz,es nem is maszatol annyira :wink:
Cous-coust meg nem adtam,csak akartam,aztan kiment a fejembol :roll: sot a csicseriborso is....pedig azt is kiakartam mar probalni.....csak meg mindig lap(ekezettel)az agyam :wink:
Jo lesz a tengernel,majd meglatod...szerintem egeszmas a furdokad es a termeszetes vizek hangulata nekik is...raerez a filingre!
Semmi extra,csak a 70 kilora palyazok :wink: :wink:

Orsi:az ablak nyitva,varom azt a turoscsuszat :wink: !

basszus most volt foldrenges!!!!!!!!!

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Ereztem,tiszta libabor vagyok,remegett a kanape alattam...ilyet meg sohasem ereztem!!!

Kép
Kép
ancsurti
 
 


most mondja a tv!!!!!!!!!!remegek mint allat!!!!

Kép
Kép
ancsurti
 
 


sziasztok

Bucus,igen,régebben már regisztráltam odaát,most csak jelentkeznem kellett közéjük 8) -de nem tudok oda sem többet írni,mint ide... :oops: most nem esik,így kint vagyunk,ma barátnőztünk,főztem,takarítottam,közértben is voltunk,szóval hulla vagyok,most megyünk fürdeni.
Nekünk jó bármelyik nap a talira,13 különösen. 8) :wink:

Ági,Kata nagyon helyes,és jó a játéka is. :wink:

Bond,jó a kocsitok. :D

Orsi,a tiétek is nagyon klassz,tuti szeretni fogod. :D

Marietta,Domi meggyógyult?

nincs még foga mindig...
Vendég
 


Ancsurti,nagyon veszélyes lehet,de ne félj,csak nem lesz komolyabb!!!Remélem.Vedd fel Hangit gyorsan!-engem is ráz a hideg,szegénykék :(
Vendég
 


huuu....etetnem kene hangit,en meg itt vagyok,telefon nelkul a tvben errol beszelnek,5,5 os erossegu volt ottawa es qwebec kozott...nagyon durva volt......hullamzott a lakas es a kanape a seggem alatt.....gyorsan kimentunk a teraszra
de a magas toronyhazakrol is beszelnek,en meg persze loszart sem ertek rendes.....most anyuval msn ezek,meg feloltoztunk...lehet nem kene beszarnom ennyire,de basszus meg alexot sem tudom hivni....
na most keszitek hanginak kajat......remelem mar nem lesz semmi izgalom mara

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Sziasztok!

Ancsurti

Basszus az nem lehetett piskóta! :shock: Én eddig minden (állítólagos) rengést átaludtam. Reméljük nem lesz több.
Hangi valóban nagyon megnőtt! :) Emlegettelek ám,mikor az állatkertben a mosómaciknál jártunk :wink:

Ági

Olyan járgányunk van nekünk is :) Csak én kivettem az elemeket..az a zene.. Kata is milyen nagy már!

Hugi,Lóci

Nagyon ügyik! Marci az elején még így csinálta,de most simán lelépne ,ha nem vagyok ott.

Gabber

Mi egy tanfolyamra jártunk? :)
Főzés ,mosogatás,takarítás..
hédó
 
 


Hanginak boldog hófordulót:)
hédó
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is!készülök a holnapra, megyünk a tejterheléses vizsgálatra. Úgy , hogy kéretik drukkolni, és szorítani, mert Domianya , már sík ideg :oops: .

Na visszaolvasok.
marietta1982
 
 


nem is tudtam befejezni az irast,most is gyorsan hireket keresek...mig fo a tojas hanginak

ez elkepeszto erzes volt,eddig ilyet meg sohasem ereztem,es remelem nem is lesz tobb

talatam par hirt mar rola a neten,de meg nem sokat tudni....
ottawa es montreal varosat razta meg 5.5-5,7 es erossegu foldrenges......egyenlore aldozatokrol,karokrol nem lehet tudni....

ott kiuritettek a toronyhazakat,de az elobb vegre beszeltem alexal,ok nem ereztek,dolgoznak persze toronyhazban......de korulottuk hallottak valami kiuritesrol.....egyenlore o meg melozik,de siet haza....na nekem meg pont ma krepalt be teljesen a telom...

majd jovok meg.....most izgulok

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Ancsurti

Ez a fldrengés nagyon durva lehetett. Itt ül apa mellettem meséltem neki az online földrengés jelentést. Elhiszem, hogy nagyon megijedtél.

Ági

Tényleg nagyot nőt Kata is. Olyan aranyos, olyan kedves arca van.

Marietta

Holnapi vizsgálathoz megy a drukk. Aztán gyere írd majd le, mit mondott a doki. Szerintem nem lesz semmi baj már.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 



vagyok.....etetes megvolt,apa erkezik haza,elmegyunk ma vegre telefonert...bar nagyon sotet lett itt,mindjart leszakad az eg....

Koszi a batoritast :wink:

meg a hireket,azota en is talaltam parat........

majd holnap folyt.kov az irasban :wink: ,most nyugszok es varom apat...Hangi jatszik...edes bogar.....ugy izgultam...leginkabb miatta...kepzeljetek,osszepakoltam neki egy gyors csomagot :roll: :oops: :oops: :lol: itt van az agy szelen.....

en nem is tudom hogy mit kezdenek ha netan valami baj tortenne...mit is pakolnek ossze hirtelen...bezzeg a cicok loszart sem jeleztek...meghogy nyugtalankodas,stb...amennyit lattam beloluk,aludtak mint a bunda :lol:

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Orsi: jó a babakocsi, nekem is tetszik, szavazat ment :D !
Túrós tészta nekem is jöhet :lol: ! 30.- szülinap :( !

Ancsurti: de édes Hangi, ahogy majszolja a kukoricát. Ne aggódj, minden rendben lesz. Mire eljön a szülinap addigra készen leszel mindennel, meglátod, úgy, hogy nyugodj meg :wink: .
Tyűűű nem semmi lehetett ez a rengés, én is tuti megijedtem volna, de remélem már nem lesz semmi gond!!!!
Hanginak boldog hófordulót :P .
Virágokat rendezted, de jóóóó. Imádom a virágokat, nálunk tele lakás, sőt lassan már mi nem férünk el a sok virágtól, de nem válnék meg egyiktől sem. Mindegyiket szeretem.
Hédó tényleg emlegette a mosómedvéket, de jó nektek :lol: !
Asszem nekem is ki kellene költözni, karneváli hangulat, fergeteges buli, mosómedve....:lol: :lol: , kell ennél több...!!!


Ági: Kata is nagyon édes :P És milyen nagy már ő is. Hihetetlen csak úgy repül az idő..., még nyugodtan tehetsz ám képeket, jóó sokat :lol: !

Bucus: nem kapsz pénzt arra két hétre :shock: sajnálom :(. Nagyon szép lehet a csokrod amit kaptál a Párodtól, sajnálom, hogy nem úgy alakult a szülinapod, ahogyan szeretted volna.Ne legyél szomorú, hazajössz és jól megünnepled a családoddal is :lol: !

Évi: Lóci nagyon ügyes, kis csibészke :P ! Kutyus :D ! Domi is imádja a kutyákat, de nem csak a mi Beni kutyusunkat szereti, hanem minden kutyát, ha meglát egyet már mutogat felé, és olyan kedves hangon szólal meg :lol: ! Van egy állatos könyvünk és abban is megmutatja a kutyust, hát meg kell zabbantani olyankor.

Bond: Hugi mászása :lol: ! Nekem tetszik a kocsitok :wink:

Gabber: Domi már nem beteg, meggyógyult hála az égnek.Foga? Dominak van foga 8 darab :D .
marietta1982
 
 


Most csak gyorsan Mariettanak:
Tudom, hogy nagyon aggodsz a holnapi nap miatt, de azert kitartas. Remeljuk nem lesz mar semmi baj, es hamarosan kinovi Domi. Szurkolok Nektek. Puszi ++++++++++++++++++++++++++++++

Majd holnap irok meg...

Kép
Kép
bucus80
 
 


Sziasztok! :D

Köszönjük a kép dícséreteket :D

Hédó: a zenéje nekem /még egyelőre/ elviselhető, majdhogynem aranyos- kivéve, amikor épp nézném a híreket, és Kata pont akkor nyomja meg az orrát... :roll: :lol: Amúgy használtan vettük /apa munkahelyén hírdette egy csaj/, először nem is akartam járássegítőt, de mivel ez kismotor is, így jöhetett :D Katának is tetszett az első perctől :D

Ancsurti: :shock: elhiszem, hogy megijedtél- de most már túlvagytok rajta, ez a lényeg, és egyikőtöknek se esett baja :D

Gabber: Nálatok mindig zajlik az élet.... :wink:

Marietta: nagyon drukkolok Nektek, meglátod, ügyes Dominál mindent rendben találnak majd :D

Kép
agi125r
 
 


aaa
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.19 23:56-kor.
Vendég
 


Gabber

:lol: :lol: :lol: . Jó kis játék lesz akkor neked egész nap, hogy megfejtsd ki kicsoda, de hidd el nem lesz vele bajod.

Marietta

Még mindig megy a drukk, ne félj nem lesz semmi baj. Puszi Dominak és Neked.

Hédó

Vannak még szúnyogok? Nálunk rengeteg, pedig itt még víz sincs.
Sajnos este hiába van jó dő, csönd, nyugalom, a sznyogok miatt nem lehet megmaradni.

Ancsurti

Nyugis volt az éjszaka?Utórengés volt? Vagy az még később szokott lenni?
Sikerült telefont vennetek? Boldog hófordulót Hanginak.

Bucus

Remélem nem voltál egyedül este.


Ági

Fogyi érdekében sportolsz vagy csak diétázol?



Megyek, majd délután leszek, ma megint csavargunk Odival.
Apum ma lenne 63 éves, megyünk a temetőbe is.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Gabber: :lol: "(egyébként itthon már kiírtam egy papírra,hogy kinek mi a neve,és hogy hívják a gyermekét,azt szoktam magolni )" :lol: :lol: Szerintem majd élőben ha elmondjuk, nem fogod elfelejteni... :lol: :lol:

Orsi: a sétán kívül más sportot nem űzök... Néha használom a fogyiövet, de leginkább szerintem a kevesebb nassi hatott :twisted: De azért a napi jégkrémadagom megvan ám.... Mondjuk ez nem vezet gyors fogyáshoz, de remélem, tartós lesz :wink:
De Neked most nem kell fogyózni :wink:

Kép
agi125r
 
 


Hello Mindenki!

Ági

Én is használtam vettem egy börzén. Motorként nem használja,csak tologatja ide-oda,de leginkább a kerekeit szereli ki :) Pont azon gondolkodom,hogy eladom,mert motorja van, a rokonoktól kapott még egy járássegítőt (az a fűnyíró szerű) ,de már azt sem használja.

Gabber

Neked majd lesz egy külön játék, a -ki kicsoda- :D Lehet,hogy délutánra mindegyikünk hallgatni fog a "hé te ott a kisgyerekkel" névre :D :D

Orsi

Apud... :( :( ...................

Szúnyog? Hát kérlexépen: Ha most kiállok a kertbe kb 10 percre,akkor simán leszüretelnének rólam annyi dögöt,hogy egy 4 tagú család kiadós pörit főzne belőlük ebédre.. :?
hédó
 
 


Sziasztok!

Sajna még nem sikerült a másik oldalra regisztrálnom,mert nem volt időm.Betegek vagyunk.Valami vírusos.Sajna ez van ha sok gyerek egy helyen tartózkodik.
Tamara lázas is,én "csak" nagyon náthás vagyok.
Csúnya dolog kimondani de az öcsém...nagyon kész van.Annyira el van kapatva h nem igaz,elég nehéz vele.
Szombatig maradnak,de belőle egyenlőre elég is. :roll:
Persze beteg is vagyok,talán ez sem segít a dolgon,és az sem h állandóan veszekednek a húgommal,mert folyton rajta lóg.
az biztos h pár nevelési dologra felhívta a figyelmemet.
:roll:

Orsi:mikor mész dokihoz?Remélem jól vagy!

Marietta:Nagyon drukkolunk nektek!

Ancsurti:Húú nagyon vigyázzatok magatokra!
Hangi nagyon szép!Nagyon cuki!

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Tudom, már mit fog kapni Lóci az első szülinapjára! Edénykészletet...




Kép Kép :lol:
évi8
 
 


Marietta írt,hogy minden oké volt ! Szépen fokozatosan lehet Dominak tejes dolgokat adni. De majd jön a részletekkel :)
hédó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: