Új privát üzeneted érkezett!

Szia Mandala!


Újra kismama vagyok és nagyon-nagyon boldog!!!!!! Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar ismét terhes leszek. Annyira jó!!!!!!

Szia.
Vendég
 


Ppetike:

Whoh!!! Óriási gratula!!!! Istenem!! Látod, csak megajándékoz az Ég egy (vagy esetleg kettő? :) ) pici babával! Kívánom, hogy a babavárás időszakában csak kellemes, szép, mosolygós és gyönyörteli pillanatokat élj át! És főleg: szülessen egy gyönyörű, egészséges pici babád úgy, ahogy a meg van írva a lelked tündérmeséi közé...

Ölellek és sok boldogságot az immár tovább bővült családnak!

Mandala

Ja, és ebben a topicban mostantól csak lelkierőt adni lássalak!!! :)

Puszi!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mandala!


Most is így teszek, amikor írom neked ezt az e-mail-t. Mosolygok 1000-rel!!!!!!
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Most minden olyan szülőhöz (jelölthöz) szólok akik valamilyen okból elveszítették a kisbabájukat (vetélés, szülés). Mindenkinek csak azt tudom mondani, hogy egy könnyen a baba-projectet nem szabad feladni, sőt egyáltalán nem is szabad!!!!!! Csak azt tudom kívánni mindannyiótoknak, hogy ugyan olyan rövid idő alatt legyetek ismét kismamák, mint pl. én is. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ppetike:

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok!


Ne adjátok fel, mert nem szabad!!!!!! Nem szabad lemondani ezekről az aranyos, icuri-picuri, pelenkás kis tökmagokról!!!!!!
Vendég
 


ppetike!

Egyetértek veled!
Tényleg ne adja fel senki! Nem éri meg! Szükségünk van a pelenkás tökmagokra!

Ja és nagyon gratulálok neked! Vigyázz magadra és a pocaklakódra és én is csak hasonlókat tudok neked kívánni, mint Mandala.
Hamarosan mind nagyon boldog anyukák leszünk!
Tudom, hogy nehéz a múltat elfelejteni, de előre kell lépnünk!

Neked sem lehetett könnyű elveszíteni a kislányodat, ahogy nekünk sem volt könnyű a kisfiunktól elbúcsúzni. Pedig ő makk egészséges volt, és a 39.héten született halva méhen belüli oxigénhiány miatt.
De ahogy te sem, mi sem adtuk fel. Két mensit megvártunk és már össze is jött. novemberben szültünk és február elején már újból terhes voltam.
És nagyon örülünk neki, szépen gömbölyödök, sokat mozog és a kisfiunk után most úgy néz ki, hogy kislányunk lesz. De amúgy mindegy, csak éljen, egészséges legyen, sírjon fel és tegyék rám, mikor megszületett. Semmi másra nem vágyunk!!!

Na befejezem, bocsi, ha hosszúra sikeredett!

Kívánok neked problémamentes terhességet és a végén egy gyors és könnyű szülést!!!

Mandala: bejelöltelek iwiw-en!
Vendég
 


Chrissyy: Annyira, de annyira igazad van! Azt hiszem az ilyen emberekre, mint Ti vagytok (mindenki, akivel itt találkoztam), igen az ilyen emberekre kell hogy a jóisten rábízza a sok apró gyermeket!
Egy kedves barátnőm azt mondta, mikor megtudta, hogy három gyönyörű gyermekem van (és még nem is tudja, hogy érkezik a negyedik...), hogy "Nagyon szeret téged az Isten, hogy ennyi gyermeket bízott rád..."....
És tudjátok mit? Igaza van! És tudom, hogy Ti is részesültök ebből a kegyből, a Jóisten ad Nektek is gyönyörű gyermekeket.
Drága Chrissyy, én annyira csodálom az erődet, hogy elmondani sem tudom! Nagyon szeretlek és tisztellek! Áldjon az ég azért, amilyen vagy!
Hű, ha pasi lennék ez beillene egy leánykérésnek is... :) :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Senki ne adja fel, ezt üzenem én nektek!!!!!! Nem szabad letenni a baba-projectről!!!!!! Tudjátok mindenkinek szüksége van a kis pelenkás tökmagokra!!!!!!
Vendég
 


Mandala!!!!


Köszönöm szépen , nagyon aranyos vagy és nagyon jól esett, amit írtál.
Bizony bizony szükségünk van a pelenkás tökmagokra!!!
Vendég
 


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Tartsatok ki lányok. Nemsokára mindenkinek lesz ici-pici manócskája!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Kérdezni szeretnék tőletek.Nekem most jött meg az első mensim a müsz.befejezés után és nagyon vérzek, nektek is így volt???Nekem alapvetően normális mensim szokott lenni de ez most tényleg sok.Felhívtam a dokim azt mondja, hogy ez ilyenkor előfordul és nyugodjak meg.

Legyen szép napotok!!

Krittti

Kép
krittti
 
 


Sziasztok!

Kérdezni szeretnék tőletek.Nekem most jött meg az első mensim a müsz.befejezés után és nagyon vérzek, nektek is így volt???Nekem alapvetően normális mensim szokott lenni de ez most tényleg sok.Felhívtam a dokim azt mondja, hogy ez ilyenkor előfordul és nyugodjak meg.

Legyen szép napotok!!

Krittti
krittti
 
 


Nem tudom hogyantudom véglegesen kiszedni a vonalzóm mert véletlenül mindig benthagyom így, mindjárt utána is nézek...
krittti
 
 


Szia Krittti!



Én is azt mondom, hogy legyél nyugodt. Ez ilyenkor egy tök normális dolog. Nekem is amikor megjött újra a mensim, az egy eléggé bőséges vérzés volt, de ez ilyenkor így van rendjén.
Vendég
 


Kösszi ppetike!:) Már abbahagyta, illetve már nincs tul sok, de én tényleg nagyon bepánokoltam!:( Nyilván a szervezetnek helyre kell állnia még, a hormonoknak idő amíg rendeződnek.Azt mondja a dokibám,hogy a szervezet nagyon nem szerette ezt ami történt vele és ilyenkor így reagál.Nooo remélem lassan elmulik teljesen aztán a köv. hónapi mensim már kicsit 'normálisabb' lesz!

Pusszi Mindenkinek!
krittti
 
 


Cukika: tudod, nincsenek véletlenek! Üdv és köszönet a történetért! Valóban megrázó! Minden jót Neked!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Szia Mandala!

Mi újság van veled? Hogy bírod ezt a nagy meleget???
Vendég
 


Ppetike: mit is mondjak? Hát eléggé megvisel a hőség.... de jobban a diaphillyn... asszem így írják... szóval két napja szedem és brutál! De muszáj, mert a gyerkőc 1700 g körül mozog és már 2,5 kg körül kéne... szóval minilány..... most növesztjük.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Kitartás Mandala, reménykedjünk abban, hogy minilány eléri a 2500 gr-ot!!!!!! Sőt, biztos!!!!!! Én is már alig várom, hogy túllépjek ezen az émelygős időszakon. De addig jó amíg émelygek, mert addig tudom, hogy bent Manócskánál minden rendben van.
Vendég
 


Ppetike: örülök, hogy oksi Veled minden! Olvasgatlak az élet vet. ut. topicban... Remélem mind ide, mind a másikba mostantól csak azért mész, mert aranyos a társaság! Ne legyen helyed sem itt, sem ott többé! Hacsak az emlékek miatt nem... szóval kívánok egy egészséges és mosolygós pici babát Nektek! :)
Nálunk alakulnak a dolgok... most inkább az idővel futom a versenyt... közeledik az idő.... a méhszáj két ujjnyi, és a babó még mindig neccesen két kiló....
Tegnap nézték uh-on.
BPD: 83 mm
FL: 62 mm
HC: 293 mm (ez a buksi körfogata)

Az áramlás oksi, a magzatvíz normális, a lepény II-es. Csak hát nem kéne még szülni.... Ha két hetet bent marad, akkor kb. eléri a 2500-at. Ha nem, akkor ez van! Egészséges, és végülis ha kisebb is lesz, akkor sincs nagy baj... csak a PIC-et szeretném elkerülni, úgyhogy hajtunk a 2500-ra!!! Mondjuk ha oksi a babó de nem éri el a két és felet, akkor sem teszik inkuba... úgyhogy nagyon nem parázok. De azért még növeszteném egy kicsit.... hát, meglátjuk. Csak nem könnyű három gyerek mellett a pihenés.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mandala!


Mind a két helyen szuper jó társaság van. Nagyon szeretek traccs-partizni. Bízzunk benne, hogy meglesz az a 2500gr. Mi is alig várjuk már, hogy Manócska megszülessen, ámbár nekem még hátra van egy jó pár hónap.
Vendég
 


Ppetike: meglásd, milyen hamar elszalad az a 30-33 hét! Nemrég még én is a terhességi teszt csíkjaira meredtem bután... oszt tessék... mindjárt szülök... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


[b]Mandala:

már alig várjuk. Alig várom az augusztus 9-ét, akkor megyek ugyanis UH-ra.
Vendég
 


Ppetike: vhva tegyél majd fel fotót a 9 hetes bébiről! Akkor olyan helyesek... már látni, hogy kalintyolnak a kezükkel, lábukkal... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Szia Mandala!

Ahogy megígértem neked, itt vagyok. Voltam csütörtökön UH-n, minden rendben van velem is és a kisbabával is. Kedden megyek a védőnőhöz. Vigyázz magatokra!

Üdv:

Alíz.
Vendég
 


Sziasztok!
Chrissyy javaslatára én is tagja szeretnék lenni a topicnak..bár nem vagyok túl aktív ilyen téren de igyekszem.
Már annyiszor keresgéltem a neten ilyen topicot mert úgy éreztem csak az adhat reményt ha valaki átélt egy ilyen szomorú dolgot és aztán újra teherbe esett és most boldog anyuka!
Én áprilisban vesztettem el a babámat a 24.héten meghalt és így megkellett szülnöm.Most újra babát várok, a 8.hétben vagyok de nagyon féltem a csöppséget és a maradék 7 hónap rettegéssel fog eltelni.Hogy lehet ezt kibírni hogy az ember ne izgulja szét magát?
Olvasgattam a pozitív élményeket és most ebből erőt merítek:))
Szép hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!
Régen írtam már, én is elvesztettem 3 kisbabát, most az "otthonom", a nagy Szent Imrés topik kérését tolmácsolom:

Augusztus 15-én született egy gyönyörű csöppség, Mirjam Nefelejcs. A kis szíve olyan beteg, hogy az orvosok nem tudnak segíteni. De Mirka hihetetlen erővel élni akar, önállóan lélegzik, mosolyog, ez már maga egy csoda. És mi is dolgozunk egy nagy csodán! Ki-ki vallása és világnézete szerint segítsen imával, fohásszal, kéréssel, pránával, bíztató gondolattal, és szóljatok másoknak is, szülőknek, gyerekeknek, barátoknak, mestereknek. Ma este 10-től pedig közösen gondolunk Mirkára és az ő szívére, mely máris annyi szeretetet hozott a világunkba.

vera
kisün
 
 


Szia Krixta!
Szívből sajnálom ami veled történt :cry:
Az én kisfiam is áprilisban halt meg. :cry:

Gyere át az egyel feljebb lévő topik-ba (élet a vet.után), én is ott vagyok, kicsivel nagyobb a nyüzsi.

A baba miatt meg ne aggódj! Nem lehet baj! Nem létezhet!!!!!

Üdv:
Nyusz
nyuszifülû
 
 


Szia Nyuszifülü!

Az én babám is áprilisban halt meg..:(Nagyon sajnálom én is ami történt veletek és köszönöm szépen a kedves kommentet!Máris megnézem a topicot!!Szép napot mindenkinek!!
Vendég
 


Kedves Lányok!
Szívből sajnálom, amiken keresztülmentetek és együtt örülök azokkal, akiknek már ott a gyógyír a pocakjában. Arra kérlek Titeket, ha tudtok olyanról, aki nem tud egyedül megbírkózni a veszteséggel és szakemberre lenne szüksége (értő és érző segítségre), hogy fel tudja dolgozni a gyászt, akkor keressetek meg priviben, mert tudok ajánlani valakit. Puszi mindenkinek

Zora
Kép
zora7
 
 


sziasztok!


nem tud valaki valamit Brigiről vagy szusziról?

nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi történt vele az elmúlt időben. Talán azért nem ír ide, mert már egy baba miatt nincs ideje? :-)

Brigi ha még olvasod ezt a topicot, akkor írj magadról!

Üdv
Csilla

Csilla
kiscsillag1
 
 


Kiscsillag!

Brigiről sajnos semmi hír, de engem is érdekelne.
Sziszusnak viszont (gondolom Rá gondoltál) született két gyönyörű iker kisfia, olyan három év körüliek lehetnek...

spontán sikerültek, és Sziszus ügyesen kihordta Őket...Ő sem írt egy ideje, gondolom a fiúk lekötik nagyon. :)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sheila, ne ijesztgess!!!!!!!

meri
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem ám el,csak inkább olvasó üzemmódban vagyok.Minden nap olvaslak titeket ám,nem vagyok teljesen hűtlen a csapathoz!
Sok jó hírrel nem szolgálhatok,sajnos!

Az elmult egy-másfél év az építkezésről szólt nálunk,tetőteret építettünk,igy nem sok időm volt magammal és a baba kérdéssel foglakozni.

Januárban sikerült elvégeztetni az immungenetikai vérvételt mindkettőnknél összekeverték a vérünket és megnézték nem termelek-e ellenanyagot a férjem vérével szembe/,amit persze én jártam ki magamnak,3 hónap mulva lett eredmény,ami negativ lett.Ez volt az utolsó vizsgálat,ami még magyarázatot adhatott volna a sorozatos baba elvesztésekre,de negativ lett.

Majd nyáron felkerestem kedvenc orvosomat,nézzünk hormonszinteket,majd potlás után ujra probálkozunk,nem tehetünk mást,mivel senki nem tud semmi magyarázatot adni,miért történik mindez velünk!

Ekkor kiderült a mellékvesém nagyon sok kortizolt termel,hogy mennyi köze van az én bajomhoz nem tudtuk,de mondta a doki,menjek endokrinologushoz,majd ha kiderül mi van,akkor menjek vissza hozzá.

Ez is megtörtént,kicsit biztam abba,talán lesz magyarázat,de 2 hónapi vérvételek után+ hasi,pajzsmirigy UH,vércukorterhelés,vizeletgyüjtögetés után,az endokrinologus szerint nem betegség,hanem stressz okozhatja ezt a problémát,köze nincs a problémámhoz.Hát gondoltam,köszi,de ez ellen nem tudok tenni.
Viszont kiderült hogy van egy vese cystám ill.kehelykövem,most megyek majd urologushoz,bár állitolag csak megfigyelni fogják,2-3 havonta,és van egy 1,5 cm-es epekövem,a sebész szerint leélhetem igy is az életem,lehet soha nem fog panaszt okozni,de mikor mondtam,hogy én szeretnék gyereket,akkor azt mondta,műtét.

Igy ,most ha minden ok,elküldött egy csomo helyre,akkor december elején kiveszi a kövemet,és reményeim szerint jövö tavasszal nekikezdhetünk a babaprojektnek.

Kicsit neki keseredtem,soha vese és epe panaszom nem volt,ha orvoshoz megy az ember csak beteggé teszik.
Ráadásul betöltöttem a 36-ot is,és ugy érzem baromi hosszu még az ut,és még hátrébb tartok,mint ahol 1,5-2 éve álltam.

Ennyi történt velem,örülök,hogy nem felejtettetek el,és gondoltok rám,biztosíthatlak titeket ,elsők között lesztek akik majd a jo hirről értesültök.Nekem ez a topik nagyon sokat jelent, sok erőt adott annak idején is,mindig meghallgattátok a gondjaimat,félelmeimet,és tudom őszintén szurkoltatok nekem!

Remélem nem sokára jo hirekkel jövök vissza,mégegyszer,köszi,hogy gondoltatok rám!

Puszi

Brigi
pbriguci
 
 


szia Brigi!


Nagyon örülök, hogy hírt adtál magadról. Én ugyan új vagyok itt, es múlt héten olvastam bele ebbe a topicba egészen 2001-től kezdve.

Hát megmondom őszintén könnyes szemmel olvastam a hozzászólásaidat, és nagyon drukkoltam, hogy mire elérek 2007-ig, addigra valóra váljon az álmod.

Sajnos nem így lett, de nagyon becsüllek a kitartásodért. A legtöbben már rég feladták volna. Elég igazságtalannak tartom az élettől, hogy pont nektek nem akar sikerülni, de valahogy hiszek benne, hogy mindennek megvan a miértje.

Lehet, hogy nektek azt szánta a sors, hogy majd örökbefogadjatok egy kismanót, akinek boldoggá teszitek az életét. Mert azt látjuk, hogy óriási szeretet van benned...

További erőt, és kitartást kívánok nektek!!!!!!!!!!!!

Csilla
kiscsillag1
 
 


Szervusz Mindenki,

Marcia vagyok, két oldallal elobb írtam ide. Akkor még csak vártam a kisfiam, akinél a 20. hét korul Down kórt és súlyos szívhibát diagnosztizáltak. Megtartottuk ot, áprilisban szuletett meg 1980 grammal.

Máté

Down kór, jobb szívkamra hipoplázia, nem záródó osszenott szívbillentyu, tudoérszukulet, végbél nélkul. Egynaposan kivezették a belecskéjét a hasfalára.

Gyonyoru kisfiú volt

Hét hónapot élt.
November 10.-én halt meg.

Szívmutétbe nem egyeztunk bele, nem segített volna.

Boldog, kiegyensúlyozott, kedves baba volt. Egy hónap után hazajottunk, boldog napokat toltottunk egyutt apával. Kirándultunk, játszottunk, énekeltunk.
Most már angyal.

Rettenetesen hiányzik.
Én már a terhesség alatt tudtam, hogy nem fog sokáig élni. Sokat segített a gyerekhospic, akik lehetové tették, hogy Mátét hazavigyuk.
Fel voltam rá készulve.
De nagyon fáj, hogy nincs velem.

Ti, akik tudjátok, mi az élet értéke, szeressétek egymást és a gyerekeket, Isten kicsi koveteit.

Szeretettel
Márti
marcia
 
 


Márti :cry: :cry: :cry:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Márti!

Nagyon sajnálom ami veletek történt! Nem találok szavakat!
Sok erőt és kitartást kívánok nektek! :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Vendég
 


sziasztok

Márti,

nagyon sajnálom ami veled történt, de kitartást remélhetőleg lesz még egészséges kisbabád!!!! :cry: :cry:

Velem, igaz régen de az történt hogy kb. 42. hétre szültem inditással, mert a pici nem igazán akart kibújni (ő tudta jól, hogy ott bent biztonságban lehet). Tehát meginditották de a végén vákummal szedték ki, és rögtön elviték a SOTE-ra. Az orvos azt mondta a férjemnek mert sajnos én nem láthatam a picit, hogy örüljünk ha nem éli túl mert annyira károsodott az agya, hogy haza se vihettük volna. Olyan erős fájdalmai voltak, hogy az egy hétig amig élt addig is altaták. Kb. 10 percig nem kapott oxigént. (én és a férjem úgy gondoljuk a mai napig is ha megcsászároznak akkor ma egy boldog 12 éves kisfiam lenne!!!) De sajnos nem igy történt, az orvosok azt mondták, hogy nem gondolták hogy ekkora baba lesz 3800 gramm, mai hozzám képes elég nagy baba volt. De túléltük most van egy 10 éves gyönyörű kislányom és most várom a második babámat. (a lányomat ezek után császárral szültem időben, illetve kb. 2 nappal előtte programozott császárként, mert ő sem akart kijönni, legalábbis semmi jel nem utalt rá, és a fődoki azt mondta, hogy ne szenvedjen a mama és a baba sem. Hál istennek egészséges lett egy kis fertőzést betudva és a doki azt mondta, hogy a méhlepény már nem igazán jól működött és ő valószinünek tartja, hogy az első babámnál két hét túlhordásnál már nagyon rossz lehetet.)De öszintén most sem tudok nyugodt lenni, csak ha majd megszületik és egészséges, addig izgulhatunk.

Hát ennyit az én történetemről.

Mindenkinek fel a fejjel

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Márti,
:(:(:(:(:( nem lehet erre mit írni :(
kisün
 
 


Sziasztok Lányok,

nemrég irtam le a történetemet, hat sajnos most ennél a terheségemnél kiderült, hogy 3% esély a down-kor és sajnos be is jöt. Most fogok menni művi vetélésre és nagyon-nagyon szomoruak vagyunk :cry: :oops:

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Gabi, nagyon sajnálom, és sok erőt kívánok :-(

Az augusztusi babaváróktól mindenki sokat gondol Rátok! Majd jelentkezz néha... nagyon remélem, hogy pár hónp múlva bejelentkezik az újabb baba, és vele már minden rendben lesz.

Biztos a kislányod és a férjed is nagyon le van törve, nekik is kitartást kívánok!!

yuyu79
 
 


Gabi! Nagyon sajnálom mindkét babádat, sok erőt és kitartást kívánok. Remélem a férjedből és a kislányodból tudsz erőt meríteni.
Vendég
 


Gabi!
Gyere az élet a vetélés után topicba,őszintén sajnálom ami történt.Nekem októberben volt vetélésem,igaz "csak"5 hetes terhesen,de át tudom érezni amin most kereztülmész.Hátha könnyebb lesz ha kibeszéled magadból. :(

annus11
 
 


Sziasztok!

Rég nem járt erre senki,de gondoltam benézek és megosztom veletek az én kis "csodámat"!

Az epekövemet februárban sikeresen kivették,kihevertem,rendbejöttem,mostanában terveztem,hogy meglátogatom kedvenc dokimat,rákszűrés és gyogyszerfelirás címén,gondoltuk,belevágunk ujra a babaprojektbe.Mivel az elmult 6 évben csak Closty mellett tudtam teherbe esni,nem is gondoltam,hogy mult héten,mikor is nem jött meg,akár terhes is lehetek.Azért szombaton teszteltem és csodák csodájára,egy nagyon erős pozitív tesztet produkáltam.Igy csütörtökön felkerestem a dokit,hogy akkor lássuk azt a csodát,és jelentem a csodám 5 hetes ,kis dobogó szívvel beköltözött a pocakomba.
A "hogyan is történhetett ez mindenféle gyogyszer nélkül" kérdésemre nem kaptam választ,de én elfogadom azt a tényt,amit sokaktol hallottam,hogy ha most akar jönni a baba erre a világra,akkor jönni fog,és ha mégsem akkor az ellen sem tudok semmit tenni,akkor majd később jön,de tudom egyszer jönni fog.
Megbeszéltük,hogy nem megyek hetente UH-ra,nem szeretném ha ugy telnének a napjaim,hogy szorongok ahogy közeledik az UH ideje,hogy uristen mit fogunk látni majd.Ugysem tudjuk befolyásolni a dolgokat!
Igy most junius 12-én megyek ujra,ha bármi történne addig,de reméljük nem fog akkor azonnal telefon,egyébként pedig most lesz 3,5 hét boldog,viszonylag nyugodt hetem,próbálok ugy tenni és élni,mint más kismama,és aggodni ráérek majd 12-e elötti napokban.


Hát csak ezt a csodát szerettem volna veletek megosztani!

Mindenkinek szép napot

Sziasztok

Brigi
pbriguci
 
 


Drága brigi!

Nagyon örülök a csodálatos hírnek!!! :)
Remélem, írsz majd még Magatokról!

Puszi

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Szia!

Mindenképpen írok majd,egyenlőre hol jól vagyok,hol nem ,de örülök minden kis rosszullétnek is.Csak telne gyorsabban az idő!

Brigi
pbriguci
 
 


Brigi!
Fantasztikus hírek :lol: :lol: Drukkolok neketek ezerrel, hogy minden rendben legyen!!!!

vera
kisün
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: