Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
Kár. hogy nem írnak ide többen Kép. Én nem tudom, hogy terhes vagyok-e. Rendszeres 31 napos a ciklusom, mindig 1-én jön meg a menstruációm. Így számolnom is nagyon könnyű. Legutoljára január elsején jött meg. Január 5-től január 16-ig kétnaponta együtt voltam a férjemmel. Január 16-án délelőtt erősen megszédültem. Azon a napon többször is szédelegtem. Azóta ritkábban, de együtt voltunk. A szédülések abbamaradtak, nagyon ritkán de érzem enyhén...A mellem ma kezdett el erősebben fájdogálni, sokat pisilek. Tesztelni nem merek, bár ez már a 26. ciklusnap. Bárcsak sikerülne...Nagyon türelmetlen vagyok...Biztassatok...úgy érzem lesz valami Kép
dandi
 
 


Sziasztok,
Kár. hogy nem írnak ide többen Kép. Én nem tudom, hogy terhes vagyok-e. Rendszeres 31 napos a ciklusom, mindig 1-én jön meg a menstruációm. Így számolnom is nagyon könnyű. Legutoljára január elsején jött meg. Január 5-től január 16-ig kétnaponta együtt voltam a férjemmel. Január 16-án délelőtt erősen megszédültem. Azon a napon többször is szédelegtem. Azóta ritkábban, de együtt voltunk. A szédülések abbamaradtak, nagyon ritkán de érzem enyhén...A mellem ma kezdett el erősebben fájdogálni, sokat pisilek. Tesztelni nem merek, bár ez már a 26. ciklusnap. Bárcsak sikerülne...Nagyon türelmetlen vagyok...Biztassatok...úgy érzem lesz valami Kép
dandi
 
 


Dandi!
Én is úgy érzem, hogy lesz valami. Nekem 26 napos volt múlt hónapban a ciklusom, de amúgy 27. És nekem is jan 1-én jött meg utóljára, úgyhogy -nehéz számítások után- a 27. napon vagyok.
Azért gondoltam, hogy írok, mert kisérteties, hogy éppen egy napon vagyunk egy félig kihalt topikban.Kép
Nekem reggel volt olyan mintha megjött volna. Volt szédülés, hasmenés, remegés, egyszerre fázom-melegem van-érzés. Szóval minden, csak éppen göcsölés és vérzés nem. Nagyon reménykedem.
Reménykedjünk együtt.
Szorítok!!!KépKépKép
V.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 

 
 

Mindenképpen írok ide Vica! El ne vessz....én nem érzek semmit nagyon...3-án tesztelek, ha addig nem jönne meg...1-én kéne megjönni...úgy izgulok...kereslek majdKép Kép
dandi
 
 


Dandi!
Ma reggel volt egy pici csepp világos barna folyásom, meg picit erősebben görcsölgettem mint eddig, nagyon izgulok.
Eddig mindig egy napot kértem a Jóistentől, hogy csak azon a napon ne jöjjön meg, és minden reggel újra azt kívántam. Hát most is úgy vagyok. Ha a mai napot túléljük, akkor a miénk.Kép
Nagyon rossz közérzetem van, de tuti, hogy belejátszik a mérhetetlen izgalom.
Kezem lábam keresztben van, hogy együtt babásodjunk le.Kép
V.
Írok egy mélcímet, ha akarsz, írj ide:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2009.01.17 15:13-kor.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Szia Vica...
Én is nagyon izgulok...most mértem hőmérsékletet, csak 36,5...még 4 napom van a szokásos mensiig. Nem tudom a hő mit jelent, nem szoktam mérni, de látom sokan azt is figyelik. Nagyon fáradt vagyok, megfáztam, semmi tünet a mellfájáson kívül. Az meg amúgy is volt mikor mensi jött... Bár most csak 26-án kezdett fájni...Majd még írok. Drukkolok nagyon nagyon..
dandi
 
 


majd írok mailt is...
dandi
 
 


DandiKép
SziaKép
Sajnos a 36,5 hő nagyon kevés a babához ezen a napon. Akkor lehet baba, ha legalább 37 fok körül van a hőd. És hüvelyben kell mérni, még a reggeli felkelés előtt. Lehet, hogy te nem is ott csináltad? Remélem, csak rosszul mértélKép
Kívánom, hogy baba legyen!!!!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Dandi!
Sajnos rossz hírrel jövök. Soombaton megjött. Pedig olyan igéretes volt minden. Jó, hogy Apa mellettem volt nagyon, mert összezuhanatm volna megint.
Lehet, hogy megyünk Szegedre a kaáliba, de még emésztem a dolgot. neked szorítok rendületlenül.
Vica

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kedves Vica...
Gondoltam....de ez nem tragédia. Fel a fejjel.
Ajánlom neked a tengeri sós ülőfürdőt már a mensi utolsó napjától minden este, kb 10-15 napig. 20-30 percig ülj benne, kellemes 34 fokos vízben.
Lehet kapni sót patikában, drogériában (Thetis, vagy sárvári). A fogamzásnak, beágyazódásnak nagyon jót tesz. Közömbösíti a hüvely savasságát, gumilabda-szerű lesz a méh, idült- nem észrevett gyulladásokat is megszünteti.
Az erdélyi sós tavak nagyon sok asszonynak segítettek. Drukkolok.
dandi
 
 


Kedves Koda,
Hát a hőt nem mértem azóta, mert nem túl jó a hőmérőm, szájban mértem 1.5 percig...nem tudom.
A férjem azt mondja, ha megölel, hogy nagyon meleg vagyok. Meg aztán meg is voltam fázva, ettem egy coldrex-t, annyira fájt a torkom. Azóta már csillapodott a megfázás is. Azt érzem terhes vagyok. Szédülök, soha nem éreztem még így. Szurkált tegnap este a hasam, ma is szédülgetek, a kávé ellenére álmos vagyok nagyon. Hazafelé a munkából veszek egy tesztet. Nem birom tovább.
31 naposak a ciklusaim, 1-én kellene megjönni. ma vagyok a 30. napon.
dandi
 
 


Koda,
most nézem hogy hüvelyben kellene mérni. Ott biztosan van 37 fok Kép). Majd ha hazaértem megmérem... Mikor a számban mértem azt hittem mindig, hogy elharapom, folyt tőle a nyálam, kikaptam gyorsan. Próbálom bemesélni magamnak a dolgokat Kép
dandi
 
 


Koda,
Hüvelyben 37,5 a hőm, február 1-én reggel kellene megjönnie. Úgy izgulok. Sajnos medilabbal teszteltem egy negativat. Mensi előtt hátha nem baj Kép
dandi
 
 


DandiKép
Ha holnap reggel is (felkelés előtt, pisi előtt) 37 körüli a hőd, az szuper lenneKép Hát ha még 37 fölé menne legalább 1-2 tizedet!
Sajnos a szájban és hónaljban mért adatok nem pontosak, ezért nem ott kell mérni. vagy hüvely vagy popóKép De inkább az alső. Az még talán elviselhetőbbKép Nekem is így jött össze a kisfiam, ezért én csak ajánlani tudom. Mármint a hőmérőzést.
És érdeklődtél, hogy mikor esik le a hő mensi előtt. Van akinek csak aznap, de van akinek már 2 nappal előtte elkezd levándorolni a hője. Szóval minél tovább van fent, annál jobb. Ha majd érdekel az én babás görbém, elküldhetem nekedKép
És a teszteléssel bizony ráérsz még. Ha most negatív volt, semmit sem jelentKép

VicaKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Köszönöm Koda,
Nagyon reménykedem. Hüvelyben pillanatok alatt felment 37,6-ra...
De ez a negativ teszt kicsit észhez is térített.
Csak ez a szédelgés mi lehet, mintha álmodnám az egész napot, vízió az egész. Álmos fáradt vagyok. lehet az izgalomtól.
Mégegyszer köszönöm...
dandi
 
 


DandiKép
Hidd el, nagyon drukkolok neked. Anno én is ilyen korán csináltam a tesztet. Persze akkora negítv lett, hogy nem igaz. Azt hittem felrobbanok. Le is mondtam a dologról.....1 hét múlva azonban már 2 csíkos lett. Szóval a mostani teszted semmit sem jelent!!
Remélem azért ez a hő nem betegségtől van. Mikor volt a megfázásod??

UI: Higanyos vagy digitális van neked?

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Aranyos vagy Koda. Köszönöm. Itt hisztizek az első próbálkozás után...
Szombaton volt a csúcson a náthám, most már rendben vagyok.Szájban mérve akkor 36,5 volt... higanyos hőmérőm van, toshiba, szerintem jó.
hátha van valami mégis. Szegény férjem úgy aggódik értem, látta hogy szomorú lettem a teszt után. Egyből magát okolta a buta.
Tényleg lazábban veszem ezt az egészet, túlságosan kezdő vagyok.
Neki is állok vasalni, nem agyalok.
Köszönöm Koda.
Te is babát vársz?
dandi
 
 


HááááátKép Igen, mi is próbálkozunk, de ez titokKép Nem verjük nagydobra, hogy ne kérdezősködjenek. Akkor Te is olyan vagy, mint én! Ha nem sikerül elsőre, teljesen letörök!
Mint írtam, nekünk már van egy 2,7 éves kisfiunk. Most próbálkozunk a tesóval. Na de nem lesz egyszerű, mert 2 évig szedtem a Triodenát és még csak január 1-én hagytam abba. Szóval még 1 hónap sem telt. Igaz próbálkozunk, mert ez a gyógyszer kb. 5 nap alatt ürül ki. Most kb. a 26. napon lehetek. 8 nappal ezelőtt fájt a petefészkem körül és azóta fáj a cicim is. Pontosan a cicibimbóm. Remélem ez azt jelenti, hogy visszatértek a hormonjaim és dolgoznakKép

A higanyos jó, sokkal megbízhatóbbKép

És hisztizz csak nyugodtan, én is azt tettem!!Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Dandi!
Igen én is azt mondom, hogy fel a fejjel, csak ez másfél év után már lerágott csont. Nehéz nagyon és nagyon félek, hogy sosem lehet gyerekünk.
Neked szurkolok nagyon, mert igéretes a hőd.Kép
Vica

Koda!
Nekd is szorítok, hogy minél hamarabb összejöjjön.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


VicaKép
Nagyon kedves vagy, köszönöm. És most olvasom, hogy 1,5 év?? Bizony én egy percet sem gondolkoznék....ennyi idő után mennék fűhöz-fához. vagy ahogy írod, a megfelelő intzetbe. Meg sem várnám az egy évet sem. Szóval szerintem ne vesztegesd az időt! A kivizsgálások csak jót tehetnekKép

DandiKép
Hogy vagy?

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kedves Vica, Koda!
A tegnapelőtti negatív teszt teljesen kiborított. A hőm szerencsére magas még ma is, ma kellene megjönnie. Szédülök is Kép... Hátha...
Korai még örülni. Mindenre felkészültem.

Vica,
Több ismerősömnek is 1,5-2 éves próbálkozás, orvosok után a sós ülőfürdő kúra után elsőre sikerült. Esténként beleültem, 20-30 percig pancsoltam, aztán akció. - másnaponta, szegény férjem szenvedett, mert így nem olyan jó, mint spontán. Az ember ilyenkor nem úgy működik. Kép
Én már sóval kezdtem a az egészet, mert felfázós fajta vagyok. Próbáld ki, higgyj benne... Nekem még korai örülnöm, meg nem is akarok előtted itt örvendezni, de hitet akarok beléd önteni.

Koda, drukkolok... Hisztiztem, mert hűbelebalázs természetem van, a férjem féltett is a kudarctól. ..de már nyugodt vagyok. Csak tegnap vasaltam ki, meleg vacsora, figyelemelterelő várakozás...Kép. Szép dolog ez.
Babonából nem babaneteztem tegnap. De miattatok benéztem.KépCsak meg ne jöjjön ma... meg utána se.
Köszönök minden lányok.
dandi
 
 


DandiKép

Nekem reggel megjött, de már tudtam, mert tegnap csak 36,7 volt a hőm. Na de nem is problémázok rajta, mivel ez volt az első gyógyszermentes hónap, ráadásul félidőben elkaptam a kisfiamtól egy vírusos hányós-hasmenős betegséget. De annak örülök, hogy magától, elsőre beállt a ciklusom, pontosan 28 napra jött meg.
Úgyhogy ezt a hónapot tolom nekedKépKép De azért jól teszed, ha mindenre készülsz. Mert írtó rossz csalódni. Főleg nekünk, akik olyan türelmetlenekKép
És mi történt pont tegnap! Felhív az egyik legjobb barátnőm, hogy ott van előtte az asztalon 3 db!!!! 2 csíkos teszt. 7 hónapja van barátja, csak olyan jól elvagyunk a kapcsolatuk. 24 éves a lány és remélték, hogy gumi nélkül sem lesz baj.......Mondtam neki, hogy kb. tízezren cserélnének most vele....Õ meg velem cserélne most, azt mondja.....

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Én még sohasem szedtem gyógyszert, óvszert sem használtunk soha Kép...de figyeltünk egymásra. Ezért is féltem, félek hogy nem sikerül most, mert gyanús hogy ilyen ügyesek voltunk eddig.
A barátnődnek azt kívánom, hogy ez a készülődő kisbaba ne bonyolítsa meg az életét. A fiútól sok minden függ. Hátha szeretik egymást...
Gyógyszer után úgy tudom kell idő, attól függ milyen idő. Anyukám is így szülte a húgom, 3 hónap tisztulás, azután egyből terhes lett.
Az nagyon jó, hogy beállt a ciklusod!!!!
dandi
 
 


Dandi!
Naaaaaaaaaa???????

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Még mindig semmi...Kép, semmi mensi Kép
Azaz magas hő, szédülés, álmosság, hányinger...
Reggel csináltam egy negatív medilabot...
Tudom, még korai Kép
De érzem, hogy van ott valami...Kép
dandi
 
 


Még mindig semmi..., semmi mensi
Azaz magas hő, szédülés, álmosság, hányinger...
Reggel csináltam egy negatív medilabot...
Tudom, még korai
De érzem, hogy van ott valami...
dandi
 
 


Dandi!
Még mindig nem jött meg?? Drukkolok nagyon!
A sós fürdőről kérdeznék, hogy mennyi sót kell beletenni, és meddig kell benne ülni? Apa is belejöhet? KépKépKép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kedves Vica!
De jó, hogy itt vagy...A sóra rá van írva az adagolás. Thetis, sárvári termálkristály stb. Drogériákban lehet kapni. Tengeri só legyen Kép
A férjednek "árt" a meleg víz. Lassítja spermákat.
Én el vagyok ma keseredve. Kép
Habár a hőm magas, 37,3, de valami sötétbarna-szerű, híg van bennem.Kép
Szédülgetek még rendesen. Nem is tudom mit csináljak...
Lehet a lázmérőtől kaptam fertőzést....csíp a pisilés. lehet hogy meg fog jönni... A hasam nem görcsöl, csak úgy fáj, mint napok óta eddig... itt ülök most és tanácstalan vagyok. Ez már a 34. nap. Korai lehetett az öröm Kép
dandi
 
 


Dandi!
Sajnos a barnás dolog nem jelent jót ebben a esetben. Et kevés vér, ami a kis mennyisége miatt barna lesz, mire áthalad a hüvelyen.
A hőd igaz magas, de van akinek csak a mensi 2. napján esik le. Ez nagyon egyén függő.
Kicsit én is tanácstalan vagyok azzal kapcsolatban, amit írtál.....Azt hiszem ma vagy holnap eldöl a dolg....
És a csípés..jaj..az tényleg valami fertőzés, de inkább felfázás jellegű lehet.

Azért írd meg a fejleményeket.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Dandi!
Szerintem hagyad abba a hőmérőzést, mert tényleg lehet tőle fertőzést kapni, hiszen nem steril. Jójó, Apa kukaca se az, de azt mégis csak oda találták ki, és nem egy idegen tárgy.Kép
Ne izgulj, nagyon sokan barnáznak a terhesség elején. De ha nem akarsz nagyot koppanni, akkor n éld bele magad nagyon.
Ennyi idő után ebben sajnos van tapasztalatom.
Puszi: Vica

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Szia Vica Kép
Jó nagyot koppantamKép, megjött...azaz barna még...de menstruáció.
Begurultam, elrohantam Pesten a Trefort utcába
nőgyógyászhoz ahogyan vagyok, értekezletről. Ugyanis a hőm továbbra is 37,5 felett van, baromira szédülök.
A nőgyógyász hülyének nézett, de megvizsgált, ultrahanggal is, de nem látott ott bizony semmit.
Azt mondta azért menjek vissza mensi után.
Úgy gondolom, hogy valami vírus miatt szédelgek itt jó pár napja.
Kezdődhet a sókúra Kép
DE megfogadtam, hogy teszt és doki legközelebb csak jóval az esetleges mensi elmaradása után lesz. Én nem idegeskedek a hülyeségeim miatt.
Láthatod milyen türelmetlen tipus vagyok,...hát
majd most lejjebb adom.
Na Vica, húzzunk bele. Kép
dandi
 
 


Szia Koda,
Most látom Te is írtál...
Igazad lett sajnos.
Iszom mindjárt a cickafarkat, meg a lázcsillapítót, mert bizony majd 38 a lázam Kép
Még ezt is túlzásba vittemKép, na kezdődik minden elölről.
Majd írok még nektek, jobb ez a topik, mint a "megint megjött", ez valahogy optimistább.Kép
dandi
 
 


Lányok,
Egyébként az az érdekes, hogy megkönnyebbültem, hogy tudom mi van. Azért rohantam el orvoshoz is. most egész hétvégén keresgettem volna azokat a hozzászólásokat, akik vérezgettek terhesség alatt...reményeket keresgetve, hogy csak pecsételő barna foltjaim vannak..Kép így meg tiszta lap, a doki elmondta mi van. Merek most már gyógyszert is bevenni. Ja és hétvégén randalirozok, mozgok, nem féltem úgy a hasam. Jövő héten úszok is reggelente.. Én már dédelgettem, kiszolgáltattam magam egy kicsit.Kép
Tiszta hülye vagyok
dandi
 
 


DandiKép
Jaj dehogy vagy hülye! Nagyon is jól teszed, ha vigyázol magadra abban az időben, mikor megfoganhat a baba. Ha kiderül, hogy esetleg nem sikerült, akkor viszont tényleg dorbézolj egy kicsit! Én ugyan így teszek. Most, hogy megvan, csinálok mindent, eszek mindent, iszok bort, és még a háztartási vegyszereket is előveszemKép
Gyorsan kúráld ki magad, mert elkezdődött az újabb hónap!Kép Mindjárt itt a peteérés napjaKépKép Addigra gyógyulj meg. Alig van köztünk most 2 nap...úgyhogy fej-fej mellett haladunk.

ui: a barátnőm,akiről írtam, tényleg terhes. Orvos is igazolta. Már jelentkezett is az abortuszra.....Hiába próbáltam beszélni vele. Sajnos a fiú nem vállalja, egyedül meg nem tudja felnevelni. Most csak sírdogál egész nap....Más pedig hogy cserélne vele.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Dandi!
Jut eszembe: szeded az Elevitet??

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szia Koda,
Persze szedem az elevitet...Kép
A lányt szívemből sajnálom.
A szédülésem megvan még, most még émelygek is.
Hőt nem mérek, majd később kezdem el.
Az öcsém barátnője szerint vírust kaptam el. Ápolónő. Azt , hogy mire készülünk nem mondtam el neki. Majd ha sikerült Kép
Na megyek vissza főzni. Jó nyugi van itthon. Végre nem ezen gondolkodom Kép
SziaKép
dandi
 
 


Dandi!
Sajnálom.Kép De örülök, hogy nem törtél le. Én már komolyan élvezem, mikor egy egy végig izgult ciklus-vége után megjön és végre lenyugodhatok és van más gondolat is a fejemben. Az első 4-6 hónap mind ilyen volt, mint most neked. 6 hónap után már "könnyebb". Írtad korábban, hogy te másfél év után már szaladgálnál fűhöz fához. Hát én is ezt gondoltam és tessék. Végigcsinálva már másként látja az ember. Nagyon bánom, hogy az elején be voltam kattanva és semmi más nem számított, csak hogy terhes legyek. Nem volt más gondolatom, és nem számított semmi más. A hétvégén mondtam a férjemnek, hogy jó volna elfelejteni ezt az egész eddigi rémálmot és újrakezdeni tiszta lappal, tiszta fejjel. Mintha csak most fognánk bele. Nem azt mondom, hogy nem kellett volna megtörténnie, mert hiszem, hogy ennek is megvolt a maga jó oldala, és nagyon sokat tanultam belőle. Másfél év alatt legalább 5 évet "öregedtem". Vagy inkább komolyodtam. Kép
Ezt azért írtam le, mert talán átlátod egy kicsit, hogy TÉNYLEG mennyire fontos, hogy ne gabalyodja nagyon bele. Tudom, nekem is annyian mondtaák, hogy ne görcsöljek rajta, de ezt mind olyan ember mondta, akinek már van gyereke és/vagy elsőre összejött nekeik. Valószínűleg sokat segített volna rajtam, ha egy ilyen téren "tapasztaltabb" emberrel beszélhetek. Dehát ez csak a 8. hónapban jött össze, akkor meg már mindegy volt. El volt b*szva az indulás. Na eldugultam. Kép

Koda!
A barátnőd hány éves? Uramisten, mit nem adnék, hogy cserélhessünk...
Én is dorbézoltam anno, még volt olyan is, hogy 3-4 hónapon keresztül minden hónap végén, ha megjött erősena pohár fenekére néztem.Kép
De ez már a múlté. Én most az almaecetbe kapaszkodom, mint utolsó szalmaszálba.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kedves Koda és Vica!
Most egy kis időre "eltűnök" a babanetről. Próbálom lazábban csinálni, megbeszéltem az "urammal", hogy vele beszélek meg mindent. Természetesen jövő hónap elején megírom mi a helyzet. Kiváncsi vagyok rátok, mindenképpen írok majd IDE. Köszönök mindent!!! Sok sikert!!!
Kép
dandi
 
 


Kedves Koda és Vica1982!
Megígértem nektek, hogy írok ide.
Szóval úgy néz ki, hogy sikerült....azaz tegnap pozitívat teszteltem, ami még tudom, hogy korai öröm... 23. napon volt csak peteérésem a hőmérő szerint. Előtte nap jött haza a férjem Lengyelországból...Kép 37 fokra csak a ciklus utolsó napjaiban ment fel a hőm. Azóta is fönt van. 37. napon mertem csak tesztelni, hiszen későn volt az ovulációm (23. nap). Jelek nem nagyon voltak, vannak: keserű szájíz, esedékes mensi előtt nem fájtak a melleim, nem feszültek, csak kicsit és másképpen. Ma már (38. nap) fájósabb, feszülősebb. A hőm szájban mérve fent maradt.
Kedves Vica, Koda, lányok, babanetesek! Drukkolok tiszta szívből mindenkinek!!!
Érdemes keveset internetezni, sokat mozogni, a férjeket, barátokat kényeztetni, nagyobb figyelmességgel, mint a számítógépen olvasott szabályokra figyelni -. a szerelmeskedés rólatok szóljon, jobban megnyitja az utat Kép
Áldott állapotot kívánok mindenkinek szeretettel!!! Dandi
dandi
 
 


Dandi!

Szívből gratulálok!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Várom a további híreket is!
vica1982
 
 


Kedves Koda és Dandi!

Ezt most produkáltam a 28. napon délután. Tünetem nem volt, esetleg annyi, hogy érzem a hasam, néha beleszurkál. És NEM BIROM ELHINNI!

Sok puszi: Vica
Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Hogy végül topikba vágót is írjak:

a legkorábbi terhességi tünetem 2 volt:

- már a 22. napn lettettem Apukám pizzájáról az erőspaprikát, holott azelőtt soha nem ettem
- a 27. napotól nem eszek csokit. Egyszerűen nem kell.pedig régen nagy csoki-zabáló voltam. :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Bocsi! :oops: :oops: :oops:
letettem=leettem

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


DRÁGA VICA!!!!!!
Csak most vettem észre, hogy sikerült Neked is!!!!
HURRÁÁÁÁ!!!!!!
Remélem jól vagy, nem hánysz sokat. Én négy hónapot végigrókáztam, most már (19 hét) jól vagyok.....
Jajj nagyon örülök!!!!
Puszi
Andi
dandi
 
 


Szia Andi!

5 héttel vagy előttem. :D
Én egyáltalán nem voltam roszzul. Inkább hisztis voltam, de az nagyon. De szerencsére az is elmúlt már.,
Pocid mekkora már? Tudsz róla képet küldeni? És UH képet a babáról?
Kíváncsi vagyok rátok. Hogy vagy most?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


sziasztok,

jó lenne ha feléledni ez a topic mert segítségre van szükségem :roll:
érezte vki közületek a beágyazódást?vhogy nem tudom elhinni hogy azt érzem :oops: van már egy fiam de nála nem emlékszem ilyenre.most meg a 20.cn-tól fáj a derekam meg a hasam.de csak 9 nap múlva kéne hogy megjöjjön.várom a pisilést ezerrel de nem nagyon jön:(azt meg azért korainak tartom hogy mensi elött 9 nappal azt érezzem hogy meg fog jönni.....vagy szerintetek?????????????????????

köszi
cupp
gigi
Vendég
 


Gigi!

Nem tapasztalatból írom, mert nekem is első baba, de ahogy hallomásból tudom, minden terhesség más. Szóval, ami a fiadnál így vagy úgy volt, azt szinte biztos, hogy nem úgy lesz a kistesónál.
A pisilés se jön olyan hamar mindenkinél. Nekem is csak onnantól, hogy már tényleg nyomja a baba, kb 4 hete.
Én nem éreztem beágyazódást, lehet hogy más igen, drukk, hogy az legyen.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok! Új regisztrált vagyok köztetek , de egy ideje már olvasom a fórumaitokat! A véleményeteket szeretném kérni a következőben: január 20. napján egy "kis baleset" után kaptam apa "szeretetlevéből" egy adagot. Az első pár napban nagyon szurkált a petefészkem és a hasam. Ez azóta már alább hagyott, csak néha fordul elő. Tegnap azonban elkezdtek a melleim fájni, ha ráfekszem, vagy megnyomom egy kicsit véletlenül (némi feszülést is érzek) a hőmérsékletem napok óta 37,2 Idea január 29.-én csináltam egy tesztet (qupido) ami nagyon-nagyon-nagyon halvány lett (és még annál is halványabb)! És az átlagnál több tejszerű folyásom van, de nem viszket! Szerintetek lehetek terhes? Mellékesen megjegyzem, hogy egyáltalán nem baj, ha jön a pici ! Van egy clareblu tesztem, ami a nem várt előtt 4 nappal kimutatja (ha jól értem 10-es érzékenységű), szerintetek ezzel már próbálhatom ismét?
Válaszaitokat előre is köszönöm :D
monka1
 
 


Szia Monka!

A nagyon halvány pozitív is pozitív. Szerintem kapd elő a Clearblue-t.

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Szia Dia!

A Clearblue tesztemre az van ráírva, hogy az elmaradt menstruáció előtt 4 nappal kimutatja ! Bár én még ezt a fajtáját nem láttam ( csak az 50-es érzékenységűt), de hát próba szerencse! Amint megcsináltam írok! Köszönöm a szurkolást :D
monka1
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: