Új privát üzeneted érkezett!

Ne is mondd..... rendeltem nagyon érzékeny tesztet, ha megjött, akkor csinálok majd..... remélem, a héten megkapom őket :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jujjj, drukkolok akkor nagyon!!!! :lol: :lol:
lei
 
 


Cöffentye..... bár úgy álok hozzá, hogy biztos csak szivat.... hátha kellemesen meglepődöm :roll: :roll: A remény hal meg utoljára, nem? :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Anap mondása:

Amióta kikapcsolom lefekvés elött a mobilom, azóta utolérhetetlen vagyok az ágyban....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!!

Zsuzska! Én nagyon híszek az állmokban és nekem eddig sok valora vál! És hiszem azt is, hogy én egyszer azt álmodtam, hogy az elsö gyermekem lány lett és tudom, hogy az elsö lány lesz!! És hiszem azt is, hogy neked ezek az álmok, pláne ha visszatérő akkor igencsak van alapja! Ugyhogy mihamarabb csinálj tesztet, mert teljesen megöl a kiváncsiság! Egyébként tudtam, hogy neked elöbb összejön mint nekem!!! :cry: De nehogy azt hídd, hogy sajnálom töled, mert ha te ürülsz akkor én is örülök!! Hidd el!! :D :D Szoval csak azt szeretném ezzel mondani, hogy attol függetlenül még mehetünk eggyütt a játszotérre!!!! :D :D Mert én is hamarosan babás leszek! ha nem ebben a honapban akkor a következö hónapban!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Amugy most olvastam a másik oldalon ahova szoktam írni, hogy most ment el egy lány szülni 15 perces rendszeres fájásokkal!!!!!! :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Drága Nóci!!

Édes vagy :!: :!: :!: :!: :!: Hát elég meggyőző volt a három full nega terhes teszt :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Állok a játszótéri randi elé örömmel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Én is azt gondolom, hogy a visszatérő álmok jelentenek valamit..... hát majd kiderül :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Délutános vagy a héten :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska - A dobozra is rá van írva szerintem .. hogy bizonyos idő elteltével már nem "hiteles" az eredmény .. pontosan ezért, mert becsíkosodhat. De nem törvényszerű, hogy be is csíkosodik... vegyél még egy tesztet .. hátha ;) mennek a drukkok!

Lei
- www.pocakfoto.hu - Ő csinálta a képeimet.
Mi is imádunk fotózni, de ilyeneket fényekkel, leplekkel lehet csak .. az meg pepecs meló ... és nincsenek is eszközeink. Mi nagyon örülünk, hogy megcsináltuk :)

Kép
szösszenet
 
 


Szöszi: Már ki is vágtam a kukeszba jó messzire :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok lányok!

zsuzs: szerintem is felejtsd el. ezek ilyen időben már annyira nem megbízhatók. fölösleges spiráznod magad. nem hiányzik ez neked!
inkább fel a fejjel és majd legközelebb csinálj másikat. ha itt az ideje, hidd el egyből meglesz a két csík!
addig meg kövesd az utasításokat amit kaptál :wink: szeressétek egymást jó sokat!

Kép

Kép
timi1982
 
 


Szia timi!

Köszike, pont ezt tettem..... megráztam magamat és ma megyek tornázni, holnap bicikli, szombaton babázok barátnőm kisfiávan, vasárnap meg megyünk korizni :lol: :lol: :lol: :lol: Szóval lefoglalom magamat rendesen, hogy még csak eszembe se jusson a dolog :lol: :lol: :lol:

Ja és nagyon , de nagyon fogjuk szeretgetni egymást, ez tutkó :wink: :wink:

Te meg pihizz.... hogy vagytok?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az istentisztelet vége felé a lelkész megkérdezte nyáját:
- Hányan bocsátottatok meg az ellenetek vétkezőknek?
Mindenki feltartotta a kezét, kivéve egy törékeny idős hölgyet.
- Jones asszony!? Ön elzárkózik attól, hogy megbocsásson ellenségeinek?!
- Nekem nincs egyetlen ellenségem sem - mondta kedvesen mosolyogva az apró hölgy.
- Asszonyom, ez igen szokatlan. Megkérdezhetem, mennyi idős is Ön?
- Kilencvennyolc múltam - felelte az ősz matróna.
- Kedves asszonyom, megkérhetem, hogy jöjjön ki ide a gyülekezet elé, s mesélje el nekünk, miképpen lehetséges, hogy valaki majdnem százéves, és nincs egyetlen ellensége sem!
Az aranyos néni kitotyogott a lelkész mellé, szembefordult a gyülekezettel, és csak ennyit mondott angyali mosollyal:

- Túléltem a rohadékokat!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szejjasztok!

Az éjjel megszületett a kislány 3300g-al! Gyönyörü! vant fent róla kép az ujdonsült apuka jóvoltából!! :D :D

Zsuzska! Igen a héten délutános vagyok, de a jövöhéten itt leszek hamar mert délelöttös leszek!! :wink: :D

lei Szöszi!! Hogy vagytok?????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!!!

Merre csaviztok csajok!??? Én se voltam ergy pár napig de ti se!!! Merre voltatok?? Kint voltatok a szabadban?? Nagyon jó időnk volt ma is!!! Tegnap nagytakaritást csináltam nagyon fáradt voltam!!! Az iwiw-en rátaláltam egy régi ismerösömre és képzeljétek a János korházban dolgozik meg mentözik is egyben!! Elmeséltem neki a baba projektemet és mondta, hogy ma ügyel, ha van kedvünk mehetünk is be hozzá még ma! Mundjuk most olvastam és már hívtam is de bizti betegnél volt mert ki volt kapcsolva!! De még azért probálkozom!! Ha eljutok hozzá tuti írok, hogy mik a fejlemények!!! Nagyon izgatott vagyok!!!

Egy kérdés!! Ti ismeritek, hogy hogy kell a jonás modszert kiszámitani??? Ha tudja valaki akkor írja le !!!! Légyszike! :wink: Köccike!!! Puccika :!: :D :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

NEkünk nagyon jól telt a hétvégénk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szombaton kicsit lustiztunk, ebéd után meg mentünk barátainkhoz. Jót babáztam :lol: :lol: :lol: :lol: Tündéri Marci baba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Vasárnap meg főztem délelőtt, délután meg 2 órát sétáltunk a Duna parton :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon jól esett :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Régen nem sétáltunk ekkorát :wink:

Nóci:
Nagyon kíváncsi leszek, hogy mit fog mondani az ismerősöd és milyen lesz a benyomásotok :!: :!: :!: :!: Várunk a fejleményekkel :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mai viccem:


Fickó a borbélynál ülve átszól a manikűröslánynak:
- Te, szépségem, nem vacsoráznál velem ma este? Gyertyafény, halk zene, a többi meg majd kialakul.
- Nem lehet, férjnél vagyok.
- Hát mondd azt neki, hogy egy barátnőddel mész moziba!
- Mondd meg neki te! Épp téged borotvál!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


nócika: Jónás módszer!!
add meg nekem a születési adataidat órára pontosan, és van egy honlap, ahol ki lehet számítani, hogy a teliholdtól számítva hány nappal van a peteérésed. Vagy ha gondolod megpróbálom elküldeni a linket, de egy kicsit bonyolult eljutni rajta a kalkulátorig.

AMúgy jól vagyok, minden OK. majd csütörtökön megyek UH-ra. :lol:
lei
 
 


Csajok, szerintetek mér ilyen még mindig?

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Csajok!

Mi is jól vagyunk .. csak már annyira a végén, hogy nincs időm olyan sűrűn netezni :) még el kell intézni a dolgokat :)

16 nap .. és megszületik Alíz :D :D :D :D

Zsuzska
- Én sosem csináltam ilyen tesztet .. tehát nem tudok neked válaszolni :(

Kép
szösszenet
 
 


szia szöszi!

huh már nagyon finishelsz :D szerintem ezért senki nem haragszik, ha eltűnsz :D

most akkor 2 hét, vagy 22 nap? az alsó miért kevesebb???

Kép

Kép
timi1982
 
 


Szöszi: Hajrá nektek :!: :!: :!: Tényleg,mennyi van hátra most akkor :?: :?:

Szoba, rugik, minden rendben a kisasszony érkezésére??? Vagy még van, mit megvásárolni :?:

Pihizz sokat, nehogy bekeményedjen pocid :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


szöszi: megy a drukk, hogy minden OK legyen. :lol:

én holnap után megyek a 18. heti Uh-ra, majd jövök a hírekkel utána.

amúgy minden rendben velem/velünk! :)

én nem ilyen LH tesztet csináltam anno, de szerintem símán lehet 4 napig peteérés. Vagy ez esetleg biológiailag lehetetlen?
Elvileg azt is hallottam, hogy nem mindegy, hogy a nap melyik részén csinálod a tesztet, szóval nem reggel kell, mert az sokszor téveset produkál, ezért inkább délután kell, és minden nap ugyanakkor kb.
lei
 
 


Jah ....
Csajszik, azért van két vonalzóm, mert a felső mutatja a terhességem tényleges fázisát, a baba tényleges kiszámolt korát. Ez van a kiskönyvemben mint hivatalos szülési időpont.
Viszont, mivel császáros leszek a gerincem miatt, és annak a kiírt időpontja április 2. .. csináltam egy loyan vonalzót is, amin látszik pontosan, hogy hány nap van még hátra!
Tehát az alsón számolok vissza .. max. annyit lesz bent a kislányom :D :D :D

Április 2. ... már csak 15 nap :D

Nagyjából készen vagyunk .. még egy szopis melltartót meg sterilizálót kell vennünk, azt pénteken megvesszük.
Amire Alíznak szüksége van, az már elpakolva, kimosva, elrendezve, kivasalva .. várja a hercegnőjét :)

Kép
szösszenet
 
 


szösz!

nah az én párom is ápr.2-ai... remélem kevesebb gondod lesz majd vele mint nekem az én nyuszikámmal :D ;) habár az ő kárára lehet irni hogy tipikus pasi ;)

gerinced miatt???? akkor számítsak esetleg én is valami ilyesmire, az apró gerincferdülésem miatt? tényleg nem nagy, észre se venni. inkább én érzem ha nem jol ülök, görnyedek.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi - Én úgy tudom, a ferdülés önmagában nem gond :) attól még szülhetsz természetes úton. Nekem sérvem van .. az már nehezebb eset... :roll:

Kép
szösszenet
 
 


Szöszi: Nagyon finishben vagy akkor :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


szösz! ok. már megilyedtem, hogy ez is gond lehet. eddig ilyet nekem nem mondtak, de gondoltam rákérdezek. hát a tiéd tényleg komolyabb. de legalább nem ér annyira váratlanul a szülés ;)

egyébként nem is tudom melyik a rosszabb... természetesen szülni, vagy császárral. főleg ha belekalkulálom az én fájdalomküszöbömet.
ugy kéne hogy császár, de aztán meg ne érezzem azt a kínt. állítólag az sokkal rosszabb, meg hát ugyebár tuti hogy tovább tart a gyógyulás.

a dokimnak tuti nem leszek egy egyszerű eset... de ő még nem retteg, csak én :D nem tudja mi vár rá! ;) :lol: 8)

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi - Hát bizony .. mindkettőnek megvan az előnye és a hátránya is :)
Az én esetemben ugyan biztosra tudjuk a szülés időpontját .. de ha a kisasszony úgy gondolja, hogy mégiscsak holnap jönne .. vagy 2 héten belül, akkor nekünk is futni kell a kórházba, és még lehet a fájásokból is kijár .. míg beér a dokim és megcsászároz.
Aztán lehet húzzuk április 2-ig (szuper lenne), nyugisan befekszünk, és megszületik Alíz .. akkor azért az utána következő napokat megszépíti a baba, és könnyebben viseli az anyuka a felépülést :)
(minden kismama nehéz eset :D :lol:)
Hajrá nektek, ti is szépen félidőnél jártok .. innen szalad csak igazán az idő :)
Baba mozog sokat? Érzed?
Hogy álltok a vásárlással? :)

Lei
- Örülök, hogy nálatok is minden OK :)
Család nagy örömtáncban van? :)

Kép
szösszenet
 
 


Hali!
Én holnap megyek UH-ra, ott majd minden kiderül. Én még nem érzem a mocorgást :( kezdek is szomorkodni emiatt, pedig tudom, hogy lehet, hogy csak a 20. hét környékén fogok bármit is érezni, de akkor is.....jó lenne már legalább így tudni, hogy minden OK odabent.

Júúj, szöszi, nagyon izgalmas, hogy már csak ennyi van hátra :!: :!: Minden OK lesz, ne izgulj! De majd azért várjuk a részletes születés történetet, meg a kórházi beszámolót és tapasztalatokat. :P
lei
 
 


Lei - Ne izgulj .. én is a 19. hét végén éreztem először baba-mozgást .. akkor is csak úgy, ha jól rányomtam a tenyerem a szeméremdombom feletti részre és őrülten koncentráltam percekig :lol: :lol: :lol: :lol: aztán úgy belelendült a kiscsaj, hogy most már alig van pár perc nyugalmam :D :D
Úgyhogy tuti minden rendben az UH-n .. :)
Amúgy anno én is úgy gondoltam, hogyha érzem a mozgást, akkor megnyugszom .. fenéket .. onnantól folyamatosan azt figyeltem :lol: :lol:

Persze, jelentkezem, bármi történik .. ha lesz erőm/időm .. azonnal megírom a tapasztalatokat :) ;)

Kép
szösszenet
 
 


szösz!

igen már mocorgunk. vagyis -gatunk :D pont szülinapi ajándék volt a mocorgása :D azóta naponta 2-3 alkalommal érzem általában, de csak rövid ideig. mikor madártejcsit eszek akkor aktivizálja magát... biztos szereti ő is :D csak az a baj hogy már elfogyott. :(


többiek??? merre jártok? eltűntetek nagyon!!!!

Kép

Kép
timi1982
 
 


Sziasztok!

Én reggel voltam 21. napi vérvételen. Majd csak ápr. 3-ára kaprunk időpontot konzira :cry: :cry: :cry: Addig megint meg fog jönni :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Anyóka miniszoknyában, - megszólítja a rendőr:
- Néném, azért a maga korában túlzás a miniszoknya...
- Miért fiam, annyira csúnyák a lábaim?
- Az meg csak hagyján, de kilóg belőle a melle!


Határozott válasz
- Ne haragudjon már, de maga szerint az a baloldali gyermek a
színpadon,fiú-e vagy lány?
- Fiú!
- Honnan tetszik abban olyan biztosnak lenni? Talán ön az apja?
- Nem, az anyja!


Vendéglőben:
- Asszonyom! A férje becsúszott az asztal alá.
- Dehogy uram, a férjem most lépett be az ajtón.


- Én vagyok az első férfi, akivel lefeküdtél?
- Hát, ezen még nem gondolkoztam, de most, hogy
mondod...tényleg,ismerősnek
tűnsz...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Víz nélkül
- Meddig bírja a teve víz nélkül?
- ???
- Élete végéig.

Tetű
- Hinnye Mári! Lapostetüt kaptam tüled!
- Gázsi, Gázsi, há mit ákársz kétszáz forinté? Selyemhernyót?


Bíró a vádlotthoz:
- Kéri a következő kérdést, vagy megáll három évnél?


Az útépítésen a főnök odamegy a munkásokhoz:
- Fiúk, nem érkeztek meg a lapátok.
- Sebaj, majd egymásra támaszkodunk.


A rendőr megállítja a teherautót.
- Már harmadszor szólok, hogy folyik az autója!
- Én meg már harmadszor mondom, hogy locsolókocsi !


A költő a barátnőjével sétál a parkban.
- Milyen szép a naplemente... - áradozik a barátnő.
Mire a költő:
- Kuss! Nem akarok most munkáról beszélni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bemegy a kocsmába egy 16 éves fiú, és így szól a pincérnőnek:
- Kérek egy korsó sört!
A pincérnő - látva a fiú korát - megkérdezi:
- Bajba akarsz keverni?
- Talán majd később, előbb egy sört kérek.


Apáca kihallgatásra jelentkezik a kolostort vezető papnál:
- Atyám, szeretnék prostituált lenni!
- Tessék, hogy mondtad, lányom?
- Szeretnék prostituált lenni.
- Ó, hála Istennek, először úgy értettem, hogy protestáns szeretnél
lenni...


- Kapitány úr! Mit csináljon, aki aknára lép?
- Nos, a szokásos eljárás: húsz métert ugrani a levegőbe, és szétszóródni a
szélrózsa minden irányába.


Két székely az erdőben:
-Idesapám igaz, hogy ebbe az erdőbe nem lehet eltévedni?
Idesapám?
IDESAPÁM!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A fényképészetbe betér egy matektanár:
- Szeretnék erről a filmről képeket csináltatni.
- 9x13?
- 117. Miért?


Mi történik, mikor havat jósolsz és mégsem esik... Igaz történet ...
Egy michigani TV állomás bemondónője, miután mégsem esett az előző nap
megjósolt hó, ezzel fordult a meteorológushoz:
- Nos Bob, hol van az a 20 centi, amit tegnap este ígértél?
Nem csak a fickónak, hanem a stáb felének is el kellett hagynia a forgatás
helyszínét, annyira röhögtek...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!! Na megint vagyok én is!!

Szöszi!! Jaj de nagyon szurkolok neked-nektek!!! Várom én is a szülés történetedet!! Tényleg! Te hol fogsz szülni?? Mármint melyik korházban???

Lei! Elküldöm priviben!! Remélem megkapod!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ja!! És elöre is köszi!! :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika - Köszönjük a drukkot :)
A Szent Imrében szülünk :) ... szerintem jó választás - gyönyörű a kórház! Ha már be kell börtönözzem magam, legalább színvonalas helyre menjek :lol: :lol:

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!

Hát akkor nyissuk a mai napot viccel :lol: :

A fütyi kérelme:

Alulírott Hímvessző, jelen levelemmel fizetésemelésért folyamodom.

Indokaim a következők:
-Nagy mélységekben dolgozom,
-Bármely helyzetben először a fejem dugom be,
-Sem hétvégi, sem szabadságolási időszakom nincs,
-Nedves környezetben kell dolgoznom ,
-Magas hőmérsékleten dolgozom,
-Fertőző betegségeknek vagyok kitéve.

Tisztelettel: Hímvessző
Tisztelt Hímvessző!

Miután kérelmét átolvastuk, az abban lévő érveket elemeztük.
Sajnálattal közöljük, hogy kérelmét a következő okok miatt elutasítottuk:


-Nem dolgozik napi 8 órát folyamatosan,
-Kis erőkifejtés után elszenderedik,
-Nem követi mindig a felső vezetés utasításait,
-Nem marad meg kijelölt helyén, gyakran elkódorog máshová,
-Nincs kezdeményezőkészsége, állandóan nógatni, motiválni kell, hogy munkába álljon,
-Munka lejártával munkahelyét mocskosan hagyja el,
-Nem követi a biztonsági előírásokat, mint pl. a védőruha viselete,
-Képtelen két egymás utáni műszakban dolgozni,
-Néha elhagyja a munkahelyét, még mielőtt a napi munkát elvégezte volna.

Ha mindez még nem lenne elég érv Önnek, megjegyezzük, hogy állandóan két gyanús zsákkal járkál.

Bérosztály

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Halihóóóó! Megvolt az Ultrahang vizsgálat :lol: :lol:
Minden rendben van a babóval, teljesen egészséges az adati és a szonográfus szerint is. Minden testrésze megvan, koponyája normális alakú, hasfala zárt.
ÉS KISFIÚÚÚÚÚÚ!!! :lol: :lol:

szóval nagyon megnyugodtam végre. annyira izgultam előtte, hogy minden rendben legyen vele.
lei
 
 


Lei: Nagy nagy nagy gratula kisfiadhoz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ez nagyon jó hír :lol: :lol: :lol: Apája mit szólt hozzá?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


nagyon örül neki!!! Pont ma hajnalban viccelődtünk ezzel kapcsolatban, mivelhogy azt álmodtam, hogy iszonyatosan rugdosott belülről a pici, erre párom mondta, hogy biztos focista lesz a gyerek, Erre rá pár órára kiderült, hogy tényleg fiú!!! :lol:
lei
 
 


Lei: :lol: :lol: :lol: :lol: Iszonyű büszke lehet akkor párod :D Én majd kicsi lánykát szeretnék :roll: Pesze a fiúnak is ugyanannyira örülnék, csak már jönne hozzánk :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lei - Gratulálok!!!! Nagyon örülök a szuper híreknek! És annak is, hogy kiderült, hogy kissrác! Nah, kezdhetitek a költekezést :lol: :lol:

Zsuzska -
Neked meg a nyuszi hozzon egy kiscsajt, ezt kívánom!!!
(amúgy én is lányt szerettem volna, és nagyon boldog vagyok, hogy Alízunk lesz :D)

Kép
szösszenet
 
 


Szöszi: Köszi szépen :lol: :lol: :lol: :lol: Én húsvétra mikit kapok :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


kuzsanna írta:Szöszi: Köszi szépen :lol: :lol: :lol: :lol: Én húsvétra mikit kapok :evil: :evil:

Tény, hogy most stílszerűbb húsvétra a miki .. mert a hó is esik :lol: :lol: de akkor köv. hónapban pótolják a nyuszis meglepetés babát!!!!! :D :D

Kép
szösszenet
 
 


Szöszi: A próféta szóljon belőled :!: :!: :!: :!: Bár most nem sok esélyt látok még pár hónapig, de előb-utóbb meg lesz :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!!! Micsoda hírekre JÖVÖK!!!!!

LEI HATALMAS GRATULA!!!! :D :D :D :D Istenem de bolgogok lehettek!!!! Nagyon örülök veletek eggyütt!!!

Szöszi!! Igen csupa jó híreket halottam arrol a korházról!! De Nekem sajna elég messze lenne, ha arra kerülne a sor hogy indulás van!!! :wink:

Zsuzska!! Ne szomorkodj Miki miatt mert még szerintem azért nem biztos semmi sem!! Vagy tévedek??? Van valami amiböl tuti tudod??? Szerintem ne igyál elöre a medve börére!! Én azért naon szoritok!!!!

Csajok én megmondom a frankot ha most nálam valaki rákérdezne, hogy mikor jött meg utoljára csak annyit mondanék, hogy valamikor a honap elején!! És ha azt kérdezné, hogy mikor kell megjönnie akkor azt felelném, hogy PASSZ! Na ez aztán elég gázz!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci: Sajna reggel színét adta pirkó, úgyhogy tuti, hogy jön :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: