Új privát üzeneted érkezett!


Jjucuss, nagyon jók a képek! :D :D Kutyulik is édesek, fiad is és az udvar is nagyon tetszik! :D Jut eszembe: Téged még nem is láttunk?
20140901114303
 
 


 
 

Nem Brunhild, mert le vagyok amortizálódva és igazából nem is nagyon készült rólam kép mostanában. De a kedvedért teszek be egy anyáknapit...bár elég hörcsög fejem van rajta. :D

jjucuss
Eger
 
 



Jjucuss, mindenre felkészültem, miután olyan szépen jellemezted magad :lol: de csalódást okoztál: egyáltalán nincs hörcsög fejed :lol: :wink: Komolyra fordítva a szót, szépek vagytok! Köszi a képet, most már tudjuk, ki ír olyan jókat :wink:
20140901114303
 
 


Jucus
Zseniális képek, tényleg nagyon helyesek vagytok, a kutyák is tündériek. Egész másként képzeltelek amúgy el :)

Fairytale
Mikor mész legközelebb dokihoz? Azért ez tényleg lehet intő jel, addig is próbálj meg kicsit visszavenni a tempóból!

Ana
Várjuk a képeket :) Akkor Panna már nem is megy oviba? Nálunk jövő csütörtökön lesz a ballagás, de Luca még július 8-ig jár majd, utána már mindketten otthon leszünk.

Gil
Továbbra is szurkolok Nektek, most már biztos nem lesz semmi komoly probléma, Dominik egyre nagyobb és erősebb.


Gydavid, Linacska, Panndi és bárki más :)
Megbeszélhetünk akkor egy találkozót a Westend előtt olyan 3/4 10-re, ha gondoljátok. Meg persze más is jöhet oda, aki esetleg nem ismeri a környéket és tart tőle, hogy nem találná meg a cukrászdát.
Legyen a Westend főbejárata (a pályaudvar mellett, szemben a buszvégállomásnál). Különös ismertetőjelem: - és akkor most idézném Pihét - "úgy megyek, mint egy pingvin, a lábaim olyan vastagok, mint egy elefántnak, és akkora púpom van, mint a tevének, ha bő ruhát veszek fel, akkor meg úgy nézek ki, mint egy tehén" :D


Ma este találkoztam a választott szülésznőmmel, majdnem két órát beszélgettünk, nagyon-nagyon boldog vagyok, hogy őt fogadtam fel, hihetetlen szimpatikus volt, mind emberileg, mind szakmailag tökéletesen meggyőzött. Mindent átbeszéltünk, megnéztem a felújított gyermekágyas részleget, jártam a szülőszobákban is. Abban is voltam, ahol Luca született, nagyon fura érzés volt újra látni, egészen elérzékenyültem.
Megtudtam, hogy nincs már a kórházban PIC, ez azért kicsit aggasztó, de nyilván bízom benne, hogy most nem lesz rá szükségünk, szörnyű volt az a hét, amit Luca ott töltött.
Megbeszéltük, hogy a szülés alatt automatikusan kapok két adag antibiotikumot a korábbi komoly streptococcus problémák miatt, így reméljük Johanna megússza a dolgot és Lucához hasonlóan nem kell két hétig kínozni szegényt.
Viszont azt mondta, hogy a főcsoport összeférhetetlenség miatt most is számíthatunk szövődményekre (korai sárgaság, vércsere...). Ha valóban így lenne, akkor a gyerkőcöt elszállítanák a János kórházba, mivel itt nincs már PIC....
De persze lényeg a pozitív hozzáállás :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

linacska, anyudnak jobbulást!

jucus: de jó képek, szépek vagytok, és a kutyusok is :)

Leo, tudsz segíteni? Mondta ugye a doki szerdán, hogy Gábor feje nagyon lenn van, de tegnap nagyon durván lenn éreztem, a szeméremdombom legalján éreztem, szinte a puncimnál, és mensisen görcsölt közben a hasam. Ez is belefér, ez normális? Picit megijedtem, mert ennyire lenn egyik gyereket sem éreztem :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


SZIASZTOK!

NYÁKDUGÓ:ÉLETEMBEN NEM LÁTTAM :D

ÖRÜLÖK NEKI,HOGY SZINTE MINDENKI EGYBEN VAN MÉG ÉS NINCSENEK BAJOK.

VILIKE NAGYON TÜNDÉRI,ANYUKÁM IS SZOKOTT ÉRDEKLŐDNI ÉS NEKI IS MUTATTAM,HOGY MILYEN KIS ÉDESKE :D

GILNEK ÉN IS DRUKKOLOK!!!!

MI:
HÉTFŐN VOLTAM A TEMETÉSEN...HÁT ÉGIG BŐGTEM(PEDIG ÉLETEMBEN 2X LÁTTAM...NEM IS EMLÉKSZEM AZ ARCÁRA :oops: )
A LÉNYEG,HOGY MINDENKI AZÉRT AGÓDOTT,HOGY A 31 HETES POCAKOMMAL NEHOGY ROSSZUL LEGYEK,MÉG AMIKOR A KOPORSÓHOZ ODAMENTEM RÉSZVÉTNYILVÁNÍTANI IS AZ VOLT AZ ELSŐ,HOGY ÉN JÓL VAGYOK-E....EHHEZ KÉPEST A 19 ÉVES ÖCSÉM LETT ROSSZUL,AKIRE RÁ VOLTAM BÍZVA,HOGYHA SZARUL VAGYOK,TÁMOGASSON....

TEGNAP ÓTA MEG TISZTA SÍK IDEG VAGYOK...EGYRE JOBBAN KEZDEK RÁHANGOLÓDNI ARRA,HOGY ITTHON SZÜLÖK...
UGYANIS JÚLIUSBAN AZ OVIBAN CSAK ÜGYELET VAN UGYE,ÉS TEGNAP KÖZÖLTÉK,HOGY A FIÚK NEM JÁRHATNAK AUGUSZTUSIG,MIVEL NEM DOLGOZOK...DE KÉRDEZEM ÉN..2 GYEREKKEL HOGY A JÓ ÉDES ANYÁMBAN SZÜLJEK??????HA VÉGIG KELL NÉZNIÜK KI VÁLLALJA A FELELŐSSÉGET A LELKI VILÁGUKÉRT????HA ITTHON KELL SZÜLNÖM,1:KI GARANTÁLJA,HOGY MINDEN RENDBEN LESZ VELEM ÉS LACKÓVAL???2:KIÉ A FELELŐSSÉG,HA ITT SZÉPEN ELVÉRZEK???
DRÁGA OVÓNÉNI VÁLASZA:JAJJ HÁT HARMADJÁRA CSAK TUDOD MÁR MIKOR KELL ELINDULNI A KÓRHÁZBA...ESETLEG AKKOR 1 HETET MEHETNEK,MÍG SZÜLÖK....
DE BASSZUS...HÁT MINDEN SZÜLÉS MÁS....EDDIG SZÉPEN ELKEZDŐDTEK 40 PERCESEN A FÁJÁSOK,LEARASZOLTUNK 3 PERCESEKIG...MAJD BURKOT REPESZTETTEK.AZ ELSŐ VÍZELFOLYÁSTÓL 2 ÓRA A MÁSODIK 1 ÓRA ÉS 15 PERC VOLT,MÍG KIBÚJT...ÉS HA MOST RÖGTÖN ELFOLYIK A MAGZATVÍZ????HOVA TEGYEM A KÉT GYEREKET HA APA PL. PÉCSEN VAN????

ÁHH KI VAGYOK TELJESEN....SZOKTÁTOK KÉRDEZNI MI VAN VELEM...HÁT MINDIG CSAK AZ ILYENEK JUTNAK :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


majga,
ha ilyen történik hívsz egy mentőt. Gyerek nem akadály, ilyenkor viszik őket is. Nekem Levi 7 hetes volt, amikor apukámnál nagyon rosszul lettem, azt hittük valami trombózis, vagy szívinfarktus, vagy valami komoly, aztán valószínű csak reflux. Na mindegy, a háziorvos pont ott kajált apuék alatt az étteremben, szegény otthagyta a kajáját és jött. Na ő mondta, hogy legfeljebb hívjunk mentőt. Apukám meg aggódott, hogy na de itt van a 7 hetes gyerek is. A doki meg mondta, hogy semmi gond, viszi a mentő őt is.

Jucus,
most megy anyu a háziorvoshoz, én mindjárt szerzek neki egy kardiológust, szerintem pár óra múlva okosabb lesz.

Addisz,
esetleg priviben cserélhetünk mobilszámot? Én a 3/4 10-es találkát nem ígérem meg, mert reggel még bevisszük a gyerekeket Kecskemétre, onnan indulunk fel, szóval lehet, hogy kések. Viszont én odatalálok, semmi gond. Csak hogy le tudjam csekkolni, hogy elindultatok már, vagy sem. De a lényeg, hogy rám ne várjatok, mert 90 km alatt bármi lehet, de jövök. Apa ottmarad a Westendben, hozza a laptopot, majd egy jegeskávé mellett eldolgozgat.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


HÁT NEM TUDOM MI LESZ,DE NEM NAGYON TUDOM ELKÉPZELNI,HOGY KIHÍVOM A MENTŐKET ÉS BETESZIK A KÉT GYEREKET IS ÉS MEGYÜNK A SZÜLÉSZETRE....AHOVA MELLESLEG LÁTOGATNI SE JÖHETNEK BE,AMIKOR MEGSZÜLETIK A TESÓ....

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


majga :(

Én nem megyek holnap, már nagyon nem szívesen megyek egyedül sehova, tegnap este óta még annyira sem :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi, semmi javulás? Még mindig ott érzed?

Majga, egyedül csak nem fognak két kisgyerek otthon hagyni a mentősök! Legfeljebb segédkeznek az otthonszülésben, ha annyira beindulnának a dolgok!

Fairytale, hogy vagy? Minden rendben???

Klarissza, hogy van Vilike?

Ildóca, rég nem voltál...
20140901114303
 
 


TALIRA ÉN SEM NEM MEGYEK...FÉL 10-TŐL BALLAG A KISKRAPEK :lol: :lol: :lol:

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Majga, szerintem normális, hogy ilyeneken parázol, legalábbis az én egyik legnagyobb félelmem is épp az, hogy mi lesz a már kint lévő kettővel. De úgy sem lehet előre tudni, hogyan alakulnak majd a dolgok, és valahogy biztos lesz. Ha nem A, akkor max B vagy C terv szerint. Sajnálom, hogy nem tudod végig vinni a gyerkőcöket oviba, akkor, amikor a legnagyobb szükséged lenne rá, de fel a fejjel, meglátod, megoldódik majd a dolog!

Találkára megyek (khm, tervezek menni), de majd csak a cukiba, és bár nem tervezek késni, előre szólok, hogy mindig mindenhonnan elkések. :oops: Előre is bocsi!

Fairy, azóta nem volt hasonló fájdalmad? Ha igen, tényleg érdemes lenne megejteni egy telefont a dokidnak...

Jjucuss, a fiúk biztos imádnak játszani a kutyusokkal! :) Mik a terveitek velük? Mármint nem a fiúkkal. Ööö... szerintem a hörcsögök nem így néznek ki! :shock: :) Nagyon szépek vagytok, és én is másként képzeltelek el. Szőkének valamiért, de nem tudom, miért. :)

Addisz, de, mindkét lány megy még oviba gyakorlatilag július végéig, kisebb-nagyobb kihagyásokkal (tábor, nagymamázás, ilyenek). Nem tudom, hivatalosan járhat-e olyan gyerek nyáron, aki ősszel a sulit kezdi, de nem kérdeztem meg, és szerintem ha van is ilyen szabály, csak azért nem tették még szóvá, mert én csinálom az ovi kiadványait ingyen és bérmentve. A múltkor meg férjem cége költözött, és egy rakat üres füzetet, sárga baseball-sapkát és ki tudja még milyen megmaradt cuccokat vitt az oviba, amit ők már kukázni akartak, a gyerekek meg imádták. :D

Szülésznő: látod, tényleg a sors keze volt, hogy a többi nem vállalt! :) Tök jó, hogy ilyen pozitív benyomást tett rád, és a leírtak alapján tényleg profi és kedves is!

Panndi, amikor voltál legutóbb dokinál, nézett méhszájat? Nem kezdtél még el kinyílni?

anabique
Budapest
 
 


ana, szerdán voltam dokinál, 2000-es a méhszájam, nyílni még nem kezdtem, csak azt mondta, hogy nagyon lenn van Gábor feje. De a tegnap esti mutatványa nagyon durva volt, ennyire lenn még sosem volt, Apa félt, hogy elmegyek WC-re, és ott maradok szülni :) De szerencsére azért nem :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Anabique, tudtommal járhat, itt is sok gyerek volt, aki auguztus 31-én még oviba járt, szeptember elsején pedig már suliba :)

Én utálok elkésni és régen mindig előbb értem oda mindenhova, nehogy 1 percet is késsek...de amióta megvannak a gyerekek, bármit csinálok, sosem sikerül idejében sehova eljutni :roll: :lol: :wink:
20140901114303
 
 


Kicsit én is aggódom, mi lesz a lányokkal szülés alatt, ha épp csanában vannak, ki megy értük, hogy jutnak haza, stb. De hát majd alakul :) Ők a szülésig járnak, utána két hetet itthon maradnak, aztán járnak majd újra :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Végre kértem időpontom az utolsó uh-ra a kórházba...36-38. hét között kell..nos, sikerült 38. hétre kapnom, július 8-ra :roll: Ha nem szülök addig :) (persze már rég kellett volna telefonálnom, de valahogy mindig elfelejtettem..na meg azt gondoltam, még ráérek :oops: )
20140901114303
 
 


brunhild :) A lényeg, hogy van időpont! :)

Én szerdán megyek az első CTG-re, de nem sok kedven van hozzá :?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Brunhild, az jó dátum, én aznapra vagyok kiírva. :D

Panndi, szerintem önmagában az nem baj, ha nagyon lent van Gábor feje, ilyenkor szoktak beilleszkedni, nem? Persze ennél biztosan tud Leo vagy Jjucuss szakavatottabb véleményt írni.

Nem lett túl sok jó kép tegnapról, talán még ez a legjobb.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anabique 2011.06.14 13:13-kor.

anabique
Budapest
 
 


ana, de szép :) Milyen nagylány már!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Anabique :) A kép tényleg nagyon jó, és első gondolatom tényleg az volt, hogy a szája ki van festve? :lol: Szép kislány!

Panndi, addigra már én is járni fogok ctg-re..szerintem ha július 8-án nem is, de max egy hétre rá szülni fogok :roll: Azért hihetetlen, hogy a "kötelező" vizsgálatokat nem lehet időben elvégezni...és ez azért bosszant, mert utoljára is amikor ott voltam, 10-e mentem, és még nem kezdték el a rendelést! Előttem még voltak kb 10-en....és ültünk és vártunk....ilyenkor ugye felmerül, hogy szülések vannak, vagy császár, és ezért csúszik a dolog. DE NEM, ott volt egy csomó nagyhasú kismama, közben jönnek mennek az orvosok, egyik doki felfedezte a páciensét és váltott vele pár szót; ekkor kiderült, hogy nincs is bent senki, erre a doki azt mondta, megyek és szólok, hogy jöjjön valaki. És 5 perc múlva jött is! :shock: Tehát nem asszisztált, nem műtött.. :(
20140901114303
 
 


Fairtale, remelem minden rendben!!!! Probalj vigyazni magadra es pihenni!!!!

Vivcsen, a ruhak gyönyörüek :) Ha utana el tudod adni hasonlo aron akkor rendben, de különben szerintem is eleg draga! De olyan szepek :)
Sajnos mi azert nem tudunk hazamenni, mert 8-10 het mire utlevelet kap a pici es addig nem merünk elindulni. Unokatesomnak 1 honappal, baratnömnek masfellel a kiirt idöpont utan lesz :(

Köszönöm a mereteket :) Nekem 95 :wink:

Linacska, jobbulast Anyukadnak!

Juccus, a kutyusok olyan aranyosak :) A kisfiaid pedig a mindenkori gyerekalmom ... vörös haj, gyönyörüek :) Mondjuk nekünk nem sok eselyünk van, hogy összejön ...

Ana, Panna gyönyörü :)

Kép
Kép
rokakoma2
 
 
 


Ana: de gyönyörű kiscsaj. Gratulálok hozzá.

Jucus: Jók a képek, éstündériek vagytok a fiúkkal.
Ez egy labi ugye?

Fairy: hogy vagy?

Ma lerakjuk a szőnyeget apával,és kész a háló, csak be kell pakolni :-) Juppiiiiiiii

Aztán jövő héten jön megint a festő végre lefesti a gyerekszobát :-)

Én a talira nem megyek sajna, de nektek nagyon jó szórakozást! Majd valaki kattintgasson ,h az itthon maradt képmániásoknak legyen min élvezkedni :-)

ELmegyek meglátogatom a barátnőmet, aki két hete szült. Kíváncsi vagyok rájuk nagyon :-)

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Ana
Hú, de szép lányod van! Minden második nő ilyen természetes szájszínt szeretne magának :D És nagyon csini a blúza ;)
Szerintem minden gond nélkül járhatnak a gyerekek augusztus végéig oviba! Nálunk legalábbis nem lenne gond, ha még a suli előtti héten visszavinném, sok olyan családot ismerek, akik épphogy meg tudják oldani a 6 hét szünetet, szóval augusztus végén még beviszik a sulikezdőt egy hétre. Az óvónők néha húzzák emiatt a szájukat, de ha nincs más megoldás, akkor nem tudnak mit tenni.

Panndi
Biztos rémisztő helyzet lehetett, de a lényeg, hogy a méhszáj zárt és nincsenek görcseid, fájdalmaid.

Majga
Nagyon sajnálom, hogy ilyen rossz passzban vagy, nem csoda a temetés és a családi gondok után.
A szülésre tényleg próbálj meg A, B, C tervekkel készülni (szomszéd, barátnő stb.), már csak azért is, hogy nyugodtabb legyél.
A családból sajnos én sem számíthatok senkire és apa is dolgozik nonstop, de kolléganőm bevállalta, hogy elérhető lesz éjjel-nappal, ha közeledik a terminus.

Linacska
Küldtem privit, hívj nyugodtan :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


ADDISZ HÁT ÉPP EZ A BAJOM:

NEM RÉG KÖLTÖZTEM ISMERETLENÜL DABASRA...NINCS BARÁTNŐ...A SZOMSZÉDOK 80 ÉS A HALÁL KÖZT(SZÓ SZERINT!!!!!)
CSALÁD PESTEN,ANYÁMNAK MÉG JOGSIJA SINCS...

NINCS A,B,C TERV...APA VAGY PONT ITTHON VAN MIKOR KELL,VAGY "INTÉZMÉNYEN KÍVÜL SZÜLETETT" BÉLYEGZŐT KAPUNK....

NEM TUDOK MIT CSINÁLNI...

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Az én hasam 95 cm :)

addisz: mensi szerű görcseim vannak egy ideje,eddig csak éjjel volt, most már nappal is egyre gyakrabban.

majga: Pesten szülsz? Mert akkkor ha oda visz a mentő, anyukád oda tud menni a gyerekekért, és már kész is a B terv.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 



jjucuss,
volt anyu orvosnál, és anginás rohama volt. Ahogy utánaolvastam, tényleg valami ilyesmi volt, amilyen tüneteket leírtak. Kapott rá gyógyszert, és 2 hónap múlvára(!!!) kapott kardiológiára időpontot. Röhej, na mindegy. Mondta, hogy már többször szólt a háziorvosának, meg mindenhol, ahol járt, hogy szokott ilyet érezni, de eddig senki nem foglalkozott vele. Most egy kicsit keményebben jelentkezett.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ma lesznek megint Boti képeim. Hívtam a 4d genesist, és délután mehetünk a grátisz 15 perc "fényképezkedésre" :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Brunhild: Olyan nekem is volt a 18. héten. Egy egész hétig korházban voltam.
Azóta nem jött semmi/senki onnan ki. De este alig aludtam, nagyon nagyon aktív volt egész este Róza, és most se alszik. Szóval nem túl kellemes. Eddig pihentem, de már nem tudok csak feküdni. Lassan eszem valamit.

Netty: Örömmel hallom, hogy halad a dolog. Akkor nemsokára nyugodtabb lehetsz, és elkezdhetsz Te is babaszobát összerakni.

Ana: Tényleg nagyon szép a lányod. :)

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

JJucuss: hol a pocakod? nem látszik a képen! tényleg nagyon szép minden: fiúk, kutyik, udvar. A kép láttán eluralkodott rajtam a vágy, leteríteni egy plédet az árnyékba, és kifeküdni olvasni (persze hason) :)

fairytale20: jobban vagy?

talira elvileg megyek :) jelenleg nem tudok elképzelni olyat, ami visszatartana, de bármi előfordulhat :) viszont ha időben odaérek, csatlakozom Hozzátok a Westend előtt :)

Addisz: szülésznőhöz gratula, én még nem tudom mit csináljak, dokim nem túl lelkes.

bkrisztike: hogy vagy? minden rendben?

Linácska: jobbulást anyudnak, szurkolunk, hogy minden rendben legyen. Boti képeket várunk! :)

Panndi: :( reméljük azért pár hétig még egyben maradsz! csajokat túlhordtad, ugye?

Majga: biztos minden rendben lesz! csak nem szülsz meg pillanatok alatt :) Dabas nincs messze, anyukád busszal mennyi idő alatt tud odaérni? vagy a kórházhoz? :) vagy ha napközben indul be a szülés, végső esetben bedobod Őket az oviba, Te elmész szülni, valaki meg Értük megy! Én sem tudok még semmit, párom 2-3 napos külföldi túrákra kell, hogy menjen a munkája miatt. Próbálok pozitívan hozzáállni, jókor leszek jó helyen és kész! :) bár tudom, hogy nekem nincs egyéb nehezítő körülményem

Ana: Panna nagyon szép nagylány! :) merre laktok? szívesen vigyázok a csajokra D verziónak! :) talán nem egyszerre szülünk :)

Brunhild: az még jó soká van! :) engem pont a 36. héten hívtak be, este fél 9re :) már nem nagyon volt időpont, de utána héten a doki szabin lesz.

rokakoma, panndi: 95???

netty: majd kattingatok én! legalább úgy nem leszek rajta! :)

este Hanga nagyon durván jobbra tartott, majd kiszúrta az oldalamat. Próbáltam a bal oldalamra feküdni, hátha a gravitáció egy picit segít, és visszamegy a helyére, de nagyon nehezen akart. reggelre rendeződött a helyzet. Mostanában annyira fáradt vagyok (napközben is), hogy szinte beájulok az ágyba.

hopihe79
Budapest
 
 


Zsófit túlhordtam, Fruzsi a 39. héten született. Na de nem akarok még szólni :)

Viszont a hülye szemem nem javul :twisted:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Elfáradtam. Úgy aludnék egyet.

Netty, kb hasonlóan állunk felújításilag. Nálunk a háló már beköltöhető, be is költöztünk, bár még sok apróságot kell befejezni benne. És bár imádok napsütésre ébredni, a fél 6 azért picit korai számomra, úgy hogy nagyon várjuk már, hogy legyen redőny...!

Ma és holnap a festők Panna leendő szobáját festik, vasárnap takarítás, bútorösszeállítás, és akkor már tényleg nem állunk olyan rosszul. Ja, és a fürcsi közben kész lett, juhéj! :)

Sajnálom, hogy ilyen sokan nem tudnak jönni a talira! :( Ki marad így? Addisz, Brunhild, Linacska, Gydavid, Fairy... még valaki? Bocs, ha valaki már jelezte, hogy jön, én meg kifejeltettem.

Addisz, én is ilyen természetes szájszínt szeretnék. :D Nálunk egyébként mindenért húzzák a szájukat az óvónők, legutóbb pl kiírták, hogy mivel "túl sok" (:?:) gyerek megy nyáron oviba, ezért ők nem tudják kivenni a szabijukat, és legyünk szívesek (mi, szülők), tartsuk otthon a gyerekeket nyáron. Természetesen nálunk is bezár az ovi 1 hónapra, így megmondom őszintén, nem is egészen értem ezt a szabiügyet. És persze azt sem látom, hogy ha majd iskolásak lesznek a lányok, és én is elkezdek újra dolgozni, akkor hogy oldjuk meg a nyarat egyáltalán.

Linácska, ez a két hónap azért elég vicc... :(

anabique
Budapest
 
 


Panndi: szemednek jobbulást! van valami tök jó krém rá, de terhesség alatt tuti nem szabad használni.

a 6 hónapos Tgyás után tényleg max. 86ezer jár még 1 évig? ezzel ösztönöznek gyermekvállalásra?

emailen kaptam, hátha érdekel vkit :)

http://www.scribd.com/doc/52997444/142/ ... a-nyakdugo

hopihe79
Budapest
 
 


Pihe, de ari vagy! :) Éjszaka is vállalsz felügyeletet, ha esetleg akkor mennénk szülni? :D

Te pocid mekkora?

Nekem mindig azt mondják, hogy bal oldalt kell feküdni a saját érdekünkben. Ha pl valakinek vesetágulata alakul ki (ami állítólag kifejezetten gyakori terhesség alatt), akkor az rendszerint jobb oldalt van, így ha azon az oldalon fekszünk, még jobban elzárja a baba a dolgokat (azt hiszem, nem tudom, hogy fejezzem be ezt a mondatot. :D) Szóval feküdjetek a bal oldalatokon! :D

Ja, és én sem szeretnék rajta lenni fotókon, kriminális, hogy milyen a fejem :(

Pihe, elolvastam a "Le a kilókkal!" fejezetet, mindjárt depressziós is lettem tőle.:cry:

A gyed 2 évig jár. Mindjárt jobban hangzik, nem? :D

Panndi, jobbulást!

anabique
Budapest
 
 


Ana: éjszaka még jobb, mert akkor van, aki elvisz kocsival! :lol:

"(azt hiszem, nem tudom, hogy fejezzem be ezt a mondatot.)" :lol: jelzem, felnevettem, kicsit sem néztek rám furán a többiek :)

pocakom 106os. de még csak 32 hetes! :)

Picit jobban hangzik a 2 év, már csak ki kéne találni milyen melót végezzek mellette :)

hopihe79
Budapest
 
 


Oksi, akkor holnap egyeztetünk a D terv részleteiről. :lol:

A 2 év mellett lehet melózni, de csak titkoban, meg ne tudja senki! :D

Vicces ez a könyv, és mennyire igaz!!!!!! 133. oldal, 6-os pont. :D :D :D

anabique
Budapest
 
 


Hello!

Hát sajna mi nem nagyon változunk még mindig sok a nyák amit szívogatnak, de ez állítólag eltarthat akár 5 hétig is, jelenleg nem is hízunk stagnálunk, de az állítólag jó! Miután kivették az infúziót egy kicsit még vissza is fogytunk jelenleg 1880 gr. Nálam viszont tobzódnak a hormonok mert jelenleg minden nap pityergek azon, hogy már 3 hetes a babám és még csak meg sem érinthettem. :cry:

Kép Kép
Kép Kép
klarissza36
Kecskemét
 
 


Na az előbb írtam, és eltűnt.

Hópihe,
igen, GYED kb. 80.000Ft. Magas keresetűek szívnak, persze a járulék az nincs maximálva, mikor fizetni kell.

Boti képet mindjárt mentek. Minden ok vele, 2300g körüli.

Csajok,
én elkezdtem taknyos lenni. Azért mehetek a talira???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ja, közben rájöttem, hogy bár most már úgy néz ki, hogy ráérek holnap, kötőhártya-gyulladással nem kéne odamennem :?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


En is megyek, ma ahogy jöttem haza benéztem :)
9-re megyek a babakocsiért, de 10re biztos odaérek ... különben itt lakom 5 percre! Már alig várom :D

Kép
Kép
rokakoma2
 
 
 


Ha holnap tünetmentesen ébredek, én is mehetek? :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Ha elnem téved :D k akkor ott leszek!

Az én pocakom 132!

Jucus! dejó, hogy tettél képet! Olyan helyesek vagytok!

Klarissza! Kitartás! Már biztos nem tart sokáig! :D

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Panndi! Gyereeeeeeeeeeee!

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Oké, akkor szerintem megyek :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Betegeknek jobbulást!

Jjucuss
Kutyák, fiúk, TE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Panndi
Gábor feje illeszkedik be a kismedencébe. Ez teljesen normális a 36. héten. Kb. ilyenkor van az, hogy a pocak lejjebb megy...

Majga
Otthon szülés :? nagy reckir... bármikor lehet baj... és ha otthon lesz bajod? Apuka nem tud szabadságot kivenni a szülés körüli időre???
Szülészeteken általában van "kispapa-váró", ott leülhetnek a fiaid is, amíg szülsz, anyukád meg odamehet... Pesten barátnő???

Ana
Gyönyörű lánykád van :lol: :lol: :lol: :lol:
Gondolom, apukának meg egész fegyvergyűjteménye van :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Haskörfogat
Függ a terhesség előtti alkattól, a baba fekvésétől... nekem most 113 cm :oops:

Klarissza
Minden rendben! Vannak megtorpanások...
Kórház hozzáállása :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: (bicskanyitogató)


Találkozót én sajnos ki kell, hogy hagyjam :oops: :wink:
Képeket majd kérünk!!!!!

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Klarissza, továbbra is nagyon drukkolunk!

Leo: köszi :) Akkor megnyugodtam!

Azt hiszem elmegyek a tescoba jégkrémért...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


A Jászai Mari tér környékén vigyázni kell, mert sok az egyirányú utca... és most még a Margit-híd is bibis...

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: