Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Cuki
Nagyon aranyos Panka! Együttérzek veled, én is tartok a paráktól, hogy minden rendben megy-e majd!Valószínűleg fel kell még dolgoznod az összes megpróbáltatást a szüléssel és ezért jön ki mindez éjjel.

Ani
Ez kezd izgalmas lenni, pihenjél sokat, azt mondják az segít a szülés előtt! :)

Büngyi
Édesen szemlélődik a kisleányod, el sem hiszem, hogy kukorékol egész éjjel :)

Kalloni
Jó munkát a fejvédő varrásához, majd tedd fel, ha kész lesz! Tényleg jó dolog fordítani és egész jól haladtam vele tegnap is!

Ariel
Nagyon jó, hogy Niki szépen gyarapodik, mikor mentek az első sétára?

Adri
Hajrá!
:)

Bogyó
Csak nem történt valami? :)

Missi
Úgy tűnik, mindenki szépen kivárja a kiírt napot, nekem még több van hátra mint neked, de én is kezdek türelmetlen lenni. De a párom nyugtat, hogy a kiírt időpontnál hamarabb ne akarjam siettetni a gyerkőcöt, így most még egy csomó mindent beterveztem a maradék 3 hétre!

Csilla
Lehet, hogy már a kezedben tartod a kisfiad?

Jutta
Szerintem Te is babázol már!

Szép napot mindekinek!

Évi

> Kép
evarga
 
 


Sziasztok!

Nem tudok nagyon írni-olvasni, pakolok a házunkban.

Cuki, nagyon édes Panka!! Ne aggódj, majd elmúlnak ezek a gondok! Próbálj meg többet pihenni!

Bogyo, légysz küld el a címemre nekem is !

Megyek is! Adri, Bogyo és többiek, kitartás!

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Missi, a Nilacid nagyon jo!!! meg anno Masi egyik ismeröse ajanlotta nekem, en kiprobaltam, be is szedtem egy dobozzal! megeri, hidd el. nekem ejjelenkent a nyelöcsövem "eg", mint...pedig 6 utan direkt nem is eszek semmit, hogy ne irritalja semmi...hiaba

en is tuti hiztam...de a franya edesseg :evil: sajnos gyenge jelenleg az akarateröm..nem is ertem magamat

valaki küldjön nekem egy kis + energiat, mert nem jo nekem ma a börömben :cry:
Vendég
 

 
 

Sziasztok :)!

Úgy látszik, ma mindenkinek összevissza éjszakája volt... én kettőig fent voltam, valamiért nem tudtam aludni, azóta meg hol igen, hol nem.

Evu, küldöm :). De ha beleveted magad a munkákba az tuti segít, nekem legalábbis szokott :). És egy kis rádióhallgatás közben?

Évi, Vicsok, rám ez hullámokban tör, hogy éppen inkább alig győzöm kivárni, vagy újra és újra rádöbbenek, hogy tényleg... hát bármikor szülhetek... De még csütörtökig nem kéne... akkor kell utoljára elutaznia a férjemnek, és nem lenne jó, akkor megindulni...

Missi, akkor továbbra is minden oké, a diéta meg már nem is újság, nem :)? Múltkor a dokinál az asszisztens ruhában, cipőben, vacsora + 1 liter turmix :oops: után mért le, lett is vagy 4 kiló két hét alatt... Lealkudtam... Szülés után meg amúgy is érzed majd, hogy mennyi maradt fent, ha zavar, leadod, ha meg most nem okoz problémát, akkor olyan felesleges ezen lovagolni :)! Kamillatea mézzel? Szerintem hatásos és finom is... :)

Cuki, micsoda elégedett kis fejecske :) :)! Az éjszakai események nekem kicsit ijesztően hangzanak, de vsz igaza van Éviéknek, és tényleg csak folyik a feldolgozás... Remélem, minél hamarabb megtörténik! És a nappalok milyenek? Belerázódtatok már a ritmusba? És ugye nem aggódsz már nagyon mindenféle dolgokon?

És hogy vannak az Eltűntek :)?
kalloni
 
 


csajok, mielött tulmisztifikalom a helyzetet, gyors kerdes inkabb: a szülöszobai csomag kb kesz:
haloing,
innivalo,
papucs,
zokni,
tena fix,
textilpelus,
bugyi,
betet,
nedves törlökendö
-ami meg hianyzik: csoki, szölöcukor, fenykepezögep, gyümile.
igy jo?

a nagy taskaban van:
haloing, pizsi
bugyi
tena fix
tena lady betet, normalis betet
fogkefe, fogkrem
tusfürdö
köntös
fürdöpapucs
zokni
szopis melltaro, melltartobetet
textilpelus
ujszülött pelenka
wc papir, zsebkendö
törölközök
viz
hajgumi
kerdes: kell cumisüveg? cumi? a babat a sajat ruhajaba öltöztetik vagy korhaziba?kissapkat, kiskesztyüt vigyek en? (Janos korhaz..ez korhazfüggö, igaz? )

iratok egyertelmü. na igy kb jo lesz?

help... :wink:

Kalloni, köszi..kezdek jobban lenni :D
Vendég
 


Sziasztok, én is itt. Lefoglaltam magam, így el is ment az idő. Főzök egy kis borsólevest, meg husit pácoltam. Vettem fagyasztott rétest, mert kedvem nem volt küszködni vele..ma felugrik a barátnőm, ha minden igaz délután. Még vasalgatok egy kicsit, meg kimosom a kiskádat, amit kaptunk, szóval van még tennivaló.
Most hivott az egyik kollégám, és most úgy elszomorodtam..már jó pár éve együtt dolgoztunk nap mint nap, és most úgy rámtört, hogy mennyire hiányoznak, olyan jó kis csapat volt.. :cry:
Missi, gratula az eredményeidhez! :)
Evu, kitartás neked is :roll: gyors átnézem a listámat, h látok-e még valamit...
Hol vannak a többiek??? :?: Sheepy, Klári, Büngyi, Tidi, Gabi, Bogyó, Adri stb...??

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Evu, én a tisztálkodós csomagot a szülőszobaiba tettem, beöntés utáni zuhanyozásra gondolva + törölköző, WC papir, fürdőpapucs
cumisüveget felejtsd el szerintem..én itthon is eltettem egy fiókba, csak nagyon vészhelyzet esetén szeretném elővenni...
én tettem tányért, bögrét, evőeszközt, konyharuhát
tettem külön kis törölközőt kézmosáshoz
a babának a Szabolcs u-ban csak hazamentelhez kell ruha, de én azt csak összekészitem, majd apa hozza (ide készitem majd neki az én ruhámat is, amiben hazajövök)..benntlétre tettem kis sapit+késztyűt, törlőkendőt,pelust és egy kis plédet
Telefontöltö és tartalék elem a fényképezőhöz..
Apának papucs, inni -ennivaló, meg esetleg egy tiszta póló..

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


velem minden valtozatlan :(

koszonom az ujabb cimeket, web oldal megvan, meg dolgoozm az ugyon, kis idot kerek, PLIIIZ !

Panka is gyonyoruuu :)
cuki , mitol vannak ezek a kepzelodesid ? azt irtad, hogy az eda tol..vagy rosszul olvastam,miert az mi ? vmi hormon ? dokidnak nem mondtad, hogy mi van veled ? szoptatas megy amugy ? remelem minden ok.

mi van Masi + Lili vel ?
gondolunk Ratok !! ++++ :) ++++++++

Ariel, akkor jo, hogy haa Niki jol eszik, ez a lenyeg,. a tobbi gyereked pufokabb volt? nekem Niki sem tunik sovanynak, bar te ezt jobban latod.

okr mi volt ma a ctg-n ?

adri, Zina ?? honnan jott a nev ? nekem egeszen tetszik !

Missi, jobbulast, nagyon sajnalom, h neked is kijott ez a sav dolog. a nyers krummpli kinyomott leve nem segitett? az csodaszer allitolag ! es vmi homeoptatias bogyo ?

tidi hogy van a borod ? nem semmi amit irtal errol, szoval akkor ez nem is olyan ritka jelenseg. nincs erre vmi spec.krem ?

vicsok, milyen aktiv vagy, ugyii! es milyen retes lesz ? imadom oket !

evu, cumisuveg minek neki? remelem mar jobb a kedved...

kalloni akkor hat meg bent kell maradnia a bebinek,. csut megy vagy jon a ferjed vissza ?

eri, koszi akerdest, remelem nem pakolsz sokat, csak iranyitod az emebreket !! hogy van kis Tomi ?

eva, koszi a drukkot, most reagalok csak, hogy akkor ang.-nemet tanar vagy, melyik nyelvet szereted jobban ?

micsoda szep osz van !!! en nagyon elvezem ! :)
bogyogyorgyi
 
 


Bungyi Hello, hogy vagytok Helenaval ?

remelem mast nem hagytam ki,
ha igen, akkor bocs es SZIA
bogyogyorgyi
 
 


Ezt találtam:

Az újszülött gyermek édesapját vagy az örökbefogadó apát öt munkanap munkaidő-kedvezmény illeti meg, amelyet a gyermek két hónapos koráig, kérésének megfelelő időpontban köteles a munkáltató kiadni. A munkaidő-kedvezmény időtartamára távolléti díj jár.

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


thanks for the information :lol:
a beöntes utan..mennyire igazad van Vicsok!!!at is pakolom..

Bogyo..cumisüveg.nemtom, benne volt egy kelengyelistaban, de sztem is baromsag..mar jobb a kedvem, a sport szelet csodakra kepes :wink:
Vendég
 


HALIHÓ!ITT VAGYOK ÉN IS ,CSAK VIZSGÁLATOKON VOLTUNK,REGGEL KEZDTÜNK EGY UH-VAL,NÓRÁVAL MINDEN OK,BECSÜLT SÚLY:2740GR,BPD 9,ÉS MOST ANNYIRA LEHETETT LÁTNI A NUNCIJÁT :lol: :lol: :lol: TÖKRE ÖRÜLTEM.AZTÁN MENTEM NST-RE AZ IS OK LETT,BÁR FÁJÁST MÉG NEM MUTATOTT,MAJD MEGVIZSGÁLT A DOKI,MERT EMLÍTETTEM NEKI,HOGY VMI FOLYÁSOM VAN ,DE SZÍNTELEN SZAGTALAN(FÉLTEM,HOGY MAGZATVÍZ).ERRE KITALÁLTA,HOGY CSINÁL EGY AMNIOSCOPIÁT(ETTŐL RETTEGTEM),DE MIT AD ISTEN NEM FÁJT EGY CSEPPET SEM,ÉS MINT KIDERÜLT AZÉRT,MERT A MÉHSZÁJ FEL VAN PUHULVA,ÉS NEM TELJESEN ZÁRT :lol: :lol: :lol: ,DOKI ANNYIT MONDOTT ERRE,HOGY NEM HOLNAPUTÁN SZÜLÜNK,DE A KISASSZONY VALSZEG PAKOLÁSSZA CSOMAGOT A NAGY UTAZÁSRA :lol: :lol: :lol: KÉSZÜLŐDIK KIFELÉ :lol: :lol: .ÚGYHOGY ENNEK ÖRÖMÉRE APÁVAL MEGHÍVATTAM MAGAM EGY MC DONALDS-RA :lol: ,JA DOKI ANNYIT MONDOTT A VÉRNYOMÁSRA,HOGY CSAK 2X FELET SZEDJEK A NAPI 1X 1 HELYETT(AMI UGYANAZ)CSAK BIZTOS ÍGY ÉRDEKESEBB :lol: :lol: ÉS HA 150 FÖLÉ MENNE,AKKOR AZONNAL BEFEKTET :cry: REMÉLEM NEM LESZ RÁ LEHETŐSÉGE :roll:


CUKIKA:NAGYON ÉDI PANKA,LÁTTAM IWIWEN IS,PRÓBÁLJ SOKAT PIHENNI,EZ LEHET SZÜLÉS UTÁNI DEPI,EZ MAJD ELMÚLIK,ÉS HIDD EL JÓ ANYA VAGY!!!!


BOGYÓ,CSILLA,JUTTA MI VAN VELETEK?
geosel.klara
 
 


Sziasztok!
Klári, széepk Nóra méretei! :) és jó fej a doki: pakolássza a csomagjait :) hihihi a vérnyomásod rendben volt most?
Missi, a savamat én is éreztem vmelyik nap, de paradicsomos húsgombóc volt a kaja, és az nem igazán kedvezett..de lekopogom, azóta se jött...
Bogyó, lesz egy túrós, meg egy meggyes-mákos :) nem kóstoltam még, remélem, jó lesz.. Nagyon köszönjük igyekezeted a weboldallal, nem siettetünk..:)
Úúú, most meg úgy bekajáltam..ma bűn volt a fagyasztott pult felé mennem, mert találtam szamóca lekvárral töltött túrógombócot is..most nyomtam be ebédre 3 db-ot :oops: apa nem nagyn rajong az ilyenekért, én megcsinálni nem tudom, így meg csak ki kell főzni.. :wink: megyek, ezt ki kell pihennem..

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Vani baby agyikoja
Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Niki baba ma átaludta az éjszakát! Egyfolytában 10 órát aludt, este 9-től reggel 7-ig, már én ébresztgettem, hogy jön a reggeli.

Bogyó
Niki az első gyermekem, az anyja, apja, de főleg a nagyanyja is kerek képű, ő se lehet más.

Evu,
Küldök Neked energiát
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Nagyon szép ágyikója van Vanó babának.
A kórházba én még gyerekplédet vittem, de nem a Jánosban szültem.

Klára
Hűű, izgalmas, talán a jövő héten Nóra baba is kibújik?

Évi
Még nem mentünk sétálni, a babakocsi még nincs összerakva, ez még kimaradt a szülés előtti készülődésből, most meg még nem ért rá senki ebben segíteni.
Már csak 3 hét van Neked is hátra? Gyorsan el fog telni, főleg ha mindenféle feladatokkal ellátod magadat.

Vicsok
Látom, Te is elfoglalod magadat. Ha meglesz Kisvicsok, lehet, hogy időd se lesz olyanokon gondolkodni, hogy milyen anyának lenni. Bár nekem még mindig furcsa és szokatlan, pedig Niki már 2 hetes.

Erika
Jó pakolászást, egyszer majdcsak a helyére kerül minden. Jól vagytok?

Missi
Gratulálok a jó eredményhez.

Ariel

Kép
ariel
 
 


Sziasztok!

Cuki,
természetesen nem kell mentegetőznöd, hogy még nem sikerült utolérni magad. el tudom képzelni, hogy nem könnyű alkalmazkodni az új helyzethez.
a képeket köszi, és nagyon édes Panka baba.
biztos remek anyuka vagy! szerintem próbálj meg beszélni valakivel az aggodalmaidról, és próbálj megnyugodni.

Masi, hogy vagytok?

Ani,
én se igazán tudom még elképzelni, hogy milyen lesz. és az is furcsa, hogy szülők leszünk – hiszen eddig „gyerekek” voltunk. csak remélem, hogy ahogy megszületik a baba feltámadnak az anyai ösztönök, és tudni fogom, hogy mit hogyan kell.
Elképzeléseim nekem is vannak, hogy mit hogyan szeretnék csinálni, de majd kialakul. A múltkor pl. a babatévében a cumiztatásról beszéltek. Azt mondták, hogy az anyukák 90%-a úgy indul neki, hogy nem fog cumiztatni. szülés után ez úgy változik, hogy a babák 86%-a cumizik. Elgondolkodtató… ennyit az elvekről, és elképzelésekről.

Egyébként elég rosszul alszom mostanában. mindig felébredek, hogy fáj a derekam… így napközben fáradékonyabb vagyok, és el is tudok aludni – pedig én nem voltam az a napközben alvós-fajta.
Nekem is előjött újra a gyomorégés. én maaloxot szedek rá, ha már nagyon úgy érzem, hogy kell. és bevált. azt mondják, majd ha lejjebb vándorol a baba, akkor már nem fogja úgy nyomni a gyomrom, és enyhül ez az érzés.
Ma voltam ctg-n. nagyon aktív volt a baba. 160-at is elérte többször a szívverése. amúgy minden rendben.
holnap megyek újabb vizsgálatra, uh-val.

Üdv,
Ági

Kép
agi29
 
 


Hali!

Tegnap írtam egy csomót, de elszállt.

Lilicsek jobban van, ma reggel 247 értéket produkált, de még mindíg sárga.
Sajnos nem hajlandó cicizni egyáltalán, csak cumisüvegből eszik, de abból jó sokat. :D Mindíg próbálom mellre tenni, de kiköpi és hisztizik, hát mondtam neki ma, hogy így nem leszünk jóban itthon.

cuki: neked cicizik Panka baba? Puszikat átadtam, sőt ma össze-vissza puszilgattam, ki is akadt tőle a gyerek :D

Csilla? már biztos megszült tegnap, ma meg lábadozik, hát nem írigylem, császár után nem egy leányálom felkellni.

Én teljesen kivagyok, éjszaka felkelek fejni, amit reggel beviszek Lilinek, plussz fejek a kórházban is. Nagyon fárasztó minden nap bejárni ma is egész délelőtt benn voltam és megyek vissza 6ra etetni.

próbálok visszaolvasni, de nem nagy esélyem van rá, asszem alszom egy kicsit mielőtt visszamegyek a kórházba.

Bogyó: mailcím: evi.balazs@freemail.hu

Majd jövök

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


1191933616.7377.xls


1191933636.4914.xls

Lilicseknek ma van a szülinapja!!! 1 hetesek lettünk!!!

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Masi
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Masi örülök h jobban van Lili!! :)

ÁÁá én ma nagyon szenvedek!!És igazából nem tudom hogy most a sav gyötri szét a nyelőcsövem??Vagy a köhögés előjeleként a lerakódott trutyi a torkomat???Mert néha ég,de néha kapar...egyszerüen nem tudok feküdni,mert fulladok tőle!! :shock: :shock: Szóval borzasztó!!Mindenesetre apával hozatok Nilacidot(ha adnak egyáltalán recept nélkül... :roll: ??Evu??)aztán ha jobb lesz,akkor sav(bár inkább csak az lenne),ha nem,akkor jön a nátha-getha..stb :cry: :cry: Hihetetlen hogy nincs már békém erre a pár hétre!!De egyszerű is lenne ugy az élet!! :?

Egyébként volt már vki megfázva,köhögés..láz stb terhesség alatt??Ti mit mertetek beszedni ha nagyon muszáj??Pl lázcsillapitot milyet??De remélem nem kerül rá sor!!!

Missfried
Kép
missfried
 
 


Samu bujj ki!!! :) :)

Missfried
Kép
missfried
 
 


Missi, Nilacid megy recept nelkül :wink:

cumisüveg kell megis-megelözendö a szajpeneszt, mert ha a csecsemösök latjak, hogy nincs sajat, barmit a pici szajaba nyomnak :shock: ezt tanacsoltak nekem az anyuk..en hiszek nekik :wink:

nekem is eg a torkom Missi..mar olyan elegem van

holnap reggel CTG :D
Vendég
 


Egyébként neten néztem,azt írják h terhesség alatt nem alkalmazható!!Jó mi? :roll: :shock:

Missfried
Kép
missfried
 
 


Missi, tudom, de ezt anno Masi is irta, hogy ezt a szülesznö ismeröse szerint nem kell komolyan venni :wink:
hat en nem vettem komolyan... :D
Vendég
 


Ja csak én minden xaron tudok parázni.... :shock: :? ,ilyen vagyok!!Hát asszem egy algon is 3 napig gyötrődök,hogy bevegyem e!! :D :shock: Pl ezeket ugye meg épp a terhesség végén nem ajánlják... :roll: úgy tudom!!Na mindegy,majd lesz vhogy!!Köszi!! :)

Missfried
Kép
missfried
 
 


Missi..tudod, hogy en is milyen paras vagyok..es gyogyszer ellenes alapbol :shock: de en akkoriban annyira szenvedtem, hogy nem birtam, muszaly volt valamit kiprobalni :shock:

most csak aloe verat es salvus vizet iszok, hat sztem probald ki te is :wink: mint ahogy irta Sheepy is, igazabol ha leszall a pocak,elmulik 8)

SZALLJ, SZALLJ, ESZTERLANC... :shock: :wink: iamdkozzunk, hogy kibirjuk... :wink:
Vendég
 


"Acetilszalicilsav, mint az Aspirin, Kalmopyrin és non-szteroidok a terhesség 34. hete után nem adhatók, mert szív és tüdő rendellenességet okozhatnak"

Na pl ez is :shock: Jó jó befejeztem,csak ilyenkor nem bírok lenyugodni... :) :shock:

Missfried
Kép
missfried
 
 


És miért is ne már tüsszögök is :lol: :shock:

Na itt az én esetem:
"Kérdés:
Terhesség kilencedik hónapjában megjelenő nátha és torokfájásra milyen gyógyszer vagy készítmény szedhető. A Neocitrán káros lehet e?
Válasz:
A Neocitrán paracetamol tartalmú és ezeket a gyógyszereket nem javasoljuk terhességben. Jóval ártalmatlanabb a klasszikus aspyrin, amelynek AspyrinC változata is kapható. A lényeg: a paracetamol hatóanyagot felejtse el, aszpirin hatóanyag jöhet. Torokfájásra sokszor egy fertőtlenítős toroköblögetés is jó, pl. Phlogosam. A náthára gond nélkül szedhető pl. a Ca-Sandoz + 1000 mg C-vitamin pezsgőtabletta.
Dr. Nagy László " :lol: :) :)

Hát a Ca-Sandozzal biztos sokra megyek... :lol:

Missi= kezd begyagyulni!! :D

Missfried
Kép
missfried
 
 


masi HOSNO vagy ! kitartas ! gondolom nehez ez most nagyon, de minden nap javul a kis Lili allapota, es ha nem szopik, hat nem, a lenyeg, hogy jo az etvagya ! mikor vihetitek haza ? jo ez az I sz klinika amugy ?

Ariel tok hulye vagyok, nem tudom h miert hittem h mar van gyereked, bocs

Anyukak, hogy vagytok ? Bungyiii, kerunk szepen jelentest !
Cuki, hogy van a lelked ? remelem mar nem kepzelodsz !!
Gabi ? mi van Veletek ?

Klari, akkor te is hamarabb fogsz szulni mint en ?? megpukkadok az irigysegtol :)

evu, nagyon szep a foto es eljen a Sport csoki ! ez olcso gyogymod volt

eva hogy s mint ?

missi, mit kell szedned ? orvos mondta ? nyers krumpli levet mar nem probalod meg ?
bogyogyorgyi
 
 


Sziasztok!

Büngyi, Cuki: Édesek a leányzók! Nagyon elégedett a kis pofijuk! :lol: Büngyi: Láttam a blogodon a közös képeteket, nagyon helyesek vagytok együtt! :lol: Cuki: Jó a fürdetős kép is... :lol:

Vicsok: Remélem vigasztal, hogy nem vagy egyedül az ilyen gondolatokkal... :lol: Félek is az egésztől, a szüléstől is, meg attól is ami utánna következik... Reménykedem az ösztönökben... :lol:
Ha már mindenki ezzel nyugtat, csak van benne valami... :lol:

Missi: Gratula a jó eredményekhez!
Nilacid: Én már a harmadik dobozt szedem, kiegészítve a homeossal és néha rennievel! Éjszaka félálomban elrágcsálom... :shock: Én az összes orvost, védőnőt végig kérdeztem, mind azt mondta mehet... Nekem napi négyet írt fel az orvos, de csak kettőt szedek...

Klári: Micsoda méretekkel rendelkezik Nóra kisasszony! :lol:
Csomag pakolászás: :lol:

Evu: Vandának nagyon szép az ágyikója!

Ariel: Átaludt éjszaka: :lol: Nagy-nagy gratula hozzá!

Masi: Örülök, hogy Lili gyógyulgat! Elhiszem, hogy nagyon fárasztó ez az egész! Nagyon szorítok, hogy minnél hamarabb vége legyen és Lilicsek végre a saját ágyában alukálhasson!

Adri, Sheppy, Tidi?

Mi ma voltunk a heti ctg-n. A kisbéka odafele kapott egy ébresztő mars delightot, aztán az egyik tappancsot végig fognom kellett, mert majdnem lerúgta... :lol: Legalább megússzta azt a borzasztó ébresztő kütyüt... :lol: Az orvosom nem volt benn, valaki megnézte az eredményt, azt mondták, jó... Ma azért már produkáltam némi fájást is, ami nem is óhajt elmúlni... :lol: Fájnak a csontjaim, meg a derekam, olyan vagyok mint egy vénasszony! :lol: Na mindegy!


További szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Timi, hogy kicsit tobbet tudjunk meg rolad:
hol fogsz szulni ? bebi neme? neve ?
korod? kesz van-e a korhazi taskad ? miket eszel ? hogy alszol ? ferjel vagy-e ? ki fog szules utan segiteni neked? hany kilot hiztal ? :) voltal-e mar ctg-n ? rad is radjott-e a takaritasi mania ?
irjal, mert meg nem ismerunk Teged...
udv.: bogy.
bogyogyorgyi
 
 


zsozi , en is igy erzem magam, ez sajnos tok normalis. de a lenyeg, hogy a bebi jol van , ctg rendben
a ketsegek is rendben vannak, mert szerintem erre, h gyerekunk lesz nem lehet elore felkeszulni, de biznunk kell magunkban es az anyai osztonben..ami tuti, hogy jol mikodik
most egy dolgunk van, a lazitas ( konnyu mondani :) ) es hogy elfogadjuk, hogy kenyeztetnek minket :)
irtam feljebb, hogy csinalunk egy kulon forumot, hogy illetektelenek ne jojjenek oda, es ne fuggjunk a babanettol, ha erdekel, akkor majd a gmail es cimemre ( ide is felteheted, ha nem zavar..) kuld el az e-mail edet es oda fogom kuldeni a web oldal cimet. idaig 10 csaj kuldte el a dolgokat....remelem mihamarabb a masik forumon beszelhetunk
bogyogyorgyi
 
 


Shepppy :) hol vagy ? csak nem????
bogyogyorgyi
 
 


Szia

JÁNOSBA fogok szülni,okt 24-re vagyok kiirva.Van már egy fiam aki 2év 10hónapos.Borzasztó eleven,csak december 10-én megy ovodába mert akkor tőlti a hármat.
A férjem hálistenek itthon van tehát tud majd segiteni.
a fiammal 20kg-mot hiztam most 15kg-nál tartok,de talán azért mert az elején végig hánytam,illetve utána meg azt mondták hogy kicsit sok a cukrom,ezért nem ehetek nagyon édeséget.31 éves vagyok és elvileg lányom lesz,Dórinak fogják hivni.
Azért mondom hogy elvileg mert a fiamra is azt mondták 7 hónapig hogy lány utána mondták csak hogy fiú.
Igaz voltam most 4D és ott aztmondták hogy 160% hogy lány,de én még mindig nem akarom elhinni.

Fájásaim vannak ,de még nem rendszeres,de már nagyon türelmetlen vagyok,az éjszakáim nagyon rosszak állandoan a pisilni járok
Hát ennyi röviden
feichttimi
 
 


Bogyó: Köszi,aranyos vagy... :lol:
mail címem: zsozi77@freemail.hu
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, mert mindjárt itt a barátnőm, akivel néha szoktam angolul csevegni, hogy szinten tartsa magát. Csináltam neki gofrit!

Ez a savas dolog nem lehet egyszerű, minden elismerésem azoké, akik ezt végigcsinálj/ták!Mindjárt itt a vége!

Missi
Remélem, hogy nálad csak a megfázás produkál hasonló tüneteket, igyál csipkebogyóteát!

Masi
Örülök, hogy javul Lili állapota! Majd visszaszokik a cicire, meglátod!

Ariel
Igen, már csak 3 hét, csak együtt kezdjük a sétáltatást?!Persze majd eljön az összerakás ideje is, nekünk az ágy össze van rakva, a szekrény még mindig nincs és ki kell pakolni egy rakás dolgot a szobából, hogy minden elférjen normálisan. Sose érünk a végére......

Egész nap fordítottam szinte + főzés, mosás, a hátam kipurcant, mára elég....

Bogyó
Kérdezted, hogy melyik nyelvet kedvelem: a német volt az elsőszámú kedvenc, de most már az angolt szeretem, mivel azt használtam egyetem után a legtöbbet és 1 év Anglia után teljesen beleszerettem!Tanítani is ezt szeretem és szoktam!

Szép estét!

Évi

> Kép
evarga
 
 


Sziasztok, én is itt.
Még sül a husi, meg csinálok egy kis krumplipürét..nekem is jön nemsoká a barátnőm, úgyhogy lassan készülődök egy kicsit..
Masi, kitartás!!! Lili szuper leányzó :D

Örülök, hogy mindenki jól van..mondjuk Missi nem annyira :? de Samu biztosan :roll:
Zsozi, Kisvicsok nálam is egyfolytában le akarta rúgni a tappancsot, nem tetszett neki.. :wink:
Kitartás mindenkinek és szép estét!! Vigyázzatok magatokra és a babákra :)

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Sziasztok!

Masi! Örülök, hogy jobban van Lili! Annak nem, hogy csak üvegből eszik :( Hátha rászokik a cicire is, ne add fel!

Cuki! Gyönyörű a lányod! És hogy élvezi a fürdést! Az enyém mindig unottan, csendben tűr és utána elfogy a türelem, hisztizik :)

Missi, sajnálom a hízást :( Majd lemegy Samu megszüléetése után ;)

Zsozi! Köszi a dicséretet :) és a többieknek is!
Az én lányom is püfölgette a tappancsokat :)

Adri, Sheepy?????? Adrinak már csak egy napja van!
Csilláról nincs hír? És Jutta??? :shock:

Ariel! Hogy vagytok? Milyen az élet hármasban?
Tök jó, hogy végigaludt egy éjszakát! Mikor lesz ilyen nálunk is?????

Evu! Én egybe csomagoltam a felszerelést, nem volt külön szülőszobai, szerettem tudni, hogy minden velem van :) Kivéve a mellszívó és a szoptatóspárna. Azok külön voltak és csak később kerültek fel.
Én le is zuhanyoztam egyszer és inkább a vizet ajánlják a szüléshez, mint a gyümölcslevet! És vízből is sokat!
Sapkát, kesztyűt tegyél be és érdeklődd meg, hogy a Jánosban adnak-e ruhát a babáknak! Habár jobb, ha a sajátodat viszed, én már rájöttem ;) Szép a kiságy!

Bogyó! Az Eda az a fájdalomcsillapító, amit gerincbe adnak. Ezek szerint Cuki kapott???

Évi! Tök jó, hogy mesekönyvet fordítasz :) Most épp aktuális így babázás előtt.

Klári! Szép méretei vannak Nórának :) Szerintem Heléna is ekkora lehetett 37 hetesen.

Ma itt járt a gyermekorvos, holnap jön a védőnő.. el vagyok látva.
A doki mindent rendben talált. Heléna hízhatna többet is szerinte, de mit tegyek, ha lusta enni... Úgy kell ébresztgetni evés közben! Amúgy minden oké, leesett a köldökcsonk is. Kaptunk még pár receptet és tanácsot.
Ma 2 órát volt az erkélyen, holnap szeretnék elmenni sétálni vele :) Ha hazajön Apuci, akkor elmegyünk együtt.
Gabi! A hámlásra a dokinéni a fürdetőkrémet javasolta, hogy azzal kenjem be a bőrét! Már kenegettem eddig is, emrt az Istvánban is ezt mondták, így javulunk szépen.

Erika! Hogy van időd pakolgatni Tamás mellett??? Éjszaka tudtok aludni? Tamás milyen időközönként ébred? Kérünk fotót!

Vicsok hogy vagy??? Pénteken akkor program? :)

Húzok, amíg fel nem ébred Heléna gyorsan lefürdök. Ez van, ha anyukák leszünk akkor kell mindent megcsinálni, amikor idő van rá, és nem amikor szeretnénk :)

Puszi mindenkinek!

büngyike
 
 


Hűűű Cuki, közben írtál :) Végigolvaslak, ha lesz időm. Puszi!

büngyike
 
 


Cuki koszi, h leirtad, haaat , en meg igy elotte...nem is tudom. most inkabb nem mondok semmit :) de a lenyeg, hogy Panka egeszseges es jol vagytok

Eva es hol voltal Angliaban ? en ugyan nemetul nem beszelek, de annak nem kedvelem a hangzasat valahogy annnyira. szoval nekem is jobban tetszik az angol :)

Zsozi, be vagy jegyezve

timi, ertem, ez nagyon mazli, hogy a ferjed otthon van, igy nem fogsz bedilizni otthon egyedul. ez az ovoda ugy olyan horror? ennyira komolyan veszik, hogy hany eves stb. ? mindenkitol ezt hallom, hogy mar egy bolcsodebe beadni a gyereket is komoly ugyintezes. miert ?
koszonjuk a bemutatkozotrolad, remelem tudsz gyakrabban irni, haat rolunk mr sok mindent tudhatsz , ha olvastal minket az elmult honapokban...

vicsok hello. megint jokat foztel..hmhmhm
bogyogyorgyi
 
 


elokerult a Bungyi. most megvagy :)
irtam a blogodra, szuper a foto rolatok !
bogyogyorgyi
 
 


eda = epiduralis erzestelenito ?

nem tudtam .....
bogyogyorgyi
 
 


Masi: Megnéztem a táblázatot. Köszi, hogy beleírtál minket.
Bibi a 39. héten született. Ez áll a papíromon.
Remélem rohamosan fog most már javulni Lilicsek!
Cicizés: Majd visszaáll ne félj, csak türelem. Ha már otthon lesztek, többet próbálgathatod cicire tenni!

Bibi meg hasfájós. De nagyon. Szegény ciczés közben rengeteg levegőt nyel, nem hajlandó büfizni. Aztán meg a levegő tekergeti a beleit. Borzalmas. 2 óránként eszik, aztán csuklik, üvölt, megint eszik pár kortyot, majd a hasa fáj... és ez megy reggeltől estig. :cry:
Amilyen jó volt az első hét, olyan rosszul kezdődött ez a második. Ma már az idegességtől fejni sem volt mit, sőt úgy érzem a tejcsi is kevesebb a cicimben. Már nem feszül, mint tegnap és előtte. Etetés közben én is majd elalszom, olyan fáradt vagyok.
Éjszaka van, hogy 2 órát is a hasamon alszik, annyira fáj a pocija.
Hűha, eddig azt vártam mikor születik meg, most meg azt várom, mikor lesz már legalább 6 hónapos. Addigra a hozzátáplálás miatt már elmúlik a hasfájás. :oops:

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Végigolvastam, háát... nem semmi! Ezek után nem merem megkérdezni, hogy vállalnál-e második babát :)
Persze az idő a legnehezebb szülést is megszépíti. nekem is borzalmasan fájt, azt hittem lekaparom a csempét a mosdó faláról, amikor elkapott egy-egy fájás.
Nálam az volt a baj, hogy későn vették észre, hogy már nincs méhszáj! Egyszer 2 centi volt, aztán ripsz-ropsz eltűnt :shock:

Bogyó! Köszi a kommentet, nagyon drága vagy, ígérem válaszolok!. Már csak 5 nap, vajon mikor jön :)???

Gabi! Sajnálom a nehézségeket :( Nekem is furcsa volt az első nehezebb éjszaka azok után, hogy az én lányom volt a legcsenedesebb a kórteremben. Itthon változott a helyzet. Most alszik, szép és nyugodt.
Éjszaka kicsit fárasztóbb. Azért megnyugtató, hogy 6 hét után enyhülnek a nehézségek :)

büngyike
 
 


Nem tudok most visszaolvasni,csak leírom napi élményem :oops:

Ma voltam terhesgondozáson.(tudjátok új hely,most költöztünk)Hát megdöbbentem ám rendesen.Mintha a 70-s években lettem volna.Egy légtérben körben ülve sok kismama,középen a védőnők az íróasztalnál,így akinek füldügója volt nem is hallotta,mit beszél a kismamával.Ez nálatok hogy van????Nekem tátva matradt ám a szám.Nesze neked titoktartás,meg betegjog.
Ezután még voltam belgyógyászaton,mert háhta van vmi bajom,de nincs.(vagy nem volt elég alapos a vizsgálat?? :?: ),aztán NST.
Ma 3X mértek vérnyomást,egyre nagyobb értékeket mutatott :wink: ,de hát csoda?!
Na mindenesetre a reggel 8-tól d.u 3 -ig tartó vizsgálódások eredménye:ma valószínűleg még nem szülök,a gyerek sokat mocorog,jól van és nincs eltérés nálam sem. :lol:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Bogyó: Köszi! :wink:

Cuki: Húúú, hát tényleg nem semmi történet! De a lényeg, hogy most már minden rendben... :lol: Panka pedig gyönyörű! :lol:

A 2007. őszi babásoknál olvastam: Jutta tegnap este 20.40-kor világra hozta kislányát, 3300 g-mal és 54 cm-rel! Szívből gratulálok nekik és minden jót kívánok! :lol:
(Remélem nem haragszik, hogy megírtam... :lol: )
Vendég
 


Gratulálok Juttának!

büngyike
 
 


Jutta: Nagyon sok boldogságot, jó egészséget és rengeteg tejcit kívánok!!!!!!!!! :D

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


GRATULA JUTTÁNAK,SOK BOLDOGSÁGOT,TEJCIT!!!!!



CUKIKA:ÜGYI VOLTÁL ÉS PANKA IS!TETSZETT NAGYON A SZÜLÉSTÖRTÉNET!!!!

[color=blue]ARIEL:KITARTÁS!!!!!

BOGYÓ:AZÉRT ANNYIRA NEM SZERTNÉLEK MEGELŐZNI,TE JÓVAL ELŐTTEM JÁRSZ,MEGADOM AZ ELSŐBBSÉGET :lol:


NA LÉPEK MERT MA ELÉG SZARUL,NYÜGÖSEN VAGYOK!!!!!

JÓ ÉJT MINDENKINEK,PISI LEGYEN ÉJJEL KEVÉS!!!!!!
VAJ'KI LESZ A KÖVETKEZŐ?(BÜNGYI IS EZT KÉRDEZTE,AZTÁN KÉT ÓRA MÚLVA ELFOLYT A MAGZATVÍZE)LEHET EZ A VARÁZSSZÓ,VARÁZSMONDAT?NA MEGLÁTJUK 2 ÓRA MÚLVA,LESZ E ÁLTOZÁS NÁLAM :wink: [/color]
geosel.klara
 
 


IWIWEN MOST NÉZEM TIMURR IS MEGSZÜLT OKT 1-ÉN,KISLÁNYA VAN ,BÍBORKA!UGYE EMLÉKEZTEK RÁ IS?
EZUTON IS NAGY GRATULA NEK!!!!
geosel.klara
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: