Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, lányok!

Rövid leszek, mert nincs időm...
Tulajdonképpen szabin vagyok a héten és jövő héten, de a párommal járom az országot :) - úgy, hogy ne várjatok mostanában

Nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket!

Itthonról a görbémről nem tudok képet tenni, de semmi extra nincs benne - a pé után egyenes vonal van a 36,8-on, ma esett le 36,7-re - de még a mensi odébb van.

Mo, vigyázz magadra és gyógyúlj szépen meg!

Virág, te is vigyázz magatokra!

Bocsi, hogy most csak ennyi tellet, de már várnak....

Krisz, ne rágd le a körmöd :) - tudod, én már nem is reménykedek....csak várok. Igérem, ha valami pozitiv változás lesz, és nem tudok netközelbe lépni, akkor irok neked sms-t (még megvan a számod- remélem nem változott)

millió puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!

Ildikó! Az én számom van meg neked??? Nem emlékszem, de priviben elküldöm a pontosság kedvéért!
Nagyon drukkolok!

Éva Drága! Nem ér lapítani!!! Mi újság???

Mo Drága itt vannak a várt képek!!! Remélem ettől mostmár gyorsabban gyógyulsz!!!!

Kép


Kép

Ízesítése tejszínes túrótorta, marcipánnal bevonva!

Andi! Dobhatnál egy görbét!!!!

lnd! Mi újság veled! Hogy vagytok??? Vizsgákkal hogy állsz?

Melus! De jó lehetett suliba mentetek. Nagyon nagy már a kiscsaj! :lol:
Akkor épp időszerű lenne egy kistesó! Reméljük hamar beköltözik!

Virág! Panda! Sheila! Zora! Hogy vagytok??

Léni! Hol vagy eltűnve???

Nálam még semmi extra, csak szorgalmasan kezdjük a bemelegítést. :lol:

Nagyon szép Napocskát Mindenkinek!!! Puszi
Vendég
 


Sziasztok!
Krisz!!! Ez csodálatos torta! Nagyon ügyi vagy! Köszi a képet!!
Ildikó! Sok-sok pihenést a szabadság ideje alatt, jó kirándulgatást a férjeddel!
Melus! Remélem, ez a barnázgatás gyorsan múlik és nem lesz igazi piri belőle! Hűűűű, ti már sulit néztek a lányodnak??? Hmmm. :)
Lányok! gyertek már! csak egy-egy mondatra, hogy ki hogy van!!!

13-án konzultációra megyek a dokimhoz. Megbeszéljük a folytatást. Majd mesélek nektek.
Vendég
 

 
 

Sziasztok! Velem minden rendben, csak tanulok mint a güzü. Hétfőn volt egy vizsgám, ami a beugró volt a keddire, az sikerült, de a keddin megvágtak a bunkók, még a zt is mondta a fószer, hogy biztos milyen jó lesz majd a babázás közben kikapcsolódni. Gondolja, hogy én kereskedelmi jogi törvényeket magolva akarok kikapcsolódni???????? az egész csak a zért bosszantó, mert rengeteget tanultam, előtte egy hétig minden éjjel csak 4 órát aludtam, már olyan voltam mint egy holdkóros. 200 oldal tömény törvényszöveget kellett megtanulni, kb 1-es betümérettel. És a törvényből nehéz kihúzni a lényeget, az mind kell, ha tankönyvből tanultam volna, az lett volna 880 oldal. Szóval tegnap délelőtt megvágtak, de délután már tanultam is a pénteki vizsgámra, ami szintén elég nehéz lesz, de talán érthetőbb, nem olyn száraz, csak itt most eu-s törvényeket kell tanulni, amit ugyan lefordítottak, de közel sem olyan jó a megfogalmazás, mint a magyar törvénykeben, ill. lehet, hogy jó , csak én már megszoktam a magyar törvények stílusát. Szóval pénteken 7kor kezdődik a vizsga ( európai peres eljárás és végrehajtás), és utána hála a jó istennek, újra kezdem tanulni a ker jogot, mert abból elmegyek hétfőn még egyszer, hátha most nem húznak meg. Aztán többet nem tudok menni, mert csak 1* lehet uv-ni, és amúgy se lenne olyan időpont, ami nekem jó lenne. Aztán még szerdán és csütörtökön lesznek vizsgák, de azok remélhetőleg könnyűek lesznek, mindkettőp du. van, de én csak a délelőttömet szánom rájuk. És az utolsó vizsgám elméletileg 19-e, ha megnyitnak még egy helyet. Ugyanis az már nem egyéni tanrendes vizsga hanem oda mindenki mehet, ma nyitották meg a rendszert és nekem nem jutott hely, a vicces az, hogy sehova, nincs annyi hely, ahány vizsgázó. Holnap telefonálok és megkérem, rakjanak még fel időpontot és nekem lehetőleg decemberre, mert utána már nem tudok jönni.
Sajnálom, hogy ilyen érdekfeszítőt írtam!

Éva! Na mi a vérvétel eredménye! Ne csigázz már!!!!

Zora! Voltatok már a speckó szívultrahangon?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok lányok

Gyorsan benézek mert majd nézem a dr House-t.

Ma volt nálunk a Mikulás Bálintkám nagyon megijedt tőle addig oda sem akart menni, amíg nem kapta meg a csomagját, de utána már egy kicsit együttműködőbb volt.

Krissz nagyon jól néz ki a tortád és biztosan olyan finom is mint ahogy kinéz. Kicsi manókádnak pedig boldog születésnapot kívánok.

Ildi irigyellek, hogy igy együtt tölthetitek a szabadságot a pároddal, remélem sikerül kikapcsolodnotok. Jó pihenést és kirándulást.
Mo nagyon szoritok ám neked remélem 13-án jó hireket kaptok.

Ind már nincs sok hátra és túl leszel a vizsgáidon, és utána nyugodt szívvel babázni. Lassan eljön a szülés ideje is.

Itt a görbém remélem jó vége lesz: :lol: :lol: :lol:

Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Ind! Szurkolok a vizsgáidhoz, hogy bírd ezt a sok tanulást. Hogy lehet gyerekkel és babával a pocakban ilyen keveseket aludni? Hogy bírod ezt? (Baba nélkül én is megcsináltam ezt, utána nem tudom, hogy lesz.)

Krisz, ez a torta ismét gyönyörű! Biztosan nagyon finom is lehet.

Ildikó! Szülinapod volt? (Miket tudtok ti itt egymásról :wink: ). Akkor utólag, de én is boldog születésnapot kívánok neked!

Mo! Remélem, lesz előrelépés, gondolok rátok. :D



Mi jól vagyunk. Az Afp ugyan még nincs meg, de tegnap voltunk dokinál, láttuk Ficánkát ultrahangon (a férjem így nevezte el őt pillanatnyilag, mivel eddig mindig olyan mozgékony volt), egészségesnek látszik . A kezeivel emelte föl a köldökzsinórt és a szájához tette. Mondta a doki, hogy még szerencse, hogy nincs foguk ilyenkor. A nemét még nem lehetett látni: háttal volt a baba és eléggé lenn ült, a méhem pedig még nem emelkedett eléggé ki. Majd legközelebb hátha. (Az inga egyébként körözött, kipróbáltam.)
Vendég
 


Sziasztok!

Andi! NAgyon szép a hőd! Nagyon izgi!!! Drukk!!!+++++++++++++

Ildikó! Jó utazgatást és pihenést! Azért ha lesz időd egy görbét majd dobjál nekünk, vagy híreket hogy mi a helyzet veled! Nagyon izgulok érted!!!!

Éva! Nagyon eltűntél!!! Nagyon hiányzol ám!!!

lnd! NAgyon ügyes vagy! Én nem tudnám csinálni az biztos. Azt meg nem hiszem el, hogy olyan rosszul vizsgáztál, hogy ne adták volna meg azt a kettest legalább, főleg egy kismaminak. Tök hülyék ezek. Bizti nem tudják, hogy milyen az ha babája van az embernek!
Kitartást! Már nem sok van hátra!

Virág! Te hogy állsz a sulival? Neked vannak már vizsgák, vagy csak zh-k voltak eddig?

Mo! Már alig várom, hogy mesélj a konzultációról! Kíváncsi vagyok mit mondanak!!!

Kismamik! Tessék jelentkezni!!!!

Puszi
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Élek ám még! Apa itthon van szabin és én egész nap csavargok! :lol: Élvezem, hogy egydül lehetek! :lol: :lol: :lol:

A tesztem negatív és érzem, hogy meg fog jönni, de nem vagyok letörve! :lol: :lol: :lol: Azt hiszem a havonta 5 nap depressziós időszak is elmúlik a túl hosszú várakozásnál!


Krisztinka!
Neked mindig ilyen sokáig tart a mensid? Egyébként szépen kúszik lefelé a hőd! :wink:

Virág!
Ha az Uh rendben van, akkor az afp-nek tulajdonképpen igazán kevés jelentősége van!
Jesszusom, micsoda kis szabaduló művész! Ő már úgy fog megszületni, hogy maga harapja el a köldökzsinórt!

Ind!
Hát komolyan egy hős vagy!
Ez disznóság, hogy a vizsgaidőpontokál nem veszik figyelembe, hogy lassan szülsz! Szerintem nem sokan járnak hasonló cipőben az egyetemen. Ez csak jóindulat kérdése!

Andi!
Ez a tök egyenes görbe nyugodtan jelenthet jót is! Még, amikor nagyon reménykedtem, akkor jó sok görbét néztem a fertin és nagyon sok ilyen babás görbével találkoztam!

Mo!
Nagyon izgulok értetek! Borzasztóan sokat gondolok Rád és kérlek jelentkezz a konzultáció után!

Ildikó!
Írtam Neked iwiw-en! Azt hittem azt hamarabb megnézed! :lol: :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok lányok

Kép

Itt a görbém, bebetonozta magát a hőm remélem most már így is marad.

Éva nagyon jó lehet egy kicsit kikapcsolódni, én nagyon remélem hogy csak korán teszteltél és csak azért lett negatív. Élvezd ezt a kis szabadságot.

Virág ha az UH jó akkor nem kell igazán aggódnod még ha az afp eredménye nem is lesz jó mert az nagyon függ attól hogy mikor vették le nekem alacsonyabb lett annak idején, és semmi baja nincs manókámnak. De végigjárattak mindenféle viszgálatra.
Nagyon aranyos lehetett a csöpség, ahogy a köldökzsinórt rágta, a nemét is megmutatja biztosan a 18 heti UH-on, feltéve ha nem szégyenlős.

Krissz szedsz valamit, a hosszú ciklusaidra? Nekem a homeos bogyók úgy néz ki, bejöttek a második hónap és szépen beállt a ciklusom. Jöhetne már hozzád is a babó.

Puszi mindenkinek

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok! De jó, hogy ennyien írtatok!
Éva! Nagon vártalak! Szóval negatív?? Én még akkor is reménykedek!!!! Szerintem is lehet, hogy korán teszteltél.
Andi! Nagyon drukkolok neked!! ++++++++ álomszép görbe!!
Krisz! Jönnek az izgis napok!! Mindent bele!!!! :wink: :D
Ind! Nem semmi, hogy milyenek ezek a tanárok!! Sajnálom, hogy így megjártál! Sok sikert a többi vizsgádhoz!! ..ÉS NAGYON VIGYÁZZ MAGADRA!!! MERT, NEM ÉR ANNYIT AZ EGÉSZ!!!! Teljesen kikészülsz, ha nem pihened ki magad!! Tessék lazítani is néha-néha és aludj eleget!!!!!
Virág! Ficánka jól van, ez a lényeg! :) Az Afp mellékes!! A Ficánka olyan lányos név.... kislányt képzeltem nektek. :D Ha köröz az inga, az mit jelent? Tudom, hogy már írtátok, de nem jegyeztem meg :oops:
Ha felfüggesztem valahova, akkor is működik? Vagy ezt kézben kell tartani és úgy kell vizsgálgatni? Mit is mondtatok... a csuklóm fölött kell a gyűrűmmel ingázni? Most kedvet kaptam hozzá hogy kipróbáljam, csak nem tudom, hogy hogyan kell. :? :oops:
Vendég
 


Mo! A gyűrűdet vm madzagra lógatod (én pl cérnára) és a bal csuklód fölé helyezed. Én a kezemben tartottam, szerintem úgy jobb, mert ha egyszer el kezdett mozogni, akkor le kell állítani úgy, hogy elveszed a csuklód fölül és mondjuk mellette lerakod egy kicsit, aztán újra fölé, addig amíg mozgásba lendül, nekem 6. ra mindig egyhelyben áll, meg se moccan. Én úgy csinálom, hogy ne mozdíthassam be a kezemmel, hogy először mindig a csuklómra rakom és onnan emelem fel, mert így csak függölegesen kell mozgatnom, aztán ki és megint csuklóra és föl...
Körbe lány, föl-le fiú.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Köszi Ind! Kipróbáltam. :D
Ha a kezemben tartom a cérna végét, akkor egyfolytában "fiút mutatott". Viszont én nem hiszek ezekben túlságosan, úgyhogy kibabráltam vele és kikötöttem a cérnát az asztali lámpámhoz, onnan lógattam le. "Na most mutass fiút!"- mondatam neki. :mrgreen:
Sajna, akkor már nem mutatott semmit. :(
Vendég
 


Mo! A lámpa nem tud gyereket csinálni nem tudtad????
Én is megcsinálam és nekem 3 jött ki 2 fiú és 1 lány, ebben a sorrendben és apának is ugyanez jött ki.
Vendég
 


Sziasztok lányok

Nagyon el vagytok veszve remélem mindenkinek jól fog telni a hétvégéje.

A görbémben semmi változás :D :

Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Andi!
Nagyon vártam ám a görbéd!!!!
Kép

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Andi! Ez görbe több, mint szuper!!!! He ez nem babás és nem is tudom mit csinálok!!!!

Éva! Mi újság??? Nagyon csendben vagy! Láttam, hogy csináltál egy nega tesztet, de nem letörni!!!!
Hőt nem mérsz?

Ildikó! Tudom, hogy úton vagy, de azért küldöm neked a sok enerdzsit!!! ++++++++++++++++++++

Képzeljétek én ma reggel felfázós tünetekkel ébredtem és ráadásul pé gyanús is vagyok, j aén mint antitesztelő vettem LH tesztet, ma lövöm el azaz mártogatom majd az elsőt! Nagyon kiváncsi vagyok mit mutat majd, bár lehet, hogy korai, de próba szerencse!

Pusszantó Mindenkinek!
Vendég
 


Mo! A megnyugtatásodért kipróbáltam lámpával, összevissza csinált mindenfélét, semmit nem mutatott, úgyhogy csak kézben lehet csinálni. Valószínűleg az a magyarázata, mert kicsit utánanéztem interneten, hogy az inga a belőled kisugárzó energiát érzékeli, (persze ennek nem tudom, mi köze van a majadani gyerekeinknek) és a lámpa szintén rengeteg energiát lead az ingára, de annak semmi köze nincs hozzánk, csak megtéveszti az ingát. Különben úgy is mükődik, ha más csinálja vknek.

Na csak ezért jöttem, most tanulok tovább hétfőre. De legalább a mai sikerült. Még azt se tudom, hogy fogok tudni készülni apa vasárnapi szülinapjára.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Telefonáltam a dec. 9-ei vizsgám ügyében, azt mondták, legkorábban január 4-én adnak meg új időpontot és sajnos az ilyen egyéni problémákat nem tudják figyelembe venni. Hát ezt én is rendkívül sajnálom. Én akkor már akkor se akarok menni, ha nem szülök meg. Semmi kedvem nincs az utolsó napjaimban holtra tanulni magam, arról nem beszélve, hogy akkor az ünnepek alatt is végig tanulnom kellene. Abbban bízhatom egyedül, hogy van olyan, aki csak azért jelentkezett dec-re, mert máshol már nem volt hely, de ha megnyitják a januári időpontokat, akkor átjelentkezik. HJa nem lesz ilyen akkor azt hiszem inkább nem megyek el. Csak a második félévben, szupi lesz 2 gyerek mellett tanulni!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Mire megnyitottam az egyetem oldalát, mát betelt jan. 4 is. Most a legközelebbi időpont jan. 11. Jó móka ez... Ennyit arról, hogy idén befejezem az egyetemet. És 100millióba fogadok, hogy utolsó nap, amikor én már nem tudok készülni, lesz olyan, aki meggondolja magát és lejelentkezik.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind, micsoda egy rendszer van nálatok! Nálunk több éve próbálkoznak a számítógépes órafelvétel és vizsgára jelentkezés bevezetésével, eredménytelenül. De mivel mi nagyon kevesen vagyunk egy-egy évfolyamon, általában figyelembe veszik az igényeinket (mi pl öten vagyunk most). Kitartás, azért csak meglesz valahogy.


Én is úgy tudom, hogy az inga valamiféle bioenergia elven működik, tehát ember kell hozzá. Én végülis csak egyszer próbáltam. Viszont egy-két hete volt egy álmom, ami szerint életünkben öt gyerekünk született, ebből 2 lány és 3 fiú - sorrend nem volt. Végülis, a férjem eredetileg ennyit szeretne, én 3-4-et. Eddig úgy volt, hogy valahol félúton majd megállapodunk. :lol:
Vendég
 


Jó reggel lányok

Most csak bekukkantottam még megyek bevásárolni hétvégére. A párom sajnos dolgozik ma úgyhogy egyedül vagyunk Bálintommal.

Itt a görbém:

Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk!


Andi! Nagyon szuper!!!! Drukk!!

Éva! Mi van már veled???


Puzsi és szép hétvégét!!!
Vendég
 


Jó reggel lányok.

Remélem mindenkinek jól telt a hétvégéje. Mi szinte itthon sem voltunk. Bálintom a mamájánál aludt és egy kicsit kettesben lehettünk a párocskámmal. Kicsi manóm haza se akart jönni.

Nálam minden változatlan remélem most már így is marad :D :

Kép

Azért ezt már nem is görbének kellene lassan hívni, hanem egyenes vonalzónak. :lol: :lol: :lol:

Puszilok minedenkit

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Krisz, Andi, ezek nagyon szép görbék! Hátha karácsonyra lakik majd ott még valaki. Drukkolok nagyon! :D


Én jól vagyok, tanulgatok (még mindig csak évközbeni feladatok vannak, az első vizsgám jövő héten lesz). Majd lehet, hogy megint csinálunk egy fotót rólam, mert annak ellenére, hogy azóta nem híztam, elkezdett növögetni. És most hétvégén éreztem egyértelműen először, hogy mocorgott. Olyan jó, mert a leendő apuka is érezte: odatettem a kezét a hasamra.
Vendég
 


Sziasztok!!!

Andi! Szuper a görbéd!!!!
Izgatottan várom a kétcsíkosod!!!!

Virág! Ez szuper! Ugye milyen fantasztikus érzés!!!???

Ildikó! Vajon veled mi van????

Éva! Nem ér már tényleg, hogy nem jelentkezel!!!!!!

Hahóóóóóóóóóóóó Mindenki hol vagytok???
Vendég
 


Virág úgy irigyellek, olyan jó ha érzed a picurt és ez egyre többet lesz. Már lassan a félidőnél tartasz.

Nagyon el agyok veszve lányok mi van veletek? :roll: :roll:

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Virág,
Gratulálok az első mocorgáshoz, olyan jó érzés :D Mikor mész uh-ra?

Andi,
Látom nagyon megszeretted a 36.9-et :wink: Lassan tesztelhetsz :D

Zora,
Hol vagytok,hogy vagytok??????

Krisz,
Nagyon szupi ez a torta mindig olyan jó dolgokat csinálsz.

Rólunk: Megvagyunk csütörtökön voltunk dokinál DuDorka már közel 2 kiló még mindig rengeteget ficánkol. Megbeszéltük a szülés részleteit, majd még mennem kell a szülésznőmhöz vele is tisztázni pár dolgot. 2-3 hét és mehetek Ctg-re január 1-től már nem szedem a gyogyikat onnan már bármikor jöhet. 33 hetes pocakom:
Kép
Vendég
 


Panda! Gyönyörű pocid van!!!! :lol:
Vendég
 


Panda nagyon szép pocid van. :lol: :lol:

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok! Amiből múltkor megvágtak, most kaptam egy négyest. Már csak 3 vizsga, ill. csak 2, ha nem tudom elintézni a dec. 19-et. És ma du. végre nem kell tanulnom, újra elmegyek jógára.

Panda! Most akkor végülis a Mávban szülsz? Szép pocakod van! Én is olyan kiváncsi vagyok, mekkora lehet Maja, de csak a 2 ünneo között megyek Uh-ra, ha agóddig egyben maradunk!

Virág! Úgye milyen jó érzés! Sajnállak, hogy még csak most kezdődik neked a vizsgaidőszak! Én szerencsére mindjárt túl vagyok rajta, és ezzel az egyetemen is majdnem. (Már csak az államvizsgára kell még egyszer megtanulnom mindent! :lol: )

Andi! Tényleg szép görbe! Drukkolok! Bennek a szülésemnél lesz az első mamónál alvása, ha pont úgy jön ki, de utána már ketten lesznek itthon apával!

Krisz! Mit rendeztek át? Gyerekszobát vagy mindent? Szép lett a tortád! Nem lehetett egyszerű! Hány ételfestékből kevered ki a színeket?

Zora! Én is kiváncsi vagyok, mi újság veletek!
És Éva ! Rád is!

Mi hétvégén kimostunk egy adag babaruhát, de csak azért mert szükség volt Ben fehér trikóira és ezzel tudtam kiegészíteni a világos mosást!
Küldök én is egy mai pocakképet! Kissé homályos...

Kép

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Lehet, hogy ez tisztább:

Kép

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind,
:shock: :shock: óriási pocid van hogy bírod el?? Tudsz vele aludni?Csak 11 nap van közöttünk de szerintem kétszer akkora a pocid :lol: Igen a Mávban fogok szülni.

Krisz, Andi
Köszi :D
Vendég
 


Állítólag 2.nál nagyobb. Bár Bennel is nagy hasam volt, most csak hamarabb kezdett nőni.
Aludni tudok, nem a hasam zavar, hanem, hogy fáj reggelre minden porcikám, szerintem a plusz kilók nyomnak szét.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind,
Plusz kilók? Na ne már max Maya nyomhat pluszban valamit de azon kívül nincs rajtad semmi :wink: Amúgy én is ezt érzem hogy fáj reggel mindenem főleg a lábam mintha megtaposták volna.
Vendég
 


Ind neked mekkora pocid van Mayának biztosan van bőven helye. Én is arra számítok, hogy nagy hasam lesz mert Bálinttal is nagy pocim volt. :lol: :lol:

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Éva,
Olvastam hogy mit írtál egy másik topicba :( nagyon sajnálom megértem a döntésedet de ugye azért nem fogtok védekezni?
Vendég
 


De aranyos vagy Pandácska, hogy ilyen gyorsan reagáltál!
De igen! Védekezni fogunk, mert 22 kg-ot lefogyni nem kis dolog! Azt hiszem rettegnék, hogy babás leszek közben valami teljesen vitaminhiányos állapotban!
Azért nem tűnök el! Annyira hiányoznátok!!!
Micsoda gyönyörű pocakok! Hát én sose voltam ilyen szép kismama! :wink:

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva,
Azért remélem gyorsan lemennek azok a kilók és meglep titeket még az élet :wink: akkor is ha már nem hiszel benne esetleg!! Tényleg ne tűnjél el!!!
Vendég
 


Éva én is most olvastam mi történt. Nagyon sajnálom és én is teljesen megértelek. Azért ne tünj el szeretnénk rólad sokat hallani.

Puszi

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Lányok!
Annyira aranyosak vagytok!
Szerintem nem is tudnék eltűnni olyan sokan vagytok, akiknek drukkolok!!!!
Sajnos ilyen sokat felszedni 1 év alatt nem egyszerűen esztétikai probléma (180 cm vagyok, szóval még nem gurulok), hanem ez már komoly egészségügyi gondokat is okozhat!
Nem tudom, talán megkeresek egy dietetikust mit javasol. Vajon lehet-e valamilyen diéta mellett egészsége babát kihordani és legalább nem hízni a terhesség alatt!
Szörnyű lenne, ha a nagy álmunk valóra váltása közben még 1-2 krónikus betegséget is összeszednék!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva,
Lehet, másik topicban is vannak diétázó csajok a cukor és felesleg miatt és csak 1-2kg-t szedtek nagyon ügyesek!!! És egészséges a babájuk!
Vendég
 


Egyébként nem viselem ám ilyen jól!
Itt zokogtam egész délután és kb. 100x hívtam fel a férjem, aki persze valami maratoni értekezleten ült.
Szóval rettenetes! Ez már nem is én vagyok, csak ott vagyok valahol a zsír alatt!
De jó, hogy vagytok nekem!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva ugy sajnálom hogy ilyen rosszul viseled ezt az egészet, mondjuk nem csodálkozom rajta. Remélem ha most a babó nem jöhet üssze legalább a fogyókura hamar sikerrel jár, és elkezdhetet megint a szép oldaláról nézni a világot.

Ha találtál egy jó fogyókurás módszert majd szólj nekem is mert nekem sem ártana leadni pár kilót.

Puszi

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok Lányok

Csak gyorsan bekuk, mert megyünk el Egerbe délután jövök.

Addig is itt a görbém :lol: :


Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Éva, nagyon sajnálom, hogy ez van (bár én nem olvastam a másik topikot, nem tudok részleteket). Csak egy apró tanácsot tudok adni a fogyáshoz: én most a vastabletta miatt próbálok több zöldségfélét enni, mint eddig, mert nagyon kínlódom egyébként (jó, egyébként is szeretem a zöldségeket). Egyszerűen vacsorára zöldségekkel eszem valamilyen fehérjét (húst, sajtot), kenyeret nem, mert úgy már nem férne. A sok zöldség meg muszáj a rostok miatt ( a fehérje meg a baba miatt). Úgy tűnik, most meg is állt a hízásom. Még az elején híztam két kilót, és az azóta úgy is van. Mondjuk rajtam elfér. De biztosan jó ötlet a cukor miatt diétázóktól is tanulni, én is olvastam, hogy ők terhesség alatt is alig híznak.


Ind, Panda, nagyon szép gömbölyű pocitok van! Mindketten nagyon csinosak vagytok. El tudom képzelni, hogy hátulról nem is látszana: olyan teljesen baba-kitöltötte pocaknak tűnik. :D

Ildikó! Melus! Veletek mi újság? Jelentkezzetek!
Zora! Veletek minden rendben?
Mo, remélem jól vagytok ti is!
Vendég
 


Sziasztok, lányok!

Itthon vagyok, és próbálok takaritani :shock: - csak nem nagyon van kedvem hozza

Éva, sajnálom, hogy ez történt. A képeidet nézve, tényleg hiztál egy kicsit, de szerintem ez nem olyan drasztikus, mint ahogy gondolod - talán megszoktad, hogy nagyon csini vagy, és azért nem tudod elviselni. :( - azért remélem, hogy nincs veszve minden.
Köszönöm a levelet, amit az iwiw-re irtál - tulajdonképpen, amikor megérkeztünk (éjjel 2-kor) - az első utam a géphez vezetett, hogy lássam mi van veled, de irni már nem volt erőm...
Amúgy Pesten is voltunk, de csak 1 napot - elég húzos utazás volt....

Ind, nagyon nagy pocid van :) - csodálkozok, hogy ennyi energiád van :shock:

Panda, neked is szép a pocid :wink: - olyan jó látni, hogy még egyben vagytok :)


Krisz, neked rendesen kezd beállni normálisba a ciklusod :) - ezelött csak később volt pé-d.... remélem, nem vagy elzáródva, és gyorsan pocakosodni fogsz...

Andi, mennek a drukkok!

Virág, tőled is várjuk a pociképet!!! - tényleg szuper érzés lehet, hogy már érezted mozogni...

Mo, akkor neked az inga lányt mutatott? :D

Éva, légyszi segits!!!! Tudom, hogy most más gondjaid vannak, de nagyon érdekel a véleményed!!! 3 napja barnázok - a tegnap csináltam egy tesztet, amin halványan látszik a második csik (azért azt még megjegyzem, hogy a teszt a legolcsóbb fajta, amit a piacon kapni lehet)..... ma reggel feltettem 2 utrot, és úgy döntöttem, hogy holnap reggel még egyet tesztelek, ha az pozitiv lesz, akkor folytatom tovább, ha negytiv, akkor többet nem teszek fel. Szerinted hűlyeséget csinálok????????? Árthatok magamnak ezzel, ha mégsem vagyok terhes?????

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildikó!
Szerintem nem ártasz az utroval semmiképpen!
Viszont mutasd meg Magad orvosnak, mert az Utro-t a 12. hétig használni kell. Érdemes lenne tudni, hogy a beágyazódással minden rendben van-e. Egyáltalán nem ritka és nem is biztos, hogy baj a barnázás. Lehet, hogy a szervezeted még emlékszik arra, hogy most meg kellene jönnie, de lehet egy kis progi hiány is!
Az Utro-t helyesen teszed.
Még nem írok semmi hurrát, de remélem hamarosan megtehetem!

Köszönöm a kedves szavaidat a dundiságommal kapcsolatban!
A férjem aranyos volt, azt mondta, hogy ő észre sem veszi. Én viszont nagyon szenvedek.
Egyelőre fogalmam sincs mit tegyek. Nem akarok egy cukorbeteg, fájóslábú bálna lenni mire megszülök. Ha egyáltalán összejön és nem csak hízom a nagy semmire!

Éva

Kép
balimama
 
 


Köszönöm Éva, hogy ilyen gyors voltál...... tudtam, hogy számithatok rád.

A doki mit tudna látni ilyenkor? Tudod, az egyetlen baj csak az, hogy nem vagyok teljesen megelégedve a dokival, akihez járok.
Elmagyarázom, hogy miért: elmentünk a párommal az eredményeinkkel, és az első lépése az volt, hogy kiszámitotta, hogy PCO-s vagyok :shock: - ha nem szólok, hogy a törtet meg kell forditani, mert úgy olvastam a neten, akkor most enne a frász - erre azután is azon a sikon ment, hogy nagyon nagy gondok vannak velünk, mert a párom 25 milliója/ml sp. nagyon-nagyon kevés, ezért csak inszemináció jöhet szóba nálunk de még az sem biztos.... és mindezért, ami csak beszélgetés volt, és még baromi nagyot is hibázott, jól megvasalt pénzzel...

Úgy hogy most fogalmam sincs, kihez menjek..... a közeli városban van egy doki, akihez mindenképp el szeretnék menni, de ahhoz nagyon nehéz időpontot kapni.

Ilyenkor már lehet látni valamit???? Úgy tudtam, hogy csak a 6-ik hétben látszik, hogy minden rendben van-e...

A hizással kapcsolatban, én is felszedtem magamra vagy 5 kilót, amikor az Elevitet szedtem - ezért hagytam abba... remélem csak te gondolod úgy, hogy problémád van :wink:

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildikó!
Hát nekem az mindig jelzés értékű, ha valaki a semmiért is pénzt vár!
Szerintem nyugodtan használd az Utro-t, amíg nem mész orvoshoz, főleg ha már elkezdted, mert a hirtelen hormonszint esés vetélést okozhat! Igazad van, még ráérsz elmenni orvoshoz. Nekem az 5. hét végén már mindig volt szívhang! :lol:
Nem is írtad ezt a csomó szörnyűséget, amit az orvosod mondott!
Egy lelet alapján soha nem szabad következtetéseket levonni!
Azért a PCo-nak elég jellegzetes tünetei vannak! Pl. soha nem rendszeres a mensijük, hónapok maradnak ki!
Hát ez elég nehéz helyzet!
Még orvost se tudunk Neked ajánlani! :cry:

Éva

Kép
balimama
 
 


Köszi Éva, nagyon aranyos vagy....
Még gondolkozok doki ügyben :roll: - holnap majd talán okosabb leszek (vagy nem :roll: )
A páromnak sem mondtam még, mert nem szeretném, ha beleélné magát..... elég patt helyzetben vagyok.... de azért nagyon jól esik, hogy itt vagytok nekem (mindjárt elbőgöm magam, úgy hogy inkább megyek ablakot pucolni...... jó elfoglaltság, mi?

KépKépKép
ildiko74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: