Új privát üzeneted érkezett!

Talin :
Én is csatossal szemezek mert a mai-tei-ba a kötözés zavart engem nagyon...hogy annyiszor át ide oda.
úgy éreztem magam mint egy sonka :lol:
Én ma megyek vérvételre.. :? remélem ma nem leszek rosszul.

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jessi 2013.04.17 08:26-kor.
jessi
Gyenesdiás
 
 


Sziasztok lányok!

Liliom4 remélem rendben volt minden a vérvételnél!
Gondolunk rád!

Jessi szerintem sincs szükség arra hogy dokihoz menj, főleg ha te is úgy érzed hogy minden rendben van! A védőnőnél úgy is kitudják mutatni ha esetleg vmi gond lenne! (de nem lesz) :)

A köldök alatti csíkról én nem hallottam még semmit! Nekem van, a terhesség előtt is volt doki mindíg azt hitte vmi műtétem volt annyira látszik!
gyongyi1986
Kiskunmajsa
 
 

 
 

ann, ebben a csíkosban is jól látszódik már a baba poci

lillus, a genetikai UH nem kötelezően 18. héten van tudtommal, hanem 18-20. héten, szóval a 19-el is jó leszel.
AFP eredményre nekem is azt mondta a doki, hogy majd 10 napot kell várni, mire megérkezik. Ez tényleg biztos attól függ, hogy mennyire messze végzik a vizsgálatot, esetleg helyben-e....

hajni, de jók ezek a jó eredmények, a lánykához meg gratula

jessi, nem lehet esetleg, hogy ettől a hűvös-meleg időváltozástól van a rosszullét? De akár az is lehet, hogy most vándorolnak benned odébb a dolgok, ahogy növekszik a baba, és ez tesz ramattyá....
Persze nem értek hozzá, csak tippelgetek :-)
Erről a köldök alatti csíkról én sem olvastam még sehol, de gyorsan meg is néztem magamon :-D. Nekem mintha lenne, de neten azt találtam, hogy ez bőrtípustól függ leinkább és a pigmentek felelősek érte. Szóval lehet, hogy neked is ott van, csak éppen nem látszódik ;-)
Tesód szuper kis dolgokat varr, gratula neki!
ljankaa
Budapest
 
 


Jessi -Gyöngyi Köszi túléltem! :lol:

Jessi látom tesód falvédőket is gyárt milyen árban?Mert én szeretnék egy csajosat a nagynak és egy nem tudom még milyet a kicsinek :lol:
Amúgy nagyon ügyes!

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Sziasztok:-)

Telefon oké megírom, majd csak holnap hozza el apa az eredményt :oops:

Lillus hajrá babakocsi:-))))) Én akkor is szerettem nézelődni, ha nem votl aktuális :lol:

Sziszianyu micsoda megérzések:-))

Liliom lehet, hogy nehézkes a mei tai kötözése, de akkor is tetszik, bár tényleg nem tudom lesz-e ilyenem:-) Jelenleg most a járókát kell megvennem, aztán remélhetőleg 2-3 hét és megtudom a nemét is a babámnak és akkor meg jöhetnek a ruhák:-))))
Csatos hordozója volt az Arnis fórumban az egyik anyukának és olyan pikk-pakk beletette a kisfiát, tényleg nem bajlódott semmivel. A fiúcska meg jókat aludt benne :lol:

Jessi tesód tényleg nagyon ügyi:-))))))
Akkor hajrá október 10!!!:-))))))
Pillanatokra nekem is visszatért az émelygésem, de nem minden nap és tényleg csak pillanatokra, érdekesnek találom...
Az a köldökcsík, ha jól tudom a linea negra, de lehet, hogy nem jól emlékszem és tényleg a várandóság egy tünete lehet, de nem mindenkinél jön elő. Nekem is van, de tk halványan és kb a szegycsonttól indul :oops:
Nekem pont kimaradt a 16 hetes randi. Megvolt a 12 hetes genetikai a kórházban, aztán 14 hetsen voltam az sztk-ban, de nem nézett meg és csak a 20. hétre adott következő időpontot. Nem örülök neki túlzottan, de múlt héten a védőnéninél olyan szépen dobogott a szíve és minden nap mocorog, így nyugodt vagyok, de azért jó lett volna, ha megnéz. De ettől függetlenül szreintem nyugodtan kimaradhat 1 hónap.

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Talin:
nekem van hogy a 3,5 lánykámat is felkötöm a hátamra.. :lol:
Jól érzi magát marhára.
De praktikusabbnak tartom a csatosat...Nagyon szépeket láttam a Liliputi!

Lánykám beteg :cry: Fáj a fülecskéje :cry:

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Sziasztok Kismamik!
Remélem mindenki jól van!
Jessi!Rossz lehet, hogy újra émelyegsz!Nálam 12b héttől minden abbamaradt, bár nekem tényleg csak egy kis minimális hányingerem volt!Én havonta járok a dokimhoz, magánúton és sosem mond összeget, mindenki annyit ad amennyit akar.Én 5000 Ft.szoktam adni :lol: Mi október 16-án megyünk, 18 hetes genetikai uh-ra (akkor leszek 18+6 napos), mert ez kötelező!Arra meglesz az AFP eredménye is!Nekem a dokim kérte a vérvételt, ott helyben le is veszik, van csak kismama vérvétel!A doki kapja meg az eredményeket is!
Ann!Szép a pocid, csíkosban is jól látható!
Köszi Mindenkinek a kislányunkhoz a gratulációkat :lol:
Apa már teljesen bezsongott a kishercegnőjétől, képzeljétek el, tegnap vett neki egy bölcsőt!Nem is tudtam róla! :) Elment Szombathelyre és vett egyet!Töltök fel képet is!Én meg kaptam egy nagyon szép orchideát!Hát nem édes?

Pussz Mindenkinek!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Kép

Íme a bölcső!Van hozzá lilás baldachin is!Ringatható, de lehet fixálni a lábait is!Hát nem gyönyörű?Imádom!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Sziasztok!

Jó ide feljönni,mert mire jövök annyi pocis kép van hogy nem győzök gyönyörködni. :)
Én most kissé el vagyok kenődve.Szerdán voltam dokinál és sajnos nem tudtam meg a nemét.Azt mondta a doki hogy majd talán egy hónap múlva. :(
A mozgás is téves volt,ugye első baba,fogalmam sincs mit kell éreznem. Fentebb is éreztem az a valamit,de most néztem hol ultrahangoz a doki és sokkal lentebb csinálta,szóval biztosan nem a baba volt.Kérdeztem is,azt mondta első babával nagyon nagyon ritka 16. hét előtt a babamozgás.Vissza lettem fokozva, 15 hetesnek írt a doki a méret alapján.Így most nem tudom hogy a szülés időpontja változik-e vagy sem....
És képzeljétek el...Apuci mindig elkísér ultrahangra.A legutóbbin a babánk egy igazi kis buldózer volt.Keze lába járt,forgott ide oda.Na most Apa nem bírt eljönni velem és lám....a babám össze volt kuporodva,meg se akart moccanni.Két lazát rúgott a lábával is jó napot. :lol: Mondom ez szép.Nincs apa,nincs produkció se... :wink:
Amúgy szerencsére minden rendben van vele.Elkezdtem szedni az Elevitet is.Én nem sok jót hallottam róla,de a doki azt mondta jó...ha ő azt mondja,akkor ám legyen,de majd meglátjuk.
Nektek mi a véleményetek?

Találtam neten egy használt kombi babaágyat jó áron.Fiókos,ajtós a szerkény,ifjúsági ággyá alakítható.Hétvégén elmegyünk megnézni.Ha tetszik akkor meg is vesszük jövő héten.

Na induljon a nap,megyek a dolgomra.
Szép napot mindenkinek. :)
krijan
 
 


jessi, én is havonta egyszer járok dokihoz. Ha minden rendben van, akkor nem is kell sűrűbben, legalábbis nekem ezt mondták. Ha viszont valami nem stimmelne esetleg, akkor sűrűbben hívna uh-ra.

hajni1980, nagyon szuper a bölcső! Tetszik nagyon! Gondolom jól meglepődtél, mikor megláttad :lol:

krijan, én is vissza lettem fokozva egy héttel még az afp eredmény előtt. De szülésről nekem se mondott semmit sem se a doki, se a védőnő. Az biztos, hogy császár, és ennyi. Mert ugye babaméret alapján ekkor, mensi szerint akkor, ciklus szerint meg megint máskor. Így annyit mondott a védőnő, hogy február 28 és március 10 között valamikor...

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok Lányok!

Hajni1980 nagyon szép a bölcső, kedves volt a párodtól nagyon!
Én is szeretném már tudni hogy lány/fiú lesz! Kíváncsi vagyok már nagyon! Okt 17.-én megyünk megnézni nagyon bízom benne hogy megmutatja magát, páromat viszem! :D

Krijan - sajnálom hogy nem mutatta meg a nemét!
Hátha legközelebb egy hónap az rengeteg idő!
Majdcsak letelik!
Elevit- ilyenkor már nem szokták ajánlani! Hm... érdekes hogy a doki mondta mert ezt a legelején kell szedni az idegcső fejlődése előtt az meg már ki van fejlődve, így én tuti nem szedném! AKkor kell vitamint szedni ha a vérvételből kiderül hogy szükség van rá! Én nem szedek semmit sok zöldség és gyümölcs!

Telefon33 Miért lesz császárod? Ilyen hamar honnan lehet ezt tudni hogy kell?
Engem is lefokoztak utána most meg visszakaptam!
A lényeg az hogy a kiírt időponthoz vagy +2hetet vagy -2hetet szoktak számolni! Nagyon kicsi % az amikor pontos a kiírt dátum!
gyongyi1986
Kiskunmajsa
 
 


Lilom, tesóm kérdezi, milyenre gondoltál, mekkorára.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára jessi 2013.04.17 08:27-kor.
jessi
Gyenesdiás
 
 


Nálatok is ilyen szépen süt a nap, mint nálam?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jessi 2013.04.17 08:34-kor.
jessi
Gyenesdiás
 
 


Sziasztok!

Telefon:te honnan tudod hogy császáros leszel ilyen hamar? :o

Gyongyi:Én 12 hetes korig Femibion 800-at szedtem.Aztán megbeszéltük a dokival hogy a baba csontjainak fejlődéséhez sok D-vitamin kell,amit ugye télen nehéz pótolni.Ezért javasolta hogy kezdjem el szedni az Elevitet.
Az Elevit meg nem csak idegcsőre jó,mert terhesség előtt,alatt meg után is szedhető.Elég sok vitamin van,nyomelem meg ásványi anyag van benne amit télen nem kevés pénz gyümölccsel meg zöldséggel pótolni.
Viszont elég sok rosszat is halottam róla...elhízás,hányinger stb stb...így vannak fenntartásaim,de azt mondta a doki hogy ne higgyek el mindent amit hallok,olvasok. :)

Most úgy van hogy megyek majd kórházba UH-ra ,amit másik orvos csinál "több szem többet lát" alapon.Reménykedem hátha talán ott megtippelik a nemét.
A méretei alapján csak pár nappal vagyok lemaradva,most néztem utána neten hogy nagyon 2 hét közt van a mérete,szóval nem hét elején váltom a hetet,hanem kb olyan péntek szombat környékén,szóval kb ma töltöm a 16. hetet.Hétfőn megyek AFP-re.
krijan
 
 


Sziasztok!
Krijan én is hétfőn megyek AFP-re!Én is elméletileg péntek-szombat körül váltok hetet, de uh szerint előbbre járok pár nappal...Úgyhogy
16+6 leszek hétfőn!
Én az első 3 hónapban Gravidát szedtem, de a dokim javaslatára abbahagytam.Minden eredményem jó lett vérvételen,ezért javasolta, hogy majd a terhesség vége felé szedjem újra!Mindent jóízűen megeszek, úgyhogy kap bőven vitamint a kis Nóránk :lol:
Valaki esetleg tervez őssejt levetetést?Mi levetetjük,úgy nézegettük, hogy a Kriónál vannak a legjobb árak.
Szép hétvégét Mindenkinek!
Ebéd után, nagytakarítás :cry:

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


gyongyi1986, krijan, előző két császár miatt és egy méhen kívüli terhesség miatt biztos a császár. Tulajdonképp három császár volt már, és ezért biztos, hogy most is az lesz!

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok!

Telefon!
Nem is tudtam, hogy Neked is a 3 babó :-) Nekem első normál 2. császár volt, de úgy indulunk neki, hogy szülünk.... Azt a 36 héten megcsinálják a hegesedési vizsgálatot és akkor derült igazából ki.

Jess!
Linea negra elméletbe a szemérem csontól megy fel a köldökig. De ez nem muszáj. Nekem egyiknél se volt :-)
Turbos dolgot nem tudom igazából, de úgy gondolom ha semmi olyan nincs benne akkor miért ne ihatnád meg reggel??!

Hajni!
Nagyon szép a bölcső. Jaj de aranyos a férjed! :-) És a Nóra igazán nagyon szép.
Bár nekünk van kiságyunk, de ez nagyon tetszik lehet veszünk egy ilyet a nappaliba. és akkor köztünk lehet Dani is :-)
http://baba-mama.vatera.hu/bababutor/ki ... 25895.html

Elevit!
Én min 3 nál szedtem és nem lettek nagyon a babák :-) Most heti 1 szedek!

Afp! Nekem már a héten megjön az eredmény... 10-én meg megyek genetikai uh-ra alig várom. :-)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Jess!
A megérzések nem tudom honnan jönnek. Dédanyám boszi volt, de nem hiszem , hogy ezért csak egyszerűen jönnek. Nálad kicsit bizonytalan vagyon , de inkább lányra voksolnék :-) De nem sokára kiderül. :D

Jaj és el szerettem volna mesélni, hogy én kicsi Danim úgy beindult, hogy kb 1 órája olyat rugót, hogy felsikítottam és mondta férjem nagyon riadt fejet vágtam. ez olyan igazi erős volt :-)

Elnézést ha valakit megbántottam, de olyan jó volt szerettem volna veletek megosztani.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


sziszianyu, nekem se a méhen kívüli után nem néztek hegesedést, se a császár után... ráadásul úgy indult, hogy a második baba (két császár után) normál szülés lesz. De 18 óra vajúdás után megszűntek a fájások. :)
Nekem fiút mondtál :) Hát ha minden igaz, talán két hét múlva kiderül. Remélem igazad van! :) Bár lánynak is nagyön örülnénk. Nekem ugye két lány után a harmadik baba fiú is lehetne :)

Mozgás... nekem is ma nagyon aktív volt :) de van, hogy napokig szinte nem is értem.

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Telefon!

Hát szokták mondani ahány ház annyi féle :-) Az én dokim egyáltalán nem pártolja a csaszit így ő is és én is mindent megteszek, hogy normál úton jöjjön.
Engem borzalmasan megviselt a császár.
De persze tudom van amikor nincs más ilyen volt benusom. Annyira sok volt a vizem, hogy az egyik fájás közben kimozdult és bekerült harántba onnan nem volt vissza út.... De lelkileg és fizikálisan is nagyon megzuhantam....
Hát nem csodálom, hogy 2 lány után jól jönne egy fiú. Mi is így voltunk :-) 2 fiú után jó lett volna kislány, de hát nekem nem jött be :-)

Jess!
Ahogy olvasod feljebb nagyon rosszul sikerült az előző császár. nem tudnál abban segíteni mit tehetnék annak érdekében, hogy elkerüljem??? Szülés felkészítő? Jóga?

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


sziszianyu, én az elején két orvosnál is voltam uh-n. Nekem mindkettő azt mondta, hogy biztos a császár. Arra is készülök.
Nekem nagylány magzati légzéselégtelenség (kétszeresen volt a nyakán a köldökzsinór, és folytotta magát) miatt lett császáros. Kevés is volt a magzatvíz (ezt 10 és után tudtam meg, most mondta a védőnő, mert ő bekérte a zárójelentéseket)
Kislánynál pedig 18 óra után leálltak a fájások.
Méhenkívüli miatt is nyitották hasam, mivel nem találták a babát, hogy hol is lehet. Idő sem volt ultrahangra.

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok!

Jessi:Engem havonta hív a doki.12.heti,16.heti,aztán kórházban lesz egy 18.heti,és újra majd 20. héten megyek,tehát 1 hónap múlva.
Én se látom értelmét ennél többet menni.Bőven elég havonta ha nincs panasz.Külföldön még ennyiszer sem kell menni,ha jól tudom.

Tegnap megnéztünk a kiszemelt kiságyat,amiről múltkor írtam.Hát szerelem első látásra.Hatalmas és 2 gyerek után nagyon jó állapotban van,ráadásul ajándék áron.Nagyon boldog vagyok most.
:D :D :D

Hajni:Én meg úgy vagyok hogy ha péntek-szombatra teszem a váltást,akkor most vagyok 16+3 hetes kb.
El is kéne indulnom vérvételre... :? :roll:

Szép napot mindenkinek.
krijan
 
 


hajni, jó kis bölcsőt vett a férjed :-). Nekünk nem biztos, hogy lesz, nem férne el annyira kényelmesen a lakásban... De majd meglátjuk, ha szükségét érezzük, akkor babó érkezése után is beszerezhető.

krijan, hiába lettél visszasorolva, a baba majd akkor születik, amikor úgy érzi, hogy ki szeretne jönni :-D. Nekem már az elejétől eltér a menzi és UH szerinti grav. s., szóval érdeklődőknek azt szoktam mondani, hogy március közepe várható babó érkezésre.

jessi, nem láttam még ilyen Turbo italt. Ha dokitól kérdezed meg, akkor valami fehérjeturmixként vezesd fel, nem emlísd meg a tubo diéta kifejezést, hátha akkor nem kezd el egyből papolni, hogy ez nem a fogyás ideje ;)

Jó kis mozgalmas hétvégém volt, nem is tudtam jönni olvasni titeket. Barátnőm hazalátogatott Londonból, és szombaton csináltunk egy baráti társaságos túrát (ami végül a plusz kitérőkkel 17 km-re sikerült....), aztán este még összeültünk beszélgetni. Végül kb fé 2 körül kerültem ágyba, így másnap kissé fáradtan mászkáltam itthon, főzés, növényátültetés, függönymosás...
Ma reggel meg megcsapoltam 5 ampulla vérre, doki AFP mellett kért teljes vérképet is, no de legalább gyorsan túl voltam rajta, negyed óra alatt letudtam várakozással együtt itt a rendelőben :D
ljankaa
Budapest
 
 


Szép napot mindenkinek, új hétre ébredtünk:)
Egy biztos, mindenki 1 teljes héttel idősebb a múlt hétfői állapothoz:)
És igazán bölcs tanács, ahogy olvasom, hogy mindegy, hova fokoz a doki, és mik térnek el a vizsgálatok alatt, a baba majd jön, ha eljön az ideje:)
Ilyen 1 hét ide vagy oda belefér, szerencsére, nem aggodalomra adnak okot egyikünknél sem az eltérések:)

Janka, köszi a tippet, tényleg, máris jobban hangzik, ha kihagyom a turbo diéta szót:)
Közben visszaírtak a központból, hogy ez a turmix se salaktalanítót, se élénkítőt nem tartalmaz, sőt, ajánlják is a fogyasztását a fehérje tartalma (és teljes értékű összetételei) miatt, persze, felhívták a figyelmemet, hogy sokkal több kalóriára van most szükségem:)

Jó nagyot kirándultatok:) És neked nem volt elég, ha vasárnap még függönyökre is maradt energiád:)

Krijan, nincs olyan vitamin (de ha már itt tartunk) gyógyszer sem, aminek ne lenne hosszú lajstorma a mellékhatásai miatt.
Az elhízás szerintem inkább abból adódik, hogy ha a szervezetben minden normálisan működik, akkor természetes, hogy az ember éhes, és itt mi szoktunk hibázni a felesleges kalóriák bevitelével (csoki, cukros üditő, stb...) Szóval, szerintem ha figyelünk a mennyiségi és minőségi evésre, akkor a terhes vitamintól sem fogunk elhízni.

És az a tévhit is már régen megdőlt, hogy ettől születnek az óriásbabák.
(tesóm semmit nem szedett, mégis 4,8 kg-s volt az első baba, és a többi is megközelítette. Mi is nagynak születtünk anno, átlag 4 kg-t nyomtuk, Szóval, érdemes körbekérdezni a családban, mert talán ez is kódolva van:) )

Sziszi, én is október 10-én megyek a következő ultrahangra:) Nekem még nem jött vissza az AFP-m, de szerintem addigra visszaérkezik a lelet.
A Dani névbe mi is gondolkodunk (ha mégis fiú), de párom aggódik, hogy az én exemet (az őskorban persze, már 8 éve) így hívták:)
Nem csoda, ha Te bizonytalan vagy a babám nemét illetően, gondold el, én mennyire az vagyok:)
Kislányos anyának képzeltem magam mindig, de férjhez mentem egy olyan vezetéknévvel rendelkező emberhez, akiből 8 van az országban és mind rokon:) És párom az egyetlen férfi, aki tovább örökítheti a nevet:) Ez aztán a nyomás:) Szoktam is viccelődni, ha kislányom lesz, ahogy tud írni-olvasni, aláíratok egy nyilatkozatot, hogy megtartja a születési nevét, és a gyerekei kettős nevet kapnak majd:) Ki ne halljon a családfa:)

Miért zuhantál meg a császármetszés után? A sebed gyógyult nehezen? Vagy lelkileg érezted kudarcnak, hogy nem természetes úton szültél?

A szülésfelkészítők, a jóga mentálisan segít erősödni. Azt tudni kell, hogy a pozitív gondolatok (ahogy Te is teszed, hogy igenis, természetes úton fogsz szülni most) sokat segítenek.

Bizonyított ény, hogy azok a nők, akik majdnem 9 hónapig azon rágódnak, hogy nem tudják a babát megszülni, magas arányban szorulnak befejező műtétre (vákum, fogó vagy császár).

De azt előre nem lehet látni, hogy az utolsó pillanatban hogy fordul, hogy hol van a köldökzsinór esetleg ráhurkolódva, vagy hogy a műtéti heged "hogyan viselkedik" a vajúdás alatt".

Ahogy írod, jó kezekben vagy, sok doki elintézi vállrándítással, minek kockáztasson, abból csak műhiba per lehet, császár után legyen császár és kész.
( a heg a vajúdás alatt jelen levő fájások hatására elkezdhet vékonyodni, illetve már terhességben is vékonyodhat, azt ellenőrzik ultrahangok alatt, a méh esetlegesen fájásgyenge lehet, és senki nem szereti kockáztatni, hogy kinyíljon az előző seb.)
Én úgy gondolom, bárhogy is születik meg Danitok, a legjobb megoldást fogjátok az orvossal, szülésznővel választani, hogy az egészségeteket ne kockáztassátok vele (se a Tiedet, se Daniét).
Mert az a legfontosabb. Egy nő nem kevesebb attól, hogy hogyan hozta világra a gyermekét, hisz az a legfontosabb, hogy óvjuk őt mindenek felett, szerintem.

Ha nem jól értettem a kérdésed, írj rám kérlek pm-et vagy megadom az email címemet is: orsolya@halaszorsolya.com.

Hajni, nagyon szép nevet választottatok. Mi is a Krio intézettel szemezünk, bár jelenleg úgy vagyunk, nem vetetünk. A "nagy csomag", amiből többször tudnának felhasználni, jelenleg nem megfizethető nekünk, és átgondoltuk, beszélgettünk családdal is... szóval, még nem egyértelmű. Én kicsit babonás is vagyok, tartok attól, ha levetetem, "keresztet" vetek rá, hogy na, akkor baj lesz.
Szerencsére lehet egészségpénztári számlára is elszámolni, én azt gyűjtögetem már 13 éve, szóval, teljesen még nem vetettük el.
Ha levetetjük, őket keressük mi is.

Telefon, kíváncsian várom a Te ultrahangodat is, hogy mit hordasz a szíved alatt:)

Szép napot kívánok mindenkinek!

Jess



Sziasztok!!

Neharagudjatok,hogy zavarok,de lenne 18 db rövid ujjú badym eladó.(kislánynak).de van benne tiszta fehér,vagy unisex.Mind szép állapotban,nem szakadtak,nem foltosak.
ha egyben elviszi valaki:4000 FT.
egyenként 250 ft/db

56-62,pár db 68-as is van benne.

Kisfiúnak:
10 db 56-62.-es 2000 Ft egyenként 250 ft/db

Van h.ujjú badym is,kislánynak 300 ft/db.Kenguru Goldos rugik,pamut-plüss,mind szinte új állapotban.

Plüss tépőzáras játék hordozóra vagy babakocsira 1200 Ft
plüss kígyó a kiságyra tekerhető,szép állapotban,(brendonban vásárolt mindkettő) 1500 Ft.

Képeket tudok küldeni,Budapesti átvétellel,de postázom is.

Szép napot mindenkinek.
regacs
Baja
 
 


Sziasztok:-)

Szombaton végül elmentünk mi is 4d-re és képzeljétek: kislányom lesz:-))))
Annyira hihetetlen, el sem hiszem, mert úgy összezárta a kis lábacskáit, de alulról tényleg kivehető volt, hogy nincs kukac; és tényleg, mintha ott egy nunus lett volna :lol: :lol:
Úgyhogy most jöhetnek a rózsaszínek, most aztán kiélhetem magam, ma vettem is neki igazi kislányruhákat :D
Arni nagyon édes volt, azt mondta, hogy örül neki, hogy hugicája lesz:-) Próbáltuk magyarázni neki, hogy mi hol van, de nem nagyon érdekelte, a kismamáknak kirakott szőlőcukor annál inkább :lol:

Jessi ne haragudj, neked okoskodok itt holmi csíkokkal :oops:
Egyetértek veled, teljesen mindegy, hogy ki hogyan hozza világra a kisbabáját, az a lényeg hogy minden rendben legyen mindkettőjükkel.
Október 10 nemsokára itt van, akkor biztosan kiderül, hogy ki van odabent :lol:
Nekem is visszatért az émelygés:-((( Most már nem csak pillanatokra. Annyira nem vész, de nem is olyan jó...

Janka Ez igen, jó nagyot túráztál :shock: Gyorsan végeztél a vérvétellel:-)
Én csak ma mentem el az eredményért, de hála Istennek minden rendben van!

Kirjan milyen a kiságy? Akkor már meg is vettétek? Képet nem tudsz feltenni róla?:-)

Sziszianyu nagyon klassz az a bölcső, amit kinéztél, én is sokat szemezgetek vele :D

Hajni nagyon szép bölcsővel lepett meg a férjed :D Igazi habos-babos:-))))))
Nóri lesz? Nagyon szép név:-)) Én most jelenleg elvesztem a rengeteg név között :lol:

Liliom lánykádnak jobbulást kívánok!!
Vagány vagy :wink: Én is hordoznám még az Arnit, de a hugi miatt nem merem.

Telefon Az Afp eredményem nagyon jó, 1.80 és 1.73 a korrigált. Még egy kicsit alacsonyabb is, mint az Arnié volt, úgyhogy nagyon örülök:-)
Nagyon kíváncsi vagyok kisfiú vagy kislány lesz a harmadik babád:-)) A lányok mit szeretnének?

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Talin!

Gratulálok!!! :D :D De jó Nektek. kicsit irigy :-)
A lányos bölcsők is nagyon szépek. :wink:
Afp, de jó hogy már tudod. Én nekem szerdán lesz 2 hete hogy levették és még semmi :twisted:

Jess!
Nagyon köszönöm a választ. Igazából mivel volt sima szülésem meg császárom is van viszonyítási alapom. És nem tudom megérteni , hogy van olyan nő aki 100 ezreket fizet egy csasziért. Én a szülés után 4 órával pörögtem babáztam és nagyon jól voltam. A császár után 30 órára felraktak az intenzívre, a babát nem láthattam. borzalmas volt a katéter reggel rosszul lettem. És folyamatosan bőgtem még akkor is mikor végre a kicsivel lehettem. és maga a sebbel nekem nagyon nehéz volt. És igen amit leírtál tudom én is és azt is , hogy nem leszek kevesebb Tőle, de akkor 8 órás vajúdás után így éltem meg.... :? és nagyon bennem ragadt. De persze tudom ha csak úgy leszünk biztonságba akkor legyen úgy...

De most van valami ami egyenlőre leköt... :evil:
4 napja a bal lábamnál a forgómnál olyan fájdalmam van, hogy nem bírok ránehézkedni a bal lábamra egyáltalán :-( nem tudok aludni azon az oldalon és még ülni is nehéz. Húgom (gyógymasszőr) megnézet és azt mondja valszeg ideget nyom a kicsi és ezért... De azt mondta míg nem egyeztettek a dokival nem nyúl hozzá... Szerdán megyek dokihoz, de csajók ez a a kínok kínja.

ÉS nem tudja valaki , hogy mért jött vissza az émelygés? Mert hogy nekem is és áhhh most kicsit kivagyok.

Bocsánat a panaszáradatért!!!!

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


talinn, gratula a kislányhoz! Örülök, hogy jó lett az eredményed! Hát nekem talán a jövő héten meglesz az afp eredményem.
Igazából azt mondták a lányok, hogy nekik mindegy. Kicsi lányom már nevet is talált neki: Csoki :lol: Azt mondta, az jó lánynak és fiúnak is!

sziszianyu, émelygés nekem is visszajött, bár nem vészes, és hamar el is múlik.

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok!

Sziszianyu, először is, tessék megnyugodni! A két nagyobb gyermeked napközben veled van? Vagy tudsz egyedül lenni és pihenni? Úgy látom, kicsit Te is kimerültél, ráadásul ez a forgó-fájdalom nem csodálom, hogy megőrjít! Remélem, holnap a dokid rávilágít arra, mi okozza, és tudtok ellene tenni!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jessi 2013.04.17 08:35-kor.
jessi
Gyenesdiás
 
 


Jess!

:D Aktív haha attól kipurcanok ha fiúkat elviszem, bevásárolok és megfőzök :-)
Válasz a kérdésedre, hogy napközben egyedül vagyok, de elég nyughatatlan a természetem és mivel egy évig semmit nem tudtam a melo mellet rendezni így próbálom azt behozni minden nap van valami. hihetetlen 1,5 hónapja vagyok itthon, de még nem volt olyan nap hogy csak itthon olvasás, tv stb. De tegnap férjem is rám parancsolt. ő mondjuk azzal az indokkal, hogy 5 hó múlva pisilni nem lesz időm most pihenjek. Jogos és igyekszem :-)
Császárnál mondhatjuk a műtét után férjem 20 percre bejöhetett, de utána magamra hagytak, ennyi. ráadásul este 19 az éjjeles nővér villanyt oltott aztán jó cakát. ennyi. legközelebb reggel szóltak hozzám, hogy kelljek fel. A fejemet nem emeletem fel hanem valami gyógyít kaptam vénásan amire 10 perc múlva már öklendeztem. végül reggel az altatósom volt aki először jött mondtam mi van erre mondta a nővérnek, hogy azonnal adjon nekem valamit és akkor elmúlt... na hát ennyi.
Több szót nem is érdemel. De köszönöm a válaszodat :-)

Többiek merre vagytok? Hogy vagytok? Mindenhol ilyen ramaty idő van?

Telefon!
Csoki! :D :D :D

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Talinn, de jó hogy megvan az afp-d!! Szuper!

Sziszianyu, forgófájáshoz kitartás!! Képzeld el nekem is iszonyatosan fáj a bal oldalam, a bal oldalam nekem is, de mostmár éjjel a jobb oldal is. 3-4 napja aludni sem tudok miatta. Ma éjjel még be is állt vagy görcsölt nem tudom, de én ilyet még soha nem éreztem. Hétvégén az egész hátam, derekam is fájt még emellé rettenetesen. MOndjuk nekem a nappalok úgy tűnik jobbak, ha már bejáratódik. De inkább fájjon, csak legyen rendben minden kicsi manókámmal!!

Ma vagyok 18+4, és még mindig semmi mocorgást nem érzek. :(Szerintem amiket én eddig éreztem azok a beleim voltak, mert kis hangja volt Kicsit el vagyok keseredve, bár ugye a nagykönyvek végülis 18-22 közé teszik az elsőgyermekesek magzati mocorgós megérzéseit.
Pénteken végre meglesz az afp-m, és utána 9kor genetikai uh. Persze hogy izgulok....

Bocsánat hogy nem reagálok mindenkinek, követlek Benneteket, de izsonyat sok meló van, készülünk az esküvőre, kiadom a lakásom, ezzel kapcsolatban is sok a szervezni való, húúú szóval sokminden van.. Tiszta hullának érzem magam, olyan jó lenne egy szabad délután, egy hosszú hétvége. Talán a költözködés után megengedhetünk magunknak pár szabadnapot..

Vigyázzatok magatokra, próbáljatok pihenni!!!
ann74
 
 


Sziasztok!
Újra itt vagyunk mi is!
Köszönjük szépen a jó kívánságokat kislányom már nagyon jól van.
Újra indult az ovijárat is :D

Talin:
Gratulálok a kislányhoz.Irigykedem hogy te már tudod a nemét.
Én is már úgy szeretném tudni és nekiállni rendezkedni.

Lakást is úgy festettük ki anno...kölökkel a hátamon
:lol:
Ez van mikor 1500km van a rokonság :lol:

Lányok ki hogy van?
Én összíntén szólva tök kivagyok úgy érzem mindennel és mindenkivel bajom van.
Állandóan csak sírnék :shock:
Mikor hagyják ezt abba a hormonok /sajnos a naggyal is ez volt/ :oops:

Ann:
Húúú akkor te is pörögsz rendesen,mikor lesz a nagy nap?

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Sziasztok!

Megjött az afp-m és 1,47 :-) úgy tudom. hogy az teljesen jó ráadásul a papíron is az van hogy a tartományban van. egy dolog aggaszt. ráírták, hogy súly alapján számolták ahova 62 írtak, de az a kezdő súlyom volt . mikor levették kb 64,5 voltam... na mindegy szerintem ez részlet kérdés, de holnap megyek dokihoz úgy is megbeszéljük.

Ann!
Huha akkor nem kicsit pörögsz. Lehet ezért nem érzed a babót, mert el vagy nagyon foglalva... kicsit pihenj is valamikor tudom könnyű mondani. De ha bárkit is megnyugtat nem dolgozok és még se nagyon jut idő pihenésre.

Liliom!
Hát akkor nektek sem könnyű.... Kitartás.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Sziasztok!

Rég voltam, múlt héten otthon voltunk a szülőknél. Ünnepeltük kicsi fiam 2. szülinapját :lol:
Végigolvastalak titeket, de nem tudok mindenkinek reagálni! :oops:
Irigykedem azokra, akik már tudják a nemét a babának. Én tegnap voltam uh-n, de hát még 14+3 voltam, nem látszódott. Viszont láttam az ujjait, és olyan édesen rúgkapált :) És uh szerint is pont márc. 29 a baba érkezése, pont mint menszi szerint. Nagykönyv szerint növekszik a kicsike :)

Nekem is császár volt az első. Farfekvéses volt, végig drukkoltam, hogy forduljon be, végig természetes szülésre készültem. Sok rosszat hallottam a császár utáni felépülésről, ezért tartottam tőle. Szerencsére nem programozott volt, hanem magától indult be a szülés. Elfolyt a magzatvíz, fájásaim nem nagyon voltak. Hajnal fél 2-re értünk a kórházba, a dokim reggel 7-re jött. Kaptam oxitocint, hogy jobban beinduljanak a fájások, hogy a szervezet jobban ráálljon a szülésre, de rossz lett a szívhang, és akkor nagyon felgyorsultak az események. Na, nem drasztikusan, csak ahhoz képest, hogy addig semmi nem történt. Egyből vittek a műtőbe. Az anesztesek nagyon rendesek voltak, pedig végig remegtem, nem volt egyszerű dolguk. (Szerintem a bennem lévő nagy drukk miatt lehetett, és a műtét után is még sokáig tartott.) A műtét után rögtön vittek a szobába és jött a párom is a kisfiammal. Bár én nem mozdulhattam másnap reggelig, de legalább mellettem voltak. És mellém is lehetett tenni Bencét (mondjuk erre azért csak pár órával később voltam kész). Nincs összehasonlítási alapom egy természetes szüléssel, de azt hiszem a császárt nagyon jól viseltem. Nem volt gondom a felkeléssel, nem voltak fájdalmaim. Na jó, baromi gyenge voltam, de Bencét el tudtam látni teljesen. És ha wc-re kellett menni, akkor még "futni" is képes voltam :lol:
Persze ez más, mint egy hirtelen császár, hiszen itt mindenki erre készült, és előtte nem merültem ki a vajúdásban.
Valójában nem tudom, lehet valahol belül mégis tartottam a szüléstől, ezért nem fordult be Bence. Illetve, azért is lehet, jobb is így, mert tényleg nem akartak beindulni a fájások sem, és tágulni sem tágultam semmit. Valamiért így kellett lennie, így fogom fel.
Ami furcsa volt, hogy volt még egy császáros velem egy szobában. Ő felkelhetett a műtét után 6 órával. Fájt is rendesen a feje utána. Nekem pedig 24 óra fekvést mondtak. (Amúgy is idegesítő egy család voltak. A nő mindenkit felhívott, hogy migrént kapott, de úgy adta elő, mintha az valami vírus útján terjedne. És ugye mondták, hogy igyunk sokat, na erre a férje hozott neki egy fél literes üdítőt :) ) Szóval nem értettem, hogy mitől függ, kinek mennyit kell feküdnie... Talán a dokitól?

Na, jó hosszú voltam, bocsi :lol:

Ja, és a bölcsők olyan édesek! Bár mi most pont a rendes nagyfiús gyerekágy vásárlásán vagyunk túl. :) Nagyon bejön a kisfiamnak :)
Igazából még nem kapott el a vásárlási láz, talán azért, mert Bencének is folyton venni kell valamit, meg hát várom, hogy kiderüljön a neme!

Rita

Kép

Kép
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok:-)

Sziszianyu még én sem merem elhinni:-))
Uh, sajnálom a forgódat... kitartás, holnap már szerda. Remélem sikerül kimasszírozni majd.
Gyere nyugodtan panaszkodni, hiszen ezért is vagyunk:-)
Gratulálok a jó eredményhez!!!

Telefon de édes a lánykád:-)))) Igazán kedves nevet választott, hiszen a csoki még finom is :lol:
Az Arni azt mondta, hogy kistesó lesz a neve, vagy hugi :D

Jessi gyomorfájdalom nekem is volt éppen tegnap. Sajnos én egyébként is gyomorfájós vagyok:-(((( Nem gondoltam, hogy terhességi tünet lenne, de még akár az is lehet.

Ann ne izgulj, tudom könnyű ezt mondani, de hamarosan biztos érezni fogod. Az meg nem biztos, hogy nem a picurkát érezted, nekem is hetek teltek el, mire megint éreztem.
Sajnálom a te fájdalmaidat is:-(((
Úgy tűnik, hogy nagyon egymásra vagyunk hangolódva ebben a fórumban (émelygés, forgófájdalom) ma délelőtt nekem is nagyon beleszúrt a jobb oldalon és azt hittem nem is múlik el. De hála Istennek mégis elmúlt. De borzasztó lehet egész nap.
Pénteken már genetikaid lesz? Hajrá, biztos minden rendben lesz, majd mesélj!!! Most már biztos 100%-ra meg tudják mondani, hogy kislány lakik-e odabent:-)
Mikor lesz az esküvő?

Varitus kisfiadnak boldog szülinapot:-))))

Köszönjük a gratulációkat:-))))) Tényleg nem merem elhinni, de ha már bevásárolok a csomó csajos rucit, most már csak nem gondolja meg magát :lol:

A császáros szülésekhez nem tudok hozzászólni, mert nekem természetes volt, de én rettegtem a fájdalomtól:-( Úgy mentem a szülőszobára, hogy én nem fogok szülni. Aztán mégis és ahhoz képest,h ogy első szülés volt még gyorsan le is tudtam, mert mindössze 7 óra volt az egész. Bár azt is hozzá kell tenni, hogy a 41. héten voltam és méhszájtágítóval indították meg; és nem tudom,h oyg emiatt vagy nem, de nekem rögtön 5 perces fájásaim voltak. Fárasztó volt, de mégis olyan euforikus:-) Éjjel kezdődött és reggelre lett meg az Arni. Egész éjjel nem aludtam semmit, de emlékszem, hogy úgy felpörögtem, hogy nem tudtam aludni egy percet sem, egész nap csak mosolyogtam mint a vadalma :D Sajnos csak délután kaptam meg a picurkát, de onnantól kezdve végig együtt voltunk. még éjjel is csak nézegettem az ágyam mellett abban az átlátszó kocsiban és nem hittem el, hogy ő ott van velem:-)))))
Most is éppen annyi félelem van bennem a következő szülés miatt, sőt még szerintem több is, de remélem, hogy hasonlóan jól sikerül.
Remélem nem baj, hogy ezt most leírtam...

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Ezt most találtam:

http://picibaba.hu/extrak/utonev-kalkulator/

Be kell írni a vezetéknevet és kidobja a hozzá illő keresztnevet.

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Jó reggelt Kismamik!
Talinn gratula a kislányhoz :D Én még nem vásárolgatok a kislányunknak semmit, de alig bírom ki :lol: 2 hét múlva megyünk uh-ra, megvárom, hogy biztos legyen a kislány!
Sajnálom, akiknek fájdalmai vannak :cry: Kitartás Mindenkinek :wink:
Hétfőn voltam 16 hetes vérvételen, remélem minden rendben lesz!
Tegnap voltam a védőnőnél is!Olyan aranyos!Bármit kérdezhetek tőle és mindent elmond!Azt mondta, ha rossz lenne az AFP-m, akkor már jövő hét elején hozzám jön az eredmény.Legközelebb szívhangot is hallgatunk!
Nem tudom hogy csinálom, de még csak 1 kg-t híztam!A pocim meg rendesen növekszik és a baba is!
Képzeljétek a tesóméknál is kislány lesz!Jó kis barátnők lesznek!
Na lassan felkelek, mert dolgozni kéne menni!Már könnyebb,mert kaptam helyettesítő kolléganőt, őt tanítom be és ari a csajszi!

Szép napot Mindenkinek
:lol:

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Sziasztok!

Na ez a hét is száll ezerrel.Már szerda van és még meg sem álltam.Hétfőn vérvétel volt,meg mentem ügyeket intézni.
Tegnap kinyaltam a lakást éééééés kismama klubban voltam.Hát nem indultam nagy reményekkel,de szerencsére naggggyon jó volt.
Beszélgetés volt az első alkalom,ismerkedés és a végén légzésgyakorlatokat tanultunk a szülés könnyítéséhez.Hát nem semmi....A gyakorlat közben éreztem először pici félelmet.
Viszont ami "elszomorított"....már nagyon várom hogy megtudjuk a nemét és hogy vásárolhassak.Erre tegnap a klubban nem is egy kismama mondta hogy hát először ez volt a baba neme,aztán az,aztán újra ez.Szóval így már nem tudom mikor is kéne vásárolni.Persze ráér még de néha csak egy egy rucit olyan jó lenne megvenni. :)
Uh-ra megyek a dokimhoz 2 hét múlva,kórházba meg 4 hét múlva.Itt ez a 2 hetente-i dolog 2szer van,most meg majd 30 hetesen.Így jobban meg tudják figyelni a baba fejlődését.

Talinn:Megnéztem a Kalkulátort.Hát nekem nem tetszik amit kidobott. :)
Amúgy úgy dobja a neveket hogy ami az első magánhangzó a vezetéknévben,az legyen a keresztnévben is.
Pl Kovács-Kornél, Szabó-Markó, Kiss-Kitti stb stb
Abból a szempontból viszont jó hogy kidob egy nagy csomó nevet...lehet válogatni. :D Én fi nevekkel hadilábon állok.... :?

Liliom:Én is ki vagyok a hormonoktól.Egyik percben vigyorgok a másikban meg már plafonon vagyok és amúgy sincs kis szám,de most meg pláne.Vígan megmondom a magamét bárkinek. Pl hétfőn sikeresen felcseszett az egyik ügyintéző...hát azt hittem megpofozom. :lol: Biztos nem akarnak megbántani,de ha már egy kicsit is úgy szól valaki,hát vagy sírva tudnék fakadni vagy kiosztom....de az is előfordul hogy amire amúgy kiakadnék azon röhögök egy jót. :) Volt egy hetem mikor inkább nem találkoztam senkivel mert mindenki az agyamra ment. :) Én most a kajával állok megint hadilábon.A pocaklakómnak nem kell ám minden.Pl most a tojás nem fekszik. :shock: A tejet meg literszámra iszom....Hát ez van. :)


A kiságyunk meg ilyesmi lesz,csak fehér és nincs ágynemű tartója,de így néz ki. :)
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... GHwenggbMg


Szép napot mindenkinek.
krijan
 
 


sziszianyu, afp-nél nekem 2 kilóval kevesebb súly van ráírva. Mert ugye tolták egy hetet a vérvételt, illetve kettővel tolódott, mivel a védőnő hamarabb kiadta a papírokat két héttel, mint ahogy levették a vért.

varitus, boldog születésnapot a kicsi fiadnak! Nekem a nagylány császár után 12 órát kellett feküdnöm, a kicsivel csak hat órát.


Hormonok... én is mindenen el tudom magam sírni.

Ma végre megjártam a védőnőt. 11-ére kaptam időpontot a genetikai uh-ra. Hát nagyon bízom benne, hogy kiderül a baba neme végre. :) :) :)
15-én meg sima uh-ra megyek az orvoshoz. Sajnos afp eredmény még nem érkezett meg, pont egy hete vették le. De azt mondta a védőnő, hogy ha rossz lenne az eredmény, már valószínűleg telefonon értesítették volna őket. Majd a genetikai uh előtt kell elkérnem az asszisztenstől az eredményét az afp-nek.

Hízás... én első védőnői látogatás óta híztam 5 kilót. Augusztus 8-án voltam először. Annyit mondott csak a védőnő, hogy szépen beindult a hízás :)

Szívhangot is hallgattunk, bár mondta a védőnő, hogy általában csak a 20. héttől szokták nézni, de mondtam, hogy én örülnék, ha hallhatnám. Erre mondta, hogy egy próbát csinálunk, de nem biztos, hogy fogunk is hallani valamit. Elsőre megtalálta a szívhangot, erre kicsi babám elmenekült, és szinte csak a mozgásokat hallottuk. Annyira elment a készüléktől, hogy bal oldalon a hasam alján szabályos dudor volt :)

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


talinn, ezek mind anyakönyvezhető nevek Magyarországon? Van egy pár érdekes... :cry:

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok,

Ann, szerintem is azért nem érzed, mert annyira el vagy foglalva:) Jó sok mindent vettél a nyakadba:) Remélem, rendes bérlőket találsz a lakásra, és az esküvőd is olyan lesz, amilyennek megálmodtad:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jessi 2013.04.17 08:36-kor.
jessi
Gyenesdiás
 
 


Sziasztok!

Talinn!
Bár ezt Jess jobban tudja, de én úgy tudom, hogy a 2. mindig gyorsabb :-) Ne félj Tőle akkor is ment most is fog!

Telefon!
De jó, hogy hallottad :-) most úgy meghallgatóznám a kicsit, de ma megyek a dokihoz így kivárom a 16 órát :-) jó lenne ha kapnék fotót.

Jess!
Végülis azért nem izgulok, mert a kombi teszten már leszámoltuk és megnéztük amit kell. aztán a 4d-n is . ma megyek saját dokimhoz jövőhéten meg genetikai. asszem túl vagyok biztosítva :-)
Fiúk nagyon örülnek. És nagyon várják Danit :-) És én viszont annak örülök, hogy lehet ilyen terhességem.
Kisebbik fiam azzal van elfoglalva, hogy hogyan eszik a baba :-) és mivel nem érti minden nap be kell tenni a köldökömbe kaját, hogy egyen a kicsi :d
A nagy meg pl rám szól ne hajoljak le,mert össze nyomom és az nem jó neki. És komolyan mondom Nektek a gyerekeknél senki nem várja önzetlenebbül. Őket nem érdekli kicsi vagy nagy fiú vagy lány csak egyszerűen nagyon várják :-)

Ételek!
Hát én is hadilábon állok újra velük. nem igazán kívánom a főtt kaját. helyette a császár szalonna, kolbász friss kenyérrel :d

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Sziszianyu, kóbász friss kenyérrel :)))) Jó étvágyat hozzá!

Köszi Jessi, én is nagyon remélem, hogy minden a legnagyobb rendben lesz mindennel.

Ma hívtam a védőnénit, azt mondta megvan az afp lelet és rendben van. Húúúúú legalább nem kell péntek reggelig annyira izgulnom. 9re megyek az uh-ra, előtte ugrom be az afp eredményért.
Nekem közel 2,5 hét volt az eredmény, 09.17-én vették le és mára készült el.
ann74
 
 


Örülök a jó eredményeknek!

Súlyom az nekem is kérdéses,híztam2kg aztán most vissza fogytam.. :shock: pedig eszem rendesen.
Annyira más ez a terhességem hogy apa szerint szülés nem fog olyan 'lazán vigyorogva' telni...
Nagyon nem szeretném pedig.

Tervezi valaki a vízben szülést?
Én egyre többet agyalok rajta,csak előtte be kell jelenteni,hogy is szeretnél szülni.


Én is pénteken megyek Uhu-ra ,nagyon izgulok.
Pont az nap töltöm a XXX-et :?

Nálunk tegnap volt banzáj,lánykám névnapját ünnepeltük.
Volt öröm boldogság,és végre kész lettem a majd 50cm horgolt macijával... :D

Jó lenne tudni hogy ki lakik odabent mert tervezek horgolni egy pihe puha takarót..jaj tiszta izgatott vagyok!

Hol vannak a többiek?pl Lillus???Remélem jól van mindenki!

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


ann74, gratula a jó eredményhez!

liliom4, lányodnak boldog névnapot!

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok :D
Fúú de sokat írtatok...
Egy pár dolgot gyorsban:
A Baba mozgása nem várható állandó jelleggel, tehát nem az az életritmusa mint nekünk, van, hogy egyszerűen (főleg amíg ilyen kicsi) olyan helyen van, ahol kevésbé érezhető a mozgása, vannak aktív és nem aktív napjai, szóval számolgatni, hogy mikor mennyit mozog sztem felesleges, és aggódást vált ki.

Császármetszés után hüvelyi szülés: https://sites.google.com/site/csaszaros ... -csszr-utn egy nagyon jó oldal épp tegnap olvasgattam, még nem tudom, hogy itt Máltán szülhetek-e 2 császár után hüvelyi úton, de mindenáron nem akarok kockáztatni, nagyon fáj, hogy nem szülhettem még természetesen, de a Gyermekeim hazavárnak, a legbiztonságosabb szülést kell majd választanunk.

Itt Máltán egyébként havi egyszeri vizsgálat van UH, vizelet, vércukor-, testsúly-, vérnyomás-mérés, tehát nagyjából mint otthon a védődnő és az orvos együtt. Afp, genetikai vizsgálatok, terheléses vércukor vizsgálat nincs.

Na megpróbálok részletesen visszaolvasni és reagálni :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Folyt.:

Ljankaa harmadik Babával nem nehéz nagy pocit növeszteni :wink: de én Baba nélkül is pocakos vagyok :oops:
Sztem jó az olyan Kiságy ami később is használható, nekünk olyan volt aminek az egyik oldalán ki lehetett szedni néhány rácsot, Noelék élvezték, hogy ki-be mászhatnak :lol:

Elvira gyere azért gyakrabban ha tudsz, örülök, hogy jól vagy :)

Liliom sajnálom a szemeddel a gubancot :( remélem találnak valami megoldást. Nekem mindkét terhességnél az epém problémázik, legutóbb sajnos kórházba is voltam (van egy enzim ami terhességnél megnő a vérben - alkalikus foszfatáz - na ez az epére különböző hatással van, nálam dugulás, és epegörcs szokott kialakulni) diétával próbálok enyhíteni, de már sajnos megint jönnek a görcsök, nem ehetek tojást, zsíros ételt, tejterméket, ezt pedig elég nehéz betartani, főleg, hogy vegetáriánus vagyok, az egyetlen állati fehérjebevitelem a tej, tojás...

Ann :oops: Köszönöm :oops: a Gyerekek azért helyesebbek ahogy kuksolnak, hogy mit csinálok a tükörbe :lol:

Sziszianyu Nagyon csinos Anyuci vagy, és édesek a Kisbabádról az UH fotók :lol: Tündéri az a talpacska :lol:

Varitus az Eszter nagyon tetszik, Kislányként mindenáron Eszter szerettem volna lenni :lol:

Ezt most elküldöm... :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Hajni Nagyon csinos vagy a Pocaklakóval :lol:

Lillus remélem már megnyugodtál a p2-es szűrés miatt, nem tudom miért kell ez a sok vizsgálat, csak pánikoltatják a Mamákat, rákszűrést amúgy is nagyon durvának tartom terhesség alatt.... :?

Judit örülök, hogy Ti is jól vagytok :)

Ann Nagyon helyes a pocid, édes ez a csíkos felső :)

Jessi, Talinn ááá az a kedvenc filmem az "Élet az Anyaméhben" után :lol: Nekem az a kedvenc jelenetem amikor mutatják kontrasztosan, hogy a japán Kislány gyakorlatilag fetreng, és hisztizik rengeteg játék között, míg a mongol Kisbaba, aki ki van kötve valami ágy lábához, nehezen megkaparint egy tekercs wc papírt, és csendben eljátszik vele :lol:

Jessi az a csík igen, a linea negra, még nekem sincs, majd jön az :wink:

ezt is küldöm... most mennem kell majd holnap jövök még, puszi Nektek addigis!

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Sziasztok Kismamik!
Anitja, de jó hogy itt vagy!Remélem minden rendben :lol:
Én már néha érzem lenn a pocimnál hogy rugdal, tegnapelőtt 2x is!Persze csak este, miután lefeküdtem és a pocimra teszem a kezem!
Ann, én még idén dolizom, legalábbis így tervezem!De a 2 ünnep között és karácsony előtt is szabin leszek :D
Képzeljétek az utcánkban egy kedves kismama megszült az éjjel úgy, hogy este 6-kor még vasalt és este 9.20 már meglett a kisfia :wink:
Teszek fel egy képet a kis Nóránkról, a legutóbbi uh-n készült! Kép

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: