Új privát üzeneted érkezett!

Miyori
Biztosan ott van
Én is bizakodó vagyok
Fizetős tesztet ott csináltatsz, ahol akarsz!
Progeszteron-pótlást nőgyógyász kell, hogy javasolja. Ha szükséges... Bár, manapság boldog-boldogtalannak adják

Hope
Miért ne lehetne csatlakozni? Nálatok se lesz nagy korkülönbség a gyerekek között

Agaka
Mi volt a doktornál?

Marital
Akkor te is eü-s vagy
A 3 időpont közül bejött valamelyik? vagy egy negyedikban született meg a gyereked? Általában a babák nem tudják, hogy mikor kell nagykönyv szerint megszületniük

Nani
Az jó, hogy a sógornőddel együtt vagytok kismamák
Rám iszonyatos csokiehetnék támadt.

Nyuszuli
Én is olyan vayok, mint sok-sok eü-s. A magyar fizetések, munkakörülmények helyett inkább külföldet választottam. Ausztriában fogok így szülni is.

Vikka
Drukkolok akkor a 8-hoz! (bár, első babák is jöhetnek korábban is)
Hajfestés: simán mehet.







Kép
preggowomen
 
 



Kép
preggowomen
 
 


Jó napot kívánok Kismamák !
Látom sokan írtok ... lehet jönni ?
Én is a második babámat várom :-D nagy izgalommal ! Ír valaki Újpestről ?
milkaaa
 
 

 
 

Mi nagyon szeretnénk egy kislányt, de egyelőre próbljuk ezt az érzést elfojtani, hogy ne legyen "csalódás" a vége. Természetesen egy kisfiúnak is rettenetesen örülnénk. A befutó kislány nevünk már jó pár éve (mióta megismerkedtünk :D): Mia, kisfiút pedig most találtunk: Milán. :)
szappanka
 
 


Szappanka mi is így vagyunk ezzel :-DNekünk úgy néz ki, hogy a lány nevünk Zoé lenne, mert az mindkettőnkenk tetszik, fiú nevünk még nincs! :-D Bár Bálintnál se volt fiú nevünk!



miyori
 
 


Miyori: szerintem a nőgyógyász írja fel.

Nagyon kedves dokit találtam szerencsére. Bár úgy saccoltam, hogy 6 hetes vagyok ő 5 hetesnek nézte. Aztán számoltuk, hogy a menstruáció késése után csak 5 nappal volt halvány poz csík így ez pont valós. Már volt egy vetélésem és erre nagyon odafigyel. (hozzá jártam kivizsgálásra az utóbbi hónapokban ) a vetélés kivédése érdekében írt fel duphaston-t. 2 hét múlva kontroll.

Úristen lány nevünk annyi van hogy no: Emma (boldog névnapot :-D ) Lili, Luca,
agaka
 
 


Hopp, és nyomatam egy küldést :-) ... Emőke.

Fiú: Márton nov 12én úgy keltem reggel hogy fiam lesz és így fogják hivni. Akkor meg nem tudtam semmit :-) :-)

Ti mikor kinek mondjátok el a hírt? Hogyan? Érdemes vajon megvárni mindenképppen a 12 hetet?
agaka
 
 


Miyori, Agaka gyönyörű nevek!!! :) Én úgy érzem kislány nevet előbb lehet találni.... :P így már ha a második baba is kislány lenne, neki is megvan :D ő Szofi lenne. :)
hát én nemrég festettem a folyosónk falára egy családfát, aminek az ágain a családról fényképek fognak lógni. A szüleim még nem látták ezt, és úgy tervezem, hogyha lesz UH fotóm, akkor áthívom őket, és megmutatom a fát.... rajta a meglepivel XD :)))) Nagyon izgulok már most :)
szappanka
 
 


Üdc mindenkinek! 

Nem tudom, h ezt a csopit tudjuk e majd zárni vagy ujat kell, régen ujat kellett, nem tudom azóta van e változás...

Az EDA-ról nem nagyon beszéltem dokival, mivel a korababámat a Bajcsyban szültem volna, így a PICes 2es nőin ügyeletesnél szültem... ott azt mondta a doki, hogy próbálják huzni az időt, h tudjon hatni a tüdőérlelő... gondolom bíztak benne, h vissza tudják tartani.
Lázárt meg olyan dokinál szültem akit csak a szülésre fogadtan fel, mert akihez a gondozásra jártam ő csak a Róbertben vezet szülést... viszont koraszülés megelőzésben profi, így most is ragaszkodok hozzá... de bízom benne, ha ügyeletesnél szülök akkor nem várnak a fogadott dokira és jobban figyelnek arra h mit kérek... 
Bár ha valaki tudna ajánlani PIC-es kórházat ahol nem spórolnak az EDÁval fontolóra venném. :)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


szappanka ez a családfás UHus kép nagyon jó ötlet, meg maga az h festettél , ügyi vagy! :)

Én az előző két terhességemnél nem találtam lány nevet, most is reményteleneül néezeggetm mikor is Odettre találtam... Most viszont fiú nevem nem nagyon van, bár még bármi lehet. Az is lehet h meggondolom magam Odettel kapcsolatban is. :D

Aki jó szívvel ajánlja a dokiját és PIC-es korházban vezet szülést, azt szívesen venném ha megosztaná velem. :)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


@fatamorgana: Nekem az Odett is nagyon nagyon tetszik :))) Szerintem tartsd meg ;)
szappanka
 
 


@szappanka:
Nagyon cuki ötlet!!!! (mindjártsírok!!) :-) :-) :-)
agaka
 
 


@agaka: Nah, ÉDesanyámtól pont ez várom :P De Te ne tedd :))))
szappanka
 
 


@szappanka: deeee én mindenen meghatódom :-D :-D O:-)
agaka
 
 


@szappanka: deeee én mindenen meghatódom :-D :-D :-)
agaka
 
 


Napi sírás nekem is megvolt 

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


És ha már tünetek ma csak 1x ettem.... Képtelen vagyok kajára gondolni...  Na jó a BIGMac lecsúszna, de update követő vagyok és a heti bűnözés már megvolt :D

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


De édesek vagytok!!! :) Én akkor le vagyok maradva, se sírás, se zabálás/nem zabálás, csak a hasam fáj még mindig és mindig szívrohamot kapok, hogy baj van. :/
fatamorgana, életemben először most vasárnap mondtam nemet a mekire :D nem is ismerek magamra :DDDD Kitartás!! :)
szappanka
 
 


Ja igen, még annyit szerettem volna kérdezni, hogy hány hetesen kapok bármilyen kis képet a babáról?? Bocsi a tudatlanságomért!! :)
szappanka
 
 


6-7 környékén mikor már van szívhang akkor kapsz egy képet egy pöttyről :)
babaformájút a 12hetes genetikai uhun.

Bár az első terhességemnél sztkba jártam és ott nem adtak képet, a képernyőt fotózta le a férjem.

Magánba ,ahova 2. terhességnél jártam, már a 12.héten megmondták a nemét :)
Most is így lesz. :) De még hol van az???!!! 

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


@szappanka:


Nekem is fáj a hasam, meg a derekam (parázok is), bár nekem sajna már volt egy vetélésem. Próbálok most pozítivan hozzáállni a dolgokhoz.
Viszont a tünetek nálam is nagyon fokozottak, fura mert az első terhességemet nagyon jól átvészeltem, szinte nem is volt semmi bajom. Bezzeg most szenvedek.



Kép
szoszi1
 
 


@szoszi1:


Ha nem túl nagy tapintatlanság megkérdezhetem, hogy kb. hány hetesen történt a vetélés? :S
Csak, hogy meddig rizikófaktoros a dolog :/
szappanka
 
 


@szappanka:


Nem tapintatlanság. 8 hetes voltam akkor. Remélem, hogy most minden rendben lesz.



Kép
szoszi1
 
 


Huha, akkor van mitől félni. Akkor felkötöm a gatyámat. :)
Most biztos minden rendben lesz!!! :))))
szappanka
 
 


@szappanka:


Nyugi! Nem lesz semmi baj. Nekem van azért nőgyógyászati problémám is.
Úgy vagyok vele, mivel most nem volt tervbe véve, hogy most akkor biztos jönni is akar.



Kép
szoszi1
 
 


@szoszi1:


Hát akkor biztos!!! :))) Én szurkolok nagyon!!! ;)))
szappanka
 
 


@szappanka: Köszi! Én is mindenkinek!




Kép
szoszi1
 
 


Csajok!

Majd csapunk egy babaváró bulit és jóóóól teleesszük magunkat tortával :D ;)))

szappanka
 
 


Szeretnek csatlakozni. Mi is juliusra varjuk a kis csoppseg erkezeset. Masodik baby, mar van egy 33 honapos kislanyunk. Tunetek: emelyges, mellfeszules. 
En is varom mar nagyon az elso trimeszter veget. Jo , hogy jon a karacsony gyorsabban telik az ido .
Gratulalok mindenkinek es kellemes babvarast!

Lilypie Pregnancy tickers
hoppla
 
 


Sziasztok!

Szerintetek az normális, hogy az elmúlt 5 napban folyamatosan émelyegtem, ma meg egész nap semmi?

Kicsit aggódok:-(
nori90
 
 


Nori Reméljük nincs semmi gond! Szerintem holnap újra émelyegsz és megnyugszol! :-D A tüneteknek (szerintem) nem muszáj minden nap pontosan jelentkezniük.

De megértelek! Nekem már volt egy terhességem, de most is mindenen izgulok. Most például azon, hogy tulajdonképpen folyamatosan "mindjárt megjön" érzésem van. Van még így valaki?



miyori
 
 


Nekem is sokszor van "mindjart megjön" érzésem, Zorkával is volt az elején. Gondolom a méhünk "dolgozik", növekszik :)
Nori, próbálj nyugodt maradni, reméljük minden rendben :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Az eleje ilyen sajnos, mindenen parazik az ember  De ahogy Miyori mondja, holnap megint emelyegsz es megnyugszol. A mindjart megjon erzes is lehet normalis. 
En is csak akkor nyugszom meg valamennyire ha mar latom uh-n, hogy jo helyen van ,fejlodik stb... Mar nagyon varom  
Ja, es van meg egy tunetem: iszonyu faradt vagyok. Siman tudnek napkozben is aludni ami nem jellemzo ram egyaltalan.

Lilypie Pregnancy tickers
hoppla
 
 


Na nekem sincs ma semmilyen tünetem... az alhasi szurin kívűl... ettem rendesen. Viszont ma takarítottam, de nem tudtam befejezni, m intenzívebben nyilalt a hasam, így 30% után abbahagytam. :D Mire a végére érek kezdhetem előlről. :D Álmosság még nincs rajtam... Bár anyum azt mondta a 3. terhességénél (aki én voltam) már semmilyen tünete nem volt. Az elsőt kórházban tölötte infúzión, a 2.at otthon. :D Szóval lehet h nekem sem lesz semmi bajom: D

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


@szappanka:
én a 12.héten. de ez most nem fordulhat elő!! Meg senkivel sem!! :-) :-)

Tünetek: akkorák a melleim hogy nem is értem mitől nem jönnek rá az emberek :-D és ma reggel olyan hányingerem volt, hogy ilyet még sosem éreztem. Nagyon rossz volt de én úgy örültem neki!!!
agaka
 
 


Köszi a biztatást.
Ma már egy kicsit émelygek ismét. 
Soha nem gondoltam volna, hogy boldoggá tesz egy kis hányinger:-)
A mindjárt mgjön érzés miatt ne aggódjatok, errre direkt rákérdeztem a nőgyógyásznál. Teljesen normális. 

nori90
 
 


Tünetek nálam is változó intenzitással jelentkeznek. Bízom benne, hogy a hányinger, hányás nem fog addig tartani, mint mikor a kisfiamat vártam. Akkor szinte a szülésig kitartott

Kép
Kép
marital
 
 


Nálam állandóan van ez a meg fog jönni érzés, rettegve megyek el a mosdóba, de akkor ezzel nem csak én vagyok... Hányingerem (még?) nincs (kopp kopp kopp). Ez is rendben van?
szappanka
 
 


Marital, szülésig? :o az nagyon durva lehetett.. Ha en igy maradnék júliusig, az katasztrófa lenne :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Szappanka!
Mennyi idős vagy most?
Nekem kb egy hetig volt "mindjárt megjon érzés", majd ezt felvaltotta az émelygés. ..
Sok nőnél egyáltalán nincs hányinger.
Nyugodj meg, ez teljesen normális.
Mondom ezt én, aki mindenen paràzik:-D
nori90
 
 


@nori90:



Hihihi :) Hát Nóri őszintén megmondom, hogy nem tudom ezt hogy kell számolni. :D Ha minden igaz 5 hetes.
Örülnék, ha az az émelygés elkerülne :))) Én nagyon parázok ettől a hányinger dologtól... Ráadásul most vagyok tanítási gyakorlaton, nem kívánkozok a gyerekek előtt rosszul lenni, esetleg egy rókával megajándékozni őket, szerintem nem értékelnék. :DDD

szappanka
 
 


szappanka
itt kiszámolja neked a gép: http://www.babanet.hu/kalkulator/szuletes-kalkulator/

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Ohh, köszi :D Ezt nem is néztem :) Akkor ezek szerint július 25 a célidőpont :) Ez két nappal több, mint a házassági évfordulónk lesz :) Remek aji lenne ... :)))
szappanka
 
 


Szappanka, a mi celdatumunk meg a hazassagi evfordulotok 
Ma nagyon emelygek egesz nap. Es irto ehes vagyok. Most vagtam be fel liter minestrone levest  mig eszek nem erzem az emelygest  
Terhesseg vegeig azert nem szeretnem ha tartana. A lanyommal  a betoltott 12. hettel elmult mint amit elvagtak egyik naprol a masikra. Remelem most is hasonloan lesz.

Lilypie Pregnancy tickers
hoppla
 
 


@hoppla:


Remek :))) Július 23 gyönyörű dátum ;)))
Én valahol azt olvastam vagy valaki írta itt, már nem tudom pontosan, hogy ha állandóan hányingerünk van, akkor lányunk lesz.
Remélem ez "nem igaz". Mi kiscsajt szeretnénk mélyen titkon :D De szerencsére émelygés még nem jelentkezett. :)

szappanka
 
 


Amúgy ma pont azon röhögtünk a férjemmel, hogy amikor gondolkoztunk a babagyártáson, akkor mondtam neki, hogy már csak azért is várom, hogy megszabaduljak a menstruációs görcseimtől..... Nah erre nesze nekem :D 1,5 hete mást se csinálok, csak görcsölök :DDD
szappanka
 
 


Sziasztok, létrehoztam ugyan egy augusztusi csoportot de mivel eléggé augusztus elejére vagyok kiírva, így lehet Júliusi lesz. Szabad csatlakoznom?


Szappanka, nekem is majd leszakadt a hasam alja 2 napig, azóta is fájogat, de nem olyan intenzíven, tegnap nagyon kétségbe voltam esve, föleg mert a lányommal ilyet nem éreztem!


4+3


honig
 
 


Az a baj, hogy nekem ez már hetek óta tart, és ez a bizonytalanság már felzaklat :/ kb jövő héten mehetek dokihoz. ..
szappanka
 
 


Sziasztok :) Már rég a csapat tagja vagyok, de eddig erőm nem volt írni, sőt semmihez sem. A rosszullét/hányás kezd csillapodni, és kezd az erőm is visszatérni.

Tegnap voltam a második UH-on, minden rendben 13mm-es dobogó szívű kis csoda növekszik odabent. December 22-én kell mennem a 12 hetes UH-ra és a kombináltra.

Van egy 5 éves örökmozgó nagylányom, aki nagyon-nagyon várja a kistesót. :)

Gyorsan visszaolvasok, hogy képben legyek.

Milka, én Újpestről vagyok :)

És ez a 6 majdnem 7 hetes sztárfotónk :)




Szép napot nektek! :)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
ambruspancsi
 
 
 


Közben jól benéztem, hogy nem is a zárt júliusi csoport, onnan valahogy eltűntem??? De olvasom, hogy vannak gondok...... :(

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
ambruspancsi
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: