Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Eltűntem, majd mesélek. Ma megyek 11re, izgulok :)
De jövök majd és mesélek!
Pussz Mindenkinek!

Ja és üdv köztünk Ncsilla :)

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Ncsilla én üdvözöllek közöttünk! remélem mielőbb jó híreket fogsz kapni, és minden rendben lesz...Gratulálok! :)

Szandri: Laptetőd van, így biztos minden rendben lesz veletek!!!!!
Gyere majd!!!!

Én szombaton reggel barnáztam:(, de estére elmúlt, azóta semmi!!!! Volt már egyszer ilyen, és pont uh előtt, a doki nem látott semmi eltérőt. Nem rohantam a dokihoz, mert mivel én lombikos vagyok, már több gyógyszert úgysem tudnának adni. Így maradt az ima.DE ez mindig segít...
Holnap megyek uh-ra, remélem minden rendben lesz!!!!Mindenképpen jövök, remélem már vonalzóval :)

bayar: hogy vagy?

Tünetek? nekem a mellem 80-ról,90-re nőlt :), és sokszor fog el iszonyú émelygés-hányinger...tegnap a csillagszóró illatától rohantam a mosdóba, de nem jött semmi....szokott erősebb fájdalom belehasítani az alhasamba, de ez pillanatokig tart csak...remélem csaka pici helyezkedik, vagy a méhem szalagjai nyúlnak.
katapetra
 
 


sziasztok, én is szeretnék csatlakozni. kb aug 19-re várom a 3. babámat (véletlen baba).
hányinger ezerrel, szagokra főleg. mondjuk legalább fogyok egy kicsit :)
gratula minden kismamának!
Éda
anyuka81
Bp
 
 

 
 

Szia Éda, üdv itt! Gratulálok! Voltál már orvosnál?
katapetra
 
 


szia Kata!
nem, és idén nem is megyek. ráérek januárban :)
még lehet dokit is kell keresnem, az eddigit (szent imrés) bírom, de sajnos csak magánlaborba tud beutalót adni, az meg nagyon húzós lenne :o
Te hová jársz?
anyuka81
Bp
 
 


Én Róbertes voltam(ott csinálták a lombikot), így még a meddőségis dokimhoz járok vissza, magánba.

Örülök, hogy vannak közöttünk tapasztalt kismamik, így majd tudunk tőletek is kérdezni ezt-azt ;)

Éda írj magatokról, gyerkőcökről.....amiről csak szeretnél!
katapetra
 
 


sziasztok! Én is szeretnék csatlakozni hozzátok,bár szivhangot csak pentekre reméljük.
mobilról irok, igy bocs a helyesirasert.
én is lombikos vagyok,Bmcben jártunk,s még egy kicsit járok,mert a magánt nem fogom kifizetni,alkalmanként 12ezret. ...
de ami a lényeg hogy nekem nov 21én volt a leszívásom,s 23án kaptam vissza 3 napos embriókat kettõt,abból 1tapadt meg,s a doki számítása szerint múlt hét csütörtökön voltam 5 hetes, de a mano csak 3+5 hetes ma.
ja és magamról annyit,hogy dolgozom, bpi vagyok,és van egy nagylanyom,14éves lesz most karácsonykor 23án. Ő más apatol,természetesen fogant és született.
Gratulálok minden kismaminak!

tudja valaki hogyan kell csinálni és csatolni vonalzot?

Holdacska
holdacska2014
Budapest III. kerület
 
 


Holdacska neked is gratula!
vonalzó, hm passz!
a továbbiakban a doki számítását kell majd mindenhol bemondanod, vagyis a menzeszes kalkulációt, senki nem fogja kérdezni hány hetes napos a babóca maga, hanem hogy a terhesség milyen idős.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyuka81 2012.12.17 14:46-kor.
anyuka81
Bp
 
 


töröltem inkább
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyuka81 2012.12.17 14:45-kor.
anyuka81
Bp
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni a bővülő társasághoz :) Először is gratulálnék az összes poztitív teszthez.

Magamról: van néhány pozitív tesztem, úgy tűnik erősödnek, a mai már nem volt olyan halvány legalábbis... :wink: Csütörtökön lett volna a nemvárt napja, így 4 nap késésben vagyok.
Van már egy kislányunk, Rá nagyon sokat vártunk. Inszeminációk és lombikok után, a 2 lombik közötti várakozás idején fogant meg. Csodaként éltük meg... és most úgy tűnik a csoda ismét eljött hozzánk, ugyanis már épp mentünk volna vissza a BMC-be a kistesóért jövő év elején.
Vonalzót még nem merek csinálni, majd csak ha lesz szívhang.
Dokit még nem hívtam, a héten tervezem...

Holdacska: ki a dokid, megkérdezhetem?
Ha vonalzót szeretnél, akkor ha pl. rákattintassz az enyémre ott kijönnek a lehetőségek, kiválasztod és ha megvan akkor az itteni profilodba kell a vonalzó oldalának a linkjét betenni. Onnantól minden hozzászólásod alján ott lesz majd.

Katapetra: üdv itt is! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Üdv az újjaknak! Holdacska, Andi!(jó, hogy itt is itt vagy;))

Éda: nagyon sajnálom, hogy a családod eg kis "sejtcsomó"-nak nevezi azt a kis életet akit a szíved alatt hordozol...érzem, hog nagyon vívódsz!!! Nagyon nehéz lehet, amint írtad, hogy elég instabil most az életetek....DE én nagyon örülök, hog nem mentél el abortuszra! Tudom ez olyan nehéz-kényes, és megosztó kérdés, hogy nagyon bolygatni nem is akarom....Én életpárti vagyok, és minden egyes kismamiért,aki megtartja végül a babáját, nagyon örülök! Kívánom, hogy mielőbb rendeződjün körülötted minden!

Andi: én ezt a fórumot annyiban szeretem jobban, hogy átláthatóbb, és emberközelibb, mint a másik;)
Sok sikert majd a dokidnál, írd meg mikor mész!

Holdacska: DE jó, gratulálok, kívánok mindne jót, mikor kell menned újra dokihoz?

Szandrii:??????
katapetra
 
 


Katapetra: én ugyanígy vagyok vele, ennek az oldalnak a felülete felhasználóbarátabb... :wink:
Dokit a héten hívom majd, a hét vége felé, ha már tényleg erősebb a teszt.. még most is olyan kétkedve élem meg ezt az egészet.....
Sanszosnak a január legelejét látom, hogy behívna, mert szerdai napokon van a rendelése. A jövő héten az meg még karácsony.... mondjuk a meddőségiben lehet bent lesz 2 ünnep között.. Meglátjuk... :roll:

Eda: hasonlóan gondolom én is... nehéz helyzet ez, tényleg a legjobbakat kívánom! :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Na itt vagyok én is. Látom közben jól megsokasodtunk :) Szuper.
Később majd külön is üdvözlök mindenkit, csak most nagyon nincs idő, majd mesélek bővebben erről.

Megvolt a nagy dokivadászat! Mire megtaláltam... 3szor álltam ki végtelennek tűnő sorokat, mire rábukkantam arra a nagyon kedves, szimpatikus orvosra, aki remélhetőleg az orvosom lesz. De nem most! Talán jövő héten, amikor visszamegyek hozzá (27én).

Sajnos még csak petezsák volt látható és szívhólyag, de szívhang és (ahogy ő mondta) élő embrió még nem volt :( :cry:
Naptár szerint vasárnap volt 7 hetes, de a doki szerint valószínűleg csak 5 hetes. Mivel nagyon hektikusak a ciklusaim (28 naptól a 37ig), ezért elképzelhető, hogy később volt a megtermékenyülés (a naptári számítások szerintihez képest). Így aztán visszahívott 27-re és addigra remélem lesz egy pici szívhang is odabent.

De nem csüggedek nagyon. Csak nagyon meglepődtem, mert én biztosra vettem már a dolgokat! Talán elhamarkodott volt az öröm.
No sebaj, várok tovább :)

Remélem a következő uh-osok vidámabb, biztosabb híreket hoznak majd :).

No majd jövök részletesre is.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Huuu Lányok! :) Tegnap még csend, ma meg alig győzöm visszaolvasni! :) Üdv minden újnak, vagyis legújabbnak :)

É megvagyok, a hányinger inkább akkor jelentkezik, amikor üres a gyomrom, ha eszek akkor jó. De pl éjjel kicsit fájdogáltam, arra megébredtem, felkeltem, és akkor is érzetem, hányingert... éjjel :D
Inkább mintha hasizomlázam lenne :S

katapetra, nekem is néha szurkál, akkor ráteszem a kezem és elmúlik :) Szerintem is csak bútorozik ;)

andrea-1, én is halvány csíkkal kezdtem, a 3. már majdnem olyan erős, mint a kontroll csík.

Szandriii, remélem minden ok! Írj! :)
bayar
 
 
 


Szandriii! Azért remélem nem keseredtél el?!
Ha neked még nem volt szívhang, akkor valószínű, hogy 27-én nekem sem lesz még, akkor lesz alig 6 hetes... Mert nekem is tuti később volt ovu...
bayar
 
 
 


Bayar: én olyan halvány teszttel kezdtem, hogy képszerkesztővel nyomtam rá a színt, meg a kontrasztot hogy látszódjon.. persze a férjem akkor se látta, csak a barátnők, akikkel már extra rááll a szemünk az ilyesmikre... :lol: :lol: :lol: :lol: Igazából mára kezdett el kinézni valahogy, de így is fele olyan csak mint a kontrollcsík. De a kislányomnál is kb. ugyanez volt ezen a napon, meg ez eleve ebayes teszt, azt meg nem olyan frankó erős.
:roll: :roll:
6 hetesnél már előfordulhat szívhang is ...

Szandrii: Nálad is legközelebb már ott lesz a szívhang! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


lányok drukkolok az uh-khoz!
betöltött 7 hetes az amikor tuti a szívhang, de van akinek már 5+3-nál van.
Szandrii, ha Te tegnap voltál "rendesen" 5 hetes, akkor egyidősek vagyunk kb.
úgy döntöttem fel a fejjel és igenis várom ezt a babócát. olyan csodás, hogy érzem a méhemet már, valójában alig férek a nadrágomba. a 2. babánál ez 6 hét után volt "csak" :lol:

a tesztekkel kapcsolatban ha bizonytalanok vagytok, ami a tuti: napfénynél (legalábbis nem mesterségesnél) nézni, és alá fehér papírlapot tenni. ha a csík helyénél a kontrollcsíkhoz hasonló az árnyalat (mindegy milyen halvány) AZ POZITÍV!
:mrgreen:
anyuka81
Bp
 
 


Sziasztok. Mobilról akartam válaszolni, de negyon nem jött össze.

Ezek szerint ma 5+5 hetes vagyok.. tudja valaki, hogy meddig kell elmenni a védőnőhöz, max?
sajna nagyon meg kell szerveznem, a munkahelyem miatt.

Most pénteken megyek vissza dokihoz (DR. Sz.Z.) akkorra várja a szivhangot, utána meglátjuk..

Bocsi most csak ennyire futja, mert már émelygek és szédülök az éhségtől...

üdvözlök mindenkit, és jó pocakosodást!!!

Holdacska

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
holdacska2014
Budapest III. kerület
 
 


Jóreggelt!
Holdacska: ezek szerint ugyanaz a dokink. Én Nála is szültem amúgy.... :roll: :roll:
Védőnőhöz először 11 hetesen mentem, most se tervezem túl korán, kb. akkor majd.
Igazából tú sokat nekem a védőnő nem csinált az előző terhesség alatt se, mert a doki mindent intézett, ami engem érdekelt azt netről meg barátnőktől már rég tudtam... úgy hogy kb. csak plussz beszélgetős kör volt, ha jött a védőnő.
A lényeg, hogy a 12 hetes vizsgálatokat már be tudják írni a kiskönyvbe... :wink: Ill. ahol más a rendszer, pl. ahol a védőnő intézi a vv-s beutalókat, ott gondolom azért előbb érdemes bejelentkezni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Holdacska, Andreának igaza van, nem kell azt úgy elsietni. még akkor sem, ha a védőnő ad beutalókat. én speciel most úgy tervezem, hogy kb egyáltalán nem is megyek el a védőnőhöz, nem kedvelem. vagyis muszáj lesz a lányaim "státusz" vizsgálata miatt kb 16 hetes leszek akkortájt, de amennyire csak lehet el fogom kerülni. (kivéve persze ha rajta múlik a beutalós dolog, ezt nem tudom, új helyen lakunk, a réginél nem így volt, ott csak irogatott a kiskönyvbe /de minek..../ )
a dokik akkor is el tudnak látni, ha viszed magaddal a leleteidet egy kis mappában!
:wink:
anyuka81
Bp
 
 


arról nem is beszélve, hogy van védőnő, aki elküld, hogy majd menj 10-12 hét után, mert addig elvetélhetsz.... hát ez igaz de mennyire jól tud esni az ember lányának.... :roll:
anyuka81
Bp
 
 


Nem mondod hogy ilyen is van???? :shock: :shock: :shock: Csodás...
Nekem mondjuk az volt a legviccesebb, mikor az előző védőnőnek én mondtam új dolgokat.. (pl. terhesség alatti metszedés)...fura volt hogy nem találkozott még ilyennel.
Aki most van védőnőnk, Ő picit fontoskodósabb típus, Vele még csak a kislányunk kapcsán volt dolgunk de jószándékú és végülis mindegyikük csak a melóját végzi valahol. És ha kicsit alaposabb valamelyik az átlagnál, az legalább arra jó, hogy az olyan biztosan kiszűri a trehányabb, nemtörődöm szülőt és ha kell tesz is a baba érdekében talán lépéseket .... Pont tegnap volt a hiradóban egy sokgyerekes nő, aki sanyargatta a gyerekeit, nem tudom láttátok-e?
Mindenesetre Aki nem tudná, a védőnői szolgálat igénybevétele nem kötelező, ha nem akarod nem kell igénybevenni, csak akkor nyilatkozni kell róla írásban.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Andrea, igen de akkor kijön a gyámügy szétnézni :roll: bár meg kell mondjam hogy igen ezen gondolkodom én is, hogy lemondom, mert értelmét nem látom!
közben pedig elég konkrét esetet tudok, aminél meg semmit sem tesznek.... a közelünkben.... (nem kisgyerekről van szó szerencsére) akkor meg engem hagyjanak békén.
(hallottam a sztoriról :/ )

a met-szedésről várandósság alatt megoszlanak a vélemények, egy ismerősnek sajnos pajzsmirigy-alulmműködéssel született a kisbabája, ő szedte végig. (de nem tudom én mit tennék, terhesség alatt mindenki okosabb, aztán a következmény meg úgyis a tiéd...)
:roll:
anyuka81
Bp
 
 


Sziasztok.
andrea milyen volt sz. dokinál szülni,illetve terhesgondozásra járni? jo priviben is. .. csak érdekel és valszeg pénteken döntenem kell maradok e nála,de jo lenne nem csak az anyagiakról tudni...
védőnővel kapcsolatban azert kérdeztem,mert ugye a kiskonyvet ő adja ki, de a 12hetes vizsgálat eredményét már abba kellene pecsételni. csak sajnos olyan szerencsétlenül jön ki a januári beosztásom,h azon a napon képtelen leszek elmenni hozzá. most vagy meg tudom beszélni máskorra,vagy marad a január,de akkor már biztos betöltött 12hetes leszek,ha ma vagyok 5+6hetes.

Holdacska

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
holdacska2014
Budapest III. kerület
 
 


ráadásul még egyáltalán nem is ismerem,mert csak 3 éve költöztünk ide, s a nagylanyom,csak a suliban az iskolaival találkozott,két évig.de most mar nem is a környéken jár suliba.

Holdacska

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
holdacska2014
Budapest III. kerület
 
 


Holdacska, a védőnő később is tud bele pecsételni, ha viszed az eredményt. egyáltalán nem kötelező aznap elmenni! (meg egyáltalán sem kötelező elmenni, szerintem). pl a terhesség utáni anyasági segélyt én mindig a dokik által kiállított igazolás alapján igényeltem, amit külön megírtak a szülés után nekem, hogy részt vettem 4 (v több) alkalommal terhesgondozáson. soha senki nem nézte a kiskönyves pecséteimet.
anyuka81
Bp
 
 


de ha aggódsz, szerintem hívd fel, és kérdezd meg őt magát. ha kicsit is rendes, biztosan rugalmas lesz időpont tekintetében. ez még az enyémre is igaz, aki amúgy hát érdekes személy.
anyuka81
Bp
 
 


Holdacska: igen, a dolgokat utólag is bele lehet írni a kiskönyvbe, meg amúgy is az számít csak az anyaságinál hogy a tehresgondozáson legalább 4 alkalommal részt vegyél. Erről igen, a szülés után kapsz majd egy igazolást hogy hány alkalommal jelentél meg, ami a dokidnál dokumentálva van kiskönyv nélkül is :)
Zoliról annyit, hogy mi elégedettek voltunk. Már akkor tudtuk, mikor Izit hazahoztuk, hogy a következőt is Nála szeretnénk majd megszülni... Mondjuk sokan mondják és az tényleg így is volt, hogy a szülésznőnek magánál a szülésnél tényleg nagyobb rész jutott ki. De nekem fontos volt, hogy a terhesgondozásnál is egy biztonsági játékos kezében legyek, és ez a doki ilyen volt :) A szülés a János kórházban van Nála, de ezt biztosan tudod. Ja és januártól emel sajnos árat...

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Még ennél többet??? Tudod miért? Vagy csak a gazdaság és mert ő meddősségis doki?

Holdacska

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
holdacska2014
Budapest III. kerület
 
 


Nem azért mert meddőségis, inkább a gazdaság... legutóbb 2 éve emelt, úgyhogy valahol "időszerű" is volt már. Persze ez nekünk nem öröm, mert nagyobb kiadással kell számolni... :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Sziasztok! ma voltunk UH-on, és csodát láttunk, és hallottunk ♥
Alig bírtam ki hangos sírás nélkül...csak potyogtak a könnyeim, és most is....
Csodás volt hallani, és látni a kicsikénk szívverését! Olyan gyorsan, és hangosan vert!
UH szerint 8+2hetes vagyok, mesi szerint:7+5hetes. A baby:14.7mm
Olyan széééép
:') (örömkönnyek)
Ésssss, végre csinálhatok és a vonalzót!!!!!!
katapetra
 
 


Bocsi, csak próbálgatom...

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1355843413.9805.jpg[/img] [/img]

Kaptam fotót is :)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Katapetra gratulálok! :)))
anyuka81
Bp
 
 


katapetra ez nagyon jó hír! :)) Gratulálok!

Én is tuti megkönnyezem! :)
De nekem még nagyon sokára lesz... :S
Te most voltál először uh-n? Vagy volt már előtte?

Én nem értek ehhez a hány + hány hetes, én azt tudom, hogy mire megyünk mensi szerint leszek 5 hetes és 5 napos....

Olyan jó az a kis kép róla, remélem nekem is lesz :)
bayar
 
 
 


Katapetra:

Éljen, éljen :D
Jaj de boldog vagyok!!!!!!!!!

Végre igazi jó hírek :)

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Katapetra! Gratulálok!!! Gyönyörű fotó!!!! :D

Holdacska

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
holdacska2014
Budapest III. kerület
 
 


Köszönöm lányok, azért volt bennem para rendesen...szombaton barnáztam, de a doki most sem látott semmi kórosat...a baba körül is minden rendben van! Vagyis nincs hematómám, vagy ilyesmi...

bayar:Tuti, te is megkönnyezed, a terhességet a dokik mindig az utsó mesitől számolják, a gép egy kb. értéket ad meg, a hiteles a 7+5, vagyis, amit a vonalzóm mutat. Így Te is 5+5 leszel, amikor mész....

27-én, vagyis jövőhéten megyek vissza, és búcsúzom el a meddős dokimtól, és jöhet az igazi doki-választás, akinél majd szülni fogok....A meddős szülést nem nagyon vállal, mert neki ott a meddőségi klinika vezetése+műtétek+magánrendelés....nehezen fér bele még a terhesgondozás is....bár megoldható lenne, de inkább megyek ahhoz, aki a beültetésnél ott volt, és nagyon szimpi volt! :) na mindegy van még időm agyalni.... :)

Szandri:Írtad, hogy mesélsz még majd az uh-ról......

27-e nagy nap lesz.... ;)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Jóreggelt!
Katapetra: gratulálok! :) olyan szuper érzés ez ilyenkor!!! Én is várom már, hogy tartsunk ott és legyen szívhang.
Nektek már asszem megvan a legszebb karácsonyi dekorációtok ezzel a fotóval :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Tényleg megyünk egy páran 27-én :)
Nekem éjjel görcsölt a hasam alja, aztán kiszálltam az ágyból és megszűnt. Érdekes....
CSak folsavat szedek, de olvastam, hogy aki görcsöl, az szedjen magneB6-ot... van a Bérestől majd azt veszek be...
Nem gondoltam, hogy ilyen aggódós leszek :S
Derekamat is érzem.. szépen "kiüt" ez a kis szőlőmag :))) <3

Szandriii, nagyon eltűntél!
bayar
 
 
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok én is csatlakoznék ehhez a jó kis csapathoz. Eleinte elkezdtem írni a júliusi topikba, mert augusztusi még nem volt, de most, hogy van ide is jönnék! :oops:
A mi történetünk annyi, hogy már 6 éve szerettünk volna babát, mire eljutottunk odáig, hogy menjünk meddőségibe, ugyanis akárhova mentünk előtte senki sem tudott segíteni. Győrbe jártunk, és úgy néz ki, az első lombikunk sikeres is volt. Nov. 7-én volt a leszívás, 10.-én a beülti, és két szép 8 sejtes embriót kértünk vissza. Én ET+10 nap mertem először tesztelni, de szép pozi lett. A HCg-t nov. 22.-én nézték, és 1173 volt, progi:60. Ebből sejtettük mind a két kis pindúrka beágyazódott. Én nagyon rosszul viseltem a stimut, volt egy kis hiperstimum is, így elég sokáig szenvedtem. Mire v.v-re mentünk, kb akkorra normalizálódott a helyzet. Utóljára dec. 11-én voltunk Győrbe, ahol látható volt egy 6,8mm-es és egy 6,4 mm-es embrió, akiknek már pulzált a szívük! Ez egy keddi nap volt, és szerda estére eltűnt hirtelen minden tünetem. Ennek már 1 hete, és nem igazán jött vissza semmi. Egyedül a hányinger, ami néha kínoz, de inkább csak esténként, meg éjszaka érzem a pocim, de nem több.
Pontosan a saját magam megnyugtatására így ünnepek előtt ma még elmegyünk este egy magán uhu-ra, ahol remélem mindent rendben talál a dokibá. Hát mi most itt tartunk. :D

Kép
kisvirag11
 
 


Sziasztok jöhetek közétek?4dik babámat várom :oops:
Vendég
 


sorlyke: szia! :)
4. baba? Akkor te ár nagyon gyakorlott édesanya vagy!! Most hol tartasz?? Tünetek??
kisvirag11
 
 


Üdvözlet az újaknak :) Megint csak.

Kisvirág, ha jól értem, akkor Neked 2 babád lesz? :) Hűha. Amúgy a felét nem értettem annak, amit írtál, de mindegy is, mert a lényeg megvan. 2 szívhang!!!!!! Óriási :). Gratulálok :)

Sorlyke, 4. baba! Szééép :). És nem kell a pirulós arcocska, ez tök nagy dolog! Meg aztán nálunk nem szokatlan a sok testvér. Apósomék 9en, férjemék 6an vannak tesók, sógornőméknél már 5en vannak a gyerekek, de tuti hogy karácsonykor bejelentik a 6-at is :)
Ez vicces amúgy, mert ott az 5.baba 10 nappal fiatalabb az én fiamnál, így nagy poén lenne, ha megint egyszerre várnánk a következőt :D.
Amúgy tervezett baba?

Meséljetek légyszi, ki merre, mit csinál?
Amúgy ki mennyi idős, ha nem vagyok indiszkrét. Bár úgyis csak magunk vagyunk, nem? :P


Katapetra, valóban írtam, hogy jövök részletesebben, de nem az uhról, vagyis arról többet sajnos nem tudok mondani :( Összességében jó volt, csak hát vmi még hiányzott a teljes örömhöz.
Amiről részletesebben akartam, az inkább csak amolyan terefere :). Én hétvégékre mindig eltűnök majd, ahogy most is. 'Hál Istennek nagy a család, mindig van hová utaznunk, így írni tuti nem tudok. De hétfőnként igyekszem mindent pótolni. Amúgy jól vagy Te is? Tünetek?

Bayar: nem is szedsz magzatvédő vitamint? Bár ezekről a készítményekről erősen megoszlanak a vélemények, van aki nagyon pártolja, van aki egyáltalán nem. Én a fiamnál egy totál bio cuccot szedtem (Formula IV). Megvettem egy halom pénzért, aztán folyton kijött belőlem, mert állandóan hánytam. Most Femibiont szedek csak. Bár erősen gondolkodom egy kis MagneB6-on is, mert egyrészt émelygek kb délig (wc fölött gubbasztottam reggel is, kisfiam meg csak nézett, nem értette, mi van, eddig nem az arcunkat tettük a csészére :) ). Viszont ami miatt komolyan indokolt lenne, hogy dührohamaim vannak. Vannak napok, amikor idegbeteg vagyok. Botrányosak ezek a hormonok.

No hirtelen! Rohanok vasalni, mert hegyekben áll a mosott cucc. Férjem vasalt nadrágos-inges helyen dolgozik, naponta másik ing, nadrág. UTÁLOK vasalni!!!!!! :roll: :lol: Gondolhatjátok mennyi van hétvégére. És amilyen nehezen veszem rá magam a vasalásra... Összevárok 2-3 mosást is, így egyszerre olyan 10-15 ingem van, plusz a nacik és Imikém kis cuccai. Sírni tudnék :shock:

Ja és még egy (csak hogy húzzam az időt). Ma először voltam kívánós. A kólát egész nap kívántam, de amikor megjött az ebéd (rendelek, nem főzök 2 főre, csak hvgén!!! ) és megláttam az ubikat... Bevertem gyorsan mindhármat :). Jó volt.

Zavarjatok már el vasalni!!! Azért majd ide-idekukkantok 2 ing között :)

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Szandri, nyugi a dührohamok idegesség, hiszti mind terhes tünet. tegnap segített barátnőm takarítani, hozta a 8 hós kisbabáját is (neki 4. baba), és el nem tudom mondani, mennyire idegesített ha sírt! juj! pedig cuki meg minden, de legszívesebben kirohantam volna a világból. de megnyugtatott, nála is így volt, mikor pont ezt a picit várta, és a szomszédjában baba született.

gratulálok az új kismamiknak!
anyuka81
Bp
 
 


Anyuka81, köszi a megnyugtatást! Akkor nem vagyok egyedül a dologgal ;)

Kivasaltam, halleluja, most megyek, ébresztem az ördögfiókámat, mert este majd úgy kell lelőni. Olyan későn alszik el a lelkem, fél10 körül. Apával zéró magánélet :)

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Üdv itt kisvirág! Ahogy olvastalak, teljesen hasonló a történetünk, nekem is 10-én volt a beülti. Nekem egy babám maradt, és egyidősek is vagyunk :)
Nagyon drukkolok neked ma estére, nem lesz semmi baj!!!!!!


Sorlyke, üdv itt is ;)!

bayar: nekem is szokott lenni, bár én szedek MagneB-6-ot, igaz nem a béres fajtát, lehet ez a gond. Én is paramami lettem :)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Szandri:nyugi, az én környezetemben is megjegyezteék, hogy micsoda kiszámíthatatlan-szeszélyes, ingerült lett a természetem.
nem semmi lehet ez a sok vsalás, szerintem az egyik legfárasztóbb házimunka.

Én egész délelőtt vásárolni voltam, a barátnőmmel, karácsonyra, mi is nagycsalád vagyunk :) mi 4-en, férjemék 5-en testvérek, amúgy nemtikok a korom: 32 voltam okt-ben...te jó ég, de csak 23-nak érzem magam :)(fordított)
ÚÚÚÚÚgy elfáradtam, mint a kutya....alig élek...néha émelygek, de már nem olyan erősen, mint a 7végén, azt hiszem kezd a szervezetem hozzászokni a hirtelen hcg emelkedésekhez :) (nemcsoda, amennyi hormont kaptam a stimu alatt)
Délután IKEA :/ tömegnyomi....majd igyekszünk célirányosan-határozottan haladni :)
Holnap függönymosás, ablakpucolás(muszáj egy kicsit), most hogy jobban vagyok, és a férjem is szabin lesz már így lesz segítségem is.

Pusszancs nektek!!!!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Sziasztok ÚJAK! :) Boldog, problémamentes babavárást!

Nekem pocsék éjszakám volt... :S délután ki is dőltem, mondom csak fél órára míg lejár a mosógép... hát fel sem keltem a lejáratjelző sípolásra :) én is mosok és vasalok, mindig van egy halom, pedig MÉG csak ketten vagyunk... :)
Hosszú éveken keresztül néptáncoltam, volt mit vasalnom :) Én szeretem. Porszívózni utálok.

Én 28 vagyok :)

A vitaminról annyit, hogy Elevit és Gravida között vacillálok, de majd megkérdezem a ngyógyit, hogy mit mond. Igazából én mindenevő vagyok, de tényleg, , répa, karalábé nyersen, spenót, egyedül a meleg tejet nem bírom.. mindent megeszek.
És azt mondják annak nem kell + gyógyszeresen.

Nem tudom miért éjjel jött rám a fájás, nappal semmi, egyszer már volt ilyen... ezért majd most estefelé veszem be a magneB6-ot.

Kívánás: :S semmi édeset! Férjem vett ilyen banános csokit, kibontotta, megcsapta az orromat... fúúú, amúgy sem szeretem, és nem vagyok csokis, de most aztán főleg...
Kefír lemegy egy nap 4 is :) savanyúak jöhetnek :)
De Hála' most nincs öklendezés semmitől. remélem így is marad!

Idegbeteg én nagyon is szoktam lenni, most viszont egyáltalán nem! Eddig legalábbis csak aggódom, hogy minden ok legyen, de olyan nyugis vagyok, semmi nem (olyan) fontos csak a baba! :)

Tegnap férjem egész nap dolgozott (helyszínelő) Anyuval mentünk a városba, hogy ezt- azt vegyünk... hát mire oda jutottunk volna, hogy ajándékok, addigra én nagyon elfáradtam.
Úgyhogy az még hátra van.

Na pusszkó
bayar
 
 
 


köszi lányok a fogadtatást oktober 4-én el veszitetem egy 5 hetes babaát már de elötte aug végén szoktatam le a nányomat a ciciröl aki akkor 16 honapos volt rögtön terhes lettem és el is ment most hétföre nem vártam de pénteken már pozi volt a tesztem :D

van egy 12éves Bence fiam és egy 6 éves Alex a lányom meg Laura ö 20honapos

szedem a gravidát mellé e vitamint szedtem és ultrozom 3x1

Katapetra üdv itt is :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: