Új privát üzeneted érkezett!

Hát nagyon-nagyon drukkolok. Nekem a nem várt mensi második napján már kétcsíkos lett a 20-as érzékenységű teszt!
bonika00
 
 


Akkora vasárnap már esélyes, hogy mutat valamit a 10es :) Jaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, csak kettőt lássak! Két csíkocskát :)

Kép

Kép
eperke83
 
 


Sajnos nekem megjött.:-(

Mindenkinek szurkolok aki teszt előtt van!!!!!

KépKép
kaqk
 
 

 
 

Kaqk! nagyon sajnálom... :cry: Remélem hamarosan csatlakozhatsz!
És köszönjük a drukkokat!
bonika00
 
 


Sziasztok!

Tegnapi tesztem negativ. Dokim szerint akkor tényleg nem vagyok terhes,valószínű,hogy a vetélésem miatt nem jött még meg és még azért volt halványka a csík is,de lehet hogy csak szellemcsík volt.
Mi elhalasztjuk a további próbálkozást,tavasszal újult erővel kezdünk majd bele.

Jó pocakosodást Nektek!
zsbeus
 
 


Zsbeus: :-( akkor tavasszal hajrá!!!

Én kicsit elszomorodtam, de már erőre kaptam. :-) mosolygok...babát várok úgyis hamarosan!!!
elővettem azt a nyállal működő tesztet, meg egy másikat amit még az első gyerkőc tervezésénél rendeltem Amerikából..mire elkezdtük volna összejött Emma..:-) De most bevetem h lássam mikor is van nagy esély! :-)

KépKép
kaqk
 
 


Zsbeus: Sajnálom :(

Kaqk: ó, pedig úgy reménykedtem benne, hogy mindkettőnknek pozitív lesz a tesztje! Én mindig érzem a peteérést, most is így volt, jaj remélem beköltözött tesó :)

Kép

Kép
eperke83
 
 


eperke: szorítok nagyon!!!!!!!

KépKép
kaqk
 
 


Zsbeus! sajnálom...
bonika00
 
 


Sziasztok.....


Bonika: üdv itt :) Jól vagyok, köszönöm tombolnak a hormonok rendessen nálam :) hányinger is csatlakozva hozz á:) de még én vagyok a nyerő :D
Mikor mész dokihoz, elfelejtettem...hány hetes vagy-lehetsz???


Sajnálom, akik nem tudnak csatlakozni és nem lett - hozták a pozi tesztet :(

Remélem azért jönnek még hozzánk....
csip-csip18
 
 


Szia Csip-csip! Én kb 5 hetes lehetek, szept 10-én volt utolsó mensi! Szerdán megyek dokihoz! Olyan jó neked, hogy te már voltál és pulzál már a pici szíve! Én attól félek, hogy szerdán még nem lesz szívhang, és akkor még 1-2 hét várakozás! Sajnálom a hányingert, én nem érzek semmit a hasfeszítésen és a szurkáláson kívül!
bonika00
 
 


Nekem majd szét robban a fejem és a derekam is majd beszakad..de hát megjött...nem valószínű hogy az ellenkezője miatt igaz?

KépKép
kaqk
 
 


Kaqk! Teljesen megjött? Vagy csak barnázgatsz?
bonika00
 
 


teljesen. :-( de olyan fura érzésem van...

KépKép
kaqk
 
 


Hát én hallottam már nem egy esetet ahol az első sőt a második mensi is megjött és babás volt az illető..... Akkor én még drukkolok!
bonika00
 
 


:-)
köszi...nem sok reményt látok..sőt....de ki tudja..??? na ha vége lesz a mensinek tesztelek egyet.

KépKép
kaqk
 
 


asasasaaaaaaaaaaa
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sildi83 2010.10.15 09:23-kor.
sildi83
 
 


Bár ahogy most olvasok utána....ha kicsi csekély vérzés lenne, akkor lenne esélyes....de nekem nem ilyen..szóval akkor hajrá a következő hónapban.:-) de ide is vissza kukkantok majd!!!

KépKép
kaqk
 
 


Bogarka: és mikor lett pozi a teszted????
Én amuigy augusztus, mondom augusztus 15 volt utsó mnezim, és szept 19 volt pozi a tesztem(akkor lehetem 2-3hetes)mivel most hétfőn mondta az orvos, hogy 5 de majdnem 6 hetes lehetek...és épp volt pulzálás, de jobban lehet mjd látni 1 hét múlva...igy megyek kedden és jobban látjuk és ott halhatom is :D

Kaqk: kkor most teljessen megjött????? :(
csip-csip18
 
 


Csip-csip! Ez érdekes hogy augusztusban volt az utolsó mensid, és még csak ennyi idős terhes vagy! Ezt nem értem!! Nekem szept 10 az utolsó mensi, és most vagyok 5 hetes mensi szerint!
bonika00
 
 


Azt mondták késői p.é-ből van a drágám :)
Kiváncsi vagyok, mi lesz jövőhéten veled :)
Én Kedden megyek 8:15 nagyon várom :)
csip-csip18
 
 


Hát én is!!!! Kedden drukkolok neked, de sztem neked már nem kell aggódnod, hisz már a múltkor is pulzált a kis szíve.... Én szerdán 10-re megyek! Magándokihoz jársz?
bonika00
 
 


Igen magánhoz, de nem hív mindig a magánrendelőjéba...Most a kórházba küldött és utána ott talizzom vele!
Te????Hol szertnél szülni??
csip-csip18
 
 


Én nem magánba járok! Most nem futná arra. Veszprémben szeretnék szülni. És te?
bonika00
 
 


Én Budapesten fogok szülni :)
csip-csip18
 
 


Igen sajnos teljesen megjött. :-(

KépKép
kaqk
 
 


Sajnálom :(
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Szeretnék a csapathoz csatlakozni.Ma teszteltem egy +at.
Ő lenne a második babánk, aki megszületne,(remélem). Van egy 18 és félhónapos csibész kisfiúnk.Rá nagyon sokat vártunk, rögös út vezetett Hozzá. PCO miatti lapar, átfúvásom volt Lehel előtt, utána egy vetélés megspékelve egy p4 miatti méhszájplasztikával.Közben folyamatosan peteérés-nézésre járás 2005-től kezdődően, már az inszemre készültünk, mikor egy nyaralás alkalmával spontán megfogant.Most is és akkor is duphastont kellett szednem.Röviden ennyit rólunk, ja és 35 leszek januárban. :)
Szemi
szemi_dévisz
 
 


Szia Szemi! Hát akkor mi hasonló utat jártunk meg. Nekünk 10 hós kisfiam lombikbaba. Második lombikból született, első vetéléssel végződött! Kisfiamra mi is 5 évet vártunk. Most pedig spontán estem teherbe, el sem hiszem, bár tény dokinál még nem voltam! Én nagyon drukkolok akkor Nektek! Mikor mész dokihoz? Hány hetes lehetsz?
bonika00
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni az előttem szólóhoz. Én is ma teszteltem +.
:lol:
Rólam annyit, hogy 27 éves vagyok és a 2. gyerkőcöt várjuk, már van egy két és féléves kislányunk.
Bízom benne, hogy bevesztek a csapatba. Még ha túl gyakran nem is tudok jönni.
Mindenkinek gratula akinek + lett a teszt. És szorítok mindenkinek aki csak ez után fog tesztelni. :wink:
nita0307
Miskolc
 
 


Bonika!

Most hétfőn megyek a dokihoz duphastont felíratni, mondta, hogy most nem vizsgál meg,majd megbeszéljük mikor menjek legközelebb.Számításaim szerint június 19. lesz a napunk, de olvastam,hogy akinek császár volt előtte,annak beindítják.Fiam pontos volt,márc.23-ra voltam kiírva, el is folyt a magzatvíz napra pontosan, de mivel 14 órás vajúdás során sem tágultam, 24-ére megcsászároztak.
szemi_dévisz
 
 


Nita!

Üdvözöllek :D
szemi_dévisz
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok? :wink:
Tegnap teszteltem egy pozitívat! Tervezett baba, és a kislányom legnagyobb álma!

Kép

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok...

Azta gyertek csak és üdv köztünk :) Jaj de jó, hogy pár nap alatt így jötettek:) Gratula mindenkinek :D Örülök, hogy be is mutatkoztatok egy kicsit, boldog babaárást Nektek is :)
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Óvatosan, de csatlakozom én is. Utolsó mensiből számolva 7. hetes vagyok. Kedden megyek dokihoz, izgulok, hogy minden rendben legyen. Van már egy 2 éves imádni való kisfiam. Tünetek nem nagyon vannak. Pár napja émelygek szinte egész nap, de róka még nem volt. Nem érzékenyek a melleim, és egyébként más tünetem nincs is.
Gratulálok minden két csíkosnak és nyugodt, boldog babavárást kívánok.
pajo
 
 


Sziasztok!

Azt tegnap kihagytam, hogy én is gratulálok mindenkinek!

Pajo!
De jó Neked, hogy már mész a dokihoz, én majd csak másfél hét múlva...

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni Hozzátok!

32 éves vagyok és van egy 22 hónapos kisördögöm, Patrik.
Tegnap teszteltem pozitívat, még korai a terhesség de remélem minden ok lesz.
Ti kihez jártok orvoshoz?

Gratulálok minden júniusi kismaminak:)

sahli
 
 


Üdv az Újaknak!

Sahli, láttam,hogy te is a Sote 2-n szültél, én 2009.márc.-ban, nagyon gáz volt,főleg a csecsemősök részéről.Vissza szoktam nézni én is, hogy van-e valami új infó a kórházról.Azt láttam,hogy megszűnt a saját fejő mikrós sterilizálása,helyette valami zacskót lehet venni a csecsemősöktől.Dokim magán (Kósa),csak szülni megy be.
Szemi
szemi_dévisz
 
 


sziasztok!

én is szeretnék csatlakozni!:))

3 év után az első lombikunk sikerült,melynek eredménye keddi vérvételből derült ki. nov 2re hívtak vissza, de én addig nem bírok várni, ezért szerdán megyek magándokihoz,reménykedem egy petezsákban. :wink: 5+1 leszek szerdán, de mivel a fogantatás 11.cn-on volt inkább 5+4.

szóval ma lehetek 5+1:)) szept 17 az utolsó mensi....ami alapján a születési dátum juni 24.

mindenkinek nagy gratula akinek sikerült és sajnálom akinek nem, tesztelőknek pedig óriási drukk!!!!

tüneteitek???

nekem semmi émelygés,cici néha fáj,bimbóm érzékeny, hasam éjszakánként nagyon görcsöl, magas testhő,most már nátha is.székrekedés, de az már a beülti óta.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok.

Gratula az újabbaknak akik csatlakoztak, főleg akik lombikosak :) örülök nekik :)

Én a Máv kórházbn fogok szülni :D

Tünetek: a bimbóim nagyon érzékenyek, magas hő, émelygés jelen van a nap minden részében, de róka komával nem taliztam még :)

Pajo: te is holnap mész dokihoz???Hányórára???Án reggel 8 ra megyek :D
csip-csip18
 
 


Jó reggelt!

Nita! Zsófi! Pajó! Sahli! Dike! Üdv köztünk! Gratulálok Neketek!

De jó, hogy egyre többen leszünk!

Dike! Neked különösen óriási öröm lehet ez a terhesség. Nekem 10 hós kisfiam is lombikbaba. Most pedig spontán!
bonika00
 
 


Bonika: akkor ott is nagy az öröm :)
csip-csip18
 
 


Csip-csip! Én már úgy várom a holnapi beszámolódat! És igen ez nagyon nagy öröm!
bonika00
 
 


Sziasztok!

Tüneteim: hányinger, mellfeszülés, szagoktól való rosszullét, álmosság :roll:

Dike!
Neked külön gratula! Lesz ott még 2 petezsák is! :lol:

Ma voltam dokinál, de csak Duphastont irattam (előző terhességemnél is szedtem minimális barnázásra).
Azt mondta október végén bekukkantunk a picihez! Akkor már többet látunk :D
Alig várom!

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Dike! Ha meg szabad kérdezni, miért kellett a lombik? És melyik meddőségibe jártok?
bonika00
 
 


Bonika: aranyos vagy :D Én is várom már :D
csip-csip18
 
 


Sziasztok:)

Üdv az újaknak, de jó, hogy egyre többen jöttök :)

Jelentem: teszteltem. Ééééééééééééééééééééés igaz nagyon haloványan még, de ott a 2. csík :D Egyelőre csak halkan örülök, de hiszem, hogy minden rendben lesz :) Szóval hivatalosan is közétek tartozom :)

Kép

Kép
eperke83
 
 


Eperke!!!!!! De jóóóóóóóóóóó!!!!!! Ha már ilyen korán kimutatta a második csíkot akkor tuti!!! :D
bonika00
 
 


Bonika: 10es érzékenységű a teszt...De egyértelműen ott a csík :)

Kép

Kép
eperke83
 
 


eperke! nagyon örülök, akkor egy halk nagy gratula!!!!!!! :P

bonika! én is szerdán megyek uhura, nagyon váááárom!!!

csip-csip! neked holnapra nagy drukkkk az uhuhoz!képet hozzál ha tudsz!!!

Én Székesfehérváron fogok szülni!első gyermekem lesz 26 leszek novemberbe.

szemi-dévisz! na voltál dokinál? mikor kell menni legközelebb?

nita! te mikor mész majd dokihoz?

pajo! holnapra drukk az uhuhoz, nektek már tuti lesz szívhang is:)) képet hozzál ha tudsz!

zsófi! nincs sok közöttünk, és én meg juni 24.én szülök:)))

sahli! te mikor mész dokihoz?:))

bonika! ez tényleg nagy öröm nálatok, h lombik után spontán, remélem legközelebb én is így járok!
az egyik petevezetékem teljesen el volt záródva a másik is nehezen nyílt meg, utána volt 2 inszem Szfváron, aztán fél év szünet,mert összeházasodtunk és a lagzira koncentráltunk.aug 25re bejelentkeztem a győri kaáliba ,következő ciklusba szept 17.én kezdtünk is és sikerült,pedig abszolut nem számítottam rá.
örülnék kettőnek de sztem 1,mármint a hcg alapján.

KépKép
dike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: