Új privát üzeneted érkezett!

Biribon!

Üdv a csapatban!
Egy helyen lakunk és ugyanott szülünk! Hm, nem semmi, ráadásul nagyon közeli időpontban egymáshoz!
Merre laktok pontosan? Mi a Komáromi utcában!
Honez-nak a férje miklósi. Regina gyógyszertárban van akciós (nagyon akciós) Neogranormon popsitörlő, ha érdekel! Ki a dokid a Kútvölgyiben?

És perszelsősorban nagy gratula a pozitív teszthez!

Syry!

Köszi!
Átlesek oda is! Fleurrel tartjuk a kapcsolatot! csak nem Eszter?
A múlt héten pedig átolvasgattam, miket írtatok! na, majd megyek és teszek képet is a srácokról!
Puszi!

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok Kismamik! :)

Én ma reggel teszteltem egy nagyon halvány két csíkosat... :) (a 25. napon vagyok még csak... :D)

Nem ígérem, hogy sűrűn fogok jönni, de Kriemhild, szeretnélek megnyugtatni!
Én is Németországban élek, a (hehe, most már NAGY) lánykámat is itt szültem, ide jártam dokihoz. Ne félj!!!!! Igaz, hogy nincs védőnő, de van Hebamme, aki kimegy majd hozzád szülés után, és segít! De nem olyan sokat, mint a magyar védőnő, és nem megy annyira az agyadra majd... ;)
Az orvosi rendszer nekem nagyon szimpatikus! 10 eurót fizetsz negyed évre (vizitdíj) azon kívűl SEMMIT! ahol én voltam, ott egy helyen volt az UH, a vizeletvizsgálat, vérvétel, doki, nem 4 különböző helyen, mint pl Győrben...
Erről nincsenek tapasztalataim, de van egy olyan rendszer, hogy Tagesmutter, amit állítólag fizet a biztosító, ha az Anyukának vissza kell mennie dolgozni.
Mi kettesben vártuk Lillust, semmi segítségünk nem volt (most sincs), és meg lehet oldani! Bár a két kicsivel még nem tudom mit fogok csinálni, és azt sem, hogy ki vigyáz majd Lilura, amíg pl szülünk... :roll: De ez még odébb van! :)

Na, jó hosszú lettem... :oops:

Gratulálok mindegyikünknek!!!! :)

ercsi_3
 
 


Üdv.az újaknak!

Gratula a tesztekhez!!:)

Kriemhild!

Remélem kicsit megnyugszol hogy Ercsi megnyugatatott és tudott neked segíteni az infókkal :wink:

Sári!

Pontosan azért gondoltam úgy anno Márk után hogy nem kell több gyerek amiért te is nemrég még... :wink: Aztán valahogy elmúltak a zűrös napok...amúgy a mai napig azt állítom hogy az első gyerek kacsán merülnek fel a gondok,akkor tud az ember lánya igazán kikészülni,akkor zűrös minden..a többedik gyerekeknél már nem..majd meglátod :wink:Az tényleg igaz hogy az ember akkora már megtanulja beosztani az időt okosan,megtanulja kicsit lazábban venni a dolgokat és rutinos is lesz :wink:

Ez nagyon szuper hogy tényleg akár egy napon is szülhetünk:)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönöm a vígasztaló sorokat!Tegnap már egyáltalán nem volt semmi alul, cserébe viszont egész nap öklendezek.

Kriemhild, csodállak azért, ahogyan felépítetted az életeteket odakinn.Nem hiszem, hogy pont Neked nehéz lesz majd kialakítani ill. átszervezni az eggyel bővült családotok hétköznapjait! :)

Biribon, gratulálok a teszthez!!S a kislányodhoz is!
A Luca név már magában is olyan pörgős, nem? :) Tegyél majd róla képet!

Ercsi, üdv a topicban!Ti hogy kerültetek ki No-ba?Nem is terveztek hazajönni többet?

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Jó reggelt!

Köszi a megnyugtatást! Tegnap különösen szar napom volt hasfájás szempontjából, már bőgtem, mire hazaértem éjfélkor.
Hozzátartozik az igazsághoz, hogy szarrá dolgoztatnak a melóhelyemen, 10-12 óra, az normális, össze-vissza rohangálok egész nap.
Múlik a fájdalom, ha sikerül enni valamit, vagy, leülnöm neadjisten lefeküdnöm ... Az a baj, hogy nyilván nem mondhatom a főnökömnek még, meg nem is akarom, de akkor hogy jelezzem, hogy most ne hajtsanak szét?
boruska
 
 


Márti!

Hát ez tényleg jó kis egybeesés! :D Ti merrefelé laktok? Mi az ősz utcai patikától kb 2 percre. És én is a Reginába szoktam járni. Innen tudtam, miről beszéltek. :wink: Én is vettem már akciós popsitörlőt.
Lehet, még kellene? :roll:
Nekem egy váltás után VG lett a dokim. De még csak 1 rákszűrésen voltam eddig nála. Neked ki a dokid?

Ercsi! Gratula a 2 csíkoshoz! Gondolom, már nagyon várhattátok a tesót, ha már 25 napon teszteltél. :D :lol:

Panni! A próféta szóljon belőled! És ki tudja akár majd 3. gyerekre is vállalkozunk?! :D

biribon
 
 


Judit!

Örülök, hogy elmúltak a vérzések. Az öklendezésre meg gondolj úgy, hogy természetes velejáró. Amiatt legalább nem kell izgulni. :)
Én nem ismerem szerencsére a terhességi rókakomákat, de minden terhesség más. Most lehet, megismerem. ;)
Képeket majd teszek Luca lányomról. És hajjaj, ha ismernéd a vezetéknevét is a kicsi lánynak, igazán boszorkányos neve van! :D

Most éppen oltás után vagyunk (Prevenár+15 hós), 3 napig 38-39 fokos lázt, most meg kiütések az egész testén. Lehet, az úgy nevezett 3 napos lázat kaptuk be? Annál mondják, hogy melegkiütés jellegű pöttyök lesznek a végén.

Boruska! Sajnálom, hogy agyonhajtanak.Azért próbáld magad vhogy finoman kímélni...

biribon
 
 


Biribon, Panny-val én is egyetértek.Nekem sokkal nehezebb volt 1 gyerekkel, mint többel!

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Balázsnál mi is nagyon megjártuk a 15 hós oltásnál, utána sokáig(vagy egy hónapig) volt hőemelkedése és folyamatosan bekapott minden bacit. Ez lehet nálatok a 3 napos is, a lefolyása annak ilyen. Nyilván legyengült szegénynek az immunrendszere a szuri miatt. Jobbulást!

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


És ez a folyás (lőjetek le, ha nem illő a téma, csak idegesít)!
Olyan, mintha fertőzésem lenne, és akkor jön elő durván, miután szexeltünk a férjemmel. (darabos, sok, yecch) Aztán egy-két napig nagyon rossz, és elmúlik. Lehet, hogy folyton felülfertőzzük egymást? És lehet ilyenkor kenegetni valami gombaölő krémet, vagy árt a babának?
Bocsi, csak nincs mástól kérdeznem :)
boruska
 
 


en is jovok en is jovok! szabad?
boruska en is hasonlo cipoben jarok!

Kép
szparanghen
 
 


Szia szparanghen!

Melyikben a cipőim közül? :D
boruska
 
 


mintha fertozes lenne...

Kép
szparanghen
 
 


szp, szar ügy :(
voltál dokinál? én két hét múlva megyek hozzá, akkor már hátha hajlandó lesz megállapítani a terhességet, és akkor ezt is megkérdezem.
Azt mondják, hogy a folyás normális, csak azt nem tudom, milyen mennyiségig-minőségig

tapasztalt mamik? :)
boruska
 
 


es neked nem viszket? :oops: szegyelem magad a kerdesert :D
en ma megyek dokihoz, azt mondta az asszinsztenso h 2 hetes terhesseg huvelyi uh-n latszik. mivelhogy mult szombat ota nekem pozitiv a tesztem!

Kép
szparanghen
 
 


Nehogy szégyelld!
néha viszket, de nem nagyon, inkább csak az érzés kellemetlen
inkább az a fontos, hopgy ne legyen nagyon fura színű vagy nagyon fura szagú
de ha mész ma dokihoz, biztos okosabbat mond, mint én...

Lehet, hogy nem jó dokihoz járok...:(
3-4 hetesen voltam nála, taperált, azt mondta 99%, hogy van baba, de jöjjek vissza 3 hét múlva
se karton, se UH, se semmi
mondjuk magándoki
lehet, hogy azt hitte, szimulálok? :)
boruska
 
 


szparanghen, boruska
Üdv köztünk!! :D
Nem ciki egyáltalán a téma... hol máshol vetnéd fel.
lehet kapni DM-ben , patikában Candida tesztet. Nagyon pontosan be kell tartani a leírást, de ha jól csinálod, megmutatja, hogy gomba -e vagy sem. Gombára hüvelykúpot használhatsz (aplikátor nélkül) Pevaryl-t vagy Canestent. Ezek nem ártanak a babának.
Sajna én is nagy "szakértője" vagyok a témának. Mióta megszületett a lányom minimum 2 havonta van valami velem.
De ha nem viszket, nem fáj, nem ég nincs furi szaga, akkor az csak simán természetes velejárója a terhességnek. Azzal nem kell semmit tenni.

Biribon,
a férjem és anyósék miklósiak. Nagyon sokat vigyáznak Flórára, ezért heti 2-3x biztos én is Miklóson vagyok. :D

boruska,
Sportos alkat vagy? Csak azért kérdezem, mert én anno majd bele pusztultam a hasfájás-feszülésbe. Nekem anno azt mondt a dokim, hogy azoknak, akiknek erős és kötött az izomzatuk a méhszalagok nyúlása sokkal kellemetlenebb.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


boruska,
3-4 hetesen legjobb esetben is max a petezsákot látja, de azt is inkább csak az 5. héttől. Szóval szerintem ezért nem vitte túlzásba az adminisztrációt meg a vizsgálatot. A szívhang miatt úgyis vissza kell menned kb 3 hét múlva.
Az én dokim pl a 12 hét elött nem is ad papírt a védőnőhöz! :shock:

Kriemhild,
huuuu én csak ámulok és bámulok, hogy hogy bírtad.
Amúgy hány hetes terhes vagy most? Muszáj már most megmondanod a főnöködnek?

Tényleg... tök furi, hogy itt szinte senkinek nincs még vonalzója! :D
Én hétfőn megyek dokihoz. Akkor leszek elméletileg 6+3 napos. Remélem már lesz szívhang.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


honeymoon!
eléggé szét vagyok edzve:) de az izmok fölött van sajnos háj is :(
amúgy nem vagyok kötött, sőt, nagyon hajlékony, hitehettek is, hogy milyen könnyű lesz majd a szülés meg a terhesség :)

ez a kérdés elvezet a következő problémámig - eleve vannak súlyproblémáim, a terhesség előtt fél-egy év alatt leadtam 15 kilót, akkor voltam 66 kiló, és mióta megvan a baba kettőt visszaszedtem - bálna leszek, mire megnő, és az orvosok is folyton csak cseszegetnek, hogy ne hízzak.
Edzeni nem bírok heti 8 órát, amit előtte csináltam, csak 3-4-et és azt is csak sokkal lightosabban (nem 150-es pulzuson csak 130-on), mert szétesik a hasam és lemerülök.
Akkor most koplaljak?
boruska
 
 


Köszönöm a köszöntést! :)

Judit: férjem 2 éve költözött ki, itt kapott jó kis lehetőséget, nem volt kérdés, hogy felégetek mindent, és jövök vele. Mielőtt kijött volna, még beköltöztette Lilut a pocakomba... :)
Nem tervezzük, hogy hazamegyünk. Nagyon jó helyünk van itt, és ami otthon van... :roll: nem vonz... :oops: Persze a család baromira hiányzik! Január óta nem láttam őket, csak Skype-on, Lilu is csak 2D-ben ismeri a nagyszüleit... :? De jövő héten megyünk nyaralni, 11-en, ott lesz az összes nagyszülő, nagynéni, nagybácsik! :) (=szüleink+tesóink :D)

Biribon: nagyon rá voltam készülve, hogy sikerült, hányingerem van, mindenen meghatódok, meg vagyok zakkanva az ecetes halért-mint Lillussal- és bíztam benne, hogy megint "mocskos mázlisták" leszünk, akinek elsőre összejön! ;)
Jobbulást Lucának!

de még nagyon halványka az a csíkocska... Igazából csak a fele látszik, az is halványan, de már ez is jel! :)

Szparanghen: szerintem nem pontos a vonalzód... :oops: Mert az alapján, és amit írtál, hogy már szombaton pozitív volt a teszted, azt jelentené, hogy egy héttel menzesz előtt teszteltél... az utolsó menzesz első napja a terhesség első napja! Tehát, gyakorlatilag mire TÉNYLEG terhes leszel, már 2 hetes Kismaminak számítassz!

ercsi_3
 
 


junius 6 utolso menzi, juni 27 pozitiv teszt!

Kép
szparanghen
 
 


ercsi,
üdv neked is! :D

boruska, az mind1, hogy van az izom fölött egy kis husi, ha alatta feszes a hasfalad!
Hááát ami a hízást illeti, csak nagy önfegyelemmel lehet megállni.
Én is egész életemben sportoltam. Flóra fogantatása elött meg aztán főleg - mivel hogy akkor volt az esküvőm. Heti 5x 2óra kökemény edzés.
Flórával a vérezgetések és az állandó haskeményedés miatt szinte fekvésre voltam ítélve. Szó nem lehett sportról. A vége 16 kg lett. :?
De ne aggódj, mert ha odafigyelsz és nem az "Én kettő helyett eszem" mottóval zabál az ember két pofára, akkor kordában lehet tartani a dolgokat. Főleg ha esetleg lightosan még sportolhatsz is mellette!

Az orvosok miért cseszegetnek a súlyod miatt? Csak úgy "hobby" sportoló voltál, vagy versenyeztél is?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


szparanghen,
tyűha! Akkor neked vagy nagyon rövid a ciklusod, vagy valami brutál hiperszuper teszted van! :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


szparanghen írta:junius 6 utolso menzi, juni 27 pozitiv teszt!


Aztaaaa... :) Akkor nem szóltam! :d Bocsi, az okoskodásért... :oops: Milyen teszet használsz??
őőő... van esélyed az ikrekre? ;)

ercsi_3
 
 


honeymoon - csak hobbi, meg a kényszer a súlyom miatt
voltam egy nőgyógyásznál pár hónapja, aki azzal kezdte, hogy ilyen dagadtan ne is higgyem, hogy teherbe eshetek
aztán elmentem ehhez a másikhoz, amikor már pozitív volt a tesz, de ő is azzal kezdte, hogy ne hízzak

OK, megértem, meg önfegyelem, meg nekem is most volt az esküvőm, kínoztam magam rendesen, de a gyereket azért nem akarom kifutni magamból.
na mindegy, sajnos a levegőtől is hízok, ha nem koplalok, akkor hízok, ez van. vissza a koplaláshoz
boruska
 
 


esely az ikrekre???? :shock:
26 napos ciklus, ma 3 napja kesik! a teszt erzekeny, azt irja rajta h 4 nappal menzi elott kimutatja, es ki is mutatta! ma is csinaltam tesztet, nem annyira erzekenyet, es pozitiv!
a teszt neve nem mond semmit, mert nem magyarorszagi vagyok!

Kép
szparanghen
 
 


Sziasztok, ebedszünet...

Ercsi, gratula neked is es nagyon köszönöm a megnyugtato szavakat! A többieknel is!! Most mär annyit hallottam, hoyg ennek muszäj sikerülnie! :D

Beszeltema fönökömmel es nagyon nagyon rendes volt, ez egy angyali pali. (3 gyereke van...es irto jo humora) lesz meg feketeleves, de ez mär nem olyan nagyon fekete... :)

Ami viszont örülten aggaszt, hogy valami virusfertözesem van. Pont most, mikor a szervek fejlödnek. Francba.

Kép
kriemhild
 
 


szparanghen neked is gratulälok!

Kép
kriemhild
 
 


Sziasztok

Én is szeretnék csatlakozni, de még csak halkan mert tegnap reggel teszteltem, de még nagyon halványka volt a csík úgyhogy majd jövő héten lesz egy újabb teszt remélem az már erős lesz.

Rólunk annyit, hogy van egy két éves nagy fiam és már vártuk a kistesót :lol:

Boruska:
Érdekes amit neked mondanak az orvosok, hogy túlsúlyos vagy és már ne hizzál, mert én nekem sokkal több feleslegem van mint neked és pl. 1 hónapja voltam a dokimnál és azt mondta, hogy nyugodtan jöhet a tesó nincs semmi gond. ( És rajtam sajnos több mint 20-25 kiló felesleg van :oops: :oops: )

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Üdv az újaknak! :wink:

Krisy!

Te egész közel laksz hozzánk :wink:

Kriemhild!

Klassz hogy a főnököd rendes!Egy kő leeshet a szívedről :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Igen Panny Gödöllő nincs messze :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Biribon!

hm, 3 percre lakunk egymástól kocsival. Gyalog talán 10 perc is megvan. A Komáromiútról egyenesen rá lehet menni az Ősz utcára, szóval nagyon-nayon közel laktok!
A dokidnak nagyon jó híre van Tudsz valami biztosat a kórház privatizációjáról? Félek, hogy januártól kőkemény pénzekért lehet csak ott szülni, de még csak kósza hírek lengedeznek. ha mész dokihoz, rákérdezel?
Az én dokim Harsányi Lehel, mind a 4 gyerkőcöm nála született!Én is rákérdezek, hátha kiderül valami! de a legfontosabb most, hogy a babóval minden ok. legyen!

Honey!

Szinte biztos, hogy lesz szívhang már! Én is 6+3 leszek, mire dokihoz megyek, csak nekem 14-éig még nagyon sok idő van...
De a hétfő már itt van a kertek alatt!

Minden új tagnak üdv!
Ahogy elnézem, sokan szülünk márciusban!

Na, ma előszőr hányingerem lett, elég erős volt, már méricskéltem a távot a konyha és a wc között... de szerencsére 1 perc múlva, mintha elfújták volna. Persze lehetett az éhségtől is! Mivel a 2. babámnál kijött rajtam a terhességi cukorbetegség, minden terhesség alatt szénhidrát-diétára vagyok ítélve, 180 g-osra. Még csak most kezd átállni a szervezetem rá, állandóan éhes vagyok!

Márti
borossné becz márta
 
 


márti,
és akkor te egész nap számolgatod a szénhidrátot?! :shock:
Akkor nincs egy kósza kakaóscsiga vagy ilyesmi?!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


márti

ettől én is nagyon félek - a szülim cukrosak, és sajnos nekem is megvan rá az esélyem :( félek is tőle rendesen

krisey: szerintem orvosa válogatja, hogy ki mennyire szemétkedik az emberrel a súlya miatt

látom, mindenki megy dokihoz hamar, nekem meg még két hetet várnom kell, hogy biztosat mondjon.... addig meg tűkön ülök (sajnos szó szerint is, mert nagyon szurkál a méhem :))
boruska
 
 



Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Lemaradtam! :oops: :oops: :oops:

Strandoltunk, eléggé pörögtök, hogy fogom én ezt bírni??????

A víz szuper, aki teheti menjen! Irány a BALATON!
danyuci
 
 


Ercsi, akkor izgalmas nyár lesz az idei! :wink:

Boruska, elképesztő, hogy némely orvos mennyire tapló tud lenni! :evil: nagyon bosszant!
Az igaz, hogy ha valaki alapból nagyobb súllyal kezdi a terhességet, annak jobban oda kell figyelnie mennyit szed fel 9 hónap alatt (meg még esetleg több mindenre), de ez nem ok arra, hogy bármely nőt is megszégyenítsen és előre elijessze élete legszebb 9 hónapjától. Én pl. az az alkat vagyok, aki bármit csinálok, ha eszem, ha nem, min. 15-20 kg feljön rám babavárás alatt. A 2. gyerek után nem tudtam visszafogyni, alapból 78 kg-al lettem babás (szóval innen számoljatok 20 kilót), mégsem lettem cukros, nyögős, lomha és ráadásul simán szültem másfél óra alatt. Sajnos a helyzet most sem más, lévén, hogy Blanka még csak 8 hós lesz...
Remélem sikerül egy jó orvost találnod!
Most olvasom, hogy a szüleid cukrosak...Veled azonban minden rendben lesz!! :)

Krisy, üdv a csapatban! :)

Honey, édes a videó! :)

Márti, sajnálom ezt a cukor-mizériát. :( Én nem is tudom hogy bírnám ki nasi nélkül...

Jól emlékszem, hogy legközelebb Honey megy dokihoz?Kinek kell mostanában drukkolni még?

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Köszi Judit a bíztatást!
Filózok még ezen az orvos dolgon. A Bajcsyban szeretnék szülni, mert nagyon közel van, és eddig jókat hallottam róla:.
dr László Ádám, aki ott osztályvezető, magánrendelésén voltam, nem volt vele semmi konkrét bajom, de ha tudtok valaki igazán rendeset onnan, akivel van jó tapasztalat, lehet, hogy oda mennék. Valaki?
boruska
 
 


Igen, én!!
Én is ott szülök!!
Most soroljam? Mert rengeteg jó doki van!!S a szülészete is marha jó, modern, kedvesek én nagyon szeretek ott szülni! :wink:
Milyen dokit szeretnél, fiatalt, öreget, soványat, határozottat, halkszavút stb. Majdnem az összeset ismerem.

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Judit, szuper!

Nem tudom, aki javasolsz! :)
Azért nem túl öreget, és olyat, aki hajlandó meghallgatni, meg válaszolni, és nem néz le, meg nem néz hülyének. Kedveset, megértőt, aki nem dirigál nagyon.
meg olyan kéne, akinek van magánrendelése
van ilyen?
boruska
 
 


Honey!

Nincs kósza semmi! :cry: Ma még azért is lelkiismeretfurdalásom volt, hogy egy fél bögre hideg tejjel többet ittam, de annyira nagyon kívántam ebben a dögmelegben! Úgyhogy most 10 g+ szénhidrát. Bár az uzsonna meg kimaradt... Számolgatni nem nagyon kell, van egy táblázatom, arra azért rá kell pillantani néha, de az alap dolgokat már fejből tudom, hogy miben mennyi a szénhidrát! mi nehéz, hogy nem elég, hogy 180g/ nap, ráadásul 5 étkezésre le van bontva, hogy mikor mennyit lehet. És, ha reggelire megeszem mondjuk egy korpás zsemlét, akkor már csak üres teát ihatok hozzá. főleg, ha a zsemlében sajt is van... na mindegy, csak rá kell állni, addig hatalmas önfegyelem kell. Viszont garantált a 3kg fogyás az első 2 hét után! :wink: A végén csak elérem azt a hőn áhított 50 kg-ot! :lol:

Boruska!

Reméljük, nálad nem jön ki!

Márti
borossné becz márta
 
 


Boruska, holnap írok privit!Muszáj most lefeküdnöm, mert kutyául vagyok, meg addig gondolkodom is :) van egy unokatesóm, aki szülésznőnek készül és épp a Bajcsyban van gyakorlaton, vele is egyeztetek.
Tök jó, hogy lesz valaki innen, akivel közös kórházunk lesz! :)

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Az ujaknak ujabb gratula!
Lätom szep termekeny idöszak ez a junius...:)

A tulsulyosaknak egy törtenet: baratnöm sulis csoportjäval szüleszet gyakorlaton a föorvossal ment vizitelni. Bementek egy korterembe, elsö ägy, üdvözlöm kismama häny kiloval kezdte a terhesseget: 55 es mennyivel fejezte be: 70 hät hatäreset. köv kismama: ö 52vel kezdte, 75 hät ez nagyn sok, következö kismama: 54gyel kezdte, 67 lett, ez nagyn szep, tankönyvi, követlezö -igen köver- kismama (hirtelen odanezve na ez jol meghizott) na es ön? hät en 100 kiloval kezdtem...irul pirul... es most? 82 :)
szoval sztem no para

jo 7veget mindenkinek!

Kép
kriemhild
 
 


Jó reggelt, kismamik!

Ma reggel olyan jól vagyok, hogy szinte megijedtem, hogy már nem vagyoh terhes :)
Megyünk egy esküvőre vidékre, úgyhogy most garantáltan le fogom tojni, hogy mit és mennyit eszem - remélem a táncos részét is bírni fogom!

szép hétvégét

borus
boruska
 
 


Most nem tudok visszaolvasni.
De addig is egy mai kép a kis pöttyöskémről. :)

Kép

Itt egy nagyon jó angol leírás a 3 napos lázról.

biribon
 
 


Sziasztok!

Sári!

Luca :wink: :wink:

Márti!

Akkor nagyon nagy önfegyelmed van ezzel a számolgatással.le a kalappal :wink:

Ma csak mellfeszülést éreztem de egyre többször..hányingert egyátalán nem.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

De eltűnt mindenki!

Biribon, tényleg nagyon huncut pofija van Lucának, nagyon ééédes!Szegénykém, remélem hamar elmúlnak a pöttyök!Ugye már nem lázas?

Kriemhild,nekem is van olyan ismerősöm, aki terhességei alatt mindig csak fogyott.

Boruska, írtam privit!Hogy sikerült a lagzi??Jól mulattatok?

Honey, merre vagy?De jó Neked, mindjárt itt a hétfő!

Én nagyon rosszul vok, csak addig nem émelygek, amíg alszom és míg eszem. Most már nem bírtam tovább és ittam kólát B6 vitaminnal...remélem hat...
Ami "aggaszt" az az, hogy ennyire rosszul csak a Blankával voltam -intenzívebben főleg a legeslegelején-, de Ők ikreknek indultak elég sokáig... :roll: :roll:

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Judit,

Köszi a hiányolást. Balatonoztunk meg moziztunk ketesben apával, és persze nagyiztunk is. Hétvégente nem nagyon szoktam lenni.

Jaj úúgy várom már a holnap estét! Főleg most hogy elmondtuk a nagyszülőknek és tökre örült mindenki!!
Fél 5-re megyek dokihoz! Drukkoljatok, hogy már legyen szívhang! :D

Mi történt Blanka tesójával?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok, gratulálok mindannyiótoknak és szép babavárást kívánok! :)
(2009 márciusiaktól)

Masut
masut
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Van valakinek valamilyen tünete már? Nekem eddig csak néha mellfeszülés, de egyébként semmi.

Biribon: Luca még a pöttyök ellenére is nagyon szép kislány. :lol: A 3 napos lázat mi is átéltük mikor Dávid kb ennyi idős volt. :? Jobbulást a kicsinek.

Én is hallottam történetet a szülés alatti fogyásról. Nekem is az kéne, bár Dáviddal 14 kg-ot hiztam, de a szoptatás alatt még 20-at úgyhogy most nem igazán szeretnék hízni már épp elég ami van rajtam :oops:

Nekem sincs még orvosom, sőt kórházam sem, mert az előző dokim nagyon rendes volt csak átment egy magán kórházba és így nála egy szülés 200.000.- + a terhes gondozás. És azt most építkezés mellett nem igazán tudjuk már kifizetni.

Én majd csak kb 2 hét múlva szeretnék orvoshoz menni, hogy már legyen szívhang.

Honey: Megy a drukk délutánra aztán gyere a beszámoloval. Egyébként irigyellek a balaton miatt én is úgy mennék. :P

Boruska milyen volt a lagzi?

Na most ennyi majd még jövök...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: