Új privát üzeneted érkezett!

Sildi!

Köszi!

Mensi szerint április 10. lenne a nagy nap, de peteérés szerint 16.

És akkor az még szóba sem került, hogy a fiammal május 11 lett volna mensi szerint, de UH szerint ezt május 16-ra módosították anno. Végül április 25-én született. :D

Tehát még annyi minden változhat addig...

Most pedig felhívom a szülésznőmet.
Vendég
 


Olyan izgalmas dolog ez az egész. Én most várom az első babát, legközelebb 25-én megyek majd az orvoshoz, akkor már állítólag többet fogunk látni egy fekete pontnál, alig várom :D

Kép

Kép
sildi83
 
 


catherine:

halkan de gratulálok :lol: :wink:

azért lassan,de gyarapodunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sildi:

akor már bizti többet láttok.egy dobogó szivecskével biztosan többet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

én meg nem is hiszem el egyenlőre hogy terhes vagyok. :roll: :roll: :roll: :roll: oké Patrikkal sem voltam az a rosszulevős de azért a melleim fájtak.meg kivántam dolgokat.
most meg SEMMI :!: :!: :!: :!: :shock: :shock: :shock: :shock:
az lehet hogy a melleim azért nem fájnak mert eléggé megnyúltak annó :?: :?: :?: :?: és azért nem feszül :?: :?: :?:
na de holnap szerda és szerdán rendel doki bá.ezt a másfél napot már fejenálva is kibirom :wink: :wink: :wink: :wink: bár lehet ma elmegyek a terhesgondozóba.NEM BÍÍÍÍÍROM.
tudni akarom hogy minden okés.

ja sildi:

ha már most izgalmasnak tartod akkor várd meg a tesót :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: garantálom 10 szer jobban fogsz izgulni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 

 
 

Nekem sincs semmi tünetem, csak a melleim érzékenyebbek, meg mintha gyakrabban lennék éhes. A hasam is egyre ritkábban fáj. Majd holnap mindenképp írd meg, hogy mi volt az orvosnál :)

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sziasztok kismamik!
Bocsánat, hogy betolakodtam közétek, de van néhány szép téli kismamáknak való holmim! Mikor terhes lettem 55 kiló és 168 cm voltam, tehát a ruhák 36-38-asok! Egy kertész farmer(Mamma mia, eredeti ár 12.000ft), egy Esprit farmerszoknya(eredeti ára 17.000ft), egy babaházas barma kockás térdnadrág(eredeti ára 8.000ft), egy C&A-s fekete sportosabb 3/4-es naci(eredeti ára 5000ft), és egy fekete 3/4-es ujjú hosszú tunika, szintén C&A-s(eredeti ára 4000ft). Az összest odaadom 20.000 ft-ért. Ha valakit érdekel írjon privit, szívesen küldök képeket is!

zsebianya
Kép
Kép Kép
zsebianya
 
 


Sziasztok!
Új vagyok köztetek, még most regisztráltam. Múlt héten csütörtökön vettem tesztem, és szerencsére pozitív lett!! :D
kb 9 hónapot vártam erre a jelre...
Van már egy nagy fiunk, 7 éves, most lesz iskolás.
Még nőgyógyászhoz nem jutottam el. Ti kb hanyadik héten mentek majd, ha még nem voltatok? Mert jövő héten nyaralni fogunk, így csak a 7.héten tudok vizsgálatra menni.

Kép

Kép
eda7
 
 


sziasztok.

eda:

üdv. és gratulálok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: én holnap megyek dokihoz.kibírtam hogy ne menjek el ma a terhesgondozóba.
szerintem nyaralás utánn sem lessz későn :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!!!

Csatlakozni szeretnék!!!
Gratulálok minden kismaminak!

Menzesz szerint 13-ára várom a babát, holnap megyek orvoshoz, hormonpótlást szeretnék vele iratni.

Ettike-akkor mi holnap egyszerre megyünk dokihoz! :D
Írd meg mit mondott!


Eda-szerintem nem leszel elkésve nyaralás után sem, szívem szerint én sem mennék még, de muszáj...
Mire először mész legalább már fogsz látni egy dobogó szívű babát! :wink:
Vendég
 


Ettike, Zsibima!! Köszönöm nektek!!!
Felhívtam a dokimat, és ő is szabin lesz most két hétig, így csak szeptember elején megyek, de Ő is azt mondta, hogy akkor leszek kb 8 hetes, és semmi gond, legalább már látni is fogom a babát!! :lol: :lol: :lol:
Majd írjátok meg, hogy holnap mi volt a dokinál!!!

Kép

Kép
eda7
 
 


Zsibima! Hormonpótlást milyen célból?
Az első gyereknél (aki 7 éves) nem voltam délelőttönként rosszul, de most 2 napja elég nehezen viselem azt a néhány órát...

Kép

Kép
eda7
 
 


Eda-a következőket nagyon kis betűvel fogom írni
(ez az 5. terhességem és amint a vonalzó mutatja, csak egy gyermekem van...ezért kérek hormonpótlást)
De ez csak óvatosság, most minden rendben lesz! :wink:
Vendég
 


Ja Eda-lehet hogy ez a baba nem kisfiú lesz??? Azért érzed másképp magad? :lol:
Természetesen megírom holnap mit mondott a doki!
Vendég
 


Zsibima!

Drukkkkkk+++++++++ :wink: :wink: :wink:

És persze minden kismaminak gratula :lol:
Vendég
 


sziasztok.

zsibima:

üdv!biztos minden rendben lessz.jó nagy lessz a korkülömbség :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok! Én is áprilisra várom 3.gyerkőcömet, gondoltam csatlakozom hozzátok:)
ametist
 
 


Kriszta-köszönöm szépen!!! :lol: :lol: :lol:

Ettike-igen elég nagy lesz a korkülönbség, de mielőtt unokám születne, gyorsan szeretnék összehozni még egy bébit! :lol: (még a nyugdíj előtt :oops: )

Ametist-üdv itt!!! Mekkorák a gyerek?
Vendég
 


zsibima:

anyum 40 évesen lett nagymama(általam) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
lányod mit szól a tesóhoz?vagy még nem tudja?

már nagyon izgulok.Patrik anyuméknál aludt és én meg felkeltem 6 órakor.nem tudtam tovább aludni.én sem vagyok normális :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ametist:

gratu a 3. bébihez.mekkorák a nagyok?

Kép
Kép
ettike
 
 


Jó reggelt minden Kismamának :)

Ettike, nagyon drukkolok és gondolok Rád, már nagyon várroma beszámolód.

És persze mindenkinek megy a drukk :)

Kép

Kép
sildi83
 
 


sziasztok! április 13-ra várom 3. gyerkőcömet...most már hozzátok tartozom:)
ametist
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek gratulálok!
Azt hiszem én is ide tartozom. Jún.28-án volt utolsó mensi, ,másfél hete pozitív lett a tesztem, de egy hete a doki csak egy nagyon kicsi pöttyöt látott :(, úgyhogy jövő héten kell újra mennem.
Ciklus szerint április 5-én lenne a nagy nap, van minden tünetem, émelygés, fájó cicik, iszonyatosan nyűgös, türelmetlen vagyok, folyton álmos és éhes, szagokat is érzek, de a doki egy kicsit elbizonytalanított.
Van már két babám (6 és 4), mégis annyira izgulok, mintha az első lenne. Igaz, örülni még annyira nem tudok, mert ugyebár nem kaptam igazi megerősítést, így bennem van, hogy csak pszichésen produkálom a tüneteket, és még olyan messze a jövő kedd...:(

Szerintetek szúrhat a gyomrom a terhesség miatt? Ma reggel úgy indultam munkába, hogy úgy éreztem, ki akarják vágni a gyomromat, szinte már alig tudok menni. Enni meg nem tudok.Ilyen az előző terhességeknél nem volt.

Boncsi
boncsi
 
 


Boncsi!

Nekem is június 28-án volt az utolsó mensi, szombaton voltam orvosnál, szintén egy kis pontot láttunk, a petezsákot. Azt mondta, hogy ez még nagyon korai terhesség, és majd 25-én kell visszamennem. De szerintem ilyen korán nem is láthatott volna egyebet, csak a petezsákot...

Kép

Kép
sildi83
 
 


SIldi!

Nem tudom, az első babámnál, ill. mindkettőnél egy hetes késésnél, tehát kb.múlt pénteken, már látszott a petezsákban a (most nem akarok hazudni) 2-4 mm-es picur(és nem is hüvelyi ultrahangot csinált, hanem rendes hasit)
De biztos csak én vagyok most ilyen pesszimista, csak ahogy írtam is, mostanában semmi sem jó, minden miatt nyűgös vagyok, ez is fura nekem, mert ilyen nem volt egyik terhességem alatt sem. Remélem, ez is megszűnik az első trim.végén, mint a hányinger...különben talán a kapcsolatom is rámehet(egyfolytában kötözködöm)
Mindegy. Sztem holnap délután megyek dokihoz, mert idegesít ez a gyomorfájás, már 8 órája tart folyamatosan, és akkor remélem már fog tudni mondani valamit.
Mindenesetre köszi a biztatást, aranyos vagy :)
boncsi
 
 


sziasztok.

boncsi:

üdv. és garulálok:)

na megjöttem uh-ról és van egy szabályos 4 mm-es petezsákom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: volt benne egy kis pötty gondolom aza baba.az uh-s orvos nem említette de más mi lenne.ici pici pöttyöcske :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

holnap megyek védőnénihez kiskönyvér :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

éljen,éljen,éljen

Kép
Kép
ettike
 
 


Szia Ettike!

Gratulálok! :D
Remélem holnap én is hasonló örömmel fogok ide írni!
boncsi
 
 


Ettike! Gratulálok!!!
Boncsi, szerintem nálad sem lesz másként, biztos baba van abban a picurka zsákban!!! :D
Zsibima! Igen, reménykedem benne, hogy kislány... De ha fiú, az sem gond, csak egészséges legyen!!

Kép

Kép
eda7
 
 


Most előkerestem (a tárcámban hordom azóta a fénymásolatát...) a fiam első ultrahangos papírkáit, és vele először 6. hetesen voltam, akkor 9mm-es volt, szerintem az a petezsák volt még, és benne látni egy nagyobbacska pontocskát :shock:

A következőn már 1 hónappal késő, ott 10 hetesen már a baba vehető ki nagyjából, ott 3,6 cm volt (a fiam)

Most az előbb be is jelentkeztem szeptember 3-ra a nőgyógyászhoz!!!
Szerintetek jövő héten a tengervízbe bemehetek, ugye? Jó, annyira úszkálni nem fogok, de hűsölni, gyerekkel játszani...

Kép

Kép
eda7
 
 


Ettike, GRATULÁLOK :) Tényleg egy idősek lehetünk, nekem szombaton 3,1 mm-es szabályos petezsákot látott az orvos, azóta már lehet, hogy az enyém is nőtt egy mm-et:) Tényleg, ez a védőnős, kiskönyves dolog hogy van? Szerinted elég, ha a következő vizsgálat után megyek el érte?

Eda7, a tengerben való fürdőzés engem is érdekelne, mi szeptember elején megyünk, remélem nem lehet baj belőle. Ugye nem????

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a szülésznőmnél vérvételen. Csak a szokásos rutin dolgokat nézik.
Orvos még nem látott, azt mondta elég 3-4 hét múlva.
De azért két hét múlva csütörtökre kialkudtam magamnak egy ultrahangot. Akkor lesz pont 6 hetes a babó, így remélem már lesz szívhang is.

Mennyien lettünk mióta utoljára erre jártam. Ez nagyon jó!

Fürdőzés: természetes vizekben, főleg tengerben lehet. Annyit szoktak mondani, hogy amikor a mensi lenne, akkor érdemes kihagyni, mert nagyobb a fertőzésveszély.
Vendég
 


Sziasztok kismamik!
Bocsánat, hogy betolakodtam közétek, de van néhány szép téli kismamáknak való holmim! Mikor terhes lettem 55 kiló és 168 cm voltam, tehát a ruhák 36-38-asok! Egy kertész farmer(Mamma mia, eredeti ár 12.000ft), egy Esprit farmerszoknya(eredeti ára 17.000ft), egy babaházas barma kockás térdnadrág(eredeti ára 8.000ft), egy C&A-s fekete sportosabb 3/4-es naci(eredeti ára 5000ft), és egy fekete 3/4-es ujjú hosszú tunika, szintén C&A-s(eredeti ára 4000ft). Az összest odaadom 20.000 ft-ért. Ha valakit érdekel írjon privit, szívesen küldök képeket is!
Kép Kép Kép Kép Kép

zsebianya
Kép
Kép Kép
zsebianya
 
 


Catherine! Köszike a tengeres válaszod, én is ahogy utána olvastam (holnap felhívom a nőgyógyászom még!), a medencékkel kell inkább vigyázni. Sajnos én amúgy is elég érzékeny vagyok mindenféle csúnya dolgok összeszedésére strand időszakban, így azért vigyázni fogok! :roll:

Kép

Kép
eda7
 
 


Ettike-gratula a petezsákodhoz!!! :D Hát nekem akkor még van időm nagymamává lenni, mert én még "messze" vagyok a 40-től naggggyon!!! :lol:

Eda-naná hogy a legfontosabb az egészség!!! :wink: (de azért ha kislány is plusszban... :lol: )

Boncsi-szerintem elég meggyőző amiket leírtál: babád lesz! :lol:
Gyomorfájás: nem lehet hogy idegeskedsz?

Én is voltam ma dokinál, kaptam beutalót 18-ára uh-ra, és irattam fel utrot...nekem még olyan picike, hogy nem is ultrahangoztak meg, mivel én ma voltam 4+2...
Vendég
 


Zsibima!

Nekem sem volt Uh még, szintén mert olyan picike. :D
Még a Tiédnél is fiatalabb 3 nappal. :D

De én biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz!
Vendég
 


Cat-(nem baj hogy rövidítem a neved?) Akkor mi majdnem "egyidősek" vagyunk! Úgy látom akkor együtt izgulhatunk az első uh-ig!! :wink:
Vendég
 


Cat-(nem baj hogy rövidítem a neved?) Akkor mi majdnem "egyidősek" vagyunk! Úgy látom akkor együtt izgulhatunk az első uh-ig!! :wink:
Vendég
 


Most hívtam a dokit, és azt mondta, hogy a tenger nem hogy árt, még használ is! A medencére azt mondta, hogy nagyon kevés a teljesen tiszta medence.
Én akkor most egy hétre el is köszönök, 18-án ismét jövök!
Addig is mindenki vigyázzon magára, és remélem addig még többen leszünk! :D :D :D

Kép

Kép
eda7
 
 


Eda-jó nyaralást kívánok!!! De jó neked tengervíz!!! :D (nekem marad a kerti medence, amit én takarítok) :wink:

Ha visszajössz hozhatnál néhány képet, hogy fájjon egy kicsit a
szívem!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Ha nem baj, én is csatlakoznék hozzátok. :D

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


kobzoszsu írta:Sziasztok!

Ha nem baj, én is csatlakoznék hozzátok. :D


GRATULÁLOK! De jó, egyre többen vagyunk :)

Kép

Kép
sildi83
 
 


Szia Zsu!

Jó, hogy te is közénk tartozol már!
Vendég
 


sziasztok.

zsu:

üdv.gratu a babához :lol: :lol:

igen gyarapodunk.ez jóóóó:):)::):)

mi is megvagyunk.hétfőn megyek vissza védőnőhöz kiskönyvért mert tegnap sokan voltak.

hogy vagytok???tünetek jönnek vagy minket elkerül a róka koma?? :lol: :lol: :lol: nem bánnám :lol: :lol: :lol:

olyan furcsa érzésem van.ugye Patrikkal nem voltam 12.hét előtt uh-n és most hogy láttam milyen picike nem tudom elhinni hogy abból baba lessz.persze tudtam eddig is hoyg ilyen pici meg hogy mit fogok látni de akkor is valahogy hihetetlen.

éppen úgy az is hihetetlen hogy milyen bonkó emberek is vannak.Patrik van egyedül kisgyerek a házban és egyátalán nincsenek rá tekintettel hogy ő még alszik.miért nem lehet kiírni hogy ekkor meg ekkor felújítanak és akkor elmegyünk hazulról hogy tudjon aludni.ma is már fél órája kopácsolnak és hiába szóltam hogy legalább egy órára hagyák abba basztak rám.na de fogok én is felújítani.még este 10 kor is csempét fogot verni.és reggel 6 kor ujra kezdem.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike!

Ne idegesítsd magad!

Patrik megszokja majd és zajban is kiválóan fog aludni.

Amikor még Budán laktunk, akkor hónapokig újították fel az alattunk lévő lakást, és közben pár hétig a felettünk levőét.

Amikor ennek vége volt, akkor következett a gázművek két hete, majd ennek végeztével két hónap alatt renoválták a házat kívülről.

Ez így kb 7-8 hónap folyamatos zaj volt.

Beni azóta is nyugodtan alszik, most sem zavarja a szomszédos telken építkező munkagépek zaja. :D

Én majd csak 2 hét múlva megyek UH-ra.
Bár Benivel csak a 8. héten voltam. De addig is itthon izgulok, hogy reélem minden rendben van. Én már csak ilyen para mami vagyok.
Pedig tudom, hogy minden rendben lesz, de mégis...
Vendég
 


zsibima! az anyóspajtásos topikból néztem át erre! Hatalmas gratula a kis élethez! Szorítok értetek!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek. Mi sajnos igen sokat vártunk erre a babára/babákra, de megérte. :lol:

Ettike :D

Sajnos vannak ilyen emberek, ezen ne idegesítsd magad!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok, bocs, hogy betörök a topicotokba, de hátha érdekel valakit pár dolog, amire nincs szükségem

eladó:

-chicco go kenguru 5500 Ft (eredeti ár: 7200 Ft)

- baközelben rugalmas kendő M-es bézs 5500 Ft (eredeti ár: 6200 Ft)

Suttogó titkai 1. 1800 Ft (eredeti ár: 2400 Ft)

A suttogó mindent megold 2300 Ft (eredeti ár: 2800 Ft)

A könyveket nem olvastam, a kengurut egyszer használtam, a kendőt pedig kb 10 szer, de ez ér a legtöbbet sztem:)
írj privit, ha érdekel.

köszi

zsófi

lolka_zs
 
 


Sziasztok kismamik!
Bocsánat, hogy betolakodtam közétek, de van néhány szép téli kismamáknak való holmim! Mikor terhes lettem 55 kiló és 168 cm voltam, tehát a ruhák 36-38-asok! Egy kertész farmer(Mamma mia, eredeti ár 12.000ft), egy Esprit farmerszoknya(eredeti ára 17.000ft), egy babaházas barma kockás térdnadrág(eredeti ára 8.000ft), egy C&A-s fekete sportosabb 3/4-es naci(eredeti ára 5000ft), és egy fekete 3/4-es ujjú hosszú tunika, szintén C&A-s(eredeti ára 4000ft). Az összest odaadom 20.000 ft-ért. Ha valakit érdekel írjon privit! Kép Kép Kép Kép Kép

zsebianya
Kép
Kép Kép
zsebianya
 
 


sziasztok.

mi van veletek????

mi megvagyunk.poci nem fáj.rosszul nem vagyok.és szerencsére még a kívánósság sem tört rám.

annyira izgulok a baba miatt.jó lenne jövőhéten is látni de nem hívtak vissza uh-ra.szerintetek meg lehet beszélni a dokival hogy nézesse meg megint???mert úúúgy látnám már a pici szivét lüktetni.ráadásul így hogy tünetmentes vagyok ezért is parázok hogy minden ok-e.
jajj 2. terhesség :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Patriknál nem érdekelt egyátalán hogy nem voltam a 12.hét előtt.meg sem fordult a fejemben hogy gond lehet.

Kép
Kép
ettike
 
 


ja és az lehet hogy már egy lyukkal hosszabra kell engednem az övemet???azt olvastam valahol hogy ilyenkorra a méh valamennyire megövekszik.na de ennyire feltünően??

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike, nekem a mellérzékenységen kívül semmi tünetem nincs. Én is nagyon izgulok, alig várom már, hogy lássam, de én csak 25-én megyek újra. Szerencsére elég sűrűek a napjaim, így gyorsan telik az idő. (esküvőt szervezünk :) ). A nadrágjaimat már sokszor ki kell gombolnom, mert szorosnak érzem. eddig extra vékony derekam volt, így minden ki növekedést észre veszek. Másnak persze nem tűnik fel, csak én érzem, hogy már nem olyan, mint volt.

Kép

Kép
sildi83
 
 


Holnap reggel megyek a haematológiára. Nem tudom mi lesz, de gyanítom, hogy vért vesznek :( Szörnyű iszonyom van a vérvételtől, nem tudom miért és hogy hogyan lehetne leküzdeni :cry:

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sziasztok!
Figyelemmel kisértem én is a fórumot. Én sajnos nem természetesen lettem terhes, de lombik utján sikerült. És ez a lényeg. Nekem júli 23-án volt beültetésem. Augusztus 8-án voltam vérvétel, és ultrahangon. A vérvétel kimutatta hogy terhes vagyok mert a hcg 140 lett. Ultrahangon viszont azt mondta a doki hogy még nem lát terhességet. A méhnyálka hártya negyon meg van vastagodva. Szerintetek mennyi idő után látják a petezsákot? Egy kicsit megijesztettek a méhen kívüli terhességgel. De nem is akarok rá gondolni. Szinte egész nap görcsöl a hasam, és tegnep óta deéleött émelygést érzek. Nektek milyen tünetek jelenkeztek?

Üdv Melinda
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: