Új privát üzeneted érkezett!

Nem árulom el! :D :D Na jó csak így magunk között szólva, 0+31
Elvileg 32-33 napra szokott megjönni. Ahogy látom Neked is ilyen hosszú a ciklusod.
Egyszer a Betthee-vel beszélgettünk mikor még nem voltál velünk :lol: :lol: , hogy ez régen milyen jó is volt, most meg milyen szar, hiszen ha egyik hónapban nem jött össze, milyen sokat kell várni a következő lehetőségig! :D Betthee ma már csak mosolyog ezen! :D :D
szilzi
 
 


Jó neki! :D :D :D Remélem, hamarosan mi is! :P :P Először azt hittem, arra írod, milyen jó is volt, amikor még nem voltam veletek! :shock: :shock: :P :P Tőletek is minden nap kérdezik az emberek, hogy mikor lesz már bébi? :evil: Ismerősökkel nem olyan jó erről beszélgetni, nem gondoljátok? :? Valahogy ők nem olyan együttérzőek, mindig csak azt nézik, hogy hozzájuk képest hol vagyunk mi stb. (tehát irigység, féltékenység stb. látszik a tekintetükben, akkor is, ha sajnálkoznak. Na, ezt most jól leírtam! :twisted:
Puszi nektek. :lol:

KépKép
benó
 
 


Nana hogy mindig kerdezik,de erre megse valaszolhatom hogy akarunk mi csak megse lesz mert akkor jon a sajnalkozas meg a tanacsadas hogy mit kellene jobban csinalni hogy sikeruljon.De azt se mondhatom hogy nem akarunk mert akkor meg az jon hogy miert nem.
Raadasul miota a parom occseek babat varnak azota folyton az a tema hogy es nektek mikor lesz?
Folhiv az anyosom minket vagy atjonnek akkor elso kerdes hogy vagytok? masodik ti mikor akartok gyereket?Hat akarok en de nem ugy megy hogy ragondolok es mar el is kezdett noni a hasamban.A sajnalkozast meg nem akarom hallgatni.
eynoyin
 
 

 
 

Teljesen igazat adok neked! Ma azt hiszem, csak 3 ember kérdezte meg, ez a minimum. Dehogynem! Hogyne! stb. Ráadásul az a gáz, amikor meg akar jönni, akkor akkora a hasam, hogy lepipálom a hat hónaposakat! :P És mindenki kérdezi, óóóóó, csak nem....?! Ja, nem, pedig olyan jó lenne! De azért akartok, ugye? Ismeritek! :evil: 8) 8) Most akkor a múltkor te nem jelentkeztél már ezen az oldalon? Gyertek gyakrabban! Puszi

KépKép
benó
 
 


sziasztok lányok! Most olvastalak titeket vissza. És sajna megint hulla vagyok. Tegnap csak 3 órát aludtam, mert a párom nélkül félek és ezen a héten éjjeles. Aztán jobb híján az nlc-vel idegeskedtem.Én hülye. Végül feladtam, mert abszolút bekrepált az oldal. Na, de nem is érdekelnek már tényleg. Ma délután tanfolyamon voltam, este értem haza. Főztem még levest, mert kaptam finom brokkolit az üzletben. A párom mára nem volt ideges. Délelőtt összeszerelte a szekrényt. Most este segítettem neki az felszerelni rá az ajtókat. Most már szépen haladunk a rakodással.
Megyek aludni lányok. Benó, ügyi vagy, majd írok a topikodba, csak már nem ma. Jó éjt. :D

Kép
flóra 11
 
 


Felmerült bennem a kérdés, hogy most akkor Soliel, ne haragudj, te ki vagy? Bebe? Puszi :? :oops: :P

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!

Hat Soliel is en vagyok.Az ugy tortent hogy szombat delelott regisztraltam ide de meg vasarnap este se kaptam meg az aktivalo e-mailt.Na akkor irtam egy e-mailt az adminisztratornak hogy akkor most mi van.Mivel hetfo delig nem kaptam valaszt ezert regisztraltam egy uj felhasznaloneven is.Es mikor mar irtam ide az uj nevemmel akkor az admin. irt hogy aktivaltak a regisztraciomat a regi nevemre es mivel azt szoktam meg meg ti is ezert most megint azt hasznalom. :D
eynoyin
 
 


Oké, Eynoyn és Soliel, puszi.
Ma megjött. :evil:
Na, nem baj, majd 12-én úgyis megyek orvoshoz, kiderül talán, mi van.

KépKép
benó
 
 


www.sutigyar.hu

Probald ki beno nagyon jo kis oldal.Egybol rad gondoltam!
:D
eynoyin
 
 


Sziasztok,

Eynoyin nekem is okoztál némi fejtörést, hogy Te vagy e Soleil? De megoldódott!
Én ma végre szabadnaps vagyok hat 11 órás munkanap után, de most itthon van annyi dolgom.... :evil: Ennek soha nincs vége??? Annyiból jó, hogy az utóbbi napokban csak este tudtam álmodozni a bobóról, meg persze mikor Titeket olvastalak. Ami olyan jó!! :D :D Én próbálok nem nagyon beszélni a baba tervről másoknak, de szerintem az emberek megérzik ha elmúltál 28-30 és akkor folyamatossá válni a kérdések... Én azt nem szeretem, mikor elkezdik mondani sajnálkozva, hogy "jaj nem vagy ám még lekésve semmiről", és a többi hasonló okosság, hogy "harminc évesen legalább már kiélted magad".... Fúúúú :evil: :evil:

Eynoyin, Te hol tartasz?

0+32
szilzi
 
 


Benó, megcsináltam a vonalzót, ahogy írtad, beillesztettem és még mindig nincs itt!! Most akkor béna vagyok! :evil:

Kép
szilzi
 
 


NEM VAGYOK BÉNA!!!! :D :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Sőt, nagyon ügyes vagy! :P :P :P
Látod, nekem meg új ciklusom kezdődött :evil:, alias megjött! :? :P
Viszont nagyon furi. :wink:
Nem olyan, mint szokott.
Most legyek én is olyan, mint sokan mások, "megjött, azért még reménykedhetek?", hm? Állítsatok le! :D :D Puszi

KépKép
benó
 
 


Írjunk gyakran, légy szí', én ráérek általában, utálok takarítani! :twisted:
A férjem meg angolra jár! :roll:
Ja, és nincs gyerekem! :wink: :D :D
Béna ikonok! :wink: (Ez mondjuk aranyos.)
Az én topikomba nem ír senki! :evil:

KépKép
benó
 
 


Ne reménykedj hiába, inkább csinálj egy tesztet! Nekem, ha így hirtelen utána gondolok három ismerősömnek is megjött három hónapig még, hogy terhes volt és semmi tünetük nem volt. :?:
Tényleg nagyon bénák ezek az ikonok!!
Én még reménykedem, de nem nagyon merem beleélni magam! Holnap csinálok egy tesztet, mert nem érzem úgy, hogy megjönne csak a mellem feszül... De ugye ez akárminek is lehet a jele... Majd meglátjuk!
Írj, ha itt vagy, most én is a gépnél vagyok egy darabig.

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok!
Hát ez a hét már csak ilyen.Mindig csak este tudok benézni.Délután,mikor megjövök,akkor a párom alszikésnem akarom őt zavarni,mert ezen a héten éjszakás. Sajna net pedig csak ebben a szobában van. Áthúztuk a többi szobába is,de talán valahol hibás a kábel,mert nem működik,csak itt. De fő, hogy itt vagyok.
benó:Hát neked is megjött? Sajna. Akkor a jövőhónapban kb.egyszerre izgulunk majd. :wink: Ja, és szerintem se áltasd magad nagyon. Ha megjütt, akor ez van és kész.
Eynoin:Helló,téged is látni?Örülok neked. Én már megint alszom. Csináltam vonazót. Csak megjelenik.

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok!

Szilzi nagyon is tudom hogy mirol beszelsz. :?
De pont ezert jo hogy itt vagyunk egymasnak es igy meg tudjuk vigasztalni egymast!Es ez nagyon jo! :D
De most mondd mar hogy mi van?Megjott vagy nem es mikor kellett volna es csinaltal tesztet? :?:

Beno szerintem is csinalj egy tesztet.Hatha akkor okosabb leszel.Es ha negativ akkor nem remenykedsz feleslegesen hanem belevetheted magad a kovetkezo probaba. :D

Flora majd jovoheten tobbet irsz.Vagy atkoltozteted a gepet! :wink:

Eynoyin 0+18
eynoyin
 
 



Sziasztok,
nem jött meg, de nem csináltam tesztet, mert elkezdett fájni a hasam is, bár nekem nem igazán szokott, várok egy kicsit.
Szerintetek, ha délutánig nem jön meg csináljak tesztet? Húúú, azt hiszem kezdek nagyon idegesítő lenni, a párom szerintem már kiborult volna! :D

Kép
szilzi
 
 


Na akkor most csinálhatok egy új vonalzót! Majd este, jó, csajok? Hátha addig igaza lesz a vonalzónak!

Kép
szilzi
 
 


Mi van, Szilzi? :shock: :shock: Ugye, nem jött meg? :evil:
Gonosz voltam tegnap, nem írtam nektek, mert megsértődtem, hogy mindig csak én írok! :x Csúnya voltam! Bocsánat! És ezért most nem tudtam melletted állni! :oops: Kíváncsi vagyok, mi a helyzet!!!!!! Nos?
Az én helyzetemről hamarosan jelentek, de nem élem bele magam! Tényleg!

KépKép
benó
 
 


Szilzi, de mikor kellett volna neki? Helyzetjelentés: szinte semmi "nyom" nincs. Később találkozunk!

KépKép
benó
 
 


Szia Benó,
tegnap kellett volna megjönnie. Nem akarok még tesztet csinálni, mert nem akarok megőrülni és egyből első nap tesztet csinálni! Illetve akarok, de ...
Én viszont csak próbálom magam nem beleélni, de képzeletben már... Tudom hogy ezt nem szabad!!!!! :evil: Mérges vagyok magamra. Én nem akartam ilyen lenni. Úgy gondoltam én majd adok időt magamnak meg ilyesmi... Ugye milyen hülye vagyok? :oops: :oops:

Kép
szilzi
 
 


Kedves Szilzi!
Mintha magamat hallanám, csak én nem is ismerem be. Az előbb ez történt: először is: minden szünetben megyek megnézni, mennyire van meg. :shock: Aztán: mondtam a barátnőmnek, engem nem érdekel az egész, tojok rá :x , erre: elmegyünk a DM-be? Csak úgy. Aha. A csak úgy azt jelentette, hogy vettem tesztet, de még nem volt időm megcsináni. Tök hülye vagyok. Pedig megjött, és én mégis vettem tesztet. És különben sem érdekel a téma. :twisted: :twisted:

KépKép
benó
 
 


Tudjátok, miért jöttem egyáltalán ide hozzátok? Na, mert egy "sámán" kolléganőm már szeptember óta azt jósolta, hogy januárban leszek babás! :roll: És januárban késett, sőt, meg sem jött, csak február 1-jén. Nagyon-nagyon beleéltem magam! Már annyira kismamának éreztem magam! És mikor megjött, annyira bömböltem a munkahelyemen, hogy hazaküldtek. Tök gáz. :oops: Aztán otthon tovább bőgtem, utána elmentem boltba. Boltba menet azt gondoltam, én már tök jól vagyok. Erre találkoztam egy ismerőssel, aki megkérdezte, hogy "ti nem kaptatok kedvet?". Erre ott is elbőgtem magam, mint egy idióta. :evil: Puszi
Most már sokkal ügyesebb vagyok, de azért nem az igazi.

KépKép
benó
 
 


Ja, és elmúlt hónapban (tehát január közepén) kétszer is csináltam tesztet, meg mikor késett, akkor is. Most azért vettem tesztet (nem mentegetem magam, á....), mert nagyon furi. Aztán lehet, hogy rákezd, és zúdul. :cry: Befejeztem.

KépKép
benó
 
 


Szilzi, mennyi volt a leghosszabb ciklusod mostanában? Hány napból állt? Én a leghosszabbhoz viszonyítottam ezt a 36 napot. Vagyis ennyi volt a leghosszabb kb. 1 éve. Na, mindegy, csak kérdeztem.

KépKép
benó
 
 


Beno akkor a kolleganod nem a legjobb samanok koze tartozik!A rontaslevetelt meg ne bizd ra! :D

Szilzi mult honapban nekem is kesett 2 napot!Hat en is kismamakent kezdtem viselkedni.Szerintem ez termeszetes.Emiatt igazan ne erezd magad hulyenek!Es szerintem reggeli elso pisibol tesztelj.Ha negetiv akkor se kenodj el van akinek csak 2 het mulva mutatja. :wink:
eynoyin
 
 


Itt vagyok, itt vagyok!!! Egyszer volt 35 nap, de... tudod mire gondolok, akármi is lehet :) :) Olyan nagyon hülyék vagyunk, illetve olyan nagyon várjuk, ami nem hülyeség, de, érted, ugye? :roll: Ilyen dm-be sétálásom már nekem is volt... Ma mondtam az én drága páromnak, hogy csinálok egy tesztet, mire Ő teljesen nyugodtan: "ugyan már, csak egy napot késett eddig, legyél türelmes", erre én mindent bevetettem, hogy jó, de nem szokot és amúgy is..., de Ő csak nyugtatgat.
A jóslatokban nem szabad hinni, mondom ezt én, aki régebben volt jó párszor jósnőnél! :D :D Ok, nem szabadna, de ha reményt ad és pozitív dolgokat mondanak, beférkőzik a tudatalattidba és észre sem vesszük, már valóságnak tűnik.

Kép
szilzi
 
 


Eynoyin, ilyeneket ne is mondj, hogy van akinek csak hetek múlva mutatja! Akkor én tuti ilyennek fogom magam gondolni! :) :) Hiszen Eynoyin megmondta, hogy ilyen is lehet!! :D :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Jókat röhögök magunkon, bocsánat! :P :P :P :lol: :lol:
Én is mindig azt gondolom, hogy ha már ilyen 3 emberrel előfordult, akkor biztos velem is! :D :D Akár az is lehet, hogy ömlik belőlem és mégis babás vagyok! :lol: Ez nem volt gusztusos, tudom. :wink: Van ezen a babaneten chat is. Arra is beregisztráltam, oda is tudnánk egymásnak csúnyákat :P :P írni.

KépKép
benó
 
 


Ne mondd a pasinak szerintem a tesztet. Oldd meg velünk! :lol: :lol: Én biztos nem fogom mondani a férjemnek! :oops: Egyébként mi van az esküvővel? :lol: :lol: Puszi

KépKép
benó
 
 


Ja, az "én topicomon" 8) fogamzást elősegítő ételek is vannak, ugyanis találtam egy szupi könyvet, bár baromira idegesítő, semmit nem ehetsz, csak sok csicseriborsót, búzacsírát, fokhagymát és tofut! De azt minden mennyiségben! Kerülendő a tej, a csoki, a kakaó, a C-vitamin, a gyömbér. Azt tervezem, hogy majd legépelem, és akkor elküldöm nektek. Ez nem ma lesz. Nem érek rá, ugyanis interneteznem kell. :P :P :P

KépKép
benó
 
 


Helló lányok!Most szép csendben ideültem apárom mellé,aki ugye ilyenkor szunyál. írok most délután,mert 5-re szülőire kell mennem a gimibe, két kisebbik fiam jár oda. Este pedig 7-kor kel a párom,és még pár bútordarabot szeretne a helyére rakni. De felkészítettem őt,hogy rám is tessék este gondolniés időt szorítani,mert holnap Jónás-napom van! Addigra ot legyenek a helyükön a katonák! :wink:
Szóval még hosszú este vár ránk.
Szilzi: Nagyon drukkolok neked. A teszt még korai. A barátnőmnek még a hatodik hétben sem mutatta ki. Pedig ötöt csinált. Ha bírod, várj még. Egyébként csajok én is ezt csinálom minden hónapban. Tesztet veszek,aztán úgyis tudom,hogy nem bírom ki és csinálok egyet. Hát képzeljétek, hogy én ebben a hónapban mennyire paráztam, hiszen két hetet késett!
benó: Veled mi van? Most akkor rendesen megjött, vagy csak pecsétel? És barnás vagy piros?
A jóslatokban néha azért jó hinni. Nekem szoktak lenni előérzeteim,csak az a baj,hogy nem hallgatok rájuk,pedig általában bejönnek. Az nlc-én volt szintén ilyen oldal,lehetett kártyákból jósolni. Én szerettem,de ezt teljesen levették, eltűnt.
Pá, csajok,majd este még jövök.

Kép
flóra 11
 
 


szilzi írta:Eynoyin, ilyeneket ne is mondj, hogy van akinek csak hetek múlva mutatja! Akkor én tuti ilyennek fogom magam gondolni! :) :) Hiszen Eynoyin megmondta, hogy ilyen is lehet!! :D :D :D :D


Na ezzel nem vagy egyedul.Mikor az endometrozisrol olvastam 1 hetig ugy gondoltam hogy nekem is ez van es azert nincs baba.Utana persze kirohogtem magam.Aztan amikor a PCOS-rol olvastam akkor 1 hetre PCOS-es lettem.Megint kirohogtem magam. :D :D :D
eynoyin
 
 


Szilzi es akiknek megjott babasan a teszt pozitiv volt?Vagy nem is csinaltak csak egyszer nem jott meg es mikor orvoshoz mentek akkor derult ki hogy mar 3 honapja terhesek? :?: :?: :?:
eynoyin
 
 


Flora akkor kapd el apat es utana mindent bele!!!!!!! :wink: :D
eynoyin
 
 


Eynoyin, baró ez a hypochondria (nem tudom, hogy kell írni, de gáz)! :oops: :lol: Én is ilyen vagyok, tovább nem ragozom! :P
Flóra, a katonák legyenek szépen résen! :P :P A mostani menstruálós bénázást nem ismerem, nincs is kedvem megvizsgálni, na jó, talán egy öt perc múlva. :D Szilzinek én is nagyon drukkolok! Este találkozunk! Akár haza is mehetnék egyébként, mivel már véget ért a móka mára. :lol:

KépKép
benó
 
 


Eynoyin írja:
Szilzi es akiknek megjott babasan a teszt pozitiv volt?Vagy nem is csinaltak csak egyszer nem jott meg es mikor orvoshoz mentek akkor derult ki hogy mar 3 honapja terhesek?

Ez engem is érdekelne. Puszillak benneteket. Még egy kicsit maradok, ha írtok, aztán lelépek haza. Éhen halok! Majd otthon főzök valami fogamzássegítőt! :P :P :P :P

KépKép
benó
 
 


Nekem mondod?Senkinek nem merem mondani,mert a vegen egy gumiszobaban vegzem!
:D :shock: :D
De jo neked!En meg tuti egy orat bent leszek,ha nem tobbet!Csutortok a leghuzosabb nap! :?
eynoyin
 
 


Az ikonok mellett az a rossz ebben az oldalban hogy nem tudok csak kifejezetten egy hozzaszolasra valaszolni. :evil: Igy mindig irhatom le hogy kinek a milyen temajara irok vissza.Akarom vissza a regi nlc-t!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
eynoyin
 
 


Neked még mindig nincsen vonalzód, Eynoyin! Olyan nehéz neved van! Ja, és köszi az e-mailt! Oké, most már hazamegyek, puszi. Este valószínűleg talizunk.

KépKép
benó
 
 


Akkor ezentul csak Evi. :D
Szivesen arra jo hogy tisztaban vagyunk a mostani jogszabalyokkal! :wink:
eynoyin
 
 


Szóval,

akikről írtam, azok közül egynél nem volt még teszt (a párom anyukája, gondolhatod mióta tudja, hogy így élt három hónapig.... :D ), a másik kettőnek sem gondolta, hogy terhes. Az egyik csaj arra lett figyelmes, hogy idézem: "feküdtem a kádban és azt néztem, hú b.meg, de jó melleim lettek" :D :D , de fájni nem fájtak neki.
Csináltam tesztet... negatív. Tudom, tudom, reggelig legalább várnom kellett volna. Bocsánat. :cry: :cry:
Evi, mi van a jogszabályokkal?
Benó, várom a recepteket búzacsírával, mert én mostanában már termesztem is ezeket a rendkívül egészséges dolgokat.
Flóra, remélem a katonák teljesítik a küldetést! :D

Kép
szilzi
 
 


a (61.042.-Ft) iker gyerekek esetében 300 %-a (81.390.-Ft), ez egyszeri juttatás. Anyasági támogatásra az a szülő nő jogosult, aki a terhessége alatt legalább négyszer -koraszülés esetén legalább egyszer- terhes gondozáson részt vett. A területileg illetékes Magyar Államkincstártól kell igényelni.
• Terhességi gyermekágyi segély (TGYS): az jogosult akinek a szülést megelőző két éven belül 180 napi biztosítási ideje van. A terhességi gyermekágyi segély az anyát a szülési szabadság időtartamára 168 naptári napra illeti meg. A szülő nő előző évi átlagkeresetének 70%-a, ha nincs tényleges keresete (pl: az előző évben végig betegállományban volt) akkor a minimálbér kétszeresének a 70%-a (minimálbér 2007. évben 65.500.-Ft)
• Gyermekgondozási díj (GYED): legmagasabb összege az előző évi tényleges kereset 70%-a, de maximum a minimálbér kétszeresének a 70%-a lehet. 2007. évben havi : 91.700.-Ft A GYED adóköteles jövedelem, abból az adószabályok szerint kell adót levonni, de pénzbeli (3%) egészségbiztosítási járulék nem terheli. A gyermek 2 éves koráig jár. Édesapa a 168 naptári nap letelte után mehet GYED - re.
• Gyermekgondozási segély (GYES): A GYES összege 27.130.-Ft, iker gyerekek esetében 53.660.-Ft A gyermek 3 éves koráig jár. Iker gyerekek esetében 6. éves korig illetve az iskolakötelezettségük évének december 31-éig. A GYES adóterhet nem viselő járandóság, ha valaki a GYES mellett jövedelmet szerez, a GYES beszámít az adóalapba, de a GYES -re eső adó csökkenti a fizetendő adót. Beteg gyermek esetén a gyermek 10-ik évéig jár a GYES. A területileg illetékes Magyar Államkincstártól kell igényelni.
• Nagyszülő csak GYES - re mehet: a gyermek egy éves korától. A GYES összege 27.130.-Ft


Hát erről lenne szó. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Kedves Szilzi,
remélem, nem vagy nagyon elkeseredve! :wink: :shock: Nagyon remélem, hogy hamarosan összejön! :P De még mindig nem jött meg, ugye? :?: Nem tudjátok, hogy lehet ide képet felrakni?
Én még nem csináltam meg a tesztet, mert ugyebár teljesen felesleges, ha megjött félig-meddig, nem is görcsölök ezen. Miket termesztesz, Szilzi?
Evi, azt a jogszabályosat próbáld ide csatolni, hogy a többiek se maradjanak le semmiről!
Mi van az esküvőszervezéssel? Hogy álltok?
Hova lettek egyébként a többiek szerintetek? A recepteket (még csak a fokhagymásakat írtam le, azt se mind) megtalálod a topicomban! :roll: Erről-arról csak regisztráltaknak: Egyszerű receptek De írjál is bele valamit! :P
Flóra, ma este van a katonásdi? Vagy mikor?

KépKép
benó
 
 


Na látod, Evi, kitaláltuk egymás gondolatait! :P (jogszabályos ügyben)
Mi a helyzet veled?

KépKép
benó
 
 


• Anyasági támogatás: a gyermek születése időpontjában érvényes öregségi nyugdíj minimum (27.130.-Ft) 225 %-a (61.042.-Ft) iker gyerekek esetében 300 %-a (81.390.-Ft), ez egyszeri juttatás. Anyasági támogatásra az a szülő nő jogosult, aki a terhessége alatt legalább négyszer -koraszülés esetén legalább egyszer- terhes gondozáson részt vett. A területileg illetékes Magyar Államkincstártól kell igényelni.

Na az eleje lemaradt. :oops: Most már jó! :D

Jelentem kis nehézségek után de megvan a vonalzóm.De nem úgy számol ahogy én mert neki az 1 ami nekem 0.

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Nagyon szép lett a vonalzód! :P Akkor neked nem mostanában van/volt a pé-d? :shock: Nézd meg a receptjeimet, raktam fel fini muffinokat a végére!

KépKép
benó
 
 


Eynoyin: Elkaptam őt és még duplázott is! :D :D :D Akkor most ikreim is lehetnek? :D :D :D
Ha Évi vagy,honnan jött ez a becenév?
Szilzi:Viszont amíg nem jött meg,még mindig van remény. :wink:
benó:Igen,ma játszottunk apával katonásdit. :D :oops: Két különböző oldalon is megnéztem a Jónás-napomat,az egyik 7-ét jelölt,a másik 8-án 12,30-kor. Vagyis akkorraott kelllenniükakatonáknak. Most ha amásik időpont a jó,akkor másfél napot kell kibírniuk. Remélem,hogy bírják.Most erősebbeknek kellett lenniük,hiszen előtte való napokban mensistem,így nem volt semmi napok óta. :oops: De azért biztos ami benn van, :oops: alapon,majd még elkatonásdizunk apával holnap is. :lol: Csak lenne már eredményes harc! A katonák már igazán bevehetnék az erődítményt! :P
Nem tudom,én írtam-e,én Ildikó vagyok. :D Az ikonok itt tényleg bénák. A régi nlc volt eddig a legjobb fórum. De most,hogy elcseszték..... Ma benéztem oda, nálunk nem járt senki.Sajna. De szerintem ezeket a vonalzókat oda is fellehetne tenni. Kicsit már gyorsult az az oldal,de még mindig sok a hibája.

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok!

Beno megnezem!Imadom a muffint! :D :D Koszonom! :oops:
Elvileg igen de nem vettem eszre hogy lett volna.De lehet hogy csak elsiklottam felette.Elvileg a 16. napon szokott lenni. :lol:

Hat a becenevem egy fantasy regenybol jott. :wink:
Azokat is szoktam olvasni! 8)
Igen ugyes vagy!Nagyon drukkolok! :wink:

Szilzi mi a helyzet?

Kép
Kép
eynoyin
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: