Új privát üzeneted érkezett!


Minyu: Hát amit leírtál, egy kicsit elborzasztott és az utcsó mondatod, sem nyugtatott meg. Utálok émelyegni, hányni, beteg lenni. :cry: Na de ki nem? Remélem azért csak elkerül engem ez a reggeli róka koma :)

Amúgy én is gratulálok a picihez. :lol:

Ma megyek doki bácsihoz. Reményeim hasonlóak hariveráéhoz. Szívhang, szívhang, szívhang :D

Mindenkinek szép napot.

Kép
asszonka
 
 


Sziasztok!

Asszonka!

Mit mondott a doki bácsi?

Hát nekem is elképzelhetetlen hogy megússzam ilyen könnyedén, csak álmossággal a kora terhességet. De azért nagyon remélem hogy mégis így lesz! :D

Csajok! Ne keserítsetek, mindenki tök hamar megy UH-ra szívdobogást hallgatni, én meg majd csak jövő hét utáni hétfőn. Irígy-irígy! :( :)

Tegnap végleg kidőltem. Este 7-től ma reggel 6-ig aludtam egy huzamban. Éjjel ugyan tartottam egy órás pihenőt az alvásban, de az is tök jó volt, beszélgettem a babával. :D Kicsit sajnálom hogy a munkám miatt nincs lehetőség akkor lefeküdni amikor elálmosodok. Biztos az lenne a jó a picinek ha sokat tudnék pihenni. :?

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 

 
 

Sziasztok Kismamák!

Én is úgy gondoltam, hogy beszállok közétek. Remélem nem gond :)
Én a 7. hétben vagyok,de még nem voltam orvosnál. Holnap megyek először. Úgy érzem egy kicsit kilóg a lóláb, hogy csak most megyek először.
A kalkulátor szerint szeptember 1-re érkezik remélhetőleg az első babucink.
Szép napot mindenkinek!
a.m.
 
 


Kíváncsi vagyok, hogy sikerült-e megcsinálnom a vonalzót. Már szétmérgetem rajta magamat teljesen

Kép
Kép
a.m.
 
 


NEM sikerült :(

Kép
Kép
a.m.
 
 


MÉGIS HURRÁ!!! :D :D

Kép
Kép
a.m.
 
 


Üdv. itt a.m.

Amúgy nem hiszem el, hogy egy napra vagyunk már 3-an is kiírva. A sereghajtónk harivera és én is szept 1-re várjuk a bébit.

Sajna te is úgy jártál mint én :oops: Elszámoltad magad, mert a vonalzód szerint is még a 6. hétben vagy mint én. :wink: A másik véletlen pedig, hogy a te utcsó menstruációd első napja is nov. 26-án volt.

monee85: Még nem mondott semmit a doki bácsi mert délután 4-re megyünk hozzá. Az alvással én is így jártam tegnap, csak sajna én nem tudtam aludni másnap reggelig, mert a kicsi féjem felkeltett telcsin :cry: Ma is alig bírom nyítva tartani a szemem a melóhelyen. Valószínű hamar lelépek :wink:

Kép
asszonka
 
 


A.m!

Az előbb elfelejtettelek köszönteni! Üdv. itt! :D

Asszonka!

Írjál ám majd hogy mit mondott a doki bácsi!

Érdekes ez az egybeesés. Egyelőre én lógok ki a sorból a szeptember 7. környékével. :D Kíváncsi vagyok hányan csatlakoznak majd még és ki lesz az aki a legkésőbb tudja meg hogy lakója van... :lol:

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Asszonka!

Nagyon szorítok neked a délután miatt. Írj ahogy hazaérsz, hogy mi volt a dokinál. :)
Már én is izgulok a holnap miatt nagyon.

Mindenkinek köszönöm, hogy befogadott. :)

Kép
Kép
a.m.
 
 


sziasztok!
Minyu, a. m. üdv!

Minyu, köszi az aggódást, persze, hogy bejelentkeztem a dokihoz jövő keddre (csak ha a dokira gondolok, a szülés alatti két vizsgálat villog az agyamban figyelmeztetően-azt nem tudom feledni. Egyelőre. Merthogy nem is volt olyan régen-Ádám kisfiam 10,5 hónapos.
Jesszus! 44 kilóra lementél??! Az nem sok! Remélem, most vannak tartalékaid, ha netán megint rókázósra sikerülne az első trimeszter!

Vera,
ügyes vagy, hogy kitapostad magadnak a táppénzt! Egyáltalán hogyan tudsz ennyi gyerek mellett dolgozni is? (és akkor a háztartást most nem is kalkuláltam be)
Monee,
az valóban leányálom lenne, ha bármikor lefekhetnél pihenni (én is erre vágyom-nem jön össze.... :)

Azért jó pihengetést mindenkinek!
Vendég
 


monee :)
Nekünk is szept 7. acélidö a mensi alapján :wink: Csak vonalzót nem csináltam még, babonából.

harivera :)
Nem mondott konkrét hetet, csak azt mondta, korai terhességnek megfelelö UH, ill megemlitette, hogy a nyári Babácskánál 1 héttel késöbb volt 5 mm-es petezsák. Presze ez sem jelent semmit, csak gondolom biztatni akart.

Alváááááááás. Jaj, rám is úgy rámtör az álomkór délutánonként :oops: :?

Na, menek mert elsőszülöttem hív. MIndenkinek szép estét!

minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Na én is voltam a dokinál. Hasi uh, 4 – 5 hétnek megfelelő, nekem dec. 5 . az utolsó menstruáció napja. Szabályos petezsák, jó helyen tapadt meg. 2 hét múlva menjek ide vagy a rendelésre. Magánra fogok, egyszerűbb….
Ja duphastont nem akart írni, csak amikor mondtam hogy az első is 6 – 8 hét között ment el. Na ezért jobb magánrendelésre menni. Hú most két ….

Gratulálok az újaknak, Vera írj holnap mi volt.

Alvás? A gyerekre nem tör rá. Rám igen.
judit103
 
 


Sziasztok Lányok!

Kicsit félve, de én is beszállok! Mi most voltunk öt hetesek, orvoshoz még nem jelentkeztem be. Még azt hiszem várok egy hetet. Táppénzen vagyok, elkaptam apától a légcsőhurutját - bár néha úgy érzem, hogy csak a terhesség miatt érzek égést a nyelőcsövemben. Remélem végig veletek lehetek! Délutáni fáradtság, és szuperétvágy ....
blúmi
 
 


Jó reggelt lányok,


Judit103-hoz hasonló dolgokat mondott a dokim. Hasi uh-ot csinált. Bent volt velem a férjem is. Én rögötön kiszúrtam a "picit" szegénykémnek nem áll rá még a szeme :lol: . 4-5 hetesre saccolta nekem is, de ezt amúgy is tudtam hiszen tervezett baba :lol: Nem méhen kivüli és jó helyre fészkelte magát. Két hét múlva engem is visszarendelt hasi uh-ra. Azt tanácsolta, hogy addig ne is menjek védőnőhöz.
A dokimmal amúgy most találkoztam először, mert a régi dokim már kiöregedett a szakmából. Nem csodálom én is nála születtem és hát nem vagyok mai csirke :lol: Szóval a doki tök profi volt, kedves aranyos, tök megnyugtató hanggal. Kérdezés nélkül elmondott mindent amirre ilyenkor egy kismama kiváncsi lehet.

Kép
asszonka
 
 


Ja és azért megcsinált egy rákszűrést is, de szerencsére a mellek viszgálata kimaradt. Csillagokat láttam volna :P

Üdv. blumi nálunk. Jobbulást kívánok neked.

a.m Jó érzés, hogy más is izgul velem. Bocsi, hogy csak most számoltam be a tegnapi UH-ról, de későn értünk haza, mert a férjem húga haza jött Angliából, így együtt a család és elmondhatuk a nagypapinak, nagymaminak és nagynéninek a jó hírt :) Várom a te beszámolódat is. Kiváncsi vagyok neked is ugyanezt fogják e mondani :)

Minden kismamának fáradtság mentes napot és sok pihenést kívánok mára.

Kép
asszonka
 
 


Sziasztok!

Asszonka!

Örülök neki hogy minden okés volt. Meg annak is hogy hasi UH-d volt. Remélem legközelebb már nekem is az lesz, mert ezekből a hüvelyikből több mint elegem van. :?
Magánban voltál vagy "rendes" rendelésen?

Blúmi!

Üdv itt! :)

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


monee85,

Magán dokinál voltam. Mindig is ahhoz jártam csak épp másikhoz. De nem volt vészes amit elkért vizsgálatért.

A hüvelyi UH-ra azt mondta, hogy nem szeretné megcsinálni én amúgy sem egyeztem volna bele, elég volt a rákszűrés. :?

Kép
asszonka
 
 


Asszonka!

Ez tök érdekes, mert itt nálunk a rendes rendelésen nem volt választási lehetőség. Ők az ilyen kicsi magzatot mindig hüvelyi úton nézik. Pedig az én magán dokim volt az UH-ban akkor is, mégsem volt kérdés a dolog. :)
Tuti hogy Leventéd lesz? :D

Jó lenne ha vége lenne már ennek a mai napnak, megint nyűgös vagyok.

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


monee85,

Nem nem tuti, hogy Leventém lesz. A húgicám csinálta a vonalzómat és ő szerint fiam lesz. :lol:

Nekem furi is volt amikor hüvelyi Uh-ről beszéltettek, mert nálunk ilyet még egy kismamától sem hallottam.

Én lekopogom, Ma elég jó a közérzetem. Lehet a tegnapi doki látogatás dobott fel :wink:

Kép
asszonka
 
 


Sziasztok lányok!

Végre én is túlestem az első UH-n. Sőt 2-n is,mert csinált hasi és hüvelyi UH-t is.
Nagyon jól van az én kis babszemem! A lehető legjobb helyen tapadt meg szép szabájos és 18 mm hoszú. Szeptember 2-re saccolták, hogy jön a baba.
Nagyon megkönnyebbültem, hogy minden rendben van.
Számomra is új az orvos csak úgy, mint Asszonkának :) ,és nekem is nagyon szimpi volt.

Asszonka!
Örülök,hogy te is gondoltál rám és annak is ,hogy veled/tek is minden ok. Jó, hogy együtt a család! :D

Émejgésmentes szép napot kívánok mindenkinek!

Kép
Kép
a.m.
 
 


Sziasztok!
Nekem meg az a fura, hogy kisterhesen hasi UH-t csinál, és rákszűrést. Ha nem akar a hüvelyben "kotorászni", akkor miért csinál rákszűrést, amivel megkaparja a méhszájat? :shock: :shock: Na, mindegy, ez egyike marad a megválaszolatlan kérdéseknek :)

Én már megszoktam a hüvelyi UH-t, az eddigi nőgyógyászomnál az évenkénti rákszűréshez hozzátartozott a hüvelyi UH is, hogy mgnézze, van-e elváltozás, +ugye a ksifiamnál is csináltak párszor hüvelyit, csak a 12- héttöl tértek át a hasi UH-ra. :)

No, mindenkinek szép napot :)
minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok.
Megjöttem.
Sajnos rossz hírekkel és nekem ebből elegem van. Annyira akartam ezt a babót hogy csak naa. A petezsák 14 mm-es és üres. Nem látni benne semmit. A doki mondta hogy várunk még egy hetet mert nagyon akarom de szerinte is meg szerintem is ez már nem fog megtellni élettel. Kb a fogantatást tudom és a szerint most kellene a babónak lenni 4 hetesnek. Szóval látszania kellene.
Aúgy különösebben nem gond hogy nem sikerült inkább az a rész szomorít el és ilyeszt meg hogy megint mennem kell küretre és EGYEDÜL! Megint át kell éljem az egészet és hiába altatnak mikor ébredezek akkor hisztérika vagyok az altatótól. Plusz nem fog tudni senki se hazahozni így tuti egy napot bent kell legyek. A khba már nem megyek vissza hanem valami ürügyel majd jövőhét csütörtökön vagy pénteken az sztkba és a műtétet majd a dél pestibe végeztetem el. De csak akkor ha ott altatnak. Most is a sírás kerülget ahogy írom pedig tudom hogy lehet még majd csak annyira akartam most. Most már nem érdekel hogy ha téli lesz csak legyen.
És fokozatosan abba hagyom az utrót is. Minek szedni.
A továbi hírekkel majd jövök mert megérdemlitek de jelenleg csak olvasó üzemmódba kapcsolok és ha esetleg olyan lesz akkor válaszolok.
Azt nem tudom hogy menniyre írnak még ki tb-ileg a műtét után mert nem akaródzok visszamenni egy ideig.
A Peti előtt mikor elvetéltem rá fél évre lett meg a Bazsim.
Mint feljebb írtam azért nem gond hogy esetleg most nem vagyok babás mert legalább elmegyek valahova 8 órába dolgozni meg az adósságainkat is egy kicsit lefaragjuk.
na mentem sziasztok nektek jó babázást.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


vera,
sajnálom :cry: :cry: :cry: őszintén....
1bambi

Kép
1bambi
 
 


Vera NAGYON SAJNÁLOM, hogy ilyen rossz híred van. Te voltál a kezdeményezője ennek a fórumnak és nélküled nem az iagzi.
Azért még reménykedem hátha...

Kép
Kép
a.m.
 
 


Vera
:( :cry: :cry:
Nagyon sajnálom.
Nyáron a műtétet nekem is a Jáhn Ferencben csinálták, de nem altattak. Először azt mondták, altatni fognak, végül mikor bekisértek a "műtőbe" akkor mondták,hogy sajnos nem tud jönni anesztes, igy csak helyi érzéstelenitéssel csinálják. Na, azt NE ENGEDD!!!!!!!!! Borzalmas volt. Nemcsak lelkileg, hanem fizikailag is!!!
Azért még reménykedjünkk, hátha lakik benn valaki, csak szégyenlös.

minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 



Sziasztok!

Vera ahogy az nlc-n is írtam, sajnálom.

Minyu: én ezt nem értem hogy csinálhatták meg. Nekem is volt vetélésem és küret is, de altatás nélkül biztos fordultam volna ki a műtőből.

Én is félek. Ezért is várok a duphastontól csodát, pedig régen rossz ha az segít. Szurkál a hasam egyből az jut eszembe mi van ha most veszítem el. Á nem írok ilyen dolgokat.
judit103
 
 


Harivera! Nagyon sajnálom! Legyél erős! Nem tud elmeni Veled valaki a kórházba?
blúmi
 
 



Vera - nagyon sajnálom hogy nem sikerült! MÁr rég jártál nálunk a nyáriban, de azért gondoltunk rád és drukkoltunk neked! Remélem pár hónap múlva újra köztünk leszel! Mindenképp értesíts majd minket is, ha lesz valami! Ja! És altatnak a Délpestiben is, nekem is ott csinálták júniusban. Elég normálisak voltak, csak az altatót alig bírták bedni, mert silány minőségű tűket kaptak. Kívánom hogy hamar legyélt túl, amin kell és minél előbb feledésbe merüljön minden rossz! Minden jót neked és a családodnak!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Ha lehet, én is csatlakoznék! Ma teszteltem egy pozitívat, elvileg szeptember 25. körül leszek kiírva! Ő lesz a negyedik babánk, 3 kisfiunk van már, 5, 3 és 1 évesek! Nagyon tervezett baba volt mind, a mostani is az, Ő nagyon igyekezett, mert az első próbálkozós hónapban beköltözött a pocakba! :lol: . Jövő héten kérek időpontot a dokimhoz, de csak 2 hét múlva akarok majd menni hozzá!

Márti
borossné becz márta
 
 


Szia Márti! Üdvözöllek itt! Ez aztán szép nagy család! (mesélek egy "bíztató" történetet: Bátyámék 3 fiú után vágtak bele, és csodák csodája a negyedik kislány lett! Gondolom már Nálatok is kislány a "cél") Le a kalappal előttetek! Egyébként hogy bírod a strapát? blúmi
blúmi
 
 



Sziasztok!

Csatlakozhatnék én is hozzátok?
Én is ma teszteltem egy nagyon halvány pozitívat. Nem tudom, hogy lesz-e belőle vmi. Pár nap múlva megismétlem. Igaz, hogy halvány a csík, de 2 tesztet is csináltam és mindkettőn látszik.
Nekem már van egy 21 hónapos kislányom.

Vera! Én is sajnálom! :cry:

gwini
 
 


Üdv Márti és gwini!

Szenved valaki állandó hányingertől, hányástól? mert én nagyon és még nagyon messze van a 12. hét!

Kép
Kép
a.m.
 
 


Hol tudom megváltoztatni az aláírásomat?

gwini
 
 


Na közben megtaláltam és sikerült is!

a.m. Nekem még nincsenek ilyen gondjaim, de majd lehet, hogy lesznek. Nekem dec. 7-én volt az utsó mensim, de csak kb a 24. napon eshettem teherbe, mert hamarabb nem próbálkoztunk. Így kb 2 hete foganhatott, lehet, hogy ezért olyan halvány még a csík a tesztemen.

gwini
 
 


Sziasztok!

Márti! Gwini!

Üdv. itt!

A.m.!

Sajnálom a rosszullétet. Akkor én el sem mondom hogy az ég világon semmi bajom nincs... furcsa is. Van egy jó kis táblázatom, az a 6-7. héttől ígéri a hányingert... Lehet hogy én sem fogom megúszni. :)

Szép estét mindenkinek!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Nem, nem a kislány a cél, bár biztos izgalmas lenne, ennyi fiú után! De a férjem édesapjáék 5-en voltak testvérek, mind fiúk, végül az Ő szülei örökbefögadtak egy kislányt! :lol: . A férjemék pedig 14-en unokatesók,ebből pedig csak 4 a lány, szóval nagy meglepi lenne!
Émelygés-hányás téma: Hát, tudnék mesélni! Nekem terhességről terhességre intenzívebb lett, és soha nem kezdődött a 7. hét előtt! Eddig! Mert most, már több mint 1 hete émelygek délutánonként, hát, kicsit tartok attól, mi lesz még később, ugyanis bennem a 15.hétig tényleg szinte semmi nem marad bent, csak a vacsi, mert este a férjem olyankor ágyba hozza a kakaót+melegszendvicset, és onnan reggelig ki sem enged! És tényleg fokozódik a rosszullét, a hányás meg rettentően legyengít, és van, hogy naponta 8-10 alkalommal... De nincs mit tenni, én ilyen típus vagyok, amit emellett nehéz betartani, az a szénhidrát diéta! Mivel a 2. babámnál kijött a terhességi cukorbetegség, nagyon kell figyelnem, hogy ki ne jöjjön újra! Pedig a ropi-rágcsálás nagyon bejött nekem hányinger és gyomorégés ellen!

Vera!

Egy barátnőmnek a 6 hetes babáját nem vette észre az orvos, aki egyébként uh.-ra szakosodott! Ez szeptemberben történt! Szerencsére elment egy másik dokihoz és köszöni szépen, áprilisban megszületik a 3. kislánya!
Akár így, akár úgy alakul most, nemsokára újra születik egy gyönyörű kisbabád! Szorítok!

Márti
borossné becz márta
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Harivera: Le vagyok döbbenve. Nagyon sajnálom, de azért még van remény ne add fel. Az igazat megvallva megijesztettél egy kicsit engem is, mert nekem sem volt még benne embrió és számításaim szerint én is inkább a 4. hétbe voltam múlt hét csütörtökön. Alig várom a 24.-két, a következő UH-t.

Minden új zebrásnak üdv. itt.

Kép
asszonka
 
 


Üdv az újaknak :)

a.m. :)
Sajna én is egész nap émelygek már 1 hete. Hányni csak tegnap hánytam, és jó lenne visszafogni magam :? Majd meglátjuk...

minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Köszi a bátorítást mindenkitől és nem akarok senkit se megilyeszteni ezzel.
Ma annyira szarul vagyok. Fáj a gyomrom hányingerem van hogy hihetetlennek tűnik hogy üres a petezsák.
De mikor voltam wc-n akkor nagyon súűrű kocsonyás mogyoróbarna váladékom volt. Remélem ez nem rossz előjel

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Nyugalmas hetet kívánok minden kismamának!

Köszi mindenkinek az együttérzést. Mázlisat akinek nincsenek rosszullétei :)
Nekem 1 hete kezdődtek a hányós napok. Akkor voltam 6 hetes és aznap tudtam meg, hogy babát várok :D

Szerdán megyek először terhesgondozásra. Van közületek olyan aki már volt? Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz....

Kép
Kép
a.m.
 
 


Sziasztok!

Nagyon reg jelentkeztem, asszem aznap amikor ketcsikosat produkaltam. Azota nem jartam itt, de orommel latom, hogy gyarapodunk. Hirem nekem semmi sincs, dokinal meg mindig nem voltam, jovo het szerdan megyek csak, akkor leszek 7 hetes. En ugy voltam vele, hogy nekem nincs ertelme koran menni, amikor meg nem lat szivhangot, az elozo ket gyerekemmel sem volt semmi problemam az elejen, ugyhogy varok. Amugy semmit nem erzek, se hanyinger, sem semmi, mintha nem is lennek terhes, pont ugy mint az elso kettovel, mensi alapjan 5+7 vagyok, elvileg meg jelentkezhet a hanyinger, de ha elozmenyeket nezzuk, nem valoszinu.

Vera!
Nagyon sajnalom! Azert meg ird meg, hogy volt-e vmi jelentosege annak a folyasszerusegnek, amit tapasztaltal!

Marti!

Udv itt (is)!!:) Itt is megkerdezem, hatha ezt a topicot olvasod hamarabb:), kinel szulettek a gyerekeid a mavban?

Mindenkinek jo egeszseget, legkesobb jovo heten uh. utan jelentkezem .

Udv:kolkok
kolkok3
 
 


Marti!

Bocs, meg egy kerdes: 2. babadnal cukros voltal, 3.-nal nem? Nekem is 2. terhessegnel elojott a terhessegi cukor, csak azert erdekel..Mennyire voltal, kellett inzulin? A 3. terhessegnel mikor terheltek eloszor, hany hetesen, ha meg emlekszel? En is szeretnem elkerulni nagyon most a terhessegi cukrot mar most 160 ch-t tartok, nekem a masodikkal eleg durva volt, 34. hettol inzulinoztam magam es ugyis dieta meg inzulin ellenere egekben volt a cukorszint( ja es egy gramm tulsulyom nem volt, ugyhogy nem ertettem a dolgot..), szerencsere a fiam a vegen minden ijjesztgetes dacara egeszseges lett.

Na tenyleg pa!
kolkok3
 
 


Kolkok!

Írtam a másikban is, Harányi Lehelnél szültem a fiúkat! Ismered? UH-zott is!. Neked ki a dokid?
Nem jött elő a 3. babánál a cukorbetegség, de már nagyon rákészültünk! Az első próbálkozós hónaptól 180g-os diéta (inzulin szerencsére sosem kellett, a legmagasabb terheléses eredményem 8,6 volt, de diétával szépen lement), már próbálkozás előtt elküldött a dokim Tóth doktornő belgyógyászhoz, aki alapból csináltatott egy terhelésest, aztán, ahogyterhes lettem, a dokim a 6-7. héten megnézette megint, aztán a 26. hét környékén, és még 1x a terhesség vége felé! Mondjuk tény, hogy doki bácsim nagyon alapos és odafigyelt, nehogy gond legyen! Most is októberben voltam nála, mondtam, hogy dec.-től tervezzük a babát és kérte, hogy most is diétával indítsunk!

Márti
borossné becz márta
 
 


hahó!
Márti, gwini, nektek is üdv! :)
Legfontosabb: Vera, én is nagyon drukkolok, hogy vesszen el végleg a remény!!! :( :( Milyen jó, hogy táppénzen vagy, legalább kímélheted magad!

A tünetek közül én nem/sem tapasztalom a klasszikusokat:
az első gyereknél a mellfeszülés volt a jellegzetes és egyből árulkodó. Na, az most nincs, talán mert még szoptatok... Hányni meg 14 éves korom óta nem hánytam :wink: :D
Ami van (és az előzőnél is volt), hogy reggel 10 körül le kell feküdnöm, mert az ájulás kerülget. Persze Ádi nem akkor akar aludni.... :evil:

Kölkök és Márti,
a terhességi cukorbetegségnek mik a tünetei?
Vendég
 


Vera, bocs!!!!! Természetesen, hogy NE vessszen el a remény! :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Sziasztok Kismamik!

Én is csatlakoznék hozzátok. 1 hete volt 2 csíkos tesztem és ma megyek dokihoz UH-ra és vizsgálatra. Nagyon izgulok, hogy minden rendben van-e :lol: Múlt héten három napot voltam rosszul, de akkor nagyon! Olyan gyomorsavam volt és úgy fájt a gyomrom, hogy fetrengtem tőle :x A negyedik nap viszont arra ébredtem, hogy kutya bajom sincsen. És azóta sem :P Remélem ilyen nem lesz több.

Vera! Nagyon sajnálom ami történt. Írjál, hogy vagy, mi történt azóta. És vigyázz magadra!

[url][url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url]

Kép

[/url]
konan
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: