Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Az a lényeg hogy elmentetek,tök mindegy ki mit mond.Na azért az nem mindegy hogy hogyan viselkednek az emberrel-elképesztő hogy milyen bunkók tudnak lenni,így az elmondások alapján.Nekem szerencsére eddig még nem volt ilyan tapasztalatom,remélem nem is lessz.Gratula mindkettőtöknek.Már én is várom hogy mehessek dokihoz,de még várok azért két-három hetet.Viszont ami érdekes,hogy eddig a fermernacimhoz övet kelett hordanom,azt is a második lukba csatolva,most meg már simán,öv nélkül jó rám.Ilyen egyik gyerekkel se volt. :lol: :shock:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


sziasztok
látom jol kifogtuk a tegnapi napot


Engem is csak az érdekel hogy jövö héten mit mond a maszek dr . éss az a ényeg hogy van vannak lakok . hátha 2 baba van és azrt ilyen pici :lol:
anha
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, láttam, mindannyian közel azonos időpontra várjuk a babákat.

Rólam annyit, hogy október 11-én volt az utolsó mensim, és ha a teszt nem hazudik, akkor most kisbabát várok.

Nagyon készültünk rá a férjemmel, évekig tartó sóvárgás után sikerült őt meggyőznöm arról, hogy a nagylányainknak, akik 14 és 10 évesek, jó lenne még egy kistestvér.
Mindíg is azt éreztem, hogy három gyerekkel lesz teljes az életem!

Hát majd most, talán...

Én most dolgozom, egy napilap terjesztői hálózatát vezetem, kötetlen a munkaidőm.

Röviden ennyi...
Dokihoz majd talán a köv. héten megyek, azért ilyen korán, mert az előző terhességeimnél sajnos voltak gondjaim...

Remélem ,most semmi sem lesz.. :wink:
Vendég
 

 
 

Kike!

Én sem tudok a nacimhoz övet tenni már....
Ilyen nekem sem volt korábban. de azt hallottam, a harmadik sokkal korábban látszik.. :wink:
Vendég
 


Szia t.maria!Üdv köztünk,rakjál be te is vonalzót,és gratula a picurhoz,szorítok hoy minden rendben legyen,vigyázz magadra :)
Vonalzót a babafalván tudsz csinálni. :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Többiek merre vagytok?Mi van veletek?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Csinéltam, csak eddíg még nem mertem bemásolni...
Vendég
 


Most nézem, szinte azonos nevet adtunk az apróságnak...
Nem volt szándékos... :oops:
Vendég
 


Semmi gond :wink: jó hogy beraltad a vonalzót,egy darabig én se mertem berakni,mert ugye az ember mindig fél hogy mi lessz,ha...........de ilyenre nem szabad ondolni,csak a szépe,jóra :D :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!
Én is vagyok, csak suliban voltam.....

t.maria!
Üdv közöttnk!

Nekem első terhesség, de megmondom őszintén, én látni vélem, hogy a szeméremdombom felett már jobban kiáll a hasam...ezt egy kívülálló nem venné még észre, de én ismerem a testem!

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Előszöris szeretnék mindenkinek gratulálni a csöppségekhez!
Én még csak pár napja regisztráltam, eddig még csak olvasgattam de mindenki olyan arinak tűnik, hogy úgy döntöttem én is bemutatkozom. :)
Vera vagyok, 26 éves Bp-en élek, egy bútorüzletben dolgozom és mi az 1 kisbabánkat várjuk. Nagy az igzalom, mert voltak már rossz előzmények. Idén áprilisban teherbe estem, de sajna a 7. héten elvetéltem. Nagyon megrázott mindenkit a családban, el is döntöttük, hogy csak jövőre próbálkozunk újra. Aztán egy hirtelen felindulásból elkövetett "na csak most az egyszer próbáljuk meg" dologból össze is hoztuk a picúrt. Nagyon örültünk, de egyben izgulunk is hogy most minden jó legyen. Én is már egy hét után éreztem valamit a hasamban. Akkor még nem fájt a mellem és a hányinger is csak a 7. héten jött, de határozottan éreztem hogy sikerült. Így nagyon nehéz volt kivárni a 8. hetet, mert megfogadtam hogy előbb nem megyek dokihoz, fölösleges. Volt jó hír is, meg rossz is. Ikreknek indultak, de az egyik petezsák összesett. A másikban viszont dobog a kicsi szivecske. :D Rögtön kiírtak, úgyhogy most itthon dekkolok a hányingeremmel és iszonyat lassan telnek a napok. Jövőhéten kontroll.
Ki megy legközelebb vizsgálatra? Drukkolunk! :wink:
Vendég
 


Sziasztok! :D Hétfőn megyek kiskönyvet csináltatni,a védőnőhöz.Ti már voltatok?Még mindíg náthás vagyok,most a köhögési stádiumban.Eléggé idegesít nem árt e a babának.Ha voltatok már ilyen szituban Ti mit csináltatok,így gyógyszerek nélkül?Képzeljétek a kisfiam tegnap a sógornőmmel kártyázott és közben egyszercsak így szólt:"Az én kis lelkem érzi hogy lesz kistestvérem."Hát nem aranyos?Már nagyon szeretne tesót.Még nem tudja a jó hírt,majd 3 hét múlva elmondjuk a családnak is.Vera sajnálom az angyalkádat,de majd ez a mostani picike kárpótol mindenért.Kívánom a legjobbakat.Mindenkinek sok puszi!

KépKép
henka76
 
 


A másik vonalzót még nem mertem megcsinálni,majd a köv.uh-után!

KépKép
henka76
 
 


Szasztok


üdv az ujaknak és igen nekem sincs már ugy besüjedve hanem igen is lászik valami nem csak az hogy dagi vagyok.
anha
 
 


Bocsi hogy félbe szakadtam na téleg más nekem már a másodiknál nagy volt a pocim , de ennél ég nagyob lesz remélem mindig azt akartam hogy nagy hasam legyen mindig tedszetek azok a kismamik akiknél elöb jött a poci mint a gazdája namtudom ti hogy vagytok vele de én alig várom hgy vége legyen az évnek mert adigra ár mocorogni fog a babocanekem nagyon hasonloo a két terheség dezsavü érésem van mert a második lányom Zoé val is igy lettem pocakos vagyis majdnem vele junius 22 re voltam kiirva és 15 én született a babucival meg egyenlöre julius 4 a nagy nap Én még jövöhét szerdán is megyek drhez .alig várom :lol:
anha
 
 


Lányok megkérdezhetem kinél mi volt a gond de csak ha akartok rola beszélni . :oops:
anha
 
 


Apropo kiskönyv engem a védönö látni se akar a 10-12 hétig azt monta .adig nics értelme könyvet adni .ezt monta rendes mi :evil:
anha
 
 


Én is úgy tudom hogy nem szokás a 11. hétnél előbb kiskönyvet adni. Nekem még nem mondta a doki hogy mikor kaphatok. Kedden megyek hozzá, lehet hogy a köv hétre elküld. Vagy nem, ki tudja... :o A lényeg hogy egészséges legyen Babu! :)
Nekem a vetélés után nem mondtak semmit. Így jártam! Mondjuk elég megterhelő volt a melóm, vendéglátóztam. Az 5. hétig napi 16 vagy több órát dolgoztam és azért a 3 jól megrakott tányérnak is volt súlya, amiból kivittem vagy 100 kört naponta... Szóval én reménykedem hogy akkor csak ez volt a probléma. Most nagyon vigyázok hogy rajtam ne múljon! :)
Vendég
 


Ja! A POCAK! Én csak annyira szeretnék nagyot, hogy a lakója kényelemesen elférjen benne! :D Nagyon magas vagyok és vékony, szerintem állati idétlenül néznék ki egy óriási gömbhassal! :lol: De ha az lesz, úgy is jó.... csak lenne már! :wink:
Tényleg! A tapasztaltabbakhoz lenne egy kérdésem: Hanyadik héten éreztétek először a baba mocorgását?? Én azt várom a legjobban!!! :o
Vendég
 


Sziasztok!

nekem már két hete van kiskönyvem,6 hetesen kaptam,lehet,hogy azért mert veszélyeztetett vagyok,de a doki megírta a papírt amivel menni kellett.
Ja és amíg nincs kiskönyv addig van vizitdíj és én kb. heti 3x jártam orvoshoz ahol a Dr. ráírta hogy terhes vagyok a KARTONOZÓS dolgozó azt mondta EZ CSAK FELTÉTELEZETT DIAGNÓZIS amíg a VÉDŐNŐ nem ír kiskönyvet :x Ezek után megkérdeztem akkor most a védőnő dönti el,hogy terhes vagyok-e vagy sem? Persze nem volt nálam 300 ft apró,mert a Dr. azt mondta nincs több vizitdíj,erre kedves kartonozós hölgy megkérdezte mivel 5000-em volt csak,hogy akkor kimennék a közértbe felváltani? Hát komolyan azthittem ott robbanok fel,mondtam NEM! De azért a 2. emeletre az irodába fel kellett mennem,ahol felváltották a pénzt! De a lényeg,hogy semmi stressz! :) 2 éve engem is elhajtott a védőnő 6 hetesen,hogy "hát az még semmi" majd menjek 12 hetesen! Óriásit csalódtam és sajnos 9 hetesen el is vetéltem! (persze a kettő nem függ össze,de nagyon megutáltam) Úgyhogy még ezen a szép vizitdíjas napon újra 6 hetesen elmentem szeretett védőnőmhöz (mert ugye az nem választható) ,gondoltam ha most is elküld fejére húzom az asztalt! :x Bűbájos mosollyal kiálította a kiskönyvet,nagyon kedves és segítőkész volt és persze tisztán emlékezett rám hiszen idevalósi! És boldogan hazajöttem,nincs több vizitdíj és már a KARTONOZÓBAN is elismerik ,hogy egy "VÁRANDÓS ANYA" áll a pultnál! :lol:
Hát röviden ennyi,fel a fejjel csajok nemsokára mindenkinek meglesza várva várt kiskönyve!
Jó éjszakát!
ibm
 
 


Hm... ez érdekes! Én is veszélyeztetett vagyok, de engem nem küldött a doki védőnőhöz. Lehet hogy azért mert magán?? Nemtom. De azt tudom hogy én 3 közül is választhatok majd (sógornőm 7 hónapos terhes és ő is ahoz a dokihoz jár). Ja! Ésakkor ezek szerint az, hogy kér-e a kartonozó vizitdíjat vagy sem, az tutira csakis az ott ülő személy jóindulatán múlik, mert én az elmúlt héten voltam vagy 4 vizsgálaton is és simán elfogadták hogy mondtam hogy kismama vagyok. Hát igen.... ez, és még mennyi minden múlik a jóindulaton.... a francba is!! És most nyugodalmas jóéjszakát mindenkinek, és mégjobb, teljesen hányingermentes ébredést!! :lol: Cuppa
Vendég
 


Sziasztok


Elmontam a livinek hogy lesz még egy baba és képzeljétek nagyon örüt megölelt és azt monta hogy anya mingyár sirok olyan ari volt és mikor elment azt monta nagyo vigyázak magunkra
:o --------------------------------------------------------------------------------
anha
 
 


Sziasztok,üdv az újaknak!Jó sokat írtatok :wink:
anha:Nagyon aranyos a Lánykád hogy így örült a picinek. :lol: Mi még nem mondtuk el a gyerekeknek,majd ha lessz róla kép,akkor.Kiváncsi vagyok mit szólnak majd hozzá :)
wera:Nos kb:a 13-14.héten már lehet érezni a pocaklakó mozgását :wink:
Sajnálom,hogy elég sokotoknak volt gondja az eddigi tehességekkel,reméljük most minden rendben lessz mindenkinél-na ez jól megaszontam :lol: Nekem eggyik gyerkőccel se volt semmiféle gond,sőt,amint számolásos módszerrel csináltuk a dolgot,egyből össze is jött.Legfeljebb csak annyi gondom volt,hogy mindkettővel húsz kilót felszedtem,és nagyon vizes voltam.Szerintem most jobban fogom viselni,legalábbis eddig úgy néz ki a dolog :D Én azért túl nagy pocit nem szeretnék,de biztos nem úszom meg :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Anha - Nagyon aranyos lehetett a nagylányod hogy így örült a picúrnak! Biztos nagyon fogja várni, hogy ő is babázhasson. Emléxem én 10 voltam amikor az öcsém született és nagyon jó volt, mert gyakorlatilag már mindenben tudtam segíteni Anyunak. :) Bizti így lesz nálatok is!
Szép napot mindenkinek! :D
Vendég
 


Sziasztok!Nekem a doki mondta hogy menjek kiskönyvet csináltatni.Épp ma mondtam a védőnőnek hogy megyek hozzá hétfőn.Nekünk rendes védőnénik van,ráadásul anyós szomszédja.Úgyhogy szerintem ezzel nem lesz gond.Nekem Domika a 20 héten mozdult meg,most néztem utána a papírjaimban.De szerintem ezt is embere válogatja.Meg lehet hogy nem tudtam mihez viszonyítani,mivel ő volt az első baba.Kérdeztem Domit mit szeretne karácsonyra?És azt mondta kistestvért!!Milyen jó dolog hogy tudjuk teljesíteni a kívánságát. :wink: Legyetek jók !Ha tudtok.

KépKép
henka76
 
 


Sziasztok csajok! Termeltetek rendesen. :)
Üdv. az újaknak.
Nekem hétfőhöz egy hétre kell megint mennem, és akkor én is kapok kiskönyvet. Mondjuk nekem nagyon jó ismerős a doki, és szerintem ha nem is akart volna, tudtam volna kérni. Én nem is tudtam,hogy akkor nincs vizitdíj. :) Végre, valami jó hír. :)
Lehet, hogy ma végre lesz otthon net. Már alig várom! És akkor tudok rendesen írni majd.
Most mennem kell, mert még ezer dolgom van, de ahogy tudok, jövök megint. :)

KépKép
muffin
 
 


Sziasztok :D
Örülök, hogy megtaláltam ezt az oldalt! :lol: [/quote][/url]
h. szilvi
 
 


Megtudná nekem valaki mondani, hogy hogy lehet ezt a vonalzót ide berakni? Előre is köszi :D
h. szilvi
 
 


szia szilvi! üdv a csapatban! a vonalzót a profilnál kell berakni. azt meg fenn találod a lap tetején, a segédletek alatti legördülő menüben. utána szerintem rájössz hogy hova illeszd a linket. :)

KépKép
muffin
 
 


SZILVI - Ha már megvan a vonalzód, jobb egérgombbal másold ki azt a címét ami "url"-lel kezdődik. Ha ezt beilleszted a Profilodba az Aláírás helyére, akkor minden írásod után hozni fogja! Jóéjszakát mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Úgy látom nagyon működik az oldal,nemtudok úgy leülni a gép elé,hogy ne legyenek friss írások,pedig elég sűrűn benézek!
Tök szupi!
A Párom már csak úgy hív:BABANET :lol: :lol: :lol:
Jók legyetek,mindenki vigyázzon magára és álmodjon szépeket,holnap talizunk! :lol:
Jó éjt mindenkinek!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok,jó reggelt mindenkinek!Én is üdvözöllek szilvi.Egyretöbben leszünk,nagyon jó :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok

Szilvi üdv mesélj magadrol


Tegnap felhivott a védönö hogy 26 mehetek a kiskönyvr adigra kitölti . :shock:

Elég érdekes edig mindig énis ott ültem .
anha
 
 


Sziasztok
Remélem sikerült bemásolni, ha nem újra próbálom

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


sikerült!!! szuper :D
azért örülök hogy meglett ez az oldal, mert nekem nem igazán lett szerencsés a párválasztás, szóval a papa elment a baba megvan :?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


úgy gondolom tőletek erőt meríthetek a továbbiakra :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


jó reggelt mindenkinek! csak nekem telik csigalassan az idő? alig várom már hogy újra kelljen mennem a dokihoz hogy lássam a bébit. addigra már a kis szíve is verni fog :) teljesen be vagyok sózva. :) egy hónapnyi várakozás után végre bekötötték a netet, úgyhogy most majd többet tudok jönni. Talán ez kicsit leköti majd az időmet meg a gondolataimat. :) szép napot mindenkinek ebben a gyönyörű időben! :)

KépKép
muffin
 
 


egy kis meglepi :) Kép :)

KépKép
muffin
 
 


ja és csajok. látjátok hogy az éles fehér folt mellett van egy halványabb? szerintetek az mi? én is csak az előbb néztem, de nem tudom hogy mi lehet. remélem nem hematóma vagy valami. megnéztem az eredeti képet és azon is rajta van, úgyhogy nem porszem a fényképezőn... az lenne a legjobb ha ketten lennének. de az is jó lenne, ha semmit nem jelentene az a folt. :)

KépKép
muffin
 
 


Szia muffin!

Gratula a Babúhoz és a képhez is!
Szerintem ne is próbáld megfejteni,hogy az mi lehet ,ha érdekes lenne a doki úgyis mondta volna!
Nekem pl. két fehér vonal volt benne mégis egyedül van,elvileg :lol:
Ne izgulj minden időben ki fog derülni! No para nincs ott semmi gáz!
Mi ma léptünk a 9. hétbe,remélem minden oké!
Csak 2 hét múlva lesz uh,de nem is baj hisz úgyis minden rendben van odabennt nem?
Muszály rendben lennie! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!
Remélem mindenki jól van! :wink:
Én (baromállat) tegnap este hagymás salit ettem és azóta gyakorlatilag haldoklom. Nonstop a hányinger! :?

Muffin - no para, mondta volna a doki ha lát vmi rosszat! Az én fotóm is extém-fura, de ezt nyilván ők jobban látják! (Sajna nincs scanner-em uh nem tudom föltenni)

Nekem is szörnyen lassan telik az idő, főleg hogy itthon fexem és számolom a perceket. Kedd 16 óra a bűvös időpont! hahh... de messze van még!

Szilvi - Előszöris gratulálok a babócádhoz. Tudja a volt párod? Nem fordult meg a fejedben, hogy esetleg mégsem tartod meg? Nehogy félreérts, Isten őrizz, hogy butaságot csinálj, csak kíváncsiskodom, mert nem tudom én mitt tennék a helyedben. Mindenesetre én azt kívánom hogy légy nagyon erős, és minden rendben lesz! :)
Vendég
 


Sziasztok!Hányinger ellen nem tudtok valamit ajánlani?Ma egész nap roszul vagyok. :(

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Nekem a hideg gyümölcs, szörp vagy ásványvíz általában enyhít rajta. A lényeg hogy nagyon-nagyon lassan egyél-igyál mindent! Amúgy ma nekem se nagyon használ semmi. Ha ennem kell, szó szerint tömöm le a falatokat a torkomon, annyira nem esik jól. De éheztetni se akarom Pindurkát... :?
Vendég
 


Hali !KIke Nyugodtan szedjél renit,azt hiszem azt szabad.De azért kérdezzél rá. :wink:

KépKép
henka76
 
 


Muffin:én nem kaptam képet de szerintem is mondta volna a doki,ha jelent valamit.Ne aggódj.

Szilvi:Ne essél kétségbe, most csak a babára kell gondolnod,Bátor vagy hogy egyedül is vállaltad,hozzánk nyugodtan fordulhatsz akármilyen kérdéssel,vagy ha bátorítás kell azt is megkapod.A többit meg majd az idő elrendezi.Lehet mire a kicsi megérkezik ismét 3 lesztek.Sok jót kívánok neked! :lol:

Wera:nekem meg hasmenésem van egy ideje,nekem sem esnek jól az ételek ,nem tudom mit ennék.Eddig nem volt ilyen.Ti szedtek valamilyen vitamint?Én elevitet kezdtem még a terhesség előtt.

KépKép
henka76
 
 


Sziasztok :D
Köszönöm a segítségeteket, nagyon jól esik :)Persze hogy tudja a párom, azért van, vagyis lett a baba. Csak mivel nem lakunk együtt így olyan döntéseket hoz ami mindenkinek jó csak nekünk nem, szerintem meg most nem ő a legfontosabb hanem a baba :lol: . Így elpakolt, megy ma bulizni, mi meg itthon küzdünk a hányingerrel, egész nap :oops:
Amúgy nekem van már egy tíz éves lánykám, Lili, ő viszont nagyon szeretné :wink:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Úgyhogy aki fontos az várja, aztán majd gondolkodunk, hogy is tudnánk kijönni ha meglesz a babóka

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


jó lesz nekünk ez a fórum, erőt ad ha elbizonytalanodnék, de elvetetni semmiféleképpen nem szeretném, meg se fordult a fejemben :(

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


SZILVI - Örülök hogy kitartasz a kisbabád mellett! Egész biztos nagyon sok örömöt fog okozni neked és a nagylányodnak. Én is 10 voltam amikor megszületett a kisöcsém és jó volt Anyunak hogy szinte mindenben tudtam neki segíteni. Meglátod nem lesz semmi baj! Meg hát mi is itt leszünk Neked! :D

HENKA - Én Gravidát szedek, de mivel most nem terveztük a babát, így csak 2 hetesen kezdtem el, Azóta igyekszem minden nap bevenni. Volt már hogy elfelejtettem. A nődokik nagyon ajánlják, szerintem se árthat, főleg most, hogy túl sok igazi, frissen érett zöldséghez és gyümölcshöz nem igazán tudunk hozzájutni!
Vendég
 


Köszönöm szépen :)
jövőhéten megyek dokihoz majd, mert előtte voltak gondok, pl már 4 hónapja nem jött meg, így csak úgy tudjuk hogy mikor fogant meg, hogy írtam és mindig vettem a tesztet

Kép
Kép
h. szilvi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: