[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 májusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Há-há laptetű! :lol: :lol: Már járt ez nekem, olyan sokat írok mostanság. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny,
mindig tudtam én, hogy csak a laptetűre pályázol :) :)

emese1979
 
 


Aha, szilva. Mirának eddig még nem okozott gondot a kaksi, pedig van, hogy babánt kap, másnap meg mondjuk répát. Kirakja a cuccot rendesen, sőt hurkát még sosem láttam tőle. Jó lehet azért, mert még csak napi egyszer kap kanalas kaját, a többi anyatejcsi.

Kép
Kép
g_reny
 
 

 
 

babán=banán :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


mondjuk múltkor csak almalevet evett Bogi, de utána is volt 2 kaki/nap, pedig azért régebben 2-3 naponta volt csak. Na meglátjuk, B hogy viseli...
az a 3/4 óra már lassan letelik, a meccs helyett még mindig duma...

emese1979
 
 


Na most mondták, hogy nemsokára, basszus ezt már az elöbb is mondták. Már látom előre, hogy megint nem sokat alszom. Holnap reggel dupla filteres earl grey teával kezdem a napot, hogy meglegyen a szükséges koffein. KEZDŐDJÖN MÁR!!!

Kép
Kép
g_reny
 
 


most meg reklám. Hát én kinyúlok, komolyan. :evil:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Nézem a blogban Bogi almaevését, nagyon helyes. Az a haj neki, édes pofa lett a rövid frufruval. (vagy fufru?)

Kép
Kép
g_reny
 
 


köszi :) ja, séróvágás volt nemrég, csak középen a forgójánál maradt egy hosszú tincs, olyan, mint egy csáp :lol:

és még pofáznak is...
én épp auchanos kimért zizit zabálok, már minden zizis alattam, még jó, h Steve mindent feltakarít (bogi bukását is...)

emese1979
 
 


Én meg chilis mogyorót ettem, de már ég a szám, úgyhogy abbahagytam. Azért most már tényleg befejezhetnék, mert mindjárt elmegyek aludni dühömben.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Jó estét csajok! :D

Köszönjük a köszöntéseket, mi is boldog felediket kívávunk Boginak, Bogyónak és Petyának!
Larának meg boldog hófordulót!

Esélytelen, hogy reagáljak bármire is, mert mire visszaolvastam, mindent elfelejtettem :oops: :oops:

Gyöngyi!
Holnap hívlak a hétfővel kapcsolatban, megoldjuk, oké?!

Nagyon cuki képeket láttam Álmosról, Marcipánról, Bogiról, Nóriról :D :D
Lara tornamutatványa meg nem semmi :shock:

Bangala!
Sztem nagyon sokan leszünk a hétfői talin, én nem merném berizikózni a fertőzést. Mert látod, én Lénát úgy vittem Gyöngyihez, hogy ránézésre nem volt beteg, közben meg nagyon
:(
Szerencsére azóta 1000%-osan gyógyult, de ugye soha nem lehet tudni......mármint hogy kiben bujkál a talin valami kósza betegség.
Először minitalizni kéne vinni Hannát, nem?
Ha van kedvetek, átugorhattok Hozzánk kis minitalira, megszervezem :wink:
Hol laktok egyébként helyileg?

Szilvi!
Ne hari :oops: :oops:
Ha nem gond, én passzolom a bemutatót, volt már benne részem és kereskedni nem szeretnék a termékekkel úgysem, azért így is mehetek? :P :lol:
Egyébként vannak jó cuccaik, a dezodort pl. nagyon szeretem, meg a gél is jó immunerősítő :wink:

Timi!
Azért sztem tudunk ajit venni Regőnek is, szóval hajrá kari ajándékozás :wink:

Emese!
Esetleg Ti is jöhetnétek minitalizni Bangalával és akkor megnézzük, Bogi hogy viseli? Hmmmmmm???

Hozzátápi nálunk egész jól alakul, ma de. egy üvegnyi gyümit megevett, du. egy üvegnyi finomfőzit, 3x szopizott is. Az esti pép nem annyira kellett már neki, de fáradt is volt nagyon.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Na egyek aludni... már hányingerem van a zizitól :oops:

Barbi,
minitali részemről ok!

Nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek!

emese1979
 
 


Emese nem nézed a meccset????

Barbi, Tinu! Írtam nektek privit!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!

Csak átfutni volt időm az oldalakat.

Sissy, mikorra tervezitek az előadást a cuccokról? Ne haragudj rám se, de én nem sok dolgo van, amit nem szeretek, de az ilyeneket nagyon nem... Biztos azért is, mert mindig van 1-2 dolog, ami felkelti minimum a kíváncsiságom, de úgysincs pénzünk ilyesmire. Tud ez az egész olyankor lenni, amikor én még/már nem leszek? Tényleg bocsi, de én biztos nem leszek hösszú ideig, és a ringató mellet (ha lesz) szeretnék időt tölteni az ottlévőkkel... :roll:

Kutyafüle! Nekem nagyon tetszik a közös képetek Rikivel! Az egy gyönyörű fotó! :)
Nagyon édes sorozatot csináltál Apának! :)

Félve jöttem, hogy mit találok, örülök, hogy mostmár nem olyan parázs a vita... :roll:

Jó éjszakát!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Borzalmas, hogy mennyit írtok egy nap! :)

Köszönöm szépen a dicséreteket.

Annus
A bútor valóban gyönyörű. A férjemék családi öröksége.

Pöttyös Labda

Totál igazad van. Én is így érzek, ez szerintem minden anya számára természetes kellene legyen. A büszkeség és öröm, hogy a baba szopik, mi pedig saját magunkból tápláljuk. :)

Anita!
Apor az első 3 hónapban csapkodta őket, most már nem. Simogatja és puszilgatja őket állandóan.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Na, csak azt nem írtam, amit mindenképp szerettem vlna: Bogi, Bogyó, Léna, Petya, boldog fél évet, Lara, boldog 7 hónapot!!! Isten éltessen benneteket! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


És csodajók a képek! :) Mindenki nagyon szép! :) Ha kislányom lenne, mi is sorbanállnánk... :) De fiúként is lehetünk ragadtatva! :)

Dani mászik. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Lara ügyi, hogy kiült, jók a képek!
Legfrissebb állóművészünk is nagyon ügyi! :)

Orsi, sajnálom a kutyádat! :cry:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dani ügyes. :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Hahó, Reny! :) Köszi, Mira meg nagyon szép! :) Nekem a legfrissebb fotó tetszett a legjobban! :wink:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ja, de azért ez még mindig olyan kezdetleges, nagyon édes, felemeli az egyik kezecskéjét, leteszi, megy utána a lábával, aztán orrabukik. És ez újból, elölről. Ez most egy másik technika, ez edig sikeresebb, mint a régebbi... :lol: Meg ismét kiült a háromszögelésből, de amikor ezt produkálja, mindig úgy megretten, hogy hirtelen kiterül... :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Köszi Dóri! :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Demostakkor mi van??? Ildi is meg Annus is a kilépésen agyalnak??? Lányok, ugye nem???

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Na, megyek fejni, és lefkeszem. Kivételesen nem fél 3kor. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri! Szerintem nem. Annus nem tenne ilyet, ebben biztos vagyok! Ildi sem megy sehova, csak most kicsit rossz a kedve. Holnapra jobb lesz. Punktum. :wink:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Ismét itt vagyok. :)

Edina: Lilla baba pontosan 3 hónapos kora óta tépi az idegeimet az éjszakai kelésekkel. Addig átaludta az éjszakákat. Nagyon változó, hogy hányszor kel, minimum 1X, a maximum 6 volt, az elmúlt éjjel. Engem annyira nem a kelések fárasztanak, hanem néha vannak olyan dolgai, hogy megszoptatom, és utána nem alszik vissza, hanem játszani akar. Olyankor fenn van másfél-2 és fél órát az éjszaka közepén, és nem tudok vele mit csinálni, nem akar visszaaludni. Szerencsére ez már hetek óta nem volt, de régebb gyakran előfordult. Azt hittem, hogy a hozzátáplálás majd megoldja a helyzetet és visszakapjuk az átalvós éjszakákat, de nem. Nem mindig az éhség miatt kel, hanem csak cumizni akar rajtam. Most várom a második fogát, már nagyon ott van, ha kijön, gondolom, jobb lesz (az első fog után volt néhány nyugodtabb éjszaka).
Még tartom magam, nem akarom magunk közé venni az ágyba. Így éjjel többször átmegyek hozzá a gyerekszobába, visszaaltatom, visszafekszem. Egy nagyobb testvér mellett biztosan nem bírnám én sem.

Szilvi: Nóri nagyon ügyesen áll! :)

Emese: Mivel nálunk igény szerinti szopi van, én nem váltottam ki semmit a hozzátápival. Dél körül és este kap szilárdat, de ettől függetlenül annyiszor kap szopit, ahányszor csak kéri. Muszáj is, mert nem hajlandó vizet inni. Abban nálunk nincs túl sok logika, hogy mikor van a főzelék, és mikor a gyümölcs. Azon múlik, hogy mennyi kaját készítek, és milyen az étvágya.

Timi: Köszi a gratulációt. :) Nekünk nagyobb dolog ez a megfordulás, mint az állás. Hasról hátra fordulni már 2 és fél hónaposan tudott, de visszafelé nem, nem, és nem. :roll: Most nagyon boldog vagyok, hogy mégis sikerült.

Pemete: Köszönöm az ötletet, elgondolkoztattál. Mivel panelben élünk, ezért valóban száraz lehet a levegőnk. Hagyományos párologtató van a fűtőtesten, de lehet, hogy az kevés. Ha nem javul a helyzet, beszerzünk egy elektromosat.
Én sem tudok gyakran jönni, napközben eléggé lefoglal Babóka, de vannak itt még, akik ritkábban írnak. Emiatt ne menj el szerintem.

A képek gyönyörűek fiúkról lányokról. :) Nekem ma este a Kutyafüle Rikije vitte el a pálmát az üzenetével. :)

Boldog felediket kívánok Petyának, Larának, Pepének, és minden féléves babának!

Na, megyek aludni. Babóka az elmúlt másfél órában 2X kelt, kissé félek az éjszakától. :roll:

Réka

rekap
 
 


Na megnézem az utolsó menetet és én is megyek aludni.

Jó éjt mindenkinek, holnapra derűs napot!!! :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Réka, én is gratulálok Lillának a forgáshoz! :)
Mikor jöttök uszizni megint? Ma sem láttunk benneteket, vagy rosszul nem láttunk??? Mert ott voltunk... Csak mostmár nem tudom, mi mikor tudunk menni, azért 2 gyerekkel elég húzós a tarifa... :roll:

Jó éjszakát!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri! Gratula Daninak a mászáshoz! :D

Réka

rekap
 
 


Dóri: Valóban nem voltunk ma sem, ez a 3 hete, hogy nem. El is keseredtem délután rendesen, elpanaszoltam a lányoknak, hogy ezúttal a párom nem akart jönni. :( Ő inkább itthon ülős típus, most meg köd szitált kint, és boldog volt, hogy végre nem kell dolgoznia hétvégén, és itthon lehet. Nem akart kimenni a lakásból. Én egyedül nem tudtam elvinni Lillát, mert nem tudnám az öltöztetés-vetkőztetés műveletét egyedül lebonyolítani. Jól összevitatkoztunk ezen, de aztán megbékített egy pizzával és egy ígérettel, hogy jövő héten eljön velünk.

Réka

rekap
 
 


S...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.11.01 17:41-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Lara nem bír aludni, annyira élvezi, hogy ül :), este még 10-kor evett, aztán ma 7-kor kelt :)

Bogitól mindig olyan jó kedvem lesz, annyira édes a nagy szemeivel, és a fürjeivel :)

Nóri nagyon ügyesen áll :)

Lilla ügyes a forgással :)

Pénteken tényleg nagyon nem jó napom volt, és akkor még szépen fogalmaztam :), tegnap már alakult, ma meg remélem még jobb lesz :)

Erika miért nem jelentkezel?

Anika nagyon szépek a lányok, és persze Apor is, nekem is az utolsó kép tetszett a legjobban :)

Kaja: nálunk sincsenek fix időpontok, csak kb 7-8 között tejcsi, aztán 10-11 között pép, fél 2 körül főzelék, délután 5-6 között pép és este 8 körül tejcsi

Anyósnak nem akar enni a gyerek, azért nyűgösködik sokat :(, ja és nem akarja beoltatni magát :(
edua2003
 
 


fürtjeivel :)
edua2003
 
 


Dóri!
Honnan veszed h le akarok lépni?Pont én? :shock: 8) na ne má! :lol:


Na viccet félre téve csak reméltem h mareggel vmi jó kis programom lesz,de sajna nem...éjjel vhol buli volt,Iza is felébredt.Pont az ő szobájánál lehetett a legjobban hallani...na mondomáthozom a nappaliba,berendezkedtem h itt alszunmk,erre vki szólt nekik és lekapcsolták a zenét.De ekkor meg olyan hangsan távozott a csapat.Csapkodtak,kiabáltak stb.Iza a nappaliban se tudott aludni...na végül vissza vittem a kiságyába és elaludt vmikor...akkor már csend volt.Én meg így a meccs végére ugrottam be,mikor már felemelték a madárka kezét :wink:
Na erre ma reggel nincs itthon tej,anélkül a KV meg vááá.Szóval Iza mindjárt eszik és utána bolt!!!Meg pakolok,takarítok és hasonló.Remélem apa segít és pihenni is tudunk majd!!!!
És megint üvölt a zene vhol :evil: Felmegyek és szétcsapok köztük,idióta fiatalok :evil: :lol: :lol: hát nooormális?????


Na ennyit a car éjszakámról...


Bangla!
Szerintem is inkább egy mini tali kéne először,mert tényleg nem viszünk beteg babát,de ettől még bármit bevihetünk ami Hannusnak nem lenne jó.Viszont egy séta vhol első körben?Szóval kitalálunk vmit!!!


Sissy!
Eddig 10 ,Gyöngyit vhogy megoldjuk 8) ,+Dóri aki reméljük beugrik és Böbi aki reméljük szintén odaér!Ja meg Vanni!

annus11
 
 


Bangla Hanna nagyon édes ujjszopis :), minitali mondjuk egy babával, ahol nincs nagyobb :)
edua2003
 
 


Jó reggelt!

Zsuzska, énisénisénis lenni Vasváris. :D Én az óvónőképző szakra jártam. Hány éves vagy? Csak hogy emlékezhetsz-e arra, hogy a múlt században ilyen középiskolai szak is létezett.

Háát igen, ennek a cukker Boginak szeretne ajándékot venni Marci, egy laza kis ékszer, vagy vörös rózsa...hm? hm? :lol:

Annus, sajnálom a ricsajozást. Már én sem tolerálnám, de te nagyon türelmesen viselted (gondolom így, utólag :twisted: ) De azért megnéztem volna, hogy mind a 153 felháborodott centiddel odaállsz a bulizós pasik elé, hogy mostmánaztáncsöndlegyen!!!! :twisted:

Bangla, nagyon édes kis sokujjszopis babád van :-) Nappali...azért egy focimeccset nem lehetne lejátszani benne, de 10-13-15 baba elfér a csatolt anyukákkal együtt :-) Konyhával együtt 35-40 m2 (nem emlékszem pontosan) De hát kihasználunk minden talpalattnyi felületet: értsd teraszok, szobák, gardrób 8) :wink:

Barbi, közben én is nézelődtem egyéb buszos lehetőségek után, OK, beszéljünk.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Helló lányok!

Minnyá menyünk reggeli, aztán majd haza. Az a jó bennem, hogy én hazamenni is mindenhonnan imádok! :lol:

Úgy örülök a holnapi talinak! Nem jön velem senki?Hean?
Sissy, viszont kérlek, ne vedd magadra, de a bemutatót én is szeretném kihagyni. Kereskedni nem szeretnék, és van már kb. 5 ismerősöm, akik ezt tolják, úgyhogy tőlük be tudom szerezni, amit esetleg szeretnék.

Orsi, nagyon sajnálom a kutyust! A férjemnek tavaly karácsony előtt kellett elaltatni a 16 éves kutyusát, akivel szintén együtt nőtt fel, láttam szegéyn mit élt át...
De még nekem is rossz vaol nagyoon...

Bangla, szerintem is egy-hét babás minitalin kéne kezdenetek 1-2 órára! Mi át tudonk menni Barbihoz :lol: Már ha az nincs messze. Merre laktok? Bár asszem ezt ő is kérdezte.

Emese, bármikor, amikor megbeszéljük! Sőt a fenti minitali lehet nálunk is, szoktató jelleggel Bogi ésHani számára, Barbi meg átjön Lénussal. Hm? Jövő hét utáni héten megejthetjük...?

Jaj, a képek nagyon jók voltak, ne haragudjatok, hogy nem sorolok fel mindenkit név nélkül.

Ja, igen, és akiket tegnap sikerült kihagynom: boldog felediket Bogyónak, és hetediket Larának. Ildi, te meg mostmár ne duzzogj! :lol: Vicces, hogy Edua szerint mekis tejcsi az anyatej íze!

Dóri, relx, senki nem megy sehová!!

Tinu, én se találom a műsort, na majd valahogy megpróbálom otthon előbányászni...

Jaj, nem is tudom mit akartam még! NagyMarcinak gratula a kúszáshoz, és Vanni, remélem megoldódnak a gondok. Nem lehet gyors a nappalit leszigetelni, a fürdőbe meg venni egy fain hősugárzót...?

Jó, asszem ennyi, ne haragudjatok, nehéz mindenre reagálni! Bangla, ha a kérdésedre nem válaszol senki, tedd fel újra, sajnos ennyi ember közt előfordul, hogy elsikkad...

Na, abbahagytam!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


annus én is sajnálom a szomszédjaid zenehallgatási "kultúráját" :), nálunk már felnőttek a szomszéd gyerekei, de Éduánál okoztak egy pár kellemetlenséget:), most meg mi vagyunk hangosak, férjem pl van, hogy este 9-kor porszívózik :)

jajj már én is nézelődök, hogy mit fogunk venni, kézügyesség híján erre futja, de megvárom ki lesz a kiválasztott :)
edua2003
 
 


Jaj, bocsibocsi, Ildi, örülök, hogy jobb napod van, én imádok Gyöngyinél lenni, remélem ott lesz a karácsonyi tali, valakit tudok is vinni, Erika, Vicuska, gyertek még!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Rettenet rosszul aludtunk. Olyan 30* keltem Mirához (nem viccelek), volt amikor ringatva, ölbe aludt szegénykém, mert csak úgy ment neki. Nem kapott levegőt, kegyetlenül köhögött, és ezért folyton sírt. Mióta felkeltünk azóta is szinte szünet nélkül köhög és nagyon csúnyán veszi a levegőt. Hőemelkedése is van. Gondolkodom, hogy elviszem az ügyeletre, mert nagyon durva hallgatni. :? :(

Kép
Kép
g_reny
 
 


reny jajj de sajnálom, jobbulást szegény Mirának!, gyerekdokit nem jobb lenne inkább felhívni?
edua2003
 
 


A háziorvosra gondolsz? Én azt nem hívom vasárnap. Itt van a Heim Pálban az ügyelet,inkább elviszem oda. De még meglátom.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Jaj, szegény Mira. Reggelre sem lett jobb a helyzet? A Salvus vizes párologtatást nem próbáltátok? Nekem is azt javasolta a szőröslábú dokinéni ilyen megfázásos estekre. A köhögéstől nem kapott levegőt, vagy az orrától?
Reny, neked is kijár a sajnálkozás, remélem ma éjjel már jobb lesz.

Szofi, jó utat hazafelé és mi is imádjuk, ha itt vagytok :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


reny a gyerekorvosra, akihez hordod őket, vagy nincs nekik külön

nálunk külön van a férjemnek és nekem (házidoki), és külön a gyerekeknek :)

a kórház az lehet ebben az esetben jobb, de én jobban bízok a gyerekdokinkban :)
edua2003
 
 


Az orrától. A köhögéstől csak rendszeresen megébredt. Salvus vizet nem próbáltam. Hol lehet venni?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Ildi arra gondoltam én is, a házi-gyerekdokira. Ő már amúgy is látta csütörtökön, szerintem nem volna baj ha más is megnézné.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny, épp írmni akartam, hogy ügyelet helyett menjetek inkább a Heim Pálba. Nem gondoltam, hogy ez nálatok egybeesik.
Remélem tudnak segíteni, majd mindenképpen számolj be.

Salvus vizet patikában lehet kapni (azt hiszem 1,5 littyós kiszerelésben). De gondolom gyógynövényes herbár boltokban is hozzá lehet jutni.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


reny :)

szofi jó utat!
edua2003
 
 


Jó reggelt,


Boldog felediket tegnapra Bogyónak,Boginak és Petyának!
Larának pedig boldog 7 Hónapot, ez alkalomból látom meg őrvendeztetett titeket a fel üléssel!Ügyes!!!

A képek nagyon cukik mind a kislányok is meg kis fiúk is, Riki édes azzal a séróval és az arca is annyira szép és Niki nagyon hasonlit rád.
Bogi is édes a nagy szemeivel meg a sérójával ő is.
Álmi, pedig a csodálkozó tekintetével.
Marcipán büvőlőként!
Mira pedig a szép kék szemeivel.
Hannus is édes nagyon.
Remélem nem hagytam ki senkit.

Bangla, szerintem is tök jó ötlet lenne előbb csak egy minitali :)

Jajj csajok képzeljétek annyira mennék én is veletek már egy talira gondolom emiatt azt álmodtam hogy én is ott voltam Árminnal egy talin :D , tök furi volt.

Én a box meccset nagyon el aludtam.

Szegény Mira, mi nálunk most múlik már a köhögés nagyon durván köhögött ő is és nem kapott levegőt emiatt, szerintem is jobb ha elviszed minnél hamarább.

Annus, hát sajnálom a rosz éjszakát.Fiatalok
:D

Szofi, de jó lehetett nektek :)

Na :arrow: én is kvkv.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Hú laptető, nem szeretem úgy hogy irjatok sokat teljen hamar az oldal! :D

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: