[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 májusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

húú szem!!! Vilikének egyre mélyebb barna, persze elfogultság nélkül mondom én is, hogy GYÖNYÖRŰ!! Az enyém világos/sötét kék, pihentség függő, Sanyié túlvilágos barna, ami szinte már szürkés! BARNA SZEMET AKAROK!!! Remélem megmarad! Magamnak is azt akartam, de sajnos kontaktlencsével sem megoldható a túl magas dioptriaszám miatt! Rendesen össze vagyok rakva! :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


úgy fúj a szél, hogy félelmetes!!! Hallom amennyire fúj, úgy fütyül!!!! Nem vagyok egy besz*ri, de azért így egyedül ne má'! A kis örzővádőm meg hála Istennek alszik!!! A nagy Medvém meg oda van a reptéren, most indultak visszafelé, lesz vagy éjfél mire hazaérnek! :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Bocs az offért, a lakásproblémámról:
Gyöngyi,
Igen, ahol most lakunk, azt béreljük, már 7 éve. Időközben vettük a sajátot, 2,5 éve. Azóta egy bérlőnk van.. Azért vacilálok, hogy átköltözzünk -e, mert a sajátra igazából még költeni kellene, hogy olyan kényelmes legyen, mint ahol most lakunk. Szigetelni kellene a fürdőben az egyik falat,(a padlásfeljárónál faszerkezet van, izsonyat milyen hideg emiatt a fürdő. Akkor a nappali egyik falát is szigetelni kellene, aztán egy ablakot kicserélni a konyhában, és gardrobszobának beépített szekrény kellene. Ezek így minimum 1 millió. Hadd ne mondjam mennyi készpénzünk van. Hogy miért nem érné meg kiadni ismét: Nem hiszek abban, hogy találunk gyorsan megfelelő bérlőt januárban. Akkor mennek el a bérlők, és mivel a férjem este későn végez minden nap szinte, nekem kellene mutogatni, és ezt tél közepén nem tudnám vállalni Marcival. Át kellene utazni a városon. Mátyásföldön van, Gödöllő felé, az Örstől 4 HÉV megálló. Egyébként egy nagyon aranyos kis iker házikó fele, szép nagy saját kerttel... Képet teszek a kertről...

Holnap próbálok jönni többet, férjem dolgozik szokás szerint..

Puszi és jóéjt mindenkinek!

Vanni
vanni
 
 

 
 

Nozavi, micsoda kérések!!!!!Szerintem már igencsak úgy marad,amilyen most. Rikié kék.Enyém méregzöld,apjáé seszín zöldes-szürkés. Azt az egyet nem szeretem rajta.
Anikó,köszi!!Akkor ha egyszer eljutunk talira, belehúzunk Blankinál!!! :lol: :lol:
Én sem tudok rendesen a tanulásra összpontosítani.Várom haza életemet. Meccsük volt kukutyinban.A lényeg, hogy nyertek, de jöhetne már.... :oops: Akkor vagyok nyugodt,ha itthon van.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Nóri, hello, de jó, hogy jöttél :) jól vagytok?

Reni,
Míra gyönyörű!!! nekem is a fürdős kép tetszik nagyon (a többi is jó), hasonló ujjszopis nekünk is van, csak Álmi a hordozóban ül.

Niki,
jófej Álmi :) még nincsenek rajongóink, de álljatok be nyugodtan :)

KutyafüleNiki :) Riki is nagyon szép!tényleg olyan baba arca van :)

Gyöngyi,
hát most elkezdek vadászni ilyen body-t :) nagyon tetszik :)

Vanni,
jó hogy jöttél! Fel a fejjel :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Nóri, jó duma volt a férjedtől ez csókos udvarlás :D
Mikor indultok haza decemberben?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok

Réka: Neked Lilla baba mióta alszik ilyen rosszul? Bocsi ha régebben írtad, de nem biztos, hogy olvastam. Nekem Ádám még soha nem aludta át az éjszakát, de régebben legalább kb. 2-szer ébredt de szopizás után visszaaludt. Olyan 4,5 hónapos kora óta romlott el a helyzet. Apa már kiköltözött a nappaliba. Suliban dolgozik és minden nap reggel első órája van. Én meg sokszor van, hogy Ádámot odaveszem magam mellé az ágyban, hogy ne kelljen állandóan kiugrálnom. Engem nagyon kikészít ez a nemalvás, mert napközben sem igazán tudok pihenni, mert délelőtt az itthoni teendők, délután pedig hazajön a Bence az oviból és vele is kellene foglalkozni, ami nem mindig sikerül. Furdal is a lelkiismeret emiatt. Nem vagyok túl optimista az alvással kapcsolatban, mert a Bencénél is hasonló volt a helyzet és eltartott még pár hónapig. nála talán az jobb volt, hogy végső esetben behoztuk a babakocsit és abban jót tudott aludni. Ádámnál ez nem műxik. Ez aztán a panaszáradat.
:(

Kép

Kép

Edina
butterfly75
 
 


Én is találtam két karácsonyi rugit a tesz-veszen.Annyira édesek!!!
De még nem tudom ilyen legyen-e, vagy valami férfias nadrág és ing. :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hála Istennek nálunk alapjáraton minden rendben van! Szépen növögetünk, agresszivaskodunk, erőstücsköt játszunk, nem alszunk, szóval minden hepi! :D

Gyöngyi-nekem is tetszett, főleg amilyen nehezen tudtam leszerelni! :D arról nem is beszélve, hogy úgy jött haza, mint egy csipőficamos, mert bowlingozni voltak, és nem szokta a cigány a szántást! :lol:
Ja és mához három hétre ilyenkor már otthon hajtjuk álomra a buksinkat! De mához 5 hétre ilyenkor meg már megint itt! Tehát hogy is van ez? Dec. 12-én haza, 26-án vissza! :D

Esztó- Álmi olyan édes ezen a csupavigyor fotón!!! Remélem veletek minden rendben, és te is meggyógyultál már!!! Akkor mondott valami érdemlegeset a doki, hogy mi bajod van, mitől húzódik el ennyire??

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri,
meggyógyultam, 9 hét után (vagy 10???) . Nem nem mondott semmi értelmeset, fel is cseszte jól az agyam...

Niki,
megnézem én is a karácsonyi rugit , nem baj? :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Rikinek, Izának és mindenkinek,aki küzd vele:
http://www.teszvesz.hu/item825246098_ka ... szeru.html
:lol: :lol: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Neeem. Annyira édesek!!!! :D Neked melyik teszik jobban?Nekem talán a macis. Vagy nem?Hű, de határozott vok.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kép
Ilyen kis angyali kertje vanm, de hiába, ha hideg a fürdő és a nappali... Pénzt kel szereznünk, vagy egy jó bérlőt... Na, majd meglátjuk, befejezem a panaszáradatot... Ha átköltözünk, akkor ott is lehet persze tali, pláne nyáron, homokozó is lesz:)
vanni
 
 


jajj itt olyan édes Mikulásos tipegőt lehet kapni, kislányoknak szoknyás, fiúknak egyben, de a kislányos is egyben van, csak olyan mintha szoknyás lenne, hú na ez jó bonyolultra sikeredett, csak sokallom az árát arra, hogy most egyszer legyen benne, 229 korona, az 6200 Ft!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Hű Vanni,de szép!!!!!!!!
Mekkora hóembert lehet majd ott építeni jövő télen a talin!!!! :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki,
ez a body nagggggggggggyon király :))))))))
nem tudom, én még csak most nézegetem :)

Vanni,
nagyon szép a kert. Remélem megoldódik hamar a dolog. Drukkdrukk

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ugye???Kár, hogy kicsi, én tutira megvenném! :lol: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Vanni, azért nézegetve ezt a kertet, ez sem olyan rossz alternatíva. :wink: Gondolom a munkálatokat úgyis szakaszosan csinálnátok, nem egyszerre.
De addig még egy jó bérlő is akadhat. Pláne most, kevesebben vesznek lakást, többen bérelnek inkább. Gondolom én...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan benéztem. Nagyon rossz volt az éjszakánk, de a mai nap még rosszabb. Sajnos el kellett altatni a kutyámat. Eléggé ki vagyok borulva, 16 éve volt velünk. Szinte vele nőttem fel. Bocsi, nem akartam senkit elszomorítani, de mivel tudom, hogy van itt sok állatbarát, ezért gondoltam megértitek. Megyek is aludni, mert nagyon kimerült vagyok és a fejem is egész nap majd leszakad. Még egyszer bocsi.

Jó éjt mindenkinek!

Orsi

Kép
ferminadaza
 
 


Na mára bevégeztem a tervet.Mostmár A tétel ügyileg 9:1-hez az esély a buktára. :lol: Na majd addigra mire eljön az idő, ez 0 lesz.
Megyek fejek, és stílszerűen nézem közben a Szex és NY-ot.
Szép álmokat!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Nehogy lemaradjak, Nóriról két kép: :D :D

Kép

Kép

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Orsi-nyugodalmas jó éjszakét! Sajnálom a kutyusodat!!! :cry:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Orsi, rettenetesen sajnálom!!!Elhiszem, hogy kiborultál!!Én sem bírnám, ha lenne valami Stellel!! Beteg volt, vagy megöregedett??Persze megértem, ha nem akarsz beszélni róla. :cry: :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Orsi, nagyon sajnálom a veszteséget :( Próbálj meg aludni egyet.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Vanni!

Most látom az smsed,bocsi!

Hétfőn Sissynél lesz tali,kaszásdűlő hév megállónál kell leszállni!!!A blogban megtalálod a címet!
Üveget nem bizti h tudok vinni,mert babakocsival megyek,azt meg meg is kell emelni párszor...de majd meglátom,fér e be a táskába!

Gyöngyi!
Nekem is jó a 10 és a 11 is!Akkor legyen péntek?Azt hiszem az többeknek jó!Aztán ha közben lesz nagyobb hely akkor max oda megyünk.

Anikó,Vanni!
Felírtalak a kari ajira!


A képek nagyon jók!!!Mira a kiskádban :lol: :lol: Hajas Riki,vigyori Álmi,Jedi Marci és még akit kihagytam 8)

annus11
 
 


Nóri nagyon szép kislány és hogy mondja a második képen, hogy hűűűű... :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Kutyafüle: Gratula a szívhanghoz! Most egy nagyot nosztalgiáztam, hogy milyen is volt amikor én is először meghallottam.

Moncsi: aranyosak a fiúk! Samunak gratula a fél évhez! De ügyes vagy, hogy máris megsütötted a mézes puszedlikat. Én még csak tervezgetem, hogy miket fogok sütni, de szerintem csak az utolsó pillanatban fogok odajutni, hogy megsüssem.

Akinél több gyerkőc van, csinál valaki Ádventi naptárt a nagyobbaknak? Én eddig általában csináltam Bencének és nagy izgalommal nyitogatta minden nap. Most nézegetem éppen, hogy hátha találok valami új ötletet, hogy az idén milyen legyen.

Reni: Mielőbbi gyógyulást nektek!

Bangla: Jót nevettem a „görény storyn” ! Ne haragudj Reni.

Timi: De édes a fiacskád a hanyattfekvő képen. Nem semmi, hogy ilyen nagy baba!

Réka: Tegnap mi is pizzát rendeltünk. Nem volt ihletem főzni, így megleptük magunkat egy nagy családi adaggal. Be is faltuk, kivéve Ádámot, aki a sütőtökkel bírkózott meg.

Boginak és a többieknek boldog hófordulót!

Adraci: Jobbulást AM-nek! Nekünk volt kb. 3 hete vírusos hasmenésünk. Valszeg Bence hozta haza az oviból. Fölhívtam a dokinénit és mondta is, hogy most éppen ez megy errefelé. Ha 2 nap után nem múlik a láz vigyem el Ádámot, addig is ne etessem, csak szopizzon, és adjak neki napi egy probiotikumot folyadékban feloldva. Szerencsére 2 nap után elmúlt a láza Ádámanak és a széklete is hamarosan rendeződött. Az első éjszaka volt borzasztó, mert sokat sírt, görcsölt a hasa.

Gyönyörűek a baba képek. Álmos az igéző szemeivel, Riki a sok hajával, és Marci a kis bűvölő. Lara pedig nagyon ügyes kislány.
Mira is úgy szopizza a két ujját ahogy Ádám szokta újabban.

Vanni: Gratula Marcinak a kúszáshoz!

Most már megyek, jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép

Edina
butterfly75
 
 


Orsi nagyon sajnálom :cry: :cry:

Nóri nagyon szép kis hercegnő! :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Nóri kis édes!!!

Orsi :(

Na mennem kéne,ezt a röpke 4 oldalt csak átfutottam,majd holnap reggel jövök, vagy nem 8) :lol:

annus11
 
 


Edina tudtam én, hogy lesz min nevetni mikor Bangla leírta görénykét. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na megláttam Larát is!!!Jesszu!!!Mire készül ez a lány!!!Rögtön spárgával nyitni :shock:

Ildi!
Jaj te is fiam Brútus 8)

annus11
 
 


hú, csak 20 perc volt, mire visszaolvastam kuttysétáltatás + fürcsi, altatás után :shock:

Babák nagyon szépek!!!!

Rikinek nagyon nő a haja! És milyen sűrű, erős mellé!
Mira meg mintha már nem lenne olyan dundika, mintha kezdene nyúlánk hölgyike lenni!
Álmi meg Lara a hatalmas nagy kék szemeivel :) :)

Marci meg a bűvölés :) nagyon megy neki!

Hű, miket akartam még :shock: elfelejtek mindent...

Szofi,
mikorra tervezed a mókát?

Orsi,
sajnálom a kutyátokat :( Nekem Steve a 4. kutyám (na meg volt egy 5. menhelyes, de az 2 hét alatt 3szor pattant meg, harmadjára nem lett meg...), a 3. még anyuméknál él, de sajnos a többi már meghalt :( Nagyon szép kort megélt, már a kutyamennyországban futkorászik!

Játszottunk Bogival sétálunk sétálunk lecsücsülünk csüccs-öt... hát neki nagyon tetszett, nekem meg olyan izomlázam van :shock:

na egy kép, már régebbi... kissé elaludt séróval

Kép

emese1979
 
 


Nóri gyönyörű kislány!! Nem véletlen a druszám.... :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Böbi: Légyszi-légyszi gyere el. Akár csak pár percre is!!!

Gyöngyi: Nem marad el a tali. És légyszi ne vegyetek edénykészletet :D :D De Te valahogy gyere el, mert irtózatos szöveged van. Jókat röhögök.

Barbi: Te viszont rendesen beletrafáltál :oops: Neked jár egy plusz süti hétfőn :D 8) Azért meghallgatjátok?? A gyerkőcök úgyis rövidre szabják az időt. Ebben Annusnak tök igaza van. :D

Annus: Igen első emelet, de van lift, kettő is. Igen, valóban Vanni is közel lakik ide. Zugolvasó koromban általában olyan "gyakran" jöttem a babanetre, hogy általában utólag értesültem a talikról. Úgyhogy most rettenetesen koncentrálok, nehogy később tudjam meg, hogy nem jöttök Hozzánk :D :D
Sőt itt most máris jelentkezem a Dórinál tartandó dec. 2-ai talira is. És Nekem Szigetszentmiklós is bejön. Jó hely. Jártam ott gyerekkoromban sokat.

Amúgy Én már nem tudom hányan leszünk. Remélem elférünk :shock: :D :D

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Orsi, sajnálom :(:(
Vendég
 


Én is lépek aludni. Tegnap negyed 12-kor kerültem ágyba, pasim meg várt :oops: . Titeket nem pörget fel az esti netezés? Alig tudtam elaludni.

Na jó éjt mindenkinek. Ne kelljen sok bárányt megszámolni elalvásig :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Én is megyek, már mindenki alszik körülöttem.
Vendég
 


Na nem úgy körülöttem, hogy itt hevernek, mindenki a saját ágyában alszik :)
Vendég
 


Na ha már pizzáról van szó: van vkinek vmi tuti receptje a tésztára? Én ahányat eddig próbáltam, vhogy egyik sem volt kóser :(

Na akkor aki most kezd hozzátáplálni:
Ti hogy fogtok haladni?
Bogi még 5ször szopizik, úgy gondoltam, először a 2.-at váltom majd ki gyümivel - ez kb. mennyi idő? Vagy a baba alakítja magának? Utána marad az ebéd (3.szopi, fél3 körül), majd az uzsonna. Na ez szokott zöldség lenni? Vagy van annak vmi szerepe, hogy délelőtt gyümi, d.u. zöldség, vagy mindegy?
Blogot átfutom még, amit Tinu meg Évi írt be korábban, csak kivi vagyok, ki hogy csinálja.

A védőnő azt mondta nekem kedden, h adjak nyugodtan annyi gyümit Boginak, amennyit szeretne... hát valszeg ez nem lesz jó, mert az egész almát beburkolta volna, ha hagyom neki, aztán eleht, attól a féltől fájt a poci :(

na asszem zavaros lett.

Karira én vettem Tescoban akciós rucit neki, harisnya+ rovidgatyó + hosszúujjú+ mellényke volt 2000 Ft. Az apja lefikázta, de ő nem ért a divathoz :)

emese1979
 
 


Szilvi, én mindent meghallgatok, bár nem tudom, hogy tudok egyáltalán bármi másra figyelni a lányaim mellett :roll:
Vendég
 


Áááá én meg az Erdei meccset vártam, erre benyögik, hogy még 3/4 óra. Tegnap is 1/4 2-kor feküdtem le. Mi lesz így? 8)

Kép
Kép
g_reny
 
 


jó éjt csajok, megyek, mert mindjárt hazaérnek az én kis utazóim, és még sehogy nem állok a bagettel, a kaja már kész!
Pussz mindenkinek, úgy néz ki rendeződött a net, próbálok sűrűbben jönni, remélhetőleg MazsolaGyurkám hagyni fog!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Emese én régen (amikor még nem volt gyerekem) sokszor gyúrtam pizza tésztát, fini volt. Remélem elő tudom kotorni a receptet, és akkor leírom neked. Persze nem most. :wink:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Orsi, sajnálom a kutyust!!!

Szilvi, aranyos vagy, ha beleférünk az időbe, mindenképpen felugrunk egy kicsit. Valamikor délután, majd hívom Barbit, hogy ott vannak-e még.

Gyöngyi, de, tökre felpörget, negyed 2-kor aludtam el, ma meg Gyöngyvirággal alszom, vagyis pontosabban mindkét lánnyal, mert itt van a keresztfiúnk (anyóssal elcseréltük. :-) ) és Ő alszik Gyv szobájában, úgyhogy mindjárt el is teszem magunkat... Jókismagyarmondat

Valaki kérdezte, hogy nehezen indul a hozzátápi, elfelejtettem, hogy ki, de válaszollok. nekünk is nagyon nyögvenyelősen megy, alma és barack, egyelőre más nem. Két napja már banánt is evett, tökre örültem, erre ma olyan székrekedése volt, hogy a szívem szakadt meg, pedig nagyon pici adagokat adtam. :-(
Vendég
 


Reny, én is azt várom, életünkben először fogadtunk is,annyira szorítunk neki! :-)
Valószínűleg csak az uram meg Szabi fogják nézni, ha nem alszom el Gyv mellett, akkor jövök én is.
Vendég
 


Emese: Szerintem is azért óvatosan a hozzátápival. Nekem Nóri-kakit úgy megfogta az alma, hogy csak úgy sikított kakilásnál. :? Amúgy teljesen a baba alakítja, Te csak próbálkozzál. Patriknál pont úgy csináltam, ahogy leírtad (dióhéjban), Nórinál ez egyáltalán nem működik.

Panndi: Majd megoldjuk. Úgy szép az élet, ha zajlik. :D
Kivi vagyok a csajaidra úgyis. Majd Én lefoglalom Őket (Mind a 10 babát + a nagyobb tesókat :shock: ) Szerény vagyok...

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Kép Még egy két ujj szopi [/img]
bangla
 
 


Na, a duma meg lemaradt:

Gyöngyi, Timi, kössssziiii. Nem voltunk még egyáltalán nemhogy nagyobb, de kisebb babatársaságban sem. Egy baba társaságában voltunk eddig csak. Orvosok a társaságba járó gyerekektől „tiltanak” (bölcsisek, ovisok, sulisok), a szülői megérzés meg hát… iszonyú régen nem voltam társaságban, úgyhogy a szocializációs éhségem erősen viaskodik anyai ösztönömmel, mely szerint fő a biztonság. Úgyhogy passz.
Marci első képes rucija csúcs.
És még egy: mekkora a nappalid?

Trixi, párod mivel foglalkozik? Vagy milyen területen keres állást? És Te? És hol laktok? Ne haragudj, de én ezeket nem tudom, pedig már biztos volt róla szó. Hátha beesne vmi.

Ildi, jajj, Lara annyira édes, és irtó ügyi is.

Niki, ez valami döbbenetesen tüneményes! El is hiszem, hogy Apa meghatódott… Riki haja… szóhoz sem jutok…

Reny, Mira gyönyörűűűűűűű

És Nóri is, de már nem ragozom.

Orsi, nagyon sajnálom a kutyust, a mienk is 14 éves, és egy világcsavargó. Majd leírom az ő történetét is ide, mert egy kész csoda ő is.

Emese, Bogis kép megacuki

Még egy lányos anyuka küld képet, jöhet fiús újra.
bangla
 
 


Édes ez a kislány nagyon. :lol: :lol:

Böbi ne aludj, én is túráztatom magam, mert tegnap veled egy időben kerültem ágyba. Hulla vagyok, bezzeg a férjem alszik, pedig ő is akarta nézni.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Szilvi,
köszi!

Barackon kívül mmi az, ami még enyhén hashajtó? Asszema szilva, ha jól emlékszem, de az csak késöbb jöhet.

Hannus :) nagyon édes :)

emese1979
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: