[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 májusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Jajj nem,annak csak örülj!Azóta szerzett egy pzs-t is és azt is megette!
Csak ámulok itt, hogy nőnek a fogak, másznak, ülnek, állnak :shock: a babák!!!!!!!
Ilyenkor mindig azt érzem oké, hogy mi még nem?De ha más is áll(illetve fekszik) így,akkor minden ok. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Esztó milyen cuki, menő pasi Álmi :)

Lara kiült mellém és simogatja és nyalja a vádlimat :)

AM-nek jobbulást :)

Üdv az újaknak:)
edua2003
 
 


Ja és csatlakozunk Csongihoz!!!!!Riki papucs fetisiszta lett.Arra nagyon beindul, mindent megtesz, hogy megszerzze. :? :lol:
Na :arrow: még tanulnom kell ma.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

 
 

Esztó, köszi! Egyre jobban hasonlít rád! :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Jajj még valamit hagy!!!
Na szóval már egy ideje tudom, hogy akartam elmondani Daninak, ha megint babánk lesz.de sajna nem jött össze,mert totál ciki volt, csak álltam a kezemben a teszttel és nem értettem, hogy ez most hogy,mikor hazaért.
DE.Tegnap nem mondtam el neki a szívhangot, így összekötöttem kicsit a kettőt.
Így: Kép Kép
Kép itt jött az uh kép...
Kép
Annyira örült neki, olyan volt a szeme, mint mikor Rikit megtudta.
Bocsi a képekért, csak meg szerettem volna osztani.
Tényleg megyek. :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Gyöngyi!

Petya is hasonlóan "működik", uh aggodalomra semmi ok!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Ja és köszi Annus, Mozza, Gyöngyi!!Tőletek jött az ihlet!
:lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Anikó, igen, neki sincs szemöldöke , kb ennyire :)
köszönjük egyébként :)

na megyek.
jó éjt.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Álmos herceg megint csudaszép. Igézőek ezek a szemek :shock:
Na én is rakok kettőt (és akkor jöjjön egy lányos anyuka is fotókkal, hogy egál legyen :-))
Kép Mikulásos előzetes :D
Kép Vigyázz...kész...bűvöl!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Niki,
Riki édes. De már megint mekkora haja van? :shock: :lol: hihetetlen. :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Marci is nagyon szép!!! ez a body meg... :lol: :lol: nagyon király! honnan van??? :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Riki, olyan, mint egy baba! :lol:

Marcipán meg komoly, megfontolt kiscsávó és megint Jedinéz. :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Niki, nagyon aranyos és megható ötlet. Hogy hova fejlesztjük Mozza ötletét... :D Édes Riki Sámson bébi :-)

Na, akkor két lányos anyuka számára is ez egy felhívás fotók közzétételére :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Kutyafüle! Jaj, nagyon aranyos!!!! Én is meghatódtam! Rikinek az a haj...kész vagyok tőle. :lol:

Esztó! Álmi gyönyörűűűű!

Ildi! Lara tényleg igazi tornász és annyira édes! :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Bűvölő Marcipán a férfias nézéssel...hajjaj, lesz baj bőven! :lol: :wink:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Trixi, nekem küggyed ne a tesómnak he :D niki_kovacs@freemail.hu még nem kaptam meg, csak Tinutól jött egy mail.

Esztó: drága férjem kiszúrta magának Álmost vőnek, mert aszongya tök összeillenek a nagy Vigyorex képükkel, meg amúgy is jófej kölyöknek látszik :lol: szóval baállnánk a rajongós sor végére hátha Álmi a fiatalabb pipiket bírja

Adri eenemennyémé!

niki: ez dejóóóó, máérmint a Rikis kéepk én tuti bőgtem volna :D

csajok csajok találjuk ki az ajis tali időpontját!!!! be kell írnom apa naptárába a jövö héten!!!!

Kép
Kép
mniki84
 
 


Esztó, még pocakos voltam amikor 210 forintért nyertem egy másik karácsonyos bodyval együtt teszveszen (címkés, vadiúj). Áprilisban valahogy nem kellett senkinek :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Hm...és ezzel figyelmeztettetek, h nincs új fotóm Blankiról. :oops:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


De arik vagytok!
Most látom Álmit meg Marcit!!!!
Micsoda szépségek ezek a fiúk!!! Komoly riválisaink akadtak! :lol:
Lara meg nagyon-nagyon ügyi!!!! Kire hasonlít?:lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ja,igen,fodrász megint ráférne,de majd karácsony előtt, ha nem lesz nagy a járvány, addigra túl leszek a vizsgán is. 8)
Hű,most gondoltam bele, micsoda klassz karácsony lesz, ha meglesz!!!Ennél jobb ajándékot!!!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na nem bírtam ellenállni a kérésnek :lol: :lol:
Jöjjön Mira: Kép Kép

Kép
Kép
g_reny
 
 


Niki: ez tök jó :) Ilyen pihiszékünk van ;)

pemete: jééé, tud rugózni az adamonk? Jó tudni, köszi az infot :)
Vendég
 


Na, ha nem jön jobb ajánlat a helyszínre (nagyobb nappali, kényelmesebben elérhető földrajzi koordináta, félmeztelen, koktélokat felszolgáló szerecsen fiúk stb.) akkor én ezennel nagyon szívesen látok mindenkit december 10-én vagy 11-én Szigetszentmiklóson.
Mit szóltok?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Marci annyira más pihiben (mosolygás), és munkában (bűvölés), cuki nagyon :)

Rikinek hűha mekkora haja van, micsoda frizurákat lehetne csinálni neki, ha lány lenne :), Larának fésülni sem kell :)
edua2003
 
 


Sziasztok!
Annus, ari vagy, hogy hiányoltál... vagyok vagyok, csak magam alatt vagyok eléggé.

Akit érdekel, leírom: Gond van a bérlőnkkel, és lehet, hogy már nem keresünk újat, ha elmennek, így viszont mi költözünk oda. 7 éve lakunk a mostani helyen, és nagyon nem szeretnék elmenni innen. Ok, vannak hátrányai is, de ez igaz a sajátra is, amit kiadunk per pillanat. Szóval kissé depi lettem ettől. Remélem nem sokáig tart. A bizonytalanságot tudom a legnehezebben elviselni, és most még nem tuti, hogy mi lesz. Önvigaszként nyakunkba vettük a várost Marcival, voltunk bevásárlóközpontba mi is, megmutattam neki a karácsonyi dekorációkat, ,voltunk családozni, és barátoknál is az elmúlt napokban.A legrosszabb az az, hogy a kiadást, költözést, és a velejáró dolgokat mind nekem kell intézni, merthogy annyit dolgozik a féjem, így sem találkozunk szinte soha.
(Annus, remélem nem túl későn küldtem az SMS-t...)

A karácsonyi ajándékozós listára minket is írj fel Annus légyszi:)

A vitából kimaradtam...

Nagyvonalakban sikerült most visszaolvasnom...

Az újaknak Üdv itt:)

Viszont történt jó dolog is, Marci elkezdett kúszni:) Néha a jobb láábacskáját elfelejti bvehajlítani, és a kezét előre tenni, de halad előre egyre gyorsabban:) Tegnap kezdte az attrakciót:)
vanni
 
 


gyöngyi, szoptatós pinyakoládá vagy mejtáj lesz :D :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


MNiki!
Küldtem Pü-ben, de most eldobtam az e-mailt is!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Ez az utolsó, csak most raktam fel a gépre, ma esti:
Kép

Kép
Kép
g_reny
 
 


Juj, az a fürdős Mira kép de szép!!! De árulja el nekem valaki, honnan veszik a gyerekeink ezt a füttyentős kétujjas ujjszopit??? :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


vanni, de jó hogy jöttél, Marci is akkor egyre ügyesebb, Lara még nem mászik :), csak hátrafelé :)

Mira de gyönyörű, és milyen aranyos az ujjszopis képen, annyira lehet őket ilyenkor imádni :)
edua2003
 
 


Gyöngyi azt nem tudom, de Lara egyáltalán nem szopizza az ujját, most is a cumit követelte és be is aludt, elfáradt a mutatványozásban :)
edua2003
 
 


Most nézem a képeket is...

Nagyon édik a babók...

Gyöngyi,
tényleg csúcs az a body:)

Kutyafüle,
hogy rikít Riki hajacskája, nem akármilyen vörös... van a családban másnak ilyen haja?
vanni
 
 


Nekünk meg van egy olyan overallunk, ami kicsi(Ezt el kéne adnom, az összes kinőtt rucival együtt) pedig még egyszer sem volt Petyán. A másiknak szétment a zippzárja, uh most a nagyobbakhoz nyúlunk!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Karácsonyra kitaláltam, h likőröket gyártok, de itt lógok receptgyűjtés helyett. De má' nem soká' tart a "nem jövök este". :P

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Édua issza a meghagyott meleg tejcsit :) AT :), azt mondja olyan mint a mekis tejcsi :)
edua2003
 
 


Vanni, ezek szerint ahol most laktok, azt bérlitek? És hol van a ti lakásotok? Nagyon messze? Miért nem próbáljátok meg újra kiadni? Nem érné most meg?
Gratulálok druszánknak, akkor a topikfőnök is elkezdte anya futtatását :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


jujjjjj csajok!!! Héláhéláhéllááá!!! Nem a bővülésről van szó???? kb. 10 oldalanként elolvastam egy párat :oops: :roll: és mit látok, Netti huss??? Nem szólok bele, mert nem jövök túl gyakran mostanában, de NE MÁ'!!!!!

nicknév- Niki nem csak te vagy ingerszegény névválasztásban... :roll: no-Nóra, za-Zalán, vi-Vilmos, kemény!! 8)

Egyébként mindenkivel minden rendben???

Marcipánhasonmásunk szívdöglesztő, csak úgy, mint az alteregója... :wink: Mirababa-tündér leányzó! LittleL-szokásosan tündérkirálykisasszonyhercegnő, Riki, a nagy és okos bátyó majd minden szépre jóra megtanítja az Ő KisMackóját!
:lol:

Annus-tegnap nem csak te árválkodtál, az én párom is kanbulizott, de ojjjjáééééééé rendesen. Naggyon időben ért, mert negyed 1kor itthon volt, csak az állapot a nem mindegy! De édes volt!
Az egyik ilyen "édes" beszólás, Anya, aggyá má' csocsót, csak egy kicsit van gyomorszaga a számnak! :lol: Inkább mellőztem azt a csocsót a ma reggeli fogmosásig! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Vanni, nagyon sajnálom. Reméljük, rendeződik a dolog hamar!

Reni, Mira nagyon szép! És neki is már kialakult a végleges szemszín? Nekünk csak nem akar, belülről mintha zöldülne, de ki tudja...

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ildi, és elárultad neki, hogy AT? :shock: De helyes :-) Nem idegenkedett tőle?

Anikó, én gyümölcskenyereket fogok sütni idén is :-)

Látod, Panndi, mondtam én, hogy rugózik. :lol: Kíméld magad, szerezzetek be egy rugót a hintához. :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi,
Nekünk elvileg jó a dec 10 vagy 11 nálatok... Rengeteg hely van nálatok, nagyon szuper bulit lehet ott csinálni... Annusnak mondtam, hogy lehet nálunk tali, de jobb, ha nem a karácsonyi szeritem, inkább az azutáni:)
vanni
 
 


Anikó! Remélem, hogy kialakult a végleges szemszín, mert eddig kék. Ha nem barnulna be, akkor különleges lenne, mert nekem is, Apjának is, Aminának is barna. Aminának 3 hós korára már sötétbarna szeme volt, úgyhogy az esély megvan, hogy így marad.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na, Nóri, téged is látni? Merre jártál? :D

Ildi, lehet, k a Mekiben at-t adnak? :lol:

Asszem, túlpörögtem.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Kép

Asszem, megyek, elteszem magam holnapra, egy ilyen jó kis nyűglődős nap után!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Mira is gyönyörű!!!!!! Nekem is az a fürdős tetszik legjobban!!!
Vanni, igen nekem.
Olyan érdekes.Rikiben mindenkit a haja fog meg. :roll: Pedig szép az arca is szerintem, bár be kell látni ebben is rám ütött,nem túl fotogén.Valóságban szebb. Nemcsak anyai szívem elfogultsága mozgatja ujjaimat. :oops: Meg picit karikásak voltak a szemei, mert alvás előtt modellkedett.
Na még egyet hagy tegyek fel!Kicsit nyálas, de azért a mi fiunk. Kép

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Reni, sztem már nem fog bebarnulni, az már látszódna. Kellően világosnak tűnik a fotókon. Barna nekünk se lesz (férjemé az), de még a kék bejátszhat. Azért a zöld jó lenne, örököljön tőlem is...meg ha sötét lesz a haja, az ütős lenne. :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Reny!


Nem biztos,mert nekem 12 éves koromig szürkés-kék volt a szemem, most pedig zöld,uh még változhat!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Anikó-sajna most 2 napja sz*rakszik a netkapcsolatunk, de most hippiájé van!!! Előtte meg bocsi, bocsi de Drakula Gróf igen csak lefoglal az állandóvá váló hisztijeivel, meg az álommanókkal való küzdelmeivel. Most voltunk a szervizben, de hiába mondtam, hogy valami elromlott benne, mert nem olyan az alvókája, közölték, hogy csere nem lehetséges, meg kell szokjam, most már ilyen! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


trix megjött küldtem :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


Kutyafüle, pedig fotogén Riki, mint írtam babaarca van, nagyon szép fiú, már-már lányos. :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Nóri, net maradjon akkor jó, fiúcskád is hagyjon pihenni!

Áááááááá, csapjon már vki a kezemre, h stop!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: