Új privát üzeneted érkezett!

Jaj de örülök Sissiéknek!! Végre a kis Ati elérte a sulyát??? Milyen sulyban van Ő most???

Cat! Hát igen! Ez mondjuk tényxleg furi! Más estben furcsább lenne, de hál istennek csak egy rohadt kocsiról van szó!!! De már el is mentettem a számod! És Ti igazából mikor szoktatok kelni?? Csak azért kérdem, mert ha éjjel meglesaz a kisasszony akkor nehogy az én pittyegésemre kelljen a család apraja nagyja! Mert apa közölte, hogy induláskor induluink és nem kapcsolhatom be a gépet! Pedig ha lesz idő akkor ugy is bekapcsolom! Meg gondolom, hogy első babánál nem megy minden ripsz ropszra!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


jajj de jó hogy atikáék hazajöhetnek szupi :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nócika!

Az én telefonom folyamtosan be van kapcsolva, de ha alszunk, akkor lenémítom. Tehát nyugodtan írhatsz bármikor. Senkit nem figsz vele megzavarni.
Vendég
 

 
 

OKé Cat! Legalább így nyugodtan merem majd elküldeni néhány röpke 7múlva4!!!!! :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika.
Nekem is írhatsz, én éjjeli őrjáratban vagyok.
:wink:

Cat!
Ittam tejet, de azt eddig is. Majd figyelek akkor, és inkább hanyagolom.
Most is pukizott nagyokat. Most mértem, 40 et evett, és alszik szépen.
De meddig? Azt nem tudni, max két órát. :cry: :oops:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Örülök, hogy Ati baba hazamehet.
Én azt sem tudom milyen nap van ma.
Sissi biztosan nagyon boldog, hogy otthon lehet a család.

Cat!
Nekünk sem esett még le a köldök csonk, pedig olyan szépen áplom neki. én minden peluzásnál alkoholozom, fölemelem, és fültisztítóval csinálom.
ááááááááááá én olyan béna vagyok.
Szegény pici lányomat elrontom.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici! Még azért hál istennek odébb van, de pont téged aki most ugy ki van nem nagyon akarlak zaklatni!!! :roll: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Pici! De hogy rontasz el semmit! minden a legnagyobb rendben! Csak légy egy picit pozitivabb!!! Hidd el téged is az anyai ösztönök hajtanak!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika.
De én szeretném ha nekem is küldenéd majd, :D :wink:
Puszi
Lehet az a baj hogy fáradt vagyok.
Kedves sógornőm is fölhúz, eü dolgozó, de sík hülye. Még annyit sem tud, vagy nem akar mint én, és nem segít, max bejön csörteve, és ámul, mert irigy mindenre, amit most Dalma kap,
Ugye eddig az ő gyerekei voltak csak, és most már más a pici a családban.
Ő a nővére, a páromnak, és képzeljétek semmit sem hozott a picinek. Vett nekem anno szülés dvd, azt sem adta ide, meg akartam venni, s szólt hogy ő megvette.
Most is csörtetett, be koszosan. ((ugye nekik van beteg macska) :evil:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici! Oké küldöm csak nem akarlak terhelni a dologgal!
És a kedves sogornő tiszta anyja! Hát nem esik messze az alma a fájától!!! Szal ne idegesitsd magad ezen, ha nem visz akkor így kimutatja a foga fehérjét! Nos gondolom az nem vigasztal, de én se fogok saenkitől kapni semmit! Már a korházba se jött be hozzám senki anyun apun páromon és az anyosomon kivül senmki! nagyon rosszul esett! Pedig van 2 uncsitesom sőt az egyik a korháztól kb 10 percnyire dolgozik! Nos én senkitől nem számitok semmire! Pedig most jól jönne egy kis segitség, mert sajna a pénztárcám telejsen le van amortizálvba és most bevallom honapról honapra élünk! Ugyhogy nem gond! Azért a gyereknek meg lesz mindene! Nem kell nekem másé csak jól esne a dolog! Vagy csak annyi is jól esne, hogy hogy vagy???? De még ez sincs!!!!! DE nem panaszkodni akarok félre ne értsd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Megértelek nagyon!!
Sajna ilyenek lettek az emberek.
Kórházba hozzám sem nagyon jöttek, mert messze voltam, s én kértem. Öcsémék csak, szülésnél az anyukám, és párom minden nap.
Anyagiak, hát ne is bezéljünk róla, amit a terhességem alatt dokikra és utaazásra költöttünk.
Horror.
Mindent megvettünk Dalmának most meg kapjuk a sok butaságot, olyan dolgokat amiket soha nem adok rá, vagy nem kellenek.
Örülök neki, csak akkor inkább hozzon egy csomag pelut, mert nagy nyári ruhákat mikor adok én rá?? habos babos kis sapit is? :oops:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Hát igen! Ez most nem tudom, hogy a mai rohano világnak tudhato e be vagy csak irigység vagy valami más lenne az oka! nem tom! De az tény, hogy elég rossz! mert én eddig ugy éltem és ugy is lettem nevelve, hogy amit adsz azt kapsz! De ezek után a családom azaz a szüleimen és az anyosékon kivül senki más ne számitson rám semmiben! A sogorm is bármikor jön mindig kérdi mit föztem, ha addig én meg nem elözöm! Mert imádja a föztöm! Mert az Ő kicsi felesége szart se tud 37 éves fejjel 4 gyerekkel mindig leégeti a kaját és 2-3 havonta uj edénys készletbe feccölik a pénzt! Na de mindegy! Tölük sem kapunk azaz a gyerek nem kap semmit! Bár én mindig ki tettem, magamért! DE mindegy! És szerintem egy csomag pelus babanézöben nem nagy kérés! Valószinű én is ennek örülnék a legjobban mintsem egy 10000. kisruhának!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócikám!
Ne készülj már ennyire szülni, te nő :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Telcsim meg éjjel nappal be van kapcsolva, szóval előbb-utóbb megkuksolom.

Cat!
Jaj, de jó :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Ezek szerint Atika szépen gyarapszik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pici!
Sógornődet küldd el a fenébe :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lányok!

Nálam is csak a nagyszülők, tesómék és az egyik barátnőm az utcából volt látogatni. De nem is hiányzott más.
Pesze amikor hazaértünk, és kint voltunk az udvaron, mindenki megállt pár percre megnézni Marcit. Nekem pont elég volt ennyi is.

Ajándék: Nevelés és inteligencia kérdése. Nem csak pénztárcáé.
Ha kapsz, örőlj neki, ha nem, akkor... Ne is foglalkozz vele!

Pici!

Én meglátogatattalak a kórházban, amikor tudtalak.

Nócika!

Hozzád is mentem volna, de Te nagyon messze vagy nekem a 2 gyerekkel.

És nyugodjatok meg! Itt mindig szerető barátokra találtok!
Vendég
 


cat szívemből szóltál:):):

picike ne aggódj le fog az a csonk esni előbb utóbb én pl annó csak fertőtlenítő hintőporoztam nem alkoholoztam és persze nem szabad víznek érni úgy kell fürdetni lehet azért nem tud lezáradni mert elázik a vízben nem lehet??? de szerintem egy két nap és szépen leesik majd :)

nika70
Salgótarján
 
 


Pici!

Van olyan is, hogy több, mint egy hónapig fent marad a köldökcsonk, de még ez is természetes lehet.
Az áprilisiaknál van egy ilyen baba, de több orvos is azt mondta rá, hogy teljesen rendben van.
Vendég
 


Cat!
ne érts félre!
Én mindennek tudok örülni, főleg ha valaki tényleg szívből adja.
Csak sógornőmnél megy az irigység, és versengés.
Ezt vesz meg azt vesz, de ne mondná, mert mi szerencsére mindent meg tudunk adni neki.
Csak irigy mert az ő gyerekei most már nem olyan fontosak páromnak, és nem pénzeli úgy őket.

Nálunk nagy a rokonság, és sokan jönnek majd.
Sajna.

nagyon örültem ám nektek amikor bejöttetek hozzám.
Komolyan, olyan megnyugtató volt.
Nekem kicsit bűntudatom van, hogy Sissihez nem tudtam átmenni.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Este többször szopizott, nagyon sokat. tízkor tettem le, és kettőkor ébredt föl.
Amit észrevettem, nem szereti ha sötét van, tehát pici éjjeli lámpa mellett alszik.
Ez most bevált, s többet tudtam pihenni.

Nika.
Igyekszem nagyon hogy ne érje víz.
most már elég laza neki, szerintem is pár nap és lepottyan.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Sziasztok! Csak gyors leszek, mert ma jön a lányom leendő beli keresztanyukája! Jön látogatóba! Ő az akire számitok is!!!!

Cat! Pici szinte majdnem ugyanazt írta le amit én szeretnék mondani! CVsak azzal a külömbséggel, hogy nálunk valóban a családnak mi kiestünk a kosarából amikor mi ezelött 5 évvvel családi házba költöztünk! Mindenki jöt és meg is gyezték, hogy de jól megy, hogy mekkora házat vettünk! De azt nem nézték, hogy havonta mennyi a törlesztönk és hogy 20 évig tart! MIndenki csak a házat nézte! Nos és azóta nem is jöttek! Ott vannak az unokatesomék minden éveben karira meg vannak hivva ebédre és miota itt lakunk a telefont sem emelték fel, hogy az anyumat felhivják, mert Ő a keresztanyjuk hogy csak annyit, hogy vagy keresztanyám??? Vagy karikor egy sms vagy névnapkor! De soha! És a sogornömék meg detto! Mi mikor náluk esemény van akármi akár szülinap vagy a házassági évfordulo mindig viszünk valamit ha más nem csak kis figyelemességet, mert többre épp nem futtya akkor is és ők még annyit se mondanak, hogy mikor páromnak van valami, hogy cseszd meg! Se kari itt se meg semmi! Na mind egy! Nem gond, nem vagyok másra szorulva hálistennek, de tőlem sem várhatnak már semmit!
Amugy a korházat nektek meg nem szemrehányásnak mondtam! Tudtam én, hogy nagyon kiesek és nem is számitottam rá, hogy bejöjjön innen valaki! Eszembe se jutott pláne, hogy mindenki baboval rendselkezik már! Ugyhogy ezen se rágja magát senki pláne nem te!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na lépek, mert mennem kell enni az inzulin miatt! Nem igen leszek szerintem ma! Írjatok jó sokat! Pusz

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


úgy látom senkinek sem egyszerű a családja :(

nika70
Salgótarján
 
 


Nócika, Pici!

Nem akartalak megbántani vagy bírálni Titeket.
A cslád sehol nem egyszerű.
CSak leírtam a gondolataimat. És a lényeg a vége volt, hogy ránk számíthattok. Segítünk mindig, ha kell és tudunk. Legalábbis én biztosan, ha pedi nekem nem megy, akkor jön a párom. :)

És ez mindenkinek szól:
3 hónapos gyerekről senki ne akarjon tenyérlenyomatot készíteni!
Csak az, aki előtte már látta a gyereke nyitott tenyerét minimum 5 másodpercig folyamatosan. :wink: Nekem nem sikerült.
Vendég
 


ÍGY IGAZ HA SEGÍTSÉG KELL ÉS TUDUNK BÁRMIBEN SZÁMÍTHATTOK RÁM OIS :):):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Eredményeim:


Vizelet: negatív minden
Éhgyomri cukor: 4.8
1 órás: 6.9
És vannak csillagosaim:
Fehérvérsejt: 11.2 G/l (4-9-ig jó)
Neutrofil: 75.1 % (46-66-ig jó)
Limfocita: 19.9 %(20-40-ig jó)
Neutrofil: 8.41 G/l (1.8-7.7-ig jó)
Vörösvérsejt: 3.8 T/l (4-5.2-ig jó)
Hemoglobin: 116 g/l (120-160-ig jó)
Hematokrit: 0.345 l/l (0.36-0.46-ig jó)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Ne nézd ezeket a határérétkeket, mert egy egészséges felnőtt határértékei. A kismamáké más, de azt majd az orvosod tudja.

A cukor jó.
Vagyis... Próbareggeli uán mennyi idővel volt 6,9? 60 vagy 90 perc?
Vendég
 


Most látom, hogy egy órás... :oops: Akkor minden rendben van. :D
Kilencven percesnek már határérték lett volna.
Vendég
 


Zsuzska!

A hemoglobin minden papíromon 115-160-ig jó! Tehát a Te 116-od éppen hogy , de még okés!
Nekem a terhesség alatt végig hemaotológus nézte ,úgyhogy neki bizti lehet hinni!
Viszon közvetlenül szülés előtt nekem csak 80 volt :shock: :shock: :shock: :shock:
ezért kaptam transzfúziót :?

a többi eredményed is nem nagyon tér el! :)
szerintem ez szép lelet! :)

Cat!
én is csináltam lenyomatokat, de nem festékkel, hanem körbe rajzoltam a kezüket és színes papírból kivágtam. Yasemin 6 hetes volt! :)
próbáld meg te is! :) sokkal könnyebb :!:

Pici! Nóci! Sajnálom a családos dolgot! :( elszomorító a helyzet!
Sajnos nállunk is! De csak az itteni családnál. A törököknél ez teljesen más :roll: de hagyom is , nem akarom itt favorizálni őket, de tény, hogy az ottani családhoz képest, itt nem is beszélhetünk családról!

Pici! Dalma olyan cuki :roll: :)
és biztos minden helyre rázódik mostmár napokon belül. :)

én továbbra is lázban égek, az út miatt! :) már nagyon várom és készülök ezerrel. Már most azért szomorkodom, milyen hamar el fog telni az a 3 hét :cry:

Törpiri mikor jön haza?

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Asiye!

Nem férek bele valamelyik bőröndbe? Úgy mennék én is.
Vendég
 


Cat!

ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ.......
Bőröndbe nem, de kisebb darabokban a hátizsákokba és a babakocsi aljába...ha gondolod??????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ti mikor mentek Horvába????

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Mi csak szeptember elején utazunk. Bár még most sem foglaltuk le a hotelt. Remélem lesz szoba.
Vendég
 


Motyó:
-3 bőrönd(lehető legnagyobb)
-2 hátizsák
-1 babakocsi
-3 gyerek
-1 db. utazás alkalmával nehezen kezelhető,hisztis férj! :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Asiye!

Ha ennyi cuccotok van, akkor én már fel sem tűnnék... :D
Vendég
 


Köszi csajok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: annyira boldog vagyok, hogy nincs cukrom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Asiye!
Engem isssssssssssssssssssssss :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Tetszik a Motyós lista :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 



Kép Kép Kép
asiye
 
 


asiye te vagy facebookon?? mert én igen :):)
pár friss kép gergőről meg egy amin látszik az arcom is :):):)

Kép Kép Kép Kép Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
De szépek vagytok! :D :D :D :D :D :D :D
Igen, tegnap óta(igaziból régóta, de tegnap új profil meg minden)vagyok! :)
megkereslek! :) :) :) :) :)

Kép Kép Kép
asiye
 
 


nem talállak :oops: :twisted:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


gürtler mónika néven keress

nika70
Salgótarján
 
 


én megtaláltalak a három gyerkőc van a képen azt találtam meg :) bejelőltelek :):):):

nika70
Salgótarján
 
 


bocsika monika gurtler igy keress:):):9

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
De szépek vagytok.
És milyen sokat fogytál. Szép már a bőröd is.
Nagyon ügyes vagy.

Cat!
Zöldbabfőzeléket ehetek??

Dalma ma beállt három óránkénti szopira. Most tettem le, büfizett, most pedig nyomja tele nekem a pelut.
Olyan erőlködéssel van.
:oops: :oops: :oops:

Remélem az éjszakánk is jobb lesz már.

Zsu!
Jó a cukrod, nagyon örülök neki.
Hogy rohan az idő.
Héééé csajok mindenki menne Törökbe?? :lol:
Na nemáááááááááááááá

Asyie.
Ügyi vagy, jól össze pakoltál.

Miért is hisztis a férj?? :roll:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici! Ment a privi!

Mert utál repülni! :)
fáj a füle tőle :?

Kép Kép Kép
asiye
 
 


jaa értem.
Rossz lehet neki.


Az én párom most mondta lehet nem megy jövő héten, Bulgária.
Mondtam is hogy örülnék.
5 nap kicsit sok lenne távol
lehet megkattannék addig is :roll: :oops:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Facebook-on én is vagyok... Bár nagyon ritkán nézem.

Nika!

Gege egyre nagyobb. És szépül az arcod szemmel láthatóan.

Pici!

Zöldbab nem!
Vendég
 


köszi csajok :):)

cat bejelöltelek :)

nika70
Salgótarján
 
 


Valamiből éreztem.
És nem is ettem. :cry: :cry: :cry: :cry:

Mi az amit lehet??
Körtelé? Narancslé? Multivitamin?
vagy csak mentes víz?

Most alszik a drágám, nyugiban. Úgy imádom.
De jó lenne ha mindíg ilyen jó kislány lenne.
Lehet a tej ivás volt a bibi tegnap. :oops:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Sziasztok!

Itten vagyok én is és nagyon meg vagyok hatodva!!!!! Komolyan mondom!!!!

DRága cat és Nika!!! nagyon aranyosak vagytok!!! Tudom, hogy TI itt vagytok nekünk És mindenben amiben tudtok segitetek!!! Olyan jó, hogy van ez az oldal komolyan! Ezt meg Zsunak köszönhetem Nikának, hogy rám talált ujra 13 hetes kismamiként Catnek meg a kedves élete párjának a személyes segitséget!!!! Szal ettől többet az ember nem is kivánhat!!! Basszus én meg itt bögök! Alig biroöm leírni amit akarok!!!! Na moindegy Szeretlek titeket!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nika!
Nagyon jók a képek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gege nagyon édes, az arcod meg sokkal, de sokkal szebb lett és mennyivel vékonyabb :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Nócikám!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Friss képek:
Kép Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na elteszem magamat az ágyikóba azt hiszem.
Majd csak hétfőn leszek legközelebb, megyünk a Balcsira.
Vigyázzatok magatokra, puszi mindenkinek :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Jelentem élek még csak nincs kedvem irogatni, minden rendben és lassan hangolódok a szerdára :wink: :wink: :wink: :wink:

Puszi Mindenkinek!
Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: