Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Én nem tudom mit döntenék...remélem, sosem kerülünk ilyen helyzetbe...
ma reggel már csak 36,7-et mértem...gondolom, akkor lehúzhatom a rolót... :cry:

Kép
arwen***
 
 


Kép

Virág és édesség egyben, minden Anyukának itt a fórumon...
Csak úgy...mert jól érzem magam itt Veletek

Kép
arwen***
 
 


Zsu!
Sajnálom ami a barátnőddel történt.
Szörnyű lehet most neki.

Arwen!
Ne add fel. Én is mértem hőt, de engem fölhúzott nagyon.
Nekem az lh tesztek váltak be.
Nekünk is lesz bölcső, de olyan ami hintának használható.
www.adamo.hu
Apa a törökönél látta, ott ha jól tudom nagyon sokan használják a lengő bölcsőt.
Asyie! Ugye nem írtam butaságot??
:oops:

Dalminak már éjjelente sikerül 3 órát is aludnia. A melleim iszonyat fájnak. van amikor még szoopi után 60 ml lefejek, van amikor semmit nem tudok, de az inkább a fájdalom miatt.
Pedig kenem.
De még olyan sokat cicizik hogy felázik nagyon.

Hoztam pár képet nektek.

Kép

Kép

Kép

Annyira hihetetlen ahogy húzódik vissza a hasam.
Nem hittem volna.
Már a lábim is szép.
Alakul vissza a testem.
Már az izmokat is tudom mozgatni a hasamon.
Hat hét után ha lesz lehetőségem, tornászom.
Szerencsére nem lett egy repedés sem rajtam.
Nagyon fura a csípőm.. olyn igazi aszzonyos még :lol:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 

 
 

Az LH teszt nekem is bejött, de egy ideje már nem kell használnom,mert a mensis görcs jól jelzi az ovulációt...

Szerencsés vagy a repedések hiánya miatt!

Kép
arwen***
 
 


Törpiri.
Ti most nyaralni vagytok??
Lilike sokat nőtt nagyon aranyos.

Gabi.
Mi volt tegnap az orvosnál??
Minden rendben?

jajj olyan jó hogy már nem kell oda járnom a klinikára, picit sok volt nekem :oops: :?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Arwen!
Sikerülni fog!!
Hidd el. Bár én cseleztem picit, én a dokinak hazudtam, hogy két éve nem sikerül. :lol: :oops: :oops:

Kentem elejétől a hasamat vichy vel.
És lehet anyutól örököltem az alkatot, ő sem lett csíkos, három gyerek után sem.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


picike:) örülök hogy jól haladtok :):): örülj neki hogy van tejed bőven sopk anyuka mit nem adna érte :):):): és hát nem tudom elégszer mondani Dalmi baba gyönyö9rű kislány :)

nika70
Salgótarján
 
 


Na, ha a genetikát nézzünk, tuti csíkos leszek...anya is az volt...
de fene bánná, ha már ott tartanánk

Pici, az a baj, hogy el is felejtettem hogy lódítsak...

Tegnap Zsoltim azt mondta, már nagyon várja, hogy feltelepíthessen nekem egy usert-épp linuxot telepített...mondom nem is te lennél, ha nem ilyen tipik infós oldalról közelítenéd a témát :D :lol: :lol:

Kép
arwen***
 
 


Sziasztok jó reggelt!

Zsu, sajnálom a barátnődet (tudod tavaly nekem is ez volt, nehéz döntés, de szerintem is jobb elvetetni (én is tettem, nehéz volt nagyon-nagyon sokat sirtam de már túl vagyok rajta és láttod várom az egészséges pici lánykám) mint megszülni és ki tudja meddig élhet. Nem vigasz neki és senki nem tud jó tanácsot adni ilyen esetben, mert nekik kell dönteni (és nagyon-de nagyon fáj nekik) de meséld el neki az én történetem. :oops:

Picikém!
Nagyon édes Dalmi és tényleg örülj hogy jó sok a tejcsid. Tegnap csak az altatóorvosnál voltam minden rendben most már csak a szerdát várom. Azért holnap még megyek egy ctg-re. :wink:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Pici!

Dalma nagyon gyönyörű baba.
Randizunk egyet hétvégén? Megmutatnám Marcinak is. :D
Séta az Érsekkertben? Ott jó a levegő és árnyékos.

A cicid, nem attól fáj, hogy felázik, hanem rosszul kapja be Dalma.
Próbáld kivenni a szájából és újra be.
Az egész mellbimbó, vagy nagy része legyen a szájában. A feje pontosan szembe legyen a melleddel és az orra és az álla is érjen hozzá.
Vendég
 


Én csak most reggelizek.
És görögdinnyét.
Apa még induláskor elment érte és hozott nekem. :D Olyan aranyos volt. Remélem, ha elkésik, Nócikáék nem fognak nagyon haragudni rá.
Vendég
 


egnap délután szétválogattam a babaruhákat amiket még múlt héten kaptam. Lett három nagy szatyor, plusz még egy, ami most jó Marcira. És van benne pár darab Beninek is.
Ahyogy elnézem, maximum bodykat kell majd vennem. De abból pedig maradt egy csomó Beniről.
Vendég
 


Pici!

Miért fejsz?
Ha nem teszed, akkor beáll a kereslet-kínálat max 2 hét alatt. Pont annyi tejed lesz, amennyi kell Dalmának.
A fejés elvesz egy csomó időt, ráadásul növeli a mellgyulladás esélyét is.
Vendég
 


Nekem azt mondta anyósom, azért kell fejni, mert akkor amúgy begyullad a mell...ez akkor nem igaz?

Kép
arwen***
 
 


Arwen!

A háziorvosom első mondata az volt, amikor megtudta, hogy begyulladt a mellem, hogy nem kell fejni.
Pontosabban gyulladáskor kell, de csak akkor.

Ha nem fejsz, akkor 2 hét allatt pontosan felismeri a szervezeted, hogy mennyire tejre van szüksége a babának, és pont annyit fog termelni. Míg ha fejsz, akkor fenntartasz egy folyamatos túlkinálatot. Ha pedig valami miatt nem tudsz fejni, akkor annyira túltermelődhet, hogy pangás alakul ki és begyullad a melled.
(Ez persze hajlam kérdése is.)
De a fejés egy csomó időt elvesz, amit a babára vagy pihenésre fordíthatnál különben.
Vendég
 


Sziasztok!

Mától 3 nap pihi, nyugi...aztán jön a vendégsereg! Ma hajnalban ment haza (vagyis vissza Angliába) a sógornőm.
Háát nem mondom, hogy nem fáradtam el, de sok időm nem lesz pihizni, mert takarítani kell, vásárolni kell és mindenekelőtt a kismamadolgaimat kellene intézni (esedékes lenne már egy köv. nőgyógyászati vizsgálat, utánajárni, h mi van a véreredményemmel, illetve a köv. UH-időpontját áttetetni)...úgyhogy igyekszem jönni, de lehetséges, hogy csak olvasóüzemmódra lesz energiám.

Képzeljétek! Ma reggel úgy ébredtem, hogy a jobboldalamon fekszem, és amikor a hátamra fordultam, akkor látom, hogy a jobb oldalamon van egy pukli :shock: Tisztán kitapinthatóan. Most ő a baba volna???
Pocak is növöget, már picúrkát látszik az állapotom :D és este hasikenegetés közben láttam, hogy látszódnak ott az ereim :shock:
No, ennyit magamról.
Próbálok reagálni, de előre is bocs, ha nem sikerül mindenkinek, néha kihagy az agyam

Pici! Gyönyörűséges Dalma! Nagyon édes kis arcocskája van :D Látod-látod...hamar belejössz, hogy mit hogyan kell! Ügyes anyuka vagy :D

Arwen! Húú, tök jó, hogy már ti is így rávetődtetek a "témára"! Isten adja, h hamarosan a te gyönyörűséges tesztjeidet, UH-fotóidat nézegethessük :D
(persze Nika, ezt neked is szívből kívánnám :wink: )

Gabi! Most rajtad a topik szeme! :D Már várjuk nagyon Mira-babát is...nagyon kíváncsi vagyok, milyen kis Tündérke lakik benned.

Cat! Nagyon jó ötlet ez a kép a fiúkról! Te csináltad? (bocs, ha írtad volna, de csak hézagosan olvastam vissza).
Ugye már jobban vagy? Elmúlt a mellgyulladás?

Zsu! Sajnálom a barátnődet :cry: Nem is tudok, mit írni... :cry: :cry: Erőt, kitartást nekik!

Topiktali! Nagyon szépek a képek, gyerekek nagyon-nagyon édesek! Zsu! Gyönyörű szép a pocid :wink:

No, azt hiszem, most ennyi, ezt is elég lesz elolvasni :lol:

afra.h
 
 


Afra, mi eddig is rávetődtünk...szinte egy éve hogy várjuk, hogy jöjjön...

Kép
arwen***
 
 


hát afra köszönöm de most kisebb gondom is nagyobb annál hogy a babával foglalkozzam sajnos nem mondhatok semmit róla legalábbis itt a babaneten nem meg nem is akarok róla beszélni lehet hogy később hónapok múlva már könnyebb lesz de sajnos most nem megy ne aggódjatok nem velünk van gond mi jól vagyunk :):):):) csak most kicsit kikerült a baba projekt a látképbből nem biztos hogy megmaradna ha meg is foganna anniyra ideges vagyok mostanában :(:(:(:(:( de ne kérdezzetek róla most nem mondhatom el meg nem is akarom

nika70
Salgótarján
 
 


Hú, Nika, sajnálom, hogy ilyen dolgokon kell keresztülmenjetek, bármi is az. Kívánom, hogy rendeződjenek a dolgok. :!: :!:

Kép
arwen***
 
 


Nika!

Ha majd úgy érzed, akkor szívesen olvassuk, hogy mi az ami ekkora felfordulást okozott Nálad. Akár priviben is, ha nem akarod, hogy ismeretlenek olvassák.
De azt tudnod kell, hogy mi melletted állunk akármniről is van szó.


Afra!

Mivel Te vékony vagy, így hamarabb érezheted a babát. :D

A kép amit feltettem még csak egy terv. Azért csináltam, hogy Apa lássa mire gondoltam. (A fantáziája jobban működik, ha kap egy kis támogatást.)
A képeket már elküldtem előhivatni, ha megyünk érte a Müllerbe, akkor megvesszük a festéket is. Még be kell menni az Ikeába a keretekért. Aztán már csak össze kell állítani.
Karton van itthon, amire a kézlenyomatokat csináljuk.
Annyi változás lehet még benne, hogy a kézlenyomatok színes kartonon lesznek.
Vendég
 


Arwen! Ne haragudj, elég hülyén fogalmaztam :oops: :oops:
Nagyon drukkolok, h most már ne kelljen sokat várnotok! És biztos vagyok benne, h hozzátok a legjobb helyre fog menni a babó :D

Nika! :cry: Sajnálom, hogy ilyen nehéz időszakon kell most keresztülmennetek! és igaza van Catnek, melletted vagyunk, bármi is legyen az!

Cat! Hát lehet, h tényleg Ő volt az, mivel most megint lefeküdtem és már középen van a pukli...a mocorgását viszont nem érzem még (bár még korai is lenne)...de az nem gáz, h pukli van, mocizás meg nincs (vagyis nem érzem?) :shock:

afra.h
 
 


Semmi gond Afra...örülök hogy érzed a babátokat már :!: 8)

Kép
arwen***
 
 


Sziasztok


Pici gyönyörűűűű Dalmi :lol:

Igen nyaralunk..Sárváron vagyunk...most kicsit borús az idő,de mindjárt megyünk azért fürdeni...van fedett rész is :wink:
Tegnap Lilit is bevittük,nagyon tetszett neki,de csak a meleg..a hidegben nagyon sirt :roll:

Jaj és nem is irtam,tegnap elött visszafordult hasról hátra :wink:

Arwen..nagyon szurkolok nektek,de add fel..

Cat,szerintem nagyon jó kis ajándék,nekem nagyon tetszik.

Képzeljétek,esténként lemegyünk a gyógyvizbe apával,addig tesóm vigyáz Lilire (mert ők is itt vannak)és úgy bedurran reggelre a mellem(gondolom ameleg viztől),hogy dől a tejem...

Gabi,juj már mindjárt itt lesz Mirácska :lol: :lol:

Nem tudom kire nem reagáltam,nekik bocsika :oops:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Afra!

Mozog is az a baba, csak még nem érzed. Hivatalosan a 20. héten kell érezned. Addig pedig még rengeteg idő van.
Vendég
 


Cat!!
Te olyan okos vagy!!!
Olyan jókat írsz, sokat segít.
Szerettem is volna kérdezni kell e fejni vagy sem?
Mert utálom. De néha szét csattan mellem. Annyi tej van. :D

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Törpiri!

A meleg víztől is lehet és attól is, hogy ott semmi mást nem csinálsz, csak pihensz.

A meleg víz után zuhanyozz le hideggel. Akkor kicsit kevesebb lesz a tej.

És jó szórakozást Nektek!
Vendég
 


Hát igen,pihenek és eszem :oops: :lol:

Pici,de minél többet fejed,annál több lesz :?

Na jó megyek..Lili sirdogál..elaltatom,mi meg pancsolunk.

Majd jövök még..puszi nektek

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Pici!

Ha úgy érzed nagyon tele van, akkor egy kicsit tedd rá Dalmát, vagy csak annyit fejj, hogy a feszülés megszűnjön. MAx két hét, és el is felejtheted a fejést.
Vendég
 


Tudjátok már nem tudom merre áll a fejem, a sok jó tanácstól..
Házidoki, és védőnő is ellent mondanak.
Eszem a sok görög dinnyét én is.
Nem ettem tegnap főtt kukoricát, pedig imádom.

Ma sétáltunk picit, de olyan hamar éhes még. És alig jut időm magamat rendbe tenni. :shock:
A hajam kétoldalt befonva, mint egy kislánynak. :lol:

Nika!
Remélem megoldódnak a problémáid, hamarosan.
Drukkolok nagyon.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici!

Én ezeket csak azért merem tanácsolni, mert nálam bejött.
És a gyerekorvosunk mondta, aki szoptatási tanácsadó. Ezért sokat tanult, vizsgázott és sok gyakorlatot szerzett.
Ráadásul van két gyereke is, ami gyakorlati tapasztalatot is jelent.
Vendég
 


Cat!
Ettől többet nem tudom őt rátenni.
Van amikor óránként kéri.
Tiszta cicirabszolgaságban élek. :D

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Jó lenne még tudni, mik azok az ételek amiket nem lehet.
Örülnék ha nem lenne pocak fájós.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Akkor próbáld meg azt, hogy amikor bealszik a cicin, akkor ébreszd fel, hogy egyen még egy kicsit, és akkor talán tovább alszik utána.
Vendég
 


Nekem azt mondta az unokabátyám felesége, hogy a k betűseket nem lehet enni ilyenkor.

Kép
arwen***
 
 


köszi csajok aranyosak vagytok :)

nika70
Salgótarján
 
 


Afra!
Örülök, hogy jól vagy!!
Biztosan a babókád puklisodott ki neked.
De jó..
Milyen fura a pocakomat már a karjaimban tartom.
és hogy telik az idő. Már 11 napos.

Pihenj is.
Vigyázz magadra! nagyon


Arwen!
Igen azokat tudom.
pl krumpli?? ((burgonya)) :lol: :lol: :lol: :lol:

No jó, meghibbantam :lol:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


azt hiszem, az burgonyaként nyomul ebben az esetben... :lol:

Törpiri, jó nyaralást Nektek! irigykedem...

Kép
arwen***
 
 


Sziasztok!

Kevés időm van mostanában! :?
Meg volt ma a fodrász! Totál szőke vagyok! :D :D :D :D :D

És hát már csak 9 nap és megyünk. tenni való meg rengeteg! :? Apának ma menni kéne az útlevelekért is :?
meg doki, meg vásárlás! Meg lassan előásni a 3 nagy(a legnagyobb kapható), böröndöt. és lassan úgy mosni, hogy amit viszünk, már félre rakni. meg gyógyszerek, meg úgy enni, hogy elfogyjon a hűtőből a kaja hogy ne kelljen kidobni semmit(mert ugye nem hagyhatok benne semmit több mint 3 hétre :shock: )......és folytassam??????? :) :) :) :) :)


Nika!
Én is kívánom, hogy rendeződjenek a dolgaitok!Mihamarabb!

Afra! Szóval van már puklid??? :) :) :) :) :)
Vigyázz magadra! És Insallah mikor jöttök már itthon leszünk, ugyhogy Ramadánban talizhatunk!!! :) :)

Pici!
Dalma gyönyörűűűűűűűűűűűűűűű :D :D :D :D :D :D :D

Kitartás, minden rendeződni fog a szopival kapcsolatban., csak még nagyon kicsi, és kell pár hét(szerintem a gyerekágyas 6 hét), míg minden a maga helyére kerül és működésbe indul a rendszer
:) :) :) :)

Törpiri! További jó pihit nektek! :) :)

Arwen! Én nem értek a hőmérőzéshez, de azért szorítok nektek!! :) :)

A hugomék gépe ma már elkészül, lesz net!
Pénteken ők is elmennek egy hétvégére valahova pihenni, azt hiszem Berekfürdőre!


Sissiről van híretek?

Na megyek, mert alszik a 3 pulya, és sok a meló :? vasalás meg ilyenek!még jó hogy van tegnapról kaja, meg reggel 7 kor sütöttem sütit!! :D :D :D

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Törpiri!
Jó pihenést nektek.
Ha minden jól alakul, ősszel mi is elmegyünk egy picit welnnesezni.
Asyie!
Van munkád te lány!!
Kitartást neked.
Apa is utazik jövő héten 4 napra Bulgáriába. ((csúnya főnőke :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil: )) Nehéz lesz nélküle

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Nem mondod, hogy most küldi el a főnöke????!!!Micsoda érzéketlen egy férfi!!!! Legalább 2-3 hetet kéne hogy apuka is otthon legyen ilyenkor, nem?

Kép
arwen***
 
 


Sziasztok!

meg jöttünk!

Cat! Én nem tudom, hogy apácskád késett e, de azt tudom, hogy mi majdnem elcsusztunk, mert több mint másfél óra volt az amugy fél órás ut! De sikerült minden meg egyből helyet is találtunk! Nos Talán most már tényleg sinen vagyunk mint József Attila!!! :wink:

Zsuzsu! Nagyon sajnálom ami a barátnödékkel történt! Én nem is tudom mi lenne velünk, ha nálunk lenne igy! De talán jobb lenne, ha még lehetne elvetetni tudom könnyü mondani, de lehet, hogy legközelebb egy egészséges babát várnának, és ugy könnyebb lenne az Ő és a baba élete is! Hisz a babának se könnyü!!! Nagy ölelés nekik!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Pici! na ez az! A sok jó tanács mindenhonnan, de sehol nincs két egyforma!!!! :lol: :lol: :lol:

Asiey! Tegnap felraktam a számlára! Megérkezett???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Tegnap barátnőmékat hívták a magzatvíz eredménye miatt: sajnos Down-kóros a picibabájuk. Ma voltunk a leltért a MÁV-ban, és az ottani genetikus szerint 100 %, hogy Down-kór. Plusz még valami betegsége van, ami miatt nem fejlődik olyan ütemben, mint kellene. Voltunk Czeizelnél is, hátha több szem többet lát.... de sajnos ő is csak azt tudta mondani, hogy a leletek alapján beteg a pici. Szóval péntek reggel kórház és be kell fejezni a terhességet :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Czeizel szerint már a kombinált teszt eredménye sem volt már a legjobb, ami már indokolta volna régebben a magzatvíz vizsgálatát. És akkor már régen túl lennének ezen az egész tortúrán. De három hónap múlva Czeizel vissza hívta magához barátnőméket, és azt mondta nekik, hogy majd ő csinálja végig a következő terhességet.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Arwen!
Nagyon aranyos lett az avatarod :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Nem, nem tartják meg a babát. Azért egy beteg gyerek, pláne így, hogy valószínű, a Down-kór mellett még van valami, tönkre teszi az egész családot. Bevallom, én sem tartottam volna meg, ha kiderül, hogy beteg Benőke.
A magzatvíz vizsgálat eredménye egyébként 99%-os bizonyosságot ad.
Azt hiszem, ezeket az édesség virágokat nem nekem találták ki.... kb. fél perc alatt felfalnám mindet :oops: :lol: 8)

Pici!
Tündérséges Dalma baba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabi!
Elmeséltem nekik, hogy Te miken mentél keresztül.

Nika!
Nagyon sajnálom, hogy rossz dolgok történtek veletek :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Én is csak remélni tudom, hog yhamar rendeződik minden.

Törpiri!
Gratu Lilinek a forgáshoz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jó pancsolást!!!!!!

Afra!
Örülök, hogy jól vagytok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pocaksimi :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Hol csinálták a kombinált tesztet a barátnődék?
Melyik kórházba járt vizsgálatokra?

Czeizellel szerencséjük van, mert állítólag már nem nagyon vállal kismamákat.

Nika!

Ha kell segítség, szólj!
Vendég
 


Sziasztok!

Mivel pang a topic, hoztam egy kis Török "kultúrát"! :)
Bocsi, ha sok leszek, de napok óta lázban vagyok az utazás miatt, és mint a gyerekek ,számolom hányat kell még aludni :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

előszőr is egy kis trabzoni "néptánc" KOLBASTI
http://www.youtube.com/watch?v=7GNE6AhL ... re=related

Esküvők:

http://www.youtube.com/watch?v=Jk16QJv8HHs

http://www.youtube.com/watch?v=T14gowBd ... re=related

majd jövök még képekkel
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: nem szabadultok :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Megyek Marcit ébreszteni, mert jön haza Apa és megyünk Ikeába.
Vendég
 


Csajok! Milyen az a nyákdugó??? Ugye nem egy fehér sűrű valami folyás izés???? Mert nekem ma egy óra alatt kb lett a tisztaságimban!!! Vagy, ha az a kkor az most baj?? Nem lenne ez még korai???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!

Undorító leszek:
OLYAN , MINT A TAKONY!!!
ÁLLTALÁBAN BARNÁS-VÉRES, ÉS NAGYOBB DARABOKBAN TÁVOZIK!
ÉS TÉNYLEG TAKONY ÁLLAGÚ! :x :oops:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Azt mondják max.1 hét van hátra a nyákcsap távozása után. ugyhogy igen, korai. De távozhat kicsi darabokban is, ekkor nem véres, hanem sárgfás, de mikor a "nagyja" kijön, az barnás!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


még nem jött meg a zsé, de ha nem ugyan az a bankunk, akkor 3 nap is lehet mire megjön! :) köszi!

Kép Kép Kép
asiye
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: