Új privát üzeneted érkezett!

Őszintén kívánom, hogy legyen is neki kistesója! :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Lányok,akit érdekel,és érint a dolog:

17-től van az IKEÁ-ban a tavaszi vásár,és többek között a Leksvik rácsoságy is féláron lesz!!!! :)
Én a miénk előtt azt néztem ki,de 19.990 Ft-ért nem akartam (levehető az oldala,ezért picit tovább jó ;) ),de most csak 9980 Ft!!

A többi akció is jó,de gondoltam szólok,ha már téma volt az ágy is,meg az IKEA is :)
(azt nem tudom,hogy csak IKEA family tagoknak-e,de az ingyenes tagság is csak 2 perc kérdése ;) )
Vendég
 


Gabi: köszönöm!! :)
Nem biztos,hogy fizikailag ez még lehetséges lesz,de bízom benne,hátha! :D

Terveinkben Maja és Lili szerepelnek ;)
Vendég
 

 
 

Hajrá Maja és Lili!!! :)

Pequ
Tök normális jelenség a szétszórtság, feledékenység, ne izgulj. Nem mondom, hogy idővel jobb lesz, mert ez nem igaz :lol:
Ha megérkezik a baba, akkor meg azért megy ki minden a fejedből, úgyhogy szerintem fogadd el ezt kis változást :wink:


Hazaértünk közben Zircről, ki is pakoltam, holnap remélem jó idő lesz és elmehetünk valamilyen kinti programra. A várban állítólag sok gyerekprogram lesz, oda készülünk.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


beka:
nem is nagyon tudok mit szolni a sztoritokhoz...de igazad van, a lenyeg a pocakban van!!!! :P szerintem maja fogja majd lili hajat jol megtepni...mint mi annak idejen a noveremmel :lol: 8)
koszi az ikea-tippet!!

tuti megyek, remelem nalunk is van valamilyen akcio, mondjuk jegyzetfuzetet amit itthon teleirok biztos vinni fogok - jaj, csak nehogy itthon felejtsem :oops: :lol:

gabi!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: vegul is gondoltal a szerelmedre nevnapja alkalmabol...ez a lenyeg 8) udv a klubban 8)

addisz:
ez egy igen jo hir :lol: szerintem ez a szetszortsag abbol fakad, h mar valahol mashol jarok, tul a horizonton, a rozsaszin ruhacskak, cumik stb vilagaban :P
es zirc!! en eredetileg vp-i vagyok..! szoval a ferjed majdnem az en foldim ;)

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Pequ: húúú,ne is mondd,egy húgom meg egy nővérem van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nekem pont az az ikeás ágyikó tetszett,de nem gondoltam,hogy leakciózzák,ráadásul féláron lesz :D
ennek legalább a váza tömör fából van ;)

http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/80108662
Vendég
 


Jó reggelt!

Na én meg jól "elszórakoztam" a hosszú hétvégét, holnap már iskola és semmit nem tanultam :oops: :oops: :oops: viszont főztem jókat, meg jöttem-mentem. De ma kénytelen leszek tanulni :evil: (holnap zh) de azért kirándulni is fogunk :D

lányok én meg éjjel mindig 2 körül felébredek és nézem a plafont 4-ig kb, semmi álmosság.......bezzeg 6-kor kelek mint a kakukkosóra.......Ti tudtok jól aludni? Pedig elfáradok napközben.

Mi voltunk vasárnap a pécsi bababörzén, nekem nem jött be (de a pesti sem tetszett anno), de a gyerekek élvezték, volt ugrálóvár! A férjem lefotózott engem is........szerintem a hasam megint nőtt, hogy én hogy nézek ki.....mi lesz velem augusztusig??? most komolyan, kezdek kételkedni benne, hogy nem 2-3 bébi van odabent... mindjárt töltök egy képet.

pequ: én is memóriazavaros vagyok mostanában, elég ciki lesz így évvégén a 3 szigorlat 8) jaj de nem várom......bárcsak már július lenne, mert nem vagyok az az aggódos típus, de azért jó lenne túl lenni rajta és csak a babavárással foglalkozni.

chamomilla
Pécs
 
 


Pequ!! Én is veszprémi vagyok!! :D :D :D

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


én olyan hülye vagyok...... :oops: :oops: :oops: beka, nekem nagyon tetszik a Maja név, csak nem a méhecske villan be elsőre, hanem a Gold. (ne hari, de most itt röhögök magamban, milyen birka vagyok). És nagyon becsüllek a kitartásodért, a hitedért, és nagyon-nagyon gratulálok a bébikédhez. Jó volt téged olvasni 8)

chamomilla
Pécs
 
 


addisz, nagyon szép lánykád van és sajnálom, hogy a haj ottmaradt a fodrásznál.

csajok én is őszülök...szerintem ha lenöveszteném, több, mint a fele ősz lenne. Pedig csak 30 vagyok. Anyámnak 40 évesen hófehér haja volt, nagymamámnak meg 20(!) évesen. Én is festetem vagy 15 éve, akkor is volt pár ősz hajszál...de nem csak azért, a szomszéd barátnő fodrásznak tanult én meg jól kihasználtam :lol: voltam én már minden, szőke, fekete, vörös, csak lila nem...(az soha nem tetszett, csak azért 8) )

na keresem a vasárnapi bálna fotót

chamomilla
Pécs
 
 


korenka, neked akartam még írni, hogy próbálj meg tornázni picit. Mondom én...nekem is nehezemre esik ám....ahova tudok, gyalog megyek, mert már kezdtem nagyon elkényelmesedni, az iskolában is csak lifttel közlekedtem. De ennek vége, mindig beugrik, milyen nehéz volt lefogyni Marci után. Én max 1 évet halasztok, mert többet nem is lehet az új rendszer szerint. Addig pont befejezem a másik szakomat, ami elvileg nem nagy kunszt, viszont sajnálnám, ha kukába menne, mert többet ott sem halaszthatok. 1 hónapban 4 nap a konzultáció, de a biosz meg az orvosi miatt lennének felmentések. (ez ilyen népegészségügyi szak)Az orvosin mindenki utálja a Közeg Intézetet, én vagyok a kivétel :lol: (le is kell tagadnom, mert lincselés van)

pequ: Portugáliában nem fogadják el simán a jogi diplomádat? Nem semmi, azt hittem az EU-ban ez működik :( mi is külföldben gondolkodunk, ha végzek. Én legszívesebben már most is mennék és járnék kint egyetemre, de valószínű nagyon sokba kerülne...habár egyik kiscsaj nálunk az USA-ba pályázik és úgy néz ki összejön neki, hogy ösztöndíjjal kint végzi el.

vmit még akartam, de elfelejtettem :?

ja igen, üdv augusztus 20! én is pécsi :wink: és szerintem együtt fogunk szülni! Merre laktok? Tali????? mert már úgy utálom, hogy a környezetemben mindenki csak az egyetemről van (még a férjem is ott dolgozik), felüdülés lenne egy kismama.

na tényleg keresem a fotót

chamomilla
Pécs
 
 


szerintem ez nem normális....mármint, hogy 16 hetes hasam ekkora, még 3. gyereknél sem. a fejemet nem vágom le, de azt tényleg nem nézni, profilkép nem az erősségem 8)
Kép

na megyek, még alszanak, iszom egy cappuccinot. Mindenkinek szép napot!!!

chamomilla
Pécs
 
 


Chamo.. hát NEM vagy BÁLNA! :D Szerintem nagyon jól nézel ki, szép a pocid is, és hát mégiscsak harmadik bébi.. ;)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Sziasztok!

Ismét elmaradtam kissé, de hétközben sok a munka, Dávid is itthon volt fülgyulladással, így szervezni kellett, hoyg épp ki van itthon és ki tud rá vigyázni, hoyg ne kelljen senkinek betegácsiba menni miatta.

Holnap reggel kell mennem védőnős mázsálásra, éghet majd a pofám, mert 5 hét alatt feljött ismét bő 2 kiló rám. Már több, mint 5kg-nál járok. Egyszerűen ennél kevesebbet nem bírok enni, mert akkor egyből keményedik, görcsölget a pocakom :? A mozgás sajnos nálam nem játszós, mivel Dáviddal végig veszélyeztetett voltam méhszáj elégtelenség miatt, így most nagyon vigyázok magamra, nehogy gond legyen. A TGYÁS/GYED miatt muszáj lenne végigdolgoznom a tanévet, aztán nyáron az utolsó 1.5 hónapban meg már úgyis szüneten leszek :wink:

Chamo
Nagyon jól nézel ki, csak a pocakod nőtt. Nyugi, az enyém is van simán ekkora, a fiammal is ugyanilyen hatalmas volt az első 6 hónapban, utána a végére meg mégis normális méretű lett csak, nem anyahajószerű :lol: Szerintem jobb ez az egyenletes növekedés, talán a bőrt kevésbé terheli, mintha félidőtől nőne horror nagyra a pocak hirtelen :wink:
Anyám, ez a rengeteg vizsga :shock: Minden tiszteletem!

Kisbéka
Lehet, hoyg Lili meglepi baba lesz Maja után :wink: :P

Addisz
Luca nagy hölgy lett az új frizkóval :wink:

Babakocsi
Nekünk elvileg szinte mindenünk megvan Dávidtól, de a mélykocsi elég ratyi, divatjamúlt, szóval egy kicsit azért fáj a szivem, hoyg abban a nem túl szép kocsiban kell majd tologatnom a babát. Persze így se nagyon ugrálhatunk majd anyagilag, meg baja nincs, jó állapotú, csak nagyon fiús, illetve nem egy mai formatervezés :twisted: Lehet el kéne adnom a vaterán olcsón pár egyéb holmi társaságában és akkor vennék ott használtan egy újabbat. De hogy erre mikor lenne időm??? Mármint a fotózás, felrakás, árverezgetés nézegetése... Még sose voltam eladó ilyen helyen. egyszer próbálkoztam ruhacsomaggal a babaszobán, a fele vadi új volt, fillérekért adtam volna a minőségéhez képest, de senki nem jelentkezett :?

Csajok, kinek mennyi idő után lett meg az AFP eredménye? Elvileg ha nem jók az értékek (persze jók lesznek, kopp-kopp-kopp), akkor a 18 hetes UH előtt még meg kéne látogatni a dokit. De ez nem lehetséges, ha nincs meg 2 héten belül a laboreredmény.

hétvégén:
krumplileves
rakott kelbimbó

tegnap és ma
spenót
finom főzelék
sült párizsi
tükörtojás
Csak igényesssssen :lol: Tiszta menzás kaja, de szeretjük :wink:

Ma elmegyünk az új párommal és Dáviddal kirándulni kicsit. Persze ez miattam azt jelenti, hyog felbuszozunk a Normafához, ott elpingvinezgetek egy keveset, megebédelünk valahol, majd átsétálunk a Széchenyi-hegyre, hátha látjuk útközben a nosztalgia vonatot :wink: Majd vagy lejövünk fogassal, vagy ha még bírok totyogni, akkor átsétálunk Farkasrét felé. szeretem azt a környéket, csorgatom a nyálam a házak és a panoráma láttán :lol:

Kép
Kép
rheya
 
 


Rheya: nekem 28-án vették le a vért,10-én (márc) megvolt az eredmény,ami nem volt valami fényes...

Chamo: hihetetlen,mekkora a pocid!!!
Mindjárt akkor rakok egyet én is,de a rucit ne nézzétek,amolyan "otthonka" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mondjuk nekem első baba,de épp amiatt,hogy alapjáraton 47 kg. vagyok,gondoltam majd a pocak előrefelé kezd nőni,mert bent nincs sok hely :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Chamo: az a helyzet,hogy a legtöbb nevet lehet csúfolni,de bízom benne,hogy a gyerekek Gold-ot nem fogják ismerni ;)
remélhetőleg akkorra nem lesz nagy szám ez a név :D

Nekem is eszembe jutott persze,de nem zavar :)

Majd arra tanítom Majácskát,hogy örüljön annak is,ha Maja a méhecskéhez hasonlítják,mert az egy aranyos mese volt,ne vegye bántásnak az ilyesmit :)

Úgyhogy no para ;)
Vendég
 


chamo:
nagyon sok magyar erasmos-os diak van portugaliaban, nemcsak lisszabonban, hanem a tobbi egyetemi varosban is (comibra, braganca stb.). ha pszichologiat tanulnal biztos 1 masodperc alatt felvennenek phd-nek, mert a pszicho tanszek vezetoje itt lissz.ban egy jofej magyar pasi! ;) egyebkent szepen lassan alakul egy magyar csoport itt a fovarosban (sajnos akik portoban vagy lent delen elnek nem tudjak ennek elonyet elvezni..), havonta vannak vacsorak, magyar ovi alakult onkentes alapul! szoval, a magyarok nagy resze osztondijjal vannak kint, csaladostol, altalaban kutato matematikus, fizikus, biologus...es biztos megeri nekik anyagilag is, mert az osztondij 3-4 evre szol es mindegyik meg akarja toldani meg nehany evvel. biztonsagos, lassu, kiszamithato orszag es elkepszto gyerekbarat! ezeken a teruleteken angolul kell beszelni, meg a portugal sem szuksegszeru. a magyar orvoskepzes meg vilaghiru, itt nem lenne gond elhelyezkedni - szerintem - bar ide lehet, h kell a nyelv. ha gondolod megerdeklodom, a baratnom pasija most vegez itt az orvosin.

gabi:
ááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D komolyan??????? en vetesi, te???????????

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


rheya:
en a 18ig hetig 5 kilot felpakoltam magamra, azota nem alltam merlegre, nem merek... :oops: annyira tudtam mindig a kontrollt tartani, de msot egyszeruen a vasszoget is megennem a fenebe is!! pedig tudom, h mekkora kinszenvedes lefogyni..de pl. az elobb meglattam a peksegben vaniliakremmel tolott fankot...ki tud ellenallni??? (en nem.... :oops:

beka:
voltam az ikeaban!! nagyon tetszik az az agy amit kuldtel linkben. koszi! gondoltam rad, mert beka kiralyfis es kiralylanyos agynemu volt beleteve ;) zold lepedovel ;) meg a rozsaszin agyiko is cuki volt, piros gorgokkel, bar nekem kisse otrombanak tunik a merete. sajna nincs akcio, de igy is messze messze olcsobb, mint a babaoltokban talalhato agy.

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Pequ, komolyan :D :D :D
Középiskolába nem oda jártam, hanem Füredre, a Lóczyba :)
Kicsi a világ ;) Merrefelé laktál?

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


gabi: na a loczybol is ismerek nehany arcot ;) vp, stadion kornyeke, a kis lajosba jartam alt.isibe :) (valahogy mashogy hivjak mar, annak idejen tesi tagozatos volt)

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


pequ :D a sulidat vágom, de én is csak a régi nevéről ;) Én a Kossuthba jártam (Egyes), és arrafelé is laktunk.

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


gabi: az Egyes a volt kallai melletti??? en kallais voltam, csak amikor kesz lett a vetesi akkor a gimis reszt atmenekitettek ;)

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Pequ, nem, az Egyes az a régesrégi nagy sárga épület a Budapest úton. A hoteltől ha még Pest felé mész jobb oldalon :) Most hirtelen nem vágom a Kállai hol volt, de talán belváros "alatt"? :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Pequ: örülök,hogy tetszett,de itt is csak 17-től van az akció!! :D

Az IKEA amúgy se nagyon hirdeti az akciókat :)
Vendég
 


gabi:
igen, a belvaros alatti a volt kallai - valami mas neven uzemel mar, abszolut nem vagyok kepben en sem ;) tudom melyik az egyes!!! tenyleg, pest fele jobb oldalon, a gyonyoru zold parthaztol nem messze :D
kepzeld, iden lesz a 20ik erettsegi tal.onk a betekintsben ;) (var alatt, nem messze az allatkerttol) remelem enged a dokim repulni, mert annyira jo romatikazni a regi dolgokrol!!

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Sziasztok! Lányok ne hari de nem tok visszaolvasni,leragad a szemem. A két fickó totál lefáraszt,apa mindig dolgozik. Holnapra kérem a drukkot egy egészséges cunásra!:-D 14-re megyek uh-ra!

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 


Sziasztok!

Olvaslak benneteket egy ideje, és csatlakoznék ha lehet... :)
18 hetes vagyok. Van egy 28 hónapos kislányunk Petrus. Nagyon vártuk a kistesót. Székesfehérváron élünk. Célidő augusztus 13. Bár Petrust túlhordtam, remélem a tesó önként és időben fog érkezni. Vágyam egy természetes szülés a császár után, ha ez lehetséges. Nekünk mindenünk (szinte mindenünk) megvan. Ruhák, babakocsik, cumisüvegek, egyebek. Csak néhány apróságot kell venni, meg ha fiú lenne, akkor néhány fiús ruhát, mert Petrus szinte csak rózsaszínben és fehérben járt és jár (de inkább rózsaszínben :).

ritique



ritique
 
 


Pequ, az szuper hely, és tényleg jó a régi dolgokról romantikázni! Nekünk tavaly volt a 15! :) :wink:
Henó, megy a drukk!! :)
Üdv Ritique közöttünk! :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


pequ: minden infót szívesen várok a kinti létről. Amúgy szerintem nem okozna nekem problémát a portugál nyelv, mert olaszból felsőfokúm van, amikor kint voltam Kanadában, összeismerkedtem egy portugál csajszival és tök sokat megértettem, amikor az anyanyelvén beszélt. Én nagyon mennék már most külföldre....

ritique: üdv!

Kisbeeka, már akartam kérdezni, a 47 kg-hoz hány cm vagy? Nekem sokáig az ideálisnak hitt súlyom a 48 kg volt, első babával sikerült is onnan startolni. De soha nem mentem már 50 alá azóta sem, ami valószínű nem baj, mert 169 cm vagyok hozzá. Férjem kimondottan rosszul van, amikor 52-53 kg vagyok, pedig úgy érzem jól magam. Most amúgy 59 kg-nál járok, 54 voltam a szülinapomon (dec 16), onnan számolom, mert akkor lettem terhes. Nekem ez az 59 is olyan sok(k), persze mindenki azt mondja, ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, olyan szép vagy. (ja persze :evil: )

na megyek, mert elkések, így is lógtam az előadást, de olyan rosszul vagyok a tudattól, hogy ma is este 8-ig vagyok bent, az igaz 2-6-ig semmi nincs, akkor elmegyek turizni, aztán hazajövök ebédelni. Főztem most reggel paradicsommártást, maradt tegnapról húsleves.

mindenkinek szép napot 8)

chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, mert én is ramatyul vagyok.
Zircen összeszedtem férjem tesójától egy hányós-hasmenés vírust, tegnap felkelni sem tudtam, minden kijött belőlem, még a víz is :( 5 szem keksz és egy szelet pirítós volt a szilárd kajám, de az sem maradt meg bennem...
Ma már jobb, pár falatot ettem is, de nagyon gyenge vagyok, úgyhogy itthon kellett maradnom. Egy barátnőm elvitte Lucát oviba, hogy tudjak pihenni.

Holnap remélem már megyek dolgozni, és akkor visszaolvasok, meg teszek fel táblázatot.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: jobbulást!!!!!

Chamo: 163 cm vagyok,és most 47-ről indítottam :)
Mivel sportoltam mindig is,bár vékony vagyok,nem vézna,inkább sportos alkat,úgyhogy szörnyülködni nem szoktak a látványomtól :)

Mivel sokszor vagyok étvágytalan,eddig nem sok jött fel rám,vagy ha jött,már le is csusszant...

Nem tudom,mitől lesz étvágytalan egy kismama,de velem sűrűn előfordul :(
Talán a torokfájásom miatt.

2 napig pakoltunk,takarítottunk itthon nővérem kérésére (felszólítására),és este miután leültem a kanapéra,moccanni se tudtam,iszonyúan fájt a derekam :?
Vendég
 


Ja,és ma megyek a szülésfelkészítőre,holnap meg a genetikai UH-ra,és a genetikai tanácsadásra,úgyhogy drukkoljatok!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Reggel voltunk anyuval UH-on, nagyon tetszett neki!!!
Nagyon úgy fest a dolog, hogy Cseperke cseperedik a szívem alatt! :lol: :lol: :lol:


Tudtok segíteni?
BPD 42mm
FL 31, ez gyanítom, hogy a femur, de nem vagyok biztos benne... :oops:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Sziasztok!

Betegeknek jobbulást!

Mi gyógyulgatunk, Marci és én már egész jól vagyunk, férjem holnap megy vissza kontrollra. Ma itthon vagyok, Marci bölcsiben, próbálom ledolgozni a háztartási lemaradást. :?

A körülményekhez képest egészen jól telt a 4 nap. Voltunk motorozni a Ligetben, meg a Hősök terén, Libegőztünk is családilag, utána beültünk egy étterembe. Marci olyan szépen viselkedett, nagyon büszke voltam rá. Meg elmentünk shoppingolni is, mert Marci az összes ruháját kinőtte és itt a tavasz végre. :D

Most már minden nap érzem, hogy rugdalódzik odabent. Főként alul, a pocakom alatt, ahol a nadrág dereka szokott lenni mostanában. :)

Pénteken megyünk genetikára és 4D-re, már várom. Úgy tervezem, hogy elvisszük Marcit is, remélem ezzel is erősítem benne a "testvéred lesz nemsokára" tudatot. Ha rákérdezek, hogy hol a kistesód/hol a baba, akkor rámutat a pocakomra. Olyan édes.

Nekünk szerencsére Marcitól minden megvan, ha lány lesz, pár csajos ruci kell még. Nekünk Peg-Perego babakocsink van, anno én is használtan vettem. Nekünk az volt a vágyaink netovábbja, de újonnan megfizethetetlen (még most is). Mellszívóban nekem kézi aventes van, szerintem teljesen jó. Ha valaki nem tud szoptatni, de fejni szeretne, akkor érdemes beruházni egy elektromosra.

Most megyek, vár a háztartási gálya. :x

H

H

Kép

Kép
hana78
 
 


Ági: gratula Cseperkéhez!!!!! :D :D :D :D

a rövidítéseket én se tudom fejből,de a neten fent vannak elvileg :)
Vendég
 


na én meg hazajöttem enni. A zh-ám egész jó lett (csoda).

Addisz jobbulást!!!! szegénykém :(

Kisbeeka, akkor nem is vagy picike, szerintem te a 47 kg-dal olyasmi vagy, mint amikor én 52 vagyok. 8) örülj neki hogy étvágytalan vagy, én örökké ennék, és ha nem figyelnék oda már 100 kg lennék. (TUTI)

buvaragnes, a femurt jelenti (combcsont). Gratulálok!

henónak is mennek a drukkok! Én jövő héten megyek uh-ra, már nagyon várom!

chamomilla
Pécs
 
 


Köszönöm a kedves fogadtatást mindenkinek! :)
Nekünk is megvan a babakocsink, Petrussal most is használjuk, mert elég messze lakunk a várostól :) De erősen gondolkodom egy másik könnyebb kocsin, amit könnyen feltolhatok a lépcsőn.
A mellszívóval mondhatom, hogy vannak tapasztalataim, Petrus szopizott, de sosem eleget, mindig fejnem mellett mellette, pedig tényleg igény szerint szoptattam. Három Madela Mini Elektric-et és még egy másik félét nyiffantottam ki, persze mindet használtan vettem, de akkor is, bőven bírniuk kellett volna. Végül beruháztam egy Avent IQ-ba. Az a mai napi jól működik, persze már rég nem használom. :)
A hozzátáplálást a doki is, a védőnő is előrébb hozta volna, amiatt, hogy Petrus lassan hízott, de én nem engedtem, ennek köszönhető, hogy a mai napig is szopik, még mindig napi kétszer, és a következővel is így fogom csinálni, ha lehetőségem lesz rá.
Ruháink gyűlnek, egy darabtól sem váltam meg mióta Petrus megszületett, már lassan be sem férünk a lakásba :) Ha fiú lesz, kénytelen leszek párat eladni, hogy vehessek fiús cuccokat helyette.
Most kicsit parázok, mert Petrust 18 hetesen már bőven éreztem, és most heti egy nagyon halvány motozástól eltekintve semmi. Jövő héten remélem eljutok orvoshoz, hogy megnyugtasson minden rendben...

ritique



ritique
 
 


Ritique: üdv itt! :)

már azért is irigyellek,hogy tudod,a babát érezted eddig!
Én nem tudom,mit érzek,a doki se támasztotta alá,hogy a babát...

Pedig ma kezdem a 20. hetet...
Próbálkoztam a lányok által ajánlott technikával is,de így se jöttek bökés,vagy apró rúgás-szerű érzések :?
Vendég
 


Ritiqe!
Isten hozott közöttünk!
Megkeresgéltem az adatokat, itt a babaneten meg is találtam, koponya és femur méret, minden egy picit kisebb, mint az átlag, de ez nem is baj :lol: Én is kis súllyal születtem, 2900, 49cm
Az időpont a méretek alapján változatlan, 19+0! :lol:
Hát, megviccelt ez a baba, teljesen biztos voltam a legénykében :lol: :lol: :lol:
Azt üzente a nővérem, hogymég korai bármit mondani, mert még megkukacosodhat :lol:
Annyira boldog vagyok, hogy láttam ficánkolni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 méterrel a föld felett járok!!!! Milyen fog lesznek ebből....

13-kor dokinál is voltam, nem uh-zott,mivel reggel voltunk rendelésen, viszont szívhangot hallgattunk, hát ezt egész nap elhallgatnám!!! :oops:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Ági: én is kis súllyal: 2750 grammal születtem :D
Vendég
 


buvaragi:
gratulalok a kiralylanyhoz!! akkor nalatok is nemsokara a rozsaszin lesz az ur!! addisz, a mi kis tablazatunk egyre inkabb pinkben tundokol! :)

szegeny addisz.. :( jobbulast!! jel.kezz feltetlen ha mar jobban vagy.

chamo:
utana probalok neked erdeklodni az itteni dolgokrol, aztan ugyis majd irom ha van jo hirem! abszolut jol latod, olasszal spanyollal sokkal konnyebb portugalt kezdeni, a nyelvtan szinte ugyanaz. az itteni magyar baratnom olasz szakos tanar, egyutt csinaltuk a portugal nyelvi kurzust az egyetemen es merfoldekkel konnyebben megertette a dolgokat, mint en. engem a latin (jogon kellett tanulni) valamennyire kihuzott a slamasztikabol, de az angol nem segit. nehany ige hasonlit, igy lehet jo kis magyar modon angol iget portugalra transzformalni :)

kilok:
en 173 vagyok (eddig 174 voltam, de utoljara az edzoteremben 1 centivel zsugorodtam... ;) es a versenysulyom 56 kilo, ha 2 felment eheztem inkabb hetekig. na, most 65 vagyok... el tudjatok kepzelni mit erzek..es meg van tobb, mint 4 honap... :twisted:

beka: nyugi a baratnom 165 centi es 43 kilo :D igaz, balettancos volt, irto csinos, meg a nok is megfordulnak utana ;)

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Egyre inkább hasonlítunk!!! Kíváncsi vagyok majd Maja méreteire! :wink:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


beka:
a dokim azt mondta, h a 21-ik hetig nem kell izgulni, ha nem ereznenk a babat, foleg elso babanal. az erzest ugysem fogod semmivel sem osszekeverni, mert nagyon egyertelmu, foleg a 20ik het tajekan. en mar zombi vagyok, mert kb masfel hete reggel 5kor ebreszt utana pedig chamo-hoz hasonloan en sem tudok visszaaludni, csak nezek ki butan a fejembol. ne izgulj, minden rendben lesz! tuti par nap mulva maja beindul 8)

ritique:
en is udvozollek kozottunk!

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


korenka:
lesz egy tok hulye kerdesem :oops: azt, hogy vetted eszre, h a babaid a hasukon szerettek aludni? vagy ez is egyertelmu lesz, mint a sirasok megkulonboztetese??? nagyon kezdo vagyok tudom :oops:

heno:
nekem mar gorcsben az ujjaim ugy szoritoka a cunasert!! ugyhogy jel.kezz!

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


búvárági nagy gratula!!!! :D

Addisz, nagyon szar az ilyen vírus, sok pozitív energiát küldök neked meg jobbulást!

majd később még jövök..

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Megjöttem. KISFIÚ!!!!:-)))) Volt ám döbbenet de aztán csak röhögtem. Azóta olyanokat rúg a drágám.:-)))

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 


Sziasztok!

ági: Gratulálok a nunishoz! Már én is úgy várom az UH-t, de még 2 hét.

addisz: Jobbulást!

Már én is érzem a bébikét! Ma volt először, hogy munka közben (ülve az íróasztalnál) megéreztem, pedig nem is oda figyeltem. Olyan isteni érzés!!!

ritique: Üdv itt.


nancsa
 
 


Henó: Örülök, hogy örülsz!!! :D


nancsa
 
 


chamo: Ma elkezdek tornászni, van egy régi könyvem szülésfelkészítős mutatványokkal.. :)

henó: Jaj de jó! Gratulálok a kis kukishoz.

ági: Neked pedig a puncishoz. Ez már 100%? :)

pequ: Marha jót kérdeztél.... Eleinte oldalt fekve fektettem őket pár hétig, azután hason altattam őket,annak ellenére, hogy nem ajánlják a csevcsemőhalál miatt, de több okból is: ha buknak nem fulladnak meg, és nem lett kocka fejük...mint a szüleiknek :) Azért kipróbáltam háton is, de biztosan tapasztaltad esetleg magadon, vagy láttad kisbabán, hogy amikor kezd mély álomba merülni, hirtelen ugrik egyet... ezt nálunk apa rendszeresen eljátsza a frászt hozza rám akkor.... na szóval ettől az ugrástól mindig megébredtek amikor a hátukon feküdtek és néha sírni is kezdtek, így alakult ki a hason alvás... valahogy...


Magamról: Ma felhívtam a terhesgondozót, és mondtam, hogy nem kapok beutalót sem a nőgyogyitól, sem a védőnőtől, sem a háziorvostól, így esetleg talán ők tudnak nekem segíteni így AFP magasságában. Egy doktornővel beszéltem, aki híresen jó ember, korábban már találkoztam is vele.... most is nagyon segítőkész volt. Azt mondta ne izguljak 16-18 hét között beleférek (ezen meglepődtem) Kérjek időpontot és menjek. Kértem és kaptam jövő hét keddre...

Most kérdezek egy hülyét, mert nem emlékszem már, hogy a 18. heti UH után mikor van legközelebb a protokol szerint? Ti mikor mentek legközelebb?
korenka
Szár
 
 


ritique: Üdv a csapatban. Fehérváron fogsz szülni? Milyen az ottani kórház?

addisz:
Gyógyulj meg gyorsan!!!
korenka
Szár
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: