Új privát üzeneted érkezett!

kálmandi:gratala.És mennyit aludt Lili végül?

millye:köszi minden okés, éjjel egy kelés, cumi és hali. Voltunk egy órácskát babázni meg délben a temetőn, amúgy tömény semmi...most majd vasalok, reggel főzök. Éjszaka akkor megint nem volt túl pihentető neked :cry:

zsu:szerintem simán adnak, meg is nézem azárakat, lehet hogy jobbak mint az auchanban,tescoban. Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára budabo 2009.10.31 21:14-kor.

Kép
budabo
 
 


Bogi, majd én is megnézem az árakat! Az Auchanba láttam a tanulókutya le van árazva 6990-re, mi 9990-ért vettük! :x
Laptető! :wink: :lol:

zsu83
 
 


Kálmandi gratula a du. alváshoz.Remélem az estétek is jobb lesz.Lehet, hogy Lili kiheveri jövő hétre az óra átállást.Nincsen fog a láthatáron?

Millye,Zsu én is ,az alatt a 2,5 hónap alatt híztam, csak azt gondoltam félév után -mikor már többet szopiznak lehet fogyni- . Ezek szerint ez csak egy legende. :D

Budabo nincs fénykép Fügéről!!!!!!!!

Hát a férjem még mindig sehol.Beugrottak a rokonokhoz, visszaviték a kölcsön babás cuccokat is, köztük a bölcsőt.Bence még utoljára megrágcsálta egy kicsit, megnézegette. :cry:
Annyira hamar elmen ez a pár hónap.Nemrég még szakadt a hó, mi meg igyekeztünk haza a 3 napos legénnyel.Olyan picike volt a bölcsőben.Most meg kész kisfiú.
De persze éljünk a mának. :lol: Nemsokára éretségiznek. :shock:

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
vipe
 
 

 
 

Lányok, csak félve kérdezem mi az a régió? Olyan mint a metró?

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
vipe
 
 


zsu: korrigálva!

viki:jaja, milyen gyorsan szalad az idő...most szültünk. Régió játék nagyker,
http://www.regiojatek.hu/

Mi egy órácskát babáztunk, de elég is volt. Fügét jól lefárasztottuk, most kajál, remélem szunyál utána. :lol:

Kép
budabo
 
 


Viki, szerintem is egy nagy hülyeség, hogy a szoptatás alatt lehet fogyni, bár csak úgy lenne! :roll:
Bizony rohan az idő, nemrég szültünk! :roll:

Bogi, nagyon jó a kép, Füge nagyon édes! :D

zsu83
 
 


Jó reggelt!
Nálunk két kelés, cumi és alvás.

Zsu: kösz :wink: Mit csináltok ma?

millye:merre vagy?

Kép
budabo
 
 


Hurrá!!! Újra a régi a cicizés!!!

Zsu83 de rajtad nem is látszik semmi!!! Bezzeg én.... na nem folytatom mert Bogi fenékbe billent :D

Budabo örülök, hogy ok volt az éjszakátok! temetőbe mi ma megyünk este... :( Ma is korán kelt a fiam.. tudod van aki vasárnapra beállítja az ébresztőórát... :evil: Fügekép nagyon jó! Jól be van öltöztetve! Már vagyok!!!! Tegnap belemélyültünk a társasozásba.....

Vipe nem legenda. VAn aki hízik van aki fogy szoptatás alatt.. én hízok.... Lefotóztam magam szülés után..... nos... ide mondjuk nem teszem fel, de kövérebb vagyok most mint szülés után 2 héttel.... :( ja ezt ne is mondd... úgy repül az idő.. én pont ma válogattam ki egy csomó kinőtt ruhát.... ilyenkor egy kicsit meghatódok mert nem akarom, hogy ilyen gyorsan felnőjön.... :(

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:fenékbe billentés ment!!!!!!! Örülök hgoy újra van cicizés!! Megjött Junior esze. Aki órát állított annak is fenékbebillentés. Nekem lacus este 22-ig melózik...holnap is.

Kép
budabo
 
 


Sziasztok!

Most van egy kis időm írni,egyébként a hétvégén ide-oda mászkáltunk, mászkálunk.Rokonlátogatás stb.
Marci a mai nap szintén rekordokat döntöget,de.1 óra 10 perc alvás.A délutáni meg most zajlik kb 45 perc óta!!! :roll: :roll:

Budabo:Nagyon helyes a kis eszkimó Füge!!

Most, hogy alvásügyileg már nem panaszkodhatom,másról kérnék tanácsot.Van valaki, akinek picurkája szintén nem díjazza sem az autósülést,sem a babakocsit??????Nálunk most épp ez a helyzet.....Ahogy beteszem bármelyikbe feszeng,üvölt. :D :D

Kép
ppetro
 
 


Helyesbítek :shock: :shock:

Kép
ppetro
 
 


Szaisztok!
Kicsit eltüntem,mert a tegnap zsufis volt! Ma meg házimunka, főzés, takarítás, stb...!
Tegnap Lili 1/2 12- 1/4 2-ig aludt és láss csodát du is elaludt a babakocsi a családi uncsitesó partyról hazafelé! Akkor is aludt 3/4 órát, persze sétáltunk vele! :lol:
Az éjszak mosz egész jol telt, 1/2 3-kor kelés, hami, de 3/4 3-ra már aludt is! :D Aztán persze 1/2 5-kor kelés!! :evil:
Most is szundi van, apa F1-et néz én meg pihizek!
Vipe: De a felső fogacska kibujt, azéért volt nyügős, de a homeos bogyok hamar hatnak!! :P

Szép napot mindenkinek

Kép
kálmandi
 
 


Sziasztok!

Bogi, ma temetőbe voltunk, délután meg itthon pihi!

Millye, nagyon örülök, hogy Junior újra úgy cicizik mint régen! :D
Na majd ha talizunk meglátod a hordó hasamat! :?

Petra, sajnálom, hogy Marcinak nem jön be a babakocsi, az ülés se, nálunk szerencsére nincs ilyen gond!

Kálmandi, akkor tegnap Lili alvásrekordot döntött! :D

zsu83
 
 


kálmandi:ez egész jó alvásnak hangzik!

petra: köszi. Nekem nincs tippem, amikor nekünk feszengett akkor azért volt mert mgé benne volt a szükítő és kivettük. Most meg sportkocsival nyomjuk azt bírja, bár vannak rossz napjai.

zsu: mi sehol, apa meló. :cry:

Kép
budabo
 
 


Bogi, mikor lesz legközelebb szabadnapos Apa?

zsu83
 
 


Budabo mi a gond az óraátállítással? Füge korán kel? 8) Jó sokáig dolgozik Lacus!! :?

Ppetro csak panaszkodod kellett és már alszik is Marci! A fiam szeret az autósülésben lenni és a babkocsiban is akkor, ha mozgásban van :lol:

Kálmandi örülök, hogy jól aludt Lili!

Zsu83 várom a talit!!! Biztos csini vagy mert láttam a képet!!! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


zsu,millye:kedden de akkor fogorvos és kajálás, szerdán éjszakára megy akkor anyós, csütörtökön otthonos..jövőhét zsufika. Kezdek már megint parázni, tiszta hülye vagyok. :cry:

Kép
budabo
 
 


Budabo hamar túl leszel ezen a fog mizérián maj meglátod!!! +++++++++ :roll: akkor következő hétre kéne tenni a hármas talit..... :wink:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye, én is nagyon várom a talit! Na majd meglátsz milyen bálna vagyok élőbe! :oops:

Bogi, szerdán anyós? :shock: :?
Ne parázz a dokitól, utána nyugi lesz! :wink:

zsu83
 
 


zus,millye:két fenkbe billentés kiosztva!!bálnázásért. Éjsza hogy telt? én para :oops:

Kép
budabo
 
 


Sziasztok!
Na ismét egy borzasztó éjszakán vagyunk túl! Lili 4x kelt és üvöltött, ugyhogy tuti fogacska!!! :lol:
Na se baj, majd ezen is túljutunk!
Látom nagy randit szerveztek! :)
Remélem jol sikerül majd!

Budabo: No para a dokitól! Én csüt megyek! :?

Petra: Nálunk sincs gond a babakocsival, de az babyhordót Lili sem szereti! Azért tudok olyan gyerkőcöt, aki csak kenguruban marad meg, mert neki semmi nem jo csak az! :? Az azért durva!!!!

Szép napot!

Kép
kálmandi
 
 


Zsu83 ne persze :lol: Remélem jól telt az éjszaka! Nálunk nem :roll:

Budabo az az érzésem, hogy amikor találkozunk sorozatos fenékbebillentéssel kezdünk :lol: Jön anyósod? :shock: MInek? :lol: Sajnálom a parás éjszakát! vettél be homeós bogyót? Nálunk sem volt fényes az éjszaka :?

Kálmandi jaj szegény Lili! remélem hamar kibújik a fogacska!!! :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


kálmanid:sajnálom az éjszakát :cry:

millye:mert megunta a falusi új életet és ki kell szabadulni...nem lesz gáz. Majd elmegyünk vásárolni és akkor el leszek, nem kell őt hallgatnom csak fél füllel. :lol: Vettem be este és reggel is. Éjszakát sajnálom.,

Kép
budabo
 
 


Szasztok

Tegnap pihiztünk egy kicsit azért nem voltam. :lol:
Látom írtátok, nem jók az éjszakák.Hát a mienk sem volt a legfényesebb.
Elég fura dolog történt.Péter volt szombat éjszaka "örségben". Általában hétvégén ő ébred Bencéhez. :lol: 4 órakor Bence ébredt,
és a fiúnk úgy viselkedett mindha egy idegen ment volna be hozzá.
Nagyon sírt ellökte apa kezét, behúzodott a legtávolabbi sarokba. Én tudtam csak nagy nehezen megvígaztalni.Hallotatok már ilyenről?
Megmondom őszintén nagyon zavar a dolog.Ugyan ez történt ma hajnalban is.Pedig Peti sokat foglalkozik Bencével.Ő fürdeti, mesét olvas, este ő altatja.

Petra náluk volt ilyen nyügi, 4-6 hónapos koráig.Nem tudtuk sétálni menni.Bencét a nap zavarta, ill., hogy nem látott ki a baba kocsiból.Ugyan ez volt a hordozóval is , azon tudtuk állítani, hogy ne feküdjön.

Kálmandi gratula az új fogacskához.Milyen homeós bogyót adsz Lilinek?

Milley sajnálom az éjszakátokat!

Budabo már csak 1 napot kell a foggal kihúzni, utánna jobb lesz.Férjed hétvégén is dolgozik? :cry:

Délelőtt voltunk Bencével az Aldi-ban, vettünk télre overált 2db-ot 2500ft!!!!!!!!-ba került.74-80,86-94 méretben, hátha jövőre is jó lesz.Víztaszító nagyon jól is néz ki.Kapott még 2x2 pár zoknit, meg 2 harisnyát.
Úgyhogy csatangoltunk de.

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
vipe
 
 


óóóóóó Bogi!!!!!Ez a laptető!!!!!!!!!!!Imádnivaló!!na ezért főleg vissza kell jönni a babanetre! :):):)
időm:0, de azért idekukkantok néha!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


ikverus: :lol: :lol: :lol: :lol: tapsoló Vinyó!!!!

viki: tök jó áron vettél overált. :shock: Nálunk még nem volt ilyen, szegény férjed...Ja én férjem összevissza dolgozik, ünnepen,hétvégén,éjszaka...mindig.

Kép
budabo
 
 


Vipe:Nem volt "idegen"az illata? Új szappan,szájvíz, fogkrém,sampon, deo?

Kép
kangu
 
 


Budabo mától van az akció, csütörtökig.
Szegény férjed azért ezt megszokni nem lehet semmi. :shock: :shock:

Kangu nagyon köszi a tippet, de sajnos nem váltottunk semmit. :cry:
Nappal minden ok, éjszaka meg........?
Nekem meg lelkiismeret furdalásom van.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vipe 2009.11.02 16:35-kor.

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
vipe
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek Lili 2 órát aludt de! Kész csoda! Most is szuszmizik, hála az égnek!

Vipe: Camomilla és Aconitum( a hirtelen felsírás ellen)
Tényleg furcsa, mair Bence csinált, bár néha Lili is meglepődik, ha az Apja megy be hozzá!

Budabo: Sok kitartás holnapig a dokiig! :)

Kép
kálmandi
 
 


ikverus kisfiad már tapsol? :lol: :lol: Próbáltam rávenni Bencét is, gyakorlunk is mindennep, de ő csak nevet rajta.
Hogy edzed? :lol:

Viki

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
vipe
 
 


Ha nem bánjátok, teszek még fel pár képet. :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
vipe
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsi, de most nincs időm olvasni, Bebe lebetegett, nyügi, csak engem akar, dokinéni szerint csak meghűlés, de csúnyán köhög! :cry:

zsu83
 
 


Budabo András üzeni, hogy holnap és szerdán ő is megy fogorvoshoz és nála senki sem fél jobban a fogorvostól! Szóval holnap szorítok neked! ++++++++++++++++++++ Anyósod :evil: Milyen volt a pancsi? Volt nagy meglepi??? :D

Vipe jól tettétek, hogy pihiztetek! VAn amikor csak téged igényel a baba... nem lehet tudni hogy ez mitől lehetett... de biztos nem esett jól a férjednek.... Az az Overall nem is drága ennyiért! Csodás kék szemei vannak a fiadnak! Jók a képek!!!

Kálmandi jó nagyot aludt ma is Lili!!! :D

Zsu83 jobbulást Bebének!!! +++++++++++++++

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Viki, nagyon édes Bencusod van! :D

Millye, köszi!

zsu83
 
 


tapsi úgy indult, hogy minden kaja után, ha üres lett a tányér, akkor megtapsoltam, meg megdicsértem, hogy ügyike...hát aztán már ő is tapsolt....integetés meg úgy, hogy minden reggel integetünk a nagyoknak, meg apának, mikor elmennek suliba, meg dolgozni....így integetünk is, azóta annak is integet, aki épp jön be az ajtón(nagyon szívéjes, gyerek, már a kávéra sem invitál) :):)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


viki:én is így jártam, meg lehet szokni, főleg ennyi év után.Nagyon jók a képek.

kálmandi:ügyi Lili!!!

zsu:++++++++++++++

millye:köszi Andrásodnak, de attól még be vagyok tojva....Fürcsi jó volt, laci el sem akarta hinni. Mondtuk kanyarodjon be a szállodához hogy vmit megnézzünk, bekanyarodott aztán meg újra ki, mondtam álljon meg ide jöttünk, de ő csak ment, pár száz méter után fordutl vissza hogy most ténleg..Jó votl, nem volt sok, de jól esett.

Kép
budabo
 
 


Jó reggelt

Köszönjük a dícséretet. Hogy teltek az éjszakák?

ikverus irtó ügyi Vinci. :lol: Köszi a segítséget , megprópálom én is így tréningelni :lol:

zsu hogyan telt az éjszaka, nagyon köhög Bencusod? Van láza? Miket írtak fel neki?

budabo sok sikert a fog dokihoz.

Viki

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
vipe
 
 


tapsihoz a viedó:
http://www.mommo.hu/media/Vinci_tapsol
eddig nem sikerült felvenni, mert mindig leállt a tapsival, ha ráirányítottam a gépet :)
hang nincs mert ez a vacak fényképező azt nem tud felvenni.... :( ezt elnéztem annakidején amikro kaptam, a régi, amit elloptak az tudott, és szuper volt, azt hittem ez is tud...de végig járt a szája amúgy, édespofa!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


vipe:nálunk nyikkanás nélkül alvás, reggel már úgy keltettem. Köszi a drukkot, rám fér. :cry:

Kép
budabo
 
 


Zsu83 hogy van Bebe? Remélem hamar meggyógyul!!! :roll:

Lkverus nagyon ügyes Vinci!! :D

Budabo sok +++++++++-t a mai fogdokihoz! Biztos hamar túl leszel rajta!!!! NAgyon ügyi vagy a meglepivel! Kettesben voltatok vagy barátokkal? Hova mentetek pancsizni? Lehet, hogy írtad, de most nem találom.... :D

Vipe éjszakánk cicizéssel telt.... ennyit röviden... amien hamar átaludta a z éjszakát picinek most valahogy nem tudom mi lehet ami zavarja... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


ikverus,Vinci nagyon aranyos,látszik, hogy beszél folyamatosan. :lol: :lol:

budabo [size=9]hát nagyon irigyellek[/size].Csak így apró betűsen , nehogy elkiabáljuk. :lol:

millye nálunk is így volt, van ez. Én arra gondoltam, hogy fejlődési ugrás miatt lehet.Hiszen nagyon gyorsan változnak. :roll:

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
vipe
 
 


Vipe én a fogzásra fogom mert azóta kel fel éjszaka... annak mondjuk örülök, hogy csak cicizni kel fel és nem sír. :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye igen az jó amikor könnyű visszaaltatni. Hány fogatok van?

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
vipe
 
 


Vipe kettő :D Nálunk ritka a sírás. DE nem tudom mi lesz ha már nem lesz cici :D Felkel és egy pillanat alatt alszik is vissza... ritkán pityereg ha mégis akkor ez sem tart pár pillanatnál tovább :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye akkor szerencsés vagy Andrissa. :lol:
Nekünk se híre , se hamva több fognak.Mondjuk Bence nem annyira engedi nézegetni. :lol:
Lehet, hogy tényleg bevárjuk landom-ékat. :lol: :lol:

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
vipe
 
 


Vipe Születése óta nagyon nyugodt baba.... úgyhogy nagyon szerencsés vagyok vele. Ó nekünk is csak az a kettő van.... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Szaisztok!
Kicsit eltüntem, mert ma és holnap teljesen egyedül vagyunk, apa elutazott, céges "buli"! A tegnap éjszaka egész jol telt, lassan már kibujik az a fogacska! :lol:
Ma du is 1 1/2 órát aludt BABAKOCSIBAN! Javuló tendenciát mutatunk, de mostanában meg itthon nem alszik! :?
Jelentem mi is tudunk tapsizni!!!

Millye: Tényleg szerencséd van Andrissal, hogy ilyen kis nyugis! Főleg, hogy ilyen könnyen visszaalszik! 8)

Vipe: Kitartás, mi is állandóan fenn vagyunk, majd csak vége lesz egyszer!

Budabo: Mi volt a dokinál??? Túlélted?

Kép
kálmandi
 
 


Gyors bekukk! Bebe ma jobban van valamennyivel, jön fel neki rendesen a cuccos, éjszaka nagyon rossz volt, nem tudom hányszor ébredtünk, de sokszor, volt orrszívózás is, nem kapott levegőt rendesen a váladéktól! Napközbe aludtunk együtt 2,5 órát!

Viki, még csúnyán köhög Bebe, láza szerencsére nincs! Doktornéni két orrcseppet írt fel, úgy kellett őket kikevertetni, és orrszívózni kell! :(

zsu83
 
 


Kálmandi nagyon ügyi Lili a tapsival!!! Kérünk róla videót!

Zsu83 ilyenkor asok alvás csodákat művel! Iszik rendesen? Jobbulást!!!!

Ezeket muszáj feltennem...

http://www.youtube.com/watch?v=Wmszg3yEAFM

http://www.youtube.com/watch?v=-wpJjhk2g88

http://www.youtube.com/watch?v=-fKKjJSGN8A

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


kálmandi gratula a tapsihoz.Te is úgy edzetted Lilit mint ikverus? :lol:

zsu nálatok is Bebe nehezen viseli az orrszívást? Talán az orrcseppek segítenek, hogy a mai éjszakátok könnyebb legyen.Azért az bíztató, hogy Bebe nem lázas.
Bence akkor volt nagyon náthás mikor a fogai bújtak elő.Állítólag ilyenkor az immunrenrszer legyengül.Sok, sok álommanót nektek éjszakára. :lol:

millye hát Andris ........ :lol: :o :lol: :o :lol: eszmélétlen okos.Férjemmel tátott szájjal néztük. :oops:

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
vipe
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: